Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   Franciszek Smuda byłym trenerem Wisły Kraków - dyskusje, opinie, komentarze! (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=9039)

hunter 15.04.2014 10:11

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Viper (Post 1358184)
^^ Tak a Kibice to świeci są i nic się do tego nie przyczynili. :)

Tak, bo to kibice zarządzają tym klubem... Chyba że zaraz wyjedziesz z argumentem kary za racę itp. co jest jakimś promilem w skali całego budżetu.

Gdyby nie kibice, to marketing tego klubu leżałby już bardzo dawno temu, a nie dopiero teraz. I uwierz, że frekwencja na jesieni nie byłaby na poziomie jakim była. Ktoś chyba od paru lat ogarniał sektor szkolny, akcje mikołajkową itp.

Ale wiadomo, kibol też winny!

speedfashion 15.04.2014 10:56

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Lechista69 (Post 1358175)
Wszystko co można w tym momencie powiedzieć to to.. panie Cupiał znajdź pan kupca lub oddaj klub w ręce miasta.. wszystko będzie lepsze od tej amatorki finansowej która latami niszczyła dorobek tego wspaniałego klubu.. serce me krwawi gdy pomyślę że całą winę za ten stan rzeczy ponoszą holendrzy którzy bajońskimi kontraktami zadłużyli tak klub.. formalnie powinno być już tam ogłoszone bankructwo.. funkcjonuje pewnie tylko dlatego że życzą sobie tego kibice

Naprawdę? Ta wiara jest nieśmiertelna.

Od dawna Cupiał mówi/słyszy "nie" dla Wisły. Tele-fonika się rozrasta, angażuje w coraz bardziej zaawansowane projekty (z różnymi skutkami), coraz mniej zależy od samego Cupiała. Sukces nie przyszedł wtedy, kiedy się go spodziewano, więc nakłady są stopniowo wycofywane (wszak ważniejsze są kolejne próby ekspansji na różne rynki i związane z nimi wydatki niż klub piłkarski).

Moim zdaniem więcej złego niż mityczni Holendrzy osiągnął Jacek Bednarz. Jeszcze nawet przed rozpoczęciem konfliktu z kibicami (tym pogrążył się zupełnie). Było już o tym pisane, że to właśnie działaniom sygnowanym jego nazwiskiem klub zawdzięcza stopniową utratę tego, co najważniejsze - marki. Gdzie tu szukać nowego kupca/inwestora, no gdzie? Trzeba chyba liczyć na sukces finansowy któregoś z zapalonych kibiców i mieć nadzieję, że ten zdecyduje się później wspierać ukochany klub.

Ze Smudą sytuacja także jest niejasna. Na pewno był w Myślenicach, coś tam z Cupiałem gadał. Po zimie wyniki były naprawdę dobre, lecz żadne wsparcie nie przyszło. Jeden obiecywał transfery, drugi zapowiadał problemy bogactwa - a tu nic się nie dzieje. Sytuacja staje się powoli groteskowa - kolejne wypowiedzi ludzi związanych z klubem Wisłę kompromitują. To na pewno nie pozostaje bez wpływu na postawę zawodników. Niby są profesjonalistami, ale statek tonie. Tylko Jacek zorganizował sobie niezłą szalupę - utrzymuje się na wodzie, walcząc z "kryminalistami" (stanowisko w prokuraturze czeka, Panie Jacku).

Pewnie jest w klubie wiele niedociągnięć związanych z treningami, pewnie metody Smudy są przestarzałe, niedostosowane do walorów zawodników - bardzo możliwe. Nawet jeśli tak jest, to czarę goryczy przepełniają inne czynniki, o których można pisać i pisać.

Aha, piłkarzom puste trybuny na pewno nie pomagają. Jednak można tylko przypuszczać, co niektórzy z nich powiedzieliby, gdyby nie konieczność bycia lojalnym względem Bednarza.

huberix 15.04.2014 15:36

Do mnie samego doszło jakie są u nas problemy. Oczywiście wcześniej zdawałem sobie ze wszystkiego sprawę, ale po tej jesieni, atmosferze itd. wierzyłem, że idziemy w dobrym kierunku. Niestety wyniki przyćmiły mi głowe, ale pewnie nie tylko mi. Cholernie boję się o następny sezon, bo po tym co się teraz dzieje raczej Cupial kasą nie sypnie. W dzisiejszych czasach o sukcesach finansowych któregoś z kibica na skale taką, żeby było go stać na klub itd. jest nierealne, choć gdybym wygrał jakieś giga pieniądze, otworzył mega dobrze prosperującą firmę( ale taką mega) to sam bym się nie zastanawiał i pędził do Myślenic składać ofertę kupna klubu. Smuda obiecywał budowę drużyny lecz jak widać, coś mu opadł dobry humor z twarzy. Tak mnie zastanawia, może Cupiał znalazł kupca na klub i nie ma chęci pakowania już w klubu złamanego grosza. W tej chwili jestem ciekaw jak postąpi z Bednarzem, pokaże to czy jeszcze coś dla Wisły zrobi.

arti 15.04.2014 18:51

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Lechista69 (Post 1358175)
Bardzo ciekawy wywiad ze Smudą.. wynika z niego że Smuda poważnie zaczyna myśleć o odejściu po sezonie.. może do Zagłębia ?? Kończą się kontrakty.. Miskiewicz, Garguła, Brożek.. nie wiem jak tam z ich sercami bijącymi do klubu ale wątpię że zostaną aby ratować ten klub i oddawać za niego zdrowie.. po sezonie może być tak że Wisła zostanie z 10-11 piłkarzami.. na czele z Urygą, Nalepą czy Szewczykiem.. a więc przy braku wzmocnień i wojnie kibiców z Bednarzem możemy naprawdę doczekać się walki Wisły o pozostanie w Ekstraklasie.. walka która będzie pewnie trwała do ostatniej kolejki.. wygląda na to że i tak ten sezon za sprawą cudów Smudy z jesieni przedłużył to co nieuniknione..
Wszystko co można w tym momencie powiedzieć to to.. panie Cupiał znajdź pan kupca lub oddaj klub w ręce miasta.. wszystko będzie lepsze od tej amatorki finansowej która latami niszczyła dorobek tego wspaniałego klubu.. serce me krwawi gdy pomyślę że całą winę za ten stan rzeczy ponoszą holendrzy którzy bajońskimi kontraktami zadłużyli tak klub.. formalnie powinno być już tam ogłoszone bankructwo.. funkcjonuje pewnie tylko dlatego że życzą sobie tego kibice
Póki co pozostaje wiara że będzie można w najbliższych latach kibicować Lechijce która się odrodziła za sprawą środowiska kibicowskiego.. jestem pewien że i Wisła o ile upadnie powstanie niczym feniks z popiołów.. wiara umiera ostatnia..

Widzę, że Cię Smuda nakręcił na maksa... mam nadzieję, że sobie teraz nie zrobisz czegoś złego...;) Mnie zresztą też pociekły rzęsiste łzy, ale potem...
0-2-5... więc trzeba jak to zwykle Smuda w takich sytuacjach zacząć opowiadać łzawe bajki żeby osłonić swój tyłek, a przecież zwłaszcza ostatnie mecze z Widzewem i PBB są po prostu kompromitacją drużyny i trenera.
Jak nie ma siły i pomysłu to niech zrezygnuje... już, dziś oczywiście kończąc dziś także finansowe związki z Wisłą. Jeśli to ponad jego możliwości to niech jeszcze raz ratuje Wisłę... zwalniając stołek być może dla takiego, który będzie potrafił.
Ale Smuda sam oczywiście nie zrezygnuje dopóki Cupiał mu płaci dobre pieniądze taka prawda. Pewnie nie ma lekko, ale też i na pewno nie tak źle jak to wygląda od meczu w Wawie. Nie dajcie się tak łatwo zmanipulować.

63.5 Kg 15.04.2014 19:03

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Galonek (Post 1358176)
Ten wywiad tylko utwierdza mnie w przekonaniu, że Cupiał nie daje siana na Wisłę, bo najzwyczajniej sam jej nie ma.

Kolego Cupial to ma kasy a kasy...
Tylko ze w Polsce jest dziwna mentalność naszych bogaczy którzy by chcieli zarabia na pilce nożnej...a powiedz mi które kluby europejskie i ich wlasciciele zarabiają?
Każdy pompuje ogromne pieniądze w kluby ale na pewno nie sa w stanie tego odrobić...

sambo 15.04.2014 21:24

Cytat:

Pierwotnie napisane przez 63.5 Kg (Post 1358240)
Każdy pompuje ogromne pieniądze w kluby ale na pewno nie sa w stanie tego odrobić...

Jeśli ktoś pompuje pieniądze w kluby i nie jest w stanie tego odrobić, to każe się zastanowić nad nazwijmy to "czystością" tych pieniędzy - i może to jest sedno ogólnego modelu funkcjonowania klub ów

SharksiK 15.04.2014 21:32

Cytat:

Pierwotnie napisane przez arti (Post 1358238)
Widzę, że Cię Smuda nakręcił na maksa... mam nadzieję, że sobie teraz nie zrobisz czegoś złego...;) Mnie zresztą też pociekły rzęsiste łzy, ale potem...
0-2-5... więc trzeba jak to zwykle Smuda w takich sytuacjach zacząć opowiadać łzawe bajki żeby osłonić swój tyłek, a przecież zwłaszcza ostatnie mecze z Widzewem i PBB są po prostu kompromitacją drużyny i trenera.
Jak nie ma siły i pomysłu to niech zrezygnuje... już, dziś oczywiście kończąc dziś także finansowe związki z Wisłą. Jeśli to ponad jego możliwości to niech jeszcze raz ratuje Wisłę... zwalniając stołek być może dla takiego, który będzie potrafił.
Ale Smuda sam oczywiście nie zrezygnuje dopóki Cupiał mu płaci dobre pieniądze taka prawda. Pewnie nie ma lekko, ale też i na pewno nie tak źle jak to wygląda od meczu w Wawie. Nie dajcie się tak łatwo zmanipulować.

No i te jego żałosne skamlanie o każdej złotówce ważnej dla klubu, a tak mało kibiców ich wspiera. Te wywody o tym jak powinien zachowywać się kibic, bezcenne...

Galonek 15.04.2014 21:52

Cytat:

Pierwotnie napisane przez 63.5 Kg (Post 1358240)
Kolego Cupial to ma kasy a kasy...
Tylko ze w Polsce jest dziwna mentalność naszych bogaczy którzy by chcieli zarabia na pilce nożnej...a powiedz mi które kluby europejskie i ich wlasciciele zarabiają?
Każdy pompuje ogromne pieniądze w kluby ale na pewno nie sa w stanie tego odrobić...

To, że majątek Cupiała szacowany jest na ponad miliard złotych nie znaczy, że tyle ma pieniędzy do dyspozycji (czyt. w portfelu, na koncie). Jak już niejednokrotnie tutaj na forum słusznie podkreślano, na te bajońskie kwoty składają się m.in. środki trwałe, wartość różnych zobowiązań względem TF, nieruchomości itp.

Historia zna przypadki milionerów, którzy przez jedną błędną decyzję zostali z niczym. Dlatego też podtrzymuję to co wcześniej napisałem. B.C. ma pieniądze, ale na zabezpieczenie stabilnej działalności TF. Nie starcza mu jednak w chwili obecnej na Wisłę. Przykre, ale prawdziwe.

Smuga 16.04.2014 12:18

Osobiście do tych wywodów Smudy odnoszę się z dużym dystansem. Franio jest znany z tego, że w jednym wywiadzie chlapnie językiem o jakiejś kwestii, powieje trochę optymizmem, transferami, a w następnym wywiadzie mówi coś kompletnie innego. Niestety, Smuda dalej ma w sobie nawyk zwalania wszystkiego na zdarzenia niezależne, inne osoby tylko nie na siebie. Jego udział w ostatnich kompromitujących wynikach jest niebagatelny. Kompletną bzdurą, którą kolportuje Franio jest ta mityczna krótka ławka. Tak sobie trochę poszperałem w pamięci i przypomniał mi się okres pracy Frania w Poznaniu. Mimo, że Lech miał na ławce rezerwowych piłkarzy całkiem niezłych (zdecydowanie bardziej obytych z piłką i przewyższających umiejętnościami naszych III-ligowców) Smuda jak zwykle grał 13-14 tymi samymi kopaczami w każdym meczu. Wtedy nie było mowy o krótkiej ławce. Poza tym trzeba wspomnieć o tych już legendarnych tujach i przygotowaniu na nos. Czy on nie dostrzega tego jak ważne w dzisiejszej piłce i w ogóle całym sporcie jest przygotowanie fizyczne? Element, który ewidentnie w zeszłym sezonie zawalił na całej linii Probierz (może, to zabrzmi jak obrona Kulawika, ale co on mógł poprzedniej zimy zrobić, skoro przygotowania przedsezonowe jego poprzednik kompletnie zaprzepaścił). Dzisiaj niestety znowu ten aspekt wraca jak bumerang. Smuda zamiast skupić się na korygowaniu błędów, zindywidualizowaniu i zmniejszeniu obciążeń ustalił jeszcze gorszy program niż przed rozpoczęciem ligi. To się musiało tak skończyć i teraz wypada czekać tylko na cud i tą bombę, która według Frania ma wybuchnąć w ciągu tych zbliżających się siedmiu kolejek. Warto jeszcze wspomnieć o kardynalnym błędzie, która popełnia Smuda od początku tej rundy, czyli zdemontowaniu linii pomocy w konfiguracji: Stjepanovic-Chrapek-Garguła. Dlaczego na siłę stawia na swojego ulubieńca Stilicia, skoro widać, że on razem z Gargułą i Chrapkiem na boisku nie powinien przebywać. Środkiem pomocy nadrabialiśmy jesienią słabość skrzydeł. Problemem nie jest też Brozio i jego brak skuteczności, ale to, że my w ogóle nie tworzymy żadnych sytuacji. Najlepszym piłkarzem ofensywnym w ostatnim czasie jest... Burliga. Wymiana podań w wykonaniu piłkarzy momentami może się podobać, ale co z tego, skoro nie ma z tego wymiernych korzyści? W meczu z Podbeskidziem zresztą było widać gołym okiem, że mieliśmy ogromne problemy z dojściem w pole karne rywala.

Babba 16.04.2014 20:35

Cytat:

Pierwotnie napisane przez SharksiK (Post 1358092)
Bezczelne ataki na Smudę? Chyba zaden trener nie miał takiej komfortowej sytuacji jak on. Jedynym jego zmartwieniem są niewygodne pytania od dziennikarzy i po czesci nas kibiców...w każdym innym polskim klubie za bilans 2pkt w 7 meczach już dawno siedział by na kucyku w kręcącej się karuzeli.

i to jest patologia polskiej piłki. Domena Cupiała zresztą. Wszyscy nagle zapominają, że to piłkarze grają i w głównej mierze odpowiadają za wynik. Żeby coś zbudować potrzeba czasu.

Uważam, że z uwagi na miernych piłkarzy,wąską kadrę,kontuzje i kartki 5 miejsce na koniec sezonu(który miał skończyć się walką o utrzymanie wedle wielu) jest ok.

Smuda to był dobry wybór na ten sezon. Nie jest on na pewno kandydatem na lata. Jednakże, patrząc jakie przed naszym klubem są perspektywy trzeba Franza zostawić i zacząć kupować piłkarzy.

Cupiał niech wreszcie sprzeda tą Wisłę. Spora część "długów"(jak to absurdalnie brzmi) są efektem nieroztropnych, głupich działań Bossa. Kibice mają krótką pamięć, obwiniają tego,tamtego zapominając kto pociąga za sznurki. Jednocześnie gada się 10000% poparcia dla Bogusia.

To jest błędne koło Wiślacy. Zauważcie,że w naszym klubie chora sytuacja ma miejsce od nastu lat. Sukcesy tylko ją pięknie pudrują.

Co do tych mitycznych hardkorowych przygotowań wiosennych naszego treneiro. Primo to są profesjonaliści za bardzo przyzwyczajeni do polskiego bimbania. Ponadto, przygotowania miały miejsce kilka miesięcy temu, w meczach Wiślacy nie wyglądają na zajechanych,ale za mało strzelają, wjeżdząją do bramki no i jedyny snajper jest nieskuteczny. To zajechanie jakoś im nie przeszkodziło wygrać Derby i ugrać remis w Wawie.

Co zaś się tyczy Brożka. Gość ma już swoje na karku, zanim trafił z powrotem do nas to bujał się po plażach i wpieprzał tapasy. Trafiła mu się super runda,ale to tyle z jego strony. Na więcej nie ma co liczyć. Pamiętacie przecież jego nieskuteczność za poprzedniej kadencji? Ileż to akcji maścił...On chimeryczny był zawsze

PS.
YNWA
"at the end of the storm, there is a golden sky"

darean 20.04.2014 17:54

Ostatnie wypowiedzi Franka w których sugeruje że może po sezonie odejść nie wiem na ile wiarygodne ale mam następcę co wy na tego trenera ?

http://www.transfermarkt.pl/pl/roger...iner_1051.html

AYALA 20.04.2014 18:03

72 wiosny to troche dużo,pozatym pewnie chciałby jeszcze raz tyle co Franz obecnie zarabia a klubowa kasa świeci pustkami

Ogryzek 20.04.2014 18:18

Cytat:

Pierwotnie napisane przez AYALA (Post 1358500)
72 wiosny to troche dużo,pozatym pewnie chciałby jeszcze raz tyle co Franz obecnie zarabia a klubowa kasa świeci pustkami

Raz? Pewnie kilka razy:)

Jeśli brać to młodych wilków na dorobku - bo tacy chcą wypłynąć a nie mają jeszcze pozycji żeby żądać wielkich pieniędzy. A poza tym Smuda na razie jest trenerem i to takie gadu gadu. Nie ma pieniędzy na piłkarzy a na trenera z zagranicy mają się znaleźć?

piter116 20.04.2014 18:57

Haha. Tak, Franiu już pakuje walizki, przy okazji ma zrezygnować z 2-letniego odszkodowania. Wszystko to dla dobra Wisły. A potem 3/4 Krakowa będzie mu dziękować za emocje oraz to, że ani nie spadł ani się nie utrzymał. :D

SharksiK 21.04.2014 02:18

Ostatnio tymi dobrodziejami wyjebało jak grzybami po deszczu. Bednarz, Smuda, milicja na trybunach...wszyscy i wszystkie działania są tyko i wyłacznie dla dobra Wisły.

Łamistrajki też pojawiają się dla dobra Wisełki.

Dlatego nie bójmy się tego powiedzieć wprost... Wisła ma szczęście, że otaczają ją tak oddani sprawie ludzie.
Nie wiem jak wam ale mi osobiście kamień z serca mi spadł.

Lemoniadowy Joe 21.04.2014 10:50

Cytat:

Pierwotnie napisane przez darean (Post 1358499)
Ostatnie wypowiedzi Franka w których sugeruje że może po sezonie odejść nie wiem na ile wiarygodne ale mam następcę co wy na tego trenera ?

http://www.transfermarkt.pl/pl/roger...iner_1051.html

Smuda to tak pie.... ze szkoda słów poczytajcie sobie jego wywiady z zimy wszyscy po jego treningach mieli być o klasę lepsi. Ma swoje lata trochę powagi mógłby zachować.

Jesienia zrobił bardzo dużo dobrej roboty zobaczymy jak wyjdzie seria finałowa bo jak tak dalej będzie to wyjdzie jak Kulawik.

63.5 Kg 21.04.2014 11:20

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Lemoniadowy Joe (Post 1358514)
Smuda to tak pie.... ze szkoda słów poczytajcie sobie jego wywiady z zimy wszyscy po jego treningach mieli być o klasę lepsi. Ma swoje lata trochę powagi mógłby zachować.

Jesienia zrobił bardzo dużo dobrej roboty zobaczymy jak wyjdzie seria finałowa bo jak tak dalej będzie to wyjdzie jak Kulawik.

Finalowa seria??

Nie będzie nic lepiej bo przecież nagle się nie odmieni wszystko...
Przygotowal tak ze szkoda ze to już nie jest koniec sezonu...pachnie miejsce blisko 8...

Lemoniadowy Joe 21.04.2014 11:36

Cytat:

Pierwotnie napisane przez 63.5 Kg (Post 1358516)
Finalowa seria??

Nie będzie nic lepiej bo przecież nagle się nie odmieni wszystko...
Przygotowal tak ze szkoda ze to już nie jest koniec sezonu...pachnie miejsce blisko 8...

Tez tak sadze ale wole być ostrożny i poczekać z końcowa ocena bo tez nie zgadzam sie ze Smuda to zły trener raczej niereformowalny. Inna sprawa ze jak ja bym był właścicielem klubu czy prezesem to nie dałbym gościtrenerowiowi na wyczucie przygotowywać zespół skoro już mu się nie jedna wpadka zdarzyła.

szprotson 21.04.2014 12:00

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Lemoniadowy Joe (Post 1358517)
Tez tak sadze ale wole być ostrożny i poczekać z końcowa ocena bo tez nie zgadzam sie ze Smuda to zły trener raczej niereformowalny. Inna sprawa ze jak ja bym był właścicielem klubu czy prezesem to nie dałbym gościtrenerowiowi na wyczucie przygotowywać zespół skoro już mu się nie jedna wpadka zdarzyła.

imho Cupiał wie ze FS to idiota i dlatego go zatrudnił. Idiota jest w stanie uwierzyć w różnorakie obietnice a osoba myśląca doda plus do minusa i będzie widziała bilans od razu.
Dlatego nie dziwię się bossowi ze wział trenera debila/kolege.
Jak Smuda zacznie sie burzyć, to boss go wezwie do siebie na kanapę, walną drinką i Smuda będzie chodził cały w skowronkach ze u Ciapiała był :) A inny trener by sobie nie dał dmuchać w kaszę.
Fakty sa jednak takie :
Runda jesienna jest na jego plus, reszta jest na minus. Niemniej jednak ta runda jesienna duzo Nam dała- widmo spadku Nam nie grozi, a jeśli popatrzycie na papier to jest kilka zespołów mających lepszą 18natkę niż My.

Ale że graniem w dziada za daleko sie nie zajdzie, a starymi metodami motoryki nie zrobi to sytuację mamy mało ciekawą. Do tego brak jakiejkolwiek ławki po fali kontuzji i jesteśmy w dupie. Troche tutaj wina Smudy ze np. puścił Fryca, no ale skad mogł wiedziec ze nagle .......ną na nas plagi egipskie.
Sezon do końca dograć tylko co potem?

Lemoniadowy Joe 21.04.2014 12:09

Zgadzam się tak zapewne jest ja piszesz. Jesień naprawdę narobiła dużych apetytów na więcej.

Inna sprawa to ten chory nikomu nie potrzebny konflikt ale to w innym temacie.

szprotson 21.04.2014 12:15

Konflikt w klubie jest tak samo potrzebny jak Bednarz :)

Jacek swoje zrobił, wyrównał kasę poskracał umowy itp itd zwykłe zycie syndyka. Ale w tym momencie jego praca winna zostać zakończona i dopiero w przypadku kolejnego pożaru winien zostać wezwany przez bossa. Syndyk owszem, dyrektor - nigdy! To sie po prostu ze sobą nie rymuje

La Furia Dell' Est 21.04.2014 17:07

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Ogryzek (Post 1358501)
Raz? Pewnie kilka razy:)

Jeśli brać to młodych wilków na dorobku - bo tacy chcą wypłynąć a nie mają jeszcze pozycji żeby żądać wielkich pieniędzy. A poza tym Smuda na razie jest trenerem i to takie gadu gadu. Nie ma pieniędzy na piłkarzy a na trenera z zagranicy mają się znaleźć?

Czy nie było tak, ze kiedyś Diego Simeone ( tak, tak obecny trener LIDERA Primera Divison z Atletico Madryt), nie aplikował do naszej WISŁY??? Nie jestem pewny na 1906%, ale coś mi świta.....:alleluja:

huberix 21.04.2014 17:38

Cytat:

Pierwotnie napisane przez La Furia Dell' Est (Post 1358531)
Czy nie było tak, ze kiedyś Diego Simeone ( tak, tak obecny trener LIDERA Primera Divison z Atletico Madryt), nie aplikował do naszej WISŁY??? Nie jestem pewny na 1906%, ale coś mi świta.....:alleluja:


http://www.sportfan.pl/artykul/wlasc...raniczny-19369

ABGwislakABG 21.04.2014 18:29

Co Wy chcecie, my też mamy trenera z zagranicy. NRD też się chyba liczy?

Kamson 21.04.2014 23:35

U nas pewnie skończyłby tak samo jak Petrescu ;)

Pan Jotka 22.04.2014 08:32

Mariola Bojarska-Ferenc, trenerka (53 l) o Ewie Chodakowskiej: Ćwiczenia, które proponuje pani Ewa są z epoki kamienia łupanego. Uważam, że to jest bardzo skąpa wiedza, bardzo duży tupet, bardzo małe umiejętności. Mam nadzieję, że kiedyś ktoś odpowie za propagowanie tych bzdur. Jeśli w czasie ćwiczeń ktoś wymiotuje, to oznacza, że trener nie jest profesjonalistą, tylko hochsztaplerem!
Czy aby na pewno to jest tylko o Ewie Chodakowskiej? :D

SharksiK 22.04.2014 08:42

Cytat:

Pierwotnie napisane przez La Furia Dell' Est (Post 1358531)
Czy nie było tak, ze kiedyś Diego Simeone ( tak, tak obecny trener LIDERA Primera Divison z Atletico Madryt), nie aplikował do naszej WISŁY??? Nie jestem pewny na 1906%, ale coś mi świta.....:alleluja:

Dobrze że do nas nie przyszedł. Bednarz by musiał w testamencie swojego następcę namaścić w łataniu dziury.

Swoją drogą David Moyes jest do wzięcia :)

Kaan 22.04.2014 10:48

Zastanawiam się czy w perspektywie najbliższego meczu i zestawiania linii obrony Patryk Fryc wysłał Franzowi sms-em pozdrowienia i życzenia świąteczne :)

huberix 22.04.2014 10:50

Jeśli chodzi o rzyganie na jesieni to bardzo dobrze. To tylko pokazało, że piłkarze nie mieli za grosz kondycji.
Natomiast jeśli w przygotowaniach do wiosny on jeszcze im dokłada gorzej niż w lecie to gratulacje. :/

syryls 22.04.2014 11:22

Dla mnie te przygotowania można o kant dupy rozbić, zespoły z zachodu jeżdżą po świecie w lecie a na jesień jakoś wolniej nie biegają, albo się ma formę albo nie i trafiliśmy na taki moment, kwestia dobrania trafienia odpowiedniej 11 na mecz

KOALIK 22.04.2014 11:44

W formie żartu:

https://www.sts.pl/pl/oferta/zaklady...1&league=13212

DeadOrAlive 22.04.2014 11:45

https://scontent-a-fra.xx.fbcdn.net/...20605138_n.jpg

No to mieliśmy trenera... :D

SharksiK 22.04.2014 12:05

Cytat:

Pierwotnie napisane przez DeadOrAlive (Post 1358553)

Powodzenia Franz !

19sebawro06 22.04.2014 14:46

Cytat:

Pierwotnie napisane przez KOALIK (Post 1358552)

kurs spada bo było chyba 10 000 zł. coś jest nie tak :D
może Glazerowie postawili to za gruby hajs wezmą go i od razu zwolnią :D

thechris 22.04.2014 19:11

Cytat:

Pierwotnie napisane przez SharksiK (Post 1358542)
Dobrze że do nas nie przyszedł. Bednarz by musiał w testamencie swojego następcę namaścić w łataniu dziury.

Swoją drogą David Moyes jest do wzięcia :)


Moyes za to co zarobił w MU + odprawa to mógłby sobie kupić taki klubik jak Wisłę i zatrudnić w niej trenera ;)

arti 24.04.2014 19:12

http://www.wislakrakow.com/www/showa...rticleid=28891
Przeczytaj to Bednarz i wyciągnij wnioski...
"Nawet moja mama gdyby miała zdrowie takie jak przed kilkoma laty to by ją (drużynę) dobrze przygotowała".
O ile ta Pani nie jest byłą znakomitą acz szerzej nieznaną trenerką (może ktoś wie?) tzn. że wystarczyłoby rozrzutny Jacku wziąć kogokolwiek za np. 1000 zł i przygotowałby dobrze drużynę.
Już nie chcę myśleć jakie byłyby sukcesy gdybyś się szarpnął na 2,5 czy 3tys. i wziął trenera po AWF-ie (pewnie np.trener siatkarek by się z radością zgodził na tyle).
A ile kasy płaci ponoć biedna Wisła panu, który twierdzi, że na jego miejscu może być ktokolwiek i przygotowanie drużyny będzie takie samo?:)

wiesniak84 24.04.2014 19:26

Panie Dyzma oprocz przygotowania istnieje jeszcze cos takiego jak taktyka:) Z Udinese Lech odpadl chcialbym zauwazyc chociaz tak przygotowana druzyna byla:D Matko Boska Częstochowska co za debil z niego, nie mam sily:) Jak mozna takiego cymbala trzymac w klubie.

Pablo84 24.04.2014 19:40

Za czasów świetności wizyty zawodników oraz testy wydolnościowe na AWF`ie były częste. Katedra fizjologii i biochemii dysponuje świetnym sprzętem oraz jedną z najlepszych kard w Europie.
U Prof Żołądzia oraz u Pani dr hab M , też spędziłem niestety trochę czasu oraz spaliłem z" nerwów" "trochę" kilogramów :D

Elefant 24.04.2014 20:24

Franciszek bredzi jak potłuczony. Choć czasami ma przebłyski i trzeżwo ocenia otaczającą go rzeczywistość.

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Pan Franciszek
- Rzadko który z trenerów źle przygotowuje drużynę. To musiałby być naprawdę debilem, aby źle przygotować drużynę.

:haha:

--------------------------------------------------------------------

Cytat:

Za czasów świetności wizyty zawodników oraz testy wydolnościowe na AWF`ie były częste. Katedra fizjologii i biochemii dysponuje świetnym sprzętem oraz jedną z najlepszych kard w Europie.
Były też badania krwi zawodników w czasie treningów wydolnościowych, za Skorży chyba.

Pablo84 24.04.2014 20:54

Badali po prostu wtedy progi mleczanowe u zawodników . Szkoda że wyjebali Bahra. Ciekawy jestem dlaczego.


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 08:56.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl