Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Hyde Park (moderowane) (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=6)
-   -   Mam pytanie.... (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=349)

pio 11.09.2008 18:31

Ja mam te głośniki, napisz co dokłądnie masz na myśli czy są warte polecenia, czego oczekujesz?
Dla mnie są jak najbardziej ok - czyściutko grają, basem możesz przyku*wić dość mocno - jestem z nich zadowolony.
Pozdrawiam

Genio 11.09.2008 18:42

potrzebuję pliku frapsvid.dll

będę wdzięczny jeżeli ktoś umieści go na jakimś wirtualnym serwerze

Wisła1000-lecia 11.09.2008 18:59

Gdzie można wydrukować coś z płytki na kolorowo w NH? Znaczy się nie mam kolorowej drukarki, a potrzebuje coś wydrukować. Wiecie może czy jest gdzieś taki punkt?

kms 11.09.2008 19:32

Cytat:

Pierwotnie napisane przez saklak1906 (Post 601290)
Czasem to graniczy z cudem, ale generalnie nie ma wiekszych problemow. A sygnal jaki masz? zajety czy nie odbieraja?

o to chodzi ze sygnal byl.
ktos w koncu odebral i zamiast halo uslyszalem grubym głosem WISŁA i tyle ;p

medyk 11.09.2008 19:55

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Zola (Post 601369)

najlepsze głośniki do komputera

Z2300 zjadaja wszystkie creativy na sniadanie, sam mam creativy ale brat sobie kupil wlasnie z2300 i powiem jedno miazdzą!

medyk 11.09.2008 20:02

chcialbym zaczac grac w pokera slyszlame ze jest kilka rodzajow co polecicie na poczatke? oraz jakis portal gdzie by mozna bylo pograc?

vote-for-mikey 11.09.2008 20:12

texas hold'em, na wp chociażby ;)

Pablooo 11.09.2008 20:14

Cytat:

Pierwotnie napisane przez medyk (Post 601468)
chcialbym zaczac grac w pokera slyszlame ze jest kilka rodzajow co polecicie na poczatke? oraz jakis portal gdzie by mozna bylo pograc?

zależy, czy chodzi o grę "for fun", czy na pieniądze ;)

medyk 11.09.2008 20:31

grywasz czasem na pieniadze?

moze polec cos na 4fun i na kase

Pablooo 11.09.2008 20:39

Do gry na prawdziwe pieniądze jest w internecie mnóstwo instytucji - stricte pokerowych, jak i u zwykłych bukmacherów internetowych (bwin, expekt, gamebookers, unibet przykładowo).

For fun znajdziesz na większości portali z takimi grami, jak na przykład w wp chociażby :) Nie wymienie Ci tu adresów, ale w google pewnie nietrudno znaleźć :)

FajQ 11.09.2008 21:01

1Wie ktoś skąd mogę sicągnąć energy 2000 ale chodzi mi raczej te starsze kawałki sprzed kilku lat.
2Któryś z użytkowników miał pod każdym postem link do strony z wiślackimi multimediami do pobrania czy mógłby ktoś podać ów adres?

markokrk 11.09.2008 21:04

www.wisla-video.com

wisłaWieczysta 11.09.2008 21:07

Cytat:

Pierwotnie napisane przez FajQ (Post 601492)
1Wie ktoś skąd mogę sicągnąć energy 2000 ale chodzi mi raczej te starsze kawałki sprzed kilku lat.


najlepiej przez jakiegoś p2p lub wejdź na stronę peb.pl i tam poszukaj

Genio 11.09.2008 21:21

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Genio (Post 601417)
potrzebuję pliku frapsvid.dll

będę wdzięczny jeżeli ktoś umieści go na jakimś wirtualnym serwerze

ponawiam prośbę

michu-k 11.09.2008 23:19

Do fanów muzyki Trance.

As The Rush Comes- Motorcycle (Tiesto Remix)

Proszę imię i nazwisko wokalistki. Sarah McLachan?

DominoForza 12.09.2008 08:05

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Genio (Post 601500)
ponawiam prośbę

http://www.dll-files.com poszukajcie tutaj

Kuba_WD 12.09.2008 12:33

Mam prośbe , czy mógłby ktoś wrzucić formularz na KK ???

Z góry Thx

gackos 12.09.2008 12:36

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Kuba_WD (Post 601621)
Mam prośbe , czy mógłby ktoś wrzucić formularz na KK ???

Z góry Thx

http://www.wisla.krakow.pl/files/kar...ca_wniosek.pdf

Czy to takie trudne wejść na stronę oficjalną i poszukać? :P

hoolifan 12.09.2008 14:57

a jaki jest nr tel do skwk albo email?

Arteka1906 12.09.2008 15:24

Cytat:

Pierwotnie napisane przez hoolifan (Post 601679)
a jaki jest nr tel do skwk albo email?

[url]http://********//url]

szukanie naprawde nie boli. Zajmuje ok 12 sekund...

WISŁAZWE 12.09.2008 15:28

Cytat:

Pierwotnie napisane przez hoolifan (Post 601679)
a jaki jest nr tel do skwk albo email?





Ogólne sprawy Stowarzyszenia:
stowarzyszenie@***************

Pytania, prozycje, sugestie dotyczące wyjazdów:
[email protected]

W sprawie pamiątek wydawanych przez SKWK (szale, koszulki ect):
pamiatki@***************

W sprawie zapisów do SKWK (jak? gdzie? kiedy?)
zapisy@***************

Kontakt z redakcją strony internetowej:
redakcja@***************

Magazyn "Forza Wisła":
[email protected]

Kwestie dotyczące działalności Fan Clubów:
fancluby@***************

Strona internetowa, forum - sprawy techniczne, sugestie, zgłoszenia itp:
webmaster@***************




wszystko jest na stronie *************** czasami wystarczy tylko troche poszukać:>

hoolifan 12.09.2008 15:30

dzieki koledzy ale kiedys probowalem te adresy i nie bylo odp

myslalem ze jest jakis o koncowce tej samej co stronka glowna :p

Nowohucianin^^ 12.09.2008 17:31

jest jakiś patent żeby sprawdzić swoje SMTP ?? :D

Genio 12.09.2008 20:03

Cytat:

Pierwotnie napisane przez DominoForza (Post 601550)
http://www.dll-files.com poszukajcie tutaj

w tym właśnie tkwi problem, że nie znajduje pliku frapsvid.dll na tej stronie
gdyby się tam znajdował, nie pytałbym

zloto 12.09.2008 20:33

Mam pytanie, jak zrobic takie ladne napisy(wywijane i tp) w paincie(tak to sie pisze:P) ??

Genio 12.09.2008 20:38

jak w VirtualDub skompresować film w mniejszym formacie niż początkowa jego wersja?

Tom'ash 12.09.2008 20:39

Czy da się jakoś przez internet ściągnąć SimLock z Samsunga E250?? Pamiętam, że kiedyś ściągałem z nokii przy użyciu jakieś strony. Z góry dzięki.

pio 12.09.2008 20:55

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Nowohucianin^^ (Post 601763)
jest jakiś patent żeby sprawdzić swoje SMTP ?? :D

W ustawieniach poczty?

WzT 12.09.2008 21:16

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Tom'ash (Post 601860)
Czy da się jakoś przez internet ściągnąć SimLock z Samsunga E250?? Pamiętam, że kiedyś ściągałem z nokii przy użyciu jakieś strony. Z góry dzięki.

Raczej niezbędny będzie kabel.
A co do noki to inna bajka, ponieważ można za pomocą specjalnych kalkulatorów ściągnąć sim-locka ale to tylko działa na stosunkowo starszych modelach.

TSWalos 12.09.2008 21:37

Wie ktoś jakie mecze ekstraklasy będą transmitowane w TVP ?

Tom'ash 12.09.2008 21:44

Lech-Legia
Legia-Wisła

te 2 na pewno. Jeszcze trzeci jesienią ma być, a na wiosnę mają sobie wybrać w zależności od układu tabeli.

joshi 13.09.2008 08:34

Genio, w zakładce video jest kompresja i tam można wybrać kodeki za pomocą których można skompresować plik, mi to pomogło zmniejszyć wagę pliku

ja mam takie pytanie, szukam ortopedy w Krakowie (który przyjmuje w soboty ), dobrze by było, żeby to był jakiś sprawdzony lekarz

Genio 13.09.2008 10:02

dzięki joshi, ale miałem na myśli format filmu [szerokość x wysokość] jednak poradziłem sobie z tym problemem, wszystko rozegrało się w filtrach

pytanie do osób będących w temacie kompresji, ile powinien zajmować film dwu minutowy bez dźwięku po kompresji o formacie 640x400? do jakiej wagi powinno się dążyć? [oczywiście mam na uwadze dobrą jakość tego filmu, dlatego kieruje pytanie do osób, które mają pewne obycie]

dodam, że uzyskuję 22mb, a to stanowczo za dużo

Marcinklon 13.09.2008 10:03

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Tom'ash (Post 601860)
Czy da się jakoś przez internet ściągnąć SimLock z Samsunga E250?? Pamiętam, że kiedyś ściągałem z nokii przy użyciu jakieś strony. Z góry dzięki.


Cytat:

Pierwotnie napisane przez WzT (Post 601886)
Raczej niezbędny będzie kabel.
A co do noki to inna bajka, ponieważ można za pomocą specjalnych kalkulatorów ściągnąć sim-locka ale to tylko działa na stosunkowo starszych modelach.


tylko po kablu koszt około 20 - 25

born2b3k 13.09.2008 10:53

Chce zakupić konsole PSP i jestem całkowicie zielony w tej kwestii. Na co trzeba zwrócić uwagę przy zakupie? Słyszałem że coś tam trzeba w niej przerobić/wgrać żeby wszystko hulało ok. Proszę o jakiekolwiek info na temat PSP tu albo na PW.

Żmijka 13.09.2008 11:11

Cytat:

Pierwotnie napisane przez hoolifan (Post 601706)
dzieki koledzy ale kiedys probowalem te adresy i nie bylo odp
myslalem ze jest jakis o koncowce tej samej co stronka glowna :p

Ta końcówka jest taka jak strona główna. Są 3 domeny. A maile sa sprawdzane regularnie, i regularnie są odp.

Joshi:
Artromed na Wiśle ;-) Jak chcesz to pisz na gg, wszystko Ci napisze.

Pytanie:
Czy na tej stronie http://www.justin.tv/live będzie dziś mecz Lechii? Z Orange TV.

dymek_nhs 13.09.2008 13:07

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Żmijka (Post 602004)
Ta końcówka jest taka jak strona główna. Są 3 domeny. A maile sa sprawdzane regularnie, i regularnie są odp.

Joshi:
Artromed na Wiśle ;-) Jak chcesz to pisz na gg, wszystko Ci napisze.

Pytanie:
Czy na tej stronie http://www.justin.tv/live będzie dziś mecz Lechii? Z Orange TV.

jak nie na tej to pewnie na tej www.soccer-live.pl bedzie

wisl@k_TS 13.09.2008 13:15

Jak wgrać aplikacje/gry java na Motorolę K1 za pomocą kabla? Mam program 'Motorola Phone Tools' i z tego co widzę mogę przesyłać tylko dźwięki i obrazki. Karty pamięci nie mam.

w0lno. 13.09.2008 13:16

POMOCY! Jestem świeżo po formacie [który nie pomógł]. Jak usunąć rootkit'a!?

JacobusTSW 13.09.2008 13:33

Cytat:

Pierwotnie napisane przez w0lno. (Post 602055)
POMOCY! Jestem świeżo po formacie [który nie pomógł]. Jak usunąć rootkit'a!?

http://www.download.net.pl/1022/RootkitRevealer/
RootkitRevealer- mojemu kumplowi usunął rootkit'a.


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 16:45.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl