Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   Byli piłkarze, trenerzy i inni pracownicy Wisły (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=229)

Maciejj 05.07.2009 11:16

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Incognito2192 (Post 756732)
A wie ktoś może co się dzieje ze Sławkiem Szymaszkiem?

Victoria Koln - kontuzja barku

IncognitoTSW 05.07.2009 12:23

A to dalej w Niemczech siedzi...

royalmichael 06.07.2009 02:02

Tak sobie czytam wywiad z Danem Petrescu, prowadzony gdzieś w lutym br
Cytat:

Był już Puchar UEFA, za rok może więc pan trenować zespół grający w Lidze Mistrzów.
- Chyba pan żartuje? Nie mamy na to żadnych szans. Nie mamy pieniędzy, tradycji, transferów. Nie ma szans na żadną Ligę Mistrzów.

Zaraz, zaraz. Pańska drużyna zajmuje w tabeli drugie miejsce.

- I co? Wiem o tym, ale piłka to nie tylko piłka (śmiech). Sędziowie promują największe kluby, straciłem pięciu zawodników i nie dostałem żadnego nowego.
heh, ładna zasłona dymna

IncognitoTSW 06.07.2009 11:24

Cytat:

Inny zawodnik ze "stajni" Peralty, Beto który niedawno opuścił Wisłę, pojutrze ma rozmawiać na temat swojego transferu z władzami greckiego Iraklisu Saloniki.

wislakrakow.com
(redakcja)
czego on tam szuka? ;D

chudy2001 06.07.2009 11:42

o zainteresowaniu Beto Iraklisem juz na początku czerwca było :)

bearex 06.07.2009 18:46

http://www.futbol.pl/artykul/57330.html

Penksa kapitanem w swoim klubie.

chudy2001 06.07.2009 20:40

http://sport.onet.pl/0,0,2003757,wiadomosc.html

Paulista walczy o drugą szanse. W ostatnim sparingu zaliczył 2 asysty, to dlatego :] APOEL wygral 2-1.

Awe 06.07.2009 21:30

Cytat:

Pierwotnie napisane przez chudy2001 (Post 757614)
http://sport.onet.pl/0,0,2003757,wiadomosc.html

Paulista walczy o drugą szanse. W ostatnim sparingu zaliczył 2 asysty, to dlatego :] APOEL wygral 2-1.

Jak w Wiśle: gra dobrze gdy mu się kończy kontrakt.

chudy2001 07.07.2009 10:03

no nie wiem ;] jemu sie kontrakt nie konczy, po prostu złamał noge w tamtym sezonie i miał złe wyniki badan teraz.

chudy2001 08.07.2009 14:21

To teraz cała ofensywa APOELu będzie robiona przez Polaków i naszego Jaśka :>

Kwartet Kosowski, Paulista (skrzydła) i napastnicy Żewłakow, Sikora. Niezle.

kieu 09.07.2009 06:30

http://sport.onet.pl/74327.8,1248708...wiadomosc.html
Baszczu juz w tym roku nie zagra?

emjot 10.07.2009 09:05

Szabat i Kubowicz na testach we Flocie Świnoujście (http://www.sportowefakty.pl/pilka/20...nie-podpisuje/
Szałęga, Zontek i Patryk Jałocha z kolei w Bruk Becie Nieciecza (tam trenerem jest Marcin Jałocha ojciec Patryka info z DP wczorajszego)

KOALIK 10.07.2009 10:21

Rygielski jest na testach w Polonii Bytom.

Nehiar 10.07.2009 12:54

http://sport.onet.pl/74331,1248675,2...wiadomosc.html
Jop kończy karierę z powodów osobistych ?

brylant17 10.07.2009 22:17

Widzew Łódź - Legia Warszawa 1:1
Matusiak (48 min.) - Jędrzejczyk (10 min.)


Radu Matu :lol: :rotfl:

FredzIo 10.07.2009 22:43

Ogladalem powtórke Arsenal-Chelsea (3:3) z 96 na ESPN. Petrescu całkiem nieźle hasał sobie po prawym skrzydle. A tak poza tym to nic się nie postarzał na twarzy.

IncognitoTSW 12.07.2009 14:20

Kelechi Iheanacho - strzelec historycznego gola z Saragossą, obchodzi dzisiaj 28 urodziny.

Dziś gra w okręgówce...

Wojtas 12.07.2009 17:37

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Incognito2192 (Post 760669)
Kelechi Iheanacho - strzelec historycznego gola z Saragossą, obchodzi dzisiaj 28 urodziny.

Dziś gra w okręgówce...


dodajmy ze gola ktory rozpoczął strzlanie nastepnych 3 w 2 polowie :)

nigdy tego nie zapomne

P.S zdziwilem sie ze tak nisko wyladowal,myslalem ze gra gdzies w I czy II ale nie nizej eh szkoda

HEDu 14.07.2009 17:19

Dzis o 20:00 APOEL Kosowskiego i Paulisty gra 1 mecz na wyjeździe eliminacji do Ligi Mistrzów z Streymurem. (W. Owcze). Obaj są zgłoszeni tak samo jak Żewłakow, ale chyba brakuje Sikory (ogolnie nie powinno nas to interesować). Oczywiście wieksze szanse występu ma Kosowski który grał we wszystkich sparingach od 1 minuty a Paulista tylko w 1 (wszystkie wygrane). Powodzenia.

Trener APOELu zapowiedział że w 1 składzie zagrają piłkarze W WIĘKSZOŚCI którzy zdobyli mistrzostwo w ostatnim sezonie (minus Onwuachi którego chetnie bym widział w Wiśle ale ma kwote odstępnego 1mln euro.) Byc moze z nowych w druzynie szanse dostanie Paulo Jorge.

Breska i Grncarov raczej pozostaną na ławce razem z Paulistą.


edit:

tak jest, tylko Kosa gra w wyjsciowym składzie.

brylant17 14.07.2009 17:50

Radosław Pindiur na testach w OKS 1945

Cytat:

Radosław Pindiur przebywa na testach w OKS 1945 Olsztyn. Zawodnik wystąpi w jutrzejszym spotkaniu sparingowym drugoligowca z Mrągowią Mrągowo.

Ostatnie pół roku zawodnik spędził w Stali Poniatowa. W barwach byłego drugoligowca rozegrał dziesięć spotkań w lidze.
http://www.90minut.pl/news/97/news97...-OKS-1945.html

HEDu 14.07.2009 19:17

Heh asysta Kosowskiego przy golu Mirosavljevica.

@Żmijka - nie idzie, a info mam stąd http://www.shootandgoal.com/live/d1.html

Żmijka 14.07.2009 19:20

Cytat:

Pierwotnie napisane przez HEDu (Post 761895)
Heh asysta Kosowskiego przy golu Mirosavljevica.

Idzie to gdzieś oglądać ? W necie? Albo TV ?

HEDu 14.07.2009 20:26

No powiedzmy sobie szczerze, że APOEL męczy sie z przeciwnikiem podobnym do Levadii ale graja na wyjezdzie. w 65 wszedł Żewłakow.

no i strzelił gola nasz Polaczyna, czyli w APOELu znowu Polacy rządzą :P

tofik 15.07.2009 13:47

http://www.youtube.com/watch?v=bnQaz2_iMYk Skrót z wczorajszego spotkania Eb - Apoel. M.in. asysta Kosy.

HEDu 15.07.2009 14:22

Jaga wygrywa juz 4 mecz sparingowy (tym razem z Ruchem 3-0) a Franek strzela 3 bramkę grając 45 minut w każdym meczu.

K4millo 15.07.2009 14:44

Cytat:

Pierwotnie napisane przez tofik (Post 762271)
http://www.youtube.com/watch?v=bnQaz2_iMYk Skrót z wczorajszego spotkania Eb - Apoel. M.in. asysta Kosy.

Na skrócie widać, że to jednak nie Kosa asystował przy golu Mirosavljevica.

brylant17 16.07.2009 15:14

Maciej money Żurawski

http://sport.interia.pl/pilka-nozna/...a-kasy,1339619

szczebrzeszcz 16.07.2009 15:39

Cytat:

Pierwotnie napisane przez brylant17 (Post 763017)

lepiej jakby powiedział, że "liga cypryjska podniosła poziom, klub w zeszłym sezonie grał w LM"

to oczywistość, przechodząc do innego klubu piłkarze biorą pod uwagę kasę, a im starszy tym argument mocniejszy, patrz Rivaldo grający w Uzbekistanie

crate digger 16.07.2009 17:11

IMO tez chcialbym sobie pograc na cyprze za dobre pieniądze, na równych boiskach i przy pieknej pogodzie... żyć nie umierać. choć Żuraw był moim piłkarskim idolem (a "był" nie dlatego że go znielubiłem tylko wyrosłem z posiadania idoli) to w pełni go rozumiem i popieram. kasa kasa kasa. trzeba zarabiać, bo niewiadomo co bedzie po zakonczeniu kariery... smieje sie z was którzy dzielą piłkarzy na "prawdziwych wiślaków" i tych mniej. podziękował.

Eustachy 16.07.2009 18:07

Inna sprawa, ze dopoki nie pojawila sie oferta Omonii, Zuraw deklarowal chec powrotu i zapewnial, ze pieniadze nie sa najwazniejsze. Szkoda tez, ze zawodnik, ktory w Wisle spedzil wiele lat, do samego konca mamil Skorze, co mozna bylo uslyszec z ust tego ostatniego.

Ale rzecz jasna, lepsza taka koncowa szczerosc, niz falszywosc Franka :)
Tuz po zakonczeniu sezonu ogladalem wywiad z Frankowskim u Basalaja na Orange Sport i kiedy wyznal, ze do zmiany Elche na Wolverhampton sklonila go kaseta z hymnem Wolves, po ktorym przeszly go ciarki, to autentycznie poczulem jakby nudnosci w zoladku :)

Blaszczu16 16.07.2009 19:09

Żuraw już strzela, szkoda że nie dla Wisły ;(

szczebrzeszcz 16.07.2009 21:07

Cytat:

Inna sprawa, ze dopoki nie pojawila sie oferta Omonii, Zuraw deklarowal chec powrotu i zapewnial, ze pieniadze nie sa najwazniejsze. Szkoda tez, ze zawodnik, ktory w Wisle spedzil wiele lat, do samego konca mamil Skorze, co mozna bylo uslyszec z ust tego ostatniego.
ale trezba było tez być naiwnym zeby w to uwierzyć, nie wiadomo ile w tym słów Maćka a ile dziennikarzy
w jego przypadku jezeli nie ma podpisu to nie ma o czym w ogóle rozmawiać, w przeciwienstwie do innych oferty miał, a i pozniej niz inni za granicę wyjechali

o nic nie mam pretensji bo się spodziewałem takiego zakonczenia sparwy

brylant17 17.07.2009 15:10

Były snajper Wisły: musimy uważać na Brożka

Cytat:

Dudu to piłkarz, którego kibice Wisły wspominają bardzo ciepło. W lidze nie dostawał wielu szans (dziewięć meczów / jeden gol), ale w Pucharze Polski i Ekstraklasy zaliczył pięć bramek. Jeśli Wisła wyeliminuje Levadię, a Debreczyn VSC Kalmar, wtedy Nigeryjczyk będzie mógł udowodnić, że w Krakowie źle oceniono jego talent i zbyt szybko mu podziękowano. Wtedy przegrał rywalizację z Pawłem Brożkiem.
- Bardzo miło wspominam mój pobyt w Krakowie - to był fajny okres w moim życiu. Tutaj poznałem miłych ludzi: Ilie Cebanu, Paulistę, Clebera, którzy byli dla mnie bardzo sympatyczni. Ale po pewnym czasie zmieniłem środowisko i teraz staram się grać jak najlepiej dla mojego nowego klubu. Ale w Krakowie znalazłem moją miłość: moją dziewczynę - powiedział Dudu.
W Polsce zawodnik nie dostawał zbyt wielu szans, czy zatem mecz z Wisłą byłby dla niego okazją do rewanżu? - Nie, na pewno nie. Chcę zagrać możliwie jak najlepiej i przypomnieć się kibicom. W drużynie mam wielu byłych kolegów i to będzie bardzo fajne doświadczenie - odpowiedział "Goal Machine".

Dudu stwierdza, że liga polska jest lepsza od węgierskiej, w Ekstraklasie grało się szybciej i zawodnicy byli lepiej przygotowani pod względem siłowym. - Natomiast jeśli chodzi o kibiców, to Wisła ma fanów bardziej... szalonych. Poza tym na stadion Wisły przychodzi ich więcej. Są naprawdę wspaniali - stwierdził piłkarz.Najmocniejszym punktem według napastnika Debreczyna jest oczywiście król strzelców poprzedniego sezonu Ekstraklasy, występujący w Wiśle Kraków. - Zdecydowanym numerem jeden jest Paweł Brożek. A mój zespół jest dużo bardziej wyrównany. Każdy właściwie może wpisać się na listę strzelców.

Debreczyn w pierwszym meczu II rundy eliminacji grał ze szwedzkim Kalmar FF i wygrał 2:0.
źródło http://sport.onet.pl/74318,1248685,2...wiadomosc.html

Wojtas 17.07.2009 22:12

Ja tam Dudu milo wspominam,i on tez dobrze o nas kibicach sie wypowiada

Pozbyto sie go lekka reką ,a potem dlugo szukano innego nastnika i...szukamy do dzisiaj.

manson777 18.07.2009 12:30

Kubowicz wg. 90minut.pl podpisał kontrakt z Flotą Świnoujście. Wypożyczenie? Sprzedaż?

IncognitoTSW 18.07.2009 12:37

Raczej wypożyczenie tak jak w przypadku Burligi

wieszcz 20.07.2009 10:06

Polonia Bytom zainteresowana Maciejem Palczewskim:
http://www.sportslaski.pl/Polonia-za...0196,info.html

R33 20.07.2009 13:15

Nikt tu jescze o tym nie wspomniał, ale Maciej Stolarczyk został trenerem w Pogoni Sczecin, a Michał Wróbel podpisał kontrakt z KSZO

Cytat:

Stolarczyk trenerem w Pogoni


Pogoń Szczecin to jeden z niewielu polskich klubów, który dba o swoich byłych piłkarzy, oferując im pracę po zakończeniu kariery. Z podobnej propozycji skorzystał Maciej Stolarczyk, który przed laty bronił barw Dumy Pomorza. Teraz będzie mógł sprawdzić się jako trener.
Do jego obowiązków będzie należało szkolenie młodzieży. Stolarczyk, który posiada specjalny certyfikat trenerski UEFA, zaopiekuje się zespołem juniorów starszych. Nowy szkoleniowiec nie krył zadowolenia z powodu tej nominacji.
- Bardzo cieszę się z powrotu do Pogoni i tej nowej roli jaką będę spełniać. Poznałem plan systemu szkolenia młodzieży w klubie i chciałbym swoim doświadczeniem wspomóc go bo tak wiele dla mnie znaczy. Tutaj zaczynałem swoją piłkarską przygodę i teraz tutaj rozpocznę drugi etap mojej kariery zawodowej - powiedział były piłkarz.
Konrad Wojciechowski, źr. pogonszczecin.info

Cytat:

Były bramkarz Wisły w KSZO


KSZO Ostrowiec Świętokrzyski zamierza przez najbliższym sezonie solidnie wzmocnić kadrę. Pierwszoligowcy zakontraktowali kolejnego piłkarza. Jest nim bramkarz Michał Wróbel.
Zawodnik podpisał dwuletni kontrakt. W przeszłości związany był m.in. ze Szczakowianką Jaworzno oraz Wisłą Kraków. Ostatnio bronił barw Unii Janikowo. Pierwszym zespołem Michała Wróbla był Górnik Zabrze, którego jest wychowankiem.

Konrad Wojciechowski, źr. ASInfo

futbol.pl

WioReXXX 21.07.2009 11:13

Chciałbym tylko wspomnieć tutaj, że kolano Baszczyńskiego jest w opłakanym stanie. Zdaniem lekarzy jego powrót na boisko jest prawie niemożliwy. W tej chwili Marcin porusza się na wózku...

Angmir 21.07.2009 11:20

Cytat:

Pierwotnie napisane przez WioReXXX (Post 765168)
Chciałbym tylko wspomnieć tutaj, że kolano Baszczyńskiego jest w opłakanym stanie. Zdaniem lekarzy jego powrót na boisko jest prawie niemożliwy. W tej chwili Marcin porusza się na wózku...

Bardzo zamuciłeś mnie tymi informacjami... Wygląda na to że ktoś tutaj spaprał swoją robotę (lekarz) - krzywda Baszczyńskiego boli mnie jak kogoś z mojej rodziny i to bliskiej.


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 00:15.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl