![]() |
Cytat:
Cytat:
Zresztą nie mój cyrk nie moje małpy :) |
Cytat:
Co do stadionu Lechii, to ta "betonowa bieżnia "jest właśnie z kostki. Pozamiatają z niej piasek i nie powinno to źle wyglądać. |
Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
i jeszcze odnosnie wygladu z zewnątrz, to jak dla mnie wyglada najlepiej ze wszystkich w Polsce |
Swoją drogą jak to się wszystko pozmieniało. Jeszcze nie tak dawno temu nie przypuszczałbym, że taki obiekt jak PGE Arena powstanie w Polsce, a teraz grymasimy, że krzesełka nie takie :)
Ale powiem Wam szczerze, że mimo wszystko wole kwadratowe stadiony. Nasz surowy, ciosany z betonu bardziej mi się podoba. Jeśli tylko kiedyś zostaną dopracowane szczegóły wykończeniówki to jak dla mnie będzie to jeden z ładniejszych stadionów w Polsce :D Zaznaczam, że moja opinia może być subiektywna :P P.S. Może zrobilibyśmy na forum sondę na najładniejszy stadion w Polsce? |
Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
|
Lech - Legia widzów 36.240 tak jest napisane na 90minut.pl i mysle, że nie jest to liczba zmyslona, a oficjalna podana przez Lecha.
|
Spokojnie, kompletu nie bylo, ok 3 tys biletow zostalo w kasach, z tym ze chetnych bylo wiecej ale zarzad "przecenil Legie" ;)
|
Cytat:
Nie jest skonczona, ale na pewno jest to ciekawy projekt, kolorystycznie pasuje do zespolu :P A i ktora strona na Boaviscie ci sie podoba? Ta szachownica? :P bo jesli nie to w sumie to samo jest na Barcelonie i pewnie na paru innych stadionach. A co do stadionu w Gdansku to faktycznie, kolorystycznie nie pasuje, szczerze to juz bardziej by mi wrecz zolty pasowal do koncepcji bursztynu albo zielony dla Lechii, ale wyszlo cos co nawet nie jest pomiedzy i pasuje jak piesc do oka :/ |
Ceny biletów i karnetów na mecze Lechii na PGE Arenie
http://zapodaj.net/images/dcaee09e1498.png http://zapodaj.net/images/f59cda0b6c4c.png |
Krzesełka na stadionie narodowym to jakaś parodia - ta mozaika...
czemu my wszystko co zrobimy musimy mieć w narodowych barwach? Lub klub musi mieć niby barwy narodowe na stadionie... co mają wspólnego kolory i elewacja Wembley z barawami narodowymi angoli? SN powinien mieć tylko czerwone krzesełka - wtedy prezentowałby się tak okazale jak Emirates Stadium http://www.arenypilkarskie.pl/fot/arsenal.jpg a z tymi białymi krzesełkami wygląda tragicznie... przecież tach jest biały to jakby wszystkie krzesełka byly czerwone to stadion mialby wewnątrz biało-czerwone barwy. |
pośrednio zwiazane z tym tematem...kilka zdan fachowca przed duze F...inwestycje na R22 pozostawiam bez komentarza bo to zupelnie zbyteczne...
http://wiadomosci.gazeta.pl/Wiadomos...n_swiata_.html |
Ten gość pierniczy od rzeczy, chrzaniąc kompletne głupoty.
http://stadiony.net/aktualnosci/2011...e_czy_trafiona |
Cytat:
Kabaret. |
Spójrz na jego nick. Hanys to hanys, pewnie jedną nogą na ziemi szwabskiej się urodził..
|
Cytat:
Tez jak ja masz sentyment do wyśmiewanego ogólnie "agnielskiego stylu"?? ja tam na to leje ,niby te stadiony piekne,okrąglutkie,efektowne,robią wrazenie wole jednak 4 ostre trybuny z niesamowitą akustyką:) |
Cytat:
i zapewniam Cie ze ogromna liczba hanysow najchetniej spalila by cala szwabie, wiec nie ..... |
Co za stek bzdur. Sorry, ale ta wypowiedz przywodzi mi na myśl frustrata, który nie załapał się do spółki Euro2012 i nie zgarnął grubego szmalu.
Tak, Spółka Euro2012 pobiera moim zdaniem grubą kasę za nic, ale jest finansowana przez UEFA Tak, Stadion Narodowy jest mocno przeszacowany, porównując inne stadiony, uwzględniając siłę roboczą jest ok 1,5x za drogi niż powinien być. Ale Jest ładny, BiałoCzerwony bo Narodowy, ładnie się komponuje i ładnie wygląda. Koles krytykuje dla samej sztuki chyba. Rozumiem że już mamy taką mentalność i w ogóle ale proszzzzzzzz. Organizowaliśmy już ME i MŚ w koszykówce, siatkówce i innych dyscyplinach. Za każdym razem byliśmy wychwalani jako gospodarz. Imprezy siatkarskie robimy lepsze niż Japończycy nawet. Fakt, że piłkarskie Euro jest dużo większe ale tez damy sobie radę. Może i dróg nie będzie ani kolei, ale i bez tego kibice z innych krajów powinni być zadowoleni. (Nie byłem nigdy w RPA, ale nie wierzę, że tam poziom cywilizacyjny i urbanistyka jest na wyższym poziomie niż teraz). A co do Chińczyków to z nimi się ciężko współpracuje. Nawet na arenie sportowej o czym kiedys Staszek mówił. Specjalnie Europa się broni przed Chińczykami rękoma i nogami. Szczególnie Niemcy i Francja, bo wiedzą, ze jak Azjaci wejdą na rynek europejski to wykonczą wszystkie małe firmy budowlane ;/ Krytyka. Tak. Ale krytyka uzasadniona i merytoryczna. Powiedzmy stop hejterstwu. |
to trochę nie w temacie ale dobra
Cytat:
Cytat:
|
Cytat:
Wiadomo jaką klub przewiduje frekwencję, jakie jest zainteresowanie ludzi, ktoś wyliczył ile może kibiców przychodzić na Lechię przy takich cenach biletów? Dotarłeś do takich informacji? |
Zainteresowanie jest bardzo duże, ale jaka będzie frekwencja zależy głównie od gry druzyny, więc po kilku kolejkach będziemy wszyscy mądrzejsi :) Teraz jeżdzą po FC i dają możliwość wyrobienia karty kibica na miejscu w swoim mieście bez konieczności jazdy do Gdańska, co też spotyka się z dużym zainteresowaniem.
|
Cytat:
|
To dadzą bilety do wolnej puli. Tak chyba niestety będą musiały zrobić wszystkie kluby :/
|
http://www.sport.pl/sport-trojmiasto...ECIA_.html?i=0
rewelacyjnie wygląda:):) zobaczcie 4 zdjęcie, idealnie prosta droga;P |
Jest pofałdowana, żeby nikt nie szalał na drodze.
Tak jak na parkingu nad galerią krakowską. |
a pofałdowanie dachu gk nie jest spowodowane konstrukcją dworca i jego dachu? pytam bo nie wiem... Czyli ta ścieżka rowerowa wzdłuż trybuny E jest krzywa, żeby wolniej na rowerze jeździli?
|
Do Gdańska chyba będą się zjeżdżać wycieczki z całego kraju żeby zobaczyć piękny stadion. Niby zwykła oponka, niby nic wymyślnego z zewnątrz ale po prostu m to coś. Perełka
|
Nadal nie wiadomo z kim zagrają na otwarcie ?
|
Zdjęcia na facebooku wiara lecha stadion po burzy http://www.facebook.com/WiaraLecha
|
Stadion ledwo co otwarty a już z takim świeżym grzybem. Trawa nie może rosnąć ale grzyba pod dostatkiem.
|
A moze by tak sie zebral rzad, PZPN, Ekstraklasa, przedstawiciele klubow i inni aby przedyskutowac sprawe stadionow budowanych na Euro (tego rezerwowego w Krakowie tez!). Prezesi klubow mogliby glosowac czy robimy poprawki na stadionie w Poznaniu czy Narodowym czy zostawiamy tak jak jest.
Dla ulatwienia Jerzy Miller moglby wydac polecenie przedstawicielom klubow, ze wskazane jest glosowanie "za" poprawkami na stadionach. |
Cytat:
Z tymi wycieczkami to spokojnie. Cytat:
|
|
http://stadiony.net/aktualnosci/2011...a_przyjezdnych
I niestety nawet jakby były wyjazdy to na stadionie PGE ,,tylko" 2100 wejściówek dla gości, reszta trybuny za bramką będzie...sektorem buforowym. Cytat:
|
Myślałem, że nasz stadion będzie ładniejszy od stadionu Legii, ale niestety zmieniłem zdanie. Na zdjęciu powyżej wygląda bardzo ładnie. Prosty, sympatyczny stadion na 33 tysiące. Nasz z zewnątrz wiadomo jak wygląda...
Na forum polskich wieżowców oglądałem przed chwilą zdjęcia PGE Arena. Mogę powiedzieć tylko jedno - cudo. |
Pamiętam jak cisnęliśmy im na Reymonta "Gdzie macie stadion...?". Staliśmy na starym C, po lewej "piękne i nowoczesne" E pełne ludzi (w tym Legionistów), po prawej D w trakcie budowy. A na Legii cisza w kwestii stadionu...
Ładnie nam historia spłatała figla :) |
już jakiś czas temu robili test iluminacji Stadionu Narodowego.
http://img690.imageshack.us/img690/6520/dsc0125so.jpg http://img541.imageshack.us/img541/1407/dsc0137sv.jpg http://lorenc.home.pl/stadion_noc5.jpg http://img200.imageshack.us/img200/6...4088290873.jpg http://img228.imageshack.us/img228/8694/img0hd.jpg http://img42.imageshack.us/img42/1160/76262910.jpg http://imageshack.us/photo/my-images...znazwy1jr.png/ zdjęcia z www.skyscrapercity.com |
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 07:14. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl