![]() |
Panowie Wiślacy, jak przytyć ?? Waże 70-71g przy wzroście 178cm. Co jeść, jak żyć, ile spać, co pić itd itp ... prosze o wszelkie wskazówki i rady...
|
Pij piwsko i jedz fast foody a szybko przytyjesz
Albo jedz posiłki zawsze o tej samej porze |
Cytat:
|
nabrać masy :)
|
Gdzie w Krakowie znajdę sklep z odzieżą o tematyce kibicowskiej, politycznej?
|
Zarzuci ktoś linkiem do live streaming spotkania 1/8 Wimbledonu, Łukasza Kubota?
|
|
|
Czy te koszulki są gdzieś jeszcze w sprzedaży ?
http://allegro.pl/koszulka-ts-wisla-...2.html#gallery |
Nie tylko jak trafisz na jakąś aukcję. były wydane z okazji 100 lecia Wisły
|
Potrzebuje założyć jakieś konto w banku , otworzyć fundusz inwestycyjny czy emerytalny .
Coś takiego, gdzie co miesiąc będę odkładał jakąś niewielką kwotę i nie będę ruszał w ogóle tych pieniędzy. I wiecie o co chodzi - pieniądz robi pieniądz. I co doradzicie ? Coś takiego co nic nie kosztuje, w sensie za utrzymywanie karty czy danego rachunku. - Kredyt Bank ma teraz jakiś nowy Rachunek Oszczędnościowo Rozliczeniowy i daje 7 % . - Z drugiej strony Alior Bank daje 6 % i trzeba się zobowiązać że przez 10 lat, co miesiąc będę wpłacał 50 zł. I po 10 latach 6000 + 3600 zł. Nie wiem czy dobrze olbiczyłem, ale jakoś tak wychodzi ;-). Więc co radzicie Panowi e? Co wybrać ? |
Jaką grę polecacie w bwin casino ,żeby łatwo trochę kasy natrzepać ?
Karciane mnie nie interesują. |
zna ktoś jakąś poradnię chirurgiczną na fundusz nfz w śródmieściu, gdzie można się umówić na określoną godzinę, a nie przychodzić o 5 i czekać na swoją kolejkę?
|
http://www.dnevnik.bg/sport/2011/06/...en_uslovno_za/ chyba zaszła pomyłka z nazwami klubów ??? mógł by ktoś dokładnie to przetłumaczyć
|
Той беше осъден на една година условно и ще трябва да плати 37 хиляди евро, реши полски съд по казуса с мача между "Заглебие" (Любин) и "Висла" (Краков). Общо 11 играчи получиха различни по
tak w skrócie: piszą że chodzi o mecz Zagłębia(Lubin) i Wisłą(Kraków).pomyłka jak hu...niestety.ale w dalszym tekście już piszą, że to Cracovia. |
Takie może głupie pytanie,czy np sprzedając banknot 50 euro w kontorze,mogę poprosić żeby mi dali 10 euro reszty i zapłacili w polskiej walucie za pozostałe 40,czy muszę sprzedać całość?
|
Filmy oglądam zrzucając je z kompa na pen drive i podpinając do telewizora. Potem podpinam jeszcze raz do kompa próbując je usunąć i z każdym występuje problem: odmowa dostępu, nie można usunąć. Prawym na pen drive i opcja formatuj też nie pomaga. Co dalej?
|
Cytat:
Nie powinno być z tym problemu |
W jakich godzinach otwarte jest teraz Biuro Obsługi Klienta w MORD na Koszykarskiej? Wiem, że od 18.07. pracują na jedną zmianę.
Na razie jest tak, że 6-16 - przyjmują wszystkich, 16-21 - osoby, które zdawały danego dnia? Takie info znalazłam w internecie, prawda to? |
Jaka Polska telewizja pokazuje Copa America?
|
Tvp Sport transmituje.
|
telewizja polska z tego co mi sie dzis obilo o uszy
|
Wie ktoś gdzie można kupić materiał na transparenty tylko żeby nie trzeba było kupować dużo materiału , chodzi o coś takiego http://i54.tinypic.com/2eahtp2.jpg
|
Hurtownie, pasmanterie i pytaj o podszewkę satynową.
|
|
Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
|
Witam... Jestem na kupnie TV ( LCD PLAZMA LED ) bez 3D, za to 40 -50 cali... Zalezy mi na niskim zuzyciu energii. Do TV bedzie podlączony dekoder z UPC ( HD z nagrywarka) oraz Konsola. Chcialem tez podlaczyc zestaw kina domowego ( jakis lepszy ale bez przesady) pokoj ma okolo 20 m2. myslalem o kolumnach quadral quintas 5000, chyba ze ktos ma lepszy omysl... ja jestem laikiem w tych sprawach. Co radzicie jaki TV jaki amlituner i glosniki.
za komplet kino domowe plus TV nie chialbym wydac wiecej niz 4- 5 tysi! Pytanie nr 2: czy telefon SE K550i obsluguje 4 GB karty pamieci? |
Mógłby ktoś odświeżyć temat: Praca , bo nie mogę go znaleźć .
edit. @Watts - dzieki |
|
Moim subiektywnym zdaniem, co do głośników: JBL albo Tonsil. Polecam te drugie. Tonsil jest tańszy, dobry i... polski, więc wspierasz rodzimą firmę :) A dźwięk ma super.
|
Cytat:
nie widzialem jeszce Tonsila do kina domowego :) a jesli chodzi o JBL to wiem ze sa dobre, ale chyba dosc drogie. za sam komplet glosnikow musialbym zaplacic tyle ile za caly zestaw łacznie z TV... Podobno sa glosniki i sa JBL-e ;) |
Tonsila do kina domowego nie znajdziesz w Media Markcie ;) Np. http://www.e-tonsil.pl/index.php?p26...omowego-fiesta, ale polecam złożyć sobie samemu z kilku głośniczków Tonsila :)
|
hmmm 3 kolka to tez dosc drogo jak dla mnie :) ale znalazlem cos takiego: http://allegro.pl/yamaha-rx-v467-zes...691068051.html
|
jak oglądnąc film "kibol" na kolmpie format tegoj est VCD ...;/
|
Mam taka sytuację. Dzis rano loguje sie na konto w bet at home i widzę ze mam 1200 zł. chociaż powinienem mieć dwa złote. Podejrzewam że to jakis bląd, wiecie co to może być? Co tym zrobić?
|
Cytat:
|
Cytat:
ewentualnie mogę podać swoje konto to mi przelejesz i sprawdzę to na własnej skórze ;) |
Cytat:
Jakikolwiek program odtwarzający formaty divx. Pamiętaj żeby w oknie wyboru filmu dać wszystkie pliki a nie tylko formaty avi mpg etc. Powinno banglać. |
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 01:08. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl