Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   Plotki oraz Wasze propozycje dotyczące transferów (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=4404)

Szneka 26.04.2021 07:35

Fajnie byłoby z Warty wyciągnąć Baku i Ławniczaka. Mamy i skrzydłowego solidnego i solidnego środkowego obrońcę.

Jagul 26.04.2021 07:38

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Szneka (Post 1564705)
Fajnie byłoby z Warty wyciągnąć Baku i Ławniczaka. Mamy i skrzydłowego solidnego i solidnego środkowego obrońcę.

A po co oni mieliby tutaj przychodzić?? :lol:

Ogryzek 26.04.2021 08:01

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Jagul (Post 1564706)
A po co oni mieliby tutaj przychodzić?? :lol:

Po pieniądze. Mimo wszystko Warta to nawet przy nas biedak. Tym bardziej godny podziwu ich wynik. Może jeszcze trenera byśmy wzięli? Owszem mniejszy showmen od naszego obecnego, ale nie wiem czy jednak nie lepszy. Na pewno tańszy.

Szneka 26.04.2021 08:04

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Jagul (Post 1564706)
A po co oni mieliby tutaj przychodzić?? :lol:

Warta bez stadionu kibiców i sponsorów daleko nie zajedzie. Ten sezon dla wielu z tych zawodników to szansa na wybicie się i pokazanie. Wisła Kraków wciąż wiele znaczy i na pewno jest większym bodźcem niż Warta Poznań.

Aalcman 26.04.2021 08:58

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Ogryzek (Post 1564707)
Po pieniądze. Mimo wszystko Warta to nawet przy nas biedak. Tym bardziej godny podziwu ich wynik. Może jeszcze trenera byśmy wzięli? Owszem mniejszy showmen od naszego obecnego, ale nie wiem czy jednak nie lepszy. Na pewno tańszy.

Czy w każdym temacie musisz wrzucać Wartę i Tworka?
Kompletnie pomijasz fakt, że Tworek pracuje w Warcie od lipca 2019. My w tym samym okresie przerabiamy trzeciego trenera. Może jednak dać spokojnie popracować.
Ktoś wrzucił na Twitterze, że poza eLką, która ma duże możliwości i oże pozwolić sobie na zmiany trenerów, wszystkie kluby TOP 8 mają trenerów ze stażem ok 2 lata w danym klubie.
Spójrz na Stal (3 trenerów) i Podbeskidzie (2). Czy te zmiany im pomogły?

Zobaczymy, jak Tworkowi pójdzie w przyszłym sezonie.

W Premier League w poprzednim sezonie rewelacją było Sheffield. W tym są pierwszymi spadkowiczami. Podejrzewam, że podobnie będzie z Wartą.

czaro 26.04.2021 09:28

A to bardzo prawdopodobne.

Natomiast Baku jest chyba do WP wypożyczony i wątpię, aby tu przyszedł, bo nas na niego pewnie nie stać oraz najprawdopodobniej jest reprezentowany przez inne agencje menedżerskie niż te, które dostarczają nam piłkarzy z zagranicy.

Jagul 26.04.2021 09:35

Nie no szanujmy się po jakie pieniądze?
Ok może i płacimy więcej niż Warta ale i tak płacimy mniej niż większość ekstraklasy.
Stabilizacji u nas zero, więc i ciężko o jakiś rozwój.
Kibiców teraz nigdzie nie ma i co prawda mówi się o powrocie na trybuny ale jak przyjdzie co do czego to .... wie co z tego wyjdzie.



Baku nie jest piłkarzem Warty. Ma co prawda opcję wykupu ale jeśli ktoś tutaj liczy, że my zapłacimy jakiś hajs na transfer piłkarza to gratuluje optymizmu.

czaro 26.04.2021 09:53

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Jagul (Post 1564719)
Stabilizacji u nas zero, więc i ciężko o jakiś rozwój.

Plus u nas jest non stop szpital. Z czego to wynika, nie wiem, ale coś tu nie gra.

Buksa nas wyrolował i w obecnej formie do Realu to go raczej nie wezmą, ale to, że zawija może mu się opłacić. Mam też wrażenie, że w lepszych warunkach Żukov zostałby obwołany drugim Cantoro i już byśmy go sprzedawali.

Mam nadzieję, że Starzyński i Plewka sobie poradzą.

Mar85 26.04.2021 10:22

Ta a Warta w meczu z nami miała 13 graczy zdolnych do gry :D Poza tym z Baku Warta ma opcję pierwokupu i mają dwa wyjścia. Poszukać sponsora na wykup lub wykupić i od razu sprzedać z zyskiem.

Jagul 26.04.2021 10:31

Ja tylko tak dyskretnie przypominam, że ta Warta dwukrotnie nas o.......iła. I lepiej już nie wyciągać żadnych faktów na jej temat.

tomasz_19 26.04.2021 10:38

ten Baku byłby idealny na skrzydło, ale niestety nie stać nas.

Ogryzek 26.04.2021 10:46

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Aalcman (Post 1564713)
Czy w każdym temacie musisz wrzucać Wartę i Tworka?
Kompletnie pomijasz fakt, że Tworek pracuje w Warcie od lipca 2019. My w tym samym okresie przerabiamy trzeciego trenera. Może jednak dać spokojnie popracować.
Ktoś wrzucił na Twitterze, że poza eLką, która ma duże możliwości i oże pozwolić sobie na zmiany trenerów, wszystkie kluby TOP 8 mają trenerów ze stażem ok 2 lata w danym klubie.
Spójrz na Stal (3 trenerów) i Podbeskidzie (2). Czy te zmiany im pomogły?

Zobaczymy, jak Tworkowi pójdzie w przyszłym sezonie.

W Premier League w poprzednim sezonie rewelacją było Sheffield. W tym są pierwszymi spadkowiczami. Podejrzewam, że podobnie będzie z Wartą.

A ciebie dupa piecze jak słyszysz nazwisko Tworek. Piszę o nim bo zrobił mega wynik jak na truchło jakie miał w przeciwieństwie do naszego brodatego krasnala. Ok będę nieraz jeszcze pisał o Warcie jako przykład jak za psie pieniądze robić świetny wynik bez popisow i show jakie uprawia nasz guru gegenpresingu.

Dzinus 26.04.2021 10:58

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Ogryzek (Post 1564731)
A ciebie dupa piecze jak słyszysz nazwisko Tworek. Piszę o nim bo zrobił mega wynik jak na truchło jakie miał w przeciwieństwie do naszego brodatego krasnala. Ok będę nieraz jeszcze pisał o Warcie jako przykład jak za psie pieniądze robić świetny wynik bez popisow i show jakie uprawia nasz guru gegenpresingu.

Ok, ale takich ludzi co zrobili świetną robotę "jak na truchło" jakie miał to było w naszej lidze sporo. Większość z nich tłucze się w tej chwili po 1 i 2 lidze. Nie ma co Tworka wynosić na jakieś wyżyny genialności trenerskiej w oparciu o jeden sezon w ESA. Jak utrzymają w drugim sezonie taką formę to można będzie wyciągać wnioski, teraz to jest debiutancki sezon w Ekstraklasie, a takie dość często nie są wymierne.

Oczywiście nie umniejsza to sukcesowi Warty ani naszej miernocie za czasów Hyballi, po prostu może darujmy sobie ekstremalne wnioski w obie strony.

krysztal 26.04.2021 11:22

Fachowiec obroni sie w każdych warunkach .W poprzednim sezonie to Raków wydawał się taką egzotyką a gdzie są dzisiaj?

tomasz_19 26.04.2021 11:26

Po sezonie kilku ciekawych zawodników odejdzie z Warty bo sobie zrobili reklamę na której będą się bujać latami, i wtedy zobaczymy kunszt trenerski Tworka.

Dzinus 26.04.2021 11:33

Cytat:

Pierwotnie napisane przez krysztal (Post 1564735)
Fachowiec obroni sie w każdych warunkach .W poprzednim sezonie to Raków wydawał się taką egzotyką a gdzie są dzisiaj?

No dobra, ale to zupełnie inne światy, w Rakowie mają kase. Ale tak czy siak, Raków potwierdził to w drugim sezonie i chwała im za to. Teraz Warta też musi to zrobić. Naprawdę wielu już było takich trenerów którzy mieli jeden dobry sezon a potem znikali całkowicie. Tworkowi tego nie życzę bo sympatyczny gość, ale też bez przesady z twierdzeniami że to na bank genialny trener. Niech potrenuje jeszcze chwile, on jest 2 lata w Warcie, Papszun był dużo dłużej.

Aalcman 26.04.2021 12:15

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Ogryzek (Post 1564731)
A ciebie dupa piecze jak słyszysz nazwisko Tworek. Piszę o nim bo zrobił mega wynik jak na truchło jakie miał w przeciwieństwie do naszego brodatego krasnala. Ok będę nieraz jeszcze pisał o Warcie jako przykład jak za psie pieniądze robić świetny wynik bez popisow i show jakie uprawia nasz guru gegenpresingu.

Nic mnie nie piecze. Zauważyłem tylko, że czepiłeś się tego Tworka i Warty zupełnie pomijając okoliczności.

A te są takie, że pracuje już drugi sezon, działacze Warty wytrzymali ciśnienie na początku sezonu, kiedy mieli 5 porażek i tylko punkt więcej niż Stal (wtedy w Mielcu pogonili Skrzypka i zatrudnili Ojrzyńskiego - efekty widzimy)

Prawda jest też taka, że jak napisałem, większość klubów w czołówce ma trenerów pracujących dwa lata lub dłużej i to jasno pokazuje, że stabilizacja służy lepszym wynikom. Nota bene. Piast na początku sezonu miał passę ośmiu meczów bez zwycięstwa i szorował po dnie tabeli. Czy ktoś myślał o wywaleniu Fornalika?

Podobna sytuacja była w Pogoni, gdzie Runjajic też nie miał rewelacyjnych wyników. Nie zwolnili go i teraz mają efekty. A też wiadomo, że kilku zawodnikom nie było z nim po drodze.

I tak jak napisał Dzinus, ja też nie mam zamiaru umniejszać sukcesu Tworka i Warty.

Według mnie obecna jazda z Hyballą jest pokłosiem jego PR, a także hype jaki zrobili tzw. dziennikarze, którzy teraz nagle są pierwszymi do jego krytykowania. Ja chciałbym żeby dać spokój z wymienianiem trenerów, bo to jest droga donikąd. Na lato są już zaklepane transfery, z pewnością ktoś jeszcze odejdzie i przyjdzie, więc dajmy czas pracować Gegenowi.

krysztal 26.04.2021 13:31

Już widzimy .Przecież ktoś tam już wyżej napisał że Tworek nie pracuje tam jako strażak tylko przez dwa lata zbudował niezłą drużynę.Oni nawet nie mieli awansowac do ESY tylko się spokojnie utrzymać w pierwszej lidze.Taki cel został postawiony Tworkowi więc całkowicie zrozumiałym jest że nie zwolniono go po słabym początku tego sezonu.Gość po prostu wyciąga z drużyny więcej niż się od niego oczekuje.Warta awansowała do ESY jako najsłabszy z beniaminków dzisiaj są na 4 miejscu.

krysztal 26.04.2021 13:50

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Dzinus (Post 1564739)
No dobra, ale to zupełnie inne światy, w Rakowie mają kase. Ale tak czy siak, Raków potwierdził to w drugim sezonie i chwała im za to. Teraz Warta też musi to zrobić. Naprawdę wielu już było takich trenerów którzy mieli jeden dobry sezon a potem znikali całkowicie. Tworkowi tego nie życzę bo sympatyczny gość, ale też bez przesady z twierdzeniami że to na bank genialny trener. Niech potrenuje jeszcze chwile, on jest 2 lata w Warcie, Papszun był dużo dłużej.

Ale inne światy w sensie Wisła -Raków czy Warta- Raków?Bo jeśli to drugie to to się nie zgadzam.I w Warcie i w Rakowie kluczowi są trenerzy.Ja np Papszuna niezbyt lubię ale pisałem o jego zatrudnieniu już jak zwolniło się miejsce po Carillo.Pamiętam że jak Raków przyjeżdżał na sparingi do Myślenic chyba nawet jako drugoligowiec to zawsze wyglądali na poukładaną drużynę.O Tworku szczerze wiem tyle co nic.Teraz zrobiło się o nim głośno natomiast jak prześledzimy ten okres w Warcie to widać że gość wie co robi i nie panikuje.Czy poradził by sobie w Wiśle?No tu już bym taki pewny jak Papszuna nie był.Jednak Wisła to zupełnie inny poziom presji.Czasem myślę że jakby nie widmo upadku to sezon w pierwszej lidze byłby dla nas jak najbardziej wskazany

Dzinus 26.04.2021 13:57

Cytat:

Pierwotnie napisane przez krysztal (Post 1564756)
Ale inne światy w sensie Wisła -Raków czy Warta- Raków?Bo jeśli to drugie to to się nie zgadzam.I w Warcie i w Rakowie kluczowi są trenerzy.Ja np Papszuna niezbyt lubię ale pisałem o jego zatrudnieniu już jak zwolniło się miejsce po Carillo.Pamiętam że jak Raków przyjeżdżał na sparingi do Myślenic chyba nawet jako drugoligowiec to zawsze wyglądali na poukładaną drużynę.O Tworku szczerze wiem tyle co nic.Teraz zrobiło się o nim głośno natomiast jak prześledzimy ten okres w Warcie to widać że gość wie co robi i nie panikuje.Czy poradził by sobie w Wiśle?No tu już bym taki pewny jak Papszuna nie był.Jednak Wisła to zupełnie inny poziom presji.Czasem myślę że jakby nie widmo upadku to sezon w pierwszej lidze byłby dla nas jak najbardziej wskazany

Nie no to chyba troszkę jednak nadużycie. Przypominam, że Warta wcale nie brylowała w 1 lidze a i w Ekstraklasie na początku takie bęcki dostawała, że dla wszystkich była pewniakiem do spadku. Dodatkowo Raków Papszuna ma dużo dłużej niż niecałe dwa sezony a budżet pewnie ze 20 razy większy. Papszun zapracował już na swoje nazwisko, Tworek dopiero to robi. Jak potwierdzi to w następnym sezonie to będzie można mówić o nowym trenerskim talencie. Bo już takich paru było których opisywano jako geniuszy po jednym sezonie a w następnym byli zwalniani.

Żeby było jasne - uważam, że Tworek sobie SUPER radzi, jest do tego sympatyczny gość i umiał to wszystko poukładać. Ale mówić, że to drugi Papszun bo jednej świetnej rundzie albo mówić że to ta sama sytuacja co z Rakowem? Ta jesienna runda wcale nie była taka dobra w wykonaniu Warty, a ich pozycja obecna to w tej samej mierze słabość konkurencji co ich dobra forma (której nie umniejszam, bo obecnie idą jak burza). Nie popadajmy w przesadę, bo robią się widzę wojenki pod tytułem "Hyballa super/Hyballa totalnie beznadziejny/bierzmy magika Tworka" (i nie uderzam tutaj w Ciebie krysztal tylko w ogół). To jest ekstraklasa, tutaj nic nie jest aż tak oczywistego (może poza poziomem żenady piłkarskiej) :D

Jakby nie było jasne - nie odpisuje tutaj tylko na posta krysztala i nie jest to żaden pocisk w Twoja strone, bardziej odbiór całej konwersacji która ma miejsce.

skarabeus 26.04.2021 14:33

krysztal,

nie masz pojecia jak funkcjonuje Rakow i dobrze by bylo zebys nie pisal glupot.
Rakow jest poukladany od gory do dolu. Tam maja listy zawodnikow na kazda pozycje a, b i c. Lista a to pierwszy wybor, zazwyczaj nieosiagalny, b osiagalny, c na wypadek.
Tam jak ktos odchodzi to juz wiedza kto przyjdzie w jego miejsce.
Ktory polski klub ma tak poukladany scouting?


Rakow od 8 lat, czyli jak rzadzi Swierczewski, robi systematyczne postepy. To nie sa wyniki ponad miare, czy wystrzal jednoroczny. Pamietam jak 2 lata z rzedu nie awansowali do 2 ligi bo kopacze dwa lata z rzedu konczyli jesien na 1 miejscu z przewaga kilku punktow a pozniej to roztrwonili. Mowilo sie, ze to byl spisek, bo potraciliby wygodne miejsce do gry. Wiec wyjebal 3/4 skladu i zaczal budowac od nowa. Od tego czasu Rakow systematycznie idzie w gore.
Chcialbym zeby Wisla tak funkcjonowala. Z naszym potencjalem bysmy byli hegemonem tej ligi. Bo nie czarujmy sie - Rakow to 5-10 tysiecy wiernych kibicow i to wszystko. Na Wisle jest nas jednak trzy-cztery razy tyle.

krysztal 26.04.2021 17:21

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Dzinus (Post 1564759)
Nie no to chyba troszkę jednak nadużycie. Przypominam, że Warta wcale nie brylowała w 1 lidze a i w Ekstraklasie na początku takie bęcki dostawała, że dla wszystkich była pewniakiem do spadku. Dodatkowo Raków Papszuna ma dużo dłużej niż niecałe dwa sezony a budżet pewnie ze 20 razy większy. Papszun zapracował już na swoje nazwisko, Tworek dopiero to robi. Jak potwierdzi to w następnym sezonie to będzie można mówić o nowym trenerskim talencie. Bo już takich paru było których opisywano jako geniuszy po jednym sezonie a w następnym byli zwalniani.

Żeby było jasne - uważam, że Tworek sobie SUPER radzi, jest do tego sympatyczny gość i umiał to wszystko poukładać. Ale mówić, że to drugi Papszun bo jednej świetnej rundzie albo mówić że to ta sama sytuacja co z Rakowem? Ta jesienna runda wcale nie była taka dobra w wykonaniu Warty, a ich pozycja obecna to w tej samej mierze słabość konkurencji co ich dobra forma (której nie umniejszam, bo obecnie idą jak burza). Nie popadajmy w przesadę, bo robią się widzę wojenki pod tytułem "Hyballa super/Hyballa totalnie beznadziejny/bierzmy magika Tworka" (i nie uderzam tutaj w Ciebie krysztal tylko w ogół). To jest ekstraklasa, tutaj nic nie jest aż tak oczywistego (może poza poziomem żenady piłkarskiej) :D

Jakby nie było jasne - nie odpisuje tutaj tylko na posta krysztala i nie jest to żaden pocisk w Twoja strone, bardziej odbiór całej konwersacji która ma miejsce.

Ale przecież ci napisałem że na ten moment Tworek mógłby sobie w Wiśle nie poradzić bo to zupełnie inny poziom presji.Natomiast mówienie że ma jedną dobrą rundę jest niesprawiedliwe.Cel jaki postawiono Tworkowi jak obejmował Wartę to było spokojne utrzymanie.Zrobił awans.Teraz też mieli się utrzymać w ekstraklasie a walczą o udział w pucharach.
Po 5 kolejkach Warta była 12 po 10 byli na 9 pozycji po słabej końcówce rundy jesiennej spadli na 14 ale i tak mieli bezpieczną przewagę nad ostatnią drużyną.Jasne niech to potwierdzi w kolejnym sezonie tylko że jak mu się uda będzie już dla nas nieosiągalny

For_FuN_ 26.04.2021 18:31

Warta musi coś udowadniać? Ten klub był absolutnie najbiedniejszy w Iszej lidze i jest absolutnie najbiedniejszy w Eklapie... Wszyscy szykowali się tam na spadek po krótkiej przygodzie w najwyższej klasie rozgrywkowej, a tu walka o puchary :D. To świadczy o lidze i o jakości szkoleniowca(bo trzeba jednak punktować i mieć jakiś pomysł).

Ogryzek 26.04.2021 18:45

https://gazetakrakowska.pl/wisla-kra...ar/c2-15580495

Pulpet 26.04.2021 20:16

Taaak, z pewnością niejaki Baku marzy o pozostaniu w Polsce na kolejny sezon....

Arkadiusz.Czerepach 26.04.2021 21:31

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Ogryzek (Post 1564776)

patrzac po liczbach ktore wykreca w mocniejszej lidze od naszej (k.. jak to brzmi) i po zainteresowaniu innych klubów w sensie kto sie nim interesuje , nie wiem jakie niby sa szanse ze trafi do nas

El'kabat 26.04.2021 21:42

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Arkadiusz.Czerepach (Post 1564781)
patrzac po liczbach ktore wykreca w mocniejszej lidze od naszej (k.. jak to brzmi) i po zainteresowaniu innych klubów w sensie kto sie nim interesuje , nie wiem jakie niby sa szanse ze trafi do nas

Legia chce się starać o niego i nie wiadomo czy nawet oni mają start do gościa - ma już oferty z lepszych lig ;)
U nas to sfera marzeń.

zibi7 26.04.2021 22:41

Tak, tak, nagle multum ofert z całej Europy dla Azera, podczas gdy co najwyżej raz na parę lat jakiś Azer jest transferowany (za darmo) z tej ligi i to do 2 ligi tureckiej.

Śmierdzi mi tu Rzeźniczakiem.

tomasz_19 27.04.2021 10:03

Przypominam, że Zhukov też przychodził do nas z ligi która wg wielu komentatorów zjada naszą na śniadanie. A co się okazało? ww. zawodnik nie jest u nas nawet zawodnikiem pretendującym do bycia gwiazdą zespołu. Także byłbym sceptyczny do ogłaszania tego Emreliego zawodnikiem nieosiągalnym dla nas. Gdyby tak było, mocniejsze kluby dawno by go wyciągnęły.

pepe72 27.04.2021 23:40

Cytat:

Pierwotnie napisane przez meczyki.pl
Ciekawy transfer ze Słowacji. Aschraf El Mahdioui blisko przenosin do Wisły Kraków

Jak udało nam się ustalić, Wisła Kraków jest bliska pozyskania środkowego pomocnika Aschrafa El Mahdiouiego - zawodnika słowackiego AS Trencin.

24-latek rozegrał w tym sezonie ligi słowackiej 20 spotkań. Strzelił jednego gola. U naszych południowych sąsiadów występuje od sezonu 2017/2018. Od tego czasu w ekipie z Trenczyna jest podstawowym piłkarzem występującym na pozycji defensywnego pomocnika, dlatego jego liczby są skromne.
(...)

https://www.meczyki.pl/newsy/ciekawy...rakow/164845-n

ABG Bochnia 28.04.2021 06:17

CV ładne :) ale po ostatnich transferach to już w ogóle się nie jaram. Frydrych, Savic, Yeboah też się zapowiadali na koty. Niech przyjdzie, pobiega, może coś z niego będzie.

Natomiast oby to nie oznaczało, że Plewka nam ucieka.

ciastek88 28.04.2021 09:20

Dziwne : :P :

"jest podstawowym piłkarzem występującym na pozycji defensywnego pomocnika, dlatego jego liczby są skromne."

"Jest bardzo dobrze wyszkolony technicznie. Słabe strony? Warunki fizyczne."

tomasz_19 28.04.2021 09:22

pasuje do nas jak ulał, słaby fizycznie, wirtuoz bez liczb

Levis88 28.04.2021 09:25

Cytat:

Pierwotnie napisane przez tomasz_19 (Post 1564860)
pasuje do nas jak ulał, słaby fizycznie, wirtuoz bez liczb

Brakuje tylko"młodzieżowy reprezentant swojego kraju" xD

Patryko 28.04.2021 09:53

Cytat:

Pierwotnie napisane przez tomasz_19 (Post 1564860)
pasuje do nas jak ulał, słaby fizycznie, wirtuoz bez liczb

Pol Llonch to przecież był Pudzian...

sevenheaven 28.04.2021 10:10

Cytat:

Pierwotnie napisane przez ABG Bochnia (Post 1564850)
CV ładne :) ale po ostatnich transferach to już w ogóle się nie jaram. Frydrych, Savic, Yeboah też się zapowiadali na koty. Niech przyjdzie, pobiega, może coś z niego będzie.

Natomiast oby to nie oznaczało, że Plewka nam ucieka.

z której strony ładne CV ? oprócz tego, że szkolił się w szkółce Ajaxu to mega ogórkowate CV.. akurat na spadek w przyszłym sezonie.. jak mamy robić takie transfery tu już lepiej nie róbmy nic. chociaż z drugiej strony właśnie takie transfery w ekstraklapie odpalają

bridgeburner 28.04.2021 10:29

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Patryko (Post 1564864)
Pol Llonch to przecież był Pudzian...

Ngolo Kante tez nie daje rady przez swoj niski wzrost :P

kopaczoholik 28.04.2021 10:33

Wydaje mi się, że głównym problemem naszej kadry jest to, że żaden zawodnik nie ma jakichkolwiek liczb w ofensywie!!! Jedynym, który prezentuje się jako tako w statystykach jest Forbes... Reszta grajków prezentuje totalne dno... Ciężko walczyć o utrzymanie gdy ani pomocnicy, ani napastnicy nie strzelają goli i nie notują asyst...
W tym kontekście Aschraf El Mahdioui wpisuje się idealnie w naszą politykę transferową...

Patryko 28.04.2021 11:20

Pol Llonch w 41 występach w Wiśle zanotował 1 asystę, myśle, że nie ma na tym forum osoby, która nie przyjęłaby go tutaj z powrotem z otwartymi rękami.

Póki go nie zobaczę na boisku, nie będę wydawać werdyktów. Nasza zajebistą ligę może zarówno wciągnąć dupą, jak i być kolejnym transferowym niewypałem.

LucjuszWielki 28.04.2021 14:46

Ten transfer za Bashe i Mawutora?

Mawutor zostanie? Przedłużylibyście z nim?

Środek: Kuljevic, Mawutor i na doczepke Basha jesli chodzi o DEF, ajk to widzicie?


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 17:23.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl