Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Hyde Park Sportowy (moderowane) (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=8)
-   -   Ekstraklasa 2008/2009 (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=4560)

Ogryzek 24.10.2008 14:52

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Clapham (Post 618946)
Mysle, ze chlopakow z Warszawy jest tam tyle samo co chlopakow z Krakowa, albo chlopakow z Lodzi, Poznania i wielu innych miast i miasteczek. I wszyscy jakos zgodnie dla tej Warszawy kombinuja. Hmm.

Nie ośmieszaj się!

Skład osób podejmujących decyzję w sprawie Boguskiego:

Adam Tomczyński - Przewodniczący (adwokat z miasta Warszawa, w 2004 przewodniczący WD PZPN)
Piotr Jakubicz - (adwokat z miasta Warszawa)
Jan Roliński - (adwokat z miasta Warszawa)
Wojciech Zieliński - (adwokat z miasta Warszawa, były członek WD PZPN)
Bartosz Urbańczyk - Niewiadów

Jeden kolo z Łódzkiego (Niewiadów).... gdzie ci goście z Krakowa których ma być tyle samo?

Clapham 24.10.2008 14:55

No wlasnie :) Po tylu latach na szczycie czas chyba wyrosnac z tych rzeczy?

Clapham 24.10.2008 14:59

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Ogryzek (Post 618952)
Nie ośmieszaj się!

Skład osób podejmujących decyzję w sprawie Boguskiego:

Adam Tomczyński - Przewodniczący (adwokat z miasta Warszawa, w 2004 przewodniczący WD PZPN)
Piotr Jakubicz - (adwokat z miasta Warszawa)
Jan Roliński - (adwokat z miasta Warszawa)
Wojciech Zieliński - (adwokat z miasta Warszawa, były członek WD PZPN)
Bartosz Urbańczyk - Niewiadów

Jeden kolo z Łódzkiego (Niewiadów).... gdzie ci goście z Krakowa których ma być tyle samo?

Heh, od dawna wiadomo, ze adwokaci kreca Polska pilka :) Bez zartow. Pomijajac juz fakt, ze na sklad tej komisji musial chyba miec wplyw ktos spoza komisji? Ktos spoza Warszawy chyba by zainterweniowal, gdyby mu sie wydawalo, ze komisja bedzie stronnicza? Czy sklad komisji tez ustalali Warszawiacy?

harthausen 24.10.2008 15:24

o tym czy do tej komisji panów z Warszawy powoływali warszawianie czy też inni można będzie powiedzieć dopiero wtedy, jak się dowiemy, jaki jest tryb powoływania członków takiej komisji, nie ma co gdybać.

Clapham 24.10.2008 16:04

Nawet nie o to chodzi, ja po prostu nie widze wielkich podstaw do dopatrywania sie tu konspiracji poza glupimi wypowiedziami Boguskiego.

mic 24.10.2008 16:08

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Clapham (Post 618982)
Nawet nie o to chodzi, ja po prostu nie widze wielkich podstaw do dopatrywania sie tu konspiracji poza glupimi wypowiedziami Boguskiego.

Sorry "kolego" ale jak narazie to glupie sa Twoje wypowiedzi.

swirson 24.10.2008 16:29

Wywiad z Filipiakiem
Mówi pan o narażaniu się kibicom, ale czy kiedykolwiek przejmował się pan tym, co oni krzyczą?

Przykro mi, ale nie. Oni to wiedzą, i to ich denerwuje. Moją rolą nie jest schlebianie kibicom. Nie jestem politykiem i nigdy nim nie będę. Czasami muszę ich skrytykować. Bo jak w 60. min. meczu przegrywamy, to na Cracovii stadion zaczyna jeździć i po trenerze i po zawodnikach. Jak ten piłkarz ma grać, gdy za plecami ma kibica, który po nieudanym zagraniu wybucha śmiechem? Z zazdrością patrzyłem, jak Wisła obrywała od Lecha w tyłek, a kibice cały czas dopingowali swoich piłkarzy.

http://ekstraklasa.wp.pl/kat,32294,t...wiadomosc.html

Chyba się Januszek naraził macolubnym.

7 kotów 24.10.2008 16:40

bardzo ladny wywiad.


"... Skończmy już z tą piłką. Zapraszam na hokej. To dopiero jest sport."

I o to chodzi!

Clapham 24.10.2008 16:45

Cytat:

Pierwotnie napisane przez mic (Post 618984)
Sorry "kolego" ale jak narazie to glupie sa Twoje wypowiedzi.

Dobra niech Ci bedzie, jak to mowisz "kolego", jak Ci to potrzebne, to Wisle wszyscy chca skrzywdzic a najbardziej ja oszukuje Legia. Ja juz nie bede w tej sprawie sie wypowiadal, bo sie jeszcze poobrazacie :rotfl:

pan_premier 24.10.2008 16:56

z Filipiaka:
Jakaś granica jednak musi być. Ile Cracovia musi jeszcze przegrać meczów, aby pan zwolnił Majewskiego?

A niech sobie ten Majewski będzie, niech czuje na sobie odpowiedzialność, niech się z nią męczy. Prawda jest taka, że jakbym zwolnił Majewskiego, to zrobiłbym mu dobrze. Miałby kłopot z głowy. Zamknąłby jeden zeszyt, potem by się zatrudnił w innym klubie i otworzył nowy kajet. Jak gdyby nigdy nic. A tak - musi cierpieć.

:D
powiem wam, że mi tym zainponował, wiedziałem, że go nie zwalnia z przekory i na złośc wszystkim, ale zeby na złość Majewskiemu to tego nie wymyśliłem :)

Teoria kalasha o planie spuszczenia KSC do drugiej ligi na czas budowy stadionu nabiera rozpędu :D

Żuczek 24.10.2008 17:03

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Ogryzek (Post 618952)
Adam Tomczyński - Przewodniczący (adwokat z miasta Warszawa, w 2004 przewodniczący WD PZPN)
Piotr Jakubicz - (adwokat z miasta Warszawa)
Jan Roliński - (adwokat z miasta Warszawa)
Wojciech Zieliński - (adwokat z miasta Warszawa, były członek WD PZPN)
Bartosz Urbańczyk - Niewiadów

Jeden kolo z Łódzkiego (Niewiadów).... gdzie ci goście z Krakowa których ma być tyle samo?

A gdzie znalazłeś skład tej komisji? Mógłbyś jakiegoś linka zarzucić? Tak z ciekawości pytam (nie, żebym ci nie wierzył).

JEDREK76 24.10.2008 17:05

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Clapham (Post 618982)
Nawet nie o to chodzi, ja po prostu nie widze wielkich podstaw do dopatrywania sie tu konspiracji poza glupimi wypowiedziami Boguskiego.

Rzecz jasna nie "dopatrujmy się"... ponad setce ludzi związanych z polską piłką, zostały postawione zarzuty korupcyjne, ale nie, my nadal mamy nie wierzyć w "konspirację" i "spiskową teorię dziejów", bądźmy nadal naiwni...:lol:

A tak na serio, to nie rozumiem jakich jeszcze niektórym osobom potrzeba argumentów, że coś w przypadku ukarania Boguskiego jest "nie teges", czy też jak się wyrażę brutalniej, iż cała ta sprawa śmierdzi?? Sposób przeprowadzenia postępowania (nie powiadomienie klubu, zawodnika), nie wysłuchanie stron, podjęcie decyzji na podstawie dość marnie widocznego fragmentu przekazu z C+, brak konsekwencji w karaniu zawodników innych klubów (Grzelak z Legii, Radzewicz z Piasta), za rzekłbym daleko bardziej widoczne i groźniejsze w konsekwencji zachowania... etc.
I tutaj akurat najmniejsze pretensje miałbym do Kibiców Legii, przynajmniej takich jak kreseq czy spidey, bo co oni są winni temu, że właścicielami ich klubu są tak "obrotne" cfaniaczki jak szefowie iti. A jak są oni obrotni to pokazała już sytuacja wykorzystania policji (za pośrednictwem wicepremiera Schetyny) do spacyfikowania Kibiców i nakręcenia przeciwko nim nagonki. Te ciule wszystko potrafią... na co można przytaczać mnóstwo podobnych sytuacji, jak choćby ta sprzed kilku lat, kiedy to warszawscy dziennikarze, żalili się, że Wiśle jest odgwizdywane zbyt dużo rzutów karnych (choć konkretnie do żadnej sytuacji się przypier... nie mogli), następstwem tych żali było kilka późniejszych kolejek w których wycięcia Wiślaków w polu karnym, pogrywanie sobie przeciwników w "ręczną" itp. nie były odgwizdywane jako gra sprzeczna z zasadami tyczącymi się piłki skopanej.

Gwiaździsty 24.10.2008 17:07

Jest więc ogromna szansa, że dobra robota Stefana nie pójdzie na darmo. Chciałem, żeby dotwał tylko do grudnia, ale jak pan prezes mówi, ze dłużej to jak najbardziej jestem za :). Na wiosne mają wyjazdy na R22, na Łazienkowską, Bułgarską i do tych co będą walczyć z nimi o extraklasę. U siebie drużyny środka, z którymi też nie muszą wygrywać. Jest ogromna szansa, że Stefan ucieszy nam serca w czerwcu.

Clapham 24.10.2008 17:43

Piast z Ruchem to jakies nieporozumienie. Poziom strasznie slaby. O ile w przypadku Piasta to dla mnie zadna niespodzianka, to Ruch po odejsciu Radolskiego stracil jaja.

mr_seol 24.10.2008 18:09

Ciekawie sie dziś zapowiada w Bełchatowie... z jednej strony ekipa Janasa wyraźnie złapała wiatr w żagle( choć i przeciwników za mocnych tez nie mieli)a z drugiej cały czas kręcąca sie w czubie tabeli Polonia Dyskobolia. Interesujący meczyk i ważny dla nas. Osobiście z usmiechem na twarzy przyjmę bramkowy remisik :D, ale i tak wisienka na torcie czeka nas w niedziele...

harthausen 24.10.2008 20:05

najlepiej dla nas, jak my wygrywamy a reszta się miedzy sobą tłucze i za kołnierz trzyma :).

Lepsze dla nas byłoby zwycięstwo Bełchatowa i Śląska, czyli automatyczna wpadka dwóch poważnych konkurentów. Przy naszym zwycięstwie w Warszawie tłok za naszymi plecami byłby przesympatyczny z naszego punktu widzenia, a w tym ścisku to może by co chłopaki Tarasiewicza dla siebie ugrali.

Ale niestety nie ma tak, że wszystko będzie się po mojemu układać, Polonia już prowadzi 2-0 po pierwszej połowie i raczej komando Janasa za bardzo jej dziś nie podskoczy.

W Warszawie najprawdopodobniej ugramy remis, co pozwoli utrzymać ten malutki dystansik do Legii (2 punkty to żaden dystans, wygrać trzeba) a Polonia zrówna się z nami punktami.

Sądzę, że w niedzielę na sumie nowenna do Matki Boskiej Różańcowej w intencji spłynięcia jasności na głowę M. Skorży nie zawadzi ani ani :D

Aro1234 24.10.2008 21:02

Toć to Jagiellonia nie miała się kiedy przebudzić tylko w meczu z Lechią? :( Szkoda... No i znów 3 punkty Polonii. Nawet dobrze grający ostatnio GKS nie dał rady.. :| krucho.. trzeba wygrać w niedzielę!

wtf 24.10.2008 21:15

E tam, nikt tam się nie przebudził, ja widziałem na boisku po prostu jedenastu wkur....nych facetów w pszczółkach, a że na Lechię starczyło... Szkoda, że niezła jak na beniaminka drużyna wymiękła przy sile fizycznej i maksymalnym zaangażowaniu Jagi

mic 24.10.2008 21:16

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Clapham (Post 619004)
Dobra niech Ci bedzie, jak to mowisz "kolego", jak Ci to potrzebne, to Wisle wszyscy chca skrzywdzic a najbardziej ja oszukuje Legia. Ja juz nie bede w tej sprawie sie wypowiadal, bo sie jeszcze poobrazacie :rotfl:

To jak wytlumaczysz cale to zamieszanie z Boguskim ? Bo ja jakos nie wierze ze to "przypadek". Brak powiadomienia Wisly, Boguskiego, brak "obrony", natychmiastowy rygor wykonalnosci itp itd. I wlasnie przed meczem z Legia ? Czemu w przypadkach Legii (Grzelak, wczesinej Choto, Jarzebowski) i Arki, juz nie pamietam kto, bo brutalnych lokciach w zebra PZPN zadnej decyzji o zawieszeniu nie podejmowal ? Wiem ze duzo osob przy kazdej decyzji PZPNu pisze ze to specjalnie przeciw Wisle itd, ale tego co mialo teraz miejsce to nie da sie inaczej wytlumaczyc.

swirson 24.10.2008 21:53

Jak widzę stadion w Wodzisławiu, "atmosferę", która tam panuje to się rzygać chce. Niech spadnie w końcu Odra, Bełchatów, no i Piasta można by się już pozbyć.

PoloniaDumaStolicy 24.10.2008 23:50

Cytat:

Pierwotnie napisane przez szczebrzeszcz (Post 618267)
info o problemach Groclinu było juz pare miesiecy wcześniej, dlatego czesc produkcji przeniosl na Ukrainę, dodoatkowo straty chciał pokryć ze sprzedaży klubu, porobował dodoatkow zachować zabawkę ale mu się nie udało (wraz z przenosinami miasto Wrocław miało odkupic całą tą bazę treningową, przy czym Drzymała miał zostać prezesem i mieć głowny wpływ na drużynę, coś na zasadzie zjeść ciastko i mieć ciastko :-) )
miejmy nadzieje, że się za te pare lat odbuduje i zainwestuje (jako sponsor) w piłkę :-)

aha i pieniądze będzie miał z transereó obecnych zawodniów Poloni W.
a jako że jest od głownie eskporterem to na tracącej obecnie złotówce zyskuje :-)

PS. ma ktoś całą listę tych spółek? bo naszczęście tych które są w portfelu nie mam :D

Drzymała zatrzymał prawa do Przyrowskiego, Majewskiego i Jodłowca. Ale po jakimś czasie Wojciechowski wykupił ich.

szczebrzeszcz 25.10.2008 08:02

Cytat:

Pierwotnie napisane przez PoloniaDumaStolicy (Post 619189)
Drzymała zatrzymał prawa do Przyrowskiego, Majewskiego i Jodłowca. Ale po jakimś czasie Wojciechowski wykupił ich.

to nie wiedziałem dzięki za sprostowanie
PS. tym leiej i dla jedno i dla drugiego, ale czy czasem nie ma jkakiejs umowy ze zabiera czesc peiniedzy za tranfery bo o ile mi wiadomo osoba prywatna nie moze miec praw do zawodnika :-) stad pewnie sprzedaz

PoloniaDumaStolicy 25.10.2008 10:52

No właśnie chodzi o to, że po wykupieniu tych zawodników, Drzymała nie ma już zadnego procenta(u). Wojciechowski na ten ruch zdecydował się, po tym jak chciano opchnąć Jodłowca do Napoli już po peirwszej kolejce. Łącznie wydał na nich coś koło 10 milionów złotych.

FraMat 25.10.2008 11:08

Cytat:

Pierwotnie napisane przez harthausen (Post 619093)
Sądzę, że w niedzielę na sumie nowenna do Matki Boskiej Różańcowej w intencji spłynięcia jasności na głowę M. Skorży nie zawadzi ani ani :D

eeee...?
Nie żebym się czepiał, ale jak już coś piszemy, nawet w żartach, to może logicznie?

Suma - to uroczysta, głowna msza niedzielna
Nowenna - to dziewięciodniowe nabożeństwo z zasady mające niejsce poza mszą

Jak chcesz odprawić dziewięciodniowe nabożeństwo podczas jednej mszy w jedną niedzielę?
:>
Jak ci się to uda to finał LM dla Wisły pewny

harthausen 25.10.2008 11:20

^^ dzięki za zwrócenie uwagi, mój błąd. Miało być "litania"


Św. Juda Tadeusz, jeden z dwunastu apostołów, jest patronem od spraw trudnych i beznadziejnych. W Kościele katolickim istnieje tradycja nowenny do św. Judy Tadeusza — dziewięciodniowej modlitwy przeznaczonej do prywatnego odmawiania.

człowiek uczy się całe życie a i tak głupi umrze.

e 25.10.2008 12:09

W jaki meczu i w ktorej minucie Grzelak odepchnal czy tam musnal po twarzy sedziego?

Gwiaździsty 25.10.2008 12:14

W meczu ŁKS - Legia, tydzień temu zrobił sędziemu "muka" !

skttrbrain 25.10.2008 15:05

Na Bułgarskiej zainstalowano Amisco :) Teraz tylko potrzebny trener, który będzie umiał to wykorzystać i nie używa laptopa jako podkładki pod piwo.

Snakes 25.10.2008 15:37

Cracovia - Odra ,60 minuta komentator:"Obudzili sie najbardziej zagorzali kibice Cracovii" :lol:

gigant 25.10.2008 16:11

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Snakes (Post 619316)
Cracovia - Odra ,60 minuta komentator:"Obudzili sie najbardziej zagorzali kibice Cracovii" :lol:

Ciekawe czy wszyscy obaj?

Ogryzek 25.10.2008 16:16

Cracovia - Odra 0-0 - to był ważny mecz dla naszej Sąsiadki... teraz czeka ich ciężki mecz o 6 punktów w Białymstoku:)

Snakes 25.10.2008 16:17

Cytat:

Pierwotnie napisane przez gigant (Post 619320)
Ciekawe czy wszyscy obaj?

:> Obudzili sie i zaraz poszli spac ,jakies "strzepy" dopingu w 2 połowie

SkMk 25.10.2008 16:21

Ostatnio uwielbiam oglądać mecze pasów na kałuży. Delektuje się atmosferą

e 25.10.2008 16:22

najlepsza jest relacja live na stronie oficjalnej zlej strony blon

co 2 minuty acchhh, cudownie, pieknie, prawie, niesamowicie... a gola brak.

Aro1234 25.10.2008 16:30

No, Cracovia ciuła punkty. Brawo :) Może Dohtór jednak zostanie z nimi dłużej? :) :D

Ps. Gdzie można poza C+ obejrzeć mecz Lech-Śląsk (rzecz jasna gdzie w necie :P ) ?

kreseq 25.10.2008 17:26

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Aro1234 (Post 619332)
No, Cracovia ciuła punkty. Brawo :) Może Dohtór jednak zostanie z nimi dłużej? :) :D

Ps. Gdzie można poza C+ obejrzeć mecz Lech-Śląsk (rzecz jasna gdzie w necie :P ) ?


Zapamietaj na dlugo dwa adresy:
http://www.kuszotv.pl
http://soccer-live.pl/

Jak tam nie ma to nie ma nigdzie.

rafalek 25.10.2008 17:48

Lech prowadzi ze Śląskiem 1:0, ale Śląsk gra bez kompleksów, co może zaowocować albo wyrówaniem, albo stratą kilku bramek.

Górnik również wygraywa u siebie z ŁKS..czyżby pierwsze zwycięstwo Henia Zabrzu?

O...już Śląsk wyrównał:D

ToTylkoJa 25.10.2008 17:54

Cytat:

Pierwotnie napisane przez skttrbrain (Post 619309)
Na Bułgarskiej zainstalowano Amisco :) Teraz tylko potrzebny trener, który będzie umiał to wykorzystać i nie używa laptopa jako podkładki pod piwo.


Na Łazienkowskiej ten system jest już spory czas i jakoś różnicy nie widzę :-p

e 25.10.2008 17:54

Cytat:

Nie wygląda to dobrze, tym bardziej jeżeli weźmiemy pod uwagę, iż drużyna Śląska gra dzisiaj bez Dudka, Mili, Sotirovica i Szewczuka!

Ale nie chwalmy dnia przed zachodem slonca, do boju WKS!

Tom Al 25.10.2008 18:14

Żeby tylko nie wymiękli fizycznie w drugiej połowie. Z opisów wynika że to Lech więcej gra piłką a Śląsk walczy na całego. Daj Panie Boże żeby wytrzymali 90minut i będzie dobrze.


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 11:11.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl