Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   Budowa stadionu, nowej hali i bazy treningowej (komentarze) (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=94)

rafalek 04.05.2009 11:28

Teraz przerwa będzie trwała przynajmniej 2 tygodnie, ponieważ tyle czasu zajmie betonowi uzyskanie 70% swojej wytrzymałości

Robinho 04.05.2009 16:27

Jak się będzie miała budowa stadionu, do juwenaliów? Koncert min Myslovitz ma odbyć się na stadionie Wisełki.

spinnaker 04.05.2009 16:40

No na stadionie ale bocznym tzn w tym wypadku boisku.

Hudy 04.05.2009 16:43

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Robinho (Post 720476)
Jak się będzie miała budowa stadionu, do juwenaliów? Koncert min Myslovitz ma odbyć się na stadionie Wisełki.

no przecież nie na głównym:p
w informacjach juwenaliowych masz Stadion „T.S. Wisła”
i to jest boisko mineralne:)))
inaczej nie mogli podpisać, żeby nie robić zamętu u ludzi

Arturo Qr2nów 04.05.2009 22:19

Cytat:

Pierwotnie napisane przez rafalek (Post 720061)
Teraz przerwa będzie trwała przynajmniej 2 tygodnie, ponieważ tyle czasu zajmie betonowi uzyskanie 70% swojej wytrzymałości

Niekoniecznie. Około 28 dni (w zależności od warunków i mieszanki), to czas potrzebny by beton nabrał optymalnych właściwości. Natomiast w tym czasie można prowadzić szereg innych prac jak montaż żurawia czy prace w narożnikach, a nawet prace na samej płycie.

rafalek 05.05.2009 10:15

Czytałem na jakiejś stronie, chyba stadionwisly.info że teraz przez dwa tygodnie nie będzie się działo nic na budowie - no chyba, że im po prostu chodziło o budowe kolejnych elementów trybuny a nie o takie rzeczy jak ty mówisz czyli żuraw, narożniki. Dzięki wielkie ze mnie z błędu wyprowadziłeś:-)

Strzala 05.05.2009 10:27

U mnie kamerka już działa

Donki 05.05.2009 10:28

Jak było to sorki:
http://www.stadionwisly.info/aktualn...ykona_parkingi
Ps: U mnie kamerka też działa. Czy mi sie zdaje czy demontują płot ?

Ps: Co sądzicie ??
http://wislakrakow.com/www/showartic...rticleid=20890

kONwalia 05.05.2009 13:08

Cytat:

Wzór na krzesełkach - wybrano laureatów

1
http://www.wislakrakow.com/www/pictu...a20c8ce414.jpg


2
http://www.wislakrakow.com/www/pictu...feda934a28.jpg
http://www.wislakrakow.com/www/pictu...a746cd0325.jpg3
Wybrani zostali już laureaci w konkursie Biura ds. Euro 2012 w Krakowie i Wisły Kraków na wzór, który powinny utworzyć krzesełka na nowej trybunie wschodniej stadionu przy ul. Reymonta 22.

Pierwsze miejsce przyznano Renacie Poniewskiej-Tuleji. Projekt przedstawia biały napis WISŁA na górnym piętrze i 1906 z wpisaną białą gwiazdą na dolnej kondygnacji. Kolory sektorów są na przemian niebieskie i czerwone.

Drugą nagrodę otrzymał Łukasz Libuszewski, a trzecie miejsce przyznano wyjątkowo oryginalnemu projektowi wykonanemu przez Grzegorza Pałysa.

Z prawej strony prezentujemy prace trójki laureatów. Nie jest przesądzone, czy któryś z nagrodzonych projektów zostanie ostatecznie wykorzystany stadionu im. Henryka Reymana
Dzięki Bogu.
Pierwsze miejsce jestem w stanie zaakceptować, ale pod warunkiem że gwiazda na I piętrze między 19 a 06 została by usunięta. Biała Gwiazda jest JEDNA, i jedna jest już na naszym stadionie.
Drugi projekt wydaje mi się trochę za banalny a trzeci to jakiś kosmos. Logo "KRAKÓW GO!" to dla mnie obłęd, po 2012 roku straciło by sens, no i te TRZY gwiazdy...

Wojus 05.05.2009 13:16

Mi tez podoba sie projekt 1.ale nie usuwal bym tej gwiazdy.
PS. Kamerka mi działa.

ciacho 05.05.2009 13:28

Mi się pierwszy projekt podoba i jak dla mnie to mógłby bez żadnych zmian zostać utworzony na trybunie.. prosty, ale o prostotę tu chodzi

Donki 05.05.2009 13:54

Mi też ten pierwszy projekt sie najbardziej podoba tylko za miast tej gwiazdy wstawił bym tam wizerunek (twarz) H.Reymana

T-driver Jaki kur.. Deyna? :-O

T-driver 05.05.2009 14:08

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Donki (Post 721115)
Mi też ten pierwszy projekt sie najbardziej podoba tylko za miast tej gwiazdy wstawił bym tam wizerunek (twarz) H.Reymana

Deyna na R22... to żeś wymyslił...

Proud 05.05.2009 14:10

a ja bym nic nie pisał na tych trybunach...jest Biała Gwiazda, i to Ona powinna zwracać na siebie uwagę...dla mnie taki wygląd trybun byłby najbardziej estetyczny...dodatkowo wskazywałby, gdzie jest "serce" naszego stadionu...ale to tylko moje zdanie.

maciekTSW 05.05.2009 14:17

Dokładnie ! Niech robią co im się tylko podoba, ale biała gwiazda to my - KIBICE! Ja osobiście sobie nie życzę, żeby na gwieździe siedziały wycieczki szkolne ... BIAŁA GWIAZDA to NASZ symbol i powinien się znajdować tylko w tej części trybuny gdzie jesteśmy MY- prawdziwi fani na dobre i na złe!

edit: down^ Chyba źle mnie zrozumieliście nom ale nie ważne ...

Proud 05.05.2009 14:32

tylko że te wycieczki szkole to potencjalni kibice Białej Gwiazdy, więc spokojnie, bo na Tobie i innych obecnych kibicach Armia Białej Gwiazdy się nie kończy i nie skończy...

taki mały OT :)

cassius31krakow 05.05.2009 15:00

maciekTSW - może w takim razie wystarczy nam tylko trybuna D dla prawdziwych fanów na dobre i na złe, a resztę w ch... wyburzmy.

Po co mam przychodzić i siadać na B jak już jestem starym dziadem (39) i nie dopinguję non stop przez 90 minut. Nie daj boże na nowej B będzie jakiś napis zarezerwowany dla maćkaTSW i innych "prawdziwych fanów" ja na nim usiadę i się chłopczyk obrazi.

manisnh 05.05.2009 15:01

Ja jestem za tym żeby była tylko jedna gwiazda, bez innych żadnych napisów, jak ma być klasycznie to klasycznie wykończyć a nie jakiś kolorowy teatrzyk

tommiyacht 05.05.2009 15:07

na twarz to jest za mala "rozdzielczosc" krzeselek, lub tez, za mala powierzchnia, przynajmniej mam takie odczucie. Na stadionie bylo by to widziane jako przypadkowo ulozone krzeselka bez ladu i skladu, byc moze z lotu ptaka byloby w stanie cos rozpoznac

Arapaho 05.05.2009 15:13

Wszystko tylko nie te żółte przejscia pomiędzy sektorami.......czy tego nikt nie zauważył? Sektor wygląda jak Steuły Bukareszt ( czy jak tam ich sie pisze).Mam nadzieje że ten "detal' nie zostanie pominiety

Emilio 05.05.2009 15:38

A co powiecie na taką propozycję? http://i39.tinypic.com/r73vjq.png

barthok 05.05.2009 15:39

jak dla mnie najlepszy projekt nr2 prosty i przejrzysty..

Strzala 05.05.2009 15:44

Emilio ma super projekt, jednak ja bym dał ONLY zamiast tylko, będzie to wyglądało efektowniej i przynajmniej każdy z zagranicy będzie wiedział o co chodzi,
proszę nie pisać że jesteśmy w Polsce i mamy swój język, to jest tylko propozycja.

Donki 05.05.2009 15:47

Mi projekt Emilio sie srednio podoba ;-/ ale to tylko moje zdanie ;-)

Wojtas 05.05.2009 15:51

Pierwszy ok.
No moze bez tej gwiazki.jak ktos wspomnial jedna juz jest.

Drugi -niby chodzi tu o prostote ,ale jednak odpada.

Trzeci to jakas kpina,moze jeszce logo MS w RPA dodajmy.

manisnh 05.05.2009 16:15

jak już coś to napis OPĘTANI i kolorystyką jak na fladze,
to mi najbardziej pasuję

Donki 05.05.2009 16:32

Cytat:

Pierwotnie napisane przez manisnh (Post 721221)
jak już coś to napis OPĘTANI i kolorystyką jak na fladze,
to mi najbardziej pasuję

Wątpię żeby na taki napis się zgodziło miasto.

PhantomRanger 05.05.2009 17:00

Zdecydowanie 2 projekt. tylko na litość niech to będzie w jednym kolorze! Jak dla mnie C mogłoby być całe czerwone bo na nim napisy lepiej wyglądają niż na niebieskim, ale to jest moje zdanie. 1 projekt jak dla mnie zbyt prosty> Takie coś to ja w zeszycie na lekcjach rysowałem.

wislacki 05.05.2009 17:12

Cytat:

Pierwotnie napisane przez manisnh (Post 721221)
jak już coś to napis OPĘTANI i kolorystyką jak na fladze,
to mi najbardziej pasuję

A może od razu walnąć ŚMIERĆ ŻYDOM i wszyscy będą zadowoleni...

Wyobraź sobie prostego, poczciwego kibica z Polski, który przyjechał na Euro i przychodzi mu siadać na trybunie z napisem "Opętani".
Dla nas znaczy to co innego, ale ten prosty kibic bedzie dzwonił po księdza, czy egzorcystę

Co do projektów do nr 2, ładny, przejrzysty, w barwach klubowych

El'kabat 05.05.2009 17:33

Projekt 1 najlepszy wdg mnie. Ale co dadza,to naprawde moze byc,byle w ramach przyzwoitosci...Na stiadion i tak bede chodzil,a co tam juz bedzie napisane to najmniej istotne...

spartan 05.05.2009 19:28

Mam nadzieję, że ani jeden z tych projektów nie doczeka się realizacji. Wolę jednolite krzesełka niż banalny projekt (1), asymetrycznie nie wiadomo co z drugiego czy efekt puzzla z trójki.

Wislak1906_TS 05.05.2009 19:32

Według mnie najlepszą wersją były by trybuny A,B,C bez wzorów jak E.
Mi się podoba, że tylko sektor D się wyróżnia, od razu widać, że to jest sektor fanatyków, dzięki Białej Gwieździe.
Oczywiście to tylko moje zdanie, a jak będą rysunki na tych trybunach to też przeżyje. :-)

delit92 05.05.2009 19:36

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Wislak1906_TS (Post 721347)
Według mnie najlepszą wersją były by trybuny A,B,C bez wzorów jak E.
Mi się podoba, że tylko sektor D się wyróżnia, od razu widać, że to jest sektor fanatyków, dzięki Białej Gwieździe.
Oczywiście to tylko moje zdanie, a jak będą rysunki na tych trybunach to też przeżyje. :-)

Wg mnie to jest NAJLEPSZA wersja!

Prostota, minimalizm.... efekt znakomity...!!

leszekm 06.05.2009 07:09

Trybuna na stadionie Wisły zacznie rosnąć

http://polskalokalna.pl/sport/malopo...c,1301546,4414

ciacho 06.05.2009 08:28

Cytat:

Pierwotnie napisane przez leszekm (Post 721551)
Trybuna na stadionie Wisły zacznie rosnąć

http://polskalokalna.pl/sport/malopo...c,1301546,4414

Ilekroć Obtułowicz mnie zaczyna o czymś zapewniać to zaczynam się bać.

rezystor 06.05.2009 10:05

http://wislaportal.pl/news.php?id=15253

arsfan90 06.05.2009 10:41

Haha architekt stulecia zaczyna zapewniać ;) Śmiechu warte... Oby tylko znowu czegoś nie spartaczyli! ;/

cassius31krakow 06.05.2009 10:57

"Obtułowicz podkreśla, że na razie najważniejsze jest postawienie konstrukcji trybuny. Później przyjdzie czas na zagospodarowanie wnętrz pod nią. - O to nie ma się co martwić. Coś zaproponujemy - przekonuje."

Ten gość mnie przeraża - "Coś zaproponujemy"!
Ale co? Kauflanda, callcenter, warsztat obróbki skrawaniem czy może coś jeszcze lepszego?

Pioneer 06.05.2009 11:41

"Coś zaproponujemy" hahaha to on nie wie jeszcze co? To projekt stadionu jest skończony czy nie? Obtułowicz przypomina mi studenta szkoły średniej, który na 5 minut przed rozpoczęciem klasówki zaczyna desperacko przeglądać notatki na korytarzu i wmawia sobie, że coś napisze.

7 kotów 06.05.2009 11:50

Niekoniecznie, ze nie m pomyslu na to jak zagospodarowac.
Miejsca pod trybunami beda do wynajecia.
Byc moze nie ma jeszcze potencjalnych klientow, stad nie wiadomo jak maja byc zagospodarowane.
Czy to beda restauracje, czy sklepy, czy nawet biura.

W takich budynkach zostawia sie pusta przestrzen, a jesli sie znajdzie klient - np McDonalds, to wtedy wchodzi z wlasnym architektem. Tak jest na calym swiecie.


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 18:32.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl