Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Hyde Park (moderowane) (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=6)
-   -   Mam pytanie.... (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=349)

piter116 09.09.2008 17:33

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Arkas (Post 600578)
1. Czy to prawda, że 15 września mają zostac zamknięte sklepy Żabka, czy to jakiś pic na wodę?
2. Dlaczego nie mogę pisac na klawiaturze "ć" ??
3. Potrzebuję kupic stół i 2 ławki z drewna na ogródek. Może ktoś kogoś polecic??

1. Też tak słyszałem.
2. Mam ten sam problem po formacie.

3michal_04 łap:
http://www.itvp.pl/player.html?mode=...video_id=42858

SpongeBob 09.09.2008 17:58

z Żabką to sciema. Zamkną i otworzą z wielkim hukiem,promocjami itp.

Speedy 09.09.2008 18:16

witam,

konczy mi sie umowa o internet. Nie orientuje sie ktos gdzie teraz jest najtaniej? tylko nie chodzi mi o neostrade czy cos podobnego, bo nie mam tel stajonarnego ani lacza.
cos z kablowek itp?

pozdrawiam

3michal_04 09.09.2008 18:19

CHELLO (a właściwie UPC) - jeżeli sobie rzucisz w pakiecie z TV to wychodzi ci łącznie coś 130 zł za kablówkę (pakiet pełny) i internet 10 mb/s

mam i nie narzekam

gigant 09.09.2008 19:08

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Arkas (Post 600578)
2. Dlaczego nie mogę pisac na klawiaturze "ć" ??

Coś ściemniasz. "c" napisałeś w wyrazie "pisac", ale nie napisałeś w nim "ć", następnie napisałeś "ć" i pytasz dlaczego nie możesz go pisać, jak przecież napisałeś.

Trzeci raz czytam co napisałem i mam problemy ze zrozumieniem samego siebie.

Aro1234 09.09.2008 19:10

Może przekopiował to Ć i wkleił, żeby pokazać z czym ma problem? :D

Kurt 09.09.2008 19:48

Wiki na temat "Żabek":
Cytat:

Ciekawostki [edytuj]

We wrześniu 2008 r. spółka podjęła kampanię reklamową z okazji 10. rocznicy powstania sieci sklepów Żabka, pod nazwą "Zamykamy żabki" [4] oraz akcję w Internecie "Bo Żabka była zamknięta" [5].
www.wikipedia.org


O Żabkę możęcie być spokojni ;)

Cytat:

Jednak wbrew temu, co dość jednoznacznie sugerują ogłoszenia, żaden sklep nie zostanie zamknięty. Zaskakująca informacja jest tylko częścią kampanii promocyjnej sklepu. W ten sposób, jak podaje serwis Press.pl sieć będzie świętować 10. urodziny. - Żaden sklep nie zostanie zlikwidowany, a kolejne punkty z logo Żabka będą powstawać nadal na terenie całej Polski - pisze firma w komunikacie prasowym. Co oznacza hasło ZAMYKAMY ŻABKI, klienci mają się dowiedzieć 15 września, gdy ruszy druga część kampanii. Nowa kampania sieci jest jednak dość ryzykowna. Jak przypomina Press.pl, w 2003 roku podobną akcję przeprowadził Media Markt. Reklama z hasłem "Zamykamy" oraz informacją o wyprzedażach pojawiła się w lokalnej prasie w Lublinie i Szczecinie. Tymczasem w sklepach przeprowadzano jedynie inwentaryzację i po kilku dniach w prasie pojawiły się kolejne reklamy, tym razem z hasłem "Otwieramy". Jak przypomina serwis, Urząd Ochrony Konkurencji i Konsumentów uznał wówczas, że ogłoszenia naruszyły zbiorowe interesy konsumentów, gdyż wprowadzały ich w błąd. Nakazał zaprzestania tego typu praktyk i zamieszczenie w "Gazecie Wyborczej" oświadczenia, w którym firma przyznaje się do bezprawnych praktyk.
kar
www.reklamania.pl

Gucio25 09.09.2008 23:18

pomocy..
skasowałem przedtem pewne nagranie z dysku, ale nie do kosza, tylko tak na amen. i teraz chcę go przywrócić, polecicie jakiś program, który załatwił by to skutecznie? dosyć ważne..

KamiK 10.09.2008 09:53

Czy w programie COREL można tworzyć też layouty na strony www tak jak w PHOTOSHOP'ie? jeśli tak prosił bym o jakieś wyjaśnienie czy bedą trudnośc ze zgraniem tego po ukończeniu w Corelu czy nie. Ewentualnie jak to zrobić;) Pomocy.

wtf 10.09.2008 10:16

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Gucio25 (Post 600742)
pomocy..
skasowałem przedtem pewne nagranie z dysku, ale nie do kosza, tylko tak na amen. i teraz chcę go przywrócić, polecicie jakiś program, który załatwił by to skutecznie? dosyć ważne..

Ściągnij sobie z np. peb.pl pełną wersję programu GetDataBack, powinieneś nim odzyskać bez problemu. Ja kiedyś dzięki niemu odzyskałem swoją magisterkę ze sformatowanego dysku

3michal_04 10.09.2008 10:23

Sciagam Fm'a w czterdziestu częściach, pytanie: co robic jak się ściągnie? wypakować, scalać, wrzucać do daemona czy jak?

medyk 10.09.2008 10:32

daj wypakowywanie jednej czesci a rozpakuje całość i scali

Młyniu_Miechów 10.09.2008 14:53

Jest jakiś program do ściągania plików z RS?
Wiem, że kiedyś było coś takiego, ale teraz nie mogę znaleźć.
Aha, nie chodzi o limity, tylko o to żeby sam ściągał po wrzuceniu linków.

kms 10.09.2008 15:28

Jaki bezprzewodowy internet polecicie ? Najlepiej zeby byl szybki, tani, i bez limitu :P nie piszcie ze takie rzeczy tylko w erze bo ch*ja tam jest :(

luk02 10.09.2008 15:51

Witam! Wiem ze duzo polonii siedzi na forum dlatego sie pytam, potrzebuje lotu z heathrow lub luton ok 12,13,14.09 to Krakowa, pomozecie?

piotrek1325 10.09.2008 16:41

Był ktoś ostatnio w WŚ i wie czy są tam vlepki z nowych serii ? Bo specjalnie jechać mi się nie chce, a gdybym wiedział że są to bym sie wybrał

Pars 10.09.2008 16:46

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Młyniu_Miechów (Post 600879)
Jest jakiś program do ściągania plików z RS?
Wiem, że kiedyś było coś takiego, ale teraz nie mogę znaleźć.
Aha, nie chodzi o limity, tylko o to żeby sam ściągał po wrzuceniu linków.

Tak jest :-) Program ten nazywa sie "RapidDown"

<wislak88> 10.09.2008 16:57

Co o tym myślicie? Opłaca się? Nawigacji potrzebje tylko raz na jakiś czas. http://wyborcza.pl/1,89466,5648893,G...9_zlotych.html

zuraw9 10.09.2008 16:58

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Arkas (Post 600578)
1. Czy to prawda, że 15 września mają zostac zamknięte sklepy Żabka, czy to jakiś pic na wodę?
2. Dlaczego nie mogę pisac na klawiaturze "ć" ??
3. Potrzebuję kupic stół i 2 ławki z drewna na ogródek. Może ktoś kogoś polecic??

Do gigant - bo je skopiowalem :P

Masz zainstalowany ATI Control Catalyst (sterowniki do karty graficznej) i w ustawieniach tego programu alt+c jest zapisane jako skrót klawiszowy.

3michal_04 10.09.2008 17:44

Jest jakiś programik który automatycznie aktualizuje składy i kadry z FM-ie?

michu-k 10.09.2008 18:52

Cytat:

Pierwotnie napisane przez 3michal_04 (Post 600964)
Jest jakiś programik który automatycznie aktualizuje składy i kadry z FM-ie?

Nie, taki program nie istnieje.

Devonisch 10.09.2008 19:07

Cytat:

Pierwotnie napisane przez <wislak88> (Post 600945)
Co o tym myślicie? Opłaca się? Nawigacji potrzebje tylko raz na jakiś czas. http://wyborcza.pl/1,89466,5648893,G...9_zlotych.html


Biorąc pod uwagę, że za GPSa trzeba zapłacić 199zł, +16 numerów wybiórczej, + sms - to sam sobie odpowiedz na pytanie czy warto oszczędzić niecałe 50 zł dla uganiania się za tym GPSem, za wybiórczą co rano w kiosku albo kilku kioskach... kpina i tyle

Rozumiem jakby ten GPS był za 1 zł + kupon ale taką promocję to oni sobie wg mnie wsadzić głęboko w kichę.

PS. Na allegro to samo jest za 264zł + przesyłka.
Zanim będzie październik to zapewne stanięją jeszcze parę złotych.

Maciejj 10.09.2008 19:34

jak zrobić tzw forumowy stajl??

ok juz wiem:)

Turu 10.09.2008 20:31

Mam pytanko: czy istnieje spolszczenie do tego programu?? Jak tak to poprosiłbym o jakieś namiary na nie :)

Adobe Photoshop Elements v6.0

Z góry dzięki

adTSam 10.09.2008 21:11

Potrzebuje druk do wyrobienia karty kibica

iiYama 10.09.2008 21:12

Cytat:

Pierwotnie napisane przez DYRU (Post 600569)
gdzie kupie w Krakowie papier czerpany. chodzi mi o papier na zaproszenia, żebym sam mógł wydrukować.

Poszukaj w sklepach dla plastyków.

3 adresy jakie kojarzę to:
- Plac Matejki, gdzieś w połowie, od strony Dworca PKP
- Na Pijarskiej, w na rogu w kamienicy przylegającej do plant, naprzeciw Draculli,
- Na Warszawskiej, po prawej stronie patrząc od Centrum, zaraz za kościołem św. Filipa

markokrk 10.09.2008 21:24

Czy mając konto w m-banku rzeczywiście nie ma żadnych opłat i nie ma problemów kiedy nie ma np długo wpłat??

dymek_nhs 10.09.2008 21:42

Cytat:

Pierwotnie napisane przez adTSam (Post 601110)
Potrzebuje druk do wyrobienia karty kibica

http://www.wisla.krakow.pl/art.php?id=66 tu masz wniosek do pobrania

zuraw9 10.09.2008 22:00

Jak można ściągnać film z youtuba w formacie 3gp? Albo w jaki sposób można najszybciej skonwertować do tego formatu?

markokrk 10.09.2008 22:04

ściągnij sobie Freez 3gp Video Converter -

gackos 10.09.2008 22:13

Cytat:

Pierwotnie napisane przez zuraw9 (Post 601163)
Jak można ściągnać film z youtuba w formacie 3gp? Albo w jaki sposób można najszybciej skonwertować do tego formatu?

Ja używam programu TubHunter Ultra. Uruchamisz go tylko, wchodzisz na wybrany filmik youtuba czy innego serwisu i ściągasz w wybranym formacie.

http://rapidshare.com/files/13591727..._E.D__-FFF.rar

DYRU 11.09.2008 06:13

Dziękuję mozdzierz za pomoc
Jeszcze jedno pytanko mam. wiem, ze juz było potrzebuje jakies ładne czcionki do Worda takie "zawijane" i jakieś wzory ramek do stronyw Wordzie, ładne tez na zaproszenia.
dziękuję pięknie z góry :)

czcionki znalazłem. szukam ramek

czarooh 11.09.2008 06:34

Cytat:

Pierwotnie napisane przez markokrk (Post 601127)
Czy mając konto w m-banku rzeczywiście nie ma żadnych opłat i nie ma problemów kiedy nie ma np długo wpłat??


konto w 100% bezpłatne. nie ma zadnych problemów jak długo kasy nie wpłacasz.

Konrad. 11.09.2008 06:36

Cytat:

Pierwotnie napisane przez czarooh (Post 601203)
konto w 100% bezpłatne. nie ma zadnych problemów jak długo kasy nie wpłacasz.

płaci się za ubezpieczenie (obowiązkowe), karty debetowej (obowiązkowej).

ale sa to jakieś groszowe sprawy...

DYRU 11.09.2008 10:53

Jak naruchac polskie znaki do czcionki ALS script (True Type) albo bardzo podobna czcionke z polskimi znakami.
Czcionka "pisana" byleby polskie znaki były.

kms 11.09.2008 13:27

Czy dodzwonienie sie do WŚ jest cudem czy tylko ode mnie nie odbieraja ?

saklak1906 11.09.2008 14:20

Cytat:

Pierwotnie napisane przez kms (Post 601284)
Czy dodzwonienie sie do WŚ jest cudem czy tylko ode mnie nie odbieraja ?

Czasem to graniczy z cudem, ale generalnie nie ma wiekszych problemow. A sygnal jaki masz? zajety czy nie odbieraja?

piotrek1325 11.09.2008 14:29

U mnie zawsze był zajęty jak dzwoniłem ;p

KamiK 11.09.2008 16:22

Cytat:

Pierwotnie napisane przez KamiK (Post 600757)
Czy w programie COREL można tworzyć też layouty na strony www tak jak w PHOTOSHOP'ie? jeśli tak prosił bym o jakieś wyjaśnienie czy bedą trudnośc ze zgraniem tego po ukończeniu w Corelu czy nie. Ewentualnie jak to zrobić;) Pomocy.

podbijam, nikt nie orientuje się w tych klimatach?

Zola 11.09.2008 17:16

http://www.allegro.pl/item430395360_glosniki_t6100_creative_inspire_5_1_ gw_24mc_76w.html

ma Ktos z Was te glosniki? sa godne polecenia? :)


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 15:27.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl