Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Hyde Park (moderowane) (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=6)
-   -   Mam pytanie.... (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=349)

Marcin_fan 27.06.2011 12:54

Panowie Wiślacy, jak przytyć ?? Waże 70-71g przy wzroście 178cm. Co jeść, jak żyć, ile spać, co pić itd itp ... prosze o wszelkie wskazówki i rady...

Kociewiak 27.06.2011 12:56

Pij piwsko i jedz fast foody a szybko przytyjesz
Albo jedz posiłki zawsze o tej samej porze

TSW Fanatyk 27.06.2011 13:18

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Marcin_fan (Post 1117286)
Panowie Wiślacy, jak przytyć ?? Waże 70-71g przy wzroście 178cm. Co jeść, jak żyć, ile spać, co pić itd itp ... prosze o wszelkie wskazówki i rady...

przytyć czy nabrać masy?, bo to dwie różne rzeczy :)

Marcin_fan 27.06.2011 13:30

nabrać masy :)

Nosalka 27.06.2011 13:44

Gdzie w Krakowie znajdę sklep z odzieżą o tematyce kibicowskiej, politycznej?

Bartosz 27.06.2011 14:21

Zarzuci ktoś linkiem do live streaming spotkania 1/8 Wimbledonu, Łukasza Kubota?

wonski_eNHa 27.06.2011 14:23

http://www.drhtv.com.pl/transmisja-3064.html

Marcin_fan 27.06.2011 14:34

http://livemecz.com/transmisja.php polecam

bunny 27.06.2011 14:58

Czy te koszulki są gdzieś jeszcze w sprzedaży ?
http://allegro.pl/koszulka-ts-wisla-...2.html#gallery

wiślak 86 27.06.2011 15:29

Nie tylko jak trafisz na jakąś aukcję. były wydane z okazji 100 lecia Wisły

boczek 28.06.2011 16:56

Potrzebuje założyć jakieś konto w banku , otworzyć fundusz inwestycyjny czy emerytalny .

Coś takiego, gdzie co miesiąc będę odkładał jakąś niewielką kwotę i nie będę ruszał w ogóle tych pieniędzy. I wiecie o co chodzi - pieniądz robi pieniądz.

I co doradzicie ? Coś takiego co nic nie kosztuje, w sensie za utrzymywanie karty czy danego rachunku.


- Kredyt Bank ma teraz jakiś nowy Rachunek Oszczędnościowo Rozliczeniowy i daje 7 % .
- Z drugiej strony Alior Bank daje 6 % i trzeba się zobowiązać że przez 10 lat, co miesiąc będę wpłacał 50 zł. I po 10 latach 6000 + 3600 zł. Nie wiem czy dobrze olbiczyłem, ale jakoś tak wychodzi ;-).


Więc co radzicie Panowi e? Co wybrać ?

blanco 28.06.2011 18:24

Jaką grę polecacie w bwin casino ,żeby łatwo trochę kasy natrzepać ?
Karciane mnie nie interesują.

kamilll1906 28.06.2011 19:30

zna ktoś jakąś poradnię chirurgiczną na fundusz nfz w śródmieściu, gdzie można się umówić na określoną godzinę, a nie przychodzić o 5 i czekać na swoją kolejkę?

PODpalacz 28.06.2011 19:56

http://www.dnevnik.bg/sport/2011/06/...en_uslovno_za/ chyba zaszła pomyłka z nazwami klubów ??? mógł by ktoś dokładnie to przetłumaczyć

pawulon-82 28.06.2011 19:59

Той беше осъден на една година условно и ще трябва да плати 37 хиляди евро, реши полски съд по казуса с мача между "Заглебие" (Любин) и "Висла" (Краков). Общо 11 играчи получиха различни по
tak w skrócie: piszą że chodzi o mecz Zagłębia(Lubin) i Wisłą(Kraków).pomyłka jak hu...niestety.ale w dalszym tekście już piszą, że to Cracovia.

LuKaS TSW 28.06.2011 20:44

Takie może głupie pytanie,czy np sprzedając banknot 50 euro w kontorze,mogę poprosić żeby mi dali 10 euro reszty i zapłacili w polskiej walucie za pozostałe 40,czy muszę sprzedać całość?

LeszekABG 28.06.2011 21:05

Filmy oglądam zrzucając je z kompa na pen drive i podpinając do telewizora. Potem podpinam jeszcze raz do kompa próbując je usunąć i z każdym występuje problem: odmowa dostępu, nie można usunąć. Prawym na pen drive i opcja formatuj też nie pomaga. Co dalej?

didzej132 28.06.2011 22:23

Cytat:

Pierwotnie napisane przez LuKaS TSW (Post 1118082)
Takie może głupie pytanie,czy np sprzedając banknot 50 euro w kontorze,mogę poprosić żeby mi dali 10 euro reszty i zapłacili w polskiej walucie za pozostałe 40,czy muszę sprzedać całość?


Nie powinno być z tym problemu

Lacrima 28.06.2011 22:25

W jakich godzinach otwarte jest teraz Biuro Obsługi Klienta w MORD na Koszykarskiej? Wiem, że od 18.07. pracują na jedną zmianę.
Na razie jest tak, że 6-16 - przyjmują wszystkich, 16-21 - osoby, które zdawały danego dnia? Takie info znalazłam w internecie, prawda to?

jcts 28.06.2011 22:38

Jaka Polska telewizja pokazuje Copa America?

Bąbel 28.06.2011 22:40

Tvp Sport transmituje.

Glazik 28.06.2011 22:40

telewizja polska z tego co mi sie dzis obilo o uszy

didzej132 29.06.2011 16:16

Wie ktoś gdzie można kupić materiał na transparenty tylko żeby nie trzeba było kupować dużo materiału , chodzi o coś takiego http://i54.tinypic.com/2eahtp2.jpg

MłodePokolenie 29.06.2011 18:31

Hurtownie, pasmanterie i pytaj o podszewkę satynową.

Żmijka 29.06.2011 20:54

http://allegro.pl/show_item.php?item..._offer_id=2186

Warto?

WiślakMyślenice 29.06.2011 20:56

Cytat:

Pierwotnie napisane przez LeszekABG (Post 1118091)
Filmy oglądam zrzucając je z kompa na pen drive i podpinając do telewizora. Potem podpinam jeszcze raz do kompa próbując je usunąć i z każdym występuje problem: odmowa dostępu, nie można usunąć. Prawym na pen drive i opcja formatuj też nie pomaga. Co dalej?

Atrybuty? Tylko do odczytu, Archiwalny, Ukryty?

rafil 29.06.2011 21:42

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Żmijka (Post 1118627)

wg mnie tak

LeszekABG 29.06.2011 22:50

Cytat:

Pierwotnie napisane przez WiślakMyślenice (Post 1118629)
Atrybuty? Tylko do odczytu, Archiwalny, Ukryty?

Wszystko sprawdzałem po kolei, pewnie leciwość pen drive'a to przyczyna, ale dzięki za pomoc.

Niekonik 29.06.2011 23:09

Witam... Jestem na kupnie TV ( LCD PLAZMA LED ) bez 3D, za to 40 -50 cali... Zalezy mi na niskim zuzyciu energii. Do TV bedzie podlączony dekoder z UPC ( HD z nagrywarka) oraz Konsola. Chcialem tez podlaczyc zestaw kina domowego ( jakis lepszy ale bez przesady) pokoj ma okolo 20 m2. myslalem o kolumnach quadral quintas 5000, chyba ze ktos ma lepszy omysl... ja jestem laikiem w tych sprawach. Co radzicie jaki TV jaki amlituner i glosniki.
za komplet kino domowe plus TV nie chialbym wydac wiecej niz 4- 5 tysi!
Pytanie nr 2: czy telefon SE K550i obsluguje 4 GB karty pamieci?

Cinek1906 29.06.2011 23:22

Mógłby ktoś odświeżyć temat: Praca , bo nie mogę go znaleźć .




edit.
@Watts - dzieki

Watts 29.06.2011 23:24

http://wislakrakow.com/forum/showthr...t=3012&page=12

Cykucyk

dj_ibutti 29.06.2011 23:43

Moim subiektywnym zdaniem, co do głośników: JBL albo Tonsil. Polecam te drugie. Tonsil jest tańszy, dobry i... polski, więc wspierasz rodzimą firmę :) A dźwięk ma super.

Niekonik 29.06.2011 23:55

Cytat:

Pierwotnie napisane przez dj_ibutti (Post 1118770)
Moim subiektywnym zdaniem, co do głośników: JBL albo Tonsil. Polecam te drugie. Tonsil jest tańszy, dobry i... polski, więc wspierasz rodzimą firmę :) A dźwięk ma super.


nie widzialem jeszce Tonsila do kina domowego :) a jesli chodzi o JBL to wiem ze sa dobre, ale chyba dosc drogie. za sam komplet glosnikow musialbym zaplacic tyle ile za caly zestaw łacznie z TV...

Podobno sa glosniki i sa JBL-e ;)

dj_ibutti 30.06.2011 00:15

Tonsila do kina domowego nie znajdziesz w Media Markcie ;) Np. http://www.e-tonsil.pl/index.php?p26...omowego-fiesta, ale polecam złożyć sobie samemu z kilku głośniczków Tonsila :)

Niekonik 30.06.2011 00:55

hmmm 3 kolka to tez dosc drogo jak dla mnie :) ale znalazlem cos takiego: http://allegro.pl/yamaha-rx-v467-zes...691068051.html

ero781 30.06.2011 07:31

jak oglądnąc film "kibol" na kolmpie format tegoj est VCD ...;/

BRTS39 30.06.2011 10:06

Mam taka sytuację. Dzis rano loguje sie na konto w bet at home i widzę ze mam 1200 zł. chociaż powinienem mieć dwa złote. Podejrzewam że to jakis bląd, wiecie co to może być? Co tym zrobić?

wisl@k_TS 30.06.2011 10:19

Cytat:

Pierwotnie napisane przez BRTS39 (Post 1118870)
Mam taka sytuację. Dzis rano loguje sie na konto w bet at home i widzę ze mam 1200 zł. chociaż powinienem mieć dwa złote. Podejrzewam że to jakis bląd, wiecie co to może być? Co tym zrobić?

Wypłacaj na konto :)

wiślak 86 30.06.2011 11:04

Cytat:

Pierwotnie napisane przez BRTS39 (Post 1118870)
Mam taka sytuację. Dzis rano loguje sie na konto w bet at home i widzę ze mam 1200 zł. chociaż powinienem mieć dwa złote. Podejrzewam że to jakis bląd, wiecie co to może być? Co tym zrobić?

był już taki jeden co to nie wiedział kto mu kasę na konto wpłacał. więc Ty się też obawiaj.

ewentualnie mogę podać swoje konto to mi przelejesz i sprawdzę to na własnej skórze ;)

tomo 30.06.2011 11:11

Cytat:

Pierwotnie napisane przez ero781 (Post 1118807)
jak oglądnąc film "kibol" na kolmpie format tegoj est VCD ...;/


Jakikolwiek program odtwarzający formaty divx. Pamiętaj żeby w oknie wyboru filmu dać wszystkie pliki a nie tylko formaty avi mpg etc. Powinno banglać.


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 01:08.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl