![]() |
Cytat:
|
Te koszulki są po prostu piękne.Dobra robota wonski.
|
Cytat:
Swoją drogą mam nadzieję że za pare góra parenaście lat doczekam nad naszym herbem dwóch złotych gwiazdek - za 20 mistrzostw Polski:) |
Cytat:
jeśli tak to dlaczego Legia ma (poprawcie mnie jeśli się myle ale wydaje mi sie że mają) PS. jeśli koszulki będą podobne do tych co wonski wrzucił to od razu kupuje xD |
Legia nie ma gwiazdki :-)
|
Cytat:
biała gwiazdka – symbolizująca wywalczenie od 1 do 4 tytułów Mistrza Polski, srebrna gwiazdka – symbolizująca wywalczenie od 5 do 9 tytułów Mistrza Polski, złota gwiazdka – symbolizująca wywalczenie 10 i więcej tytułów Mistrza Polski. Legia ma 8 tytułów |
1-4 mistrzostwa- biała gwiazdka
5-9 mistrzostw - srebrna gwiazdka, 10 bądź więcej mistrzostw - złota gwiazdka Chyba tak to bodajże jest No spóźnione...hehe Co do projektów są świetne, nawet z herbem SA prezentują się znakomicie szczególnie wyjazdowa biała jest świetna, a wersja z BG to już rozpusta. |
Fajnie wygląda na białej koszulce BG w czerwonej oprawie. Lepiej niż w czerwonym kółeczku ;)
A z tymi gwiazdkami to jakieś jaja. Na całym świecie daje sie złote gwiazdki. 1 za 10 mistrzostw, 2 za 20 itd. Tylko w Polsce dołożono chyba srebrne i białe. Wszystko po to żeby Legia też mogła grać z gwiazdką nad herbem ;p |
|
|
Cytat:
|
Klub powinien pójść po rozum do głowy, bo wprowadzenie koszulek z Gwiazdą zamiast logo sprawiłoby, że koszulki sprzedawałyby się lepiej niż po transferze Kaki. Każdy wzór przez Was zaproponowany wygląda najlepiej z Gwiazdą. Przerobiony przez Wonskiego krój Realu (niebieska) wydaje się wręcz stworzony żeby dać w miejscu loga Białą Gwiazdę. Logo na spodenki, bo tam się sprawdza, a na koszulki koniecznie powrót Białej Gwiazdy.
Co do innych propozycji Wonskiego, to biała w pierwszej chwili wydawała mi się przekombinowana, ale teraz mi się podoba. Czerwona bardzo klasyczna, efektowniej wyglądał krój zaproponowany przez kogoś innego, z konturem gwiazdy na całej koszulce, ale byłby chyba niepraktyczny - za dużo białego i co zrobić z plecami. Gdyby koszulki na nowy sezon wyglądały tak jak zaproponował Wonski, to byłbym więcej niż zadowolony. |
Dla mnie wzory wonskiego pierwsza klasa. Kupiłbym na 100% taką domową koszulkę, pod warunkiem że byłaby Biała Gwiazda albo z herbem TS-u która też się ładnie prezentuje. Tylko szkoda że to nierealne, koszulki pewnie są i tak już zaklepane.
|
nasz drużyna piłkarska nie jest sekcją TS Wisła więc jakim prawem mogłaby przywłaszczyć sobie herb TS-u,
realnie myśleć można tylko o herbie SA lub białej gwieździe na koszulkach |
Też bym kupił 3 takie koszulki ;)
Tak jak napisał MRW, nie ma co liczyć na herb TS'u na koszulce. Biała Gwiazda jest jak najbardziej realna, ale... no właśnie musi być zawsze jakieś ale. Klub musiałby zastrzec BG (tak jak pisał dj_butti) jako znak towarowy. Z tym, że nie można zastrzec samej białej gwiazdy (to tak jak by zastrzec swobodnego używania kółka, czy kwadratu), tylko musi być np. BG z podpisem (czymś co będzie wyróżniało znak i było jego nieodłączną częścią), tak jak ja zaproponowałem. Teoretycznie umieszczenie samej BG bez zastrzeżenia o znaku towarowym czy jak to by się nazywało to jest pikuś, bo na koszulce może być jakaś część loga klubowego. W naszym wypadku będzie to BG. Tyle tylko, że klub nie miał by nic do powiedzenia w przypadku podróbek, które legalnie miały by na piersi BG. Więc BG z podpisem i jest znak zastrzeżony, kibice szczęśliwi, klub zarobiony. Dobrze by było gdyby ktoś dobrze znający się na prawie odniósł się do tego pomysłu. Jest jeszcze jedna rzecz, która odróżnia Wisłę od europejskich klubów. Koszulki meczowe dla kobiet! W większości klubów można kupić koszulkę meczową w fasonie wykonanym dla kobiet. W Wiśle dotąd takiego czegoś nie było i jeszcze nie ma. Także mam nadzieję, że klub pomyśli tym razem o naszych paniach i będzie można kupić koszulkę meczową w trzech wariantach. (men/women/junior) :] |
Cytat:
No, ale dobra. Nie będę jeszcze narzekać. :) Poczekam na premierę. 2. I to jest właśnie to! O ile przy rozmiarówce Adidasa spokojnie można kupić męski trykot, o tyle przy Umbro było gorzej. Niemniej- bodaj w żadnym klubie w Polsce nie ma koszulek dla pań czy też dla juniorów, a na zachodzie (pewnie i na wschodzie też co raz więcej) jest to standard. Do tego jest wybór długi czy krótki rękaw, numery i nazwiska (no tego to się akurat doczekaliśmy) czy też te emblematy LM/LE/PL- chodzi mi o te na ramieniu (nie kojarzę w tym momencie czy to czasem nie jest tylko "moda" z Premier League). Pozostałego wyposażenia sklepów kibica w Polsce i na zachodzie nie będę porównywać. |
wonski_eNHa moglbys zrobic dla mnie fantasy kit third wisla xD
kolor koszulki złoty z czerwonymi paskami i napisami adidasa,z BG ,z gory dzieki (tutaj wrzucic) |
^^ Żaden problem. Tylko nie wiem czy dzisiaj będzie mi się chciało. Jutro może wrzucę coś, co będzie mogło nacieszyć oczy przed rozczarowaniem po oficjalnej prezentacji strojów.
Pod koniec czerwca ma być zaprezentowany sponsor naszej kopanej ekstraklasy T-Mobile. Ciekawe kiedy my się doczekamy głównego sponsora. Może jednak uda się kogoś zastraszyć, żeby został naszym źródełkiem gotówki. |
Cytat:
|
Czyli, że jutro wrzucę jakiś projekcik. Nacieszymy się wyglądem trykotów, które kupił by każdy Wiślak. A za prawdopodobnie 3-4 tygodnie się rozczarujemy nowym designem strojów na sezon 2011/2012.
W telegraficznym skrócie: Napatrzymy się na projekty, które tutaj osoby wrzucały i będziemy żyli z nadzieją, że klub tym razem pomyśli o kibicach (czyt. rzuci BG zamiast loga Wisła Kraków S.A -> nie S.S.A.!). A potem będziemy, jak to Polacy psioczyli na zarząd, że znowu nie ma BG na koszulce, a wyjątkowość strojów stanowi dodatkowy szew pod pachami. Jednak cały czas mam nadzieję, że oficjalna prezentacja strojów nas nie rozczaruje i wreszcie doczekamy się tego czego chcemy się doczekać, a nie doczekaliśmy się tego w minionym sezonie. :P I sponsora się też, w końcu doczekamy, po tym długim czekaniu. Pozostaje nam więc tylko czekać, a może się doczekamy! :] //Maratonczyk - Hmm... to by była marketingowa porażka. |
Hmm, jesli beda takie koszulki jakie mialo dziecko naszego GK to ja to p......e.
http://www.wisla.krakow.pl/pl/galeri..._mistrz/48367/ |
...super dedykowany strój...
jeżeli to prawda, to adidas nas zlał totalnie.. Oby nie. |
Cytat:
Ogarnijcie się, ludzie... |
a co Wy myśleliście?
cudów nie ma się co spodziewać :P |
Patrzcie co znalazłem na allegro... Co to w ogóle jest ?? o.O
http://allegro.pl/adidas-wisla-krako...668540805.html Chłop ma jakąś kosmiczną koszulkę... mam nadzieję że nie będzie nasza koszuleczka wyglądała jak ta.... ;/ bo aż strach się bać jak Adidas by nas wyjechał :( |
na jak dlugo w ogole Wisla podpisala umowe z Adidasem? ktos wie?
P.S. Neo, widac ze to przeszywane itp ;) |
chyba jak zawsze, na 4 lata podpisywała... ale mogę się mylić... no i mylę... bo na 3 :P
|
@Neo1221, to jest jakaś koszulka, bodaj rugby drużyny (reprezentacji) Nowej Zelandii z 2005 roku.
Cwaniak nakleił herb SSA i jeszcze myśli, że ktoś to łyknie. To zapewne ta sama koszulka, co ta z linku: http://xarchiwum.pl/adidas-zurich-ol...350669735.html Mam nadzieję, że administracja allegro usunie tak żenującą próbę naciągnięcia nieświadomych potencjalnych kupujących. |
Neo1221 ktoś po prostu doszył herb Wisły do jakieś koszulki i szuka naiwniaka :D
|
To że ktoś to doszył to ja wiem... :P koszuleczki meczowe to ja z daleka rozpoznam :))) Tylko taki przykład podałem :) Bo jak rozmowa na temat koszulek to musiałem zapodać stronę gdzie herb i barwy "psują" ;/
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 16:34. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl