Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   Wisła Kraków w Lidze Europejskiej lipiec-sierpien ‘10 (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=7385)

iiYama 30.07.2010 18:39

Generalnie rozluźnia mnie jak czytam że Łukasz Garguła jest szykowany na zbawcę naszych ofensywnych problemów.

Gość rok nie grał w piłę!!!

Generalnie w środku pola jesteśmy w dupie jak byliśmy przez ostatnie 12 miesięcy. Może Wilk byłby w stanie to odmienić, wnieść jakąś świeżość ale chłop dołączył do nas o 3 tyg. za późno.

Tak więc nie ma co oczekiwać cudów że druga linia zagra za tydzień jak Szymek z Mauro za swych najlepszych lat.

palikot 30.07.2010 18:43

no świadczy o tym, że nie jestesmy tacy słabi jak tu piszecie... Co z tego, że rok temu? Wtedy to była 3 druzyna w kraju i po tym sezonie została mistrzem... masz przykład Amiki: grała lipe z Azerami, a ze Spartą grała wyrównany mecz, to też o czymś świadczy... ale ty dalej masz przeświadczenie, że to amatorzy?

-Goral- 30.07.2010 19:17

Cytat:

Pierwotnie napisane przez RAF (Post 948727)
Jezeli dalej profesjonalnie podchodzimy do LE to - w mojej skromnej opinii - powinnismy jak najwczesniej pojawic sie w Baku. Daloby nam to mozliwosc chociaz jako takiego dostosowania sie do pogody tam panujacej. Chyba ze kladziemy juz lage na wszystko.........

Powinni ich autobusem wysłać za to co odwalili w Krakowie. Jak nie będzie awansu to w drogę powrotną też autobusem.
O awans byłbym wtedy dziwnie spokojny.

crazykaro 30.07.2010 19:21

Cytat:

Pierwotnie napisane przez -Goral- (Post 948870)
Powinni ich autobusem wysłać za to co odwalili w Krakowie. Jak nie będzie awansu to w drogę powrotną też autobusem.
O awans byłbym wtedy dziwnie spokojny.

Wysłac samolotem a jak przegraja to autobusem, żeby nie narzekali że zmęczeni byli. Myśle ze mozna by taki pomysł nawet do klubu przesłać i może podchwyci Basałaj. W końcu jeśli grają jak normalni ludzie to niech tak wracają. Jedyne 3 914 km i mniej więcej 2 dni 7h więc na Arkę zdązą

tofik 30.07.2010 19:25

Z Azerbejdżanu autobusem czyście powariowali ? :D

crazykaro 30.07.2010 19:29

Cytat:

Pierwotnie napisane przez tofik (Post 948881)
Z Azerbejdżanu autobusem czyście powariowali ? :D

Nie no wystarczy że dojadą do pierwszego lotniska który lata rejsowo do Balic tanimi liniami i wystarczy. Wyjdzie taniej niż czarterem z Baku:-p

polska.mysl.szkoleniowa 30.07.2010 19:38

Na pieszo od razu : )

RAF 30.07.2010 19:39

Proponuje mala "zabawe". Niech kazdy z nas poda sklad w jakim powinna zagrac Wisla w czwarte 5 sierpnia. Przyjmujemy ze wszyscy sa zdrowi. Podajcie nazwiska biorac pod uwage obecna forme, swoje uwagi i spostrzezenia. Dla przypomnienia: Rios nie jest zgloszony.
Moj jest taki: Jovanic - Cikos - Diaz/Cleber - Singlar - Brozek - Malecki - Sobolewski - Gargula - Kirm - Brozek - Zurawski

crazykaro 30.07.2010 19:46

Cytat:

Pierwotnie napisane przez polska.mysl.szkoleniowa (Post 948887)
Na pieszo od razu : )

Na pieszo to mogliby nie dojść na mecz z Arką:p

Czemu Irak albo Syria nie grają w europejskich pucharach? Przecież są bliżej niż Izrael

Cytat:

Pierwotnie napisane przez RAF (Post 948888)
Moj jest taki: Jovanic - Cikos - Diaz/Cleber - Singlar - Brozek - Malecki - Sobolewski - Gargula - Kirm - Brozek - Zurawski

O to to. Jeśli Cleber będzie zdrowy to wystawić 3 obrońców. Singlar jest prawym obrońcą wiec na lewej powinien grać Diaz a zamiast Kirma Jirsak i grać trzema środkowymi bo Azerowie srodkiem nacierają i nie bawią się w dośrodkowania

kolarz90 30.07.2010 19:46

Cytat:

Pierwotnie napisane przez RAF (Post 948888)
Proponuje mala "zabawe". Niech kazdy z nas poda sklad w jakim powinna zagrac Wisla w czwarte 5 sierpnia. Przyjmujemy ze wszyscy sa zdrowi. Podajcie nazwiska biorac pod uwage obecna forme, swoje uwagi i spostrzezenia. Dla przypomnienia: Rios nie jest zgloszony.
Moj jest taki: Jovanic - Cikos - Diaz/Cleber - Singlar - Brozek - Malecki - Sobolewski - Gargula - Kirm - Brozek - Zurawski

Taka zabawa już jest - http://www.wislakrakow.com/forum/sho...t=7462&page=14
Szkoda zaśmiecać ten temat podawaniem składów...

EnDrJu92 30.07.2010 19:46

Jovanic- Cikos- Kowalski-Clebe-Diaz-Małecki-Sobol-Gula-Pi Brozek-Pa Brozek- Zuraw ale co z tego jak i tak henio da swoje ustawienie pewnie z palicejm.

tofik 30.07.2010 19:52

Jovanic - Cikos, Cleber, Diaz, Pi Brożek/? - Małecki, Wilk, Sobolewski, Paljić/Pi Brożek - Żurawski, Paweł Brożek
Ustawienie typowo na kontrę i szarpanie skrzydłami.
Jak Paweł znowu będzie stał w miejscu za niego dać Gargułę, może przepchnie jakąś prostopadłą piłkę do Żurawskiego.

royalmichael 30.07.2010 19:59

Cytat:

Pierwotnie napisane przez tofik (Post 948881)
Z Azerbejdżanu autobusem czyście powariowali ? :D

Ja tam jechałem 42h autobusem to Turcji i nie widzę problemu. Jak sobie postoją 5h na granicy serbskiej to nim im się nie stanie a może przyjdą jakieś refleksje ;)

tormenthor 30.07.2010 20:08

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Ogryzek (Post 948784)
Za to dla Ciebie wystarczy strzelić 2 bramki legendarnej Odrze Wodzisław żeby zasłużyć na miano "najlepszego piłkarza" Wisły (Kirm). To jest dopiero ŻENADA (twój całkowity bezkrytycyzm do Kirma). Myślałem że myślisz "racjonalnie" teraz nie mam wątpliwości, że jest to Tobie obce. (Zapomniałeś jakie bździny pisałeś o Andrażu przed MŚ co to nogą może krawat wiązać..... żenada)


Akurat do Małego po wczorajszym meczu nie można mieć pretensji żadnych, ale tak jak pisałem do Ciebie wcześniej - dzień bez przyperdolenia się do Małego jest dniem straconym!
Trzymaj tak dalej!

Nie bonię Małeckiego - ale w****ia mnie że akurat jak zagrał dobry mecz, nie machał rękami, walczył.... to zawsze "mściwa m...." z całym szacunkiem jak Ty czy qchar90 zacznie od jebania Patryka. No bo to jego wina że Bunoza drewno, Żurawski nie trafia karnego, Jirsak znika po 30 minutach a legenda Kirm gra świetnie ale tylko w Twojej wyobraźni. ŻENADA to są takie maile jak napisałeś....


Szanowny Kolego. Każdy ma prawo wypowiadać swoje poglądy, mieć ulubionych piłkarzy. Lubię Kirma, gdyż jako jeden z niewielu piłkarzy Wisły jest przygotowany kondycyjnie do biegania na pełnych obrotach przez 90 minut. W przeciwieństwie do innych chlejących i źle odżywiających się Wiślaków Andaż jest w stanie przebiec w meczu 12 - 13 km. Przygotowanie fizyczne w dzisiejszym futbolu to podstawa, co pokazali nam wczoraj Azerowie będący szybsi i bardziej wybiegani. W mojej ocenie Kirm powinien grać zamiast Sobola lub na boku obrony. Chłopak nie ma predyspozycji do gry na skrzydle.

Wracając do Małeckiego, to sorry, ale nie będę chwalił kolesia za to, że na tle żenujących rywali zagrał nieźle, czyli jak na piłkarza przystało. Małecki wykonał, to co do niego należało - wszedł na podmęczonego rywala i rozruszał grę. Pytanie czy jest w stanie grać 90 minut na pełnych obrotach, gdyż jak wiemy Małecki profesjonalistą nie jest i wiadomo jak się prowadzi. Problem polega na tym, że rozbisurmaniliśmy niektóre gwiazdeczki , czego przykładem jest taka sytuacja, że wystarczyło 25 min gry na poziomie Małeckiego i kibice zapominają o haniebnym postępowaniu Patryka. Z przyjemnością będę oklaskiwał Małeckiego jeśli ten zacznie w każdym meczu dawać z siebie wszystko, gdy będzie zostawał po każdym treningu doskonaląc swoje umiejętności, gdy zaprzestanie machania łapami i wyzywanie kolegów.

Uważam, że jeśli odpadniemy z Azerami, to w najbliższym sezonie nie powinno być skandowania na trybunach nazwisk piłkarzy. Większość z nich nie jest godnych nosić koszulek Wisły, dlatego nie widzę powodu, aby na stadionie im. Henryka Reymana ktokolwiek skandował i fetował nazwiska osób, które kompromitują nasz ukochany klub.

For_FuN_ 30.07.2010 20:29

Mam nadzieje, ze Kasperczak wstrzasnie zespolem i zmieni w duzej czesci sklady wyjsciowy. Jak dla mnie optymalne ustawienie: Jovanic - Singlar, Diaz, Cleber, Piotr Brozek - Malecki, Gargula, Sobolewski, Kirm - Pawel Brozek, Zurawski. Przynajmniej prawa strona konkretna... Zastanowilbym sie jeszcze nad Lobodzinskim, ale wowczas na lawce musialby wyladowac Brozek. Szanse na awans oceniam na 10%(gramy na wyjezdzie, przy temp. powyzej 40C, a rywal jest poprostu dobry).

willow 30.07.2010 20:30

Cytat:

Pierwotnie napisane przez palikot (Post 948844)
no świadczy o tym, że nie jestesmy tacy słabi jak tu piszecie... Co z tego, że rok temu? Wtedy to była 3 druzyna w kraju i po tym sezonie została mistrzem... masz przykład Amiki: grała lipe z Azerami, a ze Spartą grała wyrównany mecz, to też o czymś świadczy... ale ty dalej masz przeświadczenie, że to amatorzy?

Nie przesadzaj znowu. Nikt nie pisze, że to amatorzy, ale nie rób z nich drugiego Interu.
Ot, bardzo średnia ekipa, którą, gdybyśmy zagrali jak ludzie a nie jak stado orangutanów, powinniśmy powieźć 4 do kółka.
Wierzę, że ta drużyna się rozbuja, tylko potrzebny jest czas i jeszcze 2-3 wzmocnienia. Ale wzmocnienia, a nie uzupełnienia. Nie transfery z łapanki, jak te ostatnie, tylko przemyślane i sprawdzone.

A co do zmian w składzie, to Piotrka ustawiłbym na lewej pomocy, a na lewej obronie Diaza.
Po prawej Mały lub Łobo. Paljic niech wejdzie na podmęczonego rywala, bo jest szybki

wolfy 30.07.2010 20:33

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Krissu (Post 948584)
Też tak uważam. :D

A ja nie, bo ważne też ile stracimy. Biorąc pod uwagę, że nasz środek obrony będzie wyglądał tak:

Kowalski - ???

znów radzę lekko ostudzić głowy. Chociaż ktokolwiek z realnych opcji nie zagra, to będzie mniej drewniany od Bunozy, może nawet jakąś główkę wygra...


Widzę, że dzisiaj wielu racjonalizować tę kompromitację ( ktoś kto nie oglądał meczu nie zdaje sobie pewnie sprawy, że mogliśmy przegrać czwórką ). Cóż moi drodzy - Wisła poniosła olbrzymią stratę nie sportowo, ale marketingowo. Ja już widzę te tłumy walące na mecze drużyny, która regularnie kompromituje się w pucharach. Bicie piany przez kontrolowane przecieki pomogło zbudować wizerunek Wisły jako ligowego potentata, niestety bardzo szybko wyszło na jaw, że król jest nagi.
Basałaj zaoszczędził ściągając za półdarmo miernoty - tak może uważać dyletant.
Pytanie - ile teraz będzie trzeba wydać, żeby zatrzeć to negatywne wrażenie? I - przede wszystkim - czy Wisłę na to stać?

Podejście "jakoś to będzie" po raz kolejny się na nas zemściło. Liczenie jednak, że ktokolwiek wyciągnie wnioski jest jednak szczytem naiwności.

BTW. - podobno Elsner miał problemy z piłkarzami Przeboju Wolbrom. Na pewno był stremowany, niezgrany z resztą obrony, cokolwiek chcecie. U nas się "odbuduje".
Na pewno.

Ogryzek 30.07.2010 20:36

Cytat:

Pierwotnie napisane przez tormenthor (Post 948910)
Szanowny Kolego. Każdy ma prawo wypowiadać swoje poglądy, mieć ulubionych piłkarzy. Lubię Kirma, gdyż jako jeden z niewielu piłkarzy Wisły jest przygotowany kondycyjnie do biegania na pełnych obrotach przez 90 minut. W przeciwieństwie do innych chlejących i źle odżywiających się Wiślaków Andaż jest w stanie przebiec w meczu 12 - 13 km. Przygotowanie fizyczne w dzisiejszym futbolu to podstawa, co pokazali nam wczoraj Azerowie będący szybsi i bardziej wybiegani. W mojej ocenie Kirm powinien grać zamiast Sobola lub na boku obrony. Chłopak nie ma predyspozycji do gry na skrzydle.

Wracając do Małeckiego, to sorry, ale nie będę chwalił kolesia za to, że na tle żenujących rywali zagrał nieźle, czyli jak na piłkarza przystało. Małecki wykonał, to co do niego należało - wszedł na podmęczonego rywala i rozruszał grę. Pytanie czy jest w stanie grać 90 minut na pełnych obrotach, gdyż jak wiemy Małecki profesjonalistą nie jest i wiadomo jak się prowadzi. Problem polega na tym, że rozbisurmaniliśmy niektóre gwiazdeczki , czego przykładem jest taka sytuacja, że wystarczyło 25 min gry na poziomie Małeckiego i kibice zapominają o haniebnym postępowaniu Patryka. Z przyjemnością będę oklaskiwał Małeckiego jeśli ten zacznie w każdym meczu dawać z siebie wszystko, gdy będzie zostawał po każdym treningu doskonaląc swoje umiejętności, gdy zaprzestanie machania łapami i wyzywanie kolegów.

Uważam, że jeśli odpadniemy z Azerami, to w najbliższym sezonie nie powinno być skandowania na trybunach nazwisk piłkarzy. Większość z nich nie jest godnych nosić koszulek Wisły, dlatego nie widzę powodu, aby na stadionie im. Henryka Reymana ktokolwiek skandował i fetował nazwiska osób, które kompromitują nasz ukochany klub.

tormenthor
Każdy może mieć ulubionych piłkarzy jakich chce, problem jest tylko odróżnienie rozumowej oceny od bezkrytycznej miłości lub nienawiści gry danego piłkarza. Mnie tam nic do tego, możesz sobie lubić/nienawidzić kogo chcesz ot tak dla kaprysu skoro kierują tobą bardziej emocje niż rozum.

W sumie to każdy kibic Wisły cieszyłby się jak piłkarze Wisły dobrze grają. Zacznie Kirm dobrze grać - będę zadowolony i zostanę jego wyznawcą. Dla Ciebie z kolei Mały choćby nie wiem co zrobił.... jest skreślony. Cóż bywa.

A co do Małego
Jest prawo miejsca i czasu że tak powiem. Trzeba mieć trochę taktu. Jedyny który walczył został przez Ciebie zjebany - ale Ty nie widzisz coś dziwnego w tym? Akurat w takim momencie? To już jest jakaś fobia na jego punkcie u Ciebie. To tak jakbyś poszedł na pogrzeb sąsiada którego nie lubisz.... i zamiast w ciszy pożegnać zmarłego ciągle nawijał.... ten ćwok taki owaki, nie patrząc na miejsce i okoliczności (sorry za drastyczny przykład) To jest wkurzające. Rozumiem - Małecki zagrał słabo - wtedy z przyjemnością możesz sobie po nim pojechać jak to "znęca się" na twoim ulubieńcu przez machanie rękami (Kirmie itd) Ale po meczu gdy jako jeden z nielicznych biegał i walczył?
(Z takim podejściem to i psa byś nie wytresował nie mówiąc o wychowaniu dzieci)

polska.mysl.szkoleniowa 30.07.2010 20:46

Cytat:

Pierwotnie napisane przez crazykaro (Post 948891)
Czemu Irak albo Syria nie grają w europejskich pucharach? Przecież są bliżej niż Izrael

A wyobraź sobie, co by się działo przy okazji meczu Izrael - Palestyna, albo Izrael - Egipt : )

wolfy 30.07.2010 20:51

Cytat:

Pierwotnie napisane przez polska.mysl.szkoleniowa (Post 948938)
A wyobraź sobie, co by się działo przy okazji meczu Izrael - Palestyna, albo Izrael - Egipt : )

ALE BYŁOBY PIRO :shock:


:lol:

tormenthor 30.07.2010 21:09

Ogryzek. Jestem w stanie nawet polubić Małeckiego. Tylko niech mi da ku temu powód. Zarówno na boisku jak i poza nim. W czwartek w Baku będzie miał ku temu okazję. Piłkarze powinni wyjść na boisko i tak walczyć, żeby po meczu rzygać ze zmęczenia.Jeśli Małecki poderwie zespół do walki, będzie zapieprzał za dwóch, to napiszę na tym forum, że Patryk walczył i grał jak na prawdziwego Wiślaka przystało. Niestety mało kto w to wierzy.

Zwitter 30.07.2010 21:16

Wiecie kogo mi najbardziej szkoda po tym meczu i po tych wszystkich wpadkach i kompromitacjach Wisły? Cupiała. Koleś wyłożył kasę na stół by takie katastrofy jak Lewadia się nie zdarzały a tu jeb. Wrócił Basałaj, wrócił Kasperczak, sprowadzono 8 nowych piłkarzy i nadal jesteśmy w czarnej dupie. Można mieć oczywiście pretensje, że sprzedano najlepszych obrońców nie tylko Wisły, ale także ligi czyli Głowę i Marcelo, ale to nie usprawiedliwia wczorajszego wyczynu naszych gwiazd. '

Ja mam głęboką nadzieje, że gwiazdki się pozbierają i jednak awansujemy, bo kiedyś Cupiałowi naprawdę może się cierpliwość skończyć.

Ja na jego miejscu w przypadku braku awansu obciąłbym piłkarzom płace o jakieś 30% i niech tylko jeden by próbował mieć pretensje. Bo to już naprawę przechodzi ludzkie pojęcie. Że właściciela, prezesa, trenera i kibiców mają w dupie to było wiadomo od dawno, ale jak oni w ogóle się nie wstydzą wracać do domu to ja tego nie pojmuję. Jakbym brał taką kasę jak oni to bym zapier***ł na treningach i meczach jakbym miał motorek w dupie.

tormenthor 30.07.2010 21:25

Co zrobił Cupiał? Wyłożył pieniądze? Niby gdzie? Wpadło za Głowę i Marcelo 4,5 - 5 mln E. Wydano 250 tys E na Jovanica, 300 tys E Bunozę, grosze na Cikosa, 250 tys na Riosa, 150 tys E na Wilka. Czyli łącznie ok. 1 mln E, no może 1,3 mln E. To jest śmiech na sali i kompromitacja. Żeby nie kupić stopera na czas pucharów. Amatorszczyzna i minimalizm na maxa. Mając takie środki można było zrobić rewolucję kadrową, ściągając do drużyny świetnych zawodników z zachodnich lig.

demoon 30.07.2010 21:30

Cytat:

Pierwotnie napisane przez polska.mysl.szkoleniowa (Post 948887)
Na pieszo od razu : )

Niegłupi pomysł może w końcu zaczęliby grać przez 90 min bo teraz to można ich gre porównać do walk Pudziana w mma

willow 30.07.2010 21:33

Dalej egzystuje na tym forum mit, że Cupiał wykłada pieniądze na transfery...

crazykaro 30.07.2010 21:40

Jak to powiedział Basałaj kasa z transferów idzie do kieszeni Cupiała i on mu nie będzie tam zaglądał. Z tej wypowiedzi wnioskuje że kasa na transfery też idzie z kieszeni Cupiała :P

A tak na serio to same zakupy nic nie dają trzeba jeszcze zgrać drużyne a nie wpuszczać nowych w pierwszym meczy w pierwszej 11 a Diaz siedzi na ławce. Skoro Paljic jest dobrym jokerem to trzeba było go dać na zmianę. A zamiast Bunozy przydałby się Singlar mimo że nie gra na środku to jednak trochę myśli. Nie można dawać dwóch obronców poniżej 25 roku życia na środek bo stad sie biorą błędy. Co jak co ale 20-latek nie będzie od razu dobrym środkowym obroncą potrzebuje troche dośiwadczenia nie to co młody napastnik czy pomocnik

krzywy 30.07.2010 21:57

nie ma co panikować. Wisełka jest w przebudowie i potrzeba czasu na sukcesy. Teraz najważniejsza jest rozsądna polityka budowania zespołu i wszystkie sprawy organizacyjne związane z drużyną. a czy odpadniemy w 3 czy cz4 rundzie to można to olać.

blanco 30.07.2010 22:21

Witam braci po szalu. Wczoraj po meczu byłem w****iony nieziemsko i napisałbym pewnie jakieś głupoty więc piszę teraz. Planowałem nawet zrobić sobie jakiś detox z Wisełką, po prostu odciąć się na chwilę od tego wszystkiego,bo moje zdrowie bardzo ucierpiało we wczorajszy wieczór, jednak to jest mimo wszystko silniejsze ode mnie.
Nie straciłem jeszcze nadziei na awans, wierzę,że prawdziwi Wiślacy wyjdą na rewanż z pianą na ryjach i będą zapierdalać aż się będzie kurzyło. Innej opcji niestety nie ma. Kluczowa będzie pierwsza bramka, jeśli zdobędziemy ją do 60 min o awans będę spokojny, bo piłkarsko naprawdę jesteśmy lepsi, oczywiście w składzie bez Kowalskiego,Bunozy,Jirsaka czy Boguskiego. Na szczęście mamy ich kim zastąpić,więc Kasper będzie miał pole manewru i może uda mu się desygnować odpowiednich ludzi. To tyle ode mnie , pozdro .

thechris 30.07.2010 22:24

Wyobrazacie sobie walke o LM Amiki bez pary Bosacki - Arboleda? W Pradze nie byloby pogromu tylko dlatego, ze odpadliby juz z Baku. Albo aspiracje Legii do czegokolwiek w nadchodzacym sezonie bez pary Choto - Astiz?

Wisla wolala kase i wolala obnizyc poziom sportowy klubu wiec ma to czego chciala. A brak obrony to dopiero odczujemy.

Azerow i tak powinnismy pojechac. Henio zawalil wystawiajac debiutantow w pierwszym skladzie. W imie sprawiedliwosci dziejowej zapewne odejdzie jak za tydzien nie wygramy. Nie bede go zalowal.

Popieram pomysl powrotu z Azerbejdzanu autokarem w przypadku braku awansu. Wylot na mecz najtansza klasa ekonomiczna.

woocashx 30.07.2010 22:34

Nie wiem czy już taka opinia padała, ale muszę powiedzieć, że na tle drużyny dobry mecz rozegrał Paljic. W porównaniu do Boguskiego na przykład gdzie chłopak miał na 10 podań 9 niecelnych u niego proporcje wyglądały może nie odwrotnie, ale na pewno znacznie lepiej. No i szybkości mu nie brakuje, będzie z niego w lidze pożytek.

No ale właśnie...w lidze. Pytanie czy MP to dla nas szczyt aspiracji w tym sezonie. Oby nie i oby w rewanżu przypomniały się niezapomniane chwile z rewanżu z Beitarem. Z drugiej strony nie można po jednym meczu palić za sobą mostów i robić rewolucje po rewolucji. Zaniepokojony jestem Bunozą, bo słabszy mecz można zrozumieć, tyle tylko, że wydał mi się niepewny cholernie i jakiś taki drewniany.

Intuicja mi podpowiada, że będzie dobrze, a nie należę do przesadnych optymistów :D

crazykaro 30.07.2010 23:08

Artykuł który bardzo dobrze komentuje to co się działo w czwartek
http://krakow.naszemiasto.pl/artykul...?kategoria=664

@woocashx i nie wiem jak można pisać takie głupoty że Paljic zagrał dobrze

woocashx 30.07.2010 23:12

Na tle drużyny. Wskaż mi gościa, który zagrał lepiej w pierwszej połówce. Nie podoba mi się ślepy pojazd na typa. Że w drugiej opadł sił to już inna historia. W niej wyróżniał się Małecki i długo, długo nikt

Marszałek 30.07.2010 23:45

Poleci głowa Kasperczaka,tylko kogo to wzrusza. Tutaj potrzeba piłkarzy a nie ciągłych zmian trenerów. Piłkarzy a nie chłopców mających problemy z przyjęciem piłki. Tutaj Ferguson z Murinho nie pomoże.

Widzę,że co niektórzy nadal piszą posty w przeświadczeniu,że był to wypadek przy pracy. Informacja do nich. Jestesmy tak słabi, i nic nie wskazuje na to abyśmy mieli być lepsi. Dwa lata i z Szewale będziemy walczyć jak równy z równym.

Bramki z Arką czy Legią nic nie znaczą,nie ma to przełożenia na nic. MP jest celem samym w sobie. Nie kryje się za tym nic poza dominacją w bardzo słabej lidze. Nos spoza naszego grajdołka i oklep od byle pzeciętnej druzyny.

W przyszłym sezonie to już chyba, oficjalnie, będzie wstyd przegrać w eliminacjach LE z polskim zespołem.

W rewanzy piszecie coś o szansach. To Wam coś napisze. Azerowie widac w ciemię bici nie są i pewnie ruszą w 40 stopniowym upale presingiem na mających problemy z podstawami w przyjęciu piłki kopaczy z Polski. Boguski,Brożek,są gwarantem,że będa piłke oddawać aż miło. Pewnie reszta się dostosuje. Także nie trudno sobie wyobrazić,że nasze orely będa mieć problemy z bieganiem,bo z podaniami zawsze mają. A jak już im wyjdzie jakiś podanie, to Brożek jak co sezon spierniczy wyborną okazję. Dopiero 8 zagranie pod nogi Brozka może skończyć się trafieniem. No ale kto będzie mieć siły i umiejętności, spośród tych ktorych mamy w kadrze, aby stworzyć aż 8 sytuacji bramkowych. Nie łudźcie się na cokolwiek.

a_r_e_n_a 30.07.2010 23:48

Nie rozumiem czy Sobolewski posiada jakiś abonament na grę w 1 podstawowej 11. Od dłuższego czasu gra padlinę jakich mało i zapowiada się, że forma już nie wróci (podobnie jak Paweł B. czy Rafał B.). W rewanżu chciałbym zobaczyć piłkarzy walczących Kirm, Diaz, Garguła, Małecki i Cleber. Dodatkowo w nowych rozgrywkach parę - Żurawski Rios. Srać mi się chce jak widzę te gówniane poczynania super talentu - wciąż młodego - living legend - Pawła Brożka. A za Sobola Wilka, nie wierze po prostu, że może grać gorzej.

sportnh 31.07.2010 00:40

W czwartek sie okaze, co ta cala druzyna jak i poszczegolni pilkarze SĄ WARCI. Chyba nikt nie ma co do tego watpliwosci, bo stoją przed ciężkim zadaniem, ale nie niewykonalnym, bo nie zagrają na wyjeździe przeciwko Manchesterowi czy Barcelonie.

To bedzie prawdziwy test mecz, czy mają charakter i jakąś wolę walki czy nie. Wszystko wyjdzie jak na tacy. Do czwartku.

Wojtas 31.07.2010 00:42

Panowie my jestesmy tak slabi,ba! my jestesmy wrecz uposledzeni pilkarsko ,i udowodnil to wczorajszy mecz.

Przeciez gra Pawla Brozka i jego popisy zwlascza w przyjmowaniu pilki to 8 letnie dziecko w szkólce lepiej wykona.
Boguski ma to samo ,on na treningach powinein dzien i noc cwiczyc i cwiczyc bo to jak gra i podaje to poprostu kpina.
Ich "Ravanell" wszedl i mial wiecej sytuacjii niz Brozek,Boguski ,Zurwwski razem wzieci a gosc wyglada raczej na emeryta niz sporotwca.

Po tym co wczoraj zobaczylem i tego poczucia wstydu zaczyna myslec ze juz niedlugo nawet Malta i San Marion nas dogonią a pozniej wyprzedzą.
A nasi niiech dalej machaja rekami.

skeba 31.07.2010 03:40

Przed chwilą śniło mi się, że dostalismy 2-1 od Azerów. Najpierw my strzelilismy, a potem oni nas dobili...

glutusmaximus 31.07.2010 08:06

Niniejszym Przepraszam Dana Petrescu że byłem za jego zwolnieniem z powodu brzydkiej gry Wisły. Jako idealiście marzyła mi się gra piękna i techniczna, teraz proszę chociażby o siłe, szybkość i trochę pressingu. PETRESCU WRÓĆ.

Maciuś 31.07.2010 08:09

Ja bym juz pomalu myslal o sprzedazy Brozka, Boguskiego i Lobodzinskiego, oni juz pikuja ostro w dol i ciezko bedzie w przyszlosci na nich cos zarobic. Obecnie nie wnosza nic do gry zespolu (i to nie od dzis).

kristos 31.07.2010 08:12

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Maciuś (Post 949137)
Ja bym juz pomalu myslal o sprzedazy Brozka, Boguskiego i Lobodzinskiego, oni juz pikuja ostro w dol i ciezko bedzie w przyszlosci na nich cos zarobic. Obecnie nie wnosza nic do gry zespolu (i to nie od dzis).

No tak ,teraz najlepsza pora by ich sprzedać.
Pewnie wszyscy będą się o nich bili i padnie rekord transferowy.


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 16:10.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl