![]() |
zobaczymy co się będzie działo jak przyjdzie na derby albo na otwarcie stadionu o ile jeszcze będzie prezydentem miasta
|
Cytat:
Myślisz, że się przejmie wyzwiskami i gwizdami? To jest gość, któremu będą w twarz pluli, a on powie, że deszcz pada. |
Cytat:
Zresztą zaraz Matejas czy jak mu tam, wybroni komunistyczną świnię z wszelkich zarzutów. |
Cytat:
Przecież nie ma żadnej możliwości, żeby przestał być prezydentem.. |
Cytat:
|
Cytat:
Stąd mam pogląd anty Majchrowski, że sam by sobie nie poradził z halą - potrzebuje podebrać pieniądze z innej inwestycji(zaznacze, że dość spore pieniądze). Życie. |
pierwszy raz sama Wisła wpędziła się w kłopoty podpisując umowę z Salwatorem. Do dziś sprawa ta bodajże nie jest rozwiązana. Nie wiem która kancelaria prawna lub jakiś prawnik obsługuje TS Wisła (nie chcę nawet myślec, że nie ma nikogo) i sprawdza te umowy i jej zapisy pod kątem interesów Towarzystwa. Zakładając, że umowa na dzierżawę terenu wiązała się z opłatami,a Salwator za to nie płacił/płaci to umowę należy rozwiązac, a w razie blokowania takiej możliwości sprawa wydaje się prosta do wygrania. Gorzej jak w tej umowie są takie zapisy, które wiążą ręce Towarzystwu ale wtedy pojawia się pytanie kto do tego dopuścił i kto na tym skorzystał przy okazji.
Chyba nie skomunalizowano jeszcze działki na której miała/ma stanąc nowa hala. Gdyby było inaczej to już totalna katastrofa; ani hali ani terenu. Hala w Czyżynach wg wszelkich informacji miała powstac z zaciągniętego kredytu przez KHK, ARM(????) więc wypada zadac pytanie po co 8 mln E skoro zapewniali, że kredyt na całośc inwestycji?! |
Cytat:
Nie rozumiem sposobu na jakim, po pierwsze chcą przerzucić te środki na Czyżyny, a po drugie po co one na tamtą inwestycje gdzie są jedynie 1/10 całości. Czy nawet 1/12. No i jeszcze deal Sowa Majchrowski. Nic tu mi nie pasuje. |
Cytat:
Nagle sie okazalo ze Wisla skolowala kase na hale, i moze znalazla by prywatnego sponsora za jakis czas... ale majcherek cwaniak wymyslil sobie, ze popusci ich ze miasto da kase... przezucili srodki.. a on odrazu srodkowy palec..! Nadzieja w radnych, bo chyba oni tez to musza zaakceptować... |
panowie sprawa jest z góry przegrana, nie mamy NIKOGO we władzach za nami.......
|
Cytat:
Mam wrażenie, że i umowa z Salwatorem i późniejsze ustalenia z miastem były aktem desperacji. Pamiętajmy, że wcześniej nie udało się dogadać z innymi partnerami. Czas uciekał, brakowało alternatywy, więc trzeba było coś zrobić. Opcje były 3: albo nic nie zrobimy i pieniądze przepadną, albo nas zrobią w b**ca i pieniądze przepadną albo się uda. |
Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
Ale wtedy pojawił się "solidny" partner w postaci Salwatora, obiecujący więcej. |
it, nie bardzo wierzę w tą wersję. Can-Pack był solidnym partnerem TS-u od pewnego czasu i nie wyobrażam sobie, żeby wybrali Salwator bo "dawał więcej". Z Can-Packiem nie doszli do porozumienia. Formuła przekazania / korzystania z terenów nie odpowiadała CP, a Wisła nie mogła przystać na propozycję CP z uwagi na warunki, na jakich TS otrzymał tereny od miasta za 99-procentową bonifikatą. Poza tym CP chyba nie do końca był przekonany do tego dealu - nie mają doświadczenia w zarządzaniu taką inwestycją jak budowa hoteli.
|
Doświadczenia w budowie hoteli nie mają, ale są inwestorem budowy zespołu mieszkaniowego na Pachońskiego
|
120 baniek za opóźnienia budowy w Wawie. A u nas? 120 baniek dopłaty i rośnie :)
Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
Cytat:
Oczywiście trzeba teraz nadal walczyc o swoje jednak dopóki, dopóty sami ludzie z Wisły będą podcinac gałąź na której sami siedzą takimi a nie innymi działaniami będzie źle. Zawsze na początku trzeba wyjaśnic własne grzechy, a potem robic i walczyc o swoje. Btw nie trawię Fedorowicza, który sie lansuje na Wiśle przy okazji meczów. Majchrowski Majchrowskim ale to koledzy z partii Fedorowicza mają teraz wiele do powiedzenia w Radzie Miasta jeśli przyjdzie cokolwiek głosowac (wiadomo, że duża cześc sympatie ma ulokowane po 2 stronie) (http://www.bip.krakow.pl/?bip_id=1&mmi=11953) jak również Marszałek Województwa Małopolskiego Marek Sowa to PO, a to właśnie z Urzędu Marszałkowskiego pochodzi owe 8mln euro. Więc niech sobie Fedorowicz da spokój z udawaniem troski o losy jego kochanej Wisełki bo nie zrobił i nie robi nic. |
Prezes Miętta - Mikołajewicz o zaistniałej sytuacji:
http://kiks.tv/2011/01/prezes-ts-wis...-pomoc-mediow/ |
Cytat:
Jak Miętta zaczyna apelować o pomoc mediów to znaczy,że nie posiada żadnej siły nacisku. Dramat i hali mieć nie będziemy chyba w najbliższym czasie. Trzeba się z tym pogodzić i tyle. |
Ze stadionem Wisły na wiosenną rundę nie zdążą
http://krakow.gazeta.pl/krakow/1,357...nie_zdaza.html |
z podanego tekstu zrozumiałem, że na początek rundy nie zdążą (co było oczywiste), ale jakieś mecze rundy mogą rozegrać.
W sumie rybka, tyle czekaliśmy, że tych parę tygodni w te czy tamte nie takie straszne a koniec zaczyna być widać. |
Cytat:
Złamasy nie zdążą nawet z północną. |
zeby na Jagiellonie zdazyli to by bylo super - mecz na szczycie przy pelnych trybunach
|
Nie żebym robił za czarnowidza, ale nie łudźcie się, że ten stadion w marcu czy kwietniu będzie gotowy. W NAJLEPSZYM wypadku na połowę maja, chociaż bardziej obstawiam czerwiec. Trybuna północna najprawdopodobniej gotowa będzie razem z zachodnią.
|
Cóż, już tyle razy (jako laik) się napalałem na otwarcie całego stadionu, że teraz juz bezgranicznie ufam PiotrowiG. Może w związku z tym na ostatni mecz zdążymy ;(
|
A ja się śmiałem jak mi kumpel mówił, że go otworzą w całości w przyszłym sezonie, a tutaj coraz bliżej do tego...
|
ja tez nie wierze w stadion na wiosne
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 07:31. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl