Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Porady bukmacherskie (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=20)
-   -   Bukmacherki nadszedł czas... czyli nasze kupony (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=104)

rocco_1906 01.04.2009 10:25

1. Boliwia-Argentyna (ht/ft) 2/2
Anglia-Ukraina(0:1 handicap) 1

kurs:3,78 (bet-at-home)

2.strzelcy bramek NHL
Ilya Kovalchuk 2,59
Alex Ovechkin 1,55

kurs:4,01 (fortuna)


3.
San Marino-nie strzeli
Boliwia-Argentyna 2
Brazylia-Peru 1
Szwajcaria-Mołdawia 1
Dania-Albania (1/2) 1
Francja-Litwa (1/2) 1

kurs:5,75 (totomix)

jaro1985r 01.04.2009 20:37

Panowie postawilem Holandia-Macedonia1/1 (Wynik do przerwy/wynik końcowy)Czy to znaczy ze maja oby dwie polowy wygrac czy wystarcze ze np pierwsza wygraja 3-0 a druga zremisuja 0-0 i wygrywam? to gitara postawilem Australia-Uzbekistan1 , Holandia-Macedonia1/1, Anglia-Ukraina 1 2z 3 za 105 zl do wygrania 205 zl

pan Dudi 01.04.2009 20:52

Wystarczy, że do przerwy będą wygrywać i wygrają na koniec. Czyli można powiedzieć, że już Ci weszło.

WiślakNH 01.04.2009 22:02

Cytat:

Pierwotnie napisane przez WiślakNH (Post 701111)
Gdyby Polska chociaż zremisowała wpadł by dość fajna sumka,nie mówiąc nawet o wygranej...wszystkie mecze powchodziły.


Środa
Węgry - Malta 1
Szwajcaria - Mołdawia 1
Walia - Niemcy 2
Łotwa - Luksemburg 1
Dania - Albania 1


Zwycęstwoooo :-)

rocco_1906 01.04.2009 22:21

Boliwia 6:1 Argentyna..... bez komentarza

jaro1985r 01.04.2009 22:27

mnie tak ostatnio zalatwila Brazylia na ekwadorze 1-1 a mieli szczescie ze nie przegrali. Juz wiem po dzisiejszym meczu Argentyny ze nigdy nie postawie na eliminacje z tamtej strefy !!!

BęczarkaTS 01.04.2009 22:28

no mi jeden siadł 36zł w kieszeni za 2zł ale drugi za 8zł 101 do wygrania i tylko ta Argentyna nie siadła


ja to nie obstawie w zadnej z innej stref niż europa w sobote 200zł poszło przez kamerun a teraz 100 przez argentyne

Aro1234 01.04.2009 22:29

A teraz się przyznawać, kto choć 2 zł na San Marino postawił ? :P :lol: Ja od jakiegoś czasu nie gram, ale noszę się z zamiarem postawienia czegoś w najbliższym czasie :)

Martinho 01.04.2009 22:44

Grali na 3 tys metrow wiec o niespodzianke w takich warunkach nietrudno( co wiadomo z reszta nie od dzis )

Skyler 01.04.2009 23:23

Haha xD Komu Boliwia zepsuła a komu dużo dała ? ;P

LuKaS TSW 02.04.2009 07:02

Cytat:

Pierwotnie napisane przez LuKaS TSW (Post 701794)
na jutro coś takiego:
Brazylia-Peru 1 (handicap 0-1)
Węgry-Malta 1 (handicap 0-1)
Dania-Albania 1
Francja-Litwa 1
Walia-Niemcy 2-2
Bułgaria-Cypr 1-1

kurs 4,05



no i trafione:)

na dziś:
Bryan/Bryan-Fisher/Huss 1
Philadelphia-Milwaukee [zwyciezca] 1
Bydgoszcz-Bielsko Biala 3.s. [mecz] 2
Szwecja-Szwajcaria 2.s. [zwyciezca] 1
Kazachstan-Bulgaria [podwojna szansa] 2-2
Fredericia-Nykobing [mecz] 1

kurs 3,94

Zwierze 02.04.2009 13:27

No i Włosi zabrali mi 50zł ale kto się spodziewał że będą grać cały mecz w 10:/

BRTS39 02.04.2009 13:47

Na wekend
Wolfsburg - Bayern 2
Newcastle - Chelsea 2
Udinese Inter 2
Reacreativo - Sevilla 2

Co myślicie?

rocco_1906 02.04.2009 14:01

Cytat:

Pierwotnie napisane przez BRTS39 (Post 702548)
Wolfsburg - Bayern 2
Co myślicie?

tego meczu bym nie ruszał.to jest mecz drugiej w tabeli druzyny z trzecią.w dodatku Wolfsburg gra fenomalnie na własnym stadionie(11zwyciestw,1remis,0porażek).bayern jest drużyną wybitnie chimeryczną i potrafią stracić punkty w najmniej oczekiwanym momencie,a na dodatek w przyszlym tygodniu czeka ich w LM hit z Barcą więc moze byc tak ze w lidze będą odstawiać nogi.
a i pytanie do znawców:jak wygląda sprawa z Tonim i Klose?? nadają się do gry czy jeszcze długo nie?

edit:Toni wznowił treningi i byc moze zagra,ale w jakiej jest dyspozycji po kilku tyg przerwy?

jaro1985r 02.04.2009 14:29

Kotwica-Czarni Slupsk 2 1,5 (Kotwica w wielkich kłopotach finansowych i z tego powodu przed play-offami z klubu uciekło 3 amerykanów!)
Tau Ceramica - Barcelona po 1poł. 1 1,5
Real Madryt-Olympiakos 1 1,5

Kibic_1906 02.04.2009 14:55

Piast - Górnik 2
Fulham - L'pool 2
Lech - Wisła1/2 0
Cracovia - Ruch 1
Podbeskidzie - Zagłębie 1
West Ham - Sunderland 1

WiślakNH 02.04.2009 15:28

zastanawiam sie na czymś na jutro ...

Montpellier - Clermont 1
Bielefeld - Schalke X2
Unirea - Otopeni 1
Empoli - Frosinone 1


Wie ktoś ile drużyn w Serie B wchodzi do Serie A?

Co myślicie o Federer R. - Djokovic N. 1

LuKaS TSW 02.04.2009 20:18

co do serie B to wydaje mi się że wchodzą 3 najlepsze drużyny

to przepraszam mój błąd ale patrzyłem na tabelę gdzie były podkreślone miejsca awansu i były pierwsze trzy

WISŁAZWE 02.04.2009 20:22

Do WiślakNH do Seria A awansuje bezpośrednio 2 zespoły, natomiast zespoły z miejsc od 3 do 6 walczą w barażu o 3cie premiowane awansem miejsce :)

WiślakNH 02.04.2009 22:16

Dzięki za odpowiedzi


Montpellier - Clermont 1
Bielefeld - Schalke X2
Empoli - Frosinone 1
Federer R. - Djokovic N. 1
Kurs ; 4,75

BęczarkaTS 02.04.2009 22:53

taki szalony kupon
Piast-Górnik 2
Hertha-Dortmund 1
Malaga-Real 2
Sigma-Slavia P 2
kurs 17,71

marco94 03.04.2009 20:01

Mam pytanie, co oznacza rozpis np. 2z3?

Bobic 03.04.2009 20:11

Cytat:

Pierwotnie napisane przez marco94 (Post 703066)
Mam pytanie, co oznacza rozpis np. 2z3?

To oznacza że jesli wejdą Ci dwa mecze to już coś wygrywasz:-p
Tak w skrócie.

Martinho 03.04.2009 20:12

ze grasz wszystkie wariacje bez powtorzen(?) 2 elementowe zbioru 3 elementowego :)

BRTS39 03.04.2009 20:12

tzw. System żeby dostac jakieś pieniadze musisz trafic przynajmniej 2 spotkania z 3 a jak trafisz 3 to masz calą pule

Jak cos żle mowie to mnie poprawcie ale nie wydaje mi sie

d.j 03.04.2009 21:10

System rozpisz (2 z 3)
Grasz albo 3 zdarzenia na kuponie lub 3 bloki
Wygrywasz już gdy wchodzą Ci 2 zdarzenia lub 2 bloki
Na kuponie tworzą Ci się 3 kombinacje czyli przy stawce 1 koszt kuponu wynosi 3

Mam nadzieje ze wystarczy:)

BRTS39 03.04.2009 21:49

Ej widzice ja tlumacze a sam do konca nie wiem . jak to bloki???? jak to mozna stworzyc?

d.j 03.04.2009 22:01

Najprościej kolego:)
Wiec:
Blok 1
Drużyna A- Drużyna B 1
Drużyna C- Drużyna D X
Blok 2
Drużyna E- Drużyna F 1
Drużyna G- Drużyna H 1
Drużyna I- Drużyna J 2
Blok 3
Drużyna K- Drużyna L 1
I przykładowo gramy to w systemie 2z3
Czyli wchodzą Ci 2 bloki i juz wygrywasz(blok wchodzi tylko wtedy gdy wszystkie pozycje w nim zawarte wejdą:))

BRTS39 03.04.2009 22:03

a czyli wiem o co chodzi , myslalem ze jakos mozna laczyc te kupony czy cos. Dzieki za tlumaczenie o tej porze . Pozdrawiam

d.j 03.04.2009 22:07

Możesz oczywiście łączyć 3 systemy na jednym kuponie, a co za tym idzie w każdym systemie możesz mieć bloki;)


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 10:44.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl