Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Hyde Park Sportowy (moderowane) (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=8)
-   -   Liga Mistrzów 2009/10 (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=4682)

bartek89TS 30.03.2010 21:39

Ale niefart MU, 92min błąd obrony i Bayern wygrywa 2:1, mała niespodzianka moim zdaniem.Lyon tak jak przypuszczałem wygrywa 3:1.

arth_ur 30.03.2010 21:41

Ależ mecz mi się podobał ! Nienawidzę Bayernu Minsień ale już nie mogę patrzeć na sir Alexa żującego gumę ! Mam nadzieję że w rewanżu Bayern sobie poradzi.

grzesiek9000 30.03.2010 21:44

Zasłużone zwycięstwo Bayernu, bo nie ma co ukrywać troche byli lepsi.
Rewanż zapowiada się bardzo ciekawie, tym bardziej że Robben prawdopodobnie już zagra.

$iWu$ 30.03.2010 21:44

Doliczony czas bramka na 2-1 i Rooney kostkę skręcił przed meczem z Chelsea... :/

For_FuN_ 30.03.2010 21:48

Jaka niespodzianka? To najbardziej wyrownana para...licze, ze w rewanzu Bayern wywiezie przynajmniej remis ;).

P.S - Szkoda, ze pilkarsko obie ekipy sa slabsze od tych z przelomu wiekow.

bartek89TS 30.03.2010 21:50

Nie wiem z kim by musiał grać Bayern, żebym mu kibicował..tak samo jak i każdej innej niemieckiej drużynie!

chimpanze 30.03.2010 21:52

Liczę, że Bordeaux pokaże się z lepszej strony w rewanżu:)

Dean 30.03.2010 22:06

Cytat:

Pierwotnie napisane przez bartek89TS (Post 878810)
Nie wiem z kim by musiał grać Bayern, żebym mu kibicował..tak samo jak i każdej innej niemieckiej drużynie!

Cracovia, Legia, Lech? :D

Oldpara 30.03.2010 22:13

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Dean (Post 878818)
Cracovia, Legia, Lech? :D

Może jakiś głupi jestem, ale kibicowałbym Polakom w konfrontacji wyżej wymienonych z Bayernem (z kimkolwiek).

Robbie92 30.03.2010 22:18

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Oldpara (Post 878821)
Może jakiś głupi jestem, ale kibicowałbym Polakom w konfrontacji wyżej wymienonych z Bayernem (z kimkolwiek).

tez sie pod tym podpisuje.:D

Proximus 30.03.2010 22:28

Cytat:

Pierwotnie napisane przez $iWu$ (Post 878803)
Doliczony czas bramka na 2-1 i Rooney kostkę skręcił przed meczem z Chelsea... :/

A to pech...

Ale przynajmniej stanie się to co w naszej lidze z Lechem. Przekonamy się o wartości Manu bez Rooneya.

Wojtas 30.03.2010 22:51

Cytat:

Pierwotnie napisane przez arth_ur (Post 878799)
Ależ mecz mi się podobał ! Nienawidzę Bayernu Minsień ale już nie mogę patrzeć na sir Alexa żującego gumę ! Mam nadzieję że w rewanżu Bayern sobie poradzi.



Ferguson nic sie nie zmienia :)

zujacy gume,cały czerwony i wysoko zapietym swetrem :)


I choc tez Bayernu nie trawie ,jeszcze bardziej nie trawie tych z Mu wiec z dwojga zlego niech awansuja Niemcy z tym ze na Old Trafford bedzie im ciezko.

gris 30.03.2010 22:52

Gdzie mogę zobaczyć bramki z meczów?

$iWu$ 30.03.2010 23:35

http://skrotymeczow.net/

unpredictable_wislaczka 31.03.2010 08:58

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Proximus (Post 878824)
A to pech...

Ale przynajmniej stanie się to co w naszej lidze z Lechem. Przekonamy się o wartości Manu bez Rooneya.

Grali bez niego w sobotę z Boltonem. Zdaje się,że jakoś sobie poradzili :P Mam jednak nadzieję,że nawet jeśli nie na mecz z Chelsea, to na rewanż Wayne będzie gotowy.

Ależ Wy tego Manchesteru nie lubicie :foch:

a11 31.03.2010 09:17

no jakby nie patrzeć to faworytem do awansu był Manchester, lepsze wyniki w lidze, lepsi zawodnicy.... myślę że dalej nawet po porażce to właśnie Anglicy są bliżsi awansu wystarczy im przecież skromne 1:0 i są w półfinale. Takie mam odczucie że sir Ferguson i jego kopacze przegrali ten mecz na własne życzenie, za bardzo dali się zepchnąć do defensywy. Dużo więcej spodziewałem się po Scholesie i pozostałej dwójce środkowych pomocników, bo mimo iż mieli przewagę liczebną w drugiej linii to nie potrafili wymienić kilku podań, cały czas długa piła do przodu, a tam strata i znowu ataki Bayernu, który muszę przyznać, mimo iż ich nie lubię, że zasłużył na to zwycięstwo tak jak Olic na bramkę bo był jednym z lepszych zawodników tego meczu.

Co do drugiego spotkania to wynik w żadnym wypadku nie jest niespodzianką. Bordeaux rozegrało w sobotę finał pucharu ligi i w meczu tym zagrali wszyscy podstawowi zawodnicy za to Ci podstawowi z OL odpoczywali na ławie gdy ich zmiennicy pokonywali bodajże Grenoble w meczu ligowym. Należy również zwrócić uwagę na fakt, iż Lyon kryzys w tym sezonie ma już chyba za sobą a poza tym po wyeliminowaniu "gwiazdorów" z Madrytu są zapewne mocno podbudowani psychicznie. Rewanż zapowiada się ciekawie, ale myślę że jedna bramka strzelona przez OL rozwiąże sprawę.

Proud 31.03.2010 19:46

Czy na jakimś kanale Cyfry+ jest transmitowany mecz Arsenal - Barcelona?

harthausen 31.03.2010 20:00

Almunia przepieron.

luke1906 31.03.2010 20:05

Arsenal nie istnieje, w zasadzie to powinno być już 0-5
po 15min było 0-9 w strzałach na bramkę

Almunia przekot!

qchar90 31.03.2010 20:11

no dzieciaki Arsena Wegnera narazie nie wiedza co sie dzieje na boisku

$iWu$ 31.03.2010 20:15

Barcelona zrobiła interes życia z Interem...
Almunia to kosmita... :D

brylant17 31.03.2010 20:25

Łohohohoo co Bendtner teraz zrobił :D szkoda, że spalony



Ogląda ktoś na magicznym kanale 59 lub 69 :D mecz Inter-Cska dzieje się coś ciekawego?

MaG* 31.03.2010 20:39

widać ,że goście kochają to co robią a nie to co nasi kopacze którzy zajawkę na piłkę już dawno stracili :)
podstawowa różnica i gołym okiem ją widać ;)

WiślakMyślenice 31.03.2010 20:39

Me serce boli widząc jak gra Arsenal. Wg mnie lepiej sobie radzą bez Fabregasa, przynajmniej nie ma posyłania piłek z 40, 50 metra by wnapastnik wyszedł sam na sam lub dośrodkowania na 5 metr...

For_FuN_ 31.03.2010 20:45

Jak to ladnie okreslil Kolton: "Arsenal gra podworkowy futbol". Mowilem, ze to nie tej klasy zespol co Barcelona...od pogromu ratuje ich narazie Almunia. Ile wogole bylo tych strzalow? 20? Posiadanie pilki, to chyba 70% dla Barcy. Pierwsze 20 minut, to futbol z najwyzszej polki. Nawet ja, ktory zapowiadalem rozstrzelanie Arsenalu, nie spodziewalem sie takiej dominacji druzyny z Hiszpanii...bramek nie ma, ale w koncu padna, bo w zespole z LOndynu kolejni pilkarze traca ochote do gry. A przeciez jeszcze ich czeka na rewanz...co Barcelona zrobi na Camp Nou?!

P.S - W zadnym wypadku nie jestem kibicem B., ale doceniam ogromna klase i jakosc gry.

grzesiek9000 31.03.2010 20:47

Słaba była ta połowa w wykonaniu Arsenalu, ale pocieszam się, że gorzej zagrać już nie mogą i licze, że coś uda się im ustrzelić.

WiślakMyślenice 31.03.2010 20:50

i 0-1... zdjac Fabregasa i sprzedac go w cholere...

saklak1906 31.03.2010 21:03

No to kolejny angielski klub moze zaczc sie zegnac z LM i to mi pasuje jeszcze zeby tylko klubu rudzielca zabraklo w finale i bedzie git. Jutro miny angoli w robocie beda bezcenne az chce sie isc do roboty

gigant 31.03.2010 21:03

i 0-2, zabrać Kołtonia pozwolić mu się wytrzepać do końca, później zamknąc na leczenie.

WiślakMyślenice 31.03.2010 21:20

Anglicy losowania mieli pechowe. Zawsze jednak jest jeszcze drugi mecz, choc nie wierze żeby Arsenal wyeliminował Barcę po tej przegranej, choc jestem jego fanem. Niestety, w meczach z bardzo silnymi rywalami Arsenal kompletnie nie istnieje. Brak lidera? A Arshavin? Wg mnie to wina Wengera, zbyt duży nacisk na grę kładzie na Fabregasa. Idealne podania i dośrodkowania z 50, 40 metrów na Barce to za mało. Problem w tym, że jeżeli trafi on do Barcelony za 50 mln funtów, Wenger może znajdzie tych 2 juniorów (jeden który będzie potrafił go zastąpic a drugi rasowy snajper), lecz wzmocnią niebywale Barcę, która odzyska rytm sprzed roku.


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 10:23.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl