Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Hyde Park (moderowane) (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=6)
-   -   Mam pytanie.... (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=349)

labtec 11.07.2010 15:58

Cytat:

Pierwotnie napisane przez wislacki (Post 932499)
Jak to jest teraz z roamingiem w Unii Europejskiej?
Kumpel wyjechał do Niemiec (jest w Plusie), wysyłając smsy z Polski (ja w erze) płacę normalne stawki?


bodaj o1 lipca ? czy 1 sierpnia stawki za minutę połączenia nie mogą być wyższe niż bodaj 0.49 euro centa - czyli kolo 2 złotych, więc nadal drogo.

Co do smsów to nie słyszałem, żeby potaniały .

Ty - będąc w Polsce i wysyłając do niego smsy płacisz normalnie, ale on jako że jest za granicą i wysyła do Ciebie to płaci.

http://www.plus.pl/oferta_indywidual...oaming/oplaty/

Ofsajd 11.07.2010 17:48

nie w serwisach nie sprawdzają takich rzeczy.

Konrad. 11.07.2010 18:43

Czy kojarzy ktoś firmę w Krakowie, robiącą podobne naklejki na ścianę: http://www.ultra-factory.pl/naklejki.php ?

I gdzie polecacie druk vlepek w Krakowie.

anka1906 11.07.2010 19:22

Planuje kupić sobie auto, więc mam do Was gorącą prośbę, jeśli ktoś mógłby napisać jakie auto "opłaca sie mieć'. Przede wszystkim chodzi mi o samochód który mało pali i o cene części do niego. Mam ok 8000-10000zł.
raczej samochód zarejestrowany w Polsce. I jeszcze jedno pytanie, po czym najlepiej rozpoznać czy samochód nie był "zalany" przez ostatnia powódź?
Bardzo zależy mi na odpowiedzi.


edit: ale do tego trzeba doliczyc około 1500zł na przerejestrowanie.
Maciejj wielkie dzieki! :)

a może jakieś oferty? :)
albo samochód godny polecenia? Najlepiej 4/5 drzwi i "mały"


edit2: crazykaro cenna uwaga, wielkie dzięki :)

a czy to prawda że jakoś po światłach można sprwadzić czy nie był zalany? Że jest w nich piasek czy coś?

Maciejj 11.07.2010 19:41

Cytat:

Pierwotnie napisane przez anka1906 (Post 932592)
Planuje kupić sobie auto, więc mam do Was gorącą prośbę, jeśli ktoś mógłby napisać jakie auto "opłaca sie mieć'. Przede wszystkim chodzi mi o samochód który mało pali i o cene części do niego. Mam ok 8000-10000zł.
raczej samochód zarejestrowany w Polsce. I jeszcze jedno pytanie, po czym najlepiej rozpoznać czy samochód nie był "zalany" przez ostatnia powódź?
Bardzo zależy mi na odpowiedzi.

kupujemy niemca w tych granicach............

a nie zalany to trza sprawdzić:
data ostatniego miejsca zarejestrowania go
czy jest w nim czysto na błysk
jak pachnie wewnątrz
a jak wygląda pod maską po otwarciu - jesli wszytsko wyglada na dopiero co umyte to mozna mieć juz 100% pewność ze byl topielcem

crazykaro 11.07.2010 20:24

Cytat:

Pierwotnie napisane przez anka1906 (Post 932592)
Planuje kupić sobie auto, więc mam do Was gorącą prośbę, jeśli ktoś mógłby napisać jakie auto "opłaca sie mieć'. Przede wszystkim chodzi mi o samochód który mało pali i o cene części do niego. Mam ok 8000-10000zł.
raczej samochód zarejestrowany w Polsce. I jeszcze jedno pytanie, po czym najlepiej rozpoznać czy samochód nie był "zalany" przez ostatnia powódź?
Bardzo zależy mi na odpowiedzi.

Jak będziesz miał na coś oko to idź do kolesia i pojedźcie do najbliższego warsztatu i pokazać mechanikowi żeby wymienił to co zepsute a koszty naprawy odjąc od ceny wywoławaczej.
Jeśli koleś jest uczciwy to się zgodzi a jeśli nie to znaczy że coś kręci

Martinho 11.07.2010 21:18

Cytat:

Pierwotnie napisane przez crazykaro (Post 932621)
Jak będziesz miał na coś oko to idź do kolesia i pojedźcie do najbliższego warsztatu i pokazać mechanikowi żeby wymienił to co zepsute a koszty naprawy odjąc od ceny wywoławaczej.
Jeśli koleś jest uczciwy to się zgodzi a jeśli nie to znaczy że coś kręci

widzę że też czytasz poboczem.pl ;]

crazykaro 11.07.2010 21:45

Ale pomysł dobry :D

Kibicka 12.07.2010 10:27

Potrzebuje klucz aktywacyjny do Microsoft Office Enterprise 2007...Ja się w ogóle na tym nie znam:/ Takie cuś mi wyskoczyło.Jak Ktoś coś poradzi to bym była bardzo wdzięczna :)

mlody_ale_wierny 12.07.2010 10:35

http://www.cscenter.pl/archiwum/1498...07_klucze.html
tam masz, spróbuj

TSW Fanatyk 12.07.2010 13:33

Czy wpłatomatem mogę wpłacić pieniądze na konto dbnet? Jeśli tak to czy pobierane są jakieś prowizje?

Sylwek1906 13.07.2010 10:43

Mając dowod osobisty tymczasowy lecąc do Francji samolotem na lotnisku tam moge mieć jakieś problemy czy nie ?? pilne

Cinek1906 13.07.2010 10:46

Mam pytanie, musze zgrać koleżance całą liste seriali akurat znalazłem plik gdzie w jednym mam wszystkie sezony, warzą one w sumie kolo 11,2GB, chciałbym je zgrać na płytke a jak się domyślam płytka tyle nie ma więc co mam zrobić?:)

Można to jakoś spakować i będzie mniej warzyć?

nero 13.07.2010 11:18

Szukam czasopisma poświęconego tylko bądź w dużej mierze lidze polskiej. Najlepiej tygodnik. Co byście polecili?

Kaszalot 13.07.2010 11:25

na jakie konto przelac kase za indeks i legitymacje w przypadku krakowiskiego awf?
jakie dane sa wymagane?

rafil 13.07.2010 11:38

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Cinek1906 (Post 933512)
Mam pytanie, musze zgrać koleżance całą liste seriali akurat znalazłem plik gdzie w jednym mam wszystkie sezony, warzą one w sumie kolo 11,2GB, chciałbym je zgrać na płytke a jak się domyślam płytka tyle nie ma więc co mam zrobić?:)

Można to jakoś spakować i będzie mniej warzyć?

możesz spakować np. WinRARem i podzielić na dwie części. Każda z części powinna się zmieścić na jednym DVD

JOSE 841 13.07.2010 11:49

Mam pytanie jaka nuta leci w tle reklamy pewnego napoju z Rooneyem i jego klonem w roli głównej

kowal 13.07.2010 11:53

Hej,

orientuje się ktoś ile kosztuje bilet na pociąg relacji Kraków - Warszawa ?

chodzi o te pociągi kursujace w granicach 2,5 h.

pzdr

WISŁAZWE 13.07.2010 11:56

Cytat:

Pierwotnie napisane przez JOSE 841 (Post 933546)
Mam pytanie jaka nuta leci w tle reklamy pewnego napoju z Rooneyem i jego klonem w roli głównej


Proszę:
Merv & Merla Watson - The? Singing of Birds

labtec 13.07.2010 12:23

Cytat:

Pierwotnie napisane przez kowal (Post 933548)
Hej,

orientuje się ktoś ile kosztuje bilet na pociąg relacji Kraków - Warszawa ?

chodzi o te pociągi kursujace w granicach 2,5 h.

pzdr


express inter city - 118 złotych 2 klasa. I UWAGA ! nie ma zniżek na tego typu pociągi.


ale kursuje też 3 godzinny osobowy pociąg za 33 złote + 37 % zniżki !


jest równiez interregio za 40 złotych + zniżka i też jedzie 3 godziny.



także masz opcje, albo jedziesz 30 minut krócej i masz w portfelu 120 złotych mniej. Albo jedziesz 30 minut dłużej i zaoszczędzasz 90 pln-ów(!)



tylko nie wiem ile kosztuje ten pociąg:




RegionalExpress

odj
przyj 08:25
11:25




jakbyś wiedział daj znać.

!!IRIVER!! 13.07.2010 14:22

Trza mi dobrego i taniego złotnika, który zwęzi bransoletkę ze srebra. Chodzi o zdjęcie dwóch koluszek.. Najlepiej gdzieś w Hucie..

Rond 13.07.2010 14:29

Działa Wam GG?

w0lno. 13.07.2010 14:37

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Rond (Post 933640)
Działa Wam GG?

Działa

21257686589 znaków

bojantsw 13.07.2010 14:38

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Rond (Post 933640)
Działa Wam GG?


mi nie działa........

pablo92TSW 13.07.2010 15:02

mi działa, ale wszedłem dopiero teraz, więc być może naprawili dopiero ;D

rafil 13.07.2010 15:22

działa
dsfv,zskjd

palczi 13.07.2010 18:05

.
 
Poleci Ktos jakas dobra szkole aby zdac prawo jazdy k. A ?nie bardzo chce mi sie chodzic na teorie bo prawko B mam 9 lat...:)?

Kibicka 14.07.2010 07:34

Orientuje się ktoś do,której jutro jest otwarta 'Restauracja u Wiślaków'? Można wbijać na mecza?

BigosBrW 14.07.2010 10:59

Pewnie resteuracja jest czynna chyba do 23

labtec 14.07.2010 11:02

Panowie co jest z meczem Wisełki ? Miał być na polsacie otwartym, czy też na tv4 dziś a ja go w programie telewizyjnym na necie nie widzę :| ?

Czyżby na Polsat sport przeniósł ten mecz na jakiś kanał kodowany ??


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 20:21.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl