![]() |
Cytat:
bodaj o1 lipca ? czy 1 sierpnia stawki za minutę połączenia nie mogą być wyższe niż bodaj 0.49 euro centa - czyli kolo 2 złotych, więc nadal drogo. Co do smsów to nie słyszałem, żeby potaniały . Ty - będąc w Polsce i wysyłając do niego smsy płacisz normalnie, ale on jako że jest za granicą i wysyła do Ciebie to płaci. http://www.plus.pl/oferta_indywidual...oaming/oplaty/ |
nie w serwisach nie sprawdzają takich rzeczy.
|
Czy kojarzy ktoś firmę w Krakowie, robiącą podobne naklejki na ścianę: http://www.ultra-factory.pl/naklejki.php ?
I gdzie polecacie druk vlepek w Krakowie. |
Planuje kupić sobie auto, więc mam do Was gorącą prośbę, jeśli ktoś mógłby napisać jakie auto "opłaca sie mieć'. Przede wszystkim chodzi mi o samochód który mało pali i o cene części do niego. Mam ok 8000-10000zł.
raczej samochód zarejestrowany w Polsce. I jeszcze jedno pytanie, po czym najlepiej rozpoznać czy samochód nie był "zalany" przez ostatnia powódź? Bardzo zależy mi na odpowiedzi. edit: ale do tego trzeba doliczyc około 1500zł na przerejestrowanie. Maciejj wielkie dzieki! :) a może jakieś oferty? :) albo samochód godny polecenia? Najlepiej 4/5 drzwi i "mały" edit2: crazykaro cenna uwaga, wielkie dzięki :) a czy to prawda że jakoś po światłach można sprwadzić czy nie był zalany? Że jest w nich piasek czy coś? |
Cytat:
a nie zalany to trza sprawdzić: data ostatniego miejsca zarejestrowania go czy jest w nim czysto na błysk jak pachnie wewnątrz a jak wygląda pod maską po otwarciu - jesli wszytsko wyglada na dopiero co umyte to mozna mieć juz 100% pewność ze byl topielcem |
Cytat:
Jeśli koleś jest uczciwy to się zgodzi a jeśli nie to znaczy że coś kręci |
Cytat:
|
Ale pomysł dobry :D
|
Potrzebuje klucz aktywacyjny do Microsoft Office Enterprise 2007...Ja się w ogóle na tym nie znam:/ Takie cuś mi wyskoczyło.Jak Ktoś coś poradzi to bym była bardzo wdzięczna :)
|
http://www.cscenter.pl/archiwum/1498...07_klucze.html
tam masz, spróbuj |
Czy wpłatomatem mogę wpłacić pieniądze na konto dbnet? Jeśli tak to czy pobierane są jakieś prowizje?
|
Mając dowod osobisty tymczasowy lecąc do Francji samolotem na lotnisku tam moge mieć jakieś problemy czy nie ?? pilne
|
Mam pytanie, musze zgrać koleżance całą liste seriali akurat znalazłem plik gdzie w jednym mam wszystkie sezony, warzą one w sumie kolo 11,2GB, chciałbym je zgrać na płytke a jak się domyślam płytka tyle nie ma więc co mam zrobić?:)
Można to jakoś spakować i będzie mniej warzyć? |
Szukam czasopisma poświęconego tylko bądź w dużej mierze lidze polskiej. Najlepiej tygodnik. Co byście polecili?
|
na jakie konto przelac kase za indeks i legitymacje w przypadku krakowiskiego awf?
jakie dane sa wymagane? |
Cytat:
|
Mam pytanie jaka nuta leci w tle reklamy pewnego napoju z Rooneyem i jego klonem w roli głównej
|
Hej,
orientuje się ktoś ile kosztuje bilet na pociąg relacji Kraków - Warszawa ? chodzi o te pociągi kursujace w granicach 2,5 h. pzdr |
Cytat:
Proszę: Merv & Merla Watson - The? Singing of Birds |
Cytat:
express inter city - 118 złotych 2 klasa. I UWAGA ! nie ma zniżek na tego typu pociągi. ale kursuje też 3 godzinny osobowy pociąg za 33 złote + 37 % zniżki ! jest równiez interregio za 40 złotych + zniżka i też jedzie 3 godziny. także masz opcje, albo jedziesz 30 minut krócej i masz w portfelu 120 złotych mniej. Albo jedziesz 30 minut dłużej i zaoszczędzasz 90 pln-ów(!) tylko nie wiem ile kosztuje ten pociąg: RegionalExpress odj przyj 08:25 11:25 jakbyś wiedział daj znać. |
Trza mi dobrego i taniego złotnika, który zwęzi bransoletkę ze srebra. Chodzi o zdjęcie dwóch koluszek.. Najlepiej gdzieś w Hucie..
|
Działa Wam GG?
|
Cytat:
21257686589 znaków |
Cytat:
mi nie działa........ |
mi działa, ale wszedłem dopiero teraz, więc być może naprawili dopiero ;D
|
działa
dsfv,zskjd |
.
Poleci Ktos jakas dobra szkole aby zdac prawo jazdy k. A ?nie bardzo chce mi sie chodzic na teorie bo prawko B mam 9 lat...:)?
|
Orientuje się ktoś do,której jutro jest otwarta 'Restauracja u Wiślaków'? Można wbijać na mecza?
|
Pewnie resteuracja jest czynna chyba do 23
|
Panowie co jest z meczem Wisełki ? Miał być na polsacie otwartym, czy też na tv4 dziś a ja go w programie telewizyjnym na necie nie widzę :| ?
Czyżby na Polsat sport przeniósł ten mecz na jakiś kanał kodowany ?? |
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 20:21. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl