![]() |
Gdzie mogę sprzedać markowy zegarek? Allegro nie wchodzi w grę, w lombardach przyjmują takie rzeczy? Jeśli tak, to czy ktoś zna w miarę dobry lombard?
|
No to tak ja mam dwa pytania:)
1) Czy przechodził Ktoś z Was rekrutację w firmie CAPGEMINI i może mi opowiedzieć na czym polega ten test co się uzupełnia prze internet... 2) Jak sprawdzić czy opcja korzystania z plików cookies jest włączona ( w Firefoxie)??? :/ |
Frugo jest w kawiarni w Pałacu Bonerowskim ;) 2 zł za butelkę.
|
Glazik - przyznaje nie wiedziałem. Szybko się uwinęli z produkcją.
Pytanie do tych co pili Frugo, smakuje tak samo bądź podobnie jak kiedyś?! |
Cytat:
podbijam na następną |
Cytat:
|
Cytat:
Pozdrawiam |
Gdzie polecicie ściągnąć simlocka z SE K750i? Najlepiej okolice centrum lub Ruczaju/Klin/Borku. Z góry dzięki za namiary na tani serwis GSM.
|
Polecicie jakas stronke gdzie sciagne MP3
bo co znajde to jakies bzdury,opłaty i pobieraczki mi wyskakują kto ma jakas sprawdzoną i dobrą? |
mp3.teledyski.info
|
Cytat:
Jak allegro odpada to zawsze mozesz w niedziele skoczyc pod hale targowa rano,moze uda Ci sie komus go opchnac :) |
Cytat:
2 lata temu angielski byl juz na znacznie wyzszym poziomie niz wczesniej, acz jak ktos zna jezyk, to latwe do zdania. test z informatyki tez prosciutki. Acz pieniadze wciaz oferuja smieszne i lepiej poszukac jakiejs konkurencji i tam aplikowac - to jeden z powodow dlaczego sie tam nie przenioslem - pracujac na szeregowym stanowisku w innej firmie zarabiam wiecej niz w "kapciu" na 2 lini. Acz generalnie na start, lub podczas studiowania moze byc i w takiej sytuacji zachecam, bo pozniej pracodawca inaczej bedzie patrzyl na cv osoby, ktora pracowala w korpo. Ad 2 - narzedzia -> opcje -> prywatnosc -> "usun pojedyncze ciasteczka" |
Włączam komputer o godzinie 8 rano, a zegarek wskazuje w komputerze np. godiznę 16 i datę wczorajszą. Tak codziennie muszę ustawiać czas. Co się dzieje ? wie ktoś jak temu zaradzić ?
|
Cytat:
http://newalbumreleases.net/ http://peb.pl/oferty-audio/ www.thepiratebay.org Powinno wystarczyć ;) |
Cytat:
|
Ja mam podobny problem ale ja wyłączę kompa z prądu. pokazuje mi datę 2004rok i godzine 00.00 i muszę ustawiać od nowa. ta baterię muszę wymienić?
|
Witam wszystkich kibiców Wisły!
Jestem nowym użytkownikiem na forum, a zarazem kibicem nie pochodzącym z Krakowa, dokładnie z małej miejscowości z woj. Zachodniopomorskiego. Mam kilka pytań do was. Jako pierwsze chciałbym zadać pytanie dotyczące biletów. Zatem, czy istnieje możliwość internetowego zakupu biletów? Lub jak wygląda sytuacja z możliwością nabycia biletu tuż przed samym meczem?Jak do tej pory nie miałem jeszcze możliwości oglądania meczu Wisły na żywo i planuję to zmienić. W drugiej kolejności chciałbym się dowedzieć, czy istnieje możliwość kupienia flagi kibicowskiej Wisły, w rozmiarze powiedzmy 2x2, lub 2x3? Jestem otwarty na możliwość nawiązania znajomości z kibicami . Pozdrawiam wszystkich i mam nadzieje, że umieściłem swój post w miejscu, w którym ktoś do niego dotrze. |
Sprzedaży internetowej jeszcze nie ma, choć już miała dawno być.
Bilety przed meczem - zależy od rangi meczu, tu raczej nikt nie jest w stanie Ci precyzyjnie odpowiedzieć. Co do flagi, to nie wiem. |
Cytat:
|
Można płacić w Wiślackim Świecie kartą przy zakupie karnetu?
|
Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
|
Zgłupiałem. Mam myszkę, chyba tą:
http://www.morele.net/logitech-wirel...silver-229276/ I dzisiaj nagle przestała działać. Dostałem ją gratis, gdy kupowalem jakiś tam sprzęt. Dzisiaj po prostu przestała działać, a że nie mam żadnej instrukcji ani nic takiego to nie mam pojęcia co zrobić. Jakoś się ją ładuję, gdzieś tam są jakieś akumulatorki czy coś? Wie ktoś? |
Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
Ja .......e... Własnie niczego na dole nie ma, tylko 2 przyciski (on/off i RESET) i przycisk ze znaczkiem baterii. Naciskałem to, naciskałem, przesuwałem w każdą stronę co się dało. Dopiero jak się wk.rwiłem i wy.ebałem myszką o biurko to się okazało że to coś gdzie jest bateria otwiera się z przodu myszki a nie z tyłu... Troche techniki i się człowiek gubi... A co do wskaźnika to zwróciłem uwagę że przez ostatnie parę dni migał, ale niei byłem pewny czy to chodziło o baterie. |
Cytat:
|
Cytat:
|
Znowu mam pytanie, tym razem może ktoś jednak pomoże - czy ktoś z was wie na 100% czy za jazdę pod wpływem na rowerze można stracić prawo jazdy? :)
|
Cytat:
|
Cytat:
Pozdrawiam |
Szukam Skupu samochodów gdzie zapłacą mi za Fiata Cinquecento
Gdyż wyjeżdżam nie mam czasu szukać kupców i czekać Ewentualnie Sprzedam za 900zł Rok 1997 poj 700 W Dobrym stanie technicznym i wizualnym Polecacie coś? |
ktoś wyjaśniłby mi łopatologicznie.. gdzie i w jaki sposób załatwić sobie NIP i jaki jest termin oczekiwania...
|
Cytat:
Druk, który dostaniesz w urzędzie i będziesz musiał wypełnić wygląda tak: http://www.mf.gov.pl/_files_/podatki...nip3_05.01.pdf |
Orientuje sie ktos gdzie w Krakowie dostane takie "zegarki" (jak zwal, tak zwal :) )?
Allegro mnie nie interesuje. http://i55.tinypic.com/2efuds6.jpg |
Ma ktoś możliwość podbicia praktyk studenckich z kierunku Ochrona Środowiska bez uczęszczania na nie?:) bo nie dostałem urlopu a musze 160 godzin praktyk odbyć... PILNE
|
Cytat:
napisz na www.gumtree.pl - miałem tak w zeszłym roku i bez problemu się znaleźli chętni. Tylko że na forum tutaj ktoś za piwko Ci załatwi koledze po szalu, a na gumtree musiałbyś sie liczyć z kupnem jakiejś flaszeczki lepszej komuś kto by Ci to zrobił. |
czy zna ktoś, i mógłby polecić, jakiś dobry sklep w Krakowie, gdzie dostane dobry stabilizator na kostkę w rozsądnej cenie ?
|
Jest jakiś klub gdzie grają mieszankę disco lat 80/90 (Modern Talking np), tudzież pop / disco polo i tego typu klimaty ? :) Wypadłem z obiegu jeśli chodzi o kluby, a teraz potrzebuję właśnie takich klimatów. Znajdzie się cos? Z naciskiem na to disco 80/90.
Aha - towarzystwo 25-30 lat by nie czuło się nieswojo w towarzystwie danego klubu (za staro lub za młodo), to też ważne. |
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 12:48. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl