Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Hyde Park Sportowy (moderowane) (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=8)
-   -   Ekstraklasa 2008/2009 (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=4560)

Żuczek 25.10.2008 18:17

Śląsk remisuje 1:1 :-) Bramkę strzelił Gancarczyk w 29 minucie. Teraz trwa przerwa. Trzeba tylko jakoś przetrwać tą drugą połowę.

swirson 25.10.2008 18:21

Ladacznice spadły na ostatnie miejsce, pięknie oj pięknie :)

PS Filipiak, łapy precz od Stefana.

darotsok73 25.10.2008 18:32

Filipiak, tak trzymaj (Majewskiego)!
Odwróć tabelę,...i zgadnij kto jest na czele!? A tak poważnie to trochę żal że znów przez parę lat nie będzie derbów ,(bo na to się zapowiada). Śpijcie dalej pasiaki.

Kocur 25.10.2008 18:37

To że Filipiak wypieprzy Majewskiego to już pewne na 200%.

Teraz po prostu trzeba trzymać kciuki żeby przerżnęli jak najwięcej - wtedy żaden cudotwórca już na wiosnę nie pomoże.

wisl@k_TS 25.10.2008 18:50

Pamiętajcie ze Cracovia zawsze ma lepszą wiosnę. Wróże 12-13 miejsce, bezpiecznie. Chociaż ciekawy byłby baraż z Koroną lub Widzewem :-D

Snakes 25.10.2008 19:12

Jestem naprawde pod duzym wrazeniem gry Slaska Wroclaw ,przy odrobinie szczescia mogli pokusic sie o 3 punkty na Bulgarskiej.Lech ma chyba maly dolek , 3 meczy i tylko 2 punkty

Tom Al 25.10.2008 19:13

jeeeest :) :)

no i pięknie. Śląsk zagrał bez kompleksów i skarcił Lecha. Wygrywamy jutro i odjeżdżamy z tłoku!

Jeżyk 25.10.2008 19:15

Nie spodziewałem się takiego meczu w wykonaniu naszych braci z Wrocławia. Brawo, brawo, brawo.

harthausen 25.10.2008 19:17

ależ ambitnie Śląsk zagrał. Duże brawa, oni jeszcze niejedno z meczami z czołówką namieszają a i sami coś wywalczą.
Przy okazji Lech dwa punkciki stracił, pewnie w Poznaniu polowanie na czarownice (czytaj : Smuda :D ) ruszy pełną parą.

dynek.pl 25.10.2008 19:18

Dzisiejszy mecz pokazal, ze wysokie miejsce Slaska w tabeli to nie przypadek. Mimo oslabienia swietny mecz wroclawian. W sumie dobrze, ze nie doszlo do tej fuzji bo niewiadomo czy tacy gracze jak Gancarczykowie czy Ostrowski nie poczekali by dluzej zeby zaistniec w ekstraklasie.

e 25.10.2008 19:19

A w Slasku nie zagralo kilku b. waznych zawodnikow wiec wynik 1-1 do tego na wyjezdzie bardzo dobry!

Gratulacje Slask!



Filipiak lapska precz od Majewskiego!

sndr 25.10.2008 19:20

Brawo dla WKSu! Sytuacja przed jutrzejszym meczem byłaby wręcz wymarzona, gdyby nie zwycięstwo Czarnych Koszul. Jak się nie ma co się lubi to się lubi co się ma.

Ten mecz musimy wygrać! ;)

michu-k 25.10.2008 19:20

Słowo ode mnie na dzisiejszy wieczór- lokomotywa się wykoleiła.

Dziękuję.

tofik 25.10.2008 19:21

Który piłkarz Śląska najlepiej zagrał ?

Snakes 25.10.2008 19:22

Cytat:

Pierwotnie napisane przez sndr (Post 619394)
Brawo dla WKSu! Sytuacja przed jutrzejszym meczem byłaby wręcz wymarzona, gdyby nie zwycięstwo Czarnych Koszul. Jak się nie ma co się lubi to się lubi co się ma.

Ten mecz musimy wygrać! ;)

Wymarzona bedzie jak jutro nie przegramy, a poki co Lech zdobyl 1 punkt my narazie nic

Arked 25.10.2008 19:22

Śląsk bardzo pozytywnie mnie zaskakuje. Ten Tarasiewicz to kawał trenera. Lech jak narazie potwierdza swoją największą wadę. Czyli, że grają dobrze od święta, i nie potrafią utrzymać dobrej dyspozycji. To sprawia że kandydatem do mistrzostwa są co najwyżej wirtualnym.

Wreszcie wygrał Górnik. Ciekawe czy to początek marszu w górę tabeli drużyny Kasperczaka?

Pablooo 25.10.2008 19:24

Reksio, gdzie te plecy?

Jeżyk 25.10.2008 19:24

Cytat:

Pierwotnie napisane przez tofik (Post 619396)
Który piłkarz Śląska najlepiej zagrał ?

Jak dla mnie najlepsi: J. Gancarczyk i Ostrowski. Bardzo ciekawe skrzydła...

swój chłop 25.10.2008 19:27

Cytat:

Pierwotnie napisane przez e (Post 619393)




Filipiak lapska precz od Majewskiego!


Nie powtarzajmy tego w kółko, bo w końcu przeczyta i zwolni Stefka.
Brawo Śląsk!!:)

Snakes 25.10.2008 19:27

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Arked (Post 619399)
Śląsk bardzo pozytywnie mnie zaskakuje. Ten Tarasiewicz to kawał trenera. Lech jak narazie potwierdza swoją największą wadę. Czyli, że grają dobrze od święta, i nie potrafią utrzymać dobrej dyspozycji. To sprawia że kandydatem do mistrzostwa są co najwyżej wirtualnym.

Wreszcie wygrał Górnik. Ciekawe czy to początek marszu w górę tabeli drużyny Kasperczaka?

No w sumie Wisła ma 20 punktów a Śląsk jedynie 3 mniej ,wiec rzeczywiscie to jak narazie druzyna Tarasiewicza wydaje sie silna w stawce ligowej

Kurt 25.10.2008 19:29

Brawo Śląsk!

Czyli "boski Lech" nie taki "boski" czy to tylko wypadek przy pracy... lub etap przygotowań do pucharów... co napiszę GW w poniedziałek? Śląsk strasznie mnie pozytywnie zaskakuje i kto wie kto wie ;)...

3 pkt dla Śląska
i 3 pkt dla mnie do Typera ;)

Eustachy 25.10.2008 19:33

Trzeba powiedziec, ze Slask bez watpienia zaimponowal. Ten remis absolutnie nie wyniknal z przypadku, a przeciez zagrali bez kilku waznych postaci jak Sotirovic, Mila, Sobocinski, czy Szewczuk.
Mysle, ze Tarasiewicz moze byc spokojny swojej pozycji i na wypadek zmiany wlasciciela (Solorz), nie bedzie musial pakowac walizek, tak jak to mialo byc po przejeciu Slaska przez Drzymale.

Trzeba tez jednak powiedziec, ze Lech od momentu gdy awansowal dalej w p.Uefa, coraz mocniej zawodzi i nie pomoga wymowki o sporej intensywnosci spotkan, zwlaszcza ze w pierwszej kolejce fazy grupowej p.Uefa, pyry pauzowaly !

Kamson 25.10.2008 19:34

Leszek znowu wtopa. A Śląsk cały czas w czołówce, brawo WKS!
Mam nadzieje, że Filipak da Majewskiemu zbudować silną drużyna i nie zwolni go. Taki 10-letni kontrakt to nienajgorszy pomysł.

konrad1991tsw 25.10.2008 19:34

Czy poznański balonik z napisem majster już pękł ? Coś za dużo punktów tracą przy tej swojej znakomitej publiczności... A wielki SZACUNEK dla piłkarzy Śląska !!! Byli skazywani na pożarcie ale postawili się kuchenkom i jaki efekt? Wracają do Wrocławia z punktem.

PS. Ciekawe co napiszą pismaki (coś czuję że będzie to tak wyglądac: Grający doskonały mecz Lech zremisował z brutalnie grającym Śląskiem :D )

darotsok73 25.10.2008 19:37

Coś mi się Rejsik widzi że plecy to pokaże ale tobie wasz prezes Rutkowski.
Po co te napinki, jak na razie cała nasza liga wyrównana- niestety poziom równa ku dołowi.
Wielkie brawa WKS !

Konrad. 25.10.2008 20:07

Cytat:

Pierwotnie napisane przez darotsok73 (Post 619419)
Po co te napinki, jak na razie cała nasza liga wyrównana- niestety poziom równa ku dołowi.

he?

Zajebiście mi się mecz podobał, akcje z jednej i z drugiej strony z klepy, strzały, walka przez 90 minut... Bramka dla Śląska po podaniu (jak stwierdzili komentatorzy) w stylu Zidane...

Na stadionie 20 tys głośny doping, czego wam ****a jeszcze potrzeba, żeby wreszcie docenić tą naszą ligę?

No, ale zapomniałem, że żyjemy w Polsce, także narzekajcie i szydźcie dalej.

Ogryzek 25.10.2008 20:15

Cytat:

Pierwotnie napisane przez tofik (Post 619396)
Który piłkarz Śląska najlepiej zagrał ?

Janusz Gancarczyk wg mnie strzelił gola i robił wiatr pod bramką Lecha ponadto Ulatowski zagrał przyzwoicie (asysta). A ogólnie cały zespół zagrał dobrze, i gdyby grał Mila i Szewczuk to kto wie? Może by wygrali? :D

swirson 25.10.2008 20:18

Konrad, Śląska 0,remont sektora gości ,poza tym się zgadza.
Oprócz tego poznańskie słowiki chyba coś buczały na swoich piłkarzy " Co wy robicie, Kolejorz co wy robicie"

harthausen 25.10.2008 20:18

ładnie Polonia B. w Gdyni, do przerwy przegrywali 1-0, w drugiej połowie w 15 minut zrobiło się 1-3 i arkowcy trochę jak bokser po nokaucie.

Szarańcza zaczyna kąsać :)

Eustachy 25.10.2008 20:24

A przegrywali po wyimaginowanym karnym...
Czesiu mial piorunujacy start, nawet Skorza na konferencji przedmeczowej mowil, ze Arka jest rewelacja rundy. Jednak od tamtej pory wiele sie zmienilo, tj. Arka bez ustanku zbiera mocne smary, a wszystko zaczelo sie od oklepu z Wiselka :)

Konrad. 25.10.2008 20:25

Cytat:

Pierwotnie napisane przez swirson (Post 619435)
Konrad, Śląska 0,remont sektora gości ,poza tym się zgadza.

najwyraźniej to co słyszałem to nie było "cała Polska w cieniu Śląska".

:-p

darotsok73 25.10.2008 20:28

-Konrad- biega mi o to że :
Nasza Wisełka sportowo stanęła w miejscu ,a wręcz się cofamy ,Lech niby potentat przegrywa w Chorzowie ,Legia marna z ŁKS, większość spotkań słabszych drużyn to totalna nędza, wręcz nie da się oglądać (przykład masz na Kałuży czy w większości śląskich drużyn), a to że "atmosfera,doping, nasze zgody wygrywają lub punktują wcale nie zmienia faktu że piłkarsko jest cienizna" !.
Nie narzekam i nie szydzę tylko oglądam ligę i stwierdzam (z ubolewaniem) oczywisty fakt.

Ogryzek 25.10.2008 20:29

Smuda coś zdenerwowany:D


http://www.sport.pl/pilka/77,65050,5...garskiej_.html

A Arka coraz słabsza!
Trzeba dodać że Polonia Bytom jak na swój potencjał gra dobrze.

Cytat:

Pierwotnie napisane przez darotsok73 (Post 619442)
-Konrad- biega mi o to że :
Nasza Wisełka sportowo stanęła w miejscu ,a wręcz się cofamy ,Lech niby potentat przegrywa w Chorzowie ,Legia marna z ŁKS, większość spotkań słabszych drużyn to totalna nędza, wręcz nie da się oglądać (przykład masz na Kałuży czy w większości śląskich drużyn), a to że "atmosfera,doping, nasze zgody wygrywają lub punktują wcale nie zmienia faktu że piłkarsko jest cienizna" !.
Nie narzekam i nie szydzę tylko oglądam ligę i stwierdzam (z ubolewaniem) oczywisty fakt.

Dobrze gra Polonia Bytom - w prawie każdym meczu z ich udziałem coś się dzieje, Odra Wodzisław u siebie też coś kopnie, Śląsk gra zawsze do przodu...

Taaak wiem świat umiera a liga się stacza;) Nie, nie stacza się a pojawiło się kilku solidnych średniaków i tyle!

mr_kwolf 25.10.2008 20:42

Znaczy się co bo już nic nie rozumiem. To Lech jednak słaby i nie będzie walczył o mistrza? Przecież jeszcze miesiąc temu byli murowanym faworytem bo takich tranferów jakie zrobili oni to nie było jeszcze w historii polskiej piłki (i wzdychanie do ich Lewandowskiego, Stilicia, Bandrowskiego itd itp). Pamiętam jak po meczu Odra-Legia wszyscy cieszyli się że Legia odpadła nam z wyścigu o "misia". Jak jest teraz nie musze nikomu mówić. Nasza liga jak kobieta, zmienna jest więc nie skreślajcie Lecha po 1/3 sezonu.

Pamiętam też słowa jednego z warszawiaków który w tamtym sezonie po 4-5 kolejkach napisał "Tak się rodzi mistrz". Po sezonie było sporo śmiechu z tego. Żeby teraz nie odwróciła się karta i wasze posty nie były wyśmiewane w maju

darotsok73 25.10.2008 20:50

Wyraziłem tylko swój SUBIEKTYWNY pogląd i tyle.
Przepraszam że mam swoje zdanie.

Gwiaździsty 25.10.2008 20:56

A na kałuży pamiętna chwila : "Latarnię mają, za h... jej nie oddają" .
Czekam jeszcze na występy Amiki w Pucharach i to co po nich nastąpi w lidze, czyli tzw. "zmęczenie materiału". Wisła gra tak już od 10 lat i mało kto łapał, że granie na kilku frontach itrzymanie poziomu nie jest takie łatwe. Wisle to nawet dobrze wychodziło patrząc na bilans 10-cio lecia. Zobaczymy jak wyjdzie na tym nowy pupilek mediów (obok Legii oczywiście), którego gra jak wiemy jest: cudowna, niesamowita, europejska (w ocenie pismaków). Gol Lewandowskiego jak mogliśmy usłyszeć w canal+ był oczywiście ....fantastyczny ! Niech dalej tak grają, a będzie dobrze (dla nas oczywiście) :)

harthausen 25.10.2008 21:06

jak na razie to mówić o nie dawaniu sobie rady przez Lecha na kilku frontach jest jeszcze o wiele za wcześnie. Pamiętne 120 minut to już odległa historia, zresztą wcale ich to nie wykończyło, w 3 dni później Legia im nie zaszurała. Od tego czasu grają tak jak wszyscy, bez dodatkowych terminów.

Problem leży chyba gdzie indziej, mam dwie wersje i za diabła nie wiem, która bliższa prawdy.
Pierwsze to Smuda, albo chłopina przekroczył już swój próg kompetencji albo szatnia zaczyna mu się stawiać
Drugie to takie, że tym wykreowanym przez media gwiazdom trochę za szybko się w główkach poprzewracało i wydaje im się, że nazwiskami z gazet wygrają.

A tu ci inni się spinają. My to znamy aż za dobrze, niech w Wielkopolsce do tego jak najszybciej przywykną. Bo jak nie, to szybko bez spinania mogą być łatwi do przeskoczenia. No życie.

zim zum 25.10.2008 21:24

Osoba, która zatrudniła w Wiśle Łobodzińskiego nieudacznika i dała mu taką kasę, powinna sobie oglądnąć jak gra skrzydłowy z prawdziwego zdarzenia czyli pan Janusz i nie jest to opinia na podstawie jednego spotkania, bo już od drugiej ligi obserwuje co gość prezentuje. Po pierwsze szybkość, super przyspieszenie, umiejśtność gry 1 na 1 czyli wszystko czego pseudoskrzydłowemu Łobodzińskiemu brakuje. Janusz zarabia we Wrocławiu - 12 tysięcy złotych na miesiąc. Teraz proponuje porównać zarobki i klasę piłkarską.

W ogóle Śląsk bez kilku podstawowych grajków grał moim zdaniem lepiej niż Lech

e 26.10.2008 00:54

http://pl.youtube.com/watch?v=iubMYS7t46k

szachmat 26.10.2008 02:39

Lewandowski to ma już tyle sodówki że zaraz mu czacha eksploduje. Lech gra jak baby, słaniają się na nogach szukają faulu i jakiegoś wolnego. Najlepszy był dziś sędzia tego spotkania, pozwalał na dużo, ostra gra a Leandowski pierwszy płaczek ligi co chwila oczy zbiego psa, nawet karnego chciał za ręke która sam jeden widział. Franek Smuda myśle że na wiosne zostawi drużynę w opłakanym stanie. Tak dwa razy było u nas. Po nim tylko spalona ziemia zostaje.

Ps no i jeszcze najlepsza publika w polsce wygwizdała swoich galacticos po meczu, a jakos od 75 minuty werbalnie motywowała do większego zaangażowania. Ten czar się szybko skończy tak jak i bajka o super strzelcy Lewandowskim. A ja się mega cieszę bo ten balon już jest mega nadmuchany i będzie więcej spokoju dla nas :)


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 17:40.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl