![]() |
Z 3 tygodnie temu tam trafil. Wynikow Hutnika to jednak nie poprawiło.
|
No karierę ruchacza skończył, gdy pewna Polka nieco mądrzejsza niż inne kładące się przed murzynami stwierdziła, że mu nie przepuści i jak zrobił dzieciora to ma się żenić no więc przy okazji i nabył polskie obywatelstwo - na pewno bardzo przydatne w UE.
|
Feio i Kiko Ramirez maja wylądować w Radomiaku. Ciekawe w jakim charakterze nasz byly dyrektor
|
W charakterze notesu.
|
Cytat:
|
Cytat:
W Radomniaku Radomno? :pala: |
Cytat:
|
ten bramkarz gumiorów to rodzina "naszego" Hoyo ?
|
Brat
6 znaków |
Na początku pomyślałem że nasz Hoyo się na bramkarza przekwalifikowal
|
Bednarz dyrektorem sportowym w Niecieczy. Czy będą race wystrzelone z pola kukurydzy?
|
Wygląda na to, że Moskal schodzi z naszej listy płac.
https://x.com/MateuszMiga/status/1991508878182477937 |
Wygląda na to, że Kwiecień chciał nam ulżyć i znalazł taki sposób
:> |
I super, win dla nas.
|
Powiem tak - w tym sezonie nawet inne drużyny z pierwszej ligi nam pomagają, jak nie wywalczymy awansu teraz, to nie wiem kiedy ^^
Pensja Moskala, z jedno/dwa wypożyczenia i można rozejrzeć się za jakimś napadziorem :) |
Czyli trzeba jasno powiedzieć- Wojciech Kwiecień sponsorem Wisły :).
Dobra wróżba ! |
To zdecydowanie informacja dnia dla nas, pensja Moskala za 7.5 miesiąca na pewno podchodzi spokojnie pod 300-400k PLN, to kwota nie do pogardzenia.
A że powinnismy Moskalowi życzyć dobrze to tez mozna cie cieszyć, że swoje zarobi w Wieczystej. Wyniki będą jakie będą, powinno byc sporo remisów ;) |
Cytat:
Mysle, ze jesli Moskal dostanie czas zeby to ogarnac po swojemu i nie zwolnia go po trzech meczach to im zrobi awans. |
Zastanawiam się co będzie, jeśli Moskal załóżmy zrobi 0 lub 1 punkt w pozostałych 3 meczach.
Od razu zwolnienie? Czy jednak pozwolą mu przeprowadzić przygotowania zimowe? |
|
Kazek zrobi awans z Czystą, wygrywając na wiosnę przy R22.
|
Dobry krok w kierunku zrobienia z nich naszego satelickiego klubu
Jeszcze rezerwy docelowo awans do drugiej ligi, 3 drużyna w 3 lidze i można szkolić Tak, wiem, fantazja mnie trochę poniosła przy piątku |
Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
Ja stawiam, że do meczu z nami nie będzie już trenerem Wieczystej :> Nie życzę mu źle, ale wiadomo jak jest z posadą trenera u Kwietnia. Zobaczymy czy wytrzyma dłużej niż w Wiśle. Cytat:
Nasze rezerwy to na razie niech się utrzymają w tej trzeciej lidze, bo z tym może być trudno. |
Czyli nazywany przez swoich przeciwników "Zaskroniec" na mocno zakrapianej alkoholem imprezie najpierw przekonał Kwietnia, by wziął Moskala na trenera Wieczystej, dzięki czemu klub zaoszczędzi sporo kasy, a w dodatku na sam koniec poddymił i dodatkowo uderzył w Kazka, zarzucając mu brak honoru, by ten był bardziej skłonny przyjąć ofertę "gorącego krzesła", a jego zaczadzeni krytycy dostali tak rzadką w ostatnim czasie możliwość do uderzenia w niego? Nieźle sobie to wymyślił.
Dla Moskala to świetna okazja do zarobienia dobrych pieniędzy, poprowadzenia drużyny chcącej grać w piłkę i mającej szanse na odgryzienie się nie tyle Wiśle, co Królewskiemu. Bo trudno teraz byłoby znaleźć kogoś w środowisku piłkarskim, kto chciałby mu utrzeć nosa tak mocno, jak Kazek. |
Cytat:
|
https://weszlo.com/brzeczek-docenil-...byc-wdzieczni/
Brzęczek niech sobie odpali transfernarkt i sprawdzi ile gral ten rezerwowy Duda w Garbarnii. Niezle sobie Jurek fantaziuje. |
Niezły odlot Wujaszka.
Duda był absolutnie podstawowym zawodnikiem Garcy. |
Przecież on po odejściu z Wisły mówił w mediach, że wykonał u nas fantastyczną pracę.
Komentuje się samo. |
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 12:46. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl