Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   Byli piłkarze, trenerzy i inni pracownicy Wisły (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=229)

krysztal 26.02.2026 13:43

Czuję nosem powrót do Wisły.

crux.a 26.02.2026 15:14

Cytat:

Pierwotnie napisane przez krysztal (Post 1659753)
Czuję nosem powrót do Wisły.

Chyba do rezerw. Pierwszy zespół to za wysokie progi dla niego. Pomijam kwestie braku klasy u ojca i syna.

doktor granat 28.02.2026 07:05

Cytat:

Pierwotnie napisane przez krysztal (Post 1659753)
Czuję nosem powrót do Wisły.

Po co nam kolejny tzw. napastnik, który nie strzela goli? Lat 23 (jak ten czas zapier..).
Jak zaczynał w Wiśle to wydawało się, że ma jakiś potencjał, ale to się chyba rozpłynęło. Niech teraz szuka swojego pułapu w.. nie wiem.. avii świdnik? Proszowiance?
Albo poszuka innej roboty.

Patryko 28.02.2026 09:59

Kopie się po czole w Polonii, a tutaj nagle miałby w cudowny sposób przypomnieć sobie, jak się gra w piłkę?

Dajcie spokój, niech idzie do Sosnowca do Szota i Gogóła, to mniej więcej jego poziom sportowy aktualnie.

krysztal 28.02.2026 11:11

Ja nie piszę,że chcę jego powrotu tylko cała sytuacja jak nic pasuje do gierek Zaskrońca i udowadniania,że wie się więcej i umie lepiej

doktor granat 28.02.2026 15:48

Cytat:

Pierwotnie napisane przez krysztal (Post 1659807)
Ja nie piszę,że chcę jego powrotu tylko cała sytuacja jak nic pasuje do gierek Zaskrońca i udowadniania,że wie się więcej i umie lepiej

Mam nadzieję, że tu przeważy druga twarz, którą też dobrze znamy - obraziłem się na x na wieki wieków amen.
I w tym przypadku to byłoby bdb bo tu nie ma do zrobienia żadnego dobrego biznesu dla Wisły - kiepski Buksa przecież nie będzie płacił za możliwość treningów i bycie w Wiśle.

Karherop 01.03.2026 08:13

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Patryko (Post 1659805)
Kopie się po czole w Polonii, a tutaj nagle miałby w cudowny sposób przypomnieć sobie, jak się gra w piłkę?

Dajcie spokój, niech idzie do Sosnowca do Szota i Gogóła, to mniej więcej jego poziom sportowy aktualnie.

Moze kolega wyzej mial na mysli 3 ligowe rezerwy?

wolfy 01.03.2026 15:29

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Karherop (Post 1659821)
Moze kolega wyzej mial na mysli 3 ligowe rezerwy?

Rezerwy są od ogrywania młodych, obiecujących piłkarzy. Buksa ani już nie jest młody, ani tym bardziej obiecujący.

dynek.pl 10.03.2026 09:18

Yaw Yeboah dożywotnio zdyskwalifikowany za obstawianie meczów ze swoim udziałem

https://weszlo.com/byly-gracz-wisly-...stawial-mecze/

doktor granat 10.03.2026 18:51

Kiko trenerem radomiaka, może ich spuści?
Nie pasują mi do ekstraklasy, ale wiadomo.. pan sławek i bliskość warszawki..

adfurle 24.03.2026 16:06

https://transfery.info/aktualnosci/o...z-klubu/268802

Rude wolny. Strach się bać.

Jaroo1 24.03.2026 16:20

Uuu takiego fachowca zwolnić co średnia 1,67 wykręcił w klubie, a w tym sezonie 1,5. Widać, że patałachy się nie znają

azor 24.03.2026 17:16

To nie jest dla Nas dobra informacja.

krysztal 24.03.2026 17:51

Bez żartów.Kolejny klub w którym jego wizja rozjeżdża się z tym co ma do zaoferowania zarząd.
On pod.......ił notes Valckxa czy ki uj?

Jaroo1 24.03.2026 17:59

Przecież to byle dziad. Jedzie na tym co Królewski lubi najbardziej, dobra bajerka, gadka szmatka, tu książkę napisze, tu szkolenia prowadzę itd no i na tym, że jest z Hiszpanii. A tak na prawdę jako trener to jest zerem. Ale jak ktoś ma kompleksy albo lubi nawijanie makaronu na uszy to takiego trenera pożąda.

leszekpw 24.03.2026 20:12

Dobry trener, zdobył PP.

azor 24.03.2026 20:23

I nie poradził sobie kolejno w drugiej polskiej i duńskiej lidze.

gpat 24.03.2026 22:02

W czerwcu na R22 będzie "rudy" dym. Pod ekstraklasę idealny.

As 26.03.2026 23:38

Szok. Jan Kliment gra w reprezentacji Czech.

U nas chłop był daremny a tam się do reprezentacji łapie.

sandomingo 07.04.2026 17:19

Małecki zawsze taki sam. Ponoć opluł trenera swojego obecnego klubu:) ten trener młodszy od Małeckiego, więc musiał chyba gówniarza sprowadzić do pionu

doktor granat 07.04.2026 18:04

Wiek + taka akcja to chyba koniec gry Patryka na szczeblu centralnym.

pepe72 09.04.2026 16:35

Kiko Ramirez przestał być trenerem Radomiaka (27 marca).
Radomiak na skraju bankructwa. W środę zespół otrzymał zakaz transferowy na najbliższe trzy okienka transferowe, czyli do aż 2027 roku.
https://sport.interia.pl/pilka-nozna...z,nId,23325282

Karherop 28.05.2026 13:27

W kwestii ekstraklasy byli pilkarze Wisły którzy do niej awansowali wczesniej i ich dokonania:

Fernandez - 24/25 - 0/0/0
Villar - 24/25 - 1318 min/ 29 występów/ 2 gole/4 asysty
Baena - 25/26 - 1344 min / 29 występów/ 2g/3a
Sobczak 25/26 - 133 min / 8 występow / 0/0

pepe72 12.06.2026 00:02

Ardit Nikaj wrócił do Albanii
https://www.goal.pl/transfery/wisla-...nowy-kierunek/

Ardit Nikaj będzie kontynuował karierę w albańskiej ekstraklasie. Były zawodnik Wisły Kraków został nowym piłkarzem AF Elbasani.

pepe72 12.06.2026 00:03

Ardit Nikaj wrócił do Albanii
https://www.goal.pl/transfery/wisla-...nowy-kierunek/

Ardit Nikaj będzie kontynuował karierę w albańskiej ekstraklasie. Były zawodnik Wisły Kraków został nowym piłkarzem AF Elbasani.

Drozd 12.06.2026 17:36

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Karherop (Post 1664337)
W kwestii ekstraklasy byli pilkarze Wisły którzy do niej awansowali wczesniej i ich dokonania:

Fernandez - 24/25 - 0/0/0
Villar - 24/25 - 1318 min/ 29 występów/ 2 gole/4 asysty
Baena - 25/26 - 1344 min / 29 występów/ 2g/3a
Sobczak 25/26 - 133 min / 8 występow / 0/0

Taki grajek ja Sobczak wielbiony, żałowany, przez zwłaszcza krytyków Królewskiego, nawet nie pierdnął? Niemożliwe :)


Cytat:

Pierwotnie napisane przez As (Post 1660882)
Szok. Jan Kliment gra w reprezentacji Czech.

U nas chłop był daremny a tam się do reprezentacji łapie.

U nas do powrotu Jarka z Sevilli każdy był daremny...

MaLk 12.06.2026 18:56

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Drozd (Post 1664879)
U nas do powrotu Jarka z Sevilli każdy był daremny...

Wiem, że niektórym zacierają się wydarzenia z przeszłości, ale od powrotu z Sevilli też udało nam się koncertowo zawalić jeden awans. Zażarło dopiero blisko rok później ;)

stary dziad 12.06.2026 20:05

Spoko.
Ciepełko, rodzinna atmosfera, oraz jajeczka się skończyły.
Jeszcze tylko zakończyć betonozę i będzie git:rotfl:

wolfy 12.06.2026 20:09

Cytat:

Pierwotnie napisane przez MaLk (Post 1664883)
Wiem, że niektórym zacierają się wydarzenia z przeszłości, ale od powrotu z Sevilli też udało nam się koncertowo zawalić jeden awans. Zażarło dopiero blisko rok później ;)

Umówmy się że po osiągnięciach Moskala to sezon był już pozamiatany. Odpadnięcie z Miedzią pp takim meczu trudno nazwać zawaleniem koncertowo sezonu - jeśli się chce być uczciwym.

MaLk 12.06.2026 22:26

Cytat:

Pierwotnie napisane przez wolfy (Post 1664886)
Umówmy się że po osiągnięciach Moskala to sezon był już pozamiatany. Odpadnięcie z Miedzią pp takim meczu trudno nazwać zawaleniem koncertowo sezonu - jeśli się chce być uczciwym.

Nie no, jeśli ktoś faktycznie chce być uczciwym, to nie będzie pisał, że sezon był we wrześniu pozamiatany, tym bardziej, że pozycję barażową mieliśmy jednak praktycznie przez całą wiosnę, a do meczów barażowych awansowaliśmy z 9 punktami przewagi i z miejsca gwarantującego mecz u siebie.

To, że nie umiemy grać baraży to inna sprawa, kompletnie niezwiązana z tym, jakie "osiągnięcia" w lecie rok wcześniej miał Moskal.

Awans został koncertowo zawalony dopiero w pierwszym, tradycyjnie fatalnym, meczu barażowym z pogrążoną w kryzysie Miedzią.


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 08:10.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl