Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   Byli piłkarze, trenerzy i inni pracownicy Wisły (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=229)

Karherop 09.10.2025 18:55

Z 3 tygodnie temu tam trafil. Wynikow Hutnika to jednak nie poprawiło.

Pulpet 09.10.2025 19:43

No karierę ruchacza skończył, gdy pewna Polka nieco mądrzejsza niż inne kładące się przed murzynami stwierdziła, że mu nie przepuści i jak zrobił dzieciora to ma się żenić no więc przy okazji i nabył polskie obywatelstwo - na pewno bardzo przydatne w UE.

Karherop 29.10.2025 11:29

Feio i Kiko Ramirez maja wylądować w Radomiaku. Ciekawe w jakim charakterze nasz byly dyrektor

Patryko 29.10.2025 11:33

W charakterze notesu.

Szneka 29.10.2025 11:53

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Patryko (Post 1655710)
W charakterze notesu.

Przecież tam hiszpańsko i portugalsko języcznych zawodników już jest za dużo. Za chwilę jedyny Polak to będzie obowiązkowy młodzieżowiec

FraMat 29.10.2025 12:39

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Karherop (Post 1655709)
Feio i Kiko Ramirez maja wylądować w Radomniaku.


W Radomniaku Radomno?
:pala:

Karherop 29.10.2025 15:06

Cytat:

Pierwotnie napisane przez FraMat (Post 1655720)
W Radomniaku Radomno?
:pala:

Jest to opcja awaryjna.

Arkadiusz.Czerepach 29.10.2025 22:53

ten bramkarz gumiorów to rodzina "naszego" Hoyo ?

Karherop 29.10.2025 23:10

Brat

6 znaków

Fugiel 29.10.2025 23:51

Na początku pomyślałem że nasz Hoyo się na bramkarza przekwalifikowal

azor 07.11.2025 21:39

Bednarz dyrektorem sportowym w Niecieczy. Czy będą race wystrzelone z pola kukurydzy?

Patryko 20.11.2025 16:00

Wygląda na to, że Moskal schodzi z naszej listy płac.

https://x.com/MateuszMiga/status/1991508878182477937

FraMat 20.11.2025 16:34

Wygląda na to, że Kwiecień chciał nam ulżyć i znalazł taki sposób
:>

AgresywnyChomik 20.11.2025 16:47

I super, win dla nas.

Patryko 20.11.2025 16:53

Powiem tak - w tym sezonie nawet inne drużyny z pierwszej ligi nam pomagają, jak nie wywalczymy awansu teraz, to nie wiem kiedy ^^

Pensja Moskala, z jedno/dwa wypożyczenia i można rozejrzeć się za jakimś napadziorem :)

stary dziad 20.11.2025 17:04

Czyli trzeba jasno powiedzieć- Wojciech Kwiecień sponsorem Wisły :).
Dobra wróżba !

Karherop 21.11.2025 08:43

To zdecydowanie informacja dnia dla nas, pensja Moskala za 7.5 miesiąca na pewno podchodzi spokojnie pod 300-400k PLN, to kwota nie do pogardzenia.

A że powinnismy Moskalowi życzyć dobrze to tez mozna cie cieszyć, że swoje zarobi w Wieczystej. Wyniki będą jakie będą, powinno byc sporo remisów ;)

As 21.11.2025 09:34

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Karherop (Post 1656824)
To zdecydowanie informacja dnia dla nas, pensja Moskala za 7.5 miesiąca na pewno podchodzi spokojnie pod 300-400k PLN, to kwota nie do pogardzenia.

A że powinnismy Moskalowi życzyć dobrze to tez mozna cie cieszyć, że swoje zarobi w Wieczystej. Wyniki będą jakie będą, powinno byc sporo remisów ;)

Nie spodziewam sie sporo remisow. Raczej nie bedzie mial pol skladu na L4 a jedyny napastnik w skladzie nie bedzie gral na srodkach przeciwbolowych zamiast poddac sie operacji.

Mysle, ze jesli Moskal dostanie czas zeby to ogarnac po swojemu i nie zwolnia go po trzech meczach to im zrobi awans.

Patryko 21.11.2025 10:35

Zastanawiam się co będzie, jeśli Moskal załóżmy zrobi 0 lub 1 punkt w pozostałych 3 meczach.

Od razu zwolnienie? Czy jednak pozwolą mu przeprowadzić przygotowania zimowe?

Patryko 21.11.2025 10:49

Moskal już oficjalnie w Wieczystej:

https://www.kswieczysta.com/news,2453.html

sandomingo 21.11.2025 11:03

Kazek zrobi awans z Czystą, wygrywając na wiosnę przy R22.

bridgeburner 21.11.2025 11:26

Dobry krok w kierunku zrobienia z nich naszego satelickiego klubu
Jeszcze rezerwy docelowo awans do drugiej ligi, 3 drużyna w 3 lidze i można szkolić
Tak, wiem, fantazja mnie trochę poniosła przy piątku

Karherop 21.11.2025 11:34

Cytat:

Pierwotnie napisane przez sandomingo (Post 1656829)
Kazek zrobi awans z Czystą, wygrywając na wiosnę przy R22.

22 lutego to jest jeszcze kalendarzowa zima

sandomingo 21.11.2025 11:37

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Karherop (Post 1656832)
22 lutego to jest jeszcze kalendarzowa zima

Masz rację. Czyli tytuł prasowy będzie brzmiał: Moskal zamroził Wisłę.

wolfy 21.11.2025 12:54

Cytat:

Pierwotnie napisane przez sandomingo (Post 1656829)
Kazek zrobi awans z Czystą, wygrywając na wiosnę przy R22.

Jasne. Trzeba mieć jakieś marzenia.

Ja stawiam, że do meczu z nami nie będzie już trenerem Wieczystej :> Nie życzę mu źle, ale wiadomo jak jest z posadą trenera u Kwietnia.
Zobaczymy czy wytrzyma dłużej niż w Wiśle.

Cytat:

Pierwotnie napisane przez bridgeburner (Post 1656831)
Dobry krok w kierunku zrobienia z nich naszego satelickiego klubu
Jeszcze rezerwy docelowo awans do drugiej ligi, 3 drużyna w 3 lidze i można szkolić
Tak, wiem, fantazja mnie trochę poniosła przy piątku

Picie przed południem to nie jest zdrowy objaw.

Nasze rezerwy to na razie niech się utrzymają w tej trzeciej lidze, bo z tym może być trudno.

grogoriogreg 22.11.2025 16:15

Czyli nazywany przez swoich przeciwników "Zaskroniec" na mocno zakrapianej alkoholem imprezie najpierw przekonał Kwietnia, by wziął Moskala na trenera Wieczystej, dzięki czemu klub zaoszczędzi sporo kasy, a w dodatku na sam koniec poddymił i dodatkowo uderzył w Kazka, zarzucając mu brak honoru, by ten był bardziej skłonny przyjąć ofertę "gorącego krzesła", a jego zaczadzeni krytycy dostali tak rzadką w ostatnim czasie możliwość do uderzenia w niego? Nieźle sobie to wymyślił.

Dla Moskala to świetna okazja do zarobienia dobrych pieniędzy, poprowadzenia drużyny chcącej grać w piłkę i mającej szanse na odgryzienie się nie tyle Wiśle, co Królewskiemu. Bo trudno teraz byłoby znaleźć kogoś w środowisku piłkarskim, kto chciałby mu utrzeć nosa tak mocno, jak Kazek.

Karherop 22.11.2025 23:46

Cytat:

Pierwotnie napisane przez grogoriogreg (Post 1656863)
,(...). Bo trudno teraz byłoby znaleźć kogoś w środowisku piłkarskim, kto chciałby mu utrzeć nosa tak mocno, jak Kazek.

E tam trudno, a Dróżdż to myslisz ze jakimi pała do niego emocjami?

Karherop 02.12.2025 16:47

https://weszlo.com/brzeczek-docenil-...byc-wdzieczni/

Brzęczek niech sobie odpali transfernarkt i sprawdzi ile gral ten rezerwowy Duda w Garbarnii. Niezle sobie Jurek fantaziuje.

sandomingo 02.12.2025 17:03

Niezły odlot Wujaszka.
Duda był absolutnie podstawowym zawodnikiem Garcy.

Patryko 02.12.2025 17:11

Przecież on po odejściu z Wisły mówił w mediach, że wykonał u nas fantastyczną pracę.

Komentuje się samo.


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 12:46.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl