![]() |
Skoro juz Franz sie wypowiada to znaczy, ze cos jest na rzeczy
|
Jesli Mereś rzeczywiscie przytulił 4 banki od TF, to robi się ciekawie ...
|
Szkoda tylko, że dzięki temu kabaretowi nikt już do nas w tej rundzie nie przyjdzie. Chyba nie sądzicie, że JM załatwia jakieś wzmocnienia/uzupełnienia? Nawet jeśli Cupiał wróci (w co wątpię) to będziemy się bujać z Mójtą i Zacharą...
|
Cytat:
sprzedajesz facetowi niewiadomo skąd za 1 milion , firmę która ma na koncie 4 miliony. Jak ma się ta informacja do tego , że niektórzy pracownicy nie dostali pensji od czerwca. |
Cytat:
Swoją drogą to rzeczywiście ciekawe to zaangażowanie Smudy. Podobno z Citko ma dobre relacje. |
Cóż ,prawie dwie dekady rządów Cupiała , sukcesów , zwycięstw , dumy i pychy. Wychowało nam się pokolenie roszczeniowców sukcesów , oburzonych że jak to nie wygrywamy u siebie po 3-0 z jakimiś Podbeskidziami czy Piastami? Jak to nie płacimy piłkarzom i przegrywamy w sądach, jak to wychowankowie od 6 latka nagle spieprzają hurtowo gdzie się tylko da ? Nic nie jest dane na wieki. Łatwo jest liczyć i wydawać cudze pieniądze. Nie ma się co oszukiwać że będzie lepiej. Co możemy zrobić? niewiele. Na początek trzeba chodzić na Wisłę. Jest publika, jest medialność, jest szansa na zainteresowanie mediów i sponsorów. Innej drogi nie ma.
|
Cytat:
|
Cytat:
; dd |
Cytat:
|
Ja powiem tak, życzę wszystkiego najlepszego nowemu właścicielowi i dyrektorowi sportowemu aby rozwiązali swoje problemy i w końcu zaprezentowali się szerszej publiczności wraz ze swoimi planami na klub. Rozdział pod tytułem Telefonika/B.Cupiał właścicielem Wisły Kraków powinien być raz na zawsze zamknięty. Oczywiście bardzo trzeba podziękować za te 18-19 lat podczas, których klub sięgał po mistrzostwa Polski i grał w Europie ale ten czas musiał nadejść by klub i Pan Cupiał odeszli każdy w swoją stronę.
|
Cytat:
... No to uważaj :) z takimi publicznie głoszonymi, prywatnymi teoriami. Jest to na granicy naruszenia dobrego imienia tej pani, której godność: Cupiał-Zgryzek. Mąż pani Moniki, miałby słuszność, gdyby zechciał się z Tobą spotkać :) |
Cytat:
|
No nie. Po prostu widzę co się działo na forum swego czasu. Co z tego, że wróci B.Cupiał i jakaś tam normalność jak dalej ktoś go będzie "je*ał", że kasy nie daje na transfery i żeby sprzedał Wisłę.
|
|
Plotka o TF żyła chyba tylko jeden dzień..
@AKlemba: Dwa źródła mówią to samo ws Cupiała. Nieoficjalnie z Tele-Foniki: Nie ma takich rozmów. JM: Nie ma takiej możliwości prawnej. |
|
No właśnie więc co innego rzeczywistość a co innego pisanie dziennikarzy, którzy chcą wykorzystać aktualną sytuację Wisły do zwiększenia popularności swoich wypocin. Pan Andrzej Klemba to jedna z nielicznych osób w dziennikarstwie, która ma rzetelne informacje i sprawdzone, reszta zachowuje się jakby miała pasiak pod koszulą.
|
Cytat:
|
http://sportowefakty.wp.pl/pilka-noz...ie-meresinskim Ale kabaret. ksiądz rektor jakiejś śmiesznej uczelni skazany za posługiwanie sie fałszywymi tytułami naukowymi.
"Informuję, że to prokuratura prowadzi postępowanie o unieważnienie dyplomu ukończenia studiów. Wcześniej w naszej Uczelni nie zdarzyły się takie przypadki. Odnośnie sfałszowania świadectwa maturalnego nie mamy wiedzy, w jaki sposób zostało ono podrobione" - takiego maila otrzymaliśmy z sekretariatu ks. Andrzeja Kryńskiego, rektora Akademii Polonijnej, który kilka lat temu został oskarżony o posługiwanie się fałszywymi tytułami naukowymi". |
Cytat:
P.S Nie ma za co ;) |
Moze z powodu z sytuacji z bankami itp. nikt w TF nie potwierdzi tego..
|
Cytat:
Profesja Modelka Wiek 95 Hahaha. Ciekawy jestem jak się to wszystko rozwinie i jak długo jeszcze ten kabaret będzie trwał. |
Cytat:
|
Franeklowcabramek: wolę "jakąś tam normalność" z BC niż kabareto-dramat z JM
|
Cytat:
Dramat!!! Mam nadzieję, że faktem jest, że nabycia dokonał na swoją spółkę, a nie osobiście, bo największą tragedią byłoby zajęcie akcji WIsły Kraków SA przez prokuratora na zabezpieczenie zapłaty wyłudzonego VAT. Jeżeli akcje klubu nabyła spółka to nie ma problemu, ale jeśli nabył JM to przestaję się śmiać i zaczynam się bać.... |
Cytat:
Klemba chyba po prostu skolowal nr do Citki i tyle, stąd jego wiarygodność. Inni polegają na pogłoskach od ludzi pracujących w klubie. |
Cytat:
Powtarzam, że z Telefoniką/B.Cupiałem nie będzie już normalności bo ktoś go zawsze będzie atakował, że nie daje kasy na wzmocnienia tak jak kiedyś, więc po co jemu to i Wiśle? Czas zacząć funkcjonowanie klubu bez Pana Cupiała i uzbrojenie się w cierpliwość. Gdyby klub został przejęty przez nowych ludzi w czasie gdy nie byłoby długów itd to już dawno byłoby po konferencji. Teraz trzeba tylko czekać i nie ufać tym co piszą o chęci ponownego przejęcia klubu przez B.Cupiała bo oni udają tylko, że chcą dla Wisły dobrze. |
W tej sytuacji jesli tak dalej bedzie, a pracownicy z pilkarzami nie dostana obiecanych pensji w poniedziałek 15 sierpnia, to jutro gramy oststni mecz i przykro mi o tym pisac.
|
Gdzie jest SKWK, po co Oni w ogóle są. Nasz klub staje się pośmiewiskiem w całej Polsce a Oni w najlepszą śpią.
Przecież w interesie wszystkich kibiców jest to żeby klub działał na normalnych warunkach. |
być może SKWK macza w tym wszystkim palce lub ugrywa jak najwiecej dla siebie ...jest za cicho z ich strony
|
SKWK TSW (trenuje sporty walki) i nie zajmuje się pierdołami.
|
Jakubowi Meresińskiemu może grozić do 10 lat pozbawienia wolności. Warszawska prokuratura zarzuca mu przywłaszczenie mienia o znacznej wartości. To już kolejne takie informacje w ostatnich dniach.
http://sport.lovekrakow.pl/aktualnos...ego_16203.html |
Cytat:
Co niby mają zrobić? Prawnika wynająć? (SKWK). Czy już nie znając całej sytuacji rozpocząć protest? Sprawa jest tak gorąca nikt nawet nie wie jak się rozwinie za 3 dni a Ty czego oczekujesz? Żeby WS odwiedziło pana JM? Czy niektórzy tu nie przesadzają? Jak się coś wyklaruje to można działać, na razie to jest chmura dymu i nic nie widać. |
Cytat:
- co ma TF do komentowania (nawet nieoficjalnie) prywatnych spotkań BC w jego posiadłości? - co o możliwościach prawnych ewentualnie rozpatrywanych przez BC może powiedzieć JM? ten tweet się kupy nie trzyma co nie znaczy, że BC chce odzyskać (do ponownego odsprzedania) Wisłę SA. |
Cytat:
|
Przecież jasne jest, iż przyznawanie się publicznie do chęci unieważnienia transakcji może być TF nie na ręke.
Takie sprawy powinno załatwiać się po cichu to po pierwsze, a po drugie trzeba też brać pod uwagę banki, które mogłyby zacząć stawiać warunki, próbować to zablokować. Tak sądzę. Jest coraz gorzej, wychodzą nowe kwiatki. Wg mnie Ryszard Niemiec, który napisał na tt o chęciach Cupiała to dość wiarygodne źródło. Temat pewnie, więc istnieje, pytanie czy są szanse, chce wierzyć że tak. Jest źle, mam przeczucie, że Meresiński już myśli jak stąd spier....... |
Meresiński nie myśli jak stąd spier...., on juz to zrobił
|
Vega będzie mógł zrobić Pitbula 3 http://emotikona.pl/emotikony/pic/11icon_devil.gif
|
Wlasnie gdyby chciał s.......ic to ew oferta Cupiała byłaby dla niego wybawieniem i powinien sam dążyć do odwrócenia transakcji.
Jesli będzie to blokował to z jakiegoś względu chce tkwić w tym układzie. |
I to pewnie z kasą. Kolejne wojewodztwo ma odhaczone ;)
On kompletuje sprawy karne w województwach. Chce zdobyć koronę prokuratury polskiej... |
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 15:03. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl