Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Hyde Park Sportowy (moderowane) (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=8)
-   -   Europejskie puchary w wykonaniu polskich drużyn. (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=989)

mic 26.02.2009 20:51

Smudzie ktos ryja obil ? :lol:

0:1 Tak ciotowatego bramkarza to ja w zyciu nie widzialem

JackDaniels 26.02.2009 20:56

Udine gra przeciwko swojemu trenerowi widac ze chca go zwolnic

Maciuś 26.02.2009 21:10

Ja pier*** ten Stilic to jest wyj** gosciu, Lech zarobi na nim fortune.

Wisła&Lechia 26.02.2009 21:13

Nie nie ja zaraz tam wejdę i pomogę Udinese ...

4fan_player 26.02.2009 21:14

Udine jak najbardziej do ogrania jest. Grają słabiej niż w Poznaniu. A ten ich bramkarz jest tak samo niepewny jak Pawelek.

gromaders 26.02.2009 21:14

nie mogę tych komentatorów słuchać, co za ludzie

pirat.z.karaibow 26.02.2009 21:15

Śmieszni wszyscy. Jak Pyrom nie szło to wszyscy z nich leją, a jak idzie to na forum cisza. Hipokryzja.

Pablo84 26.02.2009 21:17

No bo ich nie lubimy i **** im w dupe :D

ZwrABG 26.02.2009 21:20

szczerze to mam nadzieje Że amica odpadnie :)

mic 26.02.2009 21:21

Cytat:

Pierwotnie napisane przez pirat.z.karaibow (Post 682569)
Śmieszni wszyscy. Jak Pyrom nie szło to wszyscy z nich leją, a jak idzie to na forum cisza. Hipokryzja.

Mistrzu chyba mecz trwa jeszcze, nie ? Poza tym co Amice idzie ? To ze zawodnicy Udinese potykaja sie o wlasne nogi to raczej nie zasluga Amiki

PS. Rozumiesz slowo "hipokryzja", czy tylko go uzywasz bo jest modne ?

gromaders 26.02.2009 21:21

spoko Udinese jeszcze to wygra :D

pirat.z.karaibow 26.02.2009 21:24

Ja też ich nie lubię, bardzo ich nie lubię :D

rafalek 26.02.2009 21:24

Pierwsza sprawa - Jeżeli Udinese dalej będzie tak grać, to nie chce mi to przejść przez gardło, ale Amika awansuje.

Druga sprawa - słyszeliście nasze "Jesteśmy Dumą Tego Miasta" w wersji pyrowiastej? Czy oni nie mają pomysłów na własne piosenki? Najpierw "Forza Wisła", teraz to..jak im nie wstyd?

A tak w ogóle, to w drugiej połowie Udine strzeli 3 gole...:D

LAB 26.02.2009 21:29

spoko maroko teraz bedzie 3:1 :D

diablo885 26.02.2009 21:30

rafalek, 100% Wislakow twierdzi ze lech to amica:)

element 26.02.2009 21:30

Ech.. jeszcze Amika awansuje i dopiero jaja będą.

Ten Udinese.. jak się dalej będą potykać o własne nogi to te jaja będą.

kibic sukcesu 2007 26.02.2009 21:33

Jak Lech awansuje, medialna pyromania stanie się już naprawdę nie do wytrzymania. Ale może to i lepiej, uwierzą że są wielcy i zaczną gwiazdorzyć w lidze (tak jak dzisiaj Udinese, które myślało, ze połknie pyrki nawet się nie spociwszy).

Luissss81 26.02.2009 21:33

Mam pytanie: czy ten temat jest po to by opisywać grę polskich drużyn w pucharach czy tylko do okazywania wrogości i składania życzeń o przegraną?Może załóżcie inny temat -jakiś koncert życzeń przeciwko amice czy coś takiego bo to się nudne robi

pan_premier 26.02.2009 21:33

Tottenham też sie potykał o własne nogi i jakos odpadliśmy.

ten awans nie będzie taki zły :)

Elendil 26.02.2009 21:33

Cytat:

Pierwotnie napisane przez jachting
Masz ich za idiotów ? szczególnie że oni już wiedzę czego mniej więcej mogą się spodziewać ,a to nie sa rozgrywki ligi podwórkowej .

tak, po pierwszej połowie mam Włochów za idiotów.

Nieznosze tych pyr, ale trzeba im oddać, że pomoc mają kapitalną, a i atakowi nic nie można zarzucić. Jedynie do obrony się można przyczepić.

Wygląda na to, że Amica idzie dalej.

Cytat:

Pierwotnie napisane przez pan_premier
Tottenham też sie potykał o własne nogi i jakos odpadliśmy.

o to, to. Czego nam zabrakło? Ambicji, szczęscia? Bo skład mielismy porównywalny...

Wygląda na to, że Kuchenki mają tyle szcześcia, ile Wisła pecha :/

rafalek 26.02.2009 21:34

Nie traćmy nadzieji, jest jeszcze II połowa...

igortsw 26.02.2009 21:35

Cytat:

Pierwotnie napisane przez element (Post 682594)

Ten Udinese.. jak się dalej będą potykać o własne nogi to te jaja będą.

Sprawa jest prosta - Udinese ma swój słabszy okres jaki przeżywa każda drużyna w określonym czasie. Nie mogli wygrać bodajże od 11 spotkań, a wygrana z Juve wcale nie musi świadczyć o przełamaniu tego okresu, natomiast nie zmienia to faktu, że Pyry dzisiaj poczynają sobie bardzo odważnie, kto wie czy nie zgubi ich to drugiej połowie.

Aro1234 26.02.2009 21:35

Dobrze, że idzie dalej. Nie uciągną przecież na raz ligi, pucharu polski i UEFA... w czymś się noga podwinie, najbliższa okazja - 4 marca. :D

mechusar 26.02.2009 21:35

Cytat:

Poza tym co Amice idzie ? To ze zawodnicy Udinese potykaja sie o wlasne nogi to raczej nie zasluga Amiki
Za to jak Agali .......ił dwusetki na Arena auf Schalke, a Adriano przewracał się na piłce na Estadio R22 to to była zasługa Wielkiej Wisły i magia Kasperczaka.

St@chu 26.02.2009 21:38

"Brazylia Europy..."

"Nie pamiętam kiedy polska drużyna tak grała"


Panowie z TVP puścili w ruch wodze fantazji :P Grają ładnie, ale grają ładnie na tle, trzeba to podkreślic, bardzo dziś (póki co) słabego Udinese... Jeśli nie awansują to to będzie frajerstwo.. Porównywalne do naszego frajerstwa kilka lat temu z równie średnim Lazio...

FajQ 26.02.2009 21:38

To że Udinese gra słabo to jedno ale trzeba przyznać że ziemniaki grają bardzo dobrze.Widac rękę Smudy.Prawda też jest taka że Stilić jest fenomenalnym rozgrywającym i powiedzmy sobie szczerze żal dupe nam ściska że brak nam takiego grajka.Mimo to wierze że nie awansują dalej.

Mario Nh 26.02.2009 21:38

Udine gra straszną padakę, sami sobie utrudniają życie. A Amica prostą piłką po awans... Mecz trwa panowie jeszcze 45 minut, wystarczy że komentator dostanie orgazmu ;] Nienawidzę ich !

Żal mi was...

Oni szydzą z każdego naszego potknięcia a Wy sie nakręcacie jak te dzieci na współczynnik.

bigi333 26.02.2009 21:38

Cytat:

Pierwotnie napisane przez rafalek (Post 682588)
Druga sprawa - słyszeliście nasze "Jesteśmy Dumą Tego Miasta" w wersji pyrowiastej?

Nie no ty chyba chłopie żartujesz, co dokładnie zaśpiewali?
A co do samego meczu to rozwala mnie komentator. Piłka wybita na oślep z własnej połowy przez zawodnika Lecha, przejmuje gość z Udinese a ten "Teraz fart zawodnika z Włoch" no kurde może Lech gra nieźle pressingiem ale 70% to jest właśnie ten fart tylko że fart Lecha, no bo jak wytłumaczyć że gość z Udinese wybija piłkę z własnej połowy, wybicie blokuje Murawski tak ze piłka spada pod nogi Lewandowskiemu w polu karnym. I prawie padła z tego bramka, to jest fart i tyle, brawo że grają pressingiem na połowie przeciwnika (ciekawe ile tak wytrzymają) ale takie odbicia to po prostu fart. Komentator jeszcze dowalił z tym że każdy kibic w Polsce na wzór pieśni "W górę serca nie zwycięża Lech Kuchenkorz" wznosi teraz swoje serce bardzo wysoko :lol:. Haha a teraz w studiu już dyskutują o następnym rywalu :rotfl:

marooc 26.02.2009 21:38

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Luissss81 (Post 682596)
Mam pytanie: czy ten temat jest po to by opisywać grę polskich drużyn w pucharach czy tylko do okazywania wrogości i składania życzeń o przegraną?Może załóżcie inny temat -jakiś koncert życzeń przeciwko amice czy coś takiego bo to się nudne robi

DOkladnie chcialem to samo napisac, po prostu nie rozumiem tej zawisci. KiibicujeWIsle prawie od 20 lat, jestem na kazdym meczu praktycznie ale dzis jestem za Lechem i pierd... mnie to, ze dzieki temu beda miec mozliwe ze jeszcze lepsza druzyne. Ludzie dorosnijmy, nawet jeśli spowoduje to podniesienie poziomu innych klubow, wierze ze tez i WIsły. W lidze mozna ich nienawidziec ale dziś tylko zawistni im zle zycza. W koncu graja dla całej Polski, punkty zdobyte pryzdadza sie rowniez z czasem Wisle mam nadzieje.

Mario Nh 26.02.2009 21:39

Cytat:

Pierwotnie napisane przez marooc (Post 682609)
DOkladnie chcialem to samo napisac, po prostu nie rozumiem tej zawisci. KiibicujeWIsle prawie od 20 lat, jestem na kazdym meczu praktycznie ale dzis jestem za Lechem i pierd... mnie to, ze dzieki temu beda miec mozliwe ze jeszcze lepsza druzyne. Ludzie dorosnijmy, nawet jeśli spowoduje to podniesienie poziomu innych klubow, wierze ze tez i WIsły. W lidze mozna ich nienawidziec ale dziś tylko zawistni im zle zycza. W koncu graja dla całej Polski, punkty zdobyte pryzdadza sie rowniez z czasem Wisle mam nadzieje.

A potem na lepszym współczynniku wylosujesz TT a oni Austrię.

Nadzieja matką wynalazków.

djjamajczyk 26.02.2009 21:41

Nie no naprawdę widzę że 1/3 forum zalana jest żółcią...
Tez ich nie lubię ale jakaś klasę choć my musimy mieć .
mecz jest obiektywnie dośc ładny , Amica przycisnęła Italiano przez pierwszą połowę
Mają szanse na przejście co jak widzę trzeba uświadomić w zaślepionemu nienawiścią forum , my przegraliśmy z ostatnim w lidze Tottenhamem , którego kryzys był jak 2 Udine.
Mój typ na koniec meczu 1:1 ew. 1:0 dla Pyr

vote-for-mikey 26.02.2009 21:41

Szacun dla Franka Smudy tak czy siak, jemu życzę jak najlepiej.
A Kuchenkom ani źle ani dobrze. Nie życzę im w ogóle, w przeciwieństwie do kilkunastu milionów polaków którzy albo szczytują z podniecenia, albo z nerwa, i proponuję to samo kolegom forumowiczom. :)

Vinci 26.02.2009 21:42

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Mario Nh (Post 682613)

Nadzieja matką wynalazków.

Chyba raczej "potrzeba" :lol:...

Griszka30KR 26.02.2009 21:43

Cytat:

Pierwotnie napisane przez el Nuero (Post 682305)
Zrobiłem mały wywiad na włoskich stronach sportowych i:

1)
2)

3)

4)

5) .

Jak narazie to samo mozna było wnioskowac po polskich stronach i... nic sie nie sprawdza.Łacznie z tym,ze stadion ma bodaj ponad 40 tys. :)
A wracajac do tematu to Udine przede wszystkim nic nie gra,a Lech gra swoje + dodatkowa motywacja Smudy,takze nie źle im to wychodzi i pierwsze 10-15 min drugiej połowy powinno dac odpowiedź kto bedzie grał dalej.
Niwe wiem co lepsze,czy jak odpadna ,to ich to podłamie,czy jak awansuja,to przeszkodzi w dobrej grze w lidze...

jachting 26.02.2009 21:46

Jam im kibicuje ,a właściwie naszej piłce , niewątpliwie byłby to sukces .
Umiesz liczyć,licz na siebie.
Poza tym po sprzedaży filarów drużyny takich jak Stilic,Arboleda,Lewandowski....
Nie będzie łatwo to znowu poskładać .
A mistrza i tak Wisełka zdobędzie .

bigi333 26.02.2009 21:48

Nie w ogóle nie było faulu... Za chwile wyłączę głos

orzeu 26.02.2009 21:49

Jesli ktos cieszy sie z wyniku Lecha, niech robi to we wlasnym domu. Nie publicznie na forum.
Docenic wynik to jedno, cieszyc sie z niego to drugie i rozroznijcie to.

sq 26.02.2009 21:54

Cytat:

Pierwotnie napisane przez orzeu (Post 682633)
Jesli ktos cieszy sie z wyniku Lecha, niech robi to we wlasnym domu. Nie publicznie na forum.
Docenic wynik to jedno, cieszyc sie z niego to drugie i rozroznijcie to.

a bluzgać i źle życzyć Lechowi można w tym temacie? bo już się pogubiłem i nie wiem gdzie bluzgi a gdzie normalne oceny można wpisywać..

mic 26.02.2009 21:55

Cytat:

Pierwotnie napisane przez sq (Post 682639)
a bluzgać i źle życzyć Lechowi można w tym temacie? bo już się pogubiłem i nie wiem gdzie bluzgi a gdzie normalne oceny można wpisywać..

gdzie masz bluzgi ? :shock:

1:1 :D

wolfy 26.02.2009 21:57

Gol! Piękne wypuszczenie w uliczkę, tylko nie wiem, czy gol nie był strzelony ręką...
Tak czy siak, akcja na plus!


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 05:11.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl