![]() |
Cytat:
Widocznie już faktycznie nie dojeżdżał, a w Wieczystej też raczej będzie rezerwowym. Z perspektywy Wisly Villar w Krakowie to kolejna osoba z którą Rodado i jego familia moze się napić kawki, więc to dobrze dla jego samopoczucia |
Garść wiedzy bezużytecznej, której już nie musicie sprawdzać bo z nudów to zrobiłem dla Was, chociaż pewnie nikogo to nie interesuje.
Łukasz Zwoliński w "cośtamsporze" ma póki co bilans 4 mecze, 0 goli, 0 asyst. Drużyna w czterech meczach zdobyła 8 bramek, czyli coś tam grają. Zwoliński wychodzi od początku w pierwszym składzie jako środkowy napastnik. No tak średnio powiedziałbym... p.s. Buksa niech zdycha w jakiejś Unii Skierniewice albo Hutniku |
Cytat:
Czyli grają zespołową piłkę, a Zwolak absorbuje obronę rywali i wskutek tego koledzy z drużyny mają setki i mogą strzelać gole do pustej. To kluczowa rola w drużynie aczkolwiek często bardzo niedoceniana. |
Cytat:
No przecież biegałbym (lub truchtał) nieustannie wokół obrońców absorbując ich, na przykład wynurzeniami na temat wyższości III ligowych Hiszpanów nad I ligowymi Polakami, a inni strzelaliby bramki. Za każdym razem byłbym man of match. Tak, wiem, że to była ironia/sarkazm :D |
Cytat:
|
Ciekawostka: Baena został wybrany najlepszym piłkarzem ostatniej kolejki ekstraklasy. Życie kolejny raz drwi sobie ze słów niektórych hejterków.:evil:
|
Inna ciekawostka: każdy pilkarz Wisly wrzucony jako kandydatura na pilkarza kolejki wygrywa ten plebiscyt, ciekawe dlaczego?
Pierwszy dobry mecz Baeny, ale bramka to farfocel pierwszej klasy. |
Cytat:
Cytat:
Oczywiście, gratuluję Baenie. Moze dzięki temu wyróżnieniu chłop zacznie w końcu coś grać? |
Powtarzalność się liczy, a nie że ktoś kogoś raz nagrodził nawet nie wiem na jakich zasadach. Trzymam kciuki za kolejne nagrody i wyróżnienia B.
|
Cytat:
Mnie casus Baeny zmusza do innej refleksji. Jak to jest, że spora część naszych byłych piłkarzy, niezależnie od narodowości, dziwnym trafem przypomina sobie, jak grać w piłkę w nowym klubie, do którego trafia po przygodzie z Wisłą? Na jeden przypadek machnąłbym ręką, kolejny uznałbym za dopuszczalną wtopę transferową, ale to już jest któryś raz, że po odejściu od nas piłkarz nagle zyskuje drugie piłkarskie życie. To nie może i nie jest przypadek. |
Wow, Baena raz na 8 meczów zdobył bramkę. Prawdziwy prze ..... To jest ten sam Baena co w Wiśle w I lidze nie dawał rady? Widocznie ekstraklasa taka cienka i tam mu idzie lepiej. Ciekawe czy Kuziemka by był co kolejkę graczem tygodnia.
Taki Kuziemka to np umie 3 razy asystować w jednym meczu. Umie w 8 meczów zrobić niemalże 2 razy więcej goli/asyst niż Baena w swoim pierwszym sezonie w Wiśle w 30 meczach. Markusik i to jego .......enie... |
Widzialem tylko powtorke meczu Widzewa wiec tam Beany wiele nie bylo ale gol ktory strzelil to fuks jak s....ysyn. Chlop strzelil prosto w obronce, nie z jego lewej lub prawej strony tylko prosto w obronce, ktoremu odbilo sie od krocza i zmylilo bramkarza.
Wg statytstyk, sofascore dostal najlepsza ocene w meczu ale juz w calej kolejce kilku zawodnikow dostalo wyzsze oceny. |
Calkowicie luźna myśl: nie bede zdziwiony scenariuszem w ktorym Zwolinski będzie znowu u nas gral wiosna, poza jego aktualnym klubem jestesmy jedynym w ktorym moze grac jeszcze w tym sezonie.
Na razie idzie mu w tej Turcji na tyle słabo, że mogą chciec zejsc na wiosne choc z części kontraktu. Ostatni raz taki sam manewr zrobilismy z Genoa i Brlekiem. |
Nie wydaje mi się, chyba, że zszedłby z pensją o co najmniej połowę, ale i tak byłoby za dużo jak dla nas.
|
Pytanie jaka wersja Zwolińskiego wylosuje się na wiosnę. Wydaje mi się, że mimo wszystko można trochę w zimie pogrzebać i znaleźć kogoś o podobnych umiejętnościach, 7 lat młodszego i za połowę pensji.
|
Oby go Wieczysta albo Polonia Warszawa przytuliły, bo odgrzewanie starych kotletów w naszym przypadku prawie zawsze kończyło się klapą, zwłaszcza że Zwoliński generalnie okazał się transferowym rozczarowaniem.
|
Cytat:
I tak jak pisalem, w innym klubie niz Wiśle i tureckim costamsporem nie moze zagrać w tym sezonie |
Od biedy można Freda przesunąć na szpicę, ale to już w ostateczności, gdyby Rodado przytrafiło się coś złego (odpukać!).
Zresztą wątpię, żeby Zwolak chciał tu wrócić, bo on już jest raczej na etapie odcinania kuponów. Lepiej zaoszczędzić kasę na wysokiego napastnika, który byłby w stanie stworzyć zagrożenie przy SFG, zwłaszcza gdy rywale będą się szczelnie murować i trudno będzie wbić gola z akcji. |
Sentymentalizm kilku z Was bardzo mnie zasmuca.
Udało się pozbyć Zwolińskiego i teraz należy znaleźć jego następcę który potrafi grać w piłkę, strzelać gole i ma na liczniku na pierwszej pozycji cyfrę dwa (jeszcze lepiej jeden) zamiast trzy. Po odgrzewanych kotletach w dodatku bardzo przeciętnej jakości ma się niesmak i gazy. Zwoliński niech zachwyca kibiców innych klubów, nigdy więcej Wiślaków. |
Jesli mialbym sciagac napastnika to wolalbym Podlinskiego z Siedlec albo Spiaczke z Lecznej. Kasa na kontrakt pewnie sporo mniejsza a dajac darmowe wypozyczenie jakiegos Sukiennickiego mozna tez wynegocjowac korzystna cene wykupu.
|
Spiaczka juz ma pol roku z glowy akurat.
Cytat:
Chyba ze wg Ciebie lepiej miec w kadrze tylko jednego napastnika, to ok. Tak jak napisalem, za 1/3 poprzedniej pensji Zwoliński na 4 miesiące to wg mnie nie byłby tak glupi pomysl. Jak widac jego odejście nie sprawiło magicznie ze klub kogos pozyskal. |
Karherop, nie obraź się, ale nie widzę żadnego pragmatyzmu w ściąganiu gościa, który jeszcze niedawno, w naszych barwach, kopał się po czole w większości meczów.
Poza tym, jak pisałem, Zwoliński jest w takim momencie kariery, że już raczej myśli o tym, jak odkładać pieniądze na koncie, a nie przychodzić grać za frytki do dawnego klubu, w którym był tylko i wyłącznie najemnikiem. |
Cytat:
|
Ponoć prognozy dotyczące Śpiączki są optymistyczne, przerwa 6-8 tygodni. Tak czy inaczej myślę, że musimy szukać gdzie indziej, przede wszystkim graczy nieco młodszych.
|
Cytat:
|
|
Cytat:
Ja tylko nie chcę powrotu gościa od którego piłka się odbija we wszystkie strony. Nie chcę odgrzewanego kotleta w dodatku kiepskiej jakości. |
Cytat:
|
Cytat:
|
Miałem skomentować w ten sam sposób ale się zlitowałem....
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 02:31. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl