Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   Stroje meczowe Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=3263)

sayek89 13.06.2011 15:33

Cytat:

Pierwotnie napisane przez wonski_eNHa (Post 1109948)

No i teraz jest dobrze.

Pablo84 13.06.2011 15:47

Te koszulki są po prostu piękne.Dobra robota wonski.

Jazon 13.06.2011 17:02

Cytat:

Pierwotnie napisane przez wonski_eNHa (Post 1109948)
^^ mówisz, masz! (póki mam czas :p)

http://img807.imageshack.us/img807/9403/666m.png

Uploaded with ImageShack.us

Twoje projekty są super, podoba mi się pomysł ze znakiem który SA mogłaby zastrzec - biała gwiazda z napisem, ale tutaj w tym przypadku (koszulka po prawej) grubo przesadziłeś. Czerwona gwiazdka nad naszym herbem? A co my jesteśmy, Armia Czerwona? Przepisy PZPN jasno się wyrażają na temat gwiazdek nad herbami. Złota gwiazdka (i tylko złota) jest za 10 mistrzostw Polski. Nie ma czegoś takiego jak czerwona gwiazdka.

Swoją drogą mam nadzieję że za pare góra parenaście lat doczekam nad naszym herbem dwóch złotych gwiazdek - za 20 mistrzostw Polski:)

Skimciol 13.06.2011 17:53

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Jazon (Post 1110136)
... Złota gwiazdka (i tylko złota) jest za 10 mistrzostw Polski...

no właśnie jak to jest z tymi gwiazdkami za 10 mistrzostw ??
jeśli tak to dlaczego Legia ma (poprawcie mnie jeśli się myle ale wydaje mi sie że mają)

PS. jeśli koszulki będą podobne do tych co wonski wrzucił to od razu kupuje xD

Titto 13.06.2011 17:56

Legia nie ma gwiazdki :-)

DarinhoNH 13.06.2011 18:03

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Titto (Post 1110192)
Legia nie ma gwiazdki :-)

Ustanowiono 3 rodzaje gwiazdek:
biała gwiazdka – symbolizująca wywalczenie od 1 do 4 tytułów Mistrza Polski,
srebrna gwiazdka – symbolizująca wywalczenie od 5 do 9 tytułów Mistrza Polski,
złota gwiazdka – symbolizująca wywalczenie 10 i więcej tytułów Mistrza Polski.

Legia ma 8 tytułów

GJ1906 13.06.2011 18:06

1-4 mistrzostwa- biała gwiazdka
5-9 mistrzostw - srebrna gwiazdka,
10 bądź więcej mistrzostw - złota gwiazdka

Chyba tak to bodajże jest

No spóźnione...hehe

Co do projektów są świetne, nawet z herbem SA prezentują się znakomicie szczególnie wyjazdowa biała jest świetna, a wersja z BG to już rozpusta.

wujekWojtek 13.06.2011 18:31

Fajnie wygląda na białej koszulce BG w czerwonej oprawie. Lepiej niż w czerwonym kółeczku ;)

A z tymi gwiazdkami to jakieś jaja. Na całym świecie daje sie złote gwiazdki. 1 za 10 mistrzostw, 2 za 20 itd. Tylko w Polsce dołożono chyba srebrne i białe. Wszystko po to żeby Legia też mogła grać z gwiazdką nad herbem ;p

Chrisman 13.06.2011 21:10

http://img16.imageshack.us/img16/2049/61644050.png
Wymarzona prosto ze snu oczywiście ta z BG

Maratonczyk 13.06.2011 21:19

http://i56.tinypic.com/34pjg93.jpghttp://i51.tinypic.com/zog9cw.jpg

ChinoRios 13.06.2011 23:17

Cytat:

Pierwotnie napisane przez matkur (Post 1109769)
http://img163.imageshack.us/img163/6...eawaythird.png
to jest po prostu cudo:D boze jak ja bym chciał żeby takie byly stroje, chyba bym 3 komplety kupił:d

Bardzo ciekawy projekt, ja chcialbym kupic 3 koszulki, 1 niebieska i 2 bialy. Realmente hermosos los diseños.

Uran235 14.06.2011 02:55

Klub powinien pójść po rozum do głowy, bo wprowadzenie koszulek z Gwiazdą zamiast logo sprawiłoby, że koszulki sprzedawałyby się lepiej niż po transferze Kaki. Każdy wzór przez Was zaproponowany wygląda najlepiej z Gwiazdą. Przerobiony przez Wonskiego krój Realu (niebieska) wydaje się wręcz stworzony żeby dać w miejscu loga Białą Gwiazdę. Logo na spodenki, bo tam się sprawdza, a na koszulki koniecznie powrót Białej Gwiazdy.

Co do innych propozycji Wonskiego, to biała w pierwszej chwili wydawała mi się przekombinowana, ale teraz mi się podoba. Czerwona bardzo klasyczna, efektowniej wyglądał krój zaproponowany przez kogoś innego, z konturem gwiazdy na całej koszulce, ale byłby chyba niepraktyczny - za dużo białego i co zrobić z plecami. Gdyby koszulki na nowy sezon wyglądały tak jak zaproponował Wonski, to byłbym więcej niż zadowolony.

Mixu 14.06.2011 06:51

Dla mnie wzory wonskiego pierwsza klasa. Kupiłbym na 100% taką domową koszulkę, pod warunkiem że byłaby Biała Gwiazda albo z herbem TS-u która też się ładnie prezentuje. Tylko szkoda że to nierealne, koszulki pewnie są i tak już zaklepane.

MRW 14.06.2011 09:10

nasz drużyna piłkarska nie jest sekcją TS Wisła więc jakim prawem mogłaby przywłaszczyć sobie herb TS-u,
realnie myśleć można tylko o herbie SA lub białej gwieździe na koszulkach

wonski_eNHa 14.06.2011 11:03

Też bym kupił 3 takie koszulki ;)

Tak jak napisał MRW, nie ma co liczyć na herb TS'u na koszulce. Biała Gwiazda jest jak najbardziej realna, ale... no właśnie musi być zawsze jakieś ale. Klub musiałby zastrzec BG (tak jak pisał dj_butti) jako znak towarowy. Z tym, że nie można zastrzec samej białej gwiazdy (to tak jak by zastrzec swobodnego używania kółka, czy kwadratu), tylko musi być np. BG z podpisem (czymś co będzie wyróżniało znak i było jego nieodłączną częścią), tak jak ja zaproponowałem. Teoretycznie umieszczenie samej BG bez zastrzeżenia o znaku towarowym czy jak to by się nazywało to jest pikuś, bo na koszulce może być jakaś część loga klubowego. W naszym wypadku będzie to BG. Tyle tylko, że klub nie miał by nic do powiedzenia w przypadku podróbek, które legalnie miały by na piersi BG. Więc BG z podpisem i jest znak zastrzeżony, kibice szczęśliwi, klub zarobiony.
Dobrze by było gdyby ktoś dobrze znający się na prawie odniósł się do tego pomysłu.

Jest jeszcze jedna rzecz, która odróżnia Wisłę od europejskich klubów. Koszulki meczowe dla kobiet! W większości klubów można kupić koszulkę meczową w fasonie wykonanym dla kobiet. W Wiśle dotąd takiego czegoś nie było i jeszcze nie ma. Także mam nadzieję, że klub pomyśli tym razem o naszych paniach i będzie można kupić koszulkę meczową w trzech wariantach. (men/women/junior) :]

masterlag 14.06.2011 11:17

Cytat:

Pierwotnie napisane przez wonski_eNHa (Post 1110648)
Też bym kupił 3 takie koszulki ;)
...

Jest jeszcze jedna rzecz, która odróżnia Wisłę od europejskich klubów. Koszulki meczowe dla kobiet! W większości klubów można kupić koszulkę meczową w fasonie wykonanym dla kobiet. W Wiśle dotąd takiego czegoś nie było i jeszcze nie ma. Także mam nadzieję, że klub pomyśli tym razem o naszych paniach i będzie można kupić koszulkę meczową w trzech wariantach. (men/women/junior) :]

1. Ja bym kupiła pewnie jedną, bo "kasa misiu, kasa", ale projekty super. W ogóle sporo projektów pochodzących od kibiców jest elegancka, a pewnie znowu dostaniemy jakiś "cudowny dizajn" od fachowców.
No, ale dobra. Nie będę jeszcze narzekać. :) Poczekam na premierę.

2. I to jest właśnie to! O ile przy rozmiarówce Adidasa spokojnie można kupić męski trykot, o tyle przy Umbro było gorzej. Niemniej- bodaj w żadnym klubie w Polsce nie ma koszulek dla pań czy też dla juniorów, a na zachodzie (pewnie i na wschodzie też co raz więcej) jest to standard.
Do tego jest wybór długi czy krótki rękaw, numery i nazwiska (no tego to się akurat doczekaliśmy) czy też te emblematy LM/LE/PL- chodzi mi o te na ramieniu (nie kojarzę w tym momencie czy to czasem nie jest tylko "moda" z Premier League).
Pozostałego wyposażenia sklepów kibica w Polsce i na zachodzie nie będę porównywać.

Chrisman 14.06.2011 12:11

wonski_eNHa moglbys zrobic dla mnie fantasy kit third wisla xD
kolor koszulki złoty z czerwonymi paskami i napisami adidasa,z BG ,z gory dzieki
(tutaj wrzucic)

wonski_eNHa 14.06.2011 13:15

^^ Żaden problem. Tylko nie wiem czy dzisiaj będzie mi się chciało. Jutro może wrzucę coś, co będzie mogło nacieszyć oczy przed rozczarowaniem po oficjalnej prezentacji strojów.

Pod koniec czerwca ma być zaprezentowany sponsor naszej kopanej ekstraklasy T-Mobile. Ciekawe kiedy my się doczekamy głównego sponsora. Może jednak uda się kogoś zastraszyć, żeby został naszym źródełkiem gotówki.

WiślakMyślenice 14.06.2011 13:28

Cytat:

^^ Żaden problem. Tylko nie wiem czy dzisiaj będzie mi się chciało. Jutro może wrzucę coś, co będzie mogło nacieszyć oczy przed rozczarowaniem po oficjalnej prezentacji strojów.

Czyli jutro prezentacja (mam nadzieję, że nie leży u mnie czytanie ze zrozumieniem) ? ;)

wonski_eNHa 14.06.2011 13:59

Czyli, że jutro wrzucę jakiś projekcik. Nacieszymy się wyglądem trykotów, które kupił by każdy Wiślak. A za prawdopodobnie 3-4 tygodnie się rozczarujemy nowym designem strojów na sezon 2011/2012.

W telegraficznym skrócie:
Napatrzymy się na projekty, które tutaj osoby wrzucały i będziemy żyli z nadzieją, że klub tym razem pomyśli o kibicach (czyt. rzuci BG zamiast loga Wisła Kraków S.A -> nie S.S.A.!). A potem będziemy, jak to Polacy psioczyli na zarząd, że znowu nie ma BG na koszulce, a wyjątkowość strojów stanowi dodatkowy szew pod pachami.

Jednak cały czas mam nadzieję, że oficjalna prezentacja strojów nas nie rozczaruje i wreszcie doczekamy się tego czego chcemy się doczekać, a nie doczekaliśmy się tego w minionym sezonie. :P I sponsora się też, w końcu doczekamy, po tym długim czekaniu. Pozostaje nam więc tylko czekać, a może się doczekamy! :]

//Maratonczyk - Hmm... to by była marketingowa porażka.

Maratonczyk 14.06.2011 14:03

Hmm, jesli beda takie koszulki jakie mialo dziecko naszego GK to ja to p......e.

http://www.wisla.krakow.pl/pl/galeri..._mistrz/48367/

Jazon 14.06.2011 19:10

...super dedykowany strój...
jeżeli to prawda, to adidas nas zlał totalnie..

Oby nie.

martin_6 14.06.2011 19:21

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Maratonczyk (Post 1110748)
Hmm, jesli beda takie koszulki jakie mialo dziecko naszego GK to ja to p......e.

http://www.wisla.krakow.pl/pl/galeri..._mistrz/48367/

No rzeczywiście. Bo pierwszymi osobami, które dostają nowe koszulki są przecież zawsze dzieci piłkarzy :>

Ogarnijcie się, ludzie...

JrQ- 14.06.2011 20:28

a co Wy myśleliście?
cudów nie ma się co spodziewać :P

Neo1221 14.06.2011 21:20

Patrzcie co znalazłem na allegro... Co to w ogóle jest ?? o.O

http://allegro.pl/adidas-wisla-krako...668540805.html

Chłop ma jakąś kosmiczną koszulkę... mam nadzieję że nie będzie nasza koszuleczka wyglądała jak ta.... ;/ bo aż strach się bać jak Adidas by nas wyjechał :(

Maratonczyk 14.06.2011 21:20

na jak dlugo w ogole Wisla podpisala umowe z Adidasem? ktos wie?

P.S. Neo, widac ze to przeszywane itp ;)

Neo1221 14.06.2011 21:21

chyba jak zawsze, na 4 lata podpisywała... ale mogę się mylić... no i mylę... bo na 3 :P

Wojtek 14.06.2011 21:26

@Neo1221, to jest jakaś koszulka, bodaj rugby drużyny (reprezentacji) Nowej Zelandii z 2005 roku.

Cwaniak nakleił herb SSA i jeszcze myśli, że ktoś to łyknie. To zapewne ta sama koszulka, co ta z linku:

http://xarchiwum.pl/adidas-zurich-ol...350669735.html

Mam nadzieję, że administracja allegro usunie tak żenującą próbę naciągnięcia nieświadomych potencjalnych kupujących.

MaciekJ87 14.06.2011 21:27

Neo1221 ktoś po prostu doszył herb Wisły do jakieś koszulki i szuka naiwniaka :D

Neo1221 14.06.2011 21:35

To że ktoś to doszył to ja wiem... :P koszuleczki meczowe to ja z daleka rozpoznam :))) Tylko taki przykład podałem :) Bo jak rozmowa na temat koszulek to musiałem zapodać stronę gdzie herb i barwy "psują" ;/


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 16:34.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl