![]() |
1. Boliwia-Argentyna (ht/ft) 2/2
Anglia-Ukraina(0:1 handicap) 1 kurs:3,78 (bet-at-home) 2.strzelcy bramek NHL Ilya Kovalchuk 2,59 Alex Ovechkin 1,55 kurs:4,01 (fortuna) 3. San Marino-nie strzeli Boliwia-Argentyna 2 Brazylia-Peru 1 Szwajcaria-Mołdawia 1 Dania-Albania (1/2) 1 Francja-Litwa (1/2) 1 kurs:5,75 (totomix) |
Panowie postawilem Holandia-Macedonia1/1 (Wynik do przerwy/wynik końcowy)Czy to znaczy ze maja oby dwie polowy wygrac czy wystarcze ze np pierwsza wygraja 3-0 a druga zremisuja 0-0 i wygrywam? to gitara postawilem Australia-Uzbekistan1 , Holandia-Macedonia1/1, Anglia-Ukraina 1 2z 3 za 105 zl do wygrania 205 zl
|
Wystarczy, że do przerwy będą wygrywać i wygrają na koniec. Czyli można powiedzieć, że już Ci weszło.
|
Cytat:
Zwycęstwoooo :-) |
Boliwia 6:1 Argentyna..... bez komentarza
|
mnie tak ostatnio zalatwila Brazylia na ekwadorze 1-1 a mieli szczescie ze nie przegrali. Juz wiem po dzisiejszym meczu Argentyny ze nigdy nie postawie na eliminacje z tamtej strefy !!!
|
no mi jeden siadł 36zł w kieszeni za 2zł ale drugi za 8zł 101 do wygrania i tylko ta Argentyna nie siadła
ja to nie obstawie w zadnej z innej stref niż europa w sobote 200zł poszło przez kamerun a teraz 100 przez argentyne |
A teraz się przyznawać, kto choć 2 zł na San Marino postawił ? :P :lol: Ja od jakiegoś czasu nie gram, ale noszę się z zamiarem postawienia czegoś w najbliższym czasie :)
|
Grali na 3 tys metrow wiec o niespodzianke w takich warunkach nietrudno( co wiadomo z reszta nie od dzis )
|
Haha xD Komu Boliwia zepsuła a komu dużo dała ? ;P
|
Cytat:
no i trafione:) na dziś: Bryan/Bryan-Fisher/Huss 1 Philadelphia-Milwaukee [zwyciezca] 1 Bydgoszcz-Bielsko Biala 3.s. [mecz] 2 Szwecja-Szwajcaria 2.s. [zwyciezca] 1 Kazachstan-Bulgaria [podwojna szansa] 2-2 Fredericia-Nykobing [mecz] 1 kurs 3,94 |
No i Włosi zabrali mi 50zł ale kto się spodziewał że będą grać cały mecz w 10:/
|
Na wekend
Wolfsburg - Bayern 2 Newcastle - Chelsea 2 Udinese Inter 2 Reacreativo - Sevilla 2 Co myślicie? |
Cytat:
a i pytanie do znawców:jak wygląda sprawa z Tonim i Klose?? nadają się do gry czy jeszcze długo nie? edit:Toni wznowił treningi i byc moze zagra,ale w jakiej jest dyspozycji po kilku tyg przerwy? |
Kotwica-Czarni Slupsk 2 1,5 (Kotwica w wielkich kłopotach finansowych i z tego powodu przed play-offami z klubu uciekło 3 amerykanów!)
Tau Ceramica - Barcelona po 1poł. 1 1,5 Real Madryt-Olympiakos 1 1,5 |
Piast - Górnik 2
Fulham - L'pool 2 Lech - Wisła1/2 0 Cracovia - Ruch 1 Podbeskidzie - Zagłębie 1 West Ham - Sunderland 1 |
zastanawiam sie na czymś na jutro ...
Montpellier - Clermont 1 Bielefeld - Schalke X2 Unirea - Otopeni 1 Empoli - Frosinone 1 Wie ktoś ile drużyn w Serie B wchodzi do Serie A? Co myślicie o Federer R. - Djokovic N. 1 |
co do serie B to wydaje mi się że wchodzą 3 najlepsze drużyny
to przepraszam mój błąd ale patrzyłem na tabelę gdzie były podkreślone miejsca awansu i były pierwsze trzy |
Do WiślakNH do Seria A awansuje bezpośrednio 2 zespoły, natomiast zespoły z miejsc od 3 do 6 walczą w barażu o 3cie premiowane awansem miejsce :)
|
Dzięki za odpowiedzi
Montpellier - Clermont 1 Bielefeld - Schalke X2 Empoli - Frosinone 1 Federer R. - Djokovic N. 1 Kurs ; 4,75 |
taki szalony kupon
Piast-Górnik 2 Hertha-Dortmund 1 Malaga-Real 2 Sigma-Slavia P 2 kurs 17,71 |
Mam pytanie, co oznacza rozpis np. 2z3?
|
Cytat:
Tak w skrócie. |
ze grasz wszystkie wariacje bez powtorzen(?) 2 elementowe zbioru 3 elementowego :)
|
tzw. System żeby dostac jakieś pieniadze musisz trafic przynajmniej 2 spotkania z 3 a jak trafisz 3 to masz calą pule
Jak cos żle mowie to mnie poprawcie ale nie wydaje mi sie |
System rozpisz (2 z 3)
Grasz albo 3 zdarzenia na kuponie lub 3 bloki Wygrywasz już gdy wchodzą Ci 2 zdarzenia lub 2 bloki Na kuponie tworzą Ci się 3 kombinacje czyli przy stawce 1 koszt kuponu wynosi 3 Mam nadzieje ze wystarczy:) |
Ej widzice ja tlumacze a sam do konca nie wiem . jak to bloki???? jak to mozna stworzyc?
|
Najprościej kolego:)
Wiec: Blok 1 Drużyna A- Drużyna B 1 Drużyna C- Drużyna D X Blok 2 Drużyna E- Drużyna F 1 Drużyna G- Drużyna H 1 Drużyna I- Drużyna J 2 Blok 3 Drużyna K- Drużyna L 1 I przykładowo gramy to w systemie 2z3 Czyli wchodzą Ci 2 bloki i juz wygrywasz(blok wchodzi tylko wtedy gdy wszystkie pozycje w nim zawarte wejdą:)) |
a czyli wiem o co chodzi , myslalem ze jakos mozna laczyc te kupony czy cos. Dzieki za tlumaczenie o tej porze . Pozdrawiam
|
Możesz oczywiście łączyć 3 systemy na jednym kuponie, a co za tym idzie w każdym systemie możesz mieć bloki;)
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 10:44. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl