![]() |
Ale niefart MU, 92min błąd obrony i Bayern wygrywa 2:1, mała niespodzianka moim zdaniem.Lyon tak jak przypuszczałem wygrywa 3:1.
|
Ależ mecz mi się podobał ! Nienawidzę Bayernu Minsień ale już nie mogę patrzeć na sir Alexa żującego gumę ! Mam nadzieję że w rewanżu Bayern sobie poradzi.
|
Zasłużone zwycięstwo Bayernu, bo nie ma co ukrywać troche byli lepsi.
Rewanż zapowiada się bardzo ciekawie, tym bardziej że Robben prawdopodobnie już zagra. |
Doliczony czas bramka na 2-1 i Rooney kostkę skręcił przed meczem z Chelsea... :/
|
Jaka niespodzianka? To najbardziej wyrownana para...licze, ze w rewanzu Bayern wywiezie przynajmniej remis ;).
P.S - Szkoda, ze pilkarsko obie ekipy sa slabsze od tych z przelomu wiekow. |
Nie wiem z kim by musiał grać Bayern, żebym mu kibicował..tak samo jak i każdej innej niemieckiej drużynie!
|
Liczę, że Bordeaux pokaże się z lepszej strony w rewanżu:)
|
Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
Ale przynajmniej stanie się to co w naszej lidze z Lechem. Przekonamy się o wartości Manu bez Rooneya. |
Cytat:
Ferguson nic sie nie zmienia :) zujacy gume,cały czerwony i wysoko zapietym swetrem :) I choc tez Bayernu nie trawie ,jeszcze bardziej nie trawie tych z Mu wiec z dwojga zlego niech awansuja Niemcy z tym ze na Old Trafford bedzie im ciezko. |
Gdzie mogę zobaczyć bramki z meczów?
|
|
Cytat:
Ależ Wy tego Manchesteru nie lubicie :foch: |
no jakby nie patrzeć to faworytem do awansu był Manchester, lepsze wyniki w lidze, lepsi zawodnicy.... myślę że dalej nawet po porażce to właśnie Anglicy są bliżsi awansu wystarczy im przecież skromne 1:0 i są w półfinale. Takie mam odczucie że sir Ferguson i jego kopacze przegrali ten mecz na własne życzenie, za bardzo dali się zepchnąć do defensywy. Dużo więcej spodziewałem się po Scholesie i pozostałej dwójce środkowych pomocników, bo mimo iż mieli przewagę liczebną w drugiej linii to nie potrafili wymienić kilku podań, cały czas długa piła do przodu, a tam strata i znowu ataki Bayernu, który muszę przyznać, mimo iż ich nie lubię, że zasłużył na to zwycięstwo tak jak Olic na bramkę bo był jednym z lepszych zawodników tego meczu.
Co do drugiego spotkania to wynik w żadnym wypadku nie jest niespodzianką. Bordeaux rozegrało w sobotę finał pucharu ligi i w meczu tym zagrali wszyscy podstawowi zawodnicy za to Ci podstawowi z OL odpoczywali na ławie gdy ich zmiennicy pokonywali bodajże Grenoble w meczu ligowym. Należy również zwrócić uwagę na fakt, iż Lyon kryzys w tym sezonie ma już chyba za sobą a poza tym po wyeliminowaniu "gwiazdorów" z Madrytu są zapewne mocno podbudowani psychicznie. Rewanż zapowiada się ciekawie, ale myślę że jedna bramka strzelona przez OL rozwiąże sprawę. |
Czy na jakimś kanale Cyfry+ jest transmitowany mecz Arsenal - Barcelona?
|
Almunia przepieron.
|
Arsenal nie istnieje, w zasadzie to powinno być już 0-5
po 15min było 0-9 w strzałach na bramkę Almunia przekot! |
no dzieciaki Arsena Wegnera narazie nie wiedza co sie dzieje na boisku
|
Barcelona zrobiła interes życia z Interem...
Almunia to kosmita... :D |
Łohohohoo co Bendtner teraz zrobił :D szkoda, że spalony
Ogląda ktoś na magicznym kanale 59 lub 69 :D mecz Inter-Cska dzieje się coś ciekawego? |
widać ,że goście kochają to co robią a nie to co nasi kopacze którzy zajawkę na piłkę już dawno stracili :)
podstawowa różnica i gołym okiem ją widać ;) |
Me serce boli widząc jak gra Arsenal. Wg mnie lepiej sobie radzą bez Fabregasa, przynajmniej nie ma posyłania piłek z 40, 50 metra by wnapastnik wyszedł sam na sam lub dośrodkowania na 5 metr...
|
Jak to ladnie okreslil Kolton: "Arsenal gra podworkowy futbol". Mowilem, ze to nie tej klasy zespol co Barcelona...od pogromu ratuje ich narazie Almunia. Ile wogole bylo tych strzalow? 20? Posiadanie pilki, to chyba 70% dla Barcy. Pierwsze 20 minut, to futbol z najwyzszej polki. Nawet ja, ktory zapowiadalem rozstrzelanie Arsenalu, nie spodziewalem sie takiej dominacji druzyny z Hiszpanii...bramek nie ma, ale w koncu padna, bo w zespole z LOndynu kolejni pilkarze traca ochote do gry. A przeciez jeszcze ich czeka na rewanz...co Barcelona zrobi na Camp Nou?!
P.S - W zadnym wypadku nie jestem kibicem B., ale doceniam ogromna klase i jakosc gry. |
Słaba była ta połowa w wykonaniu Arsenalu, ale pocieszam się, że gorzej zagrać już nie mogą i licze, że coś uda się im ustrzelić.
|
i 0-1... zdjac Fabregasa i sprzedac go w cholere...
|
No to kolejny angielski klub moze zaczc sie zegnac z LM i to mi pasuje jeszcze zeby tylko klubu rudzielca zabraklo w finale i bedzie git. Jutro miny angoli w robocie beda bezcenne az chce sie isc do roboty
|
i 0-2, zabrać Kołtonia pozwolić mu się wytrzepać do końca, później zamknąc na leczenie.
|
Anglicy losowania mieli pechowe. Zawsze jednak jest jeszcze drugi mecz, choc nie wierze żeby Arsenal wyeliminował Barcę po tej przegranej, choc jestem jego fanem. Niestety, w meczach z bardzo silnymi rywalami Arsenal kompletnie nie istnieje. Brak lidera? A Arshavin? Wg mnie to wina Wengera, zbyt duży nacisk na grę kładzie na Fabregasa. Idealne podania i dośrodkowania z 50, 40 metrów na Barce to za mało. Problem w tym, że jeżeli trafi on do Barcelony za 50 mln funtów, Wenger może znajdzie tych 2 juniorów (jeden który będzie potrafił go zastąpic a drugi rasowy snajper), lecz wzmocnią niebywale Barcę, która odzyska rytm sprzed roku.
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 10:23. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl