![]() |
Zniszczyły mi się zauszniki do sportowych okularów. Można gdzieś dorobić takowe? (tam gdzie kupowałem nie ma takiej możliwości)
|
może u jakiegoś optyka by zrobili?
|
Cytat:
|
Cytat:
http://msip2.um.krakow.pl/ Zaznacz nieruchomości i jednostki ewidencyjne czy coś takiego. Kto kupuje JSW ewentualnie dlaczego sądzicie aby go nie kupować? :D |
Mam taki problem: zakupiłem dziś netbooka i chce sie polaczyc z internetem w domu (posiadam Neostrade - Liveboxa), a niestety mimo, ze wyszukuje mi ta siec, to wyskakuje blad, ze nie mozna nawiazac polaczenia z "neostrada..." bla bla bla. Dodam, ze posiadam tez komputer stacjonarny i laptopa, ktore bez problemu sie lacza z netem Neostradą... Pomoże ktos?
EDIT: Dodam jeszcze, ze po wejsciu w moj komputer-->etc--> wpisaniu w wierszu polecen "ipconfig" wyswietla sie na netbooku, ze NOSNIK ODLACZONY, wiec ktos jak go mam wlaczyc? |
MatMario nie ładuje mi się to, ale z tego co czytam to nie tego szukam, ja potrzebuje nr działek a nie budynków na nich postawionych. Bo nie zawsze jest tak ze jeżeli masz nr budynku 8 to jest on na działce nr 8.
|
zadzwoń do ksiąg wieczystych, może oni Ci coś doradzą.
|
Cytat:
Po wpisaniu hasła do routera nie łączy się czy w ogóle o hasło nie pyta? |
Zola, jak zaczynasz się na netbooku łączyć, to wtedy naciśnij na Livebox-ie przycisk Reg.
|
Cytat:
|
Może trzeba adres MAC laptopa wpisać w konfiguracji?
|
Cytat:
|
Już wszystko śmiga, DZIĘKI WIELKIE !!! :)
|
Co grozi za nie zapłacenie mandatu na 50za przejście w niedozwolonym miejscu?Krajowy rejestr długów?
|
Wie ktoś może czy w fanatyku jest koszulka "Wisła na wakacjach" ? :)
|
Cytat:
Jak nie znajdziesz w Fanatyku to : http://allegro.pl/koszulka-wisla-kra...636058772.html |
Jaki polecacie monitor lcd za ok. 500zl?
|
Zna ktoś odpowiednik naszej forumowej "Ligi Typerów" dla ligi hiszpańskiej, angielskiej itd?
|
|
mam pytanie czy będą vlepki wydawane na wakacje??
|
Czy z okazji Wianków mpk będzie jeździło za darmo?
|
Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
|
Jaki DARMOWY porgram antywirusowy polecacie do uzytku domowego? Ktory oczywiscie nie muli. Bo ostatnio zainstalowalem darmowy AVG i to co mi zrobil z komputerem tj "poezja" :/ poczta sie wczytuje jakas minute, nie wspominajac o innych stronkach :/ Pomozecie?
|
Eset Nod albo avast. to uzywalem z darmowych teraz mam nortona i wyglada najlepiej ,ale z darmowych te 2
|
witam . mam pytanie... :D ma ktos fife 11 na pc i wie jak pograc w nia przez neta . Bo gdy w nia wchodze i biore cos tam graj przez internet , automatyczne wchodzi mi na jakos strone . i tam sie zalogowalem i gitesik i nie wiem co dalej ... ???
|
Dorysuje ktoś 3 rzut?
http://www.wow33.republika.pl/rzut%5Cr09.gif |
Cytat:
Bo jak nie to poratuję Cię tylko gameranger (pogoogluj) |
|
Krygav, w złą stronę zrzutowałeś. Ja bym dał jak crazykaro
|
Wie Ktos moze, co moze byc przyczyna tego, ze od jakiegos czasu drukarka nie drukuje mi w ogole plikow .pdf? Nie byla odinstalowywana, etc, tylko "tak o " przestala to rozszerzenie drukowac :/ za kazdym razem wyskakuje opcja, tj "zapisywalo" ponownie drukowany plik, wyswietla sie miejsce docelowe, etc. Dodam, ze jest to Lexmark (urzadzenie wielofunkcyjne), pomoze ktos? :)
|
Cytat:
@Zola: Może zamiast drukarki masz ustawionego kreatora pdf? EDYCJA2: nieaktualne ;) |
Cytat:
|
Znajdę gdzieś wiślackie koszulki w rozmiarze 98-105 cm? Allegro odpada.
|
Cytat:
|
Cytat:
Ale dzięki za chęci... |
http://t2.gstatic.com/images?q=tbn:A...2DULvzWCy0PDOQ
Witam, Chciałbym sobie kupić taki telefon jak powyżej. Miał go ktoś może? Opłaca się? Czy rzeczywiście jest tak odporny? Jak z tą odpadającą klawiaturą? |
Co to za model Noki?
Edit: Dzięki Mistel |
Cytat:
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 20:13. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl