![]() |
Pociągną, pociągną. A przynajmniej tak mi się wydaje. Moim zdaniem 28-35 pkt do grudnia jak najbardziej w zasięgu Polonii/Groclinu. Mają dobry terminarz i myślę że teraz zanotują 4 zwycięstwa.
Ale widzę że Arka bardzo dba o swoje zgody i nie chce się za bardzo oddalać od Polonii Bytom i Craxy. Nic tylko pogratulować solidarności ;] Edyta: Tytułem off topu: faworytem do awansu niespodziewanie stało się Podbeskidzie 5 meczy - 13 pkt bilans bramek 15-2 |
Cytat:
-Dnipro kupuje i ma pilkarzy ktorzy sa warci grube miliony . -Żewlakowa to bedzie mozna oceniac w przerwie zimowej - po za tym bez reszty zespołu by tych bramek nie strzelił .Pamietaj też że ogolnie w lidze strzela nie tylko Żewłakow , ale tez inni wieksi ci mniejsi gwiazdorzy ekstraklasy. Cypr ma teraz 1 druzyne grajaca w europejskich pucharach tyle ze w LM . Fakt że stac ich na jedenastke Kosowskich , żewłakowów , żurawskich ale to nic innego jak kasa , w ostatnich czasach mieli jakies sukcesy , ale ja wcale bym nie chcial sie z nimi zamieniac bo mają mały potencjał . Moim zdaniem w tym sezonie w naszej ekstraklase widać wyraznie nowy powiew ktory ukazuje dobra przyszlosc dla polskiej piłki ligowej . Białoruś , Słowacja , Wegry miały w ostatnich latach wiecej szczescia , ale już od tego sezonu zaczniemy im ostro odjezdzać . Przypuszczam że takze w szybkim tempie dorównamy takze przecietnym ligom europy zachodniej i środkowej i zaczniemy ich przescigac . Pewna era już sie skończyła , teraz o mistrzostwo walczy pare klubów a ta liczba w najblizszych sezonach bedzie sie powiekszala , w końcu jest impuls wewnetrzny a do tego dochodzi infrastruktura , pieniadze i coraz wieksze mozliwosci , szersze pole manewru .... |
Podobno Arka ma zgodę z Zagłębiem Lubin?
|
Cytat:
Chociaż może tutaj mieć znaczenie fakt, że od tamtego minął tydzień, a trauma po dzisiejszej katordze jeszcze we mnie siedzi. |
Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
|
nie wiedziałem, że wielkie derby śląska nazywane są "świętą wojną":-D
http://sport.onet.pl/pilka-nozna/eks...wiadomosc.html |
Cytat:
http://www.weszlo.com/news/5449 Pompowanie balonika idzie niezwykle sprawnie, pewnie dziś pierdyknie z wielkim hukiem. |
Cytat:
|
Wypowiedzi Żewłakowa po meczu z Legią - tu macie informacje z pierwszej reki , bo jak czytam niektore wypowiedzi przykadowo o Żewłakowie który jest piłkarzem z kosmosu to żal mi się robi ... ( nie żeby on był słaby ) . Nie wiadomo jeszcze na co stać Bełchatów i Żewłakowa w tym sezonie itd . Na poczatek sezonu ogolnie o czym kolwiek trudno mówić .
Cytat:
Cytat:
Cytat:
Cytat:
|
dziś może się okazać, że faworytem do mistrzostwa jest jaga
|
Cytat:
Pisałem kiedyś, że Jaga spuchnie. I tego się trzymam. |
Też nie widzę dziś Jagi na fotelu lidera. Grosik jest od dłuższego czasu nieskuteczny.
|
Cypr ma teraz 1 druzyne grajaca w europejskich pucharach tyle ze w LM .
Pierwsze słyszę jachting |
Cypr nie ma już żadnej drużyny w żadnym pucharze w tym sezonie
|
Cytat:
I to z Gieksą wygrali 6-1 na Bukowej. Masakra, GKS miał się w tym meczu przełamać. Cytat:
Cytat:
Cytat:
Tak się zastanawiam i przypomnieć sobie nie moge - Kaczorowski poszedł od nas do Was czy od Was do nas? :) Też dobre zgniłe jajo. Cytat:
|
Paweł Kaczorowski o ile pamiętam to do was z Lecha, od was do nas, a potem do Śląska albo Lechii ;d swoją drogą teraz transfery na potrójnej linii Lech - Legia - Wisła są nie do pomyślenia.
|
Cytat:
Co do samej wypowiedzi to sensu jej ten fakt nie zmienia . Cypryjczycy ładują dużo więcej kasy niż "my" ale jak widać żadnych gwarancji nie ma .Oczywiscie ten kierunek przyniósł i przyniesie im jeszcze sukcesy , ale jak pisałem potencjału wielkiego to oni nie mają . |
Jaga wykazała daleko idącą gościnność wobec Lecha i Pyrusy siedzą na trybunach ;-)
|
Wspólnota wroga :)
|
Gościnność - OK, mam tylko nadzieję, że moi ziomkowie nie okażą się tacy gościnni na boisku i przynajmniej urwą poznaniakom z 1 punkt :-) Oczywiście trzy byłyby lepsze, ale aż tak wysoko nie sięgam marzeniami. Jaga do roboty, niech Poznań ma kłopoty!
|
3 pkt bez gadania muszą urwać ;-)
|
Cytat:
|
Hehhehe Niezłe jaja :P
|
No to pięknie okradli Jagę. Po prostu żenujący żart sędziego prowadzącego.
|
Do przerwy bardzo ciekawy mecz, Jaga imponuje pressingiem i szybką wymianą piłki. Tyle się mówiło przed meczem o Kupiszu, a to taki sam jeździec bez głowy jak Małecki. Stilic zupełnie niewidoczny, Krivets spowalnia każdą akcje jak Żuraw u nas;)
PS. Co do końcówki to wydaję mi się, że sędzie tego już nie widział... |
Amica POZnan* przecież jest taka zajebista i nie może przegrać....
|
Cytat:
|
Żadnego wałka w koncówce pierwszej połowy nie było. Cała sporna sytuacja wyniknęła jakby po wszystkim.
|
Grosicki jest szybszy niż wiatr :P A Franek wiadomo...Ile by nie miął lat to wie jak uderzyć. Dobrze jest :)
|
Duzo szczescia Grosickiego ale i duze umiejetnosci. Frankowski takich akcji nie marnuje. Wreszcie Grosicki cos zagral, bo ostatnio to lekki piach. Zobaczymy co dalej z jego forma. Lech w 10... Niezle Grosicki tam szarpie.
|
Pomylka sedziego...Jaga wczesniej powinna grac w 10. Zwyciestwa raczej juz nic im nie odbierze.
|
Cytat:
|
Jest i czerwien dla tego ktory od 4 lat jest w zyciowej formie...
Teraz bedzie cala Polska plakala jak to jest nieuczciwie ta Amica sedziowana... A ja sie pytam Amico co Wy jeszcze robicie w tej ekstraklasie.... Jak to dobrze ze gracie na licencji Wronek bo dawno by Was juz tu nie bylo... |
pomyłka to byla moze wtedy... bo tutaj zasłuzona gdyby go minął mialby czystą stuację...
|
To albo pozwala na ostra gre, albo traktuje wszystkich tak samo. Dla mnie Jaga powinna grac w 10 przy stanie 0 : 0, a wtedy wynik bylby pewnie inny. Nie znosze takiego sedziowania...przypomina to niedawne czasy...
|
Sędzia ma prawo interpretować faule jak chce, ponieważ żadne zasady tego nie regulują i tutaj jest problem.
Cieszę się, że ten płaczek wyleciał. Do Turcji z nim, bo już nie mogę na niego patrzeć. Bravo Jaga. Franek stary ale jary (nie to co Żuraw :D) Lech wcale się nie odrodził. Po prostu Craxa jest tak słaba, że dramat, a Dnipro gra niewiele lepiej. |
spoko spoko, tylko akurat w tej sytuacji grosicki juz go mijał wiec zatrzymal go ręką i tutaj kartka zólta zasłużona... a w tamtej sytuacji sie pomylił... to fakt... teraz płaczą, tylko szkoda, z tak nie płakali w meczu z nami we Wronkach, jak karnego nam nie dal sedzia i w Chorzowie jak im sędzia pomógł zdobyc majstra... i w paru innych meczach poprzedniego sezonu... wtedy nikt nic nie mówił... a my sie wkuriwamy do dzisiaj
|
2:0 dla Jagi! Grosicki!
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 11:47. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl