![]() |
Niestety Legia trafila na finansowego potentata i niestety na 90 % koncza swoja przygode w pucharach na tym 2-meczu przy prezentowanym przygotowaniu fizycznym z Gazie....
Slaskowi daje 50% na 50% szans przy zalozeniu ze wygraja u siebie |
Ok ok Legia trafiła źle, ale wkońcu to piłka, a w tym sezonie polskie kluby mają szczęście, więc może i tym razem. Spartak jest mocny ale to nie Liverpool, czy nawet Real. A nóż Legia trafi na słabo dysponowanych rosjan... Albo dostaną kilka bramek i będzie koniec zabawy. Każdy scenariusz możliwy. Wszyscy będziemy mądrzejsi po pierwszym meczu :) Ale szanse jakieś tam zawsze mają...
|
Cytat:
Cytat:
|
Albo Legionisci beda tak wchodzic na wyprostowane nogi rosjan ze ci dostana tyle czerwieni ze sedzia oglosi walkowera :P
|
Lecha w tamtym sezonie też każdy skazywał na pożarcie przez Dnipro, a następnie przez Juventus ManCity czy Salzburg a jak się skończyło każdy chyba wie... Wszystko będzie wiadome po pierwszym meczu na razie nie ma co pisać że na pewno, przegrają bo tak samo sie pisało o Lechu rok temu w fazie grupowej LE.
|
Ciekawostka, bukmacherzy oceniają szanse przejścia Rapidu przez Śląsk na zdarzenie prawie równie prawdopodobne jak możliwość eliminacji Spartaka przez Legie.
Spartak - Legia 1.5 - 2.42 Rapid - Śląsk 1.55 - 2.30 Jestem zdziwiony. Bardzo zdziwiony. |
Prezent od buka to 1,50 - to trzeba zagrac ;)
Chyba ze o czyms nie wiemy... |
Jakie kursy na Wisełkę?
|
1.60 - 2.20
tez jestem zaskoczony bo spodziewalem sie czegos kolo 1.75-1.85 |
czyli porównywalnie nasze szanse do szans Śląska, hmmm. Buki chyba nie oglądały meczu na Reymonta! :D
|
Cytat:
Cytat:
Na początku unibet wystawił 1.85-1.85, a rzucenie się ludzi na Wisłe spowodowało taką korekte. Cytat:
|
Legia wylosowała bardzo dobrze. Znaczy jest w grze, wszystko w ich nogach,bo Spartak jak najbardziej jest do wyelminowania. Będzie ciężko,wiadomo, ale na tym etapie nie ma już łatwych rywali. Niemniej zawsze to lepiej niż Sevilla itd.
Co do Sląska. Nie mam pojęcia jak gra Rapid i co sobą prezentuje. Ciekawie wylosowali, nie najgorzej. Dla mnie są w grze. |
Polsat to sobie chyba jaja robi, że taki mecz jak Legia - Spartak daje o 18...
|
Dziwisz sie? Swoich wrocławskich pupili "włożą" o 20.30.
|
Biedaki...
|
Jakoś wcześniej ich "wrocławskie pupile" grały o jakże fantastycznej porze 16:45, więc cieszcie się, że wy macie o 18.
|
Cytat:
Pewnie w waszym świecie nie do pojęcia jest, że takiego gościa jak ja sto razy bardziej interesuje mecz jakiegoś anonimowego Śląska od meczu Wie(L)kiej (L)egii? |
Cytat:
18 to cyber żart. Milion razy wolałbym, żeby Polsat olał transmisje tego meczu, dał Śląsk z całymi wypasami o 20 i powtórkę o 22. Byleby się od Legii odczepił. Mecze w pucharach, zwłaszcza klasyki, powinny mieć odpowiednia oprawę, a nie wakacyjną formę. |
Co prawda to prawda polsat robi jaja... Pare tygodni temu zastanawiali się czy "puścić" "Swiat wg Kiepskich" czy mecz Wisły ;)
Najlepiej było, gdy prawa do transmisji miało TVP. Mecze zawsze były w dogodnych godzinach. |
Cytat:
|
Chcieli zrobić tak aby mecze nie nakładały się na siebie.I w sumie można ich za to pochwalić, bo można obejrzeć dwa mecze, niż wybierać jeden spośród dwóch.Wiadomo, że ktoś będzie pokrzywdzony, ale dla kibica z przed telewizora to dobra sytuacja.
A, że akurat Śląska dadzą później to chyba oczywiste dlaczego tak będzie. Cytat:
Cytat:
|
Dziwię się, że godzina 18 może kogoś dziwić. W Moskwie jest wtedy godzina 20 i jeśli mielibyśmy grać o 20 czasu naszego to Rosjanie z pewnością by tego nie zaakceptowali.
|
Cytat:
Gdy np. Rubin Kazan gral w LM to wyjazdowe mecze gral normalnie o 20:45 a w Kazaniu byla wtedy 23:45 (3 godziny roznicy). Sygnal bedzie produkowac polska tv wiec to ona ustala godzine meczu, Rosjanom co najwyzej moze pojsc na reke ale nie musi. |
Cytat:
Dlatego też się dziwię, że mogą co poniektórzy się "dziwić" tej 18:00 ;-) |
Takie pytanko z natury nowej technologii. Czy jest możliwe zgrać na Nokię N8 spocast i oglądać mecz na komorce? Odrazu dodam, że mam wykupiony pakiet za 9 zł na net na kom. Dz.
|
Cytat:
|
Cytat:
|
Moim zdaniem Slask powienien grać o 18 a Legia o 20. Tak powinno być, bo na Śląsk i tak przyjdzie komplet i tak, naweet gdyby grali o 15:30. Coż to jest 7 tysi? Ok, gdyby grali na nowym to obowiązkowo trzeba by było puścić mecz o 21, wtedy komplecik 43,000 i machamy Rapidowi papa. A tak? Na Legie wejdzie tylko 22,000 bo kupa ludzi pracuje a Śląsk z pewnością będzie wypełniony.
Trzeba by rzucić okiem na np Niemcy, czy w Berlinie, Hamburgu czy Leverkusen zapełniły by się stadiony na IV rundzie LE gdyby mecz odbył się o 18? ja myśle, że tak. |
Cytat:
Trudno oczekiwac, że swoją drużynę pokaże w czasie medialnie gorszym. A co do frekwencjo na Legii to się nie martw-kto ma być to będzie. |
Dajcie spokój tymi godzinami ,pamiętam jak z którymś z włoskich graliśmy chyba o 14tej, powtórka z Lazio też była jakoś w godzinach 'rannych' , co prawa nie mieliśmy oświetlenia;), no ale 18ta to przyzwoita pora, szczególnie że to jednak tylko eliminacje
W 2 lidze czeskiej to mają kosmos - niektóre mecze w week to o 10 się zaczynają :lol: A co do samych potyczek.Co do Legii to nie mam pojęcia.Dzisiejszy Spartak to nie 'ten słynny' Spartak ale to akurat może być plus dla nich bo się sprężą na LE a normalnie to by ją traktowali jak smutną konieczność Mimo wszystko bardziej Śląska nie widzę - co prawda trochę przemawia do mnie ten 'słynny' sparring z nami gdzie jak nas przycisnęli to przez 30 minut ciężko było za połowę przejść Z drugiej strony Śląsk szaleje - gdyby mi ktoś powiedział że tak zaczną ligę, do tego przejdą 2 rundy w LE to bym go wyśmiał a to jest już fakt. Ogólnie jak ktokolwiek z tej dwójki awansuje to będzie 'święto we wsi';)2(a może nawet 3) drużyny w pucharach do zimy i to bez Amiki która jedyna przez ostatnie 2 lata miała monopol na to...no no Jednak jeszcze dziś to tak myślę że całkiem możliwe że skończy się jedną w LE i tyle;) |
Mam pytanie, nie będę miał możliwości jutro oglądać obydwu meczów, czy jest możliwość usłyszenia relacji radiowej? Jak tak to jaka częstotliwość?
|
Cytat:
Awans będzie mega sensacją, bo tej drużynie zdecydowanie bliżej do Szachtara (tylko, ze w lidze ma większą konkurencję, więc nie gra co roku w LM) niż do FK Moskwa, które nas pokonało dużo łatwiej niż Wy Litex. Rok temu doszli chyba do 1/4 LE, blisko było 1/8 LM (zabrakło bramek). Pokonali Ajax 3-0 i 1-0. Szczerze mówiąc mam obawy, że nawet jak nas totalnie zlekceważą u nas to u siebie wygrają właśnie 3-0. Dlatego stawiam optymistycznie :) na 2-1 dla Legii i 0-3 dla Spartaka. W każdym razie zbijcie te ....y, a w lidze możecie byc nawet poza pierwszą piątką :D |
Cytat:
|
Na jakim kanale idzie Legia ?
|
Na Tv 4 idzie:P
|
Na Polsat Sport i Polsat Sport HD
|
każdy wynik lepszy niz 0-0 będzie dla mnie zaskoczeniem w przypadku obu zespołow pomimo ze graja u siebie
|
Legia - Spartak 1:2
Śląsk - Rapid 0:1 |
Jak się kacapom będzie chciało to 0:3 , jak nie to może 1:0 v 0:0. Śląsk 1:0 lub 0:0, no chyba że zaczną wykorzystywać sytuacje to może być ładna niespodzianka dzisiaj
|
A ja tam mam wiarę w Maćka Skorżę i liczę że Legia wygra 1-0.
Prawda jest taka że Legia grać w piłkę potrafi, a Spartak to już nie to samo co kilka lat temu kiedy grało u nich wszystko co najlepsze w Rosji. Dlatego trzymam kciuki. Pozatym fajne będą te teksty forumowiczów z Warszawy. My pokonaliśmy Spartaka 1-0, idziemy na mistrza. Co do Śląska. Nie wiem jak będą wyglądać kondycyjnie na tle przeciwnika ale uważam że 0-0 zrobią. Rumuni na pewno są silnym zespołem, ale czy trzeba się ich bać. Myślę że Śląsk spokojnie ugra 0-0 a jak będą mieć dzień to powinni wygrać. Więc ja jestem dziś optymistą. |
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 17:40. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl