![]() |
Ściągnąłbym kilku wyróżniających się młodych napastników o dobrych warunkach fizycznych do wiślackich rezerw ME, albo przynajmniej pojechał zobaczyć ich w meczu!!
20 goli - Ilijan Micanski (23 lata,Zagłębie Lubin, I liga), http://www.90minut.pl/kariera.php?id=6607 16 goli - Tomasz Mikołajczak (22 lata, Nielba Wągrowiec, II liga), http://www.90minut.pl/kariera.php?id=8587 14 goli - Piotr Grzelczak (21 lat, Pelikan Łowicz, II liga), http://www.90minut.pl/kariera.php?id=7470 20 goli - Krzysztof Wierzba (24 lata, GLKS Nadarzyn 16, Wisła II Płock 4, III liga), http://www.90minut.pl/kariera.php?id=10899 |
Z całym szacunkiem, ale za proponowanie 24 latka z (starej) CZWARTEJ ligi jako wzmocnienie MISTRZA POLSKI to ja bym banował...
|
Co wy na to
-------------------------Pawelek-------------------------------------- Singlar------MArcelo--------Głowa---------Piotr B.---------------- Łobo(jak wróci do formy) Sobol -----Garguła-----Boguski------ Żurawski----------------------------Brożek-------------------------- skład bardzo prawdopodobny i licze ze taki bedzie. w nim mamy szanse wkoncu awansowac do lm xD Pozdro z trojmiasta |
Cytat:
Twój skład bardzo prawdopodobny, nie mylić z dobrym... ale uprawniający do walki o mistrzostwo. |
Cytat:
Ilu z nich ma/miało pierwsze miejsce w naszej 11? I na ilu zarobi(liś)my kokosy? |
jeśli chodzi o pierwszą jedenastkę to na przyszły sezon nie mamy się czym martwić. ból tkwi w ławce...
rezerwowym bramkarzem jest Cebanu - o niego to się akurat nie martwię ale szczerze mówiąc to przydałby się jakiś dobry PIERWSZY bramkarz. rezerwowe boki obrony - Singlar i... no właśnie nie ma drugiego "lewego" w kadrze, bo Diaz na lewej obronie gra dno. rezerwowy środek - ... i długo długo nic. wróci Kowalski z Piasta i to jest dobra wiadomość bo chłopak pokazuje że potrafi grać. dodałbym jeszcze Glika i środek potężny. boki pomocy - Łobodziński, - Łobo gra piach (nie ujmując mu pieknej asysty z Górnikiem) . na lewaku może zagrać Ćwielong i ja bym go tam na razie widział. środek pomocy - Jirsak, Cantoro - dwóch regularnie zwodzących. może przebudzi się wreszcie Jirsak chociaż teraz to i tak za późno bo będzie jeszcze Garguła. jako defensywnego widziałbym Wilczka z Piasta. napastnicy - Beto i Niedzielan - obraz nędzy i rozpaczy =/ ciągle pokładam nadzieje w Beto i mam nadzieje że wreszcie zacznie strzelać bramki. jeśli nie to Micanski, Smektała, Nowak |
Na Thwaite i Chiacu zarobiliśmy kolejno 150 i 200 tys euro więc nie ma co narzekać ... Jirsak, Beto nie są znowu tak słabymi graczami jak wszyscy myślą. Grają oni w innym kraju, kulturze i potrzebują czasu na przystosowanie sie do zawodników, kraju. Beto miał ostatnio ciężki czas (liczne kontuzje) ale nie skreślałbym go tak szybko, według mnie będzie on solidnym wzmocnieniem Wisły, w końcu został uznany w brazylii za wielki talent pewnego czasu ;) Jirsak daje nam dobre zmiany, solidną ławke rezerwowych więc może troche za niego przepłaciliśmy ale nie ma też co narzekać, bo inne kluby zrobiły dużo gorsze klopsy jak m.in. Legia z hiszpanami. A ten Kałuda to kto ?? Przecież nie piłkarz chyba xD
|
http://www.noga.pl/pilka_nozna/zd/pi...da_mikolaj.jpg
Mikołaj Kałuda. Fantastyczne wzmocnienie i olbrzymi talent. :rotfl: |
Cytat:
ten pan też ma potencjał :) http://i6.photobucket.com/albums/y21...assmuncher.jpg |
szkoda, że Paluchowskiego przygarnęła legła, bo on będzie w przyszłości lepszy od Lewandowskiego....
a tak to Jacek B. powinien jak najszybciej zacząć rozmowy z Żurawiem, a jeżeli prawdą jest to, że jest juz dogadany z Austrią to jest to niewątpliwa porażka pana B. http://sport.wp.pl/kat,32272,title,Z...wiadomosc.html |
Cytat:
Oni są w stanie dać mu taki kontrakt, że my nawet 1/3 nie jesteśmy w stanie dać. |
Marjan Marković nie znalazł uznania w oczach Franza. Stwierdził, że jest za mały (!). Może tak do nas go sprowadzić? Ciekawy pomysł na zastąpienie Baszcza moim zdaniem.
|
Za darmo lepszego zawodnika jak Markovic Wisla nie dostanie, a że bardzo prawdopodobne jest to, że nie będzie pieniędzy na transfery, to ja bym go bral i sprawa z dziurą po Baszczyńskim zalatwiona
|
Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
Kuba B. w tym roku kończy 24 lata:-) |
Cytat:
Nie no, az takimi optymistami to my nawet nie jestesmy :lol::lol::lol: |
Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
|
po obronie majstra wywalic z 10-12 milinow ejro na 2-3 zawodnikow z gornej pólki, kontrakty na 3 lata i LM jest nasz pod warunkiem ze znow nie wylosujemy Realu, Barcy, Chelsi etc etc
|
Ok przekaze Cupialowi.
|
Cytat:
|
Cytat:
|
No fakt że wielu zawodników się marnuje ale to nie jest wina klubów ale także zawodników, bo jest nawet możliwość wybrania się na testy do klubu z ekstraklasy ale w wieku młodym a nie 24 lat jak ktoś chlapnął wyżej taki post xD
|
Cytat:
a z kasy klubowej, bo skad w ostatnich latach troche wpadło do niej z kilku transferow poztym masz racje i sie smiej, szukaj wzmocnien w A klasie i w pucharach duzo zwojujesz...... i widze ze niektorym pokemonom slowo podprowokacyjne wystarczy a juz szaleją |
Ja na miejscu Pana Jacka sprzątnąl bym tego Markovicia. Gościu grał w LM srodkowy pomocnik o ile sie nie myle napewno nie jest to byle jaki gracz, bedzie chcial sie odegrac na AmiLechu.Zatrudnienie na rok by nie zaszkodziło.
|
Słyszałem taką bajkę, że Smuda pozna dobrego piłkarza po tym jak wchodzi po schodach - może Marković miał z tym jakieś problemy? ;>
|
Cytat:
bzdety:evil: |
W przypadku zdobycia tytułu mistrzowskiego - nie sprzedałbym nikogo z I składu. Wystarczy, że odchodzą Baszczu i Zieniu. W przypadku walki o Ligę Mistrzów - a teraz nie będziemy walczyć z Barcelonami czy Realami - nie możemy się osłabiać bo 2 razy wylosowalismy rywala w zasięgu i 2 razy następowała wyprzedaż kluczowych graczy: przed Anderlechtem - Kosa, Kuźba, i ucieczka Uche, a przed Panatą - Żuraw, a Uche myślał już tylko o ciepłych krajach.....
Jak zdobędziemy MP - nie możemy po raz 3 popełnić takiego samego błędu - przecież w razie otwarcia bram LM - szanse na transfery z klubu (ale także i do klubu) stanowią różnice liczone w mln euro. Patrząc na to kto "ustawia się" w kolejce po Brożka, to poza Angolami nikt nie jest w stanie wyłożyć 3-4 mln eurasiów. |
myśle że przyklad Marcelo pokazuje w jakich klubach zagranicznych powinien Bednarz szukac wzmocnien , oczywiście takich za free którym kończą sie kontrakty.Kolejny gracz z ligi stanowej to strata pieniedzy, tak samo jak inwestowanie w kolesia po ciężkiej kontuzji.
Zamiast kontuzjogennego Nowaka już chyba lepiej podobna kwote zainwestowac w Pawłowskiego z Lubina,Chrapka z Podbeskidzia albo młodego Chałasa ze Znicza.Kończy sie też w czercwu kontrakt Golińskiego w Zagłebiu a to jest uważam że wyrózniajacy sie rozgrywajacy w Polsce. |
Jak będzie Garguła i Jirsak jest, to po co nam trzeci piłkarz o podobnych umiejętnościach...Skrzydłowego trzeba, Pawłowski by się przydał.
|
A nie lepiej tak budując drużynę na przyszłość po sprowadzać najzdolniejszych chłopaków z sms lub uks, którzy grają w reprezentacjach U-19, ewentualnie młodszych rocznikach ?
|
Cytat:
|
http://sport.onet.pl/74327.1,1248702...wiadomosc.html
a może ponownie zainteresować się tym piłkarzem? ;) |
z polskiej ligi to ja bym brał Bruno z Jagielonii.... to co ten chłopak tam wyprawia to gołwa mała... a jest jeszcze młodziutki... mysle ze jesli go brac to tylko teraz bo potem bedzie nie do wyjecia
|
Cytat:
|
Co Wy z tym Bruno, widziałem go kilka razy w Jagiellonii i w sumie nic specjalnego...
|
bruno gra bardzo widowiskowo, dobry drybling i strzał szczegolnie z lewej nogi, choc troche wolny.
|
ciekawe kogo Bednarz ściągnie za Zienia ? Obstawiam że pewnie bedzie to .... Junior Diaz a do środka powędruje Jirsak który musi wreszcie zaskoczyc bo nie ma innej rady.
Tej wiosny bardzo podoba mi sie postawa ŁKS-u, myśle że zawodnicy tego klubu są w zasięgu finansowym Bednarza : Biskup ( na lewe skrzydło)- był bardzo aktywny w meczu z Lechem.Smoliński to gracz Legi wiec chyba bedzie go Urban chciał zatrzymac.W Łodzi gra jak przed 3 laty kiedy to uznano go odkryciem roku. |
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 21:30. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl