![]() |
Cytat:
zobaczymy co nam adidas zaprezentuje ;) poczekac mozna byle bylo na co :) |
a ja dalej licze że te koszulki będą z Białą Gwiazdą
|
Cytat:
|
Cytat:
Ale przynajmniej adidas ma ludzką rozmiarówke a nie jak Umbro na smoki jakieś. Dark, wiesz moze jak dlugo mamy kontrakt z adidasem ? |
Umowa została podpisana na 3 lata.
|
Znacie jakas druzyne ktora sponsoruje Reebok??
|
np. Bolton
|
Fc Koln, Internacional, Cruzeiro,
w tamtym sezonei chyba tez Chivas kiedys WestHam, Lvpool, City |
Joma czy Jako ma dobry sprzęt, podobnie jak Kappa. Mi to się strasznie Puma ze wzornictwem nie podoba. Strzeż Wisłę kiedykolwiek przed Nimi. :D
|
daj pan spokój z Jako.
Pamietam jak Lechie sponsorowali to mega drogie było, a bez rewelacji (chodzi mi o duperele typu drifit etc.) Dobry producent sprzetu sportowego to...mało znany w Europie, under armour. Hiszpanska Joma to mi sie kojarzy z futsalem. |
Potwierdzam. Under Armour wymiata :)
|
Osobiście to ich widziałem tylko w USA na jakas normalną skale, przy stoiskach NFL.Do soccera sie chyba nie podpinali, chociaz moge zle pamietac
|
Cytat:
|
Od następnego.
|
Owszem Jako dosc drogie ale za to dobra jakość sprzętu
|
Potwierdzam-Under Armour -zajebista jakosc , ale jak pisal Kolumbus przede wszystkim dla NFL,rowniez MLB . Poza tym studencki futbol amerykanski ,baseball,kosz itd.
|
Niemiecki Hannover 96 ostatnie dwa sezony tez gral w Under Armour. Paskudnie te koszulki wygladali, jak od firmy Zina. Od tego sezonu jest Jako sponsorem technicznym Hannoveru.
Wie ktos, dlaczego juz nie ma Umbro w Polsce? Pare lat temu w Umbro grali nasza Wisla, LKS i Korona, a teraz zaden polski klub. Szkoda, po mi sie koszulki Umbro bardzo podobaja! Ale w Niemczech tez tylko ubieraja drugoligowca Energie Cottbus. |
Cytat:
http://www.underarmour.com/shop/us/e...ey/1100305-410 :) Myślę że fajnie by to wyglądało; i tak tak, wiem, że mamy jeszcze dłuższy czas umowę z adidasem, więc traktuję to tylko jako ciekawostkę. |
Cytat:
tak wyglądały koszulki H96 |
|
Zajebista koszulka. Gratuluję projektu.
|
ku.wa ludziom w w wielkich firmach płacą miliony i nie potrafią zrobić projektu dobrej koszulki a tu na poczekaniu, na życzenie gość potrafi zrobić każdej markowej firmy. Czy nasz klub nie potrafi posłuchać kibiców i zrobic taką koszulkę ,żebyśmy byli zadowoleni ?
|
Zwróćcie proszę uwagę, że trendem porządnych ekip jest robienie koszulek dobrze dopasowanych - przylegających do ciała. Początek tego wieku to potężne za duże "koszuliska". Wg mnie obecne stroje Wisły nie dość, że są toporne w dizajnie to jeszcze wiszące. Dla mnie przylegającą koszulkę o bardziej śliskiej fakturze materiału trudniej złapać - to utrudnienie dla przeciwnika. Oto jaki dizajn ma NIKE dla Interu:
http://www.calciomercatonews.com/wp-...012-Joe-01.jpghttp://www.hiddengarments.cn/wp-cont...-2011-2012.jpg A taki ma Adidas dla Bayernu --------> Dla mnie też dziwne jest, że Wisła nie gra w swoich barwach - przecież czerwono-biało-niebieskie - no to co stoi na przeszkodzie aby getry były niebieskie. Do tego wprowadzając wypustki w kolorach można skomponować coś naprawdę dobrego jak powyżej. |
Cytat:
|
|
Teraz kolega wonski nie będzie mógł się opędzić od naszych propozycji strojów do zrobienia :)
No trudno wonski twoje prace są za ładne... |
Powiem szczerze, że fajne koszulki miało Skonto. Taki powściągliwy wzór przypasował mi do gustu.
|
Cytat:
|
zajebista :):)
|
Jako kibice chcemy białej gwiazdy na koszulkach Wisły. W najbliższym czasie się na to nie zanosi, ale jest pewna alternatywa.
http://sklep.legia.com/sklep/index.php?c=24&p=718 Moi koledzy takie mają i myślę, że te koszulki w wiślackich barwach i z białą gwiazda na piersi byłyby bardzo popularne. Klasyczny, prosty wygląd i niewysoka cena są zachęcające. Co o tym myślicie? |
Nie zgodzę się ,że nasze stroje są wiszące , co jest winą modelu . Po prostu nasi piłkarze wybierają rozmiary o pół lub o cały za duże . Najlepszym przykładem na to że ten model adidasa może przylegać do ciała jest Kuba Rzeźniczak : http://i52.tinypic.com/e152eg.jpg
|
ciekawiej by hyło jakby zamiast białego dać niebieski :) ale super
|
Cytat:
Świetna robota, dzięki. Twoje projekty dają do myślenia, jak mogłyby wyglądać wiślackie stroje, gdyby ich kwestię nie pozostawić przypadkowi bądź korporacyjnym projektantom od np. adidasa, dla których liczy się tylko odwalenie swojej pracy po linii najmniejszego oporu. Mam cichą nadzieję, że tymi właśnie projektami jak i facebookową akcją dot. białej gwiazdy zwrócimy uwagę włodarzy klubu na tę ważną dla nas sprawę. Z tego co się orientuję u naszych "koleżanek" zza Błoń przeprowadzono w tamtym roku konkurs na projekt meczowego trykotu i następnie ich piłkarze dostali stroje na podstawie projektu który zdobył I miejsce. Dlaczego u nas nie można by zrobić podobnego konkursu? |
Cytat:
|
^^nikt nie twierdzi że jest inaczej, vide moje 2 ostatnie posty:)
|
Fajnie byloby miec koszulki w takim stylu jak tworzy Wonski. Taka odwazniejsza, urozmaicona stylistyka jest juz na porzadku dziennym w zachodnich ligach. Szkoda, ze tutaj nie przywiazuje sie wagi do tej kwestii, bo moim zdaniem to czesc wizerunku klubu czyli cos co przeklada sie na jego popularnosc, zainteresowanie sponsorow itd. Po prostu, ladne opakowanie. Moze Wisla bedzie pionierem takich zmian i wejdzie pierwsza w takie pomyslowe, kreatywne projekty koszulek. Nie mowie tu o wscieklym rozowym w jakich gra Juve, ale koszulki wielu klubow pokazuja, ze na tym polu w Wisle sa olbrzymie rezerwy.
|
Cytat:
|
Bylem dzisiaj w adidasie i pytałem sprzedawcę o nowe koszulki. Miły pan potwierdził ze domowe stroje mają być czerwone z białym kołnierzem a wyjazdowe !uwaga! CZARNE!!!
P.S.mam nadzieje że jest źle poinformowany |
Cytat:
Jeśli mają być podobne tego projektu http://i56.tinypic.com/97mp3l.jpg to OK. Brzydka nie jest, a byłby to pewnie 3 komplet. |
Zajebiście, że z kołnierzykiem - marzyłem o t-shircie z tym elementem.
Natomiast co do czarnych koszulek, mam miłe skojarzenia z koszulkami o tym kolorze (mówię tutaj o koszulkach produkowanych przez Adidasa) np. Liverpool dostał od Adidasa bardzo fajną koszulkę na sezon 2011/2012 http://store.liverpoolfc.tv/Assets/L...3/V13870_n.jpg Zresztą w poprzednim sezonie to samo. http://www.justsocca.com/wp-content/...01-580x300.jpg Jeśli dostalibyśmy coś podobnego kroju właśnie np. Liverpoolu, czy Realu Madryt i czarne koszulki byłyby strojami alternatywnymi (III strojami) nie miałbym nic przeciwko. Jednakże jeśli prawdą jest to co mówisz, że wyjazdowe stroje będą czarne to jestem przeciwny. Jako wyjazdowe wolałbym niebieskie bądź białe. :) |
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 23:22. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl