![]() |
Cytat:
Chciałbyś żeby taki pajac zakładał naszą koszulkę? |
Cytat:
(Może odór z paszczy od niemytych zębów Henrikeza powalił Teodorczyka?) BTW Iliev ile komedii odwalał w meczach.... co rusz to leży. A Genkow kilka meczy temu... |
Nunez miał podobne akcje do Teodorczyka, może nie takie ewidentne, ale nurek był z niego pierwsza klasa. Poza tym myślę, że nie ma co oceniać Łukasza po tym jednym wyskoku, bo założę się, że koledzy pięknie go wyśmiali i już się ogarnął :D
PS. Ja osobiście wolę, żeby ten "pajac" zakładał naszą koszulkę niż taki Sikorski. |
Nie ogarnął się:
- "Boiskowe cwaniactwo, czyli symulowanie ce..... wielu napastników i nie uważam, aby było coś w tym złego. Przy każdym kontakcie z piłką staram się przynieść drużynie jak najwięcej korzyści, dlatego jeżeli jest okazja wywalczyć rzut wolny lub rzut karny, to nie widzę powodów, aby z niej nie skorzystać. Muszę jeszcze nad tym popracować, bo nie zawsze mi się udaje, czego dowodem jest mecz z Lechem Poznań i starcie z Luisem Henriquezem. Oglądałem to zdarzenie kilkukrotnie i muszę przyznać, że miałem z siebie niezły ubaw." Iliev i Sikorski( chyba,że go przerobią na pomocnika jak swego czasu Gudjohnsena w Chelsea) powinni podzielić los Nuneza i opuścić nasz klub. Akurat w pracy byłem jak był mecz z Legią więc Genkova nie oceniam. |
Sorry Teodorczyk to burak i gwiazda jednej części sezonu. Z Polonii najbardziej ciekawymi zawdonikaami są Wszołek, Dwaliszwili i Brzyski. Kokoszki nie uwzględniam ze względu na jego pobyt w Wiśle, Baszcza bo jest wiekowy. Ciekawe w kontekście Polonii jest tylko to, jak dociągną do końca rundy - jeżeli będą nadążać motorycznie, to znaczy, że latem trzeba chłopaków ganiać po pastwiskach niczym Jarek Bako....
|
Gramy piach, inni też nieszczególnie się popisują a mimo to mamy straty do drugiego miejsca 6 punktów:). Ja już się niczemu nie dziwie i też nie zdziwię się specjalnie jak za kilak kolejek to my będziemy na drugim miejscu w tabeli.
Nie ma tu żadnego zespołu, który byłby w stanie grać na pewnym poziomie, poniżej którego nie zejdzie. Masakra i amatorka pełną gębą. |
Cytat:
Co zaś do zwycięstwa Legii - spalony przy pierwszym golu był zdecydowany, ale w Lidze + Ekstra musieli dla "wyrównania" pokazać spalonego Meliksona przy I bramce (ze wskazaniem 81 cm.). Tylko, że Meikson nogami był na równi (jak wskazuje kreska Canal +) a wystawał za ostatniego obrońcę tułowiem..... A Kucharczyk był na widocznym spalonym (skoro przy Meliksonie było to niespełna metr, to tutaj było więcej niż 1,5 metra).... Skoro bawimy sie Panowie Twarowski i Smokowski w aptekarstwo, to dlaczego przy 3 golu Legii nie pokazaliście ile cm na spalonym był Ljuboja??? Podejrzewam, że na takim samym jak Melikson - góra metr. Ciekaw jestem czy Weszło będzie dzwonić do sędziego "Śpika" ??? Wszak po pomyłce w meczu Wisła - Jaga dzwonili do Lyczmańskiego....... |
spokojnie, Górnik dziś wygra i mamy 8 punktow straty. A jeśli żabole chcą sie liczyć to takie ważne mecze jak dziś, wygrywać muszą.
|
Co sądzicie o moich typach:
Polonia Korona 1 Lechia Legia x jagiellonia Widzew 2 Piast Ruch 1 Zagłębie Podbeskidzie 1 Pogoń Śląsk 1 Wisła Lech 1 Real Borussia 1 Milan Malaga 1 Do wygrania mam na czysto 18000 ale i tak wiem że z pewnością nie ułoży się tak jak myślę. |
Jaga - Widzew 1, Piast - Ruch x, Milan - Malaga x.
Pozdrawiam, Zbigniew Boniek. Precz z hazardem. |
Cytat:
J-W !! P-R P-Ś W-L ale wszystkie one oczywiście mogą wejść tak jak napisałeś - czego Ci życzę. |
Cytat:
Tu sie zgodze Wszolek i Brzyski to ciekawi zawodnicy ,ten drugi nawet moglby sie na kadre załapac ,nieliczny ktory wie co to dobra centra w pole karne. natomaist niezgodze sie co do Dwaliszwieliego,nie wiem co wy w nim widzcie ,gosc moze i sillny,umie sie rozepchac ale jakis taki drewniany. co do dziejszych derbow,to slabiutkie,ni jak do tych sprzed 3-4 lat na starym Stadionie Slaskim. |
Cytat:
|
Karuzela trenerska zaczyna się rozkręcać na dobre w naszej ekstraklasie, na razie zmieniono ich u nas, w Śląsku, Ruchu, Bełchatowie i Podbeskidziu a w kolejce już czekają:
Zagłębie Lubin gdzie miałby trafić "ulubieniec" wszystkich kibiców Wisły boski Franz Smuda http://ekstraklasa.wp.pl/kat,32298,t...wiadomosc.html Jagiellonia Białystok - powrót Pepa Probierza na polski biegun zimna http://ekstraklasa.wp.pl/kat,75914,t...l?ticaid=1f7aa Pogoń Szczecin - tu z kolei miałby pracować Mourinho z Kaszub, Tomasz Kafarski http://ekstraklasa.wp.pl/kat,32304,t...wiadomosc.html Edytka: u naszych przyjaciół we Wrocławiu miesza i to konkretnie ich były trener Ryszard Tarasiewicz, który podobno (?) złożył wniosek do PZPN o zawieszenie w rozgrywkach swojego ukochanego klubu. Powód - pieniądze. http://ekstraklasa.wp.pl/kat,98810,t...wiadomosc.html |
Cytat:
|
http://www.wisla.krakow.pl/pl/aktual...rze_do_lat_19/
Przegrać z reprezentacją Cypru i to jeszcze w kategorii U19, wstyd mimo to że to było towarzyskie spotkanie |
Cytat:
|
Oglądał ktoś Lechię? Jak ten Łazaj zagrał? Pokazał coś poza bramką? Bo chłopak już, w którymś wcześniejszym meczu, chyba z nami, wpadł mi w oko dobrą, odważną grą. Ciekaw jestem czy to tylko przebłyski, czy faktycznie mogą z niego być ludzie?
BTW zwróciliście uwagę, że w 80 dotychczasowych meczach padły tylko 4 wyniki po 0-0? Dzisiaj za nami mecz numer 81, z tego co czytam zanosiło się na 0-0, a i tak ktoś coś wepchnął. Może poziomem rozgrywki nie powalają, ale chociaż bramki można pooglądać. |
Widzew- Amica Najgorsza beznadzieja jaka widzialem w tym sezonie az sie patrzec nie mozna dzieci na podworku lepiej w pilke kopia:ostrzegam:
|
Dokładnie mecz Widzew vs Lech był bardzo słaby. Pierwsza połowa w , której było dużo bezwładnej kopaniny i po prostu wiało nudą. W drugiej połowie coś się ruszyło , ale momentami zęby mnie bolały od tego co się tam wyczyniało. Żeby do wyrzutu z autu nie potrafić się ustawić i wyjść na pozycję ? Tego nie potrafię zrozumieć. Do tego nie trzeba wielu godzin treningów a wystarczy trochę pomyśleć. Jak dla mnie Lech najgorzej z wszystkich drużyn Ekstraklasy wykonuje rzut z autu. Właściwie można oddać piłkę rywalowi od razu , bo 99 % takich zagrań kończy się stratą.
Jednak najbardziej podobał mi się w tym meczu Linetty. Chłopak wszedł w 60 minucie i naprawdę się wyróżniał. Jego lekkość w poruszaniu się i inteligencja zrobiła na mnie ogromne wrażenie. Facet wszedł na boisko i grał momentami tak , że szczęka opadała mi na ziemię. Jasne , ze wiele nauki przed nim , ale na tle naszych ligowców widać , że chłopak myśli na boisku i ma duże umiejętności. Na pewno za ten mecz duży plus mu się należy. Nie chcę zagłaskać chłopaka , bo zagrał dotychczas 2 razy , ale potencjał chłopak ma ogromny. Cieszą 3 punkty jak nie wiem co. :} Gra na pewno mniej... Ale wybrzydzać nie zamierzam. |
|
Żeby Polonia dowiozła trzy punkty, bo nas Podbeskidzie goni...
|
No to po dzisiejszej porazce z Jagiellonia nie bedzie Legia w dobrych nastrojach. Do tego jezeli w styczniu rzeczywiscie moga odejsc najlepiej opłacani pilkarze to sytuacja jeszcze sie moze pogorszyc a taki Lech czy Polonia Warszawa juz na to czekają. Jeszcze w tej lidze wiele rzeczy sie wydarzy - ciekawe czy znowu Lka sfrajerzy tak jak przez ostatnie sezony
|
Bramka Amiki nie powinna być uznana. Kopnięcie w głowę bramkarza było ewidentne. Borski stał blisko i co ? ....nic. Cały Borski, stary drukarz.
|
No i Nowa Legia wtopila, tak to jest jak sie sprowadza odpady z zagranicy w postaci Sulera. Kazdy ma swojego Jopa...
|
Cytat:
Zapowiada się jeszcze "ciekawsza" wiosna niż rok temu i... jeszcze ch.jowsza jak chodzi o poziom sportowy. Legia, Wisła, Polonia, Zabrze, Ruch - sprzedaż 1-2-3 najlepszych bez reinwestycji Lechia - pewnie strata Traore Śląsk, Korona - na garnuszku-łasce/niełasce miasta Bełchatów - dogorywa Będzie wesoło... Czyli faworytem do MP jak dla mnie mimo wszystko Legia i Amica. |
Cytat:
Zimą zapowiada się z resztą niezły exodus co lepszych graczy z ligi - pytanie tylko czy ktoś ich będzie chciał i za jakie pieniądze. Prezesa Nakoulmę (który wymiata w ekstraklasie) nikt nie chciał kupić za 1 mln euro. Niby miał iść do Lorient, był na testach - i guzik z tego. Zachodnie kluby dobrze wiedzą, w jakiej kondycji finansowej są polskie ekipy także będą zbijać cenę jak tylko się da (przykładem może być transfer Kirma do Groningen). Oczywiście są wyjątki typu Terek Grozny czy kluby tureckie, ale i tamte kierunki prędzej czy później się skończą. |
Cytat:
|
Cytat:
|
Wiesz, że z boku to wygląda tak, że jedyne co Ci zostało to ekscytacja czy Legia będzie pierwsza czy trzecia? I to już kolejny rok.
:) |
Cytat:
Złośliwie rzekł... |
Wszystko fajnie miło i przyjemnie po dzisiejszym meczu. W sumie jestem zadowolony. Nie może być inaczej,bo spodziewałem się porażki. A tak z bezpośrednim rywalem w walce o utrzymanie mamy remis. Jest dobrze.
Teraz dobrze by było aby w 3 spotkaniach zdobyć chociaż punkt, dwa. Wymagać więcej byłoby niepoważne. A te punkciki pomogą, myślę, uniknąć nam zimowania blisko BB. Bleżej niż obecnie. Także trzeba zdawać sobie sprawę iż zajęcie miejsca barażowego jest równe degradacji. Nie ma się co oszukiwać ale w klubie nie ma atmosfery walki o cokowiek a już szczególnie o ligowy byt. U nas widać, że mentalnie wszystko leży i kwiczy, każdy gra swój własny mecz. A wyjścia z tego nie widać w ogóle. Ciekawe co za rok, dwa ? Fajnie by było jakby Cupiał przemówił. Strasznie dziwnie zarządzany jest ten klub. Takie jest moje zdanie. |
Cytat:
......stawiam orzechy przeciwko dolarom, że jak stary Walter zejdzie z tego padołu łez, a ITI zażąda natychmiastowej spłaty długu to spotkamy się w tej II lidze wschodniej albo dołach 1 ligi. Szybciej niż myślimy :) |
Cytat:
|
Tym bardziej ze co to za radosc byc w czolowce jak sie tego mistrza nie zdobylo? Lepiej byc raz mistrzem na 5 lat niz 5 razy byc na podium ponizej 1 miejsca.
|
Rozmowa "trochę" odbiega od sensu moich słów.
Bo nigdy nie chodziło o to co jest lepsze "mistrz raz na 5 lat i ciągłe podium" czy "mistrz,7 miejsce,10 miejsce, 12 miejsce, mistrz". Tylko o to, że parę lat temu była szyderka z doceniania niewątpliwej (również w skali Europy) serii łapania się do czołówki, a teraz okazuje się, że tramwaj odjechał i do czołówki drugi sezon z rzędu się nie wchodzi i istnieje ryzyko wypadnięcia na lata z obiegu. Nie jest to więc takie proste i w ogóle hihi. Życie uczy pokory. Ale mówię - II liga wschodnia 2017 Legia - Wisła :) |
Spokojnie, wystarcza 3 kolejki i nagle sie jest w czubie tabeli, tak samo odwrotnie. Nasza liga nigdy nie jest przewidywalna.
|
Cytat:
|
Kolejka jak na razie układa się dla nas bardzo dobrze-porażki zaliczyły Podbeskidzie i Bełchatów. Jutro muszą być 3 pkt ze Śląskiem i widmo strefy spadkowej znacznie się oddali.
|
gdyby zagłębie nie miało odjętych 3 punktów to wyprzedziłoby Wisłę. Czyli jesteśmy 3-cią siłą tej ligi= od końca.
Jutro zwycięstwo poprostu Śląsk odda 3 punkty za mistrza w tamtym sezonie. |
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 18:26. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl