Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Hyde Park Sportowy (moderowane) (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=8)
-   -   Ekstraklasa (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=7374)

szprotson 22.10.2012 14:32

Probierz niby ostatnio był widziany na Podbeskidziu

Baala 22.10.2012 14:44

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Proud (Post 1282989)
No właśnie.

My po sprzedaży 5-6 najlepszych zawodników mamy skład, który mógłby mieć problemy w I lidze...

Spokojnie w lecie odchodzi kolejny hurt zawodników, więc to co piszesz jest w niedługiej perspektywie bardzo prawdopodobne...

killzone 22.10.2012 15:15

Cytat:

Pierwotnie napisane przez szprotson (Post 1282992)
Probierz niby ostatnio był widziany na Podbeskidziu

Na meczu Belchatów - Podbeskidzie byl widziany. :P

arti 22.10.2012 18:20

Cytat:

Pierwotnie napisane przez LuKaS TSW (Post 1282991)
"Jeszcze o godz. 13.00 prezes Marek Glogaza unikał pytań o przyszłość trenera Kasperczyka, mętnie tłumacząc, że nikt w klubie nie może czuć się pewnie - od zwykłego pracownika po samego prezesa. Przed chwilą jednak podano już oficjalnie, że zarząd klubu rozwiązał umowę z Robertem Kasperczykiem.

Tymczasowo zastąpi go drugi trener Andrzej Wyroba, jednak w kuluarach padają nazwiska potencjalnych następców Kasperczyka, m.in. Michała Probierza, Wernera Liczki, Tomasza Kafarskiego."
źródło Beskidzka24.pl

Jeśli wezmą Liczkę albo Kafara to ich los będzie przesądzony. Choć zawsze będzie można i ich zmienić w zimie...

ToTylkoJa 22.10.2012 19:47

Podbeskidzie zrobiło głupotę z tym zwolnieniem trenera. Kasperczyk wykonywał tam dobrą robotę, a że trafił im się teraz trudny okres, no cóż bywa.

kreseq 22.10.2012 19:58

Ta liga jest chujowa i to ze najmniej chujowa w tej chwili jest Legia nie jest dla mnie zbyt pozytywne.
To jest przykre...

Marszałek 22.10.2012 20:27

Cytat:

Pierwotnie napisane przez ToTylkoJa (Post 1283039)
Podbeskidzie zrobiło głupotę z tym zwolnieniem trenera. Kasperczyk wykonywał tam dobrą robotę, a że trafił im się teraz trudny okres, no cóż bywa.

Też uważam ,że jest to dobry trener. Solidny i chodzący twardo po ziemi. Lepszego nie trafią. Jak wezmą sobie Liczkę, Kafarskiego czy Probierza to leżą. Chociaż Liczka z tej trójki wydaje się być najlepszy. Kafarski i Probierz są dla mnie fenomenem, w tym sensie że ludzie się jeszcze na nich decydują, w ogóle że biora ich pod uwagę.

ladek1989 22.10.2012 20:35

Cytat:

Pierwotnie napisane przez kreseq (Post 1283041)
Ta liga jest chujowa i to ze najmniej chujowa w tej chwili jest Legia nie jest dla mnie zbyt pozytywne.
To jest przykre...

Spoko, wasz zarząd opchnie w zimowym okienku 2-3 piłkarzy bo budżet nie dopięty to się dostosujecie do reszty. Są jednak drużyny, które też nieźle grają (np. Górnik i Polonia). Zobaczymy jednak na koniec sezonu jak to będzie.

rw88 23.10.2012 07:47

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Marszałek (Post 1283048)
Też uważam ,że jest to dobry trener. Solidny i chodzący twardo po ziemi. Lepszego nie trafią.

Tu nie chodzi o "lepszość". Kasperczyk wycisnął już nawet w I lidze z przeciętnego Podbeskidzia wszystko to, co się dało, a w poprzednim sezonie ze słabiuteńkiego potencjału kadrowego w Ekstraklasie zrobił z nimi nawet więcej, niż to było możliwe. Tam nie ma ani połowy piłkarza, kilkunastu absolutnych kopaczy (nawet w polskiej skali) i nie ma szans, aby przez ileś tam lat grali na ambicji tak, jak to robili w poprzednich dwóch sezonach.

Kasperczyk, choćby był najlepszym trenerem, nic więcej z tą drużyną już zrobić nie mógł - żądza środka tabeli została zaspokojona, drużyna była złożona w dużej mierze z zawodników, którzy w Ekstraklasie jeszcze nie grali, lub nie zaistnieli i to też zostało przez nich w jakimś tam stopniu spełnione. Stąd w Bielsku-Białej trwają poszukiwania kolejnego cudotwórcy, który w jakiś niewytłumaczalny sposób zrobi tam kolejny dobry wynik. Z drugiej strony teraz może bodźcem będzie obecność Jelenia w składzie, który najlepsze lata spędził w zespole Ligue1 grającym na zasadzie "defensywa i długa na szybkiego Jelenia" - ba, Jeleń tyle dawał tamtej drużynie, że w pewnym momencie ta ekipa znalazła się na ligowym podium i grała w LM.

Jeśli Jeleń byłby w formie, to ich szanse z pewnością rosną, ale dalej uważam, że oni po prostu nie mają piłkarzy na poziom Ekstraklasy.

BBudowniczy 23.10.2012 08:02

Cytat:

Pierwotnie napisane przez kreseq (Post 1280930)
Do tego jak zwykle karzel niczego nie pokazuje, strzela i znika, nadal jest chujowy i powinien isc do Lechii czy innego Zaglebia.

Kontynuując pytanie wanciaka86 sprzed 2 tygodni, czy po ostatnim meczu z Pogonią (gol i asysta Koseckiego) :

Cytat:

Pierwotnie napisane przez wanciak86 (Post 1280930)
forumowi panowie spod 0-22 dalej nie chcą Kuby?


Maciuś 23.10.2012 08:10

Wolskiemu z Nowej Legii nie chcą wydać dokumentacji medycznej wiec pewnie mógłby rozwiązać kontrakt z winy klubu. Gdyby tak sprzedać paru naszych obiboków to można by uzbierać kasę na kontrakt dla niego.

kreseq 23.10.2012 09:18

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Maciuś (Post 1283076)
Wolskiemu z Nowej Legii nie chcą wydać dokumentacji medycznej wiec pewnie mógłby rozwiązać kontrakt z winy klubu. Gdyby tak sprzedać paru naszych obiboków to można by uzbierać kasę na kontrakt dla niego.

Dowcip roku :lol:
Kontraktu z winy klubu nie rozwiaze, Kucharski mu na to nie pozwoli :D
Zostaje mu 1,5 roku do konca kontraktu. Na wiosne bedzie grac, i poleci gdzies dalej bo Kucharski juz zaczyna swoje tance :) Jakis zagraniczny klub mu znajda z palcem w dupie, polska liga juz go raczej nie interesuje.

bofff 23.10.2012 10:17

Cytat:

Pierwotnie napisane przez kreseq (Post 1283085)
Jakis zagraniczny klub mu znajda z palcem w dupie, polska liga juz go raczej nie interesuje.

Irytujące
Ale jeśli kogoś winić to siermiężną ligę a nie zawodnika

kreseq 23.10.2012 10:36

Cytat:

Pierwotnie napisane przez bofff (Post 1283099)
Irytujące
Ale jeśli kogoś winić to siermiężną ligę a nie zawodnika

W jego wypadku to raczej wina naszych znachorow z koziej dupy i .......nietego Kucharskiego. Lekarze na Legii niszcza kariery, tak to wyglada.


PS: Tak, Kosecki jest *** tak samo jak Kubus Facebook Rzezniczak ;)

tofik 23.10.2012 13:43

Co z tym Wolskim się dzieje. Że go polska liga nie interesuje to bardzo mądrze, ale do czasu transferu gdzieś powinien pokopać.

emj10 23.10.2012 14:00

Kosie Jr. to nawet pielgrzymka na kolanach na Jasną Górę nie pomoże. Tak się "zasłużył".

ToTylkoJa 23.10.2012 14:37

Kosa miał przynajmniej jaja i wytłumaczył swoje zachowanie na Żylecie. Wiadomo, że nie będzie idolem na Łazienkowskiej, ale aż tak przesranego jak tu niektórzy próbują wykazać to nie ma. Gdyby było aż tak źle i nic miałoby mu nie pomóc, to nie zostałby wpuszczony na Żyletę na gniazdo tylko wyniesiony na kopach. Więc żadna pielgrzymka na Jasną Górę nie jest mu potrzebna.

Nie ma to jak wyzywanie piłkarzy Legii na forum Wisły. Jaki by piłkarz Legii nie był to jest to trochę żenujące. Masz coś do niego, to pisz to na forum Legii, a nie wylewasz żale nie wiadomo gdzie. Zachowujesz się właśnie jak jakiś podwórkowy mazgaj, a dziwisz się zachowaniu Koseckiego :lol:

emj10 23.10.2012 14:45

Ode mnie na forum Legii Kosie dostało się już tyle, że staram się pomijać chłopaka podobnie jak fejsbukowicza.

szprotson 23.10.2012 14:46

Cytat:

Pierwotnie napisane przez ToTylkoJa (Post 1283136)
Kosa miał przynajmniej jaja i wytłumaczył swoje zachowanie na Żylecie. Wiadomo, że nie będzie idolem na Łazienkowskiej, ale aż tak przesranego jak tu niektórzy próbują wykazać to nie ma. Gdyby było aż tak źle i nic miałoby mu nie pomóc, to nie zostałby wpuszczony na Żyletę na gniazdo tylko wyniesiony na kopach. Więc żadna pielgrzymka na Jasną Górę nie jest mu potrzebna.

Nie ma to jak wyzywanie piłkarzy Legii na forum Wisły. Jaki by piłkarz Legii nie był to jest to trochę żenujące. Masz coś do niego, to pisz to na forum Legii, a nie wylewasz żale nie wiadomo gdzie. Zachowujesz się właśnie jak jakiś podwórkowy mazgaj, a dziwisz się zachowaniu Koseckiego :lol:

szok.
dobrze ze Kaczorowski nie miał jaj bo by jeszcze wytłumaczył swoje zachowanie i by nie miał przesrane...

emj10 23.10.2012 14:49

Ignoruj go. Szkoda klawiatury na obrońców chłopca w sukience i koralikach.

ToTylkoJa 23.10.2012 14:55

emj10 szkoda klawiatury na ciebie, płaczka który wraz z innym liże dupki na tym forum, aby tylko być dobrze postrzeganym:) wazeliną śmierdzi z daleka.
Ja Kosę bronię w tym rozumieniu, że nie powinno się wylewać pomyj na piłkarza Legii na innym forum, co ci to daje? Czujesz się lepiej? :) Lubisz się podlizywać? Zachowujesz się identycznie jak Kosa gdy grał w Lechii i ci wygrali z nami.

Na forum Legii też mu się dostało ode mnie, jego ubiór tak samo jak ubiór Rzeźnika to profanacja. Tyle tylko, że ja to robiłem tylko i wyłącznie u nas, a ty latasz jak mała sarenka i wylewasz żale. Ale co kto lubi:)

szprotson porównanie Kosy do chórzysty - bezcenne. Żal komentować :lol: zacznijmy od tego, że chórzysty nikt by nawet nie dopuścił do Żylety, nie mówiąc już o wejściu na nią:) taka mała, ale subtelna różnica.

emj10 23.10.2012 15:07

Chyba nie będziesz teraz robił wykładu jak zachowywać się w gościach, a jak nie? Gdybym pisał choć połowę rzeczy, które tutaj pisałem u pyrków, brudnych koszul i innych to siedziałbym z permem od kilku lat, a jak widać mimo tego, że jechałem równo na piłkarzy wielu klubów (również Legii), trenerów (zwłaszcza Legii), a także inne sprawy pozasportowe związane z klubem to nie zmieniło znacząco mojego statusu. Czym innym jest pojazd po zawodnikach, którzy z różnych powodów są skreśleni na amen, czy po trenerach, którzy przez swoją indolencję nie mogą liczyć na pobłażanie w żadnym zakresie, a czym innym wchodzenie w tylną część ciała, aby wyjść na tego poprawnego.

Kosa, Rzeźniczak, czy po części Żyro mają u mnie taką samą prasę tutaj, jak i gdzie indziej. Zatem, gdzie jest ta moja antypromocja, która niezależnie od tego gdzie piszę jest taka sama?

Gwiaździsty 23.10.2012 18:08

W PZPN-ie szykuje sie nowe rozdanie, w którym parchy chcą sie dobrze urzadzić:

Cytat:

Sojusz Platformy z betonem


http://niezalezna.pl/uploads/imageca...a-korupcja.jpg(foto. Mariusz Troliński)
Miał uchodzić za reformatora polskiej piłki, tymczasem dogadał się z najtwardszym betonem. Roman Kosecki zawarł pakt z Edwardem Potokiem przed piątkowymi wyborami na prezesa PZPN-u. – To tak, jakby Kosecki porozumiał się z Latą, ale bez Laty – mówi nam Ryszard Czarnecki, europoseł PiS-u.

Kosecki zawarł najbardziej zgniły z możliwych kompromisów. Dogadał się z ludźmi, którzy od lat kompromitują polską piłkę. Co ciekawe, to właśnie „Kosa" i inni platformersi byli inicjatorami zawarcia układu z Potokiem, pułkownikiem Ludowego Wojska Polskiego. Oprócz posła Koseckiego delegatami na piątkowy zjazd są jego koledzy z sejmowych ław – Ireneusz Raś oraz Andrzej Biernat. Reprezentować będą Cracovię i PGE GKS Bełchatów.

Wiadomo było, że cena porozumienia z Potokiem będzie wysoka. Łódzki baron domagał się stołków dla swoich największych popleczników, Ryszarda Niemca i Rudolfa Bugdoła. I je dostanie. Niezależnie od tego, czy wybory wygra Kosecki, czy Potok, dwaj skompromitowani działacze zostaną wiceprezesami związku. – Cały kwartet de facto będzie rządził polską piłką, bo w nowej kadencji ma być tylko trzech wiceprezesów – mówi nam nasz informator. Nie wiadomo jeszcze, kto zostanie prezesem, Kosecki czy Potok. To rozstrzygnie się najprawdopodobniej już na sali podczas zjazdu. –Narzekaliśmy na rządy Grzegorza Laty, ale teraz może być jeszcze gorzej – martwi się Czarnecki.

Skąd taka mocna pozycja Potoka? Zawdzięcza ją tylko baronom – Niemcowi i Bugdołowi. Na początku obaj popierali Grzegorza Latę, ale kiedy okazało się, że ten nie uzbiera 15 głosów poparcia niezbędnych do zgłoszenia kandydatury, zaczęli namawiać na start w wyborach Andrzeja Olechowskiego. – Okazał się niewybieralny, więc Bugdoł z Niemcem postawili w ostatniej chwili na Potoka – zdradza nam Czarnecki.

Jeśli sprawdzi się czarny scenariusz, średnia wieku osób rządzących polską piłką będzie najwyższa na świecie. Potok, Bugdoł i Niemiec razem mają… 203 lata. – To przerażające. Nie ma co się dziwić, że nasi działacze w ogóle nic nie znaczą w Europie. Od czasu kiedy Leszek Rylski był członkiem Komitetu Wykonawczego UEFA, minęło już ponad 40 lat. Nic nie wskazuje na to, aby teraz coś miało się zmienić – dodaje Czarnecki.

Europoseł PiS-u widział szansę na umocnienie pozycji polskiej piłki w strukturach UEFA w osobie Zbigniewa Bońka. Zibi także kandyduje na prezesa, ale jego szanse nie są za duże. – Boniek ma mnóstwo wad, ale na pewno poprawiłby atmosferę wokół związku i wyrzuciłby wszystkich skompromitowanych działaczy. Poza tym jest najbardziej rozpoznawalnym polskim piłkarzem na świecie. A to ma swoją wymowę – kończy europoseł PiS-u.

buczo1985 24.10.2012 13:35

O co chodzi z tymi piłkarzami Legii? Z młodym Kosowskim jeszcze się domyślam, a z Rzeźniczakiem i jego fejsem to o co lata? Czyżby to, że zamiast przykładać się do gry i bycia prawdziwym facetem lansuje się na fb w kolorowych metro ciuszkach? :P

szprotson 24.10.2012 14:50

Cytat:

Pierwotnie napisane przez ToTylkoJa (Post 1283141)

szprotson porównanie Kosy do chórzysty - bezcenne. Żal komentować :lol: zacznijmy od tego, że chórzysty nikt by nawet nie dopuścił do Żylety, nie mówiąc już o wejściu na nią:) taka mała, ale subtelna różnica.


nikt by go nie wpuścił bo .....nic nie grał.
Koseki zaczął grać to można go przyjąć spowrotem, taka jest prawda.

bofff 24.10.2012 15:35

gola nawet strzelił....
na co usłyszał: nic się nie stało, hej Legio nic się nie stało

Jaroo1 24.10.2012 19:49

Cytat:

a z Rzeźniczakiem i jego fejsem to o co lata? Czyżby to, że zamiast przykładać się do gry i bycia prawdziwym facetem lansuje się na fb w kolorowych metro ciuszkach?
http://files.gadu-gadu.pl/rzezniczak...fc5a3dd99c.jpg
Na fb to chyba tego nie wrzucal ale portal o nazwie weszlo podbil :D

Nie wiem jakie ostatnio Kosecki mial spodnie ale poleczenie jego bluzeczki, korali i spodni Rzezniczaka to bylby ideal

wolfy 25.10.2012 15:40

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Jaroo1 (Post 1283333)
http://files.gadu-gadu.pl/rzezniczak...fc5a3dd99c.jpg
Na fb to chyba tego nie wrzucal ale portal o nazwie weszlo podbil :D

Nie wiem jakie ostatnio Kosecki mial spodnie ale poleczenie jego bluzeczki, korali i spodni Rzezniczaka to bylby ideal

Do tego jeszcze szalik Legii.

dynek.pl 26.10.2012 20:11

Widzew przeciwko czemu protestuje ?

Powinna byc jakas stronka protestykibicow.pl czy cos gdzie przy każdym klubie byłoby wypisane przeciwko czemu protestują i od jak dawna, jaka forma protestu. Jest tego jednak zbyt dużo żeby to ogarnąć, a w zalewie informacji w necie takie newsy szybko znikają :)

wolfy 26.10.2012 22:11

Cytat:

Pierwotnie napisane przez dynek.pl (Post 1283626)
Widzew przeciwko czemu protestuje ?

Powinna byc jakas stronka protestykibicow.pl czy cos gdzie przy każdym klubie byłoby wypisane przeciwko czemu protestują i od jak dawna, jaka forma protestu. Jest tego jednak zbyt dużo żeby to ogarnąć, a w zalewie informacji w necie takie newsy szybko znikają :)

A co Cię to obchodzi? Ten kogo to interesuje wie lub może łatwo się dowiedzieć.
Twierdzisz, że "kibole" są niepotrzebni, więc ciesz się ich nieobecnością i nie wcinaj się w tematy, które Cię nie dotyczą.

dynek.pl 26.10.2012 23:24

Cytat:

Pierwotnie napisane przez wolfy (Post 1283652)
A co Cię to obchodzi? Ten kogo to interesuje wie lub może łatwo się dowiedzieć.
Twierdzisz, że "kibole" są niepotrzebni, więc ciesz się ich nieobecnością i nie wcinaj się w tematy, które Cię nie dotyczą.

Skoro pytam to znaczy, że mnie to interesuje to chyba jest dosyć logiczne. Nie każdy jest taki kumaty jak Ty, że nawet wiesz co ja twierdzę choć wcale tak nie twierdzę, a rada o nie wcinaniu się w tematy brzmi trochę śmiesznie od kogoś kto wpierdala swoje 5 groszy zazwyczaj nie na temat wszędzie na tym forum - pierwszy z brzegu przykład to powyższy post.

wolfy 27.10.2012 00:46

Cytat:

Pierwotnie napisane przez dynek.pl (Post 1283672)
Skoro pytam to znaczy, że mnie to interesuje to chyba jest dosyć logiczne. Nie każdy jest taki kumaty jak Ty, że nawet wiesz co ja twierdzę choć wcale tak nie twierdzę, a rada o nie wcinaniu się w tematy brzmi trochę śmiesznie od kogoś kto wpierdala swoje 5 groszy zazwyczaj nie na temat wszędzie na tym forum - pierwszy z brzegu przykład to powyższy post.

Nie jestem "kumaty", ale orientuję się na tyle żeby wiedzieć, że kibice są często traktowani jak bydło.
Jeśli masz zamiar być dowcipny i napisać coś w stylu "zasługują", to odpuść sobie.

Ogryzek 27.10.2012 16:54

Polonia rozbija Bełchatów 5-0. Chciałbym takich kopaczy jak Wszołek, Teodorczyk czy Dwaszwili w Wiśle.

A niby Grodzisk miał spaść a tutaj walczą ostro o puchary.

BBudowniczy 27.10.2012 18:16

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Ogryzek (Post 1283755)
Polonia rozbija Bełchatów 5-0. Chciałbym takich kopaczy jak Wszołek, Teodorczyk czy Dwaszwili w Wiśle.

A niby Grodzisk miał spaść a tutaj walczą ostro o puchary.

Nic z tego, my od wielu lat walczymy o najwyższe cele i nie możemy eksperymentować z młodymi, słabymi Polakami. Jak tu kiedyś pisał Markus : tylko stawianie na zagraniczne ukryte perełki którymi są naszpikowane rezerwy klubów zachodnich może dać nam sukces.:-p

mitmichael 27.10.2012 18:53

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Ogryzek (Post 1283755)
Polonia rozbija Bełchatów 5-0. Chciałbym takich kopaczy jak Wszołek, Teodorczyk czy Dwaszwili w Wiśle.

A niby Grodzisk miał spaść a tutaj walczą ostro o puchary.

Nie czuja presji Wojciechowskiego to moga w spokoju robic to co sie od Nich oczekuje. Jakby Ci pracodawca cały czas patrzył na rece to na pewno pracowałoby Ci sie cięzej czujac jego oddech na swoich plecach - to taki przykład :P

Kocur 27.10.2012 18:56

Remis z Jagiellonią urósł do rangi sukcesu ;)

Uran235 27.10.2012 19:29

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Ogryzek (Post 1283755)
Polonia rozbija Bełchatów 5-0. Chciałbym takich kopaczy jak Wszołek, Teodorczyk czy Dwaszwili w Wiśle.

A niby Grodzisk miał spaść a tutaj walczą ostro o puchary.

Niby dlaczego miał spaść? Z tej drużyny odeszli tylko sabotażyści w typie Bruno Coutinho.

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Kocur (Post 1283787)
Remis z Jagiellonią urósł do rangi sukcesu ;)

Uważaj, zaraz podchwycą...

bukaj22 27.10.2012 20:45

Ciężko się nie zgodzić z Kresqiem , że w tej lidze są tylko mniej śmieszni kopacze.

Byłem dziś na meczu Lecha i , to nie był metr mułu a kilometr. Takiej kaszany nie pamiętam od dawna i osobiście się czuję jak , bym dostał w twarz. Najgorsze jest , to że Ci kopacze śmieją się nam w twarz a wypłata i tak się zgadza. Oczywiście my czyli kibice finansujemy ten cały grajdołek. Dziś poczułem się wyśmiany przez kopaczy , ale co tam za tydzień też jest mecz i może się nie zbłaznią. Pozniej człowiek czyta takie cuda , że " nawet Real przegrywa" i w tym momencie otwiera mi się nóż w kieszeni. Ehh no nic za tydzień kolejna porcja tego rodzimego cyrku...

muerte 27.10.2012 23:13

Wygrałaby Amica to byś pisał co innego.

arti 28.10.2012 07:29

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Ogryzek (Post 1283755)
Polonia rozbija Bełchatów 5-0. Chciałbym takich kopaczy jak Wszołek, Teodorczyk czy Dwaszwili w Wiśle.

A niby Grodzisk miał spaść a tutaj walczą ostro o puchary.

Pewnie już niedługo... Król nie płaci, więc zapewne zaraz zaczną się kwasy, poza tym zimą pewnie będzie sprzedawał jak teraz nie ma na wypłaty. No i będzie po pucharach.
Tak samo druga miła niespodzianka Zabrze - żeby w miarę dopiąć budżet pewnie sprzedadzą w zimie Prezesa i/albo Milika, może jeszcze kogoś no i zabawa zacznie się od nowa...
Ech... Wisła pewnie sprzeda Melexa, Legia musi sprzedawać, Śląsk robi bokami, Amica nie ma pieniędzy na wzmocnienia - czyli wiosną znów wyścig ślimaków, a potem powodzenia w europejskich pucharach...
:-/ Dostatek za to w.. Zagłębiu Lubin:lol:
Polska ligowa piłka...:-/


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 12:49.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl