![]() |
Cytat:
Na początek uderzyłbym na "Forum" na E-Bay (klik), może tam Ci poradzą. Potem pisał bym do nich ( http://pages.ebay.pl/help/contact_us...tynuuj+%3E ) - tam masz "Otrzymałem upomnienie o zaległej płatności za przedmiot / Chce się od niego odwołać. Wiem, że do nich pisałeś, ale chodzi o to, że jak Ci odpowiadał automat, to zapewne dostawałeś maila z adresu automatu - a tu chodzi zrobić taki myk, by człowiek odpisał -> wtedy uzyskasz jego prawdziwy mail, i możesz Ich zaspamować potwierdzeniem wpłaty. No chyba, że już raz Ci człowiek odpowiedział - spamuj jego skrzynkę. Zrób jeszcze tak - jeżeli jest taka możliwość, to pobierz potwierdzenie wpłaty, a jeżeli nie ma - uderzaj do obsługi technicznej PP, żeby takie coś uzyskać. Do tego czasu zrób (w miarę możliwości) jak najwięcej screenów z potwierdzeniem wpłaty, i wyślij je Angolowi. Do tego jakiś tekst po Angielsku (Niestety, maj inglisz is bad, więc na angielski Ci nie pomogę, ale jak coś to jutro sklecę coś po Polsku to najwyżej przetłumaczysz), że PP potwierdza wpłatę, ale na E-bayu nie. Jak mu podeślesz screeny - powinien uwierzyć. Nie chcę Cię straszyć, ale oby to nie był tzw. Nigeryjski przekręt. Raz prawie dałem się na to nabrać. Jakiś angol mi oferował 400 funciaków za Nokię 5530 (gdy ta jeszcze była w cenie - dlatego prawie się dałem zrobić), zgodziłem się, coś tam pieprzył, i chciał, żebym kliknął jakiś link potwierdzający - coś mnie tknęło żeby nie klikać, i nie klikałem - dzień później zablokowali mi konto na PP - okazało się że gdybym kliknął.... popłynął bym na 400 funtów. Takie to gówno ustrojskie jest, że już od tego czasu z tego nie korzystam. Tylko, że sytuacja była trochę inna, bo gość uderzył do mnie jak wystawiłem aukcję na Allegro. |
Cytat:
dzięki wielkie ! ale... angol nie reaguje na mejle, jak mu wysyłam potwierdzenie , screeny w postaci dwóch linków no ;-/ Tu jest ten ból. A ciule z ebaya nie odpisują. Nie, to nie nigeryjski przekręt, kiedyś mi proponował bambus jakiś proponował 1000 zł za ps2 używanego ale to na allegro jeszcze. Ten angol to normalny sklep prowadzi w UK. Co do linków co mi podałeś, to nie działają oby dwa, ale mam nadzieje, że to jakieś przeciążenie chwilowe. A jeżeli chodzi o angielski to używam http://translate.google.com/ piszę po polsku, i odrazu na angielski mi tłumaczy. Więc problemów ze zrozumieniem mnie, facet raczej nie ma. Ale wiesz, 9 dni minęło od kiedy zapłaciłem. I raczej nie sądzę, by facet wkręcał. Ma 95 % pozytywów. Jest możliwość, że ten przelew gdzieś " utknął " ? Chociaż paypal to chyba te expressowej wpłaty tak ? |
Jadąc dzisiaj autobusem przez Kraków widziałem liczne dziewczyny 'przyozdobione' w szaliki (niebieskie oraz zielone). Ogarnia ktoś co to za akcja była?
|
Cytat:
|
Cytat:
jeździleś tam może? co możesz o nich powiedzieć? pozdro :) p.s świętą wojne po raz kolejny wygrało II LO, w karnych 5:4 bodajże |
Cytat:
1 ) - Do tego forum -> Wchodzisz na e-bay, klikasz na górze strony "Pomoc", i niżej masz "zapytaj innych użytkowników" - kliknij na "Przejdź do centrum odpowiedzi" i tam zadaj pytanie, bo tam są chłopy najbardziej obyte. 2 ) - Do kontaktu z nimi -> http://pages.ebay.pl/help/contact_us/_base/index.html , dajesz "Kupiłem przedmiot - Jak skontaktować się ze sprzedającym, zapłacić za zakupiony przedmiot, wystawić opinię lub złożyć skargę na sprzedającego", a potem "Otrzymałem upomnienie o zaległej płatności za przedmiot / Chce się od niego odwołać". I czekaj aż Ci człowiek odpowie, a potem pisz na jego bezpośredni adres e-mail. I angola też cały czas gnęb swoimi mailami. |
Cytat:
PayPayl poinformował mnie, żebym rozpoczął spór - to w ciągu 45 dni powinienem otrzymać zwrot kasy. A angol już rozpoczął spór na ebayu ze mną.... ku.tas ma dwa mejle na ebayu i wchodziąc w ' pp ' wpisałem jednego z tych dwóch mejli. Co Ty byś zrobił ? Tak samo jak ja... Może być tak że tylko do jednego mejla miał przypisany numer konta ? |
[QUOTE=the_blues;1113989]dzięki
jeździleś tam może? co możesz o nich powiedzieć? pozdro :) tak jeździłem, dla mnie ok, według mnie najlepsze w Krakowie:) kiedyś jeszcze były na Kazimierzu, chyba motodrom to się nazywało, ale nie wiem czy jeszcze istnieje. |
Cytat:
Cytat:
|
Cytat:
Skoro sprzedający w stronie ' o mnie ' czy w aukcji nie podaje swojego mejla ? Wysłałem więc na tego mejla, z którego dostałem wiadomość z podziękowaniem o zakupie. A tak z innej beczki, jakbym miał podobną sprawę i w mejlu podałem np. [email protected]. - gdzie po PL jest kropeczka to dupa ? Moja wina prawda ? Bo jak się wysyła mejla to dostajesz zwrot, że zły adres, a z tego typu serwisami nie wiesz ? Tak tylko pytam, PP potwierdził, że ja wszystko dobrze zrobiłem. Także rozpocząłęm spór, a po 20 dniach poproszę o rozpatrzenie. @the_blues - ja byłem. Ale w środę - bo taniej. Wtedy lepiej przedzwonić i zaklepać sobie na konkret godzinę, bo sporo ludzi jest. A tak poza tym to wrażenia pozytywne |
Szczerze powiedziawszy nie wiem, ale możliwe, że dupa, bo w końcu są adresy np. .co.uk lub .com.pl .
|
Cytat:
|
Watpie, nigdzie tego nie widzialem, ani nawet o tym nie slyszalem. Masz pusty rynek, to sam otwórz:P
|
Ile kosztuje i jaki jest czas czekania na wyrobienie dowodu tymczasowego ?
|
Szukam użytkownika występującego na tzw forum Zbymaka i Maciusia jako Ramboo.
|
Ile kosztuje w Krakowie wyrwanie zeba???(prywatnie)
Cytat:
|
Cytat:
|
Wie ktoś gdzie poszukują do pracy ?? Pieniążki potrzebne na wyjazd
jak ktoś coś się orientuje pirv |
W słuchawkach do komputera urwała mi się końcówka tj. metalowa część wchodząca do wejścia do komputera.
Gdzie w Krakowie mogę się z tym udać, żeby mi to naprawili? Odpowiedź prawdopodobnie okaże się błaha, ale wolałbym wiedzieć gdzie konkretnie się z tym udać. |
Mam takie pytanie :) może ktoś z Was kojarzy jaki tytuł nosił film/horror, który był "kręcony prywatna kamerą" umieszczoną w sypialni głównych bohaterów. Jakieś dziecko tam sie pokazywało i kojarzę psa który wariował jak widział zjawy :)
Dzięki wielkie, dokładnie o to mi chodziło :) |
Cytat:
|
Czy to prawda, że dziś odbyły się testy młodszych roczników u nas w klubie?
|
Wie ktoś jak zatrudnić się przy roznoszeniu ulotek, czy trzeba być pełnoletnim, oraz jakiego rzędu są to zarobki?
|
Cytat:
Może podejdź do nich http://www.malopolska.ohp.pl/pl/6293...ura_Pracy.html to ci pomogą / doradzą . ;) |
Nie trzeba, co najwyżej mogą chcieć zgodę na pracę od rodziców na piśmie. A zarobki? niektórzy płacą za godzinę, inni od rozniesionych ulotek, ale generalnie uśredniając 6-7zł za godzinę przeciętnie się zarobi, czasem mniej lub więcej.
|
Mam pytanie, orientuje się ktoś może gdzie w Krakowie można pograć sobie w pokera Texas Holdem na jakimś turnieju? ;]
Może więcej z Wiślackiej Braci nas gra to kiedyś umówimy się przed meczem na turniej Wiślaków? ;D ;) |
kiedyś grali w sportspubie na 29 listopada, ale nie wiem czy dalej to aktualne...
|
Jak na Litwie i Łotwie z LPG?? I co musze mieć w samochodzie? Kamizelki gaśnice itp.?? coś szczególnego??
|
Mam pilne pytanie, czy Nowohucka jest już w całości przejezdna? Jeżeli trwają tam jakieś prace to jak wygląda sprawa z korkami? (od Alei Powstańców Śląskich do Czyżyn)
Ogromne dzięki za pomoc :) |
Tak, jest przejezdna, wiadukt czynny, wszystko sprawnie działa, jechałem pare razy i nie pamiętam żadnych korków:)
|
Cytat:
|
Wie ktoś czy mozna gdzies w TV obejrzeć puchar CONCACAF w którym gra nasz Chavez ?
|
Cytat:
wg. wczorajszego Przeglądu Sportowego edit: PS chyba źle podał, z tego co teraz sprawdziłem wynika że o 01.00 zagra USA z Panamą, a mecz Honduras - Meksyk o 04.00, co nie zmienia faktu że oba mecze na Eurosporcie 2 możesz obejrzeć. |
Gdzie w Krakowie blisko starego miasta są sklepy z obuwiem sportowym (do chodzenia codziennego) ?
|
Cytat:
A o to gdzie no to Galeria Krakowska koło dworca. Tam są wszystkie najważniejsze sklepy z obuwiem sportowym. Cytat:
Zgodnie z traktatem obowiązkowe wyposażenie samochodu obejmuje tylko elementy wymagane w kraju, w którym samochód jest zarejestrowany. Oznacza to że nie musisz znać ani mieć obowiązkowego wyposażenia samochodu wymaganego w innych krajach, do których jedziesz |
Ma ktos jakiegos linka skad mozna pobrac pełna wersje fify 08 na PC?
ewentualnie torrent ? Dzieki Lukas. |
Witam, czy sa gdzies w internecie plany działek centrum Krakowa? Chodzi mi dokładnie obaszar okolic II LO.
Mam podany nr działki i chciałbym się dowiedzieć która to działka. |
Jaka jest ważność karty w orange po załadowaniu za 25zł.?
|
Cytat:
Połączenia przychodzące - 6 miesięcy. |
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 06:05. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl