Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Hyde Park Sportowy (moderowane) (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=8)
-   -   Polskie kluby w europejskich pucharach. Sezon 2011/2012 (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=8096)

Lechista69 05.08.2011 17:33

Niestety Legia trafila na finansowego potentata i niestety na 90 % koncza swoja przygode w pucharach na tym 2-meczu przy prezentowanym przygotowaniu fizycznym z Gazie....


Slaskowi daje 50% na 50% szans przy zalozeniu ze wygraja u siebie

Kociewiak 05.08.2011 17:36

Ok ok Legia trafiła źle, ale wkońcu to piłka, a w tym sezonie polskie kluby mają szczęście, więc może i tym razem. Spartak jest mocny ale to nie Liverpool, czy nawet Real. A nóż Legia trafi na słabo dysponowanych rosjan... Albo dostaną kilka bramek i będzie koniec zabawy. Każdy scenariusz możliwy. Wszyscy będziemy mądrzejsi po pierwszym meczu :) Ale szanse jakieś tam zawsze mają...

Acima 05.08.2011 17:41

Cytat:

Pierwotnie napisane przez killzone (Post 1141115)
Ciekawe ktore forum czytales, tomaszkowe?

Chyba nawet przeczytał wypowiedź tomaszka na oficjalnej :)


Cytat:

tomaszek67
2011-08-05 18:13 - IP 94.75.1***
Jesteście faworytami? Ok.,żyjcie w przeświadczeniu o swojej potędze,boisko brutalnie zweryfikuje wasze marzenia.
Legia nie jest od was gorsza i udowodni to w tym dwumeczu.

Lechista69 05.08.2011 17:42

Albo Legionisci beda tak wchodzic na wyprostowane nogi rosjan ze ci dostana tyle czerwieni ze sedzia oglosi walkowera :P

KosaPS 05.08.2011 17:48

Lecha w tamtym sezonie też każdy skazywał na pożarcie przez Dnipro, a następnie przez Juventus ManCity czy Salzburg a jak się skończyło każdy chyba wie... Wszystko będzie wiadome po pierwszym meczu na razie nie ma co pisać że na pewno, przegrają bo tak samo sie pisało o Lechu rok temu w fazie grupowej LE.

mr_kwolf 05.08.2011 18:28

Ciekawostka, bukmacherzy oceniają szanse przejścia Rapidu przez Śląsk na zdarzenie prawie równie prawdopodobne jak możliwość eliminacji Spartaka przez Legie.

Spartak - Legia 1.5 - 2.42
Rapid - Śląsk 1.55 - 2.30

Jestem zdziwiony. Bardzo zdziwiony.

Reptilex 05.08.2011 18:32

Prezent od buka to 1,50 - to trzeba zagrac ;)

Chyba ze o czyms nie wiemy...

piotrek_ksk 05.08.2011 18:40

Jakie kursy na Wisełkę?

Reptilex 05.08.2011 18:42

1.60 - 2.20

tez jestem zaskoczony bo spodziewalem sie czegos kolo 1.75-1.85

piotrek_ksk 05.08.2011 18:47

czyli porównywalnie nasze szanse do szans Śląska, hmmm. Buki chyba nie oglądały meczu na Reymonta! :D

mr_kwolf 05.08.2011 19:10

Cytat:

Pierwotnie napisane przez piotrek_ksk (Post 1141246)
czyli porównywalnie nasze szanse do szans Śląska, hmmm. Buki chyba nie oglądały meczu na Reymonta! :D

Chyba do szans Rapidu. To po pierwsze. A po drugie to myśle, że akurat w tym dwumeczu większym atutem jest boisko APOELu niż nasze. W dużym stopniu ze względu na klimat.

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Reptilex (Post 1141244)
1.60 - 2.20

tez jestem zaskoczony bo spodziewalem sie czegos kolo 1.75-1.85

Ja byłem przekonany, że faworytem według buków będzie APOEL. Niewielkim, ale jednak. Dla mnie bardzo duże zaskoczenie.

Na początku unibet wystawił 1.85-1.85, a rzucenie się ludzi na Wisłe spowodowało taką korekte.

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Reptilex (Post 1141236)
Prezent od buka to 1,50 - to trzeba zagrac ;)

Chyba ze o czyms nie wiemy...

Mam identyczne spostrzeżenia... Aż dziwnie dużo.

Marszałek 05.08.2011 19:39

Legia wylosowała bardzo dobrze. Znaczy jest w grze, wszystko w ich nogach,bo Spartak jak najbardziej jest do wyelminowania. Będzie ciężko,wiadomo, ale na tym etapie nie ma już łatwych rywali. Niemniej zawsze to lepiej niż Sevilla itd.

Co do Sląska. Nie mam pojęcia jak gra Rapid i co sobą prezentuje. Ciekawie wylosowali, nie najgorzej. Dla mnie są w grze.

0 22 09.08.2011 15:22

Polsat to sobie chyba jaja robi, że taki mecz jak Legia - Spartak daje o 18...

killzone 09.08.2011 15:27

Dziwisz sie? Swoich wrocławskich pupili "włożą" o 20.30.

Fiti 09.08.2011 15:28

Biedaki...

rabi86 09.08.2011 15:36

Jakoś wcześniej ich "wrocławskie pupile" grały o jakże fantastycznej porze 16:45, więc cieszcie się, że wy macie o 18.

fan01 09.08.2011 15:36

Cytat:

Pierwotnie napisane przez killzone (Post 1143477)
Swoich wrocławskich pupili

Jak wy byliście ulubieńcami pewnych mediów w Polsce, to jakoś nie narzekaliście.
Pewnie w waszym świecie nie do pojęcia jest, że takiego gościa jak ja sto razy bardziej interesuje mecz jakiegoś anonimowego Śląska od meczu Wie(L)kiej (L)egii?

0 22 09.08.2011 15:54

Cytat:

Pierwotnie napisane przez fan01 (Post 1143485)
Pewnie w waszym świecie nie do pojęcia jest, że takiego gościa jak ja sto razy bardziej interesuje mecz jakiegoś anonimowego Śląska od meczu Wie(L)kiej (L)egii?

Rzeczywiście jest to dla mnie nie do uwierzenia. :)

18 to cyber żart. Milion razy wolałbym, żeby Polsat olał transmisje tego meczu, dał Śląsk z całymi wypasami o 20 i powtórkę o 22. Byleby się od Legii odczepił. Mecze w pucharach, zwłaszcza klasyki, powinny mieć odpowiednia oprawę, a nie wakacyjną formę.

Musiek1906 09.08.2011 15:54

Co prawda to prawda polsat robi jaja... Pare tygodni temu zastanawiali się czy "puścić" "Swiat wg Kiepskich" czy mecz Wisły ;)
Najlepiej było, gdy prawa do transmisji miało TVP. Mecze zawsze były w dogodnych godzinach.

mitmichael 09.08.2011 16:15

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Musiek1906 (Post 1143492)
Co prawda to prawda polsat robi jaja... Pare tygodni temu zastanawiali się czy "puścić" "Swiat wg Kiepskich" czy mecz Wisły ;)
Najlepiej było, gdy prawa do transmisji miało TVP. Mecze zawsze były w dogodnych godzinach.

Przeciez polsat nie ustala godziny meczow polskich druzyn w pucharach - nie powiedzieli mecz musi sie odbyc o 18:00 bo tak nam pasuje. Nie wiem czy dobrze mi sie zdaje ale godziny spotkan ustalane sa miedzy klubami.

sessegnon 09.08.2011 16:17

Chcieli zrobić tak aby mecze nie nakładały się na siebie.I w sumie można ich za to pochwalić, bo można obejrzeć dwa mecze, niż wybierać jeden spośród dwóch.Wiadomo, że ktoś będzie pokrzywdzony, ale dla kibica z przed telewizora to dobra sytuacja.

A, że akurat Śląska dadzą później to chyba oczywiste dlaczego tak będzie.

Cytat:

Pierwotnie napisane przez mitmichael (Post 1143507)
Przeciez polsat nie ustala godziny meczow polskich druzyn w pucharach - nie powiedzieli mecz musi sie odbyc o 18:00 bo tak nam pasuje. Nie wiem czy dobrze mi sie zdaje ale godziny spotkan ustalane sa miedzy klubami.

Ustalane przez kluby po konsultacji z telewizją.Dopiero w fazie grupowej za takie coś zabiera się UEFA i wybiera czy 19:00 czy 21:00.
Cytat:

Pierwotnie napisane przez emj10 (Post 1143540)
Dziwię się, że godzina 18 może kogoś dziwić. W Moskwie jest wtedy godzina 20 i jeśli mielibyśmy grać o 20 czasu naszego to Rosjanie z pewnością by tego nie zaakceptowali.

Też racja.Między Warszawą i Moskwą są 2 godz. różnicy i nawet LM zwykle grana jest tam nie później niż 18:30.

emj10 09.08.2011 17:12

Dziwię się, że godzina 18 może kogoś dziwić. W Moskwie jest wtedy godzina 20 i jeśli mielibyśmy grać o 20 czasu naszego to Rosjanie z pewnością by tego nie zaakceptowali.

River 09.08.2011 22:19

Cytat:

Pierwotnie napisane przez emj10 (Post 1143540)
Dziwię się, że godzina 18 może kogoś dziwić. W Moskwie jest wtedy godzina 20 i jeśli mielibyśmy grać o 20 czasu naszego to Rosjanie z pewnością by tego nie zaakceptowali.

A co Rosjanie maja tu do gadania? Mecz jest w Polsce i to polska telewizja decyduje o godzinie.

Gdy np. Rubin Kazan gral w LM to wyjazdowe mecze gral normalnie o 20:45 a w Kazaniu byla wtedy 23:45 (3 godziny roznicy).

Sygnal bedzie produkowac polska tv wiec to ona ustala godzine meczu, Rosjanom co najwyzej moze pojsc na reke ale nie musi.

funkykoval 10.08.2011 08:59

Cytat:

Pierwotnie napisane przez River (Post 1143767)
A co Rosjanie maja tu do gadania? Mecz jest w Polsce i to polska telewizja decyduje o godzinie.

Gdy np. Rubin Kazan gral w LM to wyjazdowe mecze gral normalnie o 20:45 a w Kazaniu byla wtedy 23:45 (3 godziny roznicy).

Sygnal bedzie produkowac polska tv wiec to ona ustala godzine meczu, Rosjanom co najwyzej moze pojsc na reke ale nie musi.

Nie musi, ale jak chce sprzedać sygnał do ruskiej TV po dobrej cenie - to weźmie pod uwagę o jakiej godzinie będzie ten mecz nadawany w ruskiej TV. Prawa telewizyjne to interes - jak ruscy zapłacą kilkadziesiąt tysięcy euro - to polsat ma spłacone koszty produkcji sygnału - czyli dobry interes Polsatu i jak najbardziej wytłumaczalny.
Dlatego też się dziwię, że mogą co poniektórzy się "dziwić" tej 18:00 ;-)

AZS_Lublin 17.08.2011 09:20

Takie pytanko z natury nowej technologii. Czy jest możliwe zgrać na Nokię N8 spocast i oglądać mecz na komorce? Odrazu dodam, że mam wykupiony pakiet za 9 zł na net na kom. Dz.

Luk_Biala_Gwiazda 17.08.2011 10:05

Cytat:

Pierwotnie napisane przez 0 22 (Post 1143491)
Rzeczywiście jest to dla mnie nie do uwierzenia. :)

18 to cyber żart. Milion razy wolałbym, żeby Polsat olał transmisje tego meczu, dał Śląsk z całymi wypasami o 20 i powtórkę o 22. Byleby się od Legii odczepił. Mecze w pucharach, zwłaszcza klasyki, powinny mieć odpowiednia oprawę, a nie wakacyjną formę.

Nikt wam nie broni awansować do Ligi Mistrzów, wykupić ITI-ową cyfrową N-kę i oglądać mecze w swojej ulubionej stacji o wymarzonej porze. :-)

Pan Jotka 17.08.2011 10:14

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Luk_Biala_Gwiazda (Post 1148332)
Nikt wam nie broni awansować do Ligi Mistrzów, wykupić ITI-ową cyfrową N-kę i oglądać mecze w swojej ulubionej stacji i wymarzonej porze. :-)

Ale koledzy warszawiocy! Nie martwcie się! odpadniecie i ni będziecie musieli się męczyć z oglądaniem meczów swej ukochanej druzyny o tak nieludzkiej godzinie jak 18 :D Podobno to za sprawą Ćwielonga przełożono mecze, bo fakt powszechnie znany, żePiotrusiowii nie odpowiada gra popołudniem. :rotfl:

AZS_Lublin 17.08.2011 10:31

Moim zdaniem Slask powienien grać o 18 a Legia o 20. Tak powinno być, bo na Śląsk i tak przyjdzie komplet i tak, naweet gdyby grali o 15:30. Coż to jest 7 tysi? Ok, gdyby grali na nowym to obowiązkowo trzeba by było puścić mecz o 21, wtedy komplecik 43,000 i machamy Rapidowi papa. A tak? Na Legie wejdzie tylko 22,000 bo kupa ludzi pracuje a Śląsk z pewnością będzie wypełniony.
Trzeba by rzucić okiem na np Niemcy, czy w Berlinie, Hamburgu czy Leverkusen zapełniły by się stadiony na IV rundzie LE gdyby mecz odbył się o 18? ja myśle, że tak.

Pan Jotka 17.08.2011 10:56

Cytat:

Pierwotnie napisane przez AZS_Lublin (Post 1148356)
Moim zdaniem Slask powienien grać o 18 a Legia o 20. Tak powinno być, bo na Śląsk i tak przyjdzie komplet i tak, naweet gdyby grali o 15:30. Coż to jest 7 tysi? Ok, gdyby grali na nowym to obowiązkowo trzeba by było puścić mecz o 21, wtedy komplecik 43,000 i machamy Rapidowi papa. A tak? Na Legie wejdzie tylko 22,000 bo kupa ludzi pracuje a Śląsk z pewnością będzie wypełniony.
Trzeba by rzucić okiem na np Niemcy, czy w Berlinie, Hamburgu czy Leverkusen zapełniły by się stadiony na IV rundzie LE gdyby mecz odbył się o 18? ja myśle, że tak.

Te wasze WYNATURZENIA biorą w łeb po jednym zdaniu: Solorz jest akcjonariuszem Polsatu i sponsoruje Śląska :P
Trudno oczekiwac, że swoją drużynę pokaże w czasie medialnie gorszym. A co do frekwencjo na Legii to się nie martw-kto ma być to będzie.

1q2 17.08.2011 12:42

Dajcie spokój tymi godzinami ,pamiętam jak z którymś z włoskich graliśmy chyba o 14tej, powtórka z Lazio też była jakoś w godzinach 'rannych' , co prawa nie mieliśmy oświetlenia;), no ale 18ta to przyzwoita pora, szczególnie że to jednak tylko eliminacje

W 2 lidze czeskiej to mają kosmos - niektóre mecze w week to o 10 się zaczynają :lol:

A co do samych potyczek.Co do Legii to nie mam pojęcia.Dzisiejszy Spartak to nie 'ten słynny' Spartak ale to akurat może być plus dla nich bo się sprężą na LE a normalnie to by ją traktowali jak smutną konieczność

Mimo wszystko bardziej Śląska nie widzę - co prawda trochę przemawia do mnie ten 'słynny' sparring z nami gdzie jak nas przycisnęli to przez 30 minut ciężko było za połowę przejść
Z drugiej strony Śląsk szaleje - gdyby mi ktoś powiedział że tak zaczną ligę, do tego przejdą 2 rundy w LE to bym go wyśmiał a to jest już fakt.

Ogólnie jak ktokolwiek z tej dwójki awansuje to będzie 'święto we wsi';)2(a może nawet 3) drużyny w pucharach do zimy i to bez Amiki która jedyna przez ostatnie 2 lata miała monopol na to...no no

Jednak jeszcze dziś to tak myślę że całkiem możliwe że skończy się jedną w LE i tyle;)

Piotson 17.08.2011 13:56

Mam pytanie, nie będę miał możliwości jutro oglądać obydwu meczów, czy jest możliwość usłyszenia relacji radiowej? Jak tak to jaka częstotliwość?

0 22 17.08.2011 17:13

Cytat:

Pierwotnie napisane przez 1q2 (Post 1148460)
A co do samych potyczek.Co do Legii to nie mam pojęcia.Dzisiejszy Spartak to nie 'ten słynny' Spartak ale to akurat może być plus dla nich bo się sprężą na LE a normalnie to by ją traktowali jak smutną konieczność)

Z tego co słyszałem dla Spartaka LE jest koniecznością ratowania kolejnego sezonu. Ponadto obracają takimi pieniędzmi jakimi nasza cała liga obraca przez 5-10 lat. Dodatkowo ostatnio zagrali na 3-0 u siebie z rewelacją ligi, wypełnioną dość ciekawymi piłkarzami (jak na naszą ligę niebotycznymi gwiazdami).

Awans będzie mega sensacją, bo tej drużynie zdecydowanie bliżej do Szachtara (tylko, ze w lidze ma większą konkurencję, więc nie gra co roku w LM) niż do FK Moskwa, które nas pokonało dużo łatwiej niż Wy Litex. Rok temu doszli chyba do 1/4 LE, blisko było 1/8 LM (zabrakło bramek). Pokonali Ajax 3-0 i 1-0.

Szczerze mówiąc mam obawy, że nawet jak nas totalnie zlekceważą u nas to u siebie wygrają właśnie 3-0. Dlatego stawiam optymistycznie :) na 2-1 dla Legii i 0-3 dla Spartaka.

W każdym razie zbijcie te ....y, a w lidze możecie byc nawet poza pierwszą piątką :D

jova 18.08.2011 00:57

Cytat:

Pierwotnie napisane przez 1q2 (Post 1148460)
Dajcie spokój tymi godzinami ,pamiętam jak z którymś z włoskich graliśmy chyba o 14tej

o 13tej, rewanż z Interem.

zim zum 18.08.2011 08:43

Na jakim kanale idzie Legia ?

krytyk 18.08.2011 09:17

Na Tv 4 idzie:P

eMAGieIKa 18.08.2011 10:26

Na Polsat Sport i Polsat Sport HD

szprotson 18.08.2011 12:27

każdy wynik lepszy niz 0-0 będzie dla mnie zaskoczeniem w przypadku obu zespołow pomimo ze graja u siebie

emj10 18.08.2011 13:20

Legia - Spartak 1:2
Śląsk - Rapid 0:1

dobra_bestia 18.08.2011 13:32

Jak się kacapom będzie chciało to 0:3 , jak nie to może 1:0 v 0:0. Śląsk 1:0 lub 0:0, no chyba że zaczną wykorzystywać sytuacje to może być ładna niespodzianka dzisiaj

wwf 18.08.2011 13:46

A ja tam mam wiarę w Maćka Skorżę i liczę że Legia wygra 1-0.

Prawda jest taka że Legia grać w piłkę potrafi, a Spartak to już nie to samo co kilka lat temu kiedy grało u nich wszystko co najlepsze w Rosji.

Dlatego trzymam kciuki. Pozatym fajne będą te teksty forumowiczów z Warszawy. My pokonaliśmy Spartaka 1-0, idziemy na mistrza.

Co do Śląska. Nie wiem jak będą wyglądać kondycyjnie na tle przeciwnika ale uważam że 0-0 zrobią. Rumuni na pewno są silnym zespołem, ale czy trzeba się ich bać. Myślę że Śląsk spokojnie ugra 0-0 a jak będą mieć dzień to powinni wygrać.

Więc ja jestem dziś optymistą.


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 17:40.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl