![]() |
Orange Sport to chyba my, a orange sport info to jaga ? Jak to jest ?
|
Cytat:
wujek google nie gryzie. parę sekund szukania. Tyle razy macie podane adresy stron, na których można za frajer obejrzeć mecz to co tydzień pytacie ciągle o to samo. Nie znudziło się wam? zapisać stronkę w ulubionych i po problemie. |
Jeszcze jeden post na ten temat i polecą bany.
Mecz jest zarówno na Orange Sport jak i na Orange Sport Info. |
Cytat:
|
hehe w koncu ta telewizja z TP mi sie na coś przyda
|
http://www.orangesport.pl/tpsa/run?n...34688&plink=bl
Mam pytanie, tylko u mnie tak cicho idzie? Czy oni tak cicho nadają ? ;) |
Cytat:
|
Tez Wam sie zacina co kilka sekund?
|
mnie idzie bardzo płynnie.
|
Da się to jakoś powiększyć?
|
Jak najedziesz kursorem na obraz to w prawym dolnym rogu pojawi sie kwadracik do powiekszenia.
Mi idzie baaardzo płynnie :) |
Mam pytanko bo dawno nie oglądałem na sopcascie. Buforowanie 100% dźwięk leci tylko zamiast obrazu jakieś kwadraciki......... Ktoś mi może pomóc????
|
dziala wam kanal orange sport info? bo mmi nie raz w zyciu moze sie do czegos przydac i akurat nie dziala...
|
mnie tez nie działa
|
mi sie zacina qrde ;/
|
Działa, ale strasznie sie tnie. Jest jakis sposob zeby sie tak nie zacinalo ? Pytanie moze i glupie, ale nie wiem, nie znam sie :D
|
Spróbuj dać prawym przyciskiem na niską jakość. To powinno trochę poprawić.
|
Na stronie orange moga ogladac tylko abonenci neostrady:>??
|
wszyscy mogą oglądać, ale u mnie się tnie co kilka sekund
|
u mnie też się tnie wiec wiesz...
|
Dzięki:) mimo wszystko spróbuje:)
|
zzdecydowanie Public Sport 2
troszeczkę gorsza jakość ale nic się nie tnie |
mi na orange sport nic a nic sie nie tnie i zadnych problemow nie mam. wiec to nie jest wina strony... chociaz cholera ich tam wie.
|
ma ktos linka do dzisiejszego meczu?
|
Kto nie poogląda, niech posłucha - http://radiogol.pl/m3u/RadioGol1.m3u
Audycja zaczyna się tuż przed pierwszym gwizdkiem |
|
Jakie hasło?
|
Cytat:
Haslo:mecze77 |
Cytat:
Public Sport nie nadaje dzisiaj? Bo nie widzę linka na soccer-live.pl/ |
Cytat:
|
hasło: mecze77
nawet przeciez pisze.. |
a na sopie jest?
|
Cytat:
Podziękuj Panom ,którzy ciągle pytają -" Czy jest mecz na Sopcascie"? |
Na tomciotv jest tez i super obraz...tyle tylko, ze bufor 40...nie wiem po kiego te rejestracje skoro muli bardziej niz na public sport.
|
To teraz ci ktorzy pisali zawsze "czy jest mecz na Sopcascie?" niech grzecznie wypierdalaja z transmisji bo buforuje.
|
tnie na tym igool :-/
|
Cytat:
|
na public sport 1 leci teraz legia, pozniej korona bedzie ;/
na igool leci obraz 30 sekund super a pozniej zacina na 10 sek... wrrr !! |
Nigdzie sie nie obejrzy, bo tu i tu bufor jest tragiczny.
Nie ma takiego kanalu na sopku. |
91825 - kanal na sopcascie. tylko bez neta min. 2mb nie macie czego szukac...
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 17:39. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl