Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Hyde Park (moderowane) (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=6)
-   -   Mam pytanie.... (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=349)

impreza 22.07.2011 20:31

Cytat:

Pierwotnie napisane przez węgorz2 (Post 1131729)
pojawia sie komunikat: PROGRAM CASLEXEC PRZESTAL DZIALAC co to za program i do czego jest? ewentualnie jak usunac problem?

To składnik HP Support Assistant. Proponuję odinstalowanie tego programu poprzez Dodaj/Usuń programy lub Programy i funkcje (zależy jaki system), a następnie zainstalowanie od początku tego softu - http://h10025.www1.hp.com/ewfrf/wc/s...tem=ob-91948-1
Pozdrawiam

Kocur 22.07.2011 21:43

Jaki program polecacie do nagrywania płytek - kopie, obrazy, dane, muzyka itp.

Coś jak Nero - działające pod Win 7 64bit

crazykaro 22.07.2011 22:30

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Kocur (Post 1131836)
Jaki program polecacie do nagrywania płytek - kopie, obrazy, dane, muzyka itp.

Coś jak Nero - działające pod Win 7 64bit

Nero. Programy 32 bit działają bez żadnych problemów pod systemami 64 bit, nawet nie ma co szukać tylko brać co sprawdzone

Kocur 22.07.2011 22:35

Ok, źle to ujałem - wiem że Nero jest de best i używam od 10 lat - ale kwestia khmmmm, klucza :D

Padrino 22.07.2011 23:17

Panowie zgubiłem kartę kibica. Gdzie mam to zgłosić teraz i jak wygląda sprawa z wyrobieniem nowej ?

crazykaro 22.07.2011 23:41

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Kocur (Post 1131857)
Ok, źle to ujałem - wiem że Nero jest de best i używam od 10 lat - ale kwestia khmmmm, klucza :D

Sam używam nero 7 sprzed kilku lat (zakupiony z DVD) i nie ma on żadnych braków względem nowych programów do nagrywania. Ale jeżeli chcesz możesz poszukać:
http://www.dobreprogramy.pl/Nagrywan...indows,32.html

Lacrima 22.07.2011 23:51

Mam zamiar przejść do Play i wziąć u nich jakiś telefon. Zależy mi na klawiaturze QWERTY. Szukam raczej czegoś w miarę taniego. Zastanawiałam się nad Huawei U8300 i Nokią C3. Który wybrać? Ewentualnie polecacie jakiś inny z tej półki cenowej?

wiślak 86 23.07.2011 10:08

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Padrino (Post 1131866)
Panowie zgubiłem kartę kibica. Gdzie mam to zgłosić teraz i jak wygląda sprawa z wyrobieniem nowej ?

idziesz do strefy mówisz że ci gdzieś wsiąkła oni unieważnią jąi wyrobią nową.

DominoForza 23.07.2011 11:18

gdzie znajde sterowniki do procka intel core duo e7200 ,na stronie intela wyskakuje mi blad

crazykaro 23.07.2011 12:01

Cytat:

Pierwotnie napisane przez DominoForza (Post 1131943)
gdzie znajde sterowniki do procka intel core duo e7200 ,na stronie intela wyskakuje mi blad

Sterowniki do procka? A co to takiego? To tak jakbyś chciał sterowniki do pamięci ram

gypsy 23.07.2011 12:05

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Lacrima (Post 1131875)
Mam zamiar przejść do Play i wziąć u nich jakiś telefon. Zależy mi na klawiaturze QWERTY. Szukam raczej czegoś w miarę taniego. Zastanawiałam się nad Huawei U8300 i Nokią C3. Który wybrać? Ewentualnie polecacie jakiś inny z tej półki cenowej?

Na temat tego pierwszego nic Ci nie powiem, ale Nokię C3 mam już jakieś dwa miesiące i sprawuje się całkiem nieźle. Nie ma Bóg wie jakich bajerów, aparat robi dość słabe zdjęcia, ale muszę powiedzieć, że i tak jestem z niego zadowolona. Z czystym sumieniem mogę Ci ją polecić, ale reklamacji nie przyjmuję ;)

Tabor1906 23.07.2011 14:37

Niedługo Ojciec ma urodziny( akurat na mecz z Litexem u nas), więc chciałem Go na mecz wziąć, że w końcu zobaczył jak jest naprawde. Zapewne będzie to jego jednorazowy wypad, więc czy są te bilety jednorazowe z kwotą manipulacyjną czy teraz KAŻDY musi najpierw posiadac KK?

PatrykPT 23.07.2011 15:07

KK chyba tylko na mecze ligowe jest obowiązkowa.

Żmijka 23.07.2011 15:38

Na puchary nie trzeba KK.

fifi1906 23.07.2011 15:39

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Tabor1906 (Post 1132069)
Niedługo Ojciec ma urodziny( akurat na mecz z Litexem u nas), więc chciałem Go na mecz wziąć, że w końcu zobaczył jak jest naprawde. Zapewne będzie to jego jednorazowy wypad, więc czy są te bilety jednorazowe z kwotą manipulacyjną czy teraz KAŻDY musi najpierw posiadac KK?


Z tego co się orientuje to na Litex nie trzeba miec jeszcze KK!

Wiślak-1990 23.07.2011 15:58

http://www.wrzucmp3.pl/HwNI3v.wt Zna może ktoś tytuł tej piosenki? Wpadła mi w ucho :-D

impreza 23.07.2011 16:02

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Wiślak-1990 (Post 1132111)
http://www.wrzucmp3.pl/HwNI3v.wt Zna może ktoś tytuł tej piosenki? Wpadła mi w ucho :-D

Willy William & Lylloo - Hula Hop
http://www46.zippyshare.com/v/19167016/file.html

rafaltwsd 23.07.2011 16:04

hej:) została juz zgłoszona kadra na mecze 3 rudy kwalifikacji LM? jesli tak to mogło by ktoś ja podac? z góry dzięki:)

Wiślak-1990 23.07.2011 16:08

Cytat:

Pierwotnie napisane przez impreza (Post 1132115)
Willy William & Lylloo - Hula Hop
http://www46.zippyshare.com/v/19167016/file.html

Dzięki :-D

bercik860 23.07.2011 22:02

Gdzie w Krakowie jutro kupie kwiatki tak o 7-8 rano ??

El'kabat 23.07.2011 22:53

Znajde gdzies w Krakowie repliki zegarków znanych marek ?

wisl@k_TS 23.07.2011 23:16

Cytat:

Pierwotnie napisane przez bercik860 (Post 1132259)
Gdzie w Krakowie jutro kupie kwiatki tak o 7-8 rano ??

W tunelu pod ulicami Lubicz/Westerplatte.

jcts 23.07.2011 23:20

To jak to w końcu będzie z tymi KK bo dochodzą mnie sprzeczne wieści...
KK będzie potrzebna na Ekstraklasę tylko czy na puchary też?

Gordian 23.07.2011 23:23

Jak to jest z meczami Młodej Ekstraklasy? Potrzeba KK, czy nie? Wiem, że wstęp darmowy, ale jak to się odbywa?

neq. 24.07.2011 11:53

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Gordian (Post 1132291)
Jak to jest z meczami Młodej Ekstraklasy? Potrzeba KK, czy nie? Wiem, że wstęp darmowy, ale jak to się odbywa?

hmmm w tamtym sezonie odbywało się to tak że stał jakiś ochroniarz i on przykładał swoją karte do czytnika i sie przechodziło przez kołowrót, przynajmniej tak było na derbach, żadnych dokumentów ani nic nie sprawdzali



p.s. jeżeli ktoś z was ma płyte główna ASUS m2n-e to proszę o kontakt na priv bo mam pare pytań o bios

krycha 24.07.2011 12:04

@gordian

Na MESIE (przynajmniej tych meczach na których ja byłem) wejście było taką małą furtką przed kołowrotem. Żadnych dokumentów, Kart Kibica, nic. Szybkie standardowe przeszukanie i droga na sektor otwarta.

Zola 24.07.2011 17:13

Jaką szkole jezykowa w Krakowie polecacie?

Lacrima 24.07.2011 17:15

Cytat:

Pierwotnie napisane przez gypsy (Post 1131955)
Na temat tego pierwszego nic Ci nie powiem, ale Nokię C3 mam już jakieś dwa miesiące i sprawuje się całkiem nieźle. Nie ma Bóg wie jakich bajerów, aparat robi dość słabe zdjęcia, ale muszę powiedzieć, że i tak jestem z niego zadowolona. Z czystym sumieniem mogę Ci ją polecić, ale reklamacji nie przyjmuję ;)

Właśnie na temat C3 słyszałam trochę złego, ale chyba i tak się na nią zdecyduję. Dzięki. :)

Syn Kangura z 1984 24.07.2011 19:53

Istnieje jakiś program/strona na której mogę własnoręcznie zaznaczyć na mapie Krakowa dowolną trasę (nie tylko ulice, ale też chodniki) a to mi pokaże ile ta trasa ma kilometrów? Chciałbym zobaczyć ile kilometrów przejechałem na rowerze, a nie wpadłem na pomysł zainwestowania w wynalazek pod tytułem licznik :D

jakkfk 24.07.2011 19:54

Google Earth pobierz, użyj funkcji "miarka", zakładka "ścieżka"

didzej132 24.07.2011 19:57

http://maps.google.pl/

jak klikniesz pokaż trasę i jak zaznaczysz "pieszo" to może będą te chodniki o co tam chcesz

DYRU 24.07.2011 21:29

Jakie są ceny biletow na Speedwaya w Tarnowie??

Żmijka 24.07.2011 22:31

Między 20 a 50 zł zazwyczaj. Można przez net kupić.

Jak się nazywa taka impreza/akcja że ludzie robią jakby restaurację u siebie w domu. Za jakas tam kase przychodzi sie do kogos, on gotuje u siebie w domu i to podaje?

Gordian 24.07.2011 23:31

krycha, neq. dzięki za info, zobaczymy jak to będzie w tym sezonie.

Gucio25 25.07.2011 09:15

jeśli mam trochę gotówki w euro, to udając się do kantoru, muszę patrzeć na cenę kupna, jeśli chcę je wymienić na pln, tak?
obserwuje kursy online eur/pln (euro na złotówki) i one się wachają co kilkanaście minut i to mnie jakoś interesuje, czy w kantorach obowiązuje tylko i wyłącznie cena podana przez NBP? ewentualnie co oznaczają te kursy online i do czego służą.

palczi 25.07.2011 09:19

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Gucio25 (Post 1132876)
jeśli mam trochę gotówki w euro, to udając się do kantoru, muszę patrzeć na cenę kupna, jeśli chcę je wymienić na pln, tak?


tak:)jesli masz duzo gotowki mozesz negocjowac cene;)polecam baksy.pl tam zawsze maja ludzki kurs...:)

Marcinnno 25.07.2011 12:02

Jest w ogóle możliwość gdzieś w Krakowie pożyczenia CB radia ?

przemo 25.07.2011 12:54

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Gucio25 (Post 1132876)
jeśli mam trochę gotówki w euro, to udając się do kantoru, muszę patrzeć na cenę kupna, jeśli chcę je wymienić na pln, tak?

Jak sprzedajesz to patrzysz na niższy kurs, jak kupujesz to patrzysz na wyższy kurs ;)


Mam numer na karte w orange i chce przejść z tym numerem na karte do play, ile trwa dogadanie sie operatorów w tej kwestii ?

1q2 25.07.2011 17:50

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Gucio25 (Post 1132876)
jeśli mam trochę gotówki w euro, to udając się do kantoru, muszę patrzeć na cenę kupna, jeśli chcę je wymienić na pln, tak?
.

Pamiętaj że w okolicach rynku zazwyczaj walą na kursach.Na wielopolu są zazwyczaj dobre kursy.

A ja mam inne pytanie - czy dalej tak jest że jak mam kartę na jedną linię to mogę jechać inną jeśli w danym momencie, trasa pokrywa się z tą 'moją'?

rafalek 25.07.2011 19:04

1q2, dokładnie tak jest.


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 22:41.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl