Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   Skorża byłym menedżerem Wisły (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=3085)

Konrad. 26.07.2009 22:38

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Proud (Post 769105)
pewnie że Mistrzostwo, ale takie mecze też są ważne...to może w ogole nie grajmy w takich meczach skoro są mniej ważne od Ligi...

Nie miałbym bym nic przeciwko, gdyby Wisła wycofała się z Pucharu Ekstraklasy... Zresztą, podobnie poważnie ten puchar traktowali wszyscy ze Smudą na czele...

Cytat:

chodzi o to że w prestiżowych meczach jak z Legią czy z Lechem Wisła Skorży zawsze daje dup*. Nie licząc niektórych meczów u siebie i to ledwo co wymęczonych po 1:0...bo wygrac z Wodzislawiem czy Pistem to troche inaczej niż pokonac drużynę o podobnych umiejętnościach...
Czyli zawsze, ale jednak nie zawsze. :rotfl:

W sezonie 2007/08, jak i 2008/09, z Legią Warszawa wygraliśmy dwukrotnie (po 1-0 - czyli wymeczone), dwa razy przegraliśmy po 1-2 (czyli wymęczone prze Legie)

Z Lechem bilans mamy lepszy: 2 zwycięstwa (4-2, 2-1), jeden remis (1-1), i jedna porażka (słynne 1-4).

Cytat:

nie wiem jak Ciebie, ale mnie te porażki bolą...i to bardzo. fakt że późniejsze Mistrzostwo to w pewnien sposób rekompensuje, ale jakiś niedosyt pozostaje.
Nie można mieć wszystkiego. Pewnie że fajnie było by zdobyć mistrza, rozbijając Legie, Lecha i Cracovia, po 4-0 we wszystkich meczach, plus Puchar Polski, Superpuchar, i nawet ten nie szczęsny puchar ekstraklasy, ale cudów nie ma...

qchar90 26.07.2009 22:38

Właśnie miałem napisać Jacek jest dobry.
Powiedział o sytuacji z Baszczynskim ze mu zaproponowal przedluzenie a RN odrzucila to...i potem ponoc po tym podpadl.
Dobrze gada Szczepek ze Cupial sie nie zna na pilce...i sluchac sie radcow ktorzy gowno sie znaja na pilce. To jest prawda,

AgresywnyChomik 26.07.2009 22:41

Cytat:

Pierwotnie napisane przez qchar90 (Post 769118)
Dobrze gada Szczepek ze Cupial sie nie zna na pilce...i sluchac sie radcow ktorzy gowno sie znaja na pilce. To jest prawda,

Za ty my wszyscy tu na forum to jestesmy ku*** profesjonalisci...

P.s. Pamietajcie ze zawsze najlatwiej bylo zostac dziennikarzem sportowym a to o czyms swiadczy.

qchar90 26.07.2009 22:46

Ja nie mówie ze jestesmy profesjonalisci.
Ale ludzie otaczajacy Cupiala huja sie znaja na pilce. I to przez nich cierpimy.
Gdyby naszym klubem profesjonalisci zarzadzali bylo by lepiej. Nasz marketing kuleje.
Poki nie bedzie profesjonalnej ekipy rzadzacej naszym klubem bedzie ciezko.

Arked 26.07.2009 22:50

Cytat:

Pierwotnie napisane przez 3rider (Post 769081)
(...)

Nie wiem skad w was sie bierze ten caly abstrakcyjny romantyzm i tesknota za Skorza, ale w sporcie miejsca na sentymenty nie ma, tym bardziej wtedy kiedy widac, ze druzyna gra piach. Szacunek za 2 tytuly, ale za takie blamaze, tak leszczarskie bledy, placi sie glowa.

To jest piłka nożna. Jeśli chcesz coś w niej osiągnąć to musisz myśleć przyszłościowo. Czasami trzeba przeżyć kilkukrotnie gorycz porażki żeby później osiągnąć sukces. Nikt tu nie mówi o sentymentach. Jeśli ktoś się tu kieruje emocjami to ty i są to emocje negatywne. Z taką postawą jak twoja nie buduje się drużyny.

Rinat Ahmetov postępował tak kiedyś ze swoim Szachtarem. Wywalał trenerów z nazwiskami co pół roku. W końcu zatrudnił Lucescu. Na początku Szachtar zaliczył kilka gorzkich porażek w Europie. Ale Ahmetov nauczony swoimi błędami nie wpadł w furię, że jego grube (naprawdę grube) miliony wydane na zespół poszły na marne. Lucescu nie zapłacił za nie główą tylko mógł dalej swobodnie pracować. Szachtar grał coraz lepiej, a swój postęp świetnie podsumował w tym sezonie zdobywając Puchar UEFA.

Twój tok rozumowania jest dobry dla bezdusznej korporacji gdzie wyniki osiąga się przez presje i mobbing. Piłka nożna ma zupełnie inną specyfikę i rozwiązania które proponujesz zupełnie się w niej niesprawdzają. Przekonał się o tym Cupiał - świetny biznesmen, któremu zarządzanie klubem zwyczajnie nie idzie.

Proud 26.07.2009 23:00

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Konrad. (Post 769116)
Czyli zawsze, ale jednak nie zawsze. :rotfl:

chodzi mi o to, że nie wygrywamy meczów w których nie jesteśmy zdecydowanym faworytem...

Cytat:

W sezonie 2007/08, jak i 2008/09, z Legią Warszawa wygraliśmy dwukrotnie (po 1-0 - czyli wymeczone), dwa razy przegraliśmy po 1-2 (czyli wymęczone prze Legie)
z Legią w Lidze owszem, mamy jednakowy bilans, ale porażki w pucharach przechylają szale na korzysc Legionistow.

Cytat:

Z Lechem bilans mamy lepszy: 2 zwycięstwa (4-2, 2-1), jeden remis (1-1), i jedna porażka (słynne 1-4).
no ale patrząc na ostatnie mecze z Lechem, kiedy niby realnie bije się z nami o "majstra" (:D ) to nie wygląda to ciekawie...2 remisy (liga i superpuchar) i 3 porażki. (lliga, PP)

Cytat:

Nie można mieć wszystkiego. Pewnie że fajnie było by zdobyć mistrza, rozbijając Legie, Lecha i Cracovia, po 4-0 we wszystkich meczach, plus Puchar Polski, Superpuchar, i nawet ten nie szczęsny puchar ekstraklasy, ale cudów nie ma..
.

Zgadzam się z Tobą, ale mi chodzi o większe zrównowaważenie tych naszych potyczek z czołowką na innych niż Ligowych frontach. Dla mnie po prostu Skorża jest slabym trenerem jeśli chodzi o taktyke na pojedyńcze mecze. Może nie tyle taktyke co dobor zawodnikow. Co potwierdza doskonale mecz w Sosnowcu, gdzie pół forum ostrzegało przed Łobodzińskim na prawej obronie, samym Brożkiem w ataku i Jopem na środku obrony...choć ja osobiście myślałem że Skorża wie co robi...niestety się przeliczyłem.

Wojtas 26.07.2009 23:03

A ja mam wrazenie ze teraz to jest raczej szukanie kozła ofiarnego ,niz byc albo nie byc Skorzy.

Ten klub musi byc inaczej zarzadzany ,z inna myslą a nie tylko pustymi haslami "Teraz to Liga Mistrzow trenerze"

Jak mozna bylo chciec i myslec o LM bez ławki ,napastnika ,obroncy ..i z Cwielongiem w ataku??
To tez wina Skorzy?

Teraz najłatwiej oczywiscie naskoczyc na Maćka ,i go zwolnic ,zatrudnic Jabłońskiego czy Mikulskiego i na nowo rozkrecic karuzele z trenerami...

RAFi89 26.07.2009 23:11

Przede wszystkim ludzie otaczający Cupiała widzą w Wiśle tylko biznes, oni nie patrzą czy zawodnik jest dobry jaki ma wpływ na drużynę tylko zawodnik jest stary to powinien mało zarabiać, przychodzi z mało znanej drużyny to powinien być tani i grać za pół darmo i to jest problem. Na zachodzie trener mówi że chce danego zawodnika bo jest dobry i przyda się drużynie to się robi wszystko aby go mu sprowadzić a nie żeby jakiś gość z rady nadzorczej oceniał czy zawodnik jest dobry czy nie.

A co do zmiany trenera to jeszcze jest jedno pytanie kto w tym momencie chciałby się w ogóle podjąć pracy w Wiśle. Niestety nie ma gwarancji że coś tu się zmieni na dobre, a znając życie nowy trener otrzymałby zadanie zdobycia MP.

AgresywnyChomik 26.07.2009 23:14

Problem jest to ze (according to Rafal Janas) Wisla powina wygrac z Levadia majac w ataku
Wojtasa, Arkeda, Prouda, quchara90, micha, mnie czy Rav'a.


Tak odemnie oczywiscie nie jest tak ze wine ponosi tylko trener. Jest winny caly sztab ktoru Skorza firmuje swoim nazwiskiem. Skoro wczesniej Skorza ujal sie za np JK to teraz malo honorowa bylaby z jego strony zgoda na wywalenie RJ, JK czy PT przez co sam zachowalby stolek. Maciek inteligentny chlopak wezmie kolegow i pobawi sie gdzie indziej moze repra?

Cichy 26.07.2009 23:21

Cytat:

Pierwotnie napisane przez qchar90 (Post 769121)
Ja nie mówie ze jestesmy profesjonalisci.
Ale ludzie otaczajacy Cupiala huja sie znaja na pilce. I to przez nich cierpimy.
Gdyby naszym klubem profesjonalisci zarzadzali bylo by lepiej. Nasz marketing kuleje.
Poki nie bedzie profesjonalnej ekipy rzadzacej naszym klubem bedzie ciezko.

Chłopcze złoty czy Ty masz jakiekolwiek własne przemyślenia? Co widze Twój post to sprowadza się on do powtarzania mądrości po kimś innym. Już raz Ci na to zwórciłem uwagę przy okazji Twoich wynurzeń na temat metodyki treningowej Kazimierskiego, o których siłą rzeczy nie mozesz mieć bladego pojęcia. Nie poskutkowało bo Ty dalej swoje.
"Cupiał chuja sie zna na piłce (a propos, to piękne polskie słowo pisze się prze "CH"), ludzie otaczający Cupiała chuja się znają na piłce. Marketing kuleje."
Za to zajebiście na wszystkim zna się qchar90 i aż nóż się w kieszeni otwiera, że jeszcze nikt nie zaproponował mu posady dyrektora do spraw wszelakich w Wiśle.

Wejże sie chłopcze ogarnij bo oczy bolą....

1q2 26.07.2009 23:23

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Arked (Post 769123)
To jest piłka nożna. Jeśli chcesz coś w niej osiągnąć to musisz myśleć przyszłościowo. Czasami trzeba przeżyć kilkukrotnie gorycz porażki żeby później osiągnąć sukces. Nikt tu nie mówi o sentymentach. Jeśli ktoś się tu kieruje emocjami to ty i są to emocje negatywne. Z taką postawą jak twoja nie buduje się drużyny.

Rinat Ahmetov postępował tak kiedyś ze swoim Szachtarem. Wywalał trenerów z nazwiskami co pół roku. W końcu zatrudnił Lucescu. Na początku Szachtar zaliczył kilka gorzkich porażek w Europie. Ale Ahmetov nauczony swoimi błędami nie wpadł w furię, że jego grube (naprawdę grube) miliony wydane na zespół poszły na marne. Lucescu nie zapłacił za nie główą tylko mógł dalej swobodnie pracować. Szachtar grał coraz lepiej, a swój postęp świetnie podsumował w tym sezonie zdobywając Puchar UEFA.

Twój tok rozumowania jest dobry dla bezdusznej korporacji gdzie wyniki osiąga się przez presje i mobbing. Piłka nożna ma zupełnie inną specyfikę i rozwiązania które proponujesz zupełnie się w niej niesprawdzają. Przekonał się o tym Cupiał - świetny biznesmen, któremu zarządzanie klubem zwyczajnie nie idzie.

Dokładnie
Tu trzeba postawić podstawowe pytanie - czy nowy trener wyciśnie na dłuższy czas z tej drużyny więcej, czyli, czy zmiana trenera da coś pozytywnego temu klubowi.
Przecież to nie będzie tak wyglądało że przyjdzie czy Smuda czy ktokolwiek inny i będzie mógł wymienić np. Ćwielonga na napastnika z prawdziwego zdarzenia, Diaza na konkretnego pomocnika, Pawełka na konkretnego bramkarza itp.

Skorża nie jest głupi - zna każdego zawodnika lepiej od nas, robi błędy, przyznaje się do nich - najpewniej ma jaja zachować się jak przystało na generała oddając się do dyspozycji Cupiała , co też jest ważne bo nie dybie na kasę na którą nie zasłużył.
Po 2 latach przegrał swoją pierwszą poważną bitwę, czym w****ił wszystkich, bo nie wiem jak Wy ale ja traktuje przygody w Europie jako esencje roku piłkarskiego.
Ledwo zaczęliśmy się pasjonować pucharami a już jest po nich i to boli jak cholera, bo wszyscy pozostali grają a my już mamy posprzątane.
Mimo wszystko jestem za pozostawieniem go ale nie z sentymentu jaki do niego mam ale dlatego że sądzę iż to może być lepszy ruch dla Wisły niż Smuda po raz 3 ,wypalony Lenczyk czy ktokolwiek inny z naszego kraju.

emjot 26.07.2009 23:50

wg. GK.
trener zostaje
Bednarz out
Rogala out

towarzystwo wzajemnej adoracji: S - Janas - Kazimierski nie wiadomo
jeśli tak jest to jest to bardzo głupia decyzja

!!IRIVER!! 26.07.2009 23:52

emjot - to wszystko są czyste domysły prasy, a zatem nie sugerowałbym jakegoś szczególnego brania po uwagę owych 'doniesień'. Za kilkanaście godzin będziemy mądrzejsi.

Z tego towarzystwa rozgoniłbym generalnie wszystko poza Skorżą, ewentualnie Bednarzem. Ten Włoch od przygotowania fizycznego ostatecznie mógłby zostać.

Wojtas 27.07.2009 00:03

Cytat:

Pierwotnie napisane przez emjot (Post 769137)
wg. GK.
trener zostaje
Bednarz out
Rogala out

towarzystwo wzajemnej adoracji: S - Janas - Kazimierski nie wiadomo
jeśli tak jest to jest to bardzo głupia decyzja


Janas Kazimierski--nie wiadomo???

Ci panowie powinni wyleciec z tego wagonu jako pierwsi ,no moze jeszce z panem Rogalą.

Pozostaje czekac

I dobrze 1q2 pisze.Przysjcie Smudy czy kokolwiek innego nie spowoduje ze wytrzasnie niewiadomo kogo za Cwielonga albo Pawełka.Cupial to wie ,dlatego Skorza raczej zostanie .Ale to moje "domysly".Trzeba czekac.

royalmichael 27.07.2009 00:04

Ciekawi mnie co wszyscy krytykanci Skorży pisaliby teraz o trenerze gdyby Ćwielong lub Małecki wykorzystał jedną z wielu setek i aktualnie przygotowywalibyśmy się do meczu z Debrecenem...



Cytat:

Pierwotnie napisane przez 1q2 (Post 769145)
A co by było gdyby..Cziniama(sory za fonetykę)zamiast testować wytrzymałość banerów, wolał testować wytrzymałość siatki...Piłka po przyjęciu życia Pawełka poleciała dosłownie o kilka cm w stronę światła bramki...Taka jest piłka, czasami to czy jesteś cacy czy be zależy właśnie od kilku centymetrów różnicy w jednej z kilkunastu sytuacji.

Tylko, że trener Urban nie odpowiada za indywidualne błędy "Cziniamy"

Ciekawe jak się czuję Ćwielong gdy po takim fatalnym dla niego meczu(chociaż w sumie dla niego to normalny mecz) Skorża mówi, że zawodnicy zagrali najlepiej jak mogli

1q2 27.07.2009 01:17

Cytat:

Pierwotnie napisane przez royalmichael (Post 769143)
Ciekawi mnie co wszyscy krytykanci Skorży pisaliby teraz o trenerze gdyby Ćwielong lub Małecki wykorzystał jedną z wielu setek i aktualnie przygotowywalibyśmy się do meczu z Debrecenem...

A co by było gdyby..Cziniama(sory za fonetykę)zamiast testować wytrzymałość banerów, wolał testować wytrzymałość siatki...Piłka po przyjęciu życia Pawełka poleciała dosłownie o kilka cm w stronę światła bramki...Taka jest piłka, czasami to czy jesteś cacy czy be zależy właśnie od kilku centymetrów różnicy w jednej z kilkunastu sytuacji.
Nie da się ukryć że tzw krytykanci - do których nie aspiruje, mają swoje racje.Z jednej strony przeciwnik był o wiele mocniejszy niż to się wydawać mogło(o czym pisałem zaraz po losowaniu), z drugiej i tak powinniśmy go przejść, z trzeciej to znam o wiele więcej upokarzających porażek, ale z czwartej to jednak nigdy nie pożegnaliśmy się z pucharami po 2 meczach, gdzie też nigdy nie graliśmy tak ważnych meczów po dosłownie 2, max 3 tygodniach przygotowań...i tak można jechać dalej;)

Lysy 27.07.2009 03:06

Cytat:

Pierwotnie napisane przez emjot (Post 769137)
wg. GK.
trener zostaje
Bednarz out
Rogala out

towarzystwo wzajemnej adoracji: S - Janas - Kazimierski nie wiadomo
jeśli tak jest to jest to bardzo głupia decyzja

A według mnie to byłoby najlepsze z możliwych rozwiązań. Za politykę transferowa, a raczej jej brak, powinny polecieć głowy :-)

Pan Jotka 27.07.2009 05:46

Skorża zostaje, Bednarz zostaje. Dostaja pieniądze na transfery i zaczynają budować druzynę na puchary w tym sezonie. A nie koncem czerwca/początkiem lipca!
Nie wiem kto tam zasiada w tej radzie ale ...To jakis organ powodujący paraliż zupelny w naszym klubie. Przewietrzyć ich to może sie ockną.

flamengista 27.07.2009 08:09

Dla mnie pierwsi do odstrzału są przede wszystkim Kazimierski i Janas. Jeśli Skorża miałby się uczyć na swoich błędach (co uważam za złe dla Wisły), to musi wyeliminować słabe ogniwa ze swojego sztabu szkoleniowego.

Bez tego jego dalsza praca, która i tak stoi pod znakiem zapytania - nie ma sensu.

AYALA 27.07.2009 08:24

Skorża powinien zostac.Kazimierski,Janas,Bednarz-out a na ich miejsce Ludzie związani z Wisełką od zawsze, majacy ten klub w sercu np.Nawałka,Holocher,Kulawik,Moskal czy Kowalik

saklak1906 27.07.2009 08:33

Cytat:

Pierwotnie napisane przez AYALA (Post 769169)
Skorża powinien zostac.Kazimierski,Janas,Bednarz-out a na ich miejsce Ludzie związani z Wisełką od zawsze, majacy ten klub w sercu np.Nawałka,Holocher,Kulawik,Moskal czy Kowalik

Co wy macie z tymi ludzi od zawsze zwiazanymi z Wisla? to ze Wisle kochaja nie znaczy ze beda dokonywac lepszych transferow. Nie ma kasy nie ma transferow Bednarz i tak zrobil wiele, ilu mu tylko w tym okienku RN odrzucila zawodnikow bo poszlo o jakies drobne zeby na sile zaoszczedzic to zaoszczedzono 10 baniek staraty.

Nam potrzba ludzi kompetetnych z doswiadczeniem a Ci wymienieni przez Ciebie nie maja zadnego pojecia o polityce transferowej, Oni co najwyzej moga pomagac w treningach jako asysteci trenera.

Bednarz w Wisle to jest jak kot w wojsku, masz tu mlody 2 zl zalatw wodke, papierosy cos do przegryzienia i jeszcze przynies resztea a i masz 30 minut na naruchanie.

Arapaho 27.07.2009 08:38

Mimo że Bednarza nie trawię, to uczciwie trzeba przyznać że jest tak że kazali mu za darmo ściągac kopaczy, no to ściąga. a jakich mozna ściągnąć to widać. Sam juz nie wiem czy lepiej go wywalić w kosmos czy lepiej na razie zostawić i na spokojnie szukać kogoś z lepszymi kontaktami do darmowych grajków :)

LUKAS77 27.07.2009 08:46

Trenerowi Skorzy ciezko zarzucic brak warsztatu trenerskiego bo taki ma. Wydaje mi sie ze problem lezy w motywacji... Mimo ze to tylko gdybanie ale mam wrazeninie ze nasz Trener nie ma takiej sily przebicica do naszych pilkarzy i bardzo ciezko jest mu wyzwolic ducha walki w chwilach gdy jest to naprawde potrzebne...

KOALIK 27.07.2009 09:30

Cytat:

Pierwotnie napisane przez AYALA (Post 769169)
Skorża powinien zostac.Kazimierski,Janas,Bednarz-out a na ich miejsce Ludzie związani z Wisełką od zawsze, majacy ten klub w sercu np.Nawałka,Holocher,Kulawik,Moskal czy Kowalik

Kapka też jest związany z Wisła i go chciałbyś?

funkykoval 27.07.2009 10:01

Cytat:

Pierwotnie napisane przez flamengista (Post 769166)
Dla mnie pierwsi do odstrzału są przede wszystkim Kazimierski i Janas. Jeśli Skorża miałby się uczyć na swoich błędach (co uważam za złe dla Wisły), to musi wyeliminować słabe ogniwa ze swojego sztabu szkoleniowego.

Bez tego jego dalsza praca, która i tak stoi pod znakiem zapytania - nie ma sensu.

I dla mnie jest to oczywiste - pewnie dla wielu - Janas za rozpracowanie Levadii, Kazimierski za cyrk z bramkarzami. Z tym, że dodałbym tutaj nie Bednarza, tylko pewnego Pana z Rady Nadzorczej, a także zmianę trybu zatwierdania nowych nabytków. Rada Nadzorcza ma stać na straży bezpieczeństwa klubu, zwłaszcza finansowego. Natomiast jej rola nie powinna polegać na blokowaniu inwestycji transferowych.

Jedno jest pewne - cały czas trwa przebudowa zespołu - odejście Pawła Brożka to kwestia czasu - góra kilku miesięcy - jak pokazały ostatnie mecze, brak klasowego i skutecznego napastnika jest nieodzowny. Brożka w perspektywie 2 lat nie utrzymamy i należy już dzisiaj szukać kogoś takiego, kto zapewni zespołowi mi. 15 bramek w sezonie, od którego Małecki i Ćwioelng będą sie mogli czegoś nauczyć. Zresztą tym dwóm zawodnikom należałoby zaserwować serię treningów strzeleckich tak jak Brożkowi po przyjściu p. Skorży, bo brak ich skuteczności zaowocował takimi a nie innymi wynikami. Pamiętajmy jak zakończyła Wisła sezon kiedy została bez jednego klasowego skutecznego zawodnika po sprzedaży Franka i Żurawia

Krystian168 27.07.2009 10:11

Dla mnie to tak powinno wyglądać:
Out: Janas, Kazimierski + rozwalić tą całą rade nadzorczą

Znaleźć porządnego: asystenta (?) i dobrego trenera bramkarzy (np. z Odry) + 2-3 scoutów zatrudnić (1 w Polsce aby działał w niższych ligach, 1 w ameryce południowej i jeden w północnej)

Stworzyć coś na kształt tego co jest w lechu komitet transferowy czy jakoś tak:
skład jego: trener (Skorża), prezes (Wilczek), dyrektor sportowy (Bednarz), asystent (?Janas?), scout (Junco)

ale to tylko moje zdanie i pewnie nie wejdzie w życie...

*Michael* 27.07.2009 10:17

Cytat:

Trenerowi Skorzy ciezko zarzucic brak warsztatu trenerskiego bo taki ma. Wydaje mi sie ze problem lezy w motywacji... Mimo ze to tylko gdybanie ale mam wrazeninie ze nasz Trener nie ma takiej sily przebicica do naszych pilkarzy i bardzo ciezko jest mu wyzwolic ducha walki w chwilach gdy jest to naprawde potrzebne...
Lukas77 przypomnij sobie mecz derbowy u nas... do przerwy badziewna gra i 0:1 w plecy. a po przerwie odrazu atak i piękna gra... A Skorża to ich tam poprostu roznosił w szatni wiem to bo wiozłem Arka Głowackiego kursem z pod stadionu do domu...

kubawislak 27.07.2009 10:23

Cytat:

Pierwotnie napisane przez *Michael* (Post 769226)
Lukas77 przypomnij sobie mecz derbowy u nas... do przerwy badziewna gra i 0:1 w plecy. a po przerwie odrazu atak i piękna gra... A Skorża to ich tam poprostu roznosił w szatni wiem to bo wiozłem Arka Głowackiego kursem z pod stadionu do domu...

Dokładnie, przecież chyba Mały mówił, że nikt nie chciałby być wtedy na ich miejscu.

St@chu 27.07.2009 10:32

Pomijając wszystkie inne kwestie, cyz tylko mnie nachodzi taka refleksja, że dopóki Skorża będzie trenerem to Cupiał nie da ani złotówki na wzmocnienia...

Przypuszczam że boss nie ma już ani kszty zaufania do warsztatu trenera, a w takiej sytuacji poczeka na koniec kontraktu i dowidzenia... Choćby nawet na końcu było MP.

matusz 27.07.2009 10:43

Cytat:

Pierwotnie napisane przez St@chu (Post 769234)
Pomijając wszystkie inne kwestie, cyz tylko mnie nachodzi taka refleksja, że dopóki Skorża będzie trenerem to Cupiał nie da ani złotówki na wzmocnienia...

Przypuszczam że boss nie ma już ani kszty zaufania do warsztatu trenera, a w takiej sytuacji poczeka na koniec kontraktu i dowidzenia... Choćby nawet na końcu było MP.

Tylko ciebie nachodzi taka refleksja, bo nie sądzę żeby ktoś jeszcze mógł wymyślić takie bzdury. Biorąc pod uwagę fakt, że Skorża zaproponował rozwiązanie kontraktu za porozumieniem stron to twoją teorię można o d*** rozbić.


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 23:31.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl