![]() |
..to prawda. Może wystartujemy w 2020r
|
|
Cytat:
|
Przeciekający Narodowy
http://www.rmf24.pl/foto/tylko-w-rmf...e,1,iAId,18139 |
Cytat:
str 21 |
Cytat:
|
Cytat:
http://www.rmf24.pl/fakty/polska/new...ana,nId,343360 |
albo nic.....
|
http://www.youtube.com/watch?v=dVMEhCBx3gg
Filmik z powietrza na stadion Lechii, tyle ze jeszcze bez murawy itp. |
Cytat:
|
Cytat:
Stadion w Gdansku zajebisty. |
Projekt nowego stadionu i hali ŁKS-u.
http://www.mmlodz.pl/photo/1025261/P...+obiekt%C3%B3w Nieźle wkomponowano to w już istniejącą infrastrukturę i połączono z Atlas Areną. |
To jest zwycięski projekt w konkursie na stronie stadiony.net.
http://stadiony.net/aktualnosci/2011...tadion_dla_lks Przetarg na oficjalny projekt miasto dopiero ogłosi. |
Degrengolady stadionowej ciąg dalszy:
http://www.90minut.pl/news/159/news1...z-Eiffage.html |
Cytat:
To też się tu nadaje http://www.trojmiasto.pl/wiadomosci/...en-n48735.html |
Czy ja dobrze przeczytałem?
Otwarcie obiektu za setki milionów zł, areny me2012, uswietni mecz TVN-sejm rp ?! Kogoś - przepraszam za dosadnosc - PO.......ILO ?! takim meczem to sobie mogą otwierać boisko orlika w Niepolomicach. Ten kraj to kabaret. |
Czyli w skrócie można tak przedstawić kalendarium na ten rok:
lipiec/sierpień - koniec prac w Gdańsku sierpień - koniec prac we Wrocławiu 30 listopada - koniec prac na Narodowym jesień - nowy przetarg na stadion w Białymstoku |
Bardzo dobrze że o stadionach myślą nie tylko w ekstraklasie.Dzisiaj ruszyła przebudowa Stadionu stali Stalowa Wola.
http://stadiony.net/pic-projects/sta...owa_wola01.jpg projekt na 10 tyś miejsc. W Gliwicach też powstaje stadion dla Piasta: http://www.piast.gliwice.pl/nowa/fot...i/image002.jpg Tarnobrzeg: https://lh3.googleusercontent.com/-J...ZPUA0/IMG_5141. Ostróda: http://i52.tinypic.com/29e59oy.jpg http://imageshack.us/m/3/8853/dsc04112g.jpg Suwałki: http://inwestycje.xn--suwaki-6db.org...1/IMG_0227.JPG Kołobrzeg: http://img30.imageshack.us/img30/8420/20110505274.jpg Siedlce: http://www.podlasie24.pl/upl/gal/78f...0a75296cb0.JPG Puławy: http://i52.tinypic.com/dy0ysy.jpg Ząbki http://img195.imageshack.us/img195/2526/dolcan1.jpg I w Radomiu też coś powstaję ale zdjęć znaleźć nie mogę. |
Cytat:
|
Możliwe, że nie dojdzie do tego festynu bo znowu jest opóźnienie i otwarciem może byc mecz ligowy poprostu.
Szkoda mi tego Białegostoku prace tam sie tak ślimaczyły, teraz pewnie z nowym wykonawca zaczną się w 2012. |
Stadion w Gdańsku:
https://picasaweb.google.com/piotr.j...wicz/15062011# Ale równiutka i zielona murawa :D Cały stadion jest fajny. |
Wykończeniówki zostało tam jeszcze sporo, więc chyba zima ich zastanie.
|
Amika na 5 pierwszych kolejek bez stadionu:
http://sport.onet.pl/pilka-nozna/eks...wiadomosc.html ciekawe, jak się "ukorzeni" trawa po Red Bull X-Fighters. Będzie wesoło. |
to tylko w Polsce takie rzeczy
|
Aż żal dupę ściska jak się widzi stadion Lechii. Pomyśleć, że gdyby przy wyborze projektanta ludzie mieli więcej oleju w głowie to moglibyśmy mieć coś podobnego do tego cuda... Jeden z najładniejszych stadionów w Europie obecnie chyba.
|
oni w tym Poznaniu wogóle myślą?
jacys kompletni debile tam rządzą swoją drogą to ciekawe czy na pierwsze kolejki wróca w takim razie do wronek |
Cytat:
Nota bene na Wiśle bieżna była elementem klątw, kpin i narzekań, a okazało się, ze wszystko jest z nią ok. A propos stadionu w Poznaniu - tam mają chyba nawet gorzej niż w Krakowie - błędy konsturkcyjne, zawyżone koszty, gnijąca trawa, fatalny projekt, CBA itp - jak ktoś słusznie zauważył, najbardziej cierpią miasta, które budowę zaczeły przed przyznaniem Polsce Euro 2012 |
Cytat:
|
Stadion w Gdańsku ma piękną elewację. Od środka aż tak mnie nie bierze. Po prostu nowoczesny obiekt. Wiem, że temat jest drażliwy (przynajmniej na innym forum) ale kolor krzesełek w moim odczuciu psuje estetykę stadionu.
|
Moim zdaniem kolor krzesełek jest sto razy bardziej spieprzony od tych na Legii, co jest wręcz sztuką.
|
Cytat:
Ja mam zupełnie inne zdanie. Na PGE kolory są dużo bardziej delikatne, pastelowe i nie dają efektu pstrokacizny jak to jest na Legii i na Arce. |
Wyobraź sobie jakby ten stadion wyglądał gdyby miał mocną zieleń (co chyba nie jest takie trudne, bo z tego co wiem tak ma wyglądać stadion Śląska) albo mocną zieleń i zwykły biały na pół. Ot chociażby pełnia kolorów jak u Was. To byłby kozak, a tak wygląda jak krzesełka na starej Żylecie, zajechane przez 10 lat deszczem i śniegiem. Przetarte gacie. Masakra, że taka perełkę tak oszpecono.
|
zgadzam się w sumie z 0 22, mi się u was te kolory krzesełek podobają natomiast w Gdańsku są za jasne, lepszy były by takie bardziej żywe ;) ale i tak jest piękny.
|
No niestety krzesełka te wyglądają jak wyblakłe, też wolałbym żywą zieleń ale co zrobić...
|
Cytat:
Choć nie neguję, że mocne barwy i jednolity ich układ mogły by być bardziej efektowne. Jednakże w zestawieniu z intensywną żółcią pokrywy stadionu mogłoby dawać zbyt "brazylijskie" skojarzenia. Natomiast Ty porównałeś z "mozaiką" na Legii. I to na niekorzyść dla PGE ( 100 razy :) ) a z tym nie mogę się zgodzić ( stadion Legii wewnątrz widziałam na żywo nie tylko na zdjęciach ). |
https://picasaweb.google.com/piotr.j...02091245809698
Jak Twoim zdaniem te krzesełka z tej fotki nie są wyblakłe to nie mam więcej pytań, bo różnimy się w tak zasadniczej sprawie jak znaczenie słowa 'wyblakłe' :) Zresztą po tej fotce widać, że nawet wyblakły kolor nie jest w stanie przykryć dramatu jakim są mozaiki. Nie wiem co za idiota na to wpadł, ale jeszcze chyba nie widziałem stadionu z mozaiką, który by sprawiał, że stadion jest ładniejszy. No, może Boavista. Natomiast podkreślam, że o ile stadion w środku mi się kompletnie nie podoba o tyle na zewnątrz jest piękny. |
0 22 folie na krzesełkach no i w rzeczywistości prezentują sie ciut żywiej (widiałem osobiście) co nie zmienia faktu, że i tak wyglądają jak wyblakłe
|
Cytat:
No tak - mnie w tym wypadku bardziej pasują określenia "delikatne" bądź "pastelowe". Cytat:
Zgadzam się, że mozaika to pstrokaty dramat. Natomiast o wiele bardziej dramatycznie wygląda mozaika o żywych kolorach niż ... taka bardziej pastelowa ;) Poza tym nie odniosłeś się do spostrzeżenia na temat "brazylijskości" ewentualnych barw. Myślę, że nie byłyby na miejscu. Co innego gdyby pokrywa stadionu w Gdańsku była zielona. Natomiast jeżeli wizja architektów ma nawiązywać do bursztynu, to jednak ostrożność w szafowaniu intensywnymi barwami jest wskazana. |
fajne te stadiony Lechii i Slaska ale mam obawy ze uda im sie chocby raz zapelnic caly stadion.... moze na otwarcie jak zagraja z przykladowym Arsenalem...
Lech chyba w ekstraklasie nie zapelnil sie ani raz a srednia chyba ponizej 20k wyszla ( chyba ) |
Obejrzałem sobie te zdjęcia z PGE. Nie wątpie, że stadion w Gdańsku jest dopracowany, funkcjonalnty itd. Ale na podstawie tych zdjęć...
Dobra tylko mnie nie bijcie.:p Ktoś w tym widzi jakieś piękno ? Z zewnątrz z daleka wygląda jak duża rzadka kupa na piasku, z bliska - plątanina rur jak w hali przemysłowej. W środku przytłaczająca konstrukcja dachu sprawia, ze pierwsze moje skojarzenie było: Jesteśmy w pierdlu. Ten beton wokół - straszny. Kolorystyka krzesełek - taki mix, że jedyny odruch jaki mam to odruch wymiotny. Kolorystyka krzeseł + linia trybun = usypiam. Architektura bez żadnej adrenaliny - dobra dla hali rozgrywek juniorek w siatkówce, a nie meczu piłki nożnej. Dobrze, że chociaż Lechia tam będzie grać. Kibice zniwelują tą nijakość. Kiedyś było modne ocenianie opraw (zwłaszcza prze kibiców (L)) na podstawie tego, czy ma ona "coś" czy nie ma. Nikt nie wiedział co to jest to "coś", ale wszyscy tak oceniali. Więc teraz mogę śmiało powiedzieć: PGE Arena tego "coś" nie ma. Ps. Po czym poznać, ze grać tam będzie Lechia ? |
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 11:07. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl