![]() |
Zgodnie z tematem, propozycja:
Łukasz Norkowski - 20 latek miał dobry sezon w I lidze, ale został odpalony przez Lecha i ma wolną rękę w poszukiwaniu klubu, rozwiązałby nasz problem jako młodzieżowiec i byłby cennym środkowym pomocnikiem |
Cytat:
|
A jak z wypożyczonymi ? Plewka, Zdybowicz, Balicki, Morys, Wyjadłowski, Szota ???
|
Szota miał wypożyczenie do końca roku kalendarzowego, więc chyba został na wypożyczeniu. Reszta ma małe szanse na zajęcie miejsca młodzieżowca, o byciu uzupełnieniem składu nie wspominając...
|
Cytat:
|
https://zapodaj.net/images/79ad63a968e8a.pngOby to była tylko plotka xD
|
No z tego co pisza na TT to jakiś gruby komediant z gościa w tamtych kręgach, do Janickiego do pary idealnie :D
https://twitter.com/Radek_Misiura/st...37608846761984 "W meczu z Belenenses Adi Mehremić strzelił 2. gola samobójczego w tym sezonie. Gdy opuszczał murawę, kibice "Ptaków" mocno z nim pojechali. Sam Bośniak, jak na chłopaka z Bałkanów przystało, nie pozostał im dłużny. Btw, tragicznym jest obrońcą. "Szrot z Bałkanów" - znana fraza." |
https://www.transfermarkt.pl/adi-meh...spieler/192897 akurat brakuje mu Polski do "złap je wszystkie"
|
Faktycznie... jakość a nie ilość. Przecież to nawet śmieszne nie jest.
Ale spoko.. zaraz się znajdzie jakiś komediant co powie ze mamy zespół dużo mocniejszy niż stal i warta i na pewno nie spadniemy. Sparing to tylko sparing... ale biorąc pod uwagę ze gramy w teoretycznie najmocniejszym składzie (poza Kubą i Bashą) to średnio na tle tej stali wyglądamy. To na pewno zasłona dymna ... |
|
Trzeba dać chłopakowi szansę. A może się jeszcze ogarnie...
|
Ta bo w 12 klubach miał rzeczywiście mało szans xd
|
Nie każdy odpala od razu. Może niektórzy rzeczywiście potrzebują 13 klubów żeby odpalić. Może 13 to dla niego liczba magiczna. Bądźmy dobrej myśli
|
Pewnie to tylko spalanie źródeł przecieków jak w przypadku Curro czy jak mu tam.
Beqiraj trafił bez przecieków :) |
Ja bym jeszcze raz z Burdenskim sprobowal
Może akurat tym razem odpali! A co? Nie stać nas? Albo Oudja, z wiekiem nabrał doświadczenia! Jak bez przecieków? Transfery.info czyli Hanejko informowali o Beciraju 3 dni przed transferem |
Pachnie szrotem, niestety.
W tym transferze za bardzo nic się nie zgadza. Ostatni mecz 9 miesięcy temu. Nigdzie nie zagrzał miejsca dłużej niż rok i nigdzie nie zagrał całego sezonu. Transfer na alibi po jak najmniejszym koszcie... W 2015 roku testowało go Podbeskidzie ale odpaliło. Obym się mylił, ale przeczucie mam kiepskie. |
Cytat:
Uzupełni ich Klemenz na wahadle. A z przodu On: http://www.90minut.pl/kariera.php?id=24361 Może Odra nie chciałaby wiele, warto zapytać. |
|
Forumowicze w formie, jazda po piłkarzu przed jego podpisaniem.
|
Cytat:
|
Cytat:
|
oby to tylko plotka
k.urwa za pozno, podobno podpisal hahaha |
Cytat:
Forumowicze w formie, jazda po piłkarzu przed jego podpisaniem. Ok, oto Mehremic: 2011/2012 - 8 występów w lidze bośniackiej dla Velez Mostar 2012/2013 - 12 występów i 3 bramki w lidze bośniackiej dla Velez Mostar w rundzie jesiennej, ale po niej został odpalony i w rundzie wiosennej zagrał tylko 3 razy w 2 lidze bośniackiej dla Olimpic Sarajewo, z którego też został odpalony 2013/2014 - jesienią zakotwiczył w lidze słowackiej rozgrywając aż 4 spotkania Ruzomberoka, ale ten z niego zrezygnował i wiosną grał już w lidze łotewskiej dla Spartaksa Jurmala, 15 spotkań i jeden gol to wszystko, bo później trafił na ławę i został pożegnany 2014/2015 - kolejny sezon rozpoczął już w barwach Frydek-Mistek, które wtedy grało w 2 lidze czeskiej, rozegrał tam 13 spotkań i strzelił 4 bramki 2015/2016 - szok! na kolejny sezon wreszcie został w tym samym klubie, w drugiej lidze czeskiej dla Frydek-Mistek rozegrał kolejne 9 spotkań jesienią i na wiosnę za darmo odszedł z powrotem do ligi słowackiej, tym razem do FK Senica, gdzie rozegrał 13 spotkań, strzelił 1 bramkę i tradycyjnie został odpalony 2016/2017 - pozostał jednak w lidze słowackiej i dla Spartaka Myjava zagrał 11 razy strzelając 3 bramki, ale wiosną znowu ruszył w świat, tym razem do ligi austriackiej, gdzie dla zespołu St. Polten zagrał 13 razy i strzelił 1 bramkę 2017/2018 - jesienią w St. Polten zagrał tylko raz i został znowu odpalony, więc musiał sobie szukać klubu na wiosnę i tak trafił do Zeljesnicara Sarajewo, czyli znowu liga bośniacka, wiosną 12 występów i kolekcja 6 żółtych kartek 2018/2019 - Zeljesnicar Sarajewo przystąpił do europejskich pucharów, ale przerżnął w pierwszzej rundzie i nasz bohater nawet w tych meczach nie zagrał, a wręcz został z klubu odpalony, więc jesienią kolejny wyjazd z ligi bośniackiej, tym razem próba podbicia ligi ukraińskiej, gdzie przez cały sezon w klubie Karpaty Lwów zagrał 18 razy, strzelił bramkę, zaliczył 2 asysty i zebrał 6 żółtych kartek, oczywiście po sezonie został odpalony 2019/2020 - jakimś cudem zahaczył się w lidze portugalskiej w zespole Desportivo Aves, ten klub od 6 kolejki do samego końca ligi zajmował ostatnie miejsce w tabeli, a nasz bohater zagrał jesienią w 8 spotkaniach po czym został odpalony i do końca sezonu nie wystąpił już ani razu, a po sezonie został już pożegnany 2020/2021 - czy teraz czas na ligę polską i Wisłę Kraków?... |
Cytat:
bo po zyciorysie to szrotomierz wskazuje maksymalna wartosc oby tylko kontrakt niedluzszy niz rok |
|
Cytat:
Naprawdę myślicie, że Mehremovicia wzięliśmy z maszyny losującej? Nie bez powodu Adi tu trafił, ktoś go chciał. Może nie był 1,2,3 wyborem, ale na liście życzeń trenera/zarządu się znalazł. Chcecie mieć graczy z pięknym CV. Takich piłkarzy do polskiej ligi nie da się sprowadzić, niestety jesteśmy ligą paździerzową. A w dodatku borykamy się z dużymi długami. Krok po kroku. Jedynie o co mam żal do klubu, to spadek ilości Polaków w szatni. |
Szefo zapowiada grande na TT, w tym samym czasie byly kapitan sasiadki rozwiazuje kontrakt... czyzby granda roku sie szykowala? :D
|
34 letni były gracz Legii i Cracovii, granda po ch*ju
Edit: ale faktycznie, niektórym z was odpiehdala https://zapodaj.net/images/884ed1997b3c4.png |
Cytat:
(Żarty o przytarciu nosa parchatym przejmując Gola) Jak SB jest za szybki dla ciebie i nie łapiesz, to nie czytaj bo gubisz sens :) |
Ooo aNouc się wkurzy i jeszcze usłyszymy o Tobie w 997 :)
|
Cytat:
Po Polsku raczej czytać nie umie, więc nie sądzę, że opinie z tego forum wpłyną na jego psychikę. Cytat:
Oglądany raczej nie był zbyt często (ostatni mecz 9 miesięcy temu). Natomiast przypadkowo ma tego samego menagera co Beqiraj. Biorąc pod uwagę że menagerów piłkarskich jest w europie kilkanaście tysięcy to niezwykły zbieg okoliczności, prawda? :) |
czyli menago wcisnął go w pakiecie , trzeba to przełknąć żeby sie cieszyć Fatosem (oby tak było)
to dość częsta praktyka , tak nam o ile dobrze pamiętam wcisneli chromego Dawidowicza w Pakiecie z Zieńczukiem , a my chyba Jagielloni ostatnio chłopaków |
Dawidowski zanim przyszedł do Wisły to był reprezentant Polski, on mógł mieć wtedy nawet 1 skład gdyby się nie posypał. To zupełnie inna sytuacja.
|
Cytat:
|
Dokładnie tak, to Marek raczej był na przyczepkę :)
|
Tak jak napisał @Karherop - o Dawidowskiego wtedy dużo klubów zabiegało. Z Zieńczukiem było podobnie, wtedy dobry lewy skrzydłowy w Polsce był na wagę złota. Żaden pakiet.
PS: Te transfery z zimy i lata 2004 r. Chyba najlepsze dwa okna za czasów Cupiała. Że też musieliśmy Real trafić.... |
Cytat:
Chcielismy Zienczuka i wcisneli nam dodatkowo Dawida, potrzebnego jak 5 koło u wozu (na zasadzie sam Zieniu 800 kE ale z Dawidem to Zienczuk za 500 a Dawidowski za 400) juz wtedy był larum na forum ze bierzemy podatnego na kontuzje , drogiego napastnika majac 3 lepszych |
Zupełnie inaczej to pamiętam ;) Spierał się nie będę, pamięć bywa zawodna :)
|
Cytat:
Ach, gdybyśmy tylko wiedzieli ... Kasyno straciłoby najlepszego klienta ostatniej dekady. |
Forum wtedy nie czytałem tak więc o to co tutaj było napisane dokładnie kłócił się nie będę.
Cytat:
Cytat:
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 20:14. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl