![]() |
Cytat:
|
Cytat:
Ponadto nie wszystkie najciekawsze mecze są meczami podwyższonego ryzyka. |
Cytat:
Jak Ci się nie podoba styl polskich kibiców, możesz oglądać ligę hiszpańską lub angielską w TV. Śmieszne masz argumenty, wiesz tylko co gówno prawda napisze :) |
Cytat:
Pytanie zostalo zadane dobrze... Ludzi nie kręci to, ze na stadionach jest jak w kosciele wszyscy siedzą a najwiekszym zniesmaczenim jest bluzg "kurka wodna" tylko kreci medialność, wydarzenie, co jest dowodem na to ze jestesmy slabymi kibicami(tzn. ze fanatykow jest mniejszość) i to glownie przyciaga ludzi... wydarzenie...przyjeżdza Legia... jest napiecie, otoczka media swirują od tygodnia, nie ważne czy gdzies tam są burdy czy cos. Czemu dziś po bilety na teoretycznie najbardziej niebezpieczne mecze w sezonie najwieksza kolejka? Ja mam jeszcze jedno pytanie: Czemu w okresie najwiekszej nagonki na kibicow bijemy kolejne rekordy frekwencji na stadionach? Przecież jest niebezpiecznie... |
Ja ma tylko jedno pytanie dla ludzi bezkrytycznie broniących zdanie mediów, władz piłkarskich i rządowych:
Czym, wyżej wymienione instytucje zasłużyły sobie na to poparcie? |
Cytat:
Ale z drugiej strony patrz dalej - na Wiśle np masz już dużą część stadionu gdzie musisz siedzieć. Trzepią szaliki na wejsciu.Race odpala sie raz na rundę, bo ogólnie jest zakaz. Ludzie widzą, że coś się robi w kierunku "walki z bandytami". To niektórzy się pojawią od wielkiego dzwonu. I może przychodziliby dalej i częściej, ale odpalają onet a w nim o Bydgoszczy. Pojawia się myślenie "kurcze, dalej nie jest zbyt bezpiecznie, sporo hołoty zostało". I od razu jest społeczne przyzwolenie na dalsze restrykcje... |
For fun - ksywka nie bez powodu :)
Mam dużo fun czytając twoje posty. Nawiązując do twoich wypowiedzi , uważam że w prawdziwym demokratycznym państwie prawa , taki kryminalista oraz wywrotowiec którym jest ,,wodzierejozapiewajłohersztoprzywódcalegijnychpse udokibiców'' Piotr S. powinien resztę życia spędzić w kamieniołomach. Najlepiej bez sądu - przecież każdy wie jak jest . |
Cytat:
E: W tym wszystkim najśmieszniejsze jest to, że Piotrek wczoraj nie zrobił absolutnie nic:) |
Na polfinale PP z Lechia Staruch byl i dlaczego wtedy nie bylo takiego halo?
Jak ma zakaz na mecze Ekstraklasy to dlaczego mialby nie isc na mecz PP? Widze ze ktos tu nowe prawo wymysla. Czlowiek zakazu na PP nie ma ale co tam, ujebmy go. Moje pytanie, skoro mogl wejsc na ten mecz to dlaczego mialoby go tam nie byc?! |
Cytat:
Cytat:
|
Cytat:
Cytat:
Stalo Ci sie kiedys cos na meczu? |
Cytat:
|
Nie do mnie, no ale ręce opadają .
Cytat:
Nie przesadzaj. Krakowskie kluby codziennie tętnią życiem, "biedna" młodzież wydaje na byle imprezie po 50 zł od kopa. Potencjalnych kibiców jest mnóstwo. Owszem, kogo nie stać to nie stać, ale tak jest wszędzie. Nie demonizujmy jednak cen biletów - wejściówka na G to dwa piwa lub dwie paczki szlugów. Na mecze Wisły przychodzi zaledwie 12 tys z innych powodów. Między innymi strachu. Cytat:
Nic się nie stało. Ale dyskusja nie jest o mnie, ale o "postronnych" i ew. tzw opinii społecznej. A oni nie słyszą w mediach o 95 meczach kulturalnych, tylko o 5 z burdami... Serio nie ogarniasz istoty ? |
Cytat:
Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
Przecież sytuacja z pisemka jest absolutnie prosta. Policja we Wrocławiu daje Ci mandat, sprawdza w liczniku i wychodzi ze masz 23 punkty. Zabiera Ci prawko, bo ogarnęła, że w Gdańsku Policja przybiła Ci 20 punktów. A prawda jest taka, że w Gdańsku przybiła Ci tylko 10 i masz łącznie 13. Co robisz? Idziesz na Policję wyjasnić sytuację, przedstawiasz dowód, że masz tylko 13. Co się dzieje? Policja z Gdańska wysyła ZAŚWIADCZENIE do Wrocławia, że masz 13, a nie 23 i mają Ci oddać prawo i przeprosić. Tutaj zaszedł ten sam mechanizm. W atmosferze histerii i wieszania zaklepano facetowi zakaz na PP, którego nie ma. Wobec powyższego była interwencja, że to błąd Policji. Policja zrobiła swoje dochodzenie i uznała, że faktycznie przegięła. Wysłała więc info, że bilet sprzedać można. CO W TYM JEST SKANDALICZNEGO? MYŚLEĆ! |
Cytat:
Na marginesie - 0-22 nie wchodź w dyskusję z niektórymi kosmitami z tego forum, oni w życiu wyjazdu na oczy nie widzieli, nie dostali gazem po oczach, pałą policyjną po plecach, w zęby od kibica zza miedzy. To są kibice internetowi, niech żyją dalej w swoim świecie. |
Staruch jest nacenzurowanym jak i Misiek od nas. A to dlatego że są najbardziej medialnymi kibolami z obydwu ekip.
Coś się stanie w Krakowie to wiadomo - Misiek. Coś się stanie w Wawie to Staruch. Wezmą, przesłuchają i wypuszczą. Stąd te całe brednie o przywódcach i .... wie czym jeszcze. Niech LegiaLive / Staruch wystąpią z pozwem przeciwko "For Funawowi" za publikacje, które naraziły na szwank jej dobre imię i reputację zawodową -Starucha. Jest osobą publiczną i na publicznym forum anonimowy użytkownik "For Fun_" robi co chce. Matka zapłaci kilka tysięcy to może się opamięta za nim wyskoczy z bandytami / mordercami / złodziejami i kryminalistami. IP szybko namierzyć, spotkać się z adwokatem jego rodziców i sprawa do sądu :( |
Cytat:
Cytat:
To że ludzie sie boją to tylko ich wymówka bo oni nie są potencjalnymi kibicami Zrozumcie to wychowujcie młodych to chodzić będą, na mecze nikt się nie boi chodzić, tylko się poprostu nie chce. Ci co tak mówią to piłka ich nie interesuje a już napewno jakiś klub... weźcie się postawcie w takiej sytuacji, kibicujecie zagorzale jakiemuś klubowi waszym marzeniem jest pójście na mecz na który srednio ogląda 15 tys znajomi opowiadają że jest super oglądacie filmy w necie... super... i boicie się? Totalny absurd!! Jeszcze jedna rzecz... opinia publiczna na mecze nie chodzi... I nigdy nie pójdzie. |
mozna mowic co sie chce ale wczoraj srodowisko kibicowskie odcieło gałąź na której siedzi.. w 1 połowie piękna akcja transparenty a po meczu ?
|
Cytat:
Znam sporo kibiców, którzy przestali chodzić na mecze z powodu cen biletów. No chyba, że ktos uzna, że postępujaca drożyzna i wzrost bezrobocia jest czynnikiem sprzyjającym zapełnieniu stadionu. |
Cytat:
Ceny mamy horendalne, stadiony niedokonczone, lige kiepską piłkarzy amatorów, kibiców słabych ale winni i tak rosnącej frekwencji na stadionach są burdy. :lol: Cytat:
|
Oglada ktoś może debate na tvp1?
SMIECH NA SALI |
Cytat:
|
Oglądam ... wypada jedynie zapłakać nad tym co mówią ci pseudo eksperci ...
A teraz należy sobie zadać to pytanie, które wielu z nas pewnie kiełkuje w umyśle od jakiegoś czasu ... Z kibicowskiego punktu widzenia - Na ch** nam to Euro ... |
Najlepszy Jozwiak czy jak mu tam. Ekspert sie wypowiada na temat Starucha. Caly czas mowil Pan Staruch, Pan Staruch hehe Dobre. Na Kaczynskiego pewnie by mowil Pan Kaczor. Fajnie tak po ksywie walic! Ekspert ktory nawet nie wiedzial jak sie nazywa gosc o ktorym mowi. Niby nr 1 w Polsce wsrod kiboli
|
jak sobie poradzić na Euro 2012... :)
wystarczy jak chłopaki w studiu obejrzą ten film... http://www.youtube.com/watch?v=JqvsCIuUpf8 |
Majdan coś gadał żeby dzieci od małego sportem zająć i żeby nie wyrośli na KIBOLI. Bardzo mądre. Pan z PZPN-u w odpowiedzi na wypowiedź nota bene jakiegoś kmiota z Wyborczej w Poznaniu oznajmia, że w ostatnim czasie przyjęło się nadawać tylko na PZPN. No wydaje mi się, że z nudów to tego nie robimy. W ogóle jakie tam pytania padały... Tak, zrobimy takie burdy o jakich świat nie śnił a na koniec Euro wysadzimy wszystkie stadiony w powietrze, przecież jesteśmy KIBOLAMI.
|
dziś w RMF FM co godzinę o Bydgoszczy ....za tydzień miałem iść z synkiem na mecz aby i On dostał przydomek "bandyty" -tak synu jak pójdziesz na mecz zostaniesz kibolem a le za to będziesz prawdziwy a RMF FM to kupa synku i to śmierdząca!!!
|
Najbardziej rozśmieszyło mnie to jak pan z Rz opowiadał o Anglii, że są drogie bilety, wspaniałe widowiska, że zwykły kibic nie może sobie pozwolić na bilet, i co z tego? Gość chyba nie wie że w Polsce nie ma widowisk innych niż poza sportowe na stadionie i że na mecz polskiej kopanej nie będzie 100 tysięcy chętnych.. Albo żyje w innym świecie albo po prostu to powiedział żeby tylko coś powiedzieć. Jóźwiak żałosny z tymi swoimi głupimi uśmieszkami. Gościowi z wiary lecha nie dali dokończyć słowa, gdy ten chciał coś powiedzieć. Śmiech na sali. Plus dla Majdana.
|
Staruch stał się symbolem tego całego zamieszania i za kilkadziesiąt lat będzie się o nim legendy pisać...
Najbardziej mnie śmieszy, że wszyscy robią jakieś żałosne pseudodebaty, konferencje prasowe, premier się wypowiada, a tak naprawdę nikt nic nie robi, bo PZPN zgania na policje, policja na kluby, a kluby na PZPN i tak kółko się zamyka. Bo problem jakby nie patrzeć jest. Tak w ogóle to jestem ciekaw jakby to wszystko się potoczyło, gdyby np. Kotorowski obronił tego karnego :D |
A to nic dziwnego, że się premier wypowiada. Rząd w ważnych kwestiach zawsze zabiera głos i zapowiada zdecydowaną walkę z danym problemem. Rząd jako że ma jakieś prawo głosu zająłby się PZPN'em, no ale gdzie tam można powiedzieć to czy tamto na PZPN ale aby nie za dużo. Myje ręka rękę.
|
Ogladajac dzisiaj telewizje mozna stwierdzic, że na kazdym meczu są zadymy nie ma rodzin z dziecmi, są tylko bandyci.
Paweł Zarzeczny - jedyny normalny dziennikarz ! - kto ogladał hyde park na OSI ten wie o co mi chodzi :) |
Cytat:
Dobre sobie :rotfl:. Pokrzywdzone dobre, nieskażone imię i reputacja kibolka. Biedny on, biedny... W normalnym kraju, to człowiek który uderza w pysk piłkarza i jest to nagrane na kamery dostaje z automatu dożywotni zakaz. W Anglii przekroczysz niedozwoloną linię i nie ma przebacz. Prawo jest egzekwowane. I jest spokój. Mieli kiedyś wielkie problemy z bezpieczeństwem ale potrafili wyeliminować skutecznie idiotów i zadymiarzy. A u nas dziki kraj i nie wiem, co by się musiało stać, żeby wreszcie zrobiono porządek z takim bydłem. W Polsce robi debil rozpierduchę, rozwala stadion i jest bezkarny, bo jest w tłumie i ma szalik na pysku. Musiałby taki idiota chyba kogoś na tym stadionie na śmierć zajeb@ć, żeby go wreszcie pociągnęli do prawdziwej odpowiedzialności. Ale widzę że, dla niektórych to nie ma w ogole problemu. Poczytajcie sobie jakieś legialive czy inne amicowskie pieprz%^$#. Po prostu szczęka opada. Dla nich to wszystko jakieś prowokacje, bo nic się nie stało, a Staruch to dla niektórych bohater. I jeszcze to całe żenujące tłumaczenie, że „gówno wiesz, nic nie rozumiesz, czytasz gw, jesteś nie kumaty i masz za mało wyjazdów żeby się wymądrzać”. To całe smutne .......#nie, że media się uwzięły, że propaganda rządowa, że zły niedobry Michnik z Tvnem. Piłka to u nas bardzo popularny sport, wiodąca narodowa dyscyplina, więc czemu nie ma kibiców na stadionach? Przeciętny Kowalski to by poszedł sobie czasami na mecz ale czytuje gazety, ogląda wiadomości albo taki mecz w telewizji i myśli sobie „Ja pierd*lę, co to się dzieje na tych stadionach” . Media niestety często przesadzają, ale mają też dużo racji. Dużo o tym trąbią i bardzo dobrze że to robią, bo przypuśćmy, że taki niczego nieświadomy Kowalski nagle zapragnie meczu i pojedzie na finał ze swoim 10-letnim synem... |
Cytat:
http://www.youtube.com/watch?v=I91OeSc15x4 http://www.youtube.com/watch?v=8oHtA...eature=related http://www.youtube.com/watch?v=Q1Qt9...feature=fvwrel Po co udzielać się w temacie o którym nie ma się pojęcia i czerpie się jedynie z polskich gazet, które autentycznie gówno wiedzą, bo w dupie były? Wyżej wymienione linki przedstawiają największe awantury w tym wieku na angielskich boiskach. Jest tutaj wszystko, race w przeciwnika na stadionie, wjazdy na murawe, nawalanka na trybunach. Pierwszy link jest z tego sezonu, derby Londynu są z ostatniego sezonu Młotów w drugiej lidze (czyli gdzies 4 lata temu) i tak dalej, Fulham rozrabia w Premier League etc. Do tego warto dodać, że we wszystkich ligach poniżej pierwszej wjazdy na murawę po awansie są oczywistością (chociażby w tym roku wjeżdzał już QPR - potem się okazało, że jednak niepotrzebnie, bo Norwich strzelil w 90 i QPR awansował dopiero tydzień później, jednoczesnie można zakładać, że taki wjazd będzie w najbliższej kolejce w Norwich). Do tego wszystkiego z racji pory nie chciało mi się szukać innych wydarzeń z Anglii jakże podobnych momentami do naszych - race United na derbach na stadionie City itp, śmierć kibica Burley od uderzenia koszem na śmieci na Blackburn rok temu w Premier League (albo Burnley był gospodarzem). No, ale najważniejsze, że 'chamstwo jest tylko u nas, a w Angli zajebiście sobie poradzili'. Każdy kto głosi takie teksty wystawia sobie świadectwo, że kompletnie nie ma pojęcia co się dzieje w Anglii i takie info to ma chyba z TVN. Generalnie: :rotfl::rotfl::rotfl: |
Nie chodzi o to, że chamstwo jest tylko u nas. Bo wszędzie się znajdzie paru debili żądnych wrażeń. Chodzi o konsekwencje. W Anglii się z tym jakoś (w miarę skutecznie) walczy i nakłada kary, a w Polsce tylko gada. Jeżeli tam coś się dzieje, to zazwyczaj w niższych ligach albo w szczególnych wypadkach - np. w meczu Milwall kiedy grają z West hamem. Nie można nie zauważyć, że bardzo dużo się w kwestii bezpieczeństwa zmieniło w Anglii na plus na przestrzeni dekady.
A co do spodziewania się wjazdów to proszę - taka Wasza Legiunia. Gdziekolwiek pojedziecie w większym gronie na puchary wiadomo, że będzie dym. Był dym na Litwie, był później w Kopenhadze. W Polskim Pucharze właściwie co finał z Waszym udziałem jakaś zadyma. Tylko w tym wieku (jak to piszesz) był już drugi raz skandal z Lechem, a wcześniej szarżowaliście w finale 2008 na nas. W normalnym państwie prawa już dawno by sobie z Wami poradzili zakaz dla pewnych osób i po kłopocie. Ale tutaj jak Wam nałożono zakazy to był wielki protest, ITI zmiękło kary odwołali i mamy znowu to samo. Tylko czekać aż w lecie pojedziecie znowu "zawojować" puchary. Szkoda że pięściami. |
Cytat:
|
Cytat:
Final PP tez jest raz w roku, Legia z Lechem graly razem ostatnio w finale PP jakies 20 la temu wiec moze usprawiedliwisz ten mecz wedlug swojego wlasnego myslenia? Wczoraj mialem ciekawszy pzykald dwojmyslenia. Gosc w pracy odpalil linka ze sport.pl i oglada filmik, oczywiscie "aaaaaleee zadyma". Ogladalem razem z nim i sie go pytam gdzie ta zadyma? Biegaja sobie i tylko tam ktos czyms rzucil, w sumie nic wielkego. W odpowiedzi "no w sumie tak ale PODOBNO byla gruba zadyma". Pytam sie jak "podobno" skoro przeciez sam widzi ze sie nic nie dzieje. I odpowiedz, "no widze ale PODOBNO byla zadyma bo on SLYSZAL ze byla". Coraz bardziej przeknuje sie ze w Polsce wielu ludzi jest juz nie odratowana. Oczy im mowia co innego ale oni nie wierza juz nawet w to co wdza bo wiedza lepiej, bo sa bandyci i kibole, a zadyma byla i koniec nawet jesli tego na filmiku nie widac. Smiac czy plakac? |
Nie ma co sie dziwić, że nastapił taki wysyp szechterowskich pionierów. Dostają gotową papkę z GW i TVN i nie muszą już myśleć. Mogą się dalej koncentrować na tym kto wygra następny "Taniec z gwiazdami" albo co się wydarzy w "M jak miłość", a w wyborach tak zagłosować "Aby żyło się lepiej. Wszystkim". Społeczniakowsko uprawiać propagandę z tych powyżej merdiów.
|
Cytat:
Krzesełeczka z ogrodzeniem też podobno się wyrwały, tak samo jak PODOBNO oberwało się jakiemuś operatorowi kamery który bezczelnie śmiał tam stać, Kotorowski też tylko PODOBNO w łeb dostał, a Kibice Legii też PODOBNO tylkoAmicowców prowokowali. A w ogole to pewnie wszystko kłamstwa, a transmisję spreparowano. Z Wami nawet nie ma sensu dyskutować. |
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 11:46. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl