Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   Stroje meczowe Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=3263)

Kon®ado 21.07.2011 11:49

Cytat:

Pierwotnie napisane przez serek.c2 (Post 1130573)
Niech Basałaj zacznie podchody pod Coca-Colę - po wykupieniu nazwy stadionu Legii przez Pepsi ten koncern będzie teraz kojarzony z Legią. Więc może Coca-Cola skusiłaby się na mariaż z Wisłą (koszulki)? Taka "wojna" koncernów na tle polskiej piłki ;)

taa a potem Lech sobie wezmie Durexa za sponsora a Sracovia Unimil i bedzie walka na prezerwatywy ;)
zobaczymy co nam adidas zaprezentuje ;) poczekac mozna byle bylo na co :)

Skimciol 21.07.2011 12:12

a ja dalej licze że te koszulki będą z Białą Gwiazdą

Fiti 21.07.2011 14:20

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Skimciol (Post 1130592)
a ja dalej licze że te koszulki będą z Białą Gwiazdą

Też tak myślałem, ale przeczytaj post Titto. Basałaj się wykręcił - więc raczej nie ma co liczyć...

szprotson 21.07.2011 15:57

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Darkh (Post 1130470)
Adidas nie zapomniał... a tak na marginesie to jakikolwiek dostawca sprzętu by nie był, to zawsze narzekamy, czy to Nike czy to Umbro czy Adidas... Ja się cieszę że nie jest to żadne Tico, Jako, Joma czy inne wynalazki...

ja również ,chociaz wolałbym Nike.
Ale przynajmniej adidas ma ludzką rozmiarówke a nie jak Umbro na smoki jakieś.

Dark, wiesz moze jak dlugo mamy kontrakt z adidasem ?

wściekłe pięści węża 21.07.2011 16:12

Umowa została podpisana na 3 lata.

Glazik 21.07.2011 16:29

Znacie jakas druzyne ktora sponsoruje Reebok??

Wiślak z Azorów 21.07.2011 16:30

np. Bolton

szprotson 21.07.2011 16:35

Fc Koln, Internacional, Cruzeiro,
w tamtym sezonei chyba tez Chivas
kiedys WestHam, Lvpool, City

_ukoL 21.07.2011 16:41

Joma czy Jako ma dobry sprzęt, podobnie jak Kappa. Mi to się strasznie Puma ze wzornictwem nie podoba. Strzeż Wisłę kiedykolwiek przed Nimi. :D

szprotson 21.07.2011 16:45

daj pan spokój z Jako.

Pamietam jak Lechie sponsorowali to mega drogie było, a bez rewelacji (chodzi mi o duperele typu drifit etc.)

Dobry producent sprzetu sportowego to...mało znany w Europie, under armour.
Hiszpanska Joma to mi sie kojarzy z futsalem.

dj_ibutti 21.07.2011 22:52

Potwierdzam. Under Armour wymiata :)

Kolumbus 21.07.2011 22:56

Osobiście to ich widziałem tylko w USA na jakas normalną skale, przy stoiskach NFL.Do soccera sie chyba nie podpinali, chociaz moge zle pamietac

Darkh 21.07.2011 23:14

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Kolumbus (Post 1131357)
Osobiście to ich widziałem tylko w USA na jakas normalną skale, przy stoiskach NFL.Do soccera sie chyba nie podpinali, chociaz moge zle pamietac

Od tego sezonu Under Armour będzie dostarczał sprzęt dla Tottenham Hotspur

murray 21.07.2011 23:28

Od następnego.

Kociewiak 21.07.2011 23:29

Owszem Jako dosc drogie ale za to dobra jakość sprzętu

fantom chicago 22.07.2011 00:54

Potwierdzam-Under Armour -zajebista jakosc , ale jak pisal Kolumbus przede wszystkim dla NFL,rowniez MLB . Poza tym studencki futbol amerykanski ,baseball,kosz itd.

Krakow-Berlin 22.07.2011 08:50

Niemiecki Hannover 96 ostatnie dwa sezony tez gral w Under Armour. Paskudnie te koszulki wygladali, jak od firmy Zina. Od tego sezonu jest Jako sponsorem technicznym Hannoveru.

Wie ktos, dlaczego juz nie ma Umbro w Polsce? Pare lat temu w Umbro grali nasza Wisla, LKS i Korona, a teraz zaden polski klub. Szkoda, po mi sie koszulki Umbro bardzo podobaja! Ale w Niemczech tez tylko ubieraja drugoligowca Energie Cottbus.

Jazon 22.07.2011 17:14

Cytat:

Pierwotnie napisane przez dj_ibutti (Post 1131354)
Potwierdzam. Under Armour wymiata :)

Może nasz forumowy spec od projektów koszulek wonski_eNHa naniesie tutaj białą gwiazdę z jakimś fajnym sponsorem (i oczywiście zmieni kolor koszulki na czerwony)?

http://www.underarmour.com/shop/us/e...ey/1100305-410

:)

Myślę że fajnie by to wyglądało; i tak tak, wiem, że mamy jeszcze dłuższy czas umowę z adidasem, więc traktuję to tylko jako ciekawostkę.

szprotson 22.07.2011 17:24

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Jazon (Post 1131727)
Może nasz forumowy spec od projektów koszulek wonski_eNHa naniesie tutaj białą gwiazdę z jakimś fajnym sponsorem (i oczywiście zmieni kolor koszulki na czerwony)?

http://www.underarmour.com/shop/us/e...ey/1100305-410

:)

Myślę że fajnie by to wyglądało; i tak tak, wiem, że mamy jeszcze dłuższy czas umowę z adidasem, więc traktuję to tylko jako ciekawostkę.

http://www.soccerbible.com/news/foot...-16-07-09.aspx

tak wyglądały koszulki H96

wonski_eNHa 22.07.2011 19:20

// Jazon - mówisz, masz.

http://img713.imageshack.us/img713/5293/66151349.png

http://pl-pl.facebook.com/Chcemy.prz...Bialej.Gwiazdy

Gargamel 22.07.2011 19:22

Zajebista koszulka. Gratuluję projektu.

jaro1985r 22.07.2011 19:46

ku.wa ludziom w w wielkich firmach płacą miliony i nie potrafią zrobić projektu dobrej koszulki a tu na poczekaniu, na życzenie gość potrafi zrobić każdej markowej firmy. Czy nasz klub nie potrafi posłuchać kibiców i zrobic taką koszulkę ,żebyśmy byli zadowoleni ?

PeterSett 22.07.2011 22:58

Zwróćcie proszę uwagę, że trendem porządnych ekip jest robienie koszulek dobrze dopasowanych - przylegających do ciała. Początek tego wieku to potężne za duże "koszuliska". Wg mnie obecne stroje Wisły nie dość, że są toporne w dizajnie to jeszcze wiszące. Dla mnie przylegającą koszulkę o bardziej śliskiej fakturze materiału trudniej złapać - to utrudnienie dla przeciwnika. Oto jaki dizajn ma NIKE dla Interu:

http://www.calciomercatonews.com/wp-...012-Joe-01.jpghttp://www.hiddengarments.cn/wp-cont...-2011-2012.jpg

A taki ma Adidas dla Bayernu -------->

Dla mnie też dziwne jest, że Wisła nie gra w swoich barwach - przecież czerwono-biało-niebieskie - no to co stoi na przeszkodzie aby getry były niebieskie. Do tego wprowadzając wypustki w kolorach można skomponować coś naprawdę dobrego jak powyżej.

Fiti 22.07.2011 23:24

Cytat:

Pierwotnie napisane przez PeterSett (Post 1131861)
Zwróćcie proszę uwagę, że trendem porządnych ekip jest robienie koszulek dobrze dopasowanych - przylegających do ciała. Początek tego wieku to potężne za duże "koszuliska". Wg mnie obecne stroje Wisły nie dość, że są toporne w dizajnie to jeszcze wiszące. Dla mnie przylegającą koszulkę o bardziej śliskiej fakturze materiału trudniej złapać - to utrudnienie dla przeciwnika. Oto jaki dizajn ma NIKE dla Interu:

http://www.calciomercatonews.com/wp-...012-Joe-01.jpghttp://www.hiddengarments.cn/wp-cont...-2011-2012.jpg

A taki ma Adidas dla Bayernu -------->

Dla mnie też dziwne jest, że Wisła nie gra w swoich barwach - przecież czerwono-biało-niebieskie - no to co stoi na przeszkodzie aby getry były niebieskie. Do tego wprowadzając wypustki w kolorach można skomponować coś naprawdę dobrego jak powyżej.

Dokładnie, takie przylegające koszulki, są wygodniejsze w trakcie gry i to znacznie niż te "wiszące".

dj_ibutti 22.07.2011 23:40

Wonski - spróbuj proszę z tym wzorem:

http://www.underarmour.com/shop/us/e...ey/1206692-410

:)

Fiti 23.07.2011 01:09

Teraz kolega wonski nie będzie mógł się opędzić od naszych propozycji strojów do zrobienia :)
No trudno wonski twoje prace są za ładne...

murray 23.07.2011 01:13

Powiem szczerze, że fajne koszulki miało Skonto. Taki powściągliwy wzór przypasował mi do gustu.

wonski_eNHa 23.07.2011 09:59

Cytat:

Pierwotnie napisane przez dj_ibutti (Post 1131873)
Wonski - spróbuj proszę z tym wzorem:

http://www.underarmour.com/shop/us/e...ey/1206692-410

:)

http://img195.imageshack.us/img195/5889/uu1.png

rikut1906TSW 23.07.2011 10:44

zajebista :):)

lord damien 23.07.2011 10:53

Jako kibice chcemy białej gwiazdy na koszulkach Wisły. W najbliższym czasie się na to nie zanosi, ale jest pewna alternatywa.
http://sklep.legia.com/sklep/index.php?c=24&p=718
Moi koledzy takie mają i myślę, że te koszulki w wiślackich barwach i z białą gwiazda na piersi byłyby bardzo popularne. Klasyczny, prosty wygląd i niewysoka cena są zachęcające. Co o tym myślicie?

kangurekm 23.07.2011 10:55

Nie zgodzę się ,że nasze stroje są wiszące , co jest winą modelu . Po prostu nasi piłkarze wybierają rozmiary o pół lub o cały za duże . Najlepszym przykładem na to że ten model adidasa może przylegać do ciała jest Kuba Rzeźniczak : http://i52.tinypic.com/e152eg.jpg

TommyTSW 23.07.2011 11:07

ciekawiej by hyło jakby zamiast białego dać niebieski :) ale super

Jazon 23.07.2011 12:17

Cytat:

Pierwotnie napisane przez wonski_eNHa (Post 1131781)


Świetna robota, dzięki.

Twoje projekty dają do myślenia, jak mogłyby wyglądać wiślackie stroje, gdyby ich kwestię nie pozostawić przypadkowi bądź korporacyjnym projektantom od np. adidasa, dla których liczy się tylko odwalenie swojej pracy po linii najmniejszego oporu.
Mam cichą nadzieję, że tymi właśnie projektami jak i facebookową akcją dot. białej gwiazdy zwrócimy uwagę włodarzy klubu na tę ważną dla nas sprawę.
Z tego co się orientuję u naszych "koleżanek" zza Błoń przeprowadzono w tamtym roku konkurs na projekt meczowego trykotu i następnie ich piłkarze dostali stroje na podstawie projektu który zdobył I miejsce. Dlaczego u nas nie można by zrobić podobnego konkursu?

Fiti 23.07.2011 12:30

Cytat:

Pierwotnie napisane przez wonski_eNHa (Post 1131914)

Fajnie by było w czymś takim zagrać. Ale na ten moment jesteśmy związani z Adasiem a nikt nic nie wspomina na temat UA tylko forumowicze.

Jazon 23.07.2011 12:33

^^nikt nie twierdzi że jest inaczej, vide moje 2 ostatnie posty:)

nesta 23.07.2011 12:42

Fajnie byloby miec koszulki w takim stylu jak tworzy Wonski. Taka odwazniejsza, urozmaicona stylistyka jest juz na porzadku dziennym w zachodnich ligach. Szkoda, ze tutaj nie przywiazuje sie wagi do tej kwestii, bo moim zdaniem to czesc wizerunku klubu czyli cos co przeklada sie na jego popularnosc, zainteresowanie sponsorow itd. Po prostu, ladne opakowanie. Moze Wisla bedzie pionierem takich zmian i wejdzie pierwsza w takie pomyslowe, kreatywne projekty koszulek. Nie mowie tu o wscieklym rozowym w jakich gra Juve, ale koszulki wielu klubow pokazuja, ze na tym polu w Wisle sa olbrzymie rezerwy.

Fiti 23.07.2011 13:56

Cytat:

Pierwotnie napisane przez nesta (Post 1131984)
Fajnie byloby miec koszulki w takim stylu jak tworzy Wonski. Taka odwazniejsza, urozmaicona stylistyka jest juz na porzadku dziennym w zachodnich ligach. Szkoda, ze tutaj nie przywiazuje sie wagi do tej kwestii, bo moim zdaniem to czesc wizerunku klubu czyli cos co przeklada sie na jego popularnosc, zainteresowanie sponsorow itd. Po prostu, ladne opakowanie. Moze Wisla bedzie pionierem takich zmian i wejdzie pierwsza w takie pomyslowe, kreatywne projekty koszulek. Nie mowie tu o wscieklym rozowym w jakich gra Juve, ale koszulki wielu klubow pokazuja, ze na tym polu w Wisle sa olbrzymie rezerwy.

Dokładnie, na przykład w/w koszulka Interu. Dlaczego by z naszą wyjazdową tak nie zrobić, żeby była niebieska z przeprowadzonym np. białym pasem, lub biało czerwonym.? Mam nadzieje że w tym sezonie dostaniemy jakąś ciekawą kompozycję.

manolo1906 25.07.2011 20:07

Bylem dzisiaj w adidasie i pytałem sprzedawcę o nowe koszulki. Miły pan potwierdził ze domowe stroje mają być czerwone z białym kołnierzem a wyjazdowe !uwaga! CZARNE!!!
P.S.mam nadzieje że jest źle poinformowany

Michal_1990 25.07.2011 20:40

Cytat:

Pierwotnie napisane przez manolo1906 (Post 1133192)
Bylem dzisiaj w adidasie i pytałem sprzedawcę o nowe koszulki. Miły pan potwierdził ze domowe stroje mają być czerwone z białym kołnierzem a wyjazdowe !uwaga! CZARNE!!!
P.S.mam nadzieje że jest źle poinformowany


Jeśli mają być podobne tego projektu
http://i56.tinypic.com/97mp3l.jpg
to OK. Brzydka nie jest, a byłby to pewnie 3 komplet.

Titto 25.07.2011 20:44

Zajebiście, że z kołnierzykiem - marzyłem o t-shircie z tym elementem.
Natomiast co do czarnych koszulek, mam miłe skojarzenia z koszulkami o tym kolorze (mówię tutaj o koszulkach produkowanych przez Adidasa) np. Liverpool dostał od Adidasa bardzo fajną koszulkę na sezon 2011/2012
http://store.liverpoolfc.tv/Assets/L...3/V13870_n.jpg
Zresztą w poprzednim sezonie to samo.
http://www.justsocca.com/wp-content/...01-580x300.jpg
Jeśli dostalibyśmy coś podobnego kroju właśnie np. Liverpoolu, czy Realu Madryt i czarne koszulki byłyby strojami alternatywnymi (III strojami) nie miałbym nic przeciwko. Jednakże jeśli prawdą jest to co mówisz, że wyjazdowe stroje będą czarne to jestem przeciwny. Jako wyjazdowe wolałbym niebieskie bądź białe. :)


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 23:22.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl