Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Hyde Park (moderowane) (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=6)
-   -   Mam pytanie.... (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=349)

dymek_nhs 15.07.2010 19:34

Cytat:

Pierwotnie napisane przez LanceTS (Post 935225)
Opona mi sie przebiła w rowerze. Ile tak mniej wiecej możę kosztować nowa? 30zł, wiecej?

A dętki nie wystarczy kupić ??

PatRIOTS 15.07.2010 19:49

albo łatki na dętkę :)

rafalek 16.07.2010 10:03

Czy przy wyrabianiu pierwszego dowodu osobistego konieczne jest wnoszenie jakiejkolwiek opłaty?

someone_TSW 16.07.2010 10:35

Bodajże od tego roku jest to darmowe.

~SKWARU~ 16.07.2010 11:01

Orientuje się ktoś czy będzie można gdzieś oglądnąć na necie losowanie el. LE ?

labtec 16.07.2010 11:25

Cytat:

Pierwotnie napisane przez ~SKWARU~ (Post 935798)
Orientuje się ktoś czy będzie można gdzieś oglądnąć na necie losowanie el. LE ?


http://pl.uefa.com/uefaeuropaleague/draws/index.html

LuKaS TSW 16.07.2010 11:35

Jeżeli są tu osoby z Makowa Podhalańskiego lub bliskich okolic,to proszę o odezwanie się na priv:)

Szyman423 16.07.2010 14:50

Mam pytanie, czy nie wiecie może gdzie można nabyc cos takiego ??
http://galeria.wislakrakow.com/20100715/nikol/12.jpg
prosze o odp na priv

Genio 16.07.2010 15:15

kogo Wisla wyeliminowala, i jakim rezultatem, w kwalifikacjach ligi mistrzow w sezonie w ktorym rywalizowala pozniej z Beitarem i Barceloną?

michu-k 16.07.2010 15:23

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Genio (Post 936043)
kogo Wisla wyeliminowala, i jakim rezultatem, w kwalifikacjach ligi mistrzow w sezonie w ktorym rywalizowala pozniej z Beitarem i Barceloną?

Eliminacje zaczynaliśmy od Beitaru, jeśli się nie mylę.

EDYTKA

Nie mylę się :-)

fst 16.07.2010 15:24

Nie mylisz sie. To byly ostatnie eliminacje LM w starym systemie awansow.

S88 16.07.2010 16:37

Potrzebuję tytuł i twórcę rzeźby z tej okładki:
http://2.bp.blogspot.com/_WjGU1EU5T2...s320/Cover.jpg

http://http//2.bp.blogspot.com/_WjGU...s320/Cover.jpg

ja_ka_ 16.07.2010 17:31

Pewnie gdzies na forum pytanie padło ale nie mam sił szukać. Podajcie prosze linka z powtórką wczorajszego meczu. Z góry dzięki

wislak_92 16.07.2010 20:00

http://allegro.pl/item1147692928_des...1cm_sorba.html

Gdzie cos takiego kupie w Krakowie?

kamilll1906 16.07.2010 20:35

bardzo proszę kogoś kto był w Hurghadzie na wczasach o kontakt p.w, bo mam kilka pytań

fialo 16.07.2010 20:43

Wiecie ile trzeba czekać na nadanie NIP-u ?

tomo 16.07.2010 21:14

Cytat:

Pierwotnie napisane przez fialo (Post 936257)
Wiecie ile trzeba czekać na nadanie NIP-u ?

Nawet do 30 dni.

labtec 16.07.2010 21:38

Cytat:

Pierwotnie napisane przez wislak_92 (Post 936228)
http://allegro.pl/item1147692928_des...1cm_sorba.html

Gdzie cos takiego kupie w Krakowie?




[FONT=Tahoma]C.U.S. ALPINTECH
[/FONT] [FONT=Tahoma]ul. Pędzichów 22
31-152 Kraków
[/FONT]

C.U.S. ALPINTECH

ul. Pędzichów 22
31-152 Kraków

dj_ibutti 16.07.2010 22:48

Cytat:

Pierwotnie napisane przez fialo (Post 936257)
Wiecie ile trzeba czekać na nadanie NIP-u ?

Ja czekałem 10 dni. Ale mają termin do miesiąc, bodaj.

PrzemooTSW 17.07.2010 09:15

Witam potrzebuje informacji..
Gdyż chce włączyć telefon i na środku wyświetlacza pisze mi "Contact service"
Co się mogło stać?

bartek89TS 17.07.2010 09:47

Ma ktoś jakiś dobry rozkład jazdy busów?Albo moze ktoś się orjentuje, czy po 22 jedzie jakiś bus z Krakowa do Krzeszowic?

nero 17.07.2010 10:33

Czy wydawane były bilety na Jesień 2004? Dobrze pamiętam, że wtedy wszystkie karnety się rozeszły?

Krzysiek 17.07.2010 11:03

Próbuje (jak dotąd nieskutecznie) zainstalować Winde7. Ale ustawienie w BIOS-ie by system startował z płyty, nic się nie dzieje. Tzn dzieje się, ale tylko to, że uruchamia się system z dysku. Czy ktoś wie co trzeba zrobić, by bootowanie odbywało się z płyty? Od razu zaznaczam, że googlowałem, ale nic konkretnego nie udało mi się znaleźć.

Pozdro i dzięki za pomoc!

albert02 17.07.2010 11:59

Gdzie/w jakim sklepie(zwyklym/internetowym) uda mi sie dostac najtaniej koszulke Manchesteru United z sezonu 09/10 home? Przeszukalem allegro, ale sa same XL, a reszta zawyzone ceny jeszcze sprzed wypuszczenia nowych koszulek. Teraz beda wyprzedawac zeszloroczne, wiec chcialbym dorwac jak najlepsza oferte. Wogole prosze o polecenie jakichs dobrych sklepow internetowych gdzie moglbym sie rozgladac za ta koszulka.

TSW Fanatyk 17.07.2010 12:00

czy serwis bogal.pl przestał istnieć?

Żmijka 17.07.2010 14:03

Jaki tekst był czytany w narracji w czasie inscenizacji Bitwy pod Grunwaldem? Bo to Sienkiewicz nie był ...

jaszczur90 17.07.2010 14:58

Jutro wybieram się na wycieczkę do Krynicy- Zdrój. Wyjazd z Krakowa. I znalazłem 3 opcje dojazdu do Krynicy Zdrój:

I trasa

Kraków - Wieliczka- Gdów- Łapanów- potem na zbiegu DK966/955 jadę w 965 na Żegocinę - Limanowa- potem DK28 - Nowy Sącz- Krynica

II trasa

Kraków- część A4 ( Kraków - Szarów ) - DK4 aż do Brzeska - potem DK75 aż do Krynicy

Przyznam, że druga trasa jest lepsza jeśli chodzi o jakość dróg choć jest dłuższa niż trasa pierwsza ( według mapy targeo, ta druga trasa jest dłuższa o 6 km ) .... Problem w tym, że w Czchowie została podmyta droga i ruch odbywa się jednym pasem na 1km i pewnie będą korki ( chyba że ktoś wie jak tam sytuacja aktualnie wygląda ) Może wy macie jakieś lepsze opcje do polecenia ? Z góry dzięki ;]

albert02 17.07.2010 15:10

@up
Co do calej drogi sie nie wypowiem, ale przez Gdow tez nie bedziesz mial lekko, bo wlasnie odcinek dl. 1-2km wlasnie prowadzacy w strone Lapanowa rowniez jest w remoncie.

El'kabat 17.07.2010 16:19

Wstep na ta plaze nad Wisłą jest płatny ? Chodzi mi o dzień,żeby się tak powygrzewac,ewentualnie jakis lezak tam wypozyczyc...

Arkas 17.07.2010 16:59

Potrzebuję jakiegoś specjalisty od otrzymywania dotacji z Unii i ogólnie żeby się znał na prawie.
Może ktoś polecić kogoś/ jakieś biuro?
I jak oni sobie liczą za wizytę?


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 07:30.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl