Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Hyde Park (moderowane) (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=6)
-   -   Mam pytanie.... (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=349)

Kamil_mchw 17.07.2010 17:32

oba są poprawne...
ale ja bym skłaniał się ku tej drugiej opcji:]

Watts 17.07.2010 17:32

Wg mnie "wyżśzej rangą" na pewno poprawne, ale Bralczykiem nie jestem ;)

rafiABG 17.07.2010 20:21

15 już normalnie kursuję przez Basztową ?

Endorfinka 17.07.2010 20:26

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Arkas (Post 936771)
Potrzebuję jakiegoś specjalisty od otrzymywania dotacji z Unii i ogólnie żeby się znał na prawie.
Może ktoś polecić kogoś/ jakieś biuro?
I jak oni sobie liczą za wizytę?

http://www.marr.pl/projekty/pk/miasto-krakow.html
Wydaje mi się, że to są bezpłatne konsultacje, proponuje napisać maila z pytaniem czy są one bezpłatne a później przyjść osobiście.

Kamil 17.07.2010 20:26

Cytat:

Pierwotnie napisane przez rafiABG (Post 936897)
15 już normalnie kursuję przez Basztową ?

http://www.mpk.krakow.pl/default.aspx?docId=154

SZYMEK_TSW 17.07.2010 20:31

Przepraszam ale może ktoś mi powiedzieć czy jeżdzi taki mały autobusik z pod Cracovii do wydziału europeistyki uj na przegorzałach tam na górę przez las teraz w wakacje? :D

Maciejj 17.07.2010 21:13

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Żmijka (Post 936661)
Jaki tekst był czytany w narracji w czasie inscenizacji Bitwy pod Grunwaldem? Bo to Sienkiewicz nie był ...


fragment scenariusza ,,Krzyżaków"?

harimata 18.07.2010 10:56

Mam do wyboru 2 telefony w tej samej cenie HTC Wildfire i nokia e72 który byście wzięli i dlaczego ?

Birsa 18.07.2010 11:10

Na jakiej ulicy w Krakowie znajduje się to cuś http://photoriddle.pl/fotokrakow/img...d-esogp4bz.jpg
Z góry dzięki.

someone_TSW 18.07.2010 11:29

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Birsa (Post 937411)
Na jakiej ulicy w Krakowie znajduje się to cuś http://photoriddle.pl/fotokrakow/img...d-esogp4bz.jpg
Z góry dzięki.

Kraków ul. W. Tetmajera 28

rafil 18.07.2010 12:08

http://www.weszlo.com/fotonews/12794...eenShot544.jpg

jak się nazywa ta czcionka?

MłodePokolenie 18.07.2010 12:22

Cloister Black

http://www.dafont.com/cloister-black.font

tomo 18.07.2010 12:30

Cytat:

Pierwotnie napisane przez rafil (Post 937476)

Swoją drogą jak bardzo trzeba mieć najebane w głowie żeby tatuować swoją własną rękę własnym nazwiskiem ? :rotfl::rotfl:

marcinm 18.07.2010 12:40

na canalplus,zawsze na koniec sezonu jest seria podsumuwująca dana lige.....w tym sezonie niestety to przegapiłem,jest szansa gdzies to obejrzeć,najbardziej interesowało by mnie podsumowanie premier league???

LAB 18.07.2010 13:48

znajomy jest w Egipcie i przyslal mi takiego smsa:
Dlaczego w nocy w Egipcie swieci tylko 1 gwiazda,noc jest bezchmurna

Z góry dzieki za odp : )

WISŁAZWE 18.07.2010 14:46

Panowie mam problem z pocztą na onecie, mianowicie kiedy wchodzę na pocztę i odczytuje wiadomości wszystko jest ok, ale np. jak wchodzę za 5 minut lub odświeżam pocztę to znowu pojawiają mi się te same wiadomości jako nie przeczytane wiecie może o co chodzi, ktoś ma podobny problem :>

Endorfinka 18.07.2010 14:56

Problem z pocztą na onecie istnieje od wczoraj, za bardzoo się tym nie przejmuję.

palczi 18.07.2010 15:06

Cytat:

Pierwotnie napisane przez LAB (Post 937557)
znajomy jest w Egipcie i przyslal mi takiego smsa:
Dlaczego w nocy w Egipcie swieci tylko 1 gwiazda,noc jest bezchmurna

Z góry dzieki za odp : )

dziwne bo bylem w Egipicie i bylo ich wiecej :) sorry za off ale nie mam pojecia:)daj znac czy ktos jest madrzejszy z ciekawosci jak otrzymasz odp:)

!!IRIVER!! 18.07.2010 18:03

działa wam polsat naziemny?

felipe 18.07.2010 18:05

nie działa ...

hunter 18.07.2010 18:06

Cytat:

Pierwotnie napisane przez !!IRIVER!! (Post 937774)
działa wam polsat naziemny?

Nie. Podobnie jak i 90% kanałów na Cyfrze.

WzT 18.07.2010 18:09

Mam pytanie, znajomego dziś rano złapała policja w wydychanym powietrzu za pierwszym podejściem miał 0,1 mg za drugim podejściem 0,09 mg. Czyli znikoma ilość będąca wynikiem wypiciem 3 piw wieczorem dzień wcześniej i brakiem spożytego pokarmu dodam jeszcze że kontrola była typowo rutynowa.
I tutaj moje pytanie czy jest szansa na jakieś okoliczności łagodzące? czy ma szanse nie utracić tego prawa jazdy a jeżeli tak to jaka kara może być minimalna? I czy istnieje cień szansy że potraktują to jako błąd statystyczny i prawko zostanie zwrócone?

nero 18.07.2010 23:13

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Szyman423 (Post 936028)
Mam pytanie, czy nie wiecie może gdzie można nabyc cos takiego ??
http://galeria.wislakrakow.com/20100715/nikol/12.jpg
prosze o odp na priv

http://allegro.pl/item1147117186_koc...hia_slask.html

Areo 18.07.2010 23:13

Czy ktoś wie czemu portal z meczami do ściągnięcia www.sport-video.pl nie działa? Inkwizytorzy od praw autorskich go zamknęli czy to chwilowa awaria? W czerwcu jeszcze ładnie śmigał.

WSB 19.07.2010 08:41

Cytat:

Pierwotnie napisane przez WzT (Post 937780)
Mam pytanie, znajomego dziś rano złapała policja w wydychanym powietrzu za pierwszym podejściem miał 0,1 mg za drugim podejściem 0,09 mg. Czyli znikoma ilość będąca wynikiem wypiciem 3 piw wieczorem dzień wcześniej i brakiem spożytego pokarmu dodam jeszcze że kontrola była typowo rutynowa.
I tutaj moje pytanie czy jest szansa na jakieś okoliczności łagodzące? czy ma szanse nie utracić tego prawa jazdy a jeżeli tak to jaka kara może być minimalna? I czy istnieje cień szansy że potraktują to jako błąd statystyczny i prawko zostanie zwrócone?


W Polsce dopuszczalna ilość alkoholu we krwi to 0,2 więc nie rozumiem? obie wartości przez Ciebie podane są niższe niż dopuszczalna ilość.

Edit: Masz rację Ibutti, myślalem ze chodzi o promile.

donPedro23 19.07.2010 10:00

Ilu zawodników spoza UE może w tej chwili grać w klubie ekstraklasy??

pablo92TSW 19.07.2010 10:04

Nie mamy chyba takiego ograniczenia ;)

wislak906 19.07.2010 10:27

Ja mam pytanie z innej bajki. Nie mogę znaleźć gdzie się zmienia wiek użytkownika, bo niedawno zauważyłem, że podałem złą datę urodzenia :D Pomoże ktoś ?

arrosmay 19.07.2010 10:38

Wiślak906: Prawdopodobnie w Panelu Użytkownika w górnym menu, ale nie sprawdzałem :)
Mam też pytanie: Niedawno kupiłem pada i zacząłem go testować choćby na różnych FIFACH. Zauważyłem, że nie działa mi prawy drążek analogowy. Czy jest możliwe, że to z powodu braku sterowników. Jesli tak to skąd mógłbym je ściągnąć?

suchyTSW 19.07.2010 10:42

Cytat:

Pierwotnie napisane przez arrosmay (Post 938207)
Wiślak906: Prawdopodobnie w Panelu Użytkownika w górnym menu, ale nie sprawdzałem :)
Mam też pytanie: Niedawno kupiłem pada i zacząłem go testować choćby na różnych FIFACH. Zauważyłem, że nie działa mi prawy drążek analogowy. Czy jest możliwe, że to z powodu braku sterowników. Jesli tak to skąd mógłbym je ściągnąć?

Bodajże do FIFY żeby działał prawy drążek potrzebny jest nowy plik devdata on jest w Moich dokumentach tam. Bo w tym pliku są różne konfiguarcje padów i być może nie ma tam takiego pada jaki ty masz


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 20:18.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl