Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Hyde Park (moderowane) (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=6)
-   -   Mam pytanie.... (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=349)

AntyDrozd 15.07.2011 21:36

Zna ktoś język słowacki ?

upr 15.07.2011 21:53

Gdzie najlepiej zaparkować samochód jadąc na wtorkowy mecz?

dawidTS 15.07.2011 22:00

Niech mi to ktos przekabaci na angielski :

"W polsce jest mało czarnoskórych,co nie oznacza że ich wcale tam nie ma.Mozna ich spotkać w centrach większych miast, większość polaków jest przyjaźnie nastawiona do tej rasy"


z gory dzieki !!

adam_09 15.07.2011 22:12

Cytat:

Pierwotnie napisane przez dawidTS (Post 1127528)
Niech mi to ktos przekabaci na angielski :

"W polsce jest mało czarnoskórych,co nie oznacza że ich wcale tam nie ma.Mozna ich spotkać w centrach większych miast, większość polaków jest przyjaźnie nastawiona do tej rasy"


z gory dzieki !!

In Poland is just few Blacks, but it does not mean that you cannot find them at all. Generally you can meet them at centers of polish biggest towns. Most of Polish has a possitive attitiude to Blacks.

Grzegorz z Sanoka 16.07.2011 09:49

Może mi ktoś polecić dobrą stronę z mieszkaniami do wynajęcia w Krakowie? :)

Jak ktoś ma jakieś oferty, albo wasi znajomi, to piszcie :)


dzięki jabadabaryba

jabadabaryba 16.07.2011 10:07

http://krakow.gumtree.pl/
http://dom.gratka.pl/
http://studentcenter.com.pl/wynajem/...?lang=pl&typ=m
http://otodom.pl/

nero 16.07.2011 10:20

W KFC kurczak bez kości to Hot & Spicy Strips czy Hot Wings?

Zieniu17 16.07.2011 10:34

Na jakim przystanku wysiąść, żeby dojść do Lasku Wolskiego od strony południowej?

buldus 16.07.2011 10:37

Cytat:

Pierwotnie napisane przez nero (Post 1127668)
W KFC kurczak bez kości to Hot & Spicy Strips czy Hot Wings?

Strips 10znakow

upr 16.07.2011 12:21

Wodociągi (NŻ).

Przy Bielańskich Wodociągach zaczyna się szlak czerwony, który prowadzi m. in. przez kopiec Piłsudskiego.

ero781 16.07.2011 12:34

nie bo Bielany Klasztor (NŻ) mieszkałem tam przez 5 lat wiec powinnem wiedziec ciut lepiej ;)

DrewniaQ 16.07.2011 13:44

Koleżanka chce kupić glany, nie jest z Krakowa, a ja nie mam zielonego pojęcia gdzie można takie buty dostać w naszym mieście. Macie jakieś pomysły, albo konkretne namiary?
Jeszcze (ponoć :P) ważną informacją jest to, że mają być STEEL'a.

LuKaS TSW 16.07.2011 13:55

Zapytajcie w Eboli na Floriańskiej,może będą mieć.

upr 16.07.2011 14:02

Niestety mylisz się. Szlak czerwony zaczyna się przy przystanku Wodociągi (NŻ). Ponadto przebiega tam też Szlak Twierdzy Kraków.

Dalej: Przystanek wcześniej a więc Bielańskie Skały --> zaczyna się tam szlak czarny, którym również możesz wkroczyć do Lasku Wolskiego.

Kolega Ero niestety już zapomniał jak tam jest...

Arteka1906 16.07.2011 19:21

Mam 14 dniowy okres wypowiedzenia na umowie o prace. Te 14 dni to dni robocze czy ogolnie miesieczne? czyli dajac wypowiedzenie 20 lipca, kiedy bedzie moj ostatni dzien w pracy ? Z góry dzieki za odpowiedz.

I drugie pytanie z Krakowa do Sielpi wielkiej, liepiej jechac przez Kielce czy Małogoszcz ? Z punktu widzenia jakosci dróg.

Mistel 16.07.2011 19:35

Miałem na czacie na facebooku ładnie posegregowanych znajomych w grupy. A tu włączam FB i w czacie mam napis: "Szybszy sposób wymiany wiadomościWystarczy kliknąć, aby zacząć rozmowę ze znajomymi, z którymi najczęściej wymieniasz wiadomości."

I mam dostępnych znajomych tylko z grup które były włączone na "dostepny".


Jak wyłączyć ten skur****ński napis żeby było tak jak wcześniej?

Zamieszczam screena:

http://i51.tinypic.com/317e2yf.jpg
______________Czat normalnie____________________ Czat po otwarciu

WISŁAZWE 16.07.2011 22:04

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Arteka1906 (Post 1127952)
Mam 14 dniowy okres wypowiedzenia na umowie o prace. Te 14 dni to dni robocze czy ogolnie miesieczne? czyli dajac wypowiedzenie 20 lipca, kiedy bedzie moj ostatni dzien w pracy ? Z góry dzieki za odpowiedz.

I drugie pytanie z Krakowa do Sielpi wielkiej, liepiej jechac przez Kielce czy Małogoszcz ? Z punktu widzenia jakosci dróg.


Jeżeli złożysz 20 lipca okres wypowiedzenia zacznie się liczyć od soboty 23 lipca czyli zakończy się 6 sierpnia.
Dobrze liczę, ktoś potwierdzi :>

W.S 16.07.2011 22:21

O ile dobrze pamiętam to od niedzieli a nie soboty

Don Donson 17.07.2011 07:38

chodzi o dni kalendarzowe, chyba, że w umowie napisano inaczej.

laurence 17.07.2011 07:47

lecąc samolotem można zabrać na osobę bagaż 20 kg. Chciałbym zapytać czy np jak lecą dwie osoby to w jeden bagaż może ważyć 30 kilo a drugi 10 czy oba muszą 20 kg?

młodyTSW 17.07.2011 08:03

oba po 20kg

Marcinnno 17.07.2011 09:13

Mam trzy pytania odnośnie karnetów. Od października będę studentem rzecz jasna nie posiadam jeszcze legitymacji studenckiej czy też mam prawo ubiegać się o zniżkę ? Kiedy zostanie uruchomiona sprzedaż biletów online ? W razie tego gdy nie będę mógł iść na mecz będzie możliwość '' przepisania'' karnetu na inną osobę ?

mitmichael 17.07.2011 09:46

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Marcinnno (Post 1128083)
Kiedy zostanie uruchomiona sprzedaż biletów online ?

Wkrotce - tak pisze na kartce potwierdzajacej wyrobienie karty kibica na samym dole. Jest juz nawet podana strona bilety.wisla.krakow.pl - tego raczej by nie pisali gdyby taka opcja miala nie powstac juz w tym sezonie. Jezeli jednak ktos wiec cos wiecej to niech napisze

Kobieta_Wislak 17.07.2011 09:55

Cytat:

Pierwotnie napisane przez WISŁAZWE (Post 1128028)
Jeżeli złożysz 20 lipca okres wypowiedzenia zacznie się liczyć od soboty 23 lipca czyli zakończy się 6 sierpnia.
Dobrze liczę, ktoś potwierdzi :>

bardzo dobrze!
od soboty jest to liczone!

wiślak 86 17.07.2011 10:59

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Marcinnno (Post 1128083)
Mam trzy pytania odnośnie karnetów. Od października będę studentem rzecz jasna nie posiadam jeszcze legitymacji studenckiej czy też mam prawo ubiegać się o zniżkę ? Kiedy zostanie uruchomiona sprzedaż biletów online ? W razie tego gdy nie będę mógł iść na mecz będzie możliwość '' przepisania'' karnetu na inną osobę ?

jeżeli nie masz legitymacji nie będziesz miał zniżki. nie ma możliwości przeniesienia karnetu na inną osobę.

wroobel88 17.07.2011 11:12

Cytat:

Pierwotnie napisane przez wiślak 86 (Post 1128115)
jeżeli nie masz legitymacji nie będziesz miał zniżki. nie ma możliwości przeniesienia karnetu na inną osobę.

No ale legitymację szkolna ma chyba kolega ważną więc zniżka się mu należy. Do końca września jest teoretycznie uczniem, a od 1 października będzie studentem.

siwy0000 17.07.2011 11:39

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Arteka1906 (Post 1127952)
Mam 14 dniowy okres wypowiedzenia na umowie o prace. Te 14 dni to dni robocze czy ogolnie miesieczne? czyli dajac wypowiedzenie 20 lipca, kiedy bedzie moj ostatni dzien w pracy ? Z góry dzieki za odpowiedz.

I drugie pytanie z Krakowa do Sielpi wielkiej, liepiej jechac przez Kielce czy Małogoszcz ? Z punktu widzenia jakosci dróg.


Lepiej przez Małogoszcz, droga praktycznie w 80% db/bdb a po za tym prawie znikomy ruch.

wiślak 86 17.07.2011 11:48

Cytat:

Pierwotnie napisane przez wroobel88 (Post 1128121)
No ale legitymację szkolna ma chyba kolega ważną więc zniżka się mu należy. Do końca września jest teoretycznie uczniem, a od 1 października będzie studentem.

ale czy ja jasnowidzem jestem że on od razu po LO czy technikum idzie na studia? może miał rok przerwy i nie ma żadnej legitymacji i dlatego pyta.

tarantulaw2 17.07.2011 12:50

Kupował ktoś coś na e-bay'u z Niemiec? Jak tak, to prosiłbym o kontakt (PW) :).

Arteka1906 17.07.2011 13:36

Cytat:

Pierwotnie napisane przez WISŁAZWE (Post 1128028)
Jeżeli złożysz 20 lipca okres wypowiedzenia zacznie się liczyć od soboty 23 lipca czyli zakończy się 6 sierpnia.
Dobrze liczę, ktoś potwierdzi :>

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Don Donson (Post 1128066)
chodzi o dni kalendarzowe, chyba, że w umowie napisano inaczej.

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Kobieta_Wislak (Post 1128094)
bardzo dobrze!
od soboty jest to liczone!

Cytat:

Pierwotnie napisane przez siwy0000 (Post 1128132)
Lepiej przez Małogoszcz, droga praktycznie w 80% db/bdb a po za tym prawie znikomy ruch.


podziękował.

felipe 17.07.2011 17:45

Jak to jest w administracji - ew. odpowiedzialność karną ponosi pracownik, który wydał decyzję w danej sprawie (szeregowy inspektor :) ) czy ktoś ostatni podpisujący pismo (dyrektor, kierownik itp)?

Kibicka 17.07.2011 18:06

Gdzie mam iść żeby dostać zaświadczenie o niekaralności? I czy długo się na nie czeka?

LuKaS TSW 17.07.2011 18:21

Punkt Informacyjny Krajowego Rejestru Karnego przy Sądzie Okręgowym w Krakowie
ul. Przy Rondzie 7
31-547 Kraków
tel: (12) 619 58 14
fax: (12) 619 57 77

tam dostaniesz,co do czasu oczekiwania,niestety nie wiem.

brzydki.brzydal 17.07.2011 18:22

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Kibicka (Post 1128290)
Gdzie mam iść żeby dostać zaświadczenie o niekaralności? I czy długo się na nie czeka?

W krakowie niestety nie wiem gdzie, ale dostajesz od reki - kosztowalo 50zl (przynajmniej jakos 2 lata temu).

przemo 17.07.2011 18:25

jakieś 2 tygodnie temu brałem takie zaświadczenie w Tarnowie, dostaje się od reki, kosztuje 50 zł

royalmichael 17.07.2011 19:57

Zna ktoś jakieś dobre strony na których można znaleźć oferty mieszkań do wynajmu w Krakowie? oprócz gumtree.pl

1q2 17.07.2011 20:00

Są na Prądniku czerwonym korty tenisowe?A jeśli tak to gdzie dokładnie

WISŁAZWE 17.07.2011 20:06

Cytat:

Pierwotnie napisane przez royalmichael (Post 1128314)
Zna ktoś jakieś dobre strony na których można znaleźć oferty mieszkań do wynajmu w Krakowie? oprócz gumtree.pl

Znalezione na poprzedniej stronie może się przyda; :)


mic 17.07.2011 20:23

Cytat:

Pierwotnie napisane przez 1q2 (Post 1128316)
Są na Prądniku czerwonym korty tenisowe?A jeśli tak to gdzie dokładnie

Sa, mniej wiecej na wysokosci przychodni (mniej wiecej polowa odleglosci miedzy rondem barei, a cmentarzem batowickim)

wiślak 86 17.07.2011 20:26

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Kibicka (Post 1128290)
Gdzie mam iść żeby dostać zaświadczenie o niekaralności? I czy długo się na nie czeka?

po pamiętam że dwa lata temu potrzebowałem coś takiego. nigdzie nie poszedłem ale sam sobie napisałem że ja niżej podpisany legitymujący się dowodem osobistym o numerze zaświadczam że ...


przeszło bez problemu. moim zdaniem szkoda 50 zeta.


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 16:06.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl