Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Hyde Park (moderowane) (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=6)
-   -   Mam pytanie.... (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=349)

labtec 30.07.2011 22:26

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Mistel (Post 1137111)


nie jest to przypadkiem Ted Bundy ?

W CKM-ie w zeszłym roku była taka lista top morderców, psychopatów kopulujących z obciętymi rękami, gości którzy w wiercali wiertaki w czaski ofiar i wlewali kwas etc.

Jak CIę to b. interesuję kto to, to mogę odnaleźć ten numer i pocykać fotki hm ?

tarantulaw2 30.07.2011 22:33

Jakiej firmy polecacie dysk twardy do laptopa?
Interfejs SATA (SATA I), cena do 150 zł z wysyłką, obojętne z jakiego serwisu, musi być nowy, z gwarancją. Żaden tzw. leżak.

South 30.07.2011 23:03

Potrzebuje przelać z Anglii do Polski około 1000zł jak to zrobić by jak najmniej zapłacić za przelew ? jaki bank ?

LanceTS 30.07.2011 23:21

Poszukuje klubu w Krakowie do zrobienia imprezy zamkniętej. Tylko jeszcze nie wiem jak to będzie organizowane. Albo w 3-4 osoby dla ~200 osób, albo sam bym robił lub w 2 osoby w jakimś klubie (czy lokalu wtedy) dla ~40-70 osób.

Poleci coś jakieś takie miejsce, w miare dogodne do zabawy no i takie żeby jakoś nie było za drogie (zarówno wynajem jak i alkohol)

Watts 30.07.2011 23:23

Cytat:

Pierwotnie napisane przez labtec (Post 1137366)
nie jest to przypadkiem Ted Bundy ?

Przypadkiem nie ;)

labtec 30.07.2011 23:31

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Watts (Post 1137413)
Przypadkiem nie ;)

tak z głowy to jeszcze Charles Manson no ale on raczej zajmował się wyjmowaniem niemowląt z brzuchów matek.

Innych nie znam ;-)

cider 31.07.2011 02:58

Czy w Tyńcu jest jakaś siłownia ?

ero781 31.07.2011 07:28

Tak jest na Kolnej kawałek od samego Tyńca.

cider 31.07.2011 09:33

Cytat:

Pierwotnie napisane przez cider (Post 1137443)
Czy w Tyńcu jest jakaś siłownia ?


Dzięki Eryk. A zna ktoś jakąś "prowiślacką" siłownię w Krakowie oraz coś ze sztukami walki prowadzone przez naszych ? Może być boks, karate itp.

Morfeush 31.07.2011 11:10

Pytanie do fanów z Gdańska!

Z jakiej stacji SKM, można będzie najszybciej dostać się na nowy stadion Lechii?
I jaka jest odległość od tej stacji do stadionu...

Pozdrawiam!!!

miodzio 31.07.2011 11:40

Nie wiem jak to wygląda "normalnie", ale obecnie z racji przebudowy linii tramwajowych najlepiej wysiąść na stacji Gdańsk Politechnika i poszukać przystanku autobusu zastępczego (chyba linia Z1, trzeba kierować się w stronę Nowego Portu) który jedzie akurat pod stadion..

Konrad. 31.07.2011 12:26

Poszukuje osoby znającą dobrze język niemiecki.

Miałem kolizje w austrii z winy austryjaka, ale policja powiedziała mi że notatkę polcyjną mogę zobaczyć na necie. Niestety coś pomylili w adresie strony a ja nie mogę tej ich stronki ogarnąć...

Lacrima 31.07.2011 14:54

Ma ktoś namiary na jakiś fajny nocleg w rozsądnej cenie nad Soliną?

wislakrakow124 31.07.2011 16:04

Jak ma sie sprawa z polskim nr tel za granica? Czy jesli np mam sciagniety pakiet sms-ow i wysylam do Polski to czy pobierana jest kasa z konta?

koniukrk 31.07.2011 17:08

mam prośbę może ktoś napisąć rozmiary koszulek które mogę kupić w skwk w cm? Byłbym bardzo wdzięczny pozdrawiam

Kaan 31.07.2011 17:24

Co to za kawałek leci (leciał) zawsze na koniec Ligi+Extra?

Zawsze mnie to nurtowało. Dziś nowa edycja L+E i może się piosenka koncowa zmienić a wtedy nie bedziecie wiedzieli o co mi chodzi:)


murray dzięki, wiedziałem, że dla Was to proste pytanie:)

murray 31.07.2011 17:29

http://www.youtube.com/watch?v=2q9_ZEtuTR8&ob=av2n

podszywacz 31.07.2011 17:49

Cytat:

Pierwotnie napisane przez wislakrakow124 (Post 1137708)
Jak ma sie sprawa z polskim nr tel za granica? Czy jesli np mam sciagniety pakiet sms-ow i wysylam do Polski to czy pobierana jest kasa z konta?

Za granicą (nawet w strefie Euro) płacisz za wszystko extra. Jeżeli masz pakiety minut, kapitał złotówek, SMS-ów, przesyłu danych to możesz to wykorzystać po powrocie do kraju.

WzT 31.07.2011 17:56

Poszukuje jakiejś galerii z meczu Górnik Zabrze-Wisła Kraków 2008.10.05 jeśli ktoś posiada link do tego typu archiwum proszę o przesłanie na prv.

I jeszcze jedno pytanie: Kto był trenerem Wisły w wyjazdowych meczach Wisły z Górnikiem Zabrze w wiosną 2007 i wspomnianym wyżej sezonie 2008.

Marcinnno 31.07.2011 18:43

Mam pytanie. Planuje wziąć samochód ojca na wakacje i on posiada wszystkie możliwe zniżki. Ja prawo jazdy posiadam od 1 roku i 1 miesiąca. Mam 19 lat. Czy muszę wykupić jakieś dodatkowe ubezpieczenie ?

Żmijka 31.07.2011 18:47

Cytat:

Pierwotnie napisane przez WzT (Post 1137784)
Poszukuje jakiejś galerii z meczu Górnik Zabrze-Wisła Kraków 2008.10.05 jeśli ktoś posiada link do tego typu archiwum proszę o przesłanie na prv.

I jeszcze jedno pytanie: Kto był trenerem Wisły w wyjazdowych meczach Wisły z Górnikiem Zabrze w wiosną 2007 i wspomnianym wyżej sezonie 2008.

https://picasaweb.google.com/zmijkat...rzeWisAKrakW11

adam_09 31.07.2011 18:55

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Marcinnno (Post 1137820)
Mam pytanie. Planuje wziąć samochód ojca na wakacje i on posiada wszystkie możliwe zniżki. Ja prawo jazdy posiadam od 1 roku i 1 miesiąca. Mam 19 lat. Czy muszę wykupić jakieś dodatkowe ubezpieczenie ?

Sprawdź w umowie ubezpieczenia zawartej przez Twojego Tate czy w "wyłączeniach" nie ma np. odmowy wypłacenia odszkodowania w razie kierowania pojazdem przez osobę nie będącą właścicielem/współwłaścicielem samochodu.

Nitrox 31.07.2011 20:19

Jak należy skonfigurować program Free Download Manager z przeglądarka FireFox 5, aby ten program był domyślnym programem do ściagania plików ?? ??

Tak samo prosze o pomoc w przypadku opery.

kreseq 31.07.2011 20:27

Ma ktos moze linka do dzisiejszego cafe futbol ? Chodzi o pojedynczy link a nie limitowane serwery ( chodzi o chomikuj,torrent itp ).

filemon 31.07.2011 21:19

Cytat:

Pierwotnie napisane przez LanceTS (Post 1137409)
Poszukuje klubu w Krakowie do zrobienia imprezy zamkniętej. Tylko jeszcze nie wiem jak to będzie organizowane. Albo w 3-4 osoby dla ~200 osób, albo sam bym robił lub w 2 osoby w jakimś klubie (czy lokalu wtedy) dla ~40-70 osób.

Poleci coś jakieś takie miejsce, w miare dogodne do zabawy no i takie żeby jakoś nie było za drogie (zarówno wynajem jak i alkohol)

Hmm, Kijów Klub? (tył kina Kijów), musiałbyś sam zobaczyć.

teraz ode mnie:
Czy orientuje się ktoś, gdzie jestem w stanie kupić jakąkolwiek wiślacką nakładkę na iPhone'a?

didzej132 31.07.2011 21:46

Wie ktoś czy już jest Polskie wydanie monopoly ? jak jest to w jakiej cenie , a jeśli jeszcze nie ma to kiedy ma wyjść .

Donki 31.07.2011 21:59

Czy jest tu osoba która zna sie na telewizorach ? ;)
jak cos to pw.

Manson33 01.08.2011 00:41

Cytat:

Pierwotnie napisane przez didzej132 (Post 1137942)
Wie ktoś czy już jest Polskie wydanie monopoly ? jak jest to w jakiej cenie , a jeśli jeszcze nie ma to kiedy ma wyjść .

Gra z polskimi miastami trafi do sklepów we wrześniu.

DYRU 01.08.2011 06:22

zna sie ktos na CB radiu? Jestem na kupnie i nie wiem jak to ogarnąć. Polecicie coś sprawdzonego??

Bartoch3tsw 01.08.2011 10:00

Mam problem z telefonem gdy puszczam muzykę to nic nie słychać ani gdy ktoś do mnie dzwoni lub ja dzwonie nie słyszę tej osoby natomiast gdy podłączę słuchawki do telefonu to wszystko słychać

Lupo 01.08.2011 10:28

Nie znam się na telefonach jakoś szczególnie ale może poprostu głośnik Ci się popsuł??

BTW. Wiecie może czy gdzieś w jakiejś knajpie w Katowicach jest szansa na obejrzenie meczu Wisły z Litexem?? Gdzieś na Mariackiej??

WISŁAZWE 01.08.2011 12:10

Znacie jakiś program, dzięki któremu mogę zgrać SMSy z telefonu ( Nokia 5130) na komputer, w ogóle istnieje tak możliwość ?

miodzio 01.08.2011 12:30

Do każdej Noki powinno być dołączone oprogramowanie umożliwiające kopiowanie SMSów na komputer. Jeżeli nie masz płytki, to tutaj link: Nokia PC Suite

tomo 01.08.2011 12:56

Cytat:

Pierwotnie napisane przez WISŁAZWE (Post 1138136)
Znacie jakiś program, dzięki któremu mogę zgrać SMSy z telefonu ( Nokia 5130) na komputer, w ogóle istnieje tak możliwość ?

Całe oprogramowanie Nokia PC Suite to się nazywa, dużo możliwości między innymi właśnie smsy zapisane na komputerze.

WISŁAZWE 01.08.2011 13:00

Cytat:

Pierwotnie napisane przez ...:::Tomo:::... (Post 1138161)
Całe oprogramowanie Nokia PC Suite to się nazywa, dużo możliwości między innymi właśnie smsy zapisane na komputerze.


Dobra dzięki, mam ten program tylko teraz pojawia się problem bo program po kliknięciu w folder ''wiadomości'' informuje mnie, że w folderze nie ma ani jednej wiadomości, zarówno w elementach odebranych jaki wysłanych więc nie wiem co z tym fantem zrobić pomijam fakt, że jest ich ta przeszło 3000.


----

Zapisują się w pamięci telefonu.
Kontakty już skopiowałem z tym nie było problemu, odczytało je od razu, gorzej z sms.


Już rozwiązałem problem, dzięki za pomoc :)

power1928 01.08.2011 13:04

Sprawdź gdzie zapisuje Ci te wiadomości, na karcie pamięci, telefonu czy sim. Poszukaj, ja miałem tez taki problem z numerami ale udało się to zrobić właśnie tym PC Suite

jcts 01.08.2011 13:58

Będą gdzieś transmisje z meczów Śląska i Legii w czwartek?

Konrad. 01.08.2011 14:37

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Konrad. (Post 1137577)
Poszukuje osoby znającą dobrze język niemiecki.

Miałem kolizje w austrii z winy austryjaka, ale policja powiedziała mi że notatkę polcyjną mogę zobaczyć na necie. Niestety coś pomylili w adresie strony a ja nie mogę tej ich stronki ogarnąć...

nikt nie zna tego języka?

LanceTS 01.08.2011 16:07

Cytat:

Pierwotnie napisane przez LanceTS (Post 1137409)
Poszukuje klubu w Krakowie do zrobienia imprezy zamkniętej. Tylko jeszcze nie wiem jak to będzie organizowane. Albo w 3-4 osoby dla ~200 osób, albo sam bym robił lub w 2 osoby w jakimś klubie (czy lokalu wtedy) dla ~40-70 osób.

Poleci coś jakieś takie miejsce, w miare dogodne do zabawy no i takie żeby jakoś nie było za drogie (zarówno wynajem jak i alkohol)

Podbijam i jeszcze jedno pytanie:
Jaki był ostatni termin oddania całego stadionu? Bo już tyle ich było że się pogubić można.

krzysiek92 01.08.2011 16:22

gdzie w Krakowie dostanę dobre i w miarę tanie tejpy? http://images.okazje.info.pl/p/sport...tapy-tasmy.jpg


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 15:38.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl