![]() |
Totalnie nie orientuje się w tym temacie, a mnie to ostatnio troche zainteresowało:
Czy jest szansa sprzedać ziemie jakiejś slabej klasy (nie wiem jakiej, ale chyba takiej najgorszej) znajdującej się na jednej ze wsi paredziesiąt kilometrów od Krakowa jakieś kilka hektarów to jest? Jeśli tak to jaka byłaby taka cena orientacyjna? |
Finał Eurobasketu to jest transmitowany w jakiejś TV? Bo na TVP sport leci żużel, potem copa ... hmm?
|
Co jest? Na TVP miał lecieć mecz Brazylia - Wenezuela, a pokazują jakiś żużel. Publiczna znów sobie w kulki leci?
|
Neymar widzę, że słabo wchodzi w wiraże...
|
Cytat:
|
Potrzebuję wykalbrować alkomat AL 5000, szukając serwisów trafiłem na jeden w którym krzyknęli mi cenę 170 zl (nowy kosztuje ok. 200zl), w drugim 90zl, tez trochę drogo, znacie może miejsce gdzie zrobię to jeszcze taniej?
|
Mam pytanie czy można w jakis sposób zmienic nick?
|
Cytat:
Moje pytanie: Uczył się ktoś języka w szkole "Slavia, centrum języków słowiańskich" ? Jakieś opinie na jej temat ? EDIT: Szprotson, no właśnie 5 LAT temu. 5 lat temu to było tutaj inaczej:) |
Cytat:
Nieprawda. Mi zmienieli jakies 5 lat temu. szukam kogoś kto miał zerwany dwugłowy uda. Priv jak coś. |
Czy moge miec problemy z przekroczeniem granicy jesli w paszporcie mam stare zdjecie? A sie troszke zmieniłem :)
Paszport oczywiscie jesy wazny. Dowód jest w trakcie wyrabiania i na 13 prawdopodobie jeszcze nie bedę go miał. Kociewiak - dzieki ;) |
Ma ktoś wykupiony abonament na STOCKWATCH? Pilna sprawa, jak coś to priv.
|
Cytat:
|
Cytat:
|
Czy w wakacje na uczelni się normalnie pracuje ? Chodzi mi o kadrę nakową. Chciałbym się skonsultować w sprawie projektu z prowadzącym, oficjalne terminy się skończyły wraz z letnią sesją egzaminacyjną, ale mi nie chodzi nawet o osobiste spotkanie tylko wystarczy drogą mailową. Zastanawiam się po prostu czy nie będzie nietaktem jeśli wyślę do profesora mail teraz, bo może jest jakas niepisana zasada, że prof./dr w wakacje sprawami studentów się nie zajmuje.
|
tak, kadra pracuje
|
prof też człowiek i na wakacjach może być albo na stypendium, etc. ale generalnie możesz śmiało pisać na mail. Najwyżej nie odpisze :) pzdr
|
Panowie gdzie w tv można obejrzeć Copa America?
edit. dzięki |
tvp sport......
|
Przejrzałem 17 stron tematu turystyka i znalazłem tylko 2 posty odnośnie krajów Beneluksu, ale bez cennika i takich " życiowych " rad, tj gdzie pójść, czym dojechać etc, także wklejam tutaj - bo więcej osób tutaj wchodzi;
1) Tani hostel w Amsterdamie by ktoś polecił ? Tzn nawet pod Amsterdamem, bo pewnie jest tak, że lepiej się kalkuluje nocleg poza stolica + dojazd do niej, niż posiadanie drogiego lokum w centrum. Także jakby ktoś polecił mi tani, a nawet b. tani hostel byłbym bardzo wdzięczny !!! 2) Wiadomo że im bardziej na zachód od naszej zachodniej granicy tym drożej, ale jak przykładowe ceny w Belgii czy Holandii za bochenek chleba, butelkę wody, czy jakiś tani obiad ? Czy jest tak drogo jak w Norwegii że nawet można z własnymi konserwami jechać, czy bez zbytniej przesady ? |
Jakimi tramwajami/autobusami dojechać najszybciej z Bronowic Małych/Salwatora na Politechnikę Krakowską, wydział mechaniczny?
|
Cytat:
|
Cytat:
|
Jakiego byście polecili dentystę w okolicach NH, w przystępnych cenach?
|
Pytanko
Słyszałem, że aby przystąpić do egzaminu na kat. B, należy mieć ukończone 18 lat, ale: Cytat:
|
Chodzi o to jak masz 18 lat ale nie masz dowodu np na niego czekasz a przystępujesz na kateogrie B
|
Prawo jazdy może otrzymać osoba, która osiągnęła wymagany dla danej kategorii wiek:
|
Cytat:
|
Cytat:
Salami pakowane 200gram bodaj - 1,79 Ser gouda 400g - 1,75 ryż 4x125 gram - 0,49 makaron penne rigate 500g - 0,39 tuńczyk, puszka, 0,65 chleb 800 gram 0,69 sos pomidorowy 500 ml 0,55 jajka 10, wielkościowo m/l 0,99 pomidory 1kg 1.00 keczup 500 ml, 0,69 serek topiony, kółeczko, 1,25 eur woda źródlana 2 l 0,36 to jest generalnie z lidla i jak najtaniej; choć nie byłem jeszcze w carrefourze ani innym tanim ponoć supermarkecie, którego nazwy nie pamiętam zakładając, że z tuńczyka, makaronu i sosu zrobisz obiad dla 2 osób, to Ci wyjdzie 1,60 eur za taki podwójny obiad; nie jest źle, tylko ile można to jeść. A - kotlety - 2,09 eur chyba 350 albo 375 gram, ale też jest tam trochę kości i ogólnie niezbyt dobre, więc średnio polecam. W lidlu uważaj na sól, ja się sfrajerzyłem i kupiłem jakąś za 2 eur, ale da się zapłacić normalnie :). pieprz i oregano mnie wyszły po 0,55 za słoiczki 50 gram; ale to raczej jednorazowy zakup na dłuższy czas. |
Cytat:
Stary ! Zajebiście dzięki ! Właśnie pierw przez 5 dni będę w Belgii z czego 2-3 dni w Antwerpii :). Także te ceny bardzo mi się przydadzą, dzięki ! makaron penne rigate 500g - 0,39 - 40 euro centów, to niecałe 2 złote(!) a przecież w Tesco u nas makaron by tesco jest po 1,50 . Więc śmiem twierdzić że to b. tanio jak za makaron w kraju takim jak Belgia. A nawet to jest taka sama cena . No to spoko się wydają ceny według mnie. A jak paliwo ? Ile za litr dla diesla ? |
dostałem wezwanie od straży miejskiej i tu moje pytanie... jakie konsekwence mnie mogą czekac ?? Od razu mandat, jeśli tak to mniej więcej w jakiej wysokosci czy może jakies pouczenie..?? prosze o odp
|
Cytat:
Edit: zasięgnąłem języka - na kurs możesz zapisać się na 3 miesiące przed urodzinami, bez ukończonej 18 możesz jeździć i chodzić na wykłady, ale do egzaminu nie podejdziesz |
Nie jeżdżę autem (a zwłaszcza tutaj), więc niespecjalnie orientowałem się - wydaje mi się, że koło 1,40 ale zaraz idę do carrefoura, to pewnie dorzucę coś nowego spożywczego, a zarazem może minę jakąś stację. Tylko nie spodziewaj się takich cen w mniejszych sklepach (zwłaszcza nocnych), a lidl jest chyba do 18 - u mnie jak praktyki trwają do ok. 17.30 ciężko się wyrobić.
|
Żeby składać wniosek o dowód osobisty (normalny, ważny 10 lat) trzeba mieć UKOŃCZONE 18 lat. Żeby zdawać prawko trzeba mieć UKOŃCZONE 18 lat. Ale, tak jak j,a można zdawać prawko zaraz po urodzinach. Urodziny miałam 5 kwietnia, egzamin chyba 7. Możesz sobie wyrobić dowód tymczasowy ważny 5 lat i na jego podstawie zdawać prawko tuż po UKOŃCZENIU 18 lat.
jakieś pytania jeszcze? :) |
Szybkie pytanko, od jakiej wersji GG, jest możliwość otwarcia wielu okienek rozmowy w jednym dużym oknie :)
Bo nie mogę znaleźć. |
Dobra dzieki za info co do prawka ;)
a teraz drugie, może się już to przewinęło i mi umknęło. Gdzie dostane FRUGO w Krakowie? ;> Najlepiej gdzieś okolice Pradnika Bialego :) |
Cytat:
|
Podbijam: dostałem wezwanie od straży miejskiej i tu moje pytanie... jakie konsekwence mnie mogą czekac Od razu mandat, jeśli tak to mniej więcej w jakiej wysokosci czy może jakies pouczenie.. prosze o odp
|
Śmiga wam OPEN FM?
|
Cytat:
|
Cytat:
MAla podpowiedz ;) http://www.wirtualnemedia.pl/artykul...sprzedazy-foto# |
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 20:16. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl