Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   Ogladaj mecze Wisły (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=317)

Wisslak 17.03.2010 15:41

Orange Sport to chyba my, a orange sport info to jaga ? Jak to jest ?

Jot 17.03.2010 15:44

Cytat:

Pierwotnie napisane przez mlody_ale_wierny (Post 871534)
losiu niestety nie mam cyfry mam astera bodajże i orange sport nie ma...
wiec gdzie na internecie moge obejzec za frajer mecz?

http://www.soccer-live.pl/transmisje.php?id=pon-pia
wujek google nie gryzie. parę sekund szukania.
Tyle razy macie podane adresy stron, na których można za frajer obejrzeć mecz to co tydzień pytacie ciągle o to samo. Nie znudziło się wam? zapisać stronkę w ulubionych i po problemie.

maaarcin 17.03.2010 15:48

Jeszcze jeden post na ten temat i polecą bany.

Mecz jest zarówno na Orange Sport jak i na Orange Sport Info.

Donki 17.03.2010 15:48

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Wisslak (Post 871540)
Orange Sport to chyba my, a orange sport info to jaga ? Jak to jest ?

Jaga jest na TVP SPORT

<Crasch> 17.03.2010 16:02

hehe w koncu ta telewizja z TP mi sie na coś przyda

Syn Kangura z 1984 17.03.2010 17:04

http://www.orangesport.pl/tpsa/run?n...34688&plink=bl

Mam pytanie, tylko u mnie tak cicho idzie? Czy oni tak cicho nadają ? ;)

Zbyychu 17.03.2010 17:06

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Syn Kangura z 1984 (Post 871590)
Mam pytanie, tylko u mnie tak cicho idzie? Czy oni tak cicho nadają ? ;)

O to samo miałem pytać, wychodzi więc, że nie tylko Tobie. ;)

sqallpl 17.03.2010 17:10

Tez Wam sie zacina co kilka sekund?

Zbyychu 17.03.2010 17:11

mnie idzie bardzo płynnie.

GBO 17.03.2010 17:14

Da się to jakoś powiększyć?

Syn Kangura z 1984 17.03.2010 17:15

Jak najedziesz kursorem na obraz to w prawym dolnym rogu pojawi sie kwadracik do powiekszenia.

Mi idzie baaardzo płynnie :)

12345q 17.03.2010 17:19

Mam pytanko bo dawno nie oglądałem na sopcascie. Buforowanie 100% dźwięk leci tylko zamiast obrazu jakieś kwadraciki......... Ktoś mi może pomóc????

<Crasch> 17.03.2010 17:20

dziala wam kanal orange sport info? bo mmi nie raz w zyciu moze sie do czegos przydac i akurat nie dziala...

Gin 17.03.2010 17:31

mnie tez nie działa

blanco 17.03.2010 17:35

mi sie zacina qrde ;/

Coach 17.03.2010 17:35

Działa, ale strasznie sie tnie. Jest jakis sposob zeby sie tak nie zacinalo ? Pytanie moze i glupie, ale nie wiem, nie znam sie :D

blanco 17.03.2010 17:37

Spróbuj dać prawym przyciskiem na niską jakość. To powinno trochę poprawić.

eryk_cartman 17.03.2010 17:39

Na stronie orange moga ogladac tylko abonenci neostrady:>??

SZYMEK_TSW 17.03.2010 17:40

wszyscy mogą oglądać, ale u mnie się tnie co kilka sekund

Kluvi 17.03.2010 17:41

u mnie też się tnie wiec wiesz...

eryk_cartman 17.03.2010 17:43

Dzięki:) mimo wszystko spróbuje:)

Hudy 17.03.2010 18:15

zzdecydowanie Public Sport 2
troszeczkę gorsza jakość ale nic się nie tnie

Fuks 17.03.2010 18:16

mi na orange sport nic a nic sie nie tnie i zadnych problemow nie mam. wiec to nie jest wina strony... chociaz cholera ich tam wie.

tembeltsw 20.03.2010 14:39

ma ktos linka do dzisiejszego meczu?

3michal_04 20.03.2010 15:11

Kto nie poogląda, niech posłucha - http://radiogol.pl/m3u/RadioGol1.m3u

Audycja zaczyna się tuż przed pierwszym gwizdkiem

tasior228 20.03.2010 15:18

http://igool.tv/mecze.php

mb_1906 20.03.2010 15:27

Jakie hasło?

Hudy 20.03.2010 15:29

Cytat:

Pierwotnie napisane przez mb_1906 (Post 873251)
Jakie hasło?

ślepy?:p
Haslo:mecze77

Tenzen 20.03.2010 15:32

Cytat:

Pierwotnie napisane przez eryk_cartman (Post 871633)
Na stronie orange moga ogladac tylko abonenci neostrady:>??

Podaj linka bo nie widzę tego na stronie orange.

Public Sport nie nadaje dzisiaj? Bo nie widzę linka na soccer-live.pl/

AS82 20.03.2010 15:46

Cytat:

Pierwotnie napisane przez tasior228 (Post 873248)

jeszcze bys haslo podal

MasterCarl 20.03.2010 15:47

hasło: mecze77
nawet przeciez pisze..

klubus 20.03.2010 15:48

a na sopie jest?

matizaq 20.03.2010 15:49

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Tenzen (Post 873255)
Podaj linka bo nie widzę tego na stronie orange.

Public Sport nie nadaje dzisiaj? Bo nie widzę linka na soccer-live.pl/

Nadaje ,ale nie nasz mecz widocznie.....
Podziękuj Panom ,którzy ciągle pytają -" Czy jest mecz na Sopcascie"?

For_FuN_ 20.03.2010 16:03

Na tomciotv jest tez i super obraz...tyle tylko, ze bufor 40...nie wiem po kiego te rejestracje skoro muli bardziej niz na public sport.

koyoot 20.03.2010 16:04

To teraz ci ktorzy pisali zawsze "czy jest mecz na Sopcascie?" niech grzecznie wypierdalaja z transmisji bo buforuje.

AS82 20.03.2010 16:05

tnie na tym igool :-/

Zbyychu 20.03.2010 16:05

Cytat:

Pierwotnie napisane przez AS82 (Post 873266)
tnie na tym igool :-/

Nom, mnie też.

pablo92TSW 20.03.2010 16:06

na public sport 1 leci teraz legia, pozniej korona bedzie ;/

na igool leci obraz 30 sekund super a pozniej zacina na 10 sek... wrrr !!

For_FuN_ 20.03.2010 16:10

Nigdzie sie nie obejrzy, bo tu i tu bufor jest tragiczny.

Nie ma takiego kanalu na sopku.

WiślakMyślenice 20.03.2010 16:14

91825 - kanal na sopcascie. tylko bez neta min. 2mb nie macie czego szukac...


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 17:39.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl