Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Hyde Park (moderowane) (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=6)
-   -   Mam pytanie.... (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=349)

boczek 10.07.2011 14:53

Jak w ORANGE wyłączyć te powiadomienia sms-em po każdej zakończonej rozmowie ?
Tj. ile trwała rozmowa , ile kasy to kosztowało o ile zostało ?

..::PABLO::.. 10.07.2011 15:34

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Lacrima (Post 1124068)
Jeśli legitymacja ważna jest w dniu zakupu karnetu, to uprawnia do nabycia karnetu ulgowego. Więc co będzie później nie ma za wielkiego znacznia.

W takim razie jak się ma do tego zapis na oficjalnej stronie Wisły:
"Dzieci, młodzież ucząca się oraz studenci korzystający ze zniżki będą musieli okazać ważną legitymację zarówno przy zakupie karnetu/biletu, jak i przy wejściu na stadion. "

?

tarantulaw2 10.07.2011 15:55

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Lacrima (Post 1124016)
Na 99% zamknięty.

Mam numer w Orange. Co jakiś czas dostaję sms z nr 105 o treści " Za 3 dni przedłużymy Ci działanie usługi. Aby korzystać dalej z usługi pamiętaj o doładowaniu konta.". Orientuje się ktoś co to za usługa?

http://tomasz.topa.pl/sms-od-orange-wybrany-kraj.html - Jedynie to znalazłem.

gypsy 10.07.2011 16:03

Cytat:

Pierwotnie napisane przez boczek (Post 1124080)
Jak w ORANGE wyłączyć te powiadomienia sms-em po każdej zakończonej rozmowie ?
Tj. ile trwała rozmowa , ile kasy to kosztowało o ile zostało ?

wyślij SMS-a o treści AKT pod numer 530 (koszt SMS-a to 20gr z VAT)

Lacrima 10.07.2011 16:07

Cytat:

Pierwotnie napisane przez tarantulaw2 (Post 1124110)

Też to znalazłam, niestety nie o to chodzi, bo kiedy wchodzę na stronę Orange - nie mam włączonej takowej usługi. Ale dzięki.

boczek 10.07.2011 21:00

Cytat:

Pierwotnie napisane przez gypsy (Post 1124113)
wyślij SMS-a o treści AKT pod numer 530 (koszt SMS-a to 20gr z VAT)

dzięki wielkie !

Sorry za kolejne pytanie o pomarańcze, ale całe życie byłem w erze na abonament, więc zapytam.


W orange pop ( na kartę ) roaming włącza się sam za granicą ? Czy trzeba coś wpisywać, jakieś kody wpisywać itd ?

Wujek dobra rada 10.07.2011 21:07

sam się włącza sms przychodzą że sie aktywuje i witają w danym kraju.

pablo92TSW 10.07.2011 22:06

Jakim tramwajem/autobusem dostać się najszybciej z dworca na Nowy Kleparz??


Edit: poszukałem troche, autobus 130 jest ok?

Znalazłem jeszcze 154

WISŁAZWE 10.07.2011 22:10

Cytat:

Pierwotnie napisane przez pablo92TSW (Post 1124273)
Jakim tramwajem/autobusem dostać się najszybciej z dworca na Nowy Kleparz??


Edit: poszukałem troche, autobus 130 jest ok?

Może być np: 130, 179

Na przyszłość, może się przydać:
http://krakow.jakdojade.pl/

nero 11.07.2011 09:52

Cytat:

Pierwotnie napisane przez nero (Post 1123729)
Gdzie na rynku obejrzę mecz Skonto-Wisła w jakiś cywilizowanych warunkach, stolik - widok na TV - brak tłumów.

hop.......

zim zum 11.07.2011 11:22

Cytat:

Pierwotnie napisane przez nero (Post 1124344)
hop.......

Albo Tak...

TonyWiślak 11.07.2011 15:44

Dostałem i pad wi-fi 32gb .Może mi ktoś powiedzieć jak to można uruchomić?
W instrukcji niestety nic nie pisze na ten temat, a ja jestem w tym temacie kompletnie zielony.

someone_TSW 11.07.2011 16:20

Pytanie do nałgowych słuchaczy muzyki. Chciałbym kupić dobry odtwarzacz mp3. Zależy mi na jakości dźwieku (przede wszystkim) i żywotności baterii/akumulatora. Do tego jakieś słuchawki. Cena w granicach rozsądku, w 200-300 chciałbym się zamknąć. Poleci ktoś coś od siebie ?

Ola7 11.07.2011 18:40

poszukuje apartamentu/kwatery prywatnej na dwie noce we Wrocławiu w przystępnej cenie, poleci ktoś coś?

fifi1906 11.07.2011 18:55

Cytat:

Pierwotnie napisane przez someone_TSW (Post 1124537)
Pytanie do nałgowych słuchaczy muzyki. Chciałbym kupić dobry odtwarzacz mp3. Zależy mi na jakości dźwieku (przede wszystkim) i żywotności baterii/akumulatora. Do tego jakieś słuchawki. Cena w granicach rozsądku, w 200-300 chciałbym się zamknąć. Poleci ktoś coś od siebie ?

Ja bym polecil któryś z serii "creative zen" ! wpisz waść w Allegro:)

tarantulaw2 11.07.2011 19:35

Mam pilne pytanie - mianowicie teraz przed chwilą byłem z kolegą na Orliku na Urzędniczej dowiedzieć się co i jak, i ewentualnie zapisać się, jednak było w cholerę osób na tym orliku grających w siatkę i w nogę, a kogoś kto mógłby tym zarządzać - nie było nikogo. Moje pytanie - tam się trzeba zapisywać? Jak tak, to kiedy, gdzie, i do kogo uderzać?

Proszę o szybką odpowiedź bo to dość pilne...

LuKaS TSW 11.07.2011 19:38

5. Orlik - ul. Urzędnicza 65 - operatorem jest Szkoła Podstawowa nr 34, ul. Urzędnicza 65, tel. 12 633 04 58 może spróbuj zadzwonić pod ten numer,i się dowiedzieć kiedy jest jakiś wolny termin.

Opętany 11.07.2011 23:50

Wiecie może gdzie podczas wakacji są jakieś zajęcia sztuk walki? Obojętne co, obojętne gdzie. Byle utrzymać formę...

Lupo 12.07.2011 00:14

Dostanę w Saturnie przejściówkę na angielskie gniazdka? A jak nie to w jakim innym sklepie?

Prednet 12.07.2011 06:16

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Lupo (Post 1124767)
Dostanę w Saturnie przejściówkę na angielskie gniazdka? A jak nie to w jakim innym sklepie?

Z tego co pamietam to takie przejsciowki były w Castoramie. A jak by nie było to bym szukał w sklepach elektrycznych lub RTV.

tarantulaw2 12.07.2011 07:04

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Lupo (Post 1124767)
Dostanę w Saturnie przejściówkę na angielskie gniazdka? A jak nie to w jakim innym sklepie?

Dostaniesz. Jak wejdziesz, to od razu na lewo, i bodajże przy przedostatniej kasie skieruj się na alejkę po prawo - albo to jest alejka z żarówkami, albo któraś obok. Ale na pewno są.

brzydki.brzydal 12.07.2011 07:17

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Lupo (Post 1124767)
Dostanę w Saturnie przejściówkę na angielskie gniazdka? A jak nie to w jakim innym sklepie?

Uderz do jakiegos sklepu elektrycznego. Jakos dwa lata temu chcialem kupowac w saturnie i tam krzyczeli z aprzejsciowki cos 10zl, a w sklepie elektrycznym kupilem za niecale 5 zlociszy. Sklepik blisko saturna, bo tuz przy skryzowaniu dlugiej ze sw. Filipa. Moze jakies 30-50 metrow dluga w strone rynku od Filipa.

Lupo 12.07.2011 10:06

Dzięki wielkie za pomoc!!

WioReXXX 12.07.2011 14:12

Ktos orientuje sie co się dzisiaj stało przy Rondzie Piastowskim? Czym spowodowany wypadek, chyba świertelny z tego co widziałem. Bedę wdzięczny za informacje.

anka1906 12.07.2011 14:28

Witam, mam prośbę, potrzebuje tytułu i wykonawcy piosenki hip-hopowej, była ona kiedyś u nas na forum wklejana, ale nie pamiętam gdzie. Teledysk jest mniej więcej taki: Facet chodzi po mieście i śpiewa, stoi w domu przy oknie lub ogląda telewizor, gdzie są wiadomości i reportaż o chłopaku który "kradł bo nie miał co jeść", w tym momencie wykonawca ma łzy w oczach. Na końcu teledysku chłopaczek wybiega ze sklepu i wpada na niego, dzieciak sie przewraca, a wykonawca pomaga mu wstać i podaje swoją płytę.
Będę wdzięczna za odpowiedz :)






Dokładnie! Dzięki wielkie :)

PelsonTSW 12.07.2011 14:35

Pewnie chodzi Ci o ten kawałek:
Szad-Dług

Bartosz 12.07.2011 14:52

Przyjaciele z Gdańska, polećcie jakąś knajpę w której można zobaczyć jutrzejszą Champions League.

tomo 12.07.2011 14:56

Mam dwa pytania, a właściwie trzy:

1. Jak nazywa się ten hotel dokładnie na przeciw Wawelu, na prawym brzegu Wisły ? Tam jest restauracja na dachu/tarasie - jakie mają tam ceny ?

2. Pytam też o ceny w restauracji Oranżeria na Jubilacie i na dachu hotelu "Pod Wawelem" ?


PS

Są jakieś podobne knajpy w centrum oprócz wyżej wymienionych ?

EDIT

Bartosz, Arteka1906 dzięki za odpowiedzi !

Jeden 12.07.2011 15:31

Czy korzystał ktoś z najnowszej promocji burgerkinga ? w reklamie radiowej słyszałem,że do każdego whoppera frytki i cola gratis,ile taki whopper kosztuje w tej promocji?:)

Sprawdzone osobiście 9.50 promocja wymiata.

snyrting 12.07.2011 15:46

Cytat:

Pierwotnie napisane przez WioReXXX (Post 1124927)
Ktos orientuje sie co się dzisiaj stało przy Rondzie Piastowskim? Czym spowodowany wypadek, chyba świertelny z tego co widziałem. Bedę wdzięczny za informacje.


http://wiadomosci.onet.pl/regionalne...wiadomosc.html

Bartosz 12.07.2011 15:50

Cytat:

Pierwotnie napisane przez ...:::Tomo:::... (Post 1124954)
2. Pytam też o ceny w restauracji Oranżeria na Jubilacie

http://www.hotelkossak.pl/uploads/fi...nzeria_new.pdf

Arteka1906 12.07.2011 16:21

Cytat:

Pierwotnie napisane przez ...:::Tomo:::... (Post 1124954)
Mam dwa pytania, a właściwie trzy:

1. Jak nazywa się ten hotel dokładnie na przeciw Wawelu, na prawym brzegu Wisły ? Tam jest restauracja na dachu/tarasie - jakie mają tam ceny ?

2. Pytam też o ceny w restauracji Oranżeria na Jubilacie i na dachu hotelu "Pod Wawelem" ?


PS

Są jakieś podobne knajpy w centrum oprócz wyżej wymienionych ?

Hotel Poleski. Ceny pewnie na stronie beda.

Kibicka 12.07.2011 17:06

Ile wynosi obecnie średnia emerytura w PL? hmmm

Zola 12.07.2011 18:03

Mam taki problem: od jakiegos czasu, gdy siedze na gg (na niewidocznym), to po jakichs 5 min po uruchomieniu gg wyskakuje mi powiadomienie "jestes zalogowany na innym komunikatorze (i tu jakies cyfry, numery)... czy to oznacza, ze ktos mi sie WŁAMAŁ na gg i sie loguje np u siebie na moim koncie?

spartan 12.07.2011 19:37

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Kibicka (Post 1125038)
Ile wynosi obecnie średnia emerytura w PL? hmmm

W 2011r - 1777,4 zł

Żmijka 12.07.2011 21:48

Czasem gdzieś można trafic na mapy z zaznaczonym pewnych obszarem. Że obrysowane są granice/ulice, i pole w środku tak lekko jakims kolorem pokryte. To tylko dzieła w programach graficznych czy można to jakimś specjalnym programem zrobić? Lub gdzies na necie?
Potrzebuje zaznaczyć pewien obszar na mapie Krakowa ...

szprotson 12.07.2011 23:29

Szukam kogoś kto np. sam sobie ustalał diete badz po prostu zna sie na tym

Jak ktoś takowy by sie znalazł, niech uderzy priv.

Aniołek_Wisła 13.07.2011 02:49

czy od nowego sezonu zeby dostac sie na stadion Wisły trzeba bd miec karte kibica??

boczek 13.07.2011 03:07

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Aniołek_Wisła (Post 1125409)
czy od nowego sezonu zeby dostac sie na stadion Wisły trzeba bd miec karte kibica??



czemu Wy ludzie nie korzystacie z oficjalnej strony klubu w ogóle ?
Tam macie na wszystko odpowiedzi !!!

www.Wisla.Krakow.pl



====


czy to nie jest przypadkiem niemiecki raper Sido ?


http://s1.blomedia.pl/gadzetomania.p...barracuda2.jpg

gypsy 13.07.2011 12:02

boczek, tak to jest Sido ;)


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 12:52.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl