Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Hyde Park (moderowane) (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=6)
-   -   Matura//Po maturze...?? (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=2848)

ted 15.07.2009 16:05

Ponawiam pytanie
Orientuje sie ktos czym sie rozni i jak energetyka na PK a AGH ? bo bede musiał miedzy nimi wybierac

DrewniaQ 15.07.2009 16:41

Mi minute po 16 włączyło się. Telekomunikacja i Elektronika na samogłoskach. Wolę budownictwo na PK!

piter116 15.07.2009 16:56

Po 2 h prób zalogoania w końcu mi się udało. Niestety nie dostałem się, ale walcze w 2 turze.
Mam 2 ważne pytania:
1. Czy na listach wywieszonych na AGH będzie podane na którym miejscu rezerwowym się znajduje ?
2. Dostałem się na Inzynierię Srodowiska na Politechnice Krakowskiej, gdzie trzeba złożyc dokumenty do piątku. Z racji tego, że bardziej zależy mi na AGH i będe walczył w nastepnych turach oraz nie chce "zostać na lodzie" mogę potwierdzić studia na PK i w razie ewentualnego dostania sie na AGH z kolejnego rzutu później zrezygnować z Politechniki ?

pysio 15.07.2009 17:01

Cytat:

Pierwotnie napisane przez piter116 (Post 762350)
Po 2 h prób zalogoania w końcu mi się udało. Niestety nie dostałem się, ale walcze w 2 turze.
Mam 2 ważne pytania:
1. Czy na listach wywieszonych na AGH będzie podane na którym miejscu rezerwowym się znajduje ?
2. Dostałem się na Inzynierię Srodowiska na Politechnice Krakowskiej, gdzie trzeba złożyc dokumenty do piątku. Z racji tego, że bardziej zależy mi na AGH i będe walczył w nastepnych turach oraz nie chce "zostać na lodzie" mogę potwierdzić studia na PK i w razie ewentualnego dostania sie na AGH z kolejnego rzutu później zrezygnować z Politechniki ?

po prostu nie przychodzić na zajęcia i zgłosić do dziekanatu rezygnację ze studiów (aby odzyskać wszystkie dokumenty)

Natkan 15.07.2009 19:25

liczyłem ze z 662 pkt sie dostane na turystyke na AGH jednak nie ;/

Zola 15.07.2009 20:02

do usunięcia

Ola7 15.07.2009 23:08

A ja sie dostałam na wszystko, czyli na UR, AGH i UE i teraz mam dylemat czy iść na TiR na ekonomiczny czy AGH.... :/

!!IRIVER!! 15.07.2009 23:10

Ola7 - idź na AGH. :) Już słyszałem z paru różnych źródeł, że TiR na UEku to w głównej mierze... MATEMATYKA. :|
Ja tego problemu nie mam. Na razie nigdzie się nie dostałem, zatem chyba wieczorowo na UEku albo zaocznie na AGH. I tak źle i tak chujowo :D

Konrad. 15.07.2009 23:38

Ja na UJocie, jednak 169 w rankingu a przyjeli 155 osób :-/ . Może te 14 osób przede mną zrezygnuje :-p .

amauri1990 16.07.2009 08:21

a ja się dostałem na matmę na UJ i matmę stosowaną na AGH
wybieram AGH :)

Natkan 16.07.2009 08:59

Ile pkt macie na TiR na AGH ?

Ola7 16.07.2009 09:06

756 :) czy jakoś tak :P

Zola 16.07.2009 09:07

do usunięcia

Lupo 16.07.2009 09:12

Hm... ja mam 384 na kulturoznawstwo na AGH i jakoś nie liczę na to abym dostał się w drugiej... czy nawet w trzeciej rekrutacji :P

Natkan 16.07.2009 09:19

Ekonomiczny mnie olał :P na AGH się zastanawiam czy z 662 jeszcze próbowac :P jedynie Rolniczy zarządzanie mnie pokochał :D

Ola7 16.07.2009 09:24

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Natkan (Post 762782)
Ekonomiczny mnie olał :P na AGH się zastanawiam czy z 662 jeszcze próbowac :P jedynie Rolniczy zarządzanie mnie pokochał :D

Ja bym próbowała :) bo np. ja składam raczej na ekonomiczny, więc już 1 miejsce wolne się robi :D

Natkan 16.07.2009 14:03

to wez im napisz że zwalniasz tylko i wyłącznie dla mnie :D

piter116 16.07.2009 14:28

Ja liczę, że się dostane na Geofizyke na AGH (621 pkt) z drugiego podejścia. Podali Wam w ogóle jakies info którzy jesteście na ławce? Trzeba się jakoś rejestrować na 2 etap czy robi się to automatycznie ?

!!IRIVER!! 16.07.2009 15:16

Ola7 jak lubisz matematykę... ;] ja już z wielu opinii słyszałem, że na UEku turystyka to w znacznej mierze ekonomia... :/
Ja na kulturoznawstwo mam nieco ponad 420.. i też się zastanawiam czy czekać, czy już szukać czegoś wieczorowo-zaocznego..?

Ola7 16.07.2009 15:31

Cytat:

Pierwotnie napisane przez !!IRIVER!! (Post 763020)
Ola7 jak lubisz matematykę... ;] ja już z wielu opinii słyszałem, że na UEku turystyka to w znacznej mierze ekonomia... :/
Ja na kulturoznawstwo mam nieco ponad 420.. i też się zastanawiam czy czekać, czy już szukać czegoś wieczorowo-zaocznego..?

Matme nawet lubie, ale prawda jest taka, że nie wiem jak bedzie na AGHu z turystyką, bo dopiero pierwszy rok bedzie.

!!IRIVER!! 16.07.2009 15:36

Ano to jak tam uważasz ;)
Są już gdzieś jakieś progi pkt? :P Pasowałoby wiedzieć, czy jest sens się choćby łudzić o to, że się gdzieś dostanę... :P

Vitaliss 16.07.2009 15:50

Ja sie wybieram na budownictwo zaoczne na PK. Wydział inżynierii Lądowej. Czekam jeszcze na wyniki z AGH-u.

!!IRIVER!! 16.07.2009 16:42

Na UEK opłata semestralna za zaoczne/wieczorowe to 1900 zł. Wie ktoś ile na AGH?

Natkan 18.07.2009 15:34

Jest ktoś z zarządzania z UR ?

Wiślak ASR 18.07.2009 15:55

Konrad filozofia ?:P Ja też się właśnie ocieram o 155 :D

Zola 19.07.2009 20:01

do usunięcia

!!IRIVER!! 19.07.2009 20:23

Jak tam rekrutujecie się na AGH po raz 2.? :)
Ja wybieram teraz kilka innych kierunków. Między innymi Zarządzanie i Inżynierię Produkcji oraz Górnictwo i Geologię. :D Zna ktoś ludzi na tych kierunkach? Wie ktoś tak tam jest? :P

http://www.ukr.agh.edu.pl/?pg_symb=faq#17

Tu progi na AGH.
Przekopane. Jak tak popatrzeć na TiR - 730, AiR - 930, Informatykę - 910, Geodezję i Kartografię - 853 i kilka innych... to masakra :D

dnader 19.07.2009 20:25

Myślę że nie masz się co przejmować tą informacją że jesteś skreślony. Po tym jak złożysz papiery, pracownik UP musi ręcznie wprowadzić do systemu że złożyłeś dokumenty. Przypuszczam, że w pt. było tyle osób że po prostu osoba odpowiedzialna za to nie zdązyła wprowadzić twoich danych a system automatyczne wygenerował cytowaną przez Ciebie informację. Myślę że w poniedziałek na twoim koncie powinna być informacja że jesteś studentem. Ale najlepiej zadzwonić i zapytać o co chodzi.

P.S. a co będziesz studiował jeżeli to nie tajemnica?

Zola 19.07.2009 20:35

do usunięcia

WislakNaZawsze 19.07.2009 21:46

A ja już po złożeniu papierków na AGH - Elektrotechnika. Teraz tylko czekać na rozpoczęcie 1 roku :)


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 21:44.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl