Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Hyde Park (moderowane) (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=6)
-   -   Mam pytanie.... (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=349)

TSW Fanatyk 24.06.2011 11:40

Zniszczyły mi się zauszniki do sportowych okularów. Można gdzieś dorobić takowe? (tam gdzie kupowałem nie ma takiej możliwości)

Kociewiak 24.06.2011 11:46

może u jakiegoś optyka by zrobili?

TSW Fanatyk 24.06.2011 11:59

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Kociewiak (Post 1115792)
może u jakiegoś optyka by zrobili?

byłem u jednego jednak on mówił że takiego czegoś nie dorobi.. Pytam się bo może ktoś na zamówienie robił albo zgrzewał (bo to plastik)

MatMario 24.06.2011 13:20

Cytat:

Pierwotnie napisane przez siekierski (Post 1115437)
Witam, czy sa gdzies w internecie plany działek centrum Krakowa? Chodzi mi dokładnie obaszar okolic II LO.

Mam podany nr działki i chciałbym się dowiedzieć która to działka.


http://msip2.um.krakow.pl/

Zaznacz nieruchomości i jednostki ewidencyjne czy coś takiego.





Kto kupuje JSW ewentualnie dlaczego sądzicie aby go nie kupować? :D

Zola 24.06.2011 13:27

Mam taki problem: zakupiłem dziś netbooka i chce sie polaczyc z internetem w domu (posiadam Neostrade - Liveboxa), a niestety mimo, ze wyszukuje mi ta siec, to wyskakuje blad, ze nie mozna nawiazac polaczenia z "neostrada..." bla bla bla. Dodam, ze posiadam tez komputer stacjonarny i laptopa, ktore bez problemu sie lacza z netem Neostradą... Pomoże ktos?

EDIT: Dodam jeszcze, ze po wejsciu w moj komputer-->etc--> wpisaniu w wierszu polecen "ipconfig" wyswietla sie na netbooku, ze NOSNIK ODLACZONY, wiec ktos jak go mam wlaczyc?

siekierski 24.06.2011 14:09

MatMario nie ładuje mi się to, ale z tego co czytam to nie tego szukam, ja potrzebuje nr działek a nie budynków na nich postawionych. Bo nie zawsze jest tak ze jeżeli masz nr budynku 8 to jest on na działce nr 8.

Bąbel 24.06.2011 14:50

zadzwoń do ksiąg wieczystych, może oni Ci coś doradzą.

crazykaro 24.06.2011 15:10

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Zola (Post 1115859)
Mam taki problem: zakupiłem dziś netbooka i chce sie polaczyc z internetem w domu (posiadam Neostrade - Liveboxa), a niestety mimo, ze wyszukuje mi ta siec, to wyskakuje blad, ze nie mozna nawiazac polaczenia z "neostrada..." bla bla bla. Dodam, ze posiadam tez komputer stacjonarny i laptopa, ktore bez problemu sie lacza z netem Neostradą... Pomoże ktos?

EDIT: Dodam jeszcze, ze po wejsciu w moj komputer-->etc--> wpisaniu w wierszu polecen "ipconfig" wyswietla sie na netbooku, ze NOSNIK ODLACZONY, wiec ktos jak go mam wlaczyc?

Ale jaki nośnik odłączony? Skoro wyszukuje ci siec to wszystko co potrzebne raczej jest włączone.

Po wpisaniu hasła do routera nie łączy się czy w ogóle o hasło nie pyta?

tarantulaw2 24.06.2011 15:39

Zola, jak zaczynasz się na netbooku łączyć, to wtedy naciśnij na Livebox-ie przycisk Reg.

Zola 24.06.2011 15:54

Cytat:

Pierwotnie napisane przez crazykaro (Post 1115914)
Ale jaki nośnik odłączony? Skoro wyszukuje ci siec to wszystko co potrzebne raczej jest włączone.

Po wpisaniu hasła do routera nie łączy się czy w ogóle o hasło nie pyta?

pyta o hasło, po wpisaniu poprawnie oczywiscie jest ikonka, jakby sie "laczylo", a po chwili wyskakuje, ze "nie mozna polaczyc z siecia"... :/ oczywiscie na starym laptopie net smiga jak trzeba...

Voin 24.06.2011 16:00

Może trzeba adres MAC laptopa wpisać w konfiguracji?

crazykaro 24.06.2011 16:11

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Zola (Post 1115930)
pyta o hasło, po wpisaniu poprawnie oczywiscie jest ikonka, jakby sie "laczylo", a po chwili wyskakuje, ze "nie mozna polaczyc z siecia"... :/ oczywiscie na starym laptopie net smiga jak trzeba...

Trzeba przeglądnąć jakie są ustawienia routera. Możliwe że jest np. ograniczenie ilości komputerów podpiętych bezprzewodowo do danego routera albo filtrowanie po adresie MAC w wyniku czego nie będziesz mógł podłączyć innego laptopa. Jeśli sam konfigurowałeś modem to sobie poradzisz, a jeśli nie to chociaż spróbuj posprawdzać jak jest ustawiony. Szukaj głównie w opcjach związanych z połączeniem bezprzewodowym

Zola 24.06.2011 16:53

Już wszystko śmiga, DZIĘKI WIELKIE !!! :)

Gregu19 24.06.2011 18:44

Co grozi za nie zapłacenie mandatu na 50za przejście w niedozwolonym miejscu?Krajowy rejestr długów?

Tylko_Wisła! 24.06.2011 21:11

Wie ktoś może czy w fanatyku jest koszulka "Wisła na wakacjach" ? :)

didzej132 24.06.2011 21:34

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Tylko_Wisła! (Post 1116084)
Wie ktoś może czy w fanatyku jest koszulka "Wisła na wakacjach" ? :)


Jak nie znajdziesz w Fanatyku to : http://allegro.pl/koszulka-wisla-kra...636058772.html

Młyniu_Miechów 24.06.2011 21:57

Jaki polecacie monitor lcd za ok. 500zl?

MicK 24.06.2011 23:28

Zna ktoś odpowiednik naszej forumowej "Ligi Typerów" dla ligi hiszpańskiej, angielskiej itd?

LeszekABG 25.06.2011 11:09

http://img11.allegroimg.pl/photos/or.../79/1632647907

Gdzie dostanę w Krakowie?

pawel1906 25.06.2011 11:27

mam pytanie czy będą vlepki wydawane na wakacje??

mlody_ale_wierny 25.06.2011 12:39

Czy z okazji Wianków mpk będzie jeździło za darmo?

Bąbel 25.06.2011 12:57

Cytat:

Pierwotnie napisane przez LeszekABG (Post 1116277)

chyba kiedyś w Selgrosie widziałem, ale nie wiem czy dalej tam są.

tarantulaw2 25.06.2011 13:03

Cytat:

Pierwotnie napisane przez mlody_ale_wierny (Post 1116341)
Czy z okazji Wianków mpk będzie jeździło za darmo?

Podejrzewam że nie, bo nawet darmowe przejazdy do muzeów zlikwidowali. Zresztą, ani na stronie MPK ani na stronie Zarządu Infrastruktury Komun istycznej alnej i Transportu nic nie pisze. Więc zapewne kanary tam się rzucą.

mic 25.06.2011 13:46

Cytat:

Pierwotnie napisane przez tarantulaw2 (Post 1116360)
Podejrzewam że nie, bo nawet darmowe przejazdy do muzeów zlikwidowali. Zresztą, ani na stronie MPK ani na stronie Zarządu Infrastruktury Komun istycznej alnej i Transportu nic nie pisze. Więc zapewne kanary tam się rzucą.

Przeciez byla darmowa komunikacja podczas nocy muzeow. Trzeba bylo miec tylko monete, ktora mozna bylo zabrac z kazdego muzeum.

Zola 26.06.2011 11:58

Jaki DARMOWY porgram antywirusowy polecacie do uzytku domowego? Ktory oczywiscie nie muli. Bo ostatnio zainstalowalem darmowy AVG i to co mi zrobil z komputerem tj "poezja" :/ poczta sie wczytuje jakas minute, nie wspominajac o innych stronkach :/ Pomozecie?

szprotson 26.06.2011 15:01

Eset Nod albo avast. to uzywalem z darmowych teraz mam nortona i wyglada najlepiej ,ale z darmowych te 2

Aniołek_Wisła 26.06.2011 15:52

witam . mam pytanie... :D ma ktos fife 11 na pc i wie jak pograc w nia przez neta . Bo gdy w nia wchodze i biore cos tam graj przez internet , automatyczne wchodzi mi na jakos strone . i tam sie zalogowalem i gitesik i nie wiem co dalej ... ???

sndr 26.06.2011 18:20

Dorysuje ktoś 3 rzut?
http://www.wow33.republika.pl/rzut%5Cr09.gif

Fifiorek 26.06.2011 18:37

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Aniołek_Wisła (Post 1116897)
witam . mam pytanie... :D ma ktos fife 11 na pc i wie jak pograc w nia przez neta . Bo gdy w nia wchodze i biore cos tam graj przez internet , automatyczne wchodzi mi na jakos strone . i tam sie zalogowalem i gitesik i nie wiem co dalej ... ???

a fifa oryginalna ?
Bo jak nie to poratuję Cię tylko gameranger (pogoogluj)

crazykaro 26.06.2011 18:39

Raczej cos takeigo

http://img844.imageshack.us/img844/1186/r09.gif

Awe 26.06.2011 18:43

Krygav, w złą stronę zrzutowałeś. Ja bym dał jak crazykaro

Zola 26.06.2011 19:09

Wie Ktos moze, co moze byc przyczyna tego, ze od jakiegos czasu drukarka nie drukuje mi w ogole plikow .pdf? Nie byla odinstalowywana, etc, tylko "tak o " przestala to rozszerzenie drukowac :/ za kazdym razem wyskakuje opcja, tj "zapisywalo" ponownie drukowany plik, wyswietla sie miejsce docelowe, etc. Dodam, ze jest to Lexmark (urzadzenie wielofunkcyjne), pomoze ktos? :)

sndr 26.06.2011 19:09

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Krygav (Post 1116996)
Możliwe, mój rzut jest jakby od tyłu. Może będzie kwalifikowało się jako 4 rzut? ;)

Jakby się robiło 4 a nie 3 ;)

@Zola: Może zamiast drukarki masz ustawionego kreatora pdf?

EDYCJA2: nieaktualne ;)

crazykaro 26.06.2011 19:12

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Zola (Post 1117012)
Wie Ktos moze, co moze byc przyczyna tego, ze od jakiegos czasu drukarka nie drukuje mi w ogole plikow .pdf? Nie byla odinstalowywana, etc, tylko "tak o " przestala to rozszerzenie drukowac :/ za kazdym razem wyskakuje opcja, tj "zapisywalo" ponownie drukowany plik, wyswietla sie miejsce docelowe, etc. Dodam, ze jest to Lexmark (urzadzenie wielofunkcyjne), pomoze ktos? :)

A na pewno masz ustawioną drukarkę a nie XPS document Witer albo cos podobnego w ustawieniach?

Wojtator 26.06.2011 19:50

Znajdę gdzieś wiślackie koszulki w rozmiarze 98-105 cm? Allegro odpada.

Glazik 26.06.2011 19:52

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Wojtator (Post 1117025)
Znajdę gdzieś wiślackie koszulki w rozmiarze 98-105 cm? Allegro odpada.

http://www.sklep.wisla.krakow.pl/

Wojtator 26.06.2011 20:02

Cytat:

Pierwotnie napisane przez glazik (Post 1117028)

Nie wiem czy sprawdziłeś, ale nie ma takiego rozmiaru. Ten sklep i tswisla.eu już sprawdzałem.
Ale dzięki za chęci...

Mistel 27.06.2011 11:29

http://t2.gstatic.com/images?q=tbn:A...2DULvzWCy0PDOQ
Witam, Chciałbym sobie kupić taki telefon jak powyżej. Miał go ktoś może? Opłaca się? Czy rzeczywiście jest tak odporny? Jak z tą odpadającą klawiaturą?

Kociewiak 27.06.2011 11:30

Co to za model Noki?

Edit: Dzięki Mistel

Mistel 27.06.2011 11:36

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Kociewiak (Post 1117226)
Co to za model Noki?

Nokia 5500 Sport. Jeden z ostatnich wodoodpornych modeli.


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 20:13.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl