![]() |
Cytat:
Ale co z tego, pewnie jak wiele innych, ten bedzie tylko informacyjny... Powinien ktos wreszcie, a najlepiej wszystkie krakowskie gazety wywalic artykul na pierwszej stronie o marnotrawienie publicznych pieniedzy (fakt ze wydaje sie takie sumu i cos nie jest oddane na czas, to jest marnotrawienie) i zjechac po kolei wszystkich ktorzy powinni byc odpowiedzialni i zrobic wielkie halooooo |
Cytat:
|
Cytat:
Co do opóźnienia - rok minie 16 czerwca. Do tego czasu stadion powinien być gotowy w całości, raczej scenariusz, że będzie gotowy dopiero za rok od dzisiaj się nie sprawdzi. |
Doczytałem się właśnie że na stadionie nie będzie systemu oddymiania i pozostaje nam przez to tylko catering...
|
Tyle że oddymianie nie ma nic do serwowania posiłków.
Oddymiania robi się na klatkach schodowych czy garażach. Może im chodzilo o wentylację bądź przewody spalinowe kotłów (ale gazu chyba nie ma na obiekcie ale pewny nie jestem) ale napewno nie o oddymianie. |
Cytat:
|
Obecnie brakuje przede wszystkim samych kiosków. Ściany i podłogi muszą być powierzchniami zmywalnymi oraz tłuszczo-kwaso odpornymi, krótko mówiąc trzeba je wyłożyć płytkami. W tych dziurach pod kioski podciągnięte są wszystkie instalacje - woda, prąd, odpływy, ale również wentylacja i instalacje CO2.
Trzeba położyć płytki, postawić ladę, zamontować roletę przeciwpożarową, zakupić cały osprzęt kiosków - kuchenki, zmywarki, okapy, kasy itd. Lista wyposażenia jest bardzo długa, jak to będzie wyglądać na SN możecie zobaczyć tutaj: http://www.speedyshare.com/files/266...10_12_2008.pdf W Gdańsku i Wrocławiu będzie bardzo podobnie. Tutaj nie trzeba gazu, dzisiaj wszystko przygotowuje się w urządzeniach elektrycznych. |
Cytat:
|
Cytat:
http://polskalokalna.pl/wiadomosci/m...-wisly,1592186 |
"Nie zanosi się również na poprawę komfortu oglądania meczów. Stadion Wisły nadal nie jest przygotowany do serwowania gotowanych posiłków, przyrządzanych na miejscu. Na obiekcie nie ma bowiem systemu oddymiania."
Obiekt za 500 baniek na którym można sprzedawać precle. Brawo Jacku. |
Cytat:
|
Przez wprowadzenie tych zasad bezpieczeństwa to chyba teraz nie przejdzie... chociaż miejmy nadzieję że jednak tak ;P
|
Cytat:
|
Zobacz swoją Strefę Kibica!
http://www.wisla.krakow.pl/pl/aktual...strefe_kibica/ według mnie mało kibicowskie... piłkarze i piłkarze.. żadnych plakatów / bannerów i obrazów z kibicami, oprawami .. bez klimatu. Ale jest to do poprawy. Wyposażenie / sprzęt rzeczywiście - klasa światowa. |
jako pierwszy KIKS.tv prezentuje jak będzie wyglądać STREFA KIBICA na stadionie Wisły:
http://kiks.tv/2011/02/bez-komentarz...-wisly-krakow/ |
Świetna, po prostu klasa. Obawiałem się, iż wyjdzie kicz, a wyszło to naprawdę świetnie. Z pełnym optymizmem oczekuję muzeum i sklepu klubowego.
Zrobienie tej strefy to był na pewno spory wysiłek finansowy, jak widać jak Wisła chce, to potrafi. Może i kioski się na następny sezon pojawią. |
Ło Chrystusie! Cywilizacja!
Jestem pod ogromnym wrażeniem. Rzeczywiście urządzenie i wyposażenie tego miejsca musiało sporo kosztować ale efekt jest zajebisty. Jeśli sklep i muzeum będą na podobnym poziomie to wielki szacun dla Basałaja i spółki. |
I bileciki będzie można kupować w ciepłym pomieszczeniu.. cóż idziemy powolutku ku cywilizacji
|
Wiesz, raczej przewyższamy konkurencję. Na Cracovii kasy są na zewnątrz, na Legii to samo. U nas mr. Obtułowicz i ZIKIT zapomnieli o kasach, ale Wisła przechytrzyła ich -zrobiła zajebiste kasy wewnątrz.
|
Byłem, sam widziałem i muszę powiedzieć że jest ładnie i schludnie ale jakoś tak miejscami pusto. Szczególnie mam na myśli tę część na piętrze od ulicy Reymonta, gdzie nie ma zupełnie nic... Wie ktoś czy coś tam będzie coś innego, może muzeum? (choć na muzeum to chyba trochę za mało miejsca)
|
Po Strefie Kibica widać, że część udostępniana dla kibiców zapowada się naprawdę ciekawie!
Ze zdjęć bije gustowna aranżacja, pomysł oraz konsekwencja! Cieszę się, że zostało to zrealizowane z głową i wg jakiegoś planu! Koniec prowizorek! Wprawdzie pomysłodawca mógł bardziej odważnie wprawadzić wiślacki klimat, ale i tak elegancja oraz nieco ascetczny styl są jak najbardziej w moim guście. Cieszy zagospodarowanie miejsca dla 11 kas biletowych. Nawet nie przypuszczałem, że można je tak funkcjonalnie ulokować. Zdawało mi się, że nie będzie już dla nich miejsca. Aż żal będzie tych kolejek, jeśli w każdym z pozostałych narożników zainstalują podobne udogodnienia ;). Taka lokalizacja strefy kibica pobudza moją ciekawość - gdzie będzie ulokowany MegaSklep Kibica oraz Wiślackie Muzeum? Pierwotnie miały się mieścić na właśnie zagospodarowanym 1. piętrze narożnika północno-wschodniego. |
Na piętrze ma być jeszcze Muzeum Wisły - nic dziwnego, ze tam pusto. 738m2 na same stanowiska do wyrabiania kart kibica i kilkanaście stolików, to jednak zbyt dużo.
|
fakt cos z kibicami by sie przydało... przecież strefa KIBICA :)
|
Panowie jak to mówił słynny holender : "step by step " :p
|
Cytat:
|
http://www.malopolskatv.pl/wislacka-strefa-kibica/ - a tutaj inny filmik ze naszej pięknej nowej Strefy KIBICA WISEŁKI!!!
|
A, przepraszam, faktycznie to tylko 738m2. Coś mi się w pamięci pochrzaniło, teraz zajrzałem do projektu. Już poprawiam. W każdym razie to i tak dużo.
|
Strefa na zdjęciach wygląda rewelacyjnie. W końcu w normalnych warunkach będzie można kupić karnety i bilety. Brawo.
Ps. Pytanie do kumatych. W którym miejscu będzie restauracja lub coś podobnego, gdzie można będzie coś zjeść, napić się i popatrzeć na trybuny? Tak oglądałem zdjęcia SK i przyjemnie sobie stanąć kolo szyby i popatrzeć na nasz stadion. |
pytałem o to Ochalika. Powiedział, że też w strefie to na razie nie wiadomo. W samym narożniku nie ma już więcej miejsca jak na fajny sklep i muzem ...
|
Cytat:
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 16:47. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl