![]() |
Fajnie byłoby z Warty wyciągnąć Baku i Ławniczaka. Mamy i skrzydłowego solidnego i solidnego środkowego obrońcę.
|
Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
Kompletnie pomijasz fakt, że Tworek pracuje w Warcie od lipca 2019. My w tym samym okresie przerabiamy trzeciego trenera. Może jednak dać spokojnie popracować. Ktoś wrzucił na Twitterze, że poza eLką, która ma duże możliwości i oże pozwolić sobie na zmiany trenerów, wszystkie kluby TOP 8 mają trenerów ze stażem ok 2 lata w danym klubie. Spójrz na Stal (3 trenerów) i Podbeskidzie (2). Czy te zmiany im pomogły? Zobaczymy, jak Tworkowi pójdzie w przyszłym sezonie. W Premier League w poprzednim sezonie rewelacją było Sheffield. W tym są pierwszymi spadkowiczami. Podejrzewam, że podobnie będzie z Wartą. |
A to bardzo prawdopodobne.
Natomiast Baku jest chyba do WP wypożyczony i wątpię, aby tu przyszedł, bo nas na niego pewnie nie stać oraz najprawdopodobniej jest reprezentowany przez inne agencje menedżerskie niż te, które dostarczają nam piłkarzy z zagranicy. |
Nie no szanujmy się po jakie pieniądze?
Ok może i płacimy więcej niż Warta ale i tak płacimy mniej niż większość ekstraklasy. Stabilizacji u nas zero, więc i ciężko o jakiś rozwój. Kibiców teraz nigdzie nie ma i co prawda mówi się o powrocie na trybuny ale jak przyjdzie co do czego to .... wie co z tego wyjdzie. Baku nie jest piłkarzem Warty. Ma co prawda opcję wykupu ale jeśli ktoś tutaj liczy, że my zapłacimy jakiś hajs na transfer piłkarza to gratuluje optymizmu. |
Cytat:
Buksa nas wyrolował i w obecnej formie do Realu to go raczej nie wezmą, ale to, że zawija może mu się opłacić. Mam też wrażenie, że w lepszych warunkach Żukov zostałby obwołany drugim Cantoro i już byśmy go sprzedawali. Mam nadzieję, że Starzyński i Plewka sobie poradzą. |
Ta a Warta w meczu z nami miała 13 graczy zdolnych do gry :D Poza tym z Baku Warta ma opcję pierwokupu i mają dwa wyjścia. Poszukać sponsora na wykup lub wykupić i od razu sprzedać z zyskiem.
|
Ja tylko tak dyskretnie przypominam, że ta Warta dwukrotnie nas o.......iła. I lepiej już nie wyciągać żadnych faktów na jej temat.
|
ten Baku byłby idealny na skrzydło, ale niestety nie stać nas.
|
Cytat:
|
Cytat:
Oczywiście nie umniejsza to sukcesowi Warty ani naszej miernocie za czasów Hyballi, po prostu może darujmy sobie ekstremalne wnioski w obie strony. |
Fachowiec obroni sie w każdych warunkach .W poprzednim sezonie to Raków wydawał się taką egzotyką a gdzie są dzisiaj?
|
Po sezonie kilku ciekawych zawodników odejdzie z Warty bo sobie zrobili reklamę na której będą się bujać latami, i wtedy zobaczymy kunszt trenerski Tworka.
|
Cytat:
|
Cytat:
A te są takie, że pracuje już drugi sezon, działacze Warty wytrzymali ciśnienie na początku sezonu, kiedy mieli 5 porażek i tylko punkt więcej niż Stal (wtedy w Mielcu pogonili Skrzypka i zatrudnili Ojrzyńskiego - efekty widzimy) Prawda jest też taka, że jak napisałem, większość klubów w czołówce ma trenerów pracujących dwa lata lub dłużej i to jasno pokazuje, że stabilizacja służy lepszym wynikom. Nota bene. Piast na początku sezonu miał passę ośmiu meczów bez zwycięstwa i szorował po dnie tabeli. Czy ktoś myślał o wywaleniu Fornalika? Podobna sytuacja była w Pogoni, gdzie Runjajic też nie miał rewelacyjnych wyników. Nie zwolnili go i teraz mają efekty. A też wiadomo, że kilku zawodnikom nie było z nim po drodze. I tak jak napisał Dzinus, ja też nie mam zamiaru umniejszać sukcesu Tworka i Warty. Według mnie obecna jazda z Hyballą jest pokłosiem jego PR, a także hype jaki zrobili tzw. dziennikarze, którzy teraz nagle są pierwszymi do jego krytykowania. Ja chciałbym żeby dać spokój z wymienianiem trenerów, bo to jest droga donikąd. Na lato są już zaklepane transfery, z pewnością ktoś jeszcze odejdzie i przyjdzie, więc dajmy czas pracować Gegenowi. |
Już widzimy .Przecież ktoś tam już wyżej napisał że Tworek nie pracuje tam jako strażak tylko przez dwa lata zbudował niezłą drużynę.Oni nawet nie mieli awansowac do ESY tylko się spokojnie utrzymać w pierwszej lidze.Taki cel został postawiony Tworkowi więc całkowicie zrozumiałym jest że nie zwolniono go po słabym początku tego sezonu.Gość po prostu wyciąga z drużyny więcej niż się od niego oczekuje.Warta awansowała do ESY jako najsłabszy z beniaminków dzisiaj są na 4 miejscu.
|
Cytat:
|
Cytat:
Żeby było jasne - uważam, że Tworek sobie SUPER radzi, jest do tego sympatyczny gość i umiał to wszystko poukładać. Ale mówić, że to drugi Papszun bo jednej świetnej rundzie albo mówić że to ta sama sytuacja co z Rakowem? Ta jesienna runda wcale nie była taka dobra w wykonaniu Warty, a ich pozycja obecna to w tej samej mierze słabość konkurencji co ich dobra forma (której nie umniejszam, bo obecnie idą jak burza). Nie popadajmy w przesadę, bo robią się widzę wojenki pod tytułem "Hyballa super/Hyballa totalnie beznadziejny/bierzmy magika Tworka" (i nie uderzam tutaj w Ciebie krysztal tylko w ogół). To jest ekstraklasa, tutaj nic nie jest aż tak oczywistego (może poza poziomem żenady piłkarskiej) :D Jakby nie było jasne - nie odpisuje tutaj tylko na posta krysztala i nie jest to żaden pocisk w Twoja strone, bardziej odbiór całej konwersacji która ma miejsce. |
krysztal,
nie masz pojecia jak funkcjonuje Rakow i dobrze by bylo zebys nie pisal glupot. Rakow jest poukladany od gory do dolu. Tam maja listy zawodnikow na kazda pozycje a, b i c. Lista a to pierwszy wybor, zazwyczaj nieosiagalny, b osiagalny, c na wypadek. Tam jak ktos odchodzi to juz wiedza kto przyjdzie w jego miejsce. Ktory polski klub ma tak poukladany scouting? Rakow od 8 lat, czyli jak rzadzi Swierczewski, robi systematyczne postepy. To nie sa wyniki ponad miare, czy wystrzal jednoroczny. Pamietam jak 2 lata z rzedu nie awansowali do 2 ligi bo kopacze dwa lata z rzedu konczyli jesien na 1 miejscu z przewaga kilku punktow a pozniej to roztrwonili. Mowilo sie, ze to byl spisek, bo potraciliby wygodne miejsce do gry. Wiec wyjebal 3/4 skladu i zaczal budowac od nowa. Od tego czasu Rakow systematycznie idzie w gore. Chcialbym zeby Wisla tak funkcjonowala. Z naszym potencjalem bysmy byli hegemonem tej ligi. Bo nie czarujmy sie - Rakow to 5-10 tysiecy wiernych kibicow i to wszystko. Na Wisle jest nas jednak trzy-cztery razy tyle. |
Cytat:
Po 5 kolejkach Warta była 12 po 10 byli na 9 pozycji po słabej końcówce rundy jesiennej spadli na 14 ale i tak mieli bezpieczną przewagę nad ostatnią drużyną.Jasne niech to potwierdzi w kolejnym sezonie tylko że jak mu się uda będzie już dla nas nieosiągalny |
Warta musi coś udowadniać? Ten klub był absolutnie najbiedniejszy w Iszej lidze i jest absolutnie najbiedniejszy w Eklapie... Wszyscy szykowali się tam na spadek po krótkiej przygodzie w najwyższej klasie rozgrywkowej, a tu walka o puchary :D. To świadczy o lidze i o jakości szkoleniowca(bo trzeba jednak punktować i mieć jakiś pomysł).
|
|
Taaak, z pewnością niejaki Baku marzy o pozostaniu w Polsce na kolejny sezon....
|
Cytat:
|
Cytat:
U nas to sfera marzeń. |
Tak, tak, nagle multum ofert z całej Europy dla Azera, podczas gdy co najwyżej raz na parę lat jakiś Azer jest transferowany (za darmo) z tej ligi i to do 2 ligi tureckiej.
Śmierdzi mi tu Rzeźniczakiem. |
Przypominam, że Zhukov też przychodził do nas z ligi która wg wielu komentatorów zjada naszą na śniadanie. A co się okazało? ww. zawodnik nie jest u nas nawet zawodnikiem pretendującym do bycia gwiazdą zespołu. Także byłbym sceptyczny do ogłaszania tego Emreliego zawodnikiem nieosiągalnym dla nas. Gdyby tak było, mocniejsze kluby dawno by go wyciągnęły.
|
Cytat:
|
CV ładne :) ale po ostatnich transferach to już w ogóle się nie jaram. Frydrych, Savic, Yeboah też się zapowiadali na koty. Niech przyjdzie, pobiega, może coś z niego będzie.
Natomiast oby to nie oznaczało, że Plewka nam ucieka. |
Dziwne : :P :
"jest podstawowym piłkarzem występującym na pozycji defensywnego pomocnika, dlatego jego liczby są skromne." "Jest bardzo dobrze wyszkolony technicznie. Słabe strony? Warunki fizyczne." |
pasuje do nas jak ulał, słaby fizycznie, wirtuoz bez liczb
|
Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
|
Wydaje mi się, że głównym problemem naszej kadry jest to, że żaden zawodnik nie ma jakichkolwiek liczb w ofensywie!!! Jedynym, który prezentuje się jako tako w statystykach jest Forbes... Reszta grajków prezentuje totalne dno... Ciężko walczyć o utrzymanie gdy ani pomocnicy, ani napastnicy nie strzelają goli i nie notują asyst...
W tym kontekście Aschraf El Mahdioui wpisuje się idealnie w naszą politykę transferową... |
Pol Llonch w 41 występach w Wiśle zanotował 1 asystę, myśle, że nie ma na tym forum osoby, która nie przyjęłaby go tutaj z powrotem z otwartymi rękami.
Póki go nie zobaczę na boisku, nie będę wydawać werdyktów. Nasza zajebistą ligę może zarówno wciągnąć dupą, jak i być kolejnym transferowym niewypałem. |
Ten transfer za Bashe i Mawutora?
Mawutor zostanie? Przedłużylibyście z nim? Środek: Kuljevic, Mawutor i na doczepke Basha jesli chodzi o DEF, ajk to widzicie? |
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 17:23. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl