Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   Plotki oraz Wasze propozycje dotyczące transferów (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=4404)

Jontek 04.08.2020 16:43

Zgodnie z tematem, propozycja:
Łukasz Norkowski - 20 latek miał dobry sezon w I lidze, ale został odpalony przez Lecha i ma wolną rękę w poszukiwaniu klubu, rozwiązałby nasz problem jako młodzieżowiec i byłby cennym środkowym pomocnikiem

fansorina 04.08.2020 17:09

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Jontek (Post 1554419)
Zgodnie z tematem, propozycja:
Łukasz Norkowski - 20 latek miał dobry sezon w I lidze, ale został odpalony przez Lecha i ma wolną rękę w poszukiwaniu klubu, rozwiązałby nasz problem jako młodzieżowiec i byłby cennym środkowym pomocnikiem

Przecież mamy na tej pozycji młodzieżowca Pawlowskiwgo, który jest już jako tako sprawdzony w ekstraklasie.

siara 04.08.2020 18:17

A jak z wypożyczonymi ? Plewka, Zdybowicz, Balicki, Morys, Wyjadłowski, Szota ???

Jontek 04.08.2020 18:36

Szota miał wypożyczenie do końca roku kalendarzowego, więc chyba został na wypożyczeniu. Reszta ma małe szanse na zajęcie miejsca młodzieżowca, o byciu uzupełnieniem składu nie wspominając...

Mar85 04.08.2020 19:15

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Garret (Post 1554400)
Stolarczyk, Sobol... 29 latek to nie dziadek, nie popadajmy w skrajności. Ja wiem, że pieniądze zarabia się na młodzieży, ale ta młodzież mu mieć też z kim grać. Nie wiem, czy Abramowicz jest dobry i czy byłby wzmocnieniem, bo po prostu nie oglądam 1 ligi, ale skreślanie z góry ze względu na wiek gościa, który nie skończył nawet 30, jest absurdem. Jak umie kopać piłkę, to nie widzę żadnego problemu.

Tylko weź pod uwagę jedną istotną rzecz. Ten Abramowicz nie rozegrał ani jednego meczu w Ekstraklasie a ma 29 lat. Taki Stolarczyk ile miał meczy jak do nas przychodził? Ponad 150.

Jontek 05.08.2020 11:51

https://zapodaj.net/images/79ad63a968e8a.pngOby to była tylko plotka xD

El'kabat 05.08.2020 12:00

No z tego co pisza na TT to jakiś gruby komediant z gościa w tamtych kręgach, do Janickiego do pary idealnie :D

https://twitter.com/Radek_Misiura/st...37608846761984

"W meczu z Belenenses Adi Mehremić strzelił 2. gola samobójczego w tym sezonie. Gdy opuszczał murawę, kibice "Ptaków" mocno z nim pojechali. Sam Bośniak, jak na chłopaka z Bałkanów przystało, nie pozostał im dłużny. Btw, tragicznym jest obrońcą. "Szrot z Bałkanów" - znana fraza."

Jontek 05.08.2020 12:02

https://www.transfermarkt.pl/adi-meh...spieler/192897 akurat brakuje mu Polski do "złap je wszystkie"

pomeran 05.08.2020 12:08

Faktycznie... jakość a nie ilość. Przecież to nawet śmieszne nie jest.
Ale spoko.. zaraz się znajdzie jakiś komediant co powie ze mamy zespół dużo mocniejszy niż stal i warta i na pewno nie spadniemy.

Sparing to tylko sparing... ale biorąc pod uwagę ze gramy w teoretycznie najmocniejszym składzie (poza Kubą i Bashą) to średnio na tle tej stali wyglądamy. To na pewno zasłona dymna ...

Jontek 05.08.2020 12:13

https://www.wykop.pl/cdn/c3201142/co...jlfT6eu912.jpg
https://www.wykop.pl/cdn/c3201142/co...l3sFIamS70.jpg


xDDDD

robert777 05.08.2020 12:17

Trzeba dać chłopakowi szansę. A może się jeszcze ogarnie...

Mar85 05.08.2020 12:21

Ta bo w 12 klubach miał rzeczywiście mało szans xd

robert777 05.08.2020 12:24

Nie każdy odpala od razu. Może niektórzy rzeczywiście potrzebują 13 klubów żeby odpalić. Może 13 to dla niego liczba magiczna. Bądźmy dobrej myśli

Jontek 05.08.2020 12:31

Pewnie to tylko spalanie źródeł przecieków jak w przypadku Curro czy jak mu tam.


Beqiraj trafił bez przecieków :)

bridgeburner 05.08.2020 12:31

Ja bym jeszcze raz z Burdenskim sprobowal
Może akurat tym razem odpali! A co? Nie stać nas?
Albo Oudja, z wiekiem nabrał doświadczenia!

Jak bez przecieków? Transfery.info czyli Hanejko informowali o Beciraju 3 dni przed transferem

Karherop 05.08.2020 13:27

Pachnie szrotem, niestety.
W tym transferze za bardzo nic się nie zgadza. Ostatni mecz 9 miesięcy temu. Nigdzie nie zagrzał miejsca dłużej niż rok i nigdzie nie zagrał całego sezonu. Transfer na alibi po jak najmniejszym koszcie... W 2015 roku testowało go Podbeskidzie ale odpaliło.

Obym się mylił, ale przeczucie mam kiepskie.

czaro 05.08.2020 14:27

Cytat:

Pierwotnie napisane przez El'kabat (Post 1554445)
No z tego co pisza na TT to jakiś gruby komediant z gościa w tamtych kręgach, do Janickiego do pary idealnie :D

To samo pomyślałem : )

Uzupełni ich Klemenz na wahadle.

A z przodu On:
http://www.90minut.pl/kariera.php?id=24361

Może Odra nie chciałaby wiele, warto zapytać.

tomasz_19 05.08.2020 14:54

Karherop
nie wiedziałem, że Górale go odpalili
GRUBO

Toeju 05.08.2020 14:57

Forumowicze w formie, jazda po piłkarzu przed jego podpisaniem.

Dive Pirate 05.08.2020 15:11

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Toeju (Post 1554468)
Forumowicze w formie, jazda po piłkarzu przed jego podpisaniem.

Raczej próba oceny "potencjału" .

bridgeburner 05.08.2020 16:15

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Toeju (Post 1554468)
Forumowicze w formie, jazda po piłkarzu przed jego podpisaniem.

Po to bedzie za pozno, w koncu po swoich nie wypada jechac

Kac 05.08.2020 16:45

oby to tylko plotka

k.urwa za pozno, podobno podpisal hahaha

Jontek 05.08.2020 17:01

Cytat:
Forumowicze w formie, jazda po piłkarzu przed jego podpisaniem.

Ok, oto Mehremic:


2011/2012 - 8 występów w lidze bośniackiej dla Velez Mostar


2012/2013 - 12 występów i 3 bramki w lidze bośniackiej dla Velez Mostar w rundzie jesiennej, ale po niej został odpalony i w rundzie wiosennej zagrał tylko 3 razy w 2 lidze bośniackiej dla Olimpic Sarajewo, z którego też został odpalony



2013/2014 - jesienią zakotwiczył w lidze słowackiej rozgrywając aż 4 spotkania Ruzomberoka, ale ten z niego zrezygnował i wiosną grał już w lidze łotewskiej dla Spartaksa Jurmala, 15 spotkań i jeden gol to wszystko, bo później trafił na ławę i został pożegnany


2014/2015 - kolejny sezon rozpoczął już w barwach Frydek-Mistek, które wtedy grało w 2 lidze czeskiej, rozegrał tam 13 spotkań i strzelił 4 bramki


2015/2016 - szok! na kolejny sezon wreszcie został w tym samym klubie, w drugiej lidze czeskiej dla Frydek-Mistek rozegrał kolejne 9 spotkań jesienią i na wiosnę za darmo odszedł z powrotem do ligi słowackiej, tym razem do FK Senica, gdzie rozegrał 13 spotkań, strzelił 1 bramkę i tradycyjnie został odpalony


2016/2017 - pozostał jednak w lidze słowackiej i dla Spartaka Myjava zagrał 11 razy strzelając 3 bramki, ale wiosną znowu ruszył w świat, tym razem do ligi austriackiej, gdzie dla zespołu St. Polten zagrał 13 razy i strzelił 1 bramkę


2017/2018 - jesienią w St. Polten zagrał tylko raz i został znowu odpalony, więc musiał sobie szukać klubu na wiosnę i tak trafił do Zeljesnicara Sarajewo, czyli znowu liga bośniacka, wiosną 12 występów i kolekcja 6 żółtych kartek


2018/2019 - Zeljesnicar Sarajewo przystąpił do europejskich pucharów, ale przerżnął w pierwszzej rundzie i nasz bohater nawet w tych meczach nie zagrał, a wręcz został z klubu odpalony, więc jesienią kolejny wyjazd z ligi bośniackiej, tym razem próba podbicia ligi ukraińskiej, gdzie przez cały sezon w klubie Karpaty Lwów zagrał 18 razy, strzelił bramkę, zaliczył 2 asysty i zebrał 6 żółtych kartek, oczywiście po sezonie został odpalony


2019/2020 - jakimś cudem zahaczył się w lidze portugalskiej w zespole Desportivo Aves, ten klub od 6 kolejki do samego końca ligi zajmował ostatnie miejsce w tabeli, a nasz bohater zagrał jesienią w 8 spotkaniach po czym został odpalony i do końca sezonu nie wystąpił już ani razu, a po sezonie został już pożegnany


2020/2021 - czy teraz czas na ligę polską i Wisłę Kraków?...

bridgeburner 05.08.2020 17:12

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Kac (Post 1554477)
oby to tylko plotka

k.urwa za pozno, podobno podpisal hahaha

to juz tylko pozostaje liczyc na pokretna logike ekstrakalsy :help:
bo po zyciorysie to szrotomierz wskazuje maksymalna wartosc
oby tylko kontrakt niedluzszy niz rok

Jontek 05.08.2020 17:23

https://twitter.com/misticotsw/statu...60715952672768


https://pbs.twimg.com/media/Eeppo3JX...png&name=small

Toeju 06.08.2020 12:23

Cytat:

Pierwotnie napisane przez bridgeburner (Post 1554474)
Po to bedzie za pozno, w koncu po swoich nie wypada jechac

Błąd. Można krytykować jak zobaczymy gościa na boisku. Teraz swoją wiedzę opieramy na opinii 3 graczy.
Naprawdę myślicie, że Mehremovicia wzięliśmy z maszyny losującej? Nie bez powodu Adi tu trafił, ktoś go chciał. Może nie był 1,2,3 wyborem, ale na liście życzeń trenera/zarządu się znalazł.
Chcecie mieć graczy z pięknym CV. Takich piłkarzy do polskiej ligi nie da się sprowadzić, niestety jesteśmy ligą paździerzową. A w dodatku borykamy się z dużymi długami. Krok po kroku.
Jedynie o co mam żal do klubu, to spadek ilości Polaków w szatni.

rafalek 06.08.2020 12:28

Szefo zapowiada grande na TT, w tym samym czasie byly kapitan sasiadki rozwiazuje kontrakt... czyzby granda roku sie szykowala? :D

Jontek 06.08.2020 12:43

34 letni były gracz Legii i Cracovii, granda po ch*ju


Edit: ale faktycznie, niektórym z was odpiehdala



https://zapodaj.net/images/884ed1997b3c4.png

Ogryzek 06.08.2020 13:31

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Jontek (Post 1554526)
34 letni były gracz Legii i Cracovii, granda po ch*ju


Edit: ale faktycznie, niektórym z was odpiehdala



https://zapodaj.net/images/884ed1997b3c4.png

Wszyscy zdrowi? Wątpię. Jak wycinasz coś z kontekstu to chociaż opisz o czym była dyskusja.
(Żarty o przytarciu nosa parchatym przejmując Gola)

Jak SB jest za szybki dla ciebie i nie łapiesz, to nie czytaj bo gubisz sens :)

topamers 06.08.2020 13:54

Ooo aNouc się wkurzy i jeszcze usłyszymy o Tobie w 997 :)

Karherop 06.08.2020 14:40

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Toeju (Post 1554468)
Forumowicze w formie, jazda po piłkarzu przed jego podpisaniem.

Pytanie czy lepiej się miło zaskoczyć, czy niemiłosiernie rozczarować? Ja wolę to pierwsze. Tym bardziej, że już po transferze widac lekkie przesłanki, że może będzie lepszy od Fredriksenów czy Branców czy innych Barrettów, którzy trafiali do nas w erze prosperity a oczy krwawiły patrząc na ich gre.

Po Polsku raczej czytać nie umie, więc nie sądzę, że opinie z tego forum wpłyną na jego psychikę.

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Toeju (Post 1554523)
Błąd. Można krytykować jak zobaczymy gościa na boisku. Teraz swoją wiedzę opieramy na opinii 3 graczy.
Naprawdę myślicie, że Mehremovicia wzięliśmy z maszyny losującej? Nie bez powodu Adi tu trafił, ktoś go chciał. Może nie był 1,2,3 wyborem, ale na liście życzeń trenera/zarządu się znalazł.
Chcecie mieć graczy z pięknym CV. Takich piłkarzy do polskiej ligi nie da się sprowadzić, niestety jesteśmy ligą paździerzową. A w dodatku borykamy się z dużymi długami. Krok po kroku.
Jedynie o co mam żal do klubu, to spadek ilości Polaków w szatni.

Myślę, że na tej liście znalazł się prościej niż Ci się wydaje.
Oglądany raczej nie był zbyt często (ostatni mecz 9 miesięcy temu). Natomiast przypadkowo ma tego samego menagera co Beqiraj. Biorąc pod uwagę że menagerów piłkarskich jest w europie kilkanaście tysięcy to niezwykły zbieg okoliczności, prawda? :)

Arkadiusz.Czerepach 06.08.2020 18:27

czyli menago wcisnął go w pakiecie , trzeba to przełknąć żeby sie cieszyć Fatosem (oby tak było)

to dość częsta praktyka , tak nam o ile dobrze pamiętam wcisneli chromego Dawidowicza w Pakiecie z Zieńczukiem , a my chyba Jagielloni ostatnio chłopaków

Karherop 06.08.2020 19:13

Dawidowski zanim przyszedł do Wisły to był reprezentant Polski, on mógł mieć wtedy nawet 1 skład gdyby się nie posypał. To zupełnie inna sytuacja.

czaro 06.08.2020 20:57

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Arkadiusz.Czerepach (Post 1554544)
czyli menago wcisnął go w pakiecie , trzeba to przełknąć żeby sie cieszyć Fatosem (oby tak było)

to dość częsta praktyka , tak nam o ile dobrze pamiętam wcisneli chromego Dawidowicza w Pakiecie z Zieńczukiem , a my chyba Jagielloni ostatnio chłopaków

Tam wtedy z Amici nie było chyba pakietowania, ale rzeczywiście przychodziła gwiazda i dodatek, przy czym dodatkiem był właśnie Zieńczuk. Dawidowski miał być gwiazdą Wisły.

serek.c2 06.08.2020 21:00

Dokładnie tak, to Marek raczej był na przyczepkę :)

R33 06.08.2020 21:01

Tak jak napisał @Karherop - o Dawidowskiego wtedy dużo klubów zabiegało. Z Zieńczukiem było podobnie, wtedy dobry lewy skrzydłowy w Polsce był na wagę złota. Żaden pakiet.

PS: Te transfery z zimy i lata 2004 r. Chyba najlepsze dwa okna za czasów Cupiała. Że też musieliśmy Real trafić....

bridgeburner 06.08.2020 21:40

Cytat:

Pierwotnie napisane przez serek.c2 (Post 1554554)
Dokładnie tak, to Marek raczej był na przyczepkę :)

A gdzie tam
Chcielismy Zienczuka i wcisneli nam dodatkowo Dawida, potrzebnego jak 5 koło u wozu (na zasadzie sam Zieniu 800 kE ale z Dawidem to Zienczuk za 500 a Dawidowski za 400)
juz wtedy był larum na forum ze bierzemy podatnego na kontuzje , drogiego napastnika majac 3 lepszych

serek.c2 06.08.2020 21:46

Zupełnie inaczej to pamiętam ;) Spierał się nie będę, pamięć bywa zawodna :)

dziki 06.08.2020 21:57

Cytat:

Pierwotnie napisane przez R33 (Post 1554555)
Tak jak napisał @Karherop - o Dawidowskiego wtedy dużo klubów zabiegało. Z Zieńczukiem było podobnie, wtedy dobry lewy skrzydłowy w Polsce był na wagę złota. Żaden pakiet.

PS: Te transfery z zimy i lata 2004 r. Chyba najlepsze dwa okna za czasów Cupiała. Że też musieliśmy Real trafić....

Czy ja wiem? Może źle pamiętam, ale Zieńczuk był sprzedawany - przynajmniej tu na forum - jako dokładka do Dawida ;-)

Ach, gdybyśmy tylko wiedzieli ... Kasyno straciłoby najlepszego klienta ostatniej dekady.

R33 06.08.2020 22:11

Forum wtedy nie czytałem tak więc o to co tutaj było napisane dokładnie kłócił się nie będę.

Cytat:

Pierwotnie napisane przez birdgeburner
juz wtedy był larum na forum ze bierzemy podatnego na kontuzje , drogiego napastnika majac 3 lepszych"

I kto niby był tym 3-cim? Przypominam, że Marcin Kuźba podpisał konrtakt 2 tygodnie po podpisaniu Dawidowskiego. Poza tym mógł grać jeszcze w pomocy, a wtedy Cupiał realnie myślał o Lidze Mistrzów tak więc skład musiał być szeroki.

Cytat:

Pierwotnie napisane przez dziki
Czy ja wiem? Może źle pamiętam, ale Zieńczuk był sprzedawany - przynajmniej tu na forum - jako dokładka do Dawida ;-)

Mieliśmy posuchę na lewej stronie pomocy. Wiosną 2004 grał tam niejaki Brazylijczyk Edno (pamiętacie go jeszcze), nawet wtedy Gorawskiego na nią przesuwaną. My latem sprowadzamy ówczesnego piłkarza powoływanego do kadry (już na jesień 2004 gdy był w Wiśle grał bardzo często), z klubu w którym jest gwiazdą, (Amica wtedy walczyła chociażby o puchary) w dobrym wieku jak na piłkarza i on jest nazywany ,,dodatkiem" ?


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 20:14.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl