Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Hyde Park (moderowane) (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=6)
-   -   Mam pytanie.... (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=349)

anka1906 25.06.2010 20:46

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Duch (Post 920163)
Dworzec PKS w Myślenicach jest nadal na ulicy przemysłowej ??


odkąd pamiętam to był on na ul Słonecznej. Jest tam nadal mimo częściowej rozbiórki. Z tego co wiem autobusy rzadziej jeżdżą niż kiedyś.
http://maps.google.pl/maps?hl=pl&um=...ed=0CB0QtQMwAA

luki 25.06.2010 21:36

Jak nazywa się przystanek najbliżej boiska Płaszowianki? i jakie autobusy tam jadą? Wiem, że tak chyba teraz remont jest.

iiYama 25.06.2010 21:43

Witam

Potrzebuję wywołać jutro 3-4 odbitki z cyfrówki w rozmiarze 30x45. Pytanko - gdzie mi to zrobią tego samego dnia, na poczekaniu?

Z góry dzięki za pomoc.

murray 25.06.2010 21:45

Cytat:

Pierwotnie napisane przez kreseq (Post 920840)
Zna ktos mozliwosc zapetlenia utworu z YT? Chodzi o to by gral caly czas od nowa :)

Firefox:
https://addons.mozilla.org/en-US/firefox/addon/11636/
Chrome:
https://chrome.google.com/extensions...jdbdbjeb?hl=pl

Enjoy :)

kreseq 25.06.2010 21:53

Dzieki wielkie murray :)

fifi1906 25.06.2010 22:30

Dlaczego Henry w ostatnim mecu miał inna koszuklke?(inna=bez tych czrnych pasków)

Joaquin 26.06.2010 10:13

Orientuje się może ktoś ile zarabia kasjer w punktach bukmacherskich?? Chociaż przedział przybliżony.

Będę wdzięczny

nero 26.06.2010 10:17

Jeśli ktoś mieszka w Zakopanem bardzo proszę o kontakt na PW.
Proste pytanie dotyczące Krupówek.

Z góry dziękuje.

DYRU 26.06.2010 10:30

co to za gra?? bo nie pamiętam nazwy. ma ktos ją może na kompa??
http://i50.tinypic.com/sfe8wh.jpg

palczi 26.06.2010 10:54

Cytat:

Pierwotnie napisane przez DYRU (Post 921074)
co to za gra?? bo nie pamiętam nazwy. ma ktos ją może na kompa??
http://i50.tinypic.com/sfe8wh.jpg

nie jestem pewien na 100% ale chyba punisher bardzo stary -byly kiedys takie symulatory na kompa co miales mnostwo tych gier do wyboru i wlasnie tam ona byla tego jestem pewien na 100%:) -ja osobiscie nie mam na kompie juz tego :)pzdro

KosaPS 26.06.2010 11:01

Poszukuje jakiegoś dobrego forum z linkami do filmów gier na rapida

pablo92TSW 26.06.2010 11:02

peb.pl
...........

LanceTS 26.06.2010 11:41

Cytat:

Pierwotnie napisane przez LanceTS (Post 887740)
Ważna sprawa:
siostra załozyła konto na jakiejś stronie. Podała jakies tam byle jakie dane, i wszystko i tylko maila swojego. Przez 10 dni można z tej strony ściągać 1gb. Pozniej trzeba wykupić jakiś pakiet, czy coś. Otóz dostała kika dni temu maila, że w związku z tym, że okres promocji się skończy musi zapłacić za dany pakiet. Było podane mniej wiecej tak:
"Dnia xx.xx.xx z IP xx.xxx.xxx.xxx zostało załozone konto na naszej stronie.
...
Jest pani zobowiązana do uiszczenia opłaty w wysokości xx.xx zł"

Czy mogą zrobić coś takiego?
Zignorować to?
Jak sprawdzić czy to faktycznie jest moje IP?
Jbc to priv

Miałem na to wyjebane, jak mi poradziliście.
Dzisiaj dostała maila, że ma zapłacić bo wchodzą na drogę sądową. Oczywiście coś tam napisali, że od 6 miesiecy do 8 lat jej grozi, jeśli podała złe dane a wtedy idą na policję bo mają jej IP. Dalej to ojebać?

klusek106 26.06.2010 12:11

powiedz jaka to strona

wonski_eNHa 26.06.2010 12:19

W sumie kiedyś w jakimś reportażu o stronie na którą się logowałeś i mogłeś pobierać filmy, muzykę bez limitów. Po jakimś czasie z tejże strony przysyłali rachunek do zapłaty za ściągnięte GB.

Dla tego trzeba czytać regulaminy!!! Bo z tego co pamiętam, zgodnie z prawem to robią. Ale może to nie ta strona, trzymam kciuki za pozytywne zakończenie.

mlody_ale_wierny 26.06.2010 12:20

ile mogą plus minus kosztować bilety na LE u nas?

Hudy 26.06.2010 12:22

Cytat:

Pierwotnie napisane przez LanceTS (Post 921110)
Miałem na to wyjebane, jak mi poradziliście.
Dzisiaj dostała maila, że ma zapłacić bo wchodzą na drogę sądową. Oczywiście coś tam napisali, że od 6 miesiecy do 8 lat jej grozi, jeśli podała złe dane a wtedy idą na policję bo mają jej IP. Dalej to ojebać?

Oczywiście, że TAK!!!
Już było o nich w mediach
Olej ich i dodaj do spamu

TSW Fanatyk 26.06.2010 12:36

O której jest walka Fedora dziś? Chodzi o samą walkę nie całą gale.

gris 26.06.2010 13:50

Cytat:

Pierwotnie napisane przez LanceTS (Post 921110)
Miałem na to wyjebane, jak mi poradziliście.
Dzisiaj dostała maila, że ma zapłacić bo wchodzą na drogę sądową. Oczywiście coś tam napisali, że od 6 miesiecy do 8 lat jej grozi, jeśli podała złe dane a wtedy idą na policję bo mają jej IP. Dalej to ojebać?


Jeśli to jest naprawdę duża kwota to możesz mieć problem (wszystko też zależy od ich regulaminu czy jest on zgodny z prawem), ale jeśli parę złotych chcą wydusić od Ciebie to ja bym ich zlał.

tomo 26.06.2010 13:59

^^

Poszperałem w goglach, podobna akcja była ze stroną pobieraczek.pl

http://di.com.pl/news/27826,0,UOKiK_...eraczekpl.html

Generalnie miałbym wyjebane totalnie na to.

trial 26.06.2010 15:37

Wie ktoś może czy jest jeszcze gdzieś dostępna niebieska meczówka w promocyjnej cenie?

wiślak 86 26.06.2010 15:59

Cytat:

Pierwotnie napisane przez mlody_ale_wierny (Post 921126)
ile mogą plus minus kosztować bilety na LE u nas?

sam wiesz ze nasz zarzad lubi zaskakiwac. jednak sadze ze przynajmniej na pierwszy mecz nie powinny byc drozsze jak 15-20zeta. jak otworza wszystkie trybuny lub przynajmniej 3 to na dalsze rundy ceny moga skoczyc moim zdaniem najwyzej o 5zl.

zakk 26.06.2010 16:02

macie już zwrot podatku?

i kiedy się mogę spodziewać jak oddałem pit tuż przed koncem terminu....?

brylant17 26.06.2010 16:40

Da się wyłączyć jakąś te reklamę u góry? bo mnie wkurza, nie chce mi się co chwile klikać na wycisz

WislakWiDoK 26.06.2010 18:14

Chce zakupić telewizor 37/40/42 cale. Plazma czy lcd? Jakby ktoś kto zna sie na tym polecił mi jakis do 2500 zł. Nie ufam doradzcą klienta w sklepie jakoś. Prosił bym bardzo.

mic 26.06.2010 18:20

Cytat:

Pierwotnie napisane przez WislakWiDoK (Post 921327)
Chce zakupić telewizor 37/40/42 cale. Plazma czy lcd? Jakby ktoś kto zna sie na tym polecił mi jakis do 2500 zł. Nie ufam doradzcą klienta w sklepie jakoś. Prosił bym bardzo.

Polecam Samsunga LCD (wszystkie maja matryce SONY). Plasm nie kupuj bo w cholere pradu zra. Z Samsunga polecam Ci serie B65x albo C65x.

Arturo Qr2nów 26.06.2010 18:24

Poleciłbym też coś Toschiby (matryce Sharp'a) albo właśnie Sharpa. Samsung też jak najbardziej. I oczywiście LCD. W modelach się niestety nie orientuję.

węgorz2 26.06.2010 18:36

Cytat:

Pierwotnie napisane przez zakk (Post 921275)
macie już zwrot podatku?

i kiedy się mogę spodziewać jak oddałem pit tuż przed koncem terminu....?

urząd ma trzy miesiące od złożenia ,ale przewaliła sie wiekszość więc może dostaniesz na początku lipca

LanceTS 26.06.2010 19:10

Piszą coś o 90-100zł z tego co pamietam. Znalazłem wczesniej coś na necie że zostali ukarani jakąs grzywną w kwietniu coś kilkaset tysięcy, ale nic nie pisało co mają zrobić użytkownicy. Jacy ****a złodzieje.

wolfy 26.06.2010 21:22

Cytat:

Pierwotnie napisane przez zakk (Post 921275)
macie już zwrot podatku?

i kiedy się mogę spodziewać jak oddałem pit tuż przed koncem terminu....?

Ja już dostałem.


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 16:08.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl