![]() |
Cytat:
Od teraz Wisła HONOR ma udowadniać w SPARINGACH z czwartoligowcami! Będą oddychać rękawami, łapać kontuzje, kartki - wszystko w celu wygrania 10:0 w meczu z niewiadomokim, niewiadomogdzie, niewiadomo po co... |
Patrzcie juz prowadzimy ledwo 3:0 !!!! :DKrytycy, ale powinni z 10, no nie? :)
|
Someonewisp...zadowolony? Już 3:0 i pierwsza bramka Alvareza w barwach Wisły;)
|
piszą, że Rogerio marnuje sytuacje, a wczesniej, ze jego sytuacja wyglada nie najlpiej (strzelić 5 bramek żeby przekonać sztab) - w tej sprawie czekam na wypowiedź Skorży podczas konferencji po meczu.
|
Jezeli dzis Rogerio nie walnie minimum dwoch bramek z tymi amatorami to czas goscia odeslac z powrotem na plantacje.
|
@rafalek
Ależ jest cudownie. Jestem wniebowzięty. Czytam tą relacje z rozdziawionymi ustami - pod takimi jestem zachwytem nad kunsztem piłkarskim jaki prezentują! |
Cytat:
4 : 0 mamy a jednak nie ;/ |
Cytat:
|
No to naszym obowiązkiem w letnie okno transferowe jest wykupienie Alvareza z Regginy.Widać,że gość jest dobrym zawodnikiem cenię bardzo to co zrobił Baszczyński,ale Pablo gorszy nie jest.Dobrze gra w lidze bierze udział w akcjach ofensywnych Wisełki może nie tak często jak Baszczu ,ale to zawsze coś.Mam nadzieje,że go wykupimy,a nie będziemy testować dziesięciu piłkarzy na te pozycję.Pablo ma 24 lata o ile się nie mylę, więc co nam szkodzi zapłacić te ok.300 tyś Euro bo nie wieżę żeby Reggina chciała za niego te 400tyś euro bo kończy mu się kontrakt, a Reggina ma już zawodników na tę pozycję.Także Panie Skorża porozmawiaj Pan z Bogusiem o ile będziesz jeszcze w Wisełce i wykupcie tego zawodnika będziemy mieli solidnego zawodnika na tę pozycję na wiele lat.
|
3:0
666 <<<<6 <<<<<61 <<<<<<66 diabeł z nami na koniec |
Patrzę na te bramki z meczu i... hmmm nie obrażając nikogo, ale nasi przeciwnicy prezentują poziom KS Częstochowa mniej więcej...
|
Cytat:
Dlatego własnie Janas mówił, że trudno kogoś znaleźć w Hiszpani z łatwiejszych rywali... Ale co tam...lepiej zagrać z K.S Częstochowa niż z kimś lepszym...Wkoncu niczego nie można się od nich nauczyć a tylko naganialibyśmy się się za piłką... :lol: |
Cytat:
|
O tak, piękne podsumowanie Marszałek. Ten mecz był po to by podnieść morale drużyny i zgrać się...3:0 z czwartoligową drużyną na pewno podniesie na duchu, na pewno...Ale doś tych sarkazmów. czas zadać pytanie dokładnie w stylu jakim zrobił to Marszałek. A więc konkretne na które odpowiedź nie może być wymijająca. Czego nauczyli się nasi piłkarze podczas dwóch zgrupowań? Mam nadzieję, że w meczu z Bełchatowem zobaczę pewien zamysł, pewien styl. Pewien schemat którego piłkarze nauczyli się podczas obozu. Oczywiście wątpie by coś takiego sie stało. Wątpie by pojawiła się nowa jakość chociaz bardzo bym chciał. W takim razie rodzi się pytanie po co sa takie obozy? Czy nie lepiej zabrać piłkarzy 3 stycznia w góry i niech "ładują te akumulatory"? Czy nie lepiej dać im w kość np goniąc po górach jak to mówi Zbyszek Boniek? Sam przyznał, że on kiedyś mógł gonić całe 90minut i nie czuł zmęczenia a dziś piłkarze po 70 minutach padają z nóg...Żaden piłkarz nie jest gotowy do gry na 90 minut...to jakiś żart po prostu
|
Cytat:
|
Zgadza sie, dzisiejsi pilkarze to panienki ktore musza spac w pieciogwiazdkowych hotelach a na boisko musza dojezdzac meleksami zeby sobie odciskow nie zrobic od kilometrowego marszu.
|
Cytat:
|
Same kontuzje ,ja nie wiem co to za fizjoterapeuta pracuje w Wiśle jak notorycznie 1/3 skladu kontuzjowana
|
Cytat:
|
To co Jop wyprawia na tym sparingu jest niesamowite :D
|
Cytat:
|
Cytat:
Przeraża mnie liczba sytuacji stworzonych przez ten amatorski zespół. Pomimo że w obronie grali młodzi, nie powinno być tylu 100% sytuacji dla Hiszpanów. Oglądając ten skrót miałem wrażenie, że niektóre akcje Hiszpanów miały w sobie więcej polotu i kreatywności niż zagrania Mistrzów Polski. |
To to nie Jop? Wybaczcie, ale ostatnio nie mam czasu sledzic kto jest kontuzjowany a kto nie, a skrot ogladalem raz i bylem pewny ze biegal tam jakis wysoki lysawy obronca, to wzialem go za Jopa. W kazdym razie - gosc popelnia bledy niezle, tamta druzyna z taką latwoscia dochodzila do sytuacji ze przerazenie bierze.
Jak sie nazywa ten obronca? |
Cytat:
|
no to sie nie popisałem :D ale to tylko pokazuje jak niektorzy (w tym ja) sa zrazeni do Jopa. Widze go nawet jak nie gra, wazne ze bledy popełnia... Teraz drugi raz sie przypatrzylem - wystarczylo na samym poczatku zwrocic uwage ze gra z 20 ... no ale on troche tak wygladal w tej obronie jak dziecko we mgle.
|
gdzie bedzie grany ten sparing z sosnowcem ?
|
jak sama nazwa wskazuje w Sosnowcu
|
Cytat:
Jeśli warunki pogodowe też pozwolą. |
Cytat:
No to pojechales po bandzie Marszalku :D tez nie widze wiekszej wartosci w wygrzewaniu sie w sloncu i dostawaniu pod tylku od Dynama czy innych ,i jeszce slono za to placic kasy. meczy w rundzie wiosennnej mamy tak malo ze oni powinni grac w kazdym na 110% a kto bedzie narzekal (tu ,moje ulubione okreslenie :)) na "trudy sezonu" ten reszte rundy pownien spedzic na trybunach. nie ma zadych usprawdliwien i nie bedzie ,piszesz o spacerowaniu a ja chce walki w kazdy meczu nie wspominajac o rewanzu na pewnym klubiku zza błoń. |
Tylko mocniej potrenują i już pół drużyny się sypie. Powodzeina na zachodzie. Jednego sezonu by nie wytrzymali. Bo posypaliby się jak szkło.
|
|
Ciekawe jak się Ba zaprezentuje na tle ogórków z Sosnowca.
|
Co jest z tą relacją??????nic nie piszą
|
Cytat:
|
Albo problemy z internetem albo problemy z boiskiem...
|
to się chyba nie dowiemy co robią nasze piłkarzyny z Sosnowcem
|
Na stronie oficjalnej Zagłębia mecz jest o 12:15 Mam nadzieje, że sparing się odbędzie
|
No i już jest transmisja i skład. Brak Ba i testowanego napadziora.
|
Bardzo mnie niepokoi brak Ba i tego ukraińca... Wynik w tym meczu nie jest tak ważny...
|
Znowu gramy standardowe 4-4-2 ktore w drugiej polowie meczu z Dynamo Kijow kompletnie sie nie sprawdzilo, moze na tle ogorkow teraz bedzie lepiej.
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 21:52. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl