![]() |
Cytat:
|
A to dalej w Niemczech siedzi...
|
Tak sobie czytam wywiad z Danem Petrescu, prowadzony gdzieś w lutym br
Cytat:
|
Cytat:
|
o zainteresowaniu Beto Iraklisem juz na początku czerwca było :)
|
|
http://sport.onet.pl/0,0,2003757,wiadomosc.html
Paulista walczy o drugą szanse. W ostatnim sparingu zaliczył 2 asysty, to dlatego :] APOEL wygral 2-1. |
Cytat:
|
no nie wiem ;] jemu sie kontrakt nie konczy, po prostu złamał noge w tamtym sezonie i miał złe wyniki badan teraz.
|
To teraz cała ofensywa APOELu będzie robiona przez Polaków i naszego Jaśka :>
Kwartet Kosowski, Paulista (skrzydła) i napastnicy Żewłakow, Sikora. Niezle. |
http://sport.onet.pl/74327.8,1248708...wiadomosc.html
Baszczu juz w tym roku nie zagra? |
Szabat i Kubowicz na testach we Flocie Świnoujście (http://www.sportowefakty.pl/pilka/20...nie-podpisuje/
Szałęga, Zontek i Patryk Jałocha z kolei w Bruk Becie Nieciecza (tam trenerem jest Marcin Jałocha ojciec Patryka info z DP wczorajszego) |
Rygielski jest na testach w Polonii Bytom.
|
http://sport.onet.pl/74331,1248675,2...wiadomosc.html
Jop kończy karierę z powodów osobistych ? |
Widzew Łódź - Legia Warszawa 1:1
Matusiak (48 min.) - Jędrzejczyk (10 min.) Radu Matu :lol: :rotfl: |
Ogladalem powtórke Arsenal-Chelsea (3:3) z 96 na ESPN. Petrescu całkiem nieźle hasał sobie po prawym skrzydle. A tak poza tym to nic się nie postarzał na twarzy.
|
Kelechi Iheanacho - strzelec historycznego gola z Saragossą, obchodzi dzisiaj 28 urodziny.
Dziś gra w okręgówce... |
Cytat:
dodajmy ze gola ktory rozpoczął strzlanie nastepnych 3 w 2 polowie :) nigdy tego nie zapomne P.S zdziwilem sie ze tak nisko wyladowal,myslalem ze gra gdzies w I czy II ale nie nizej eh szkoda |
Dzis o 20:00 APOEL Kosowskiego i Paulisty gra 1 mecz na wyjeździe eliminacji do Ligi Mistrzów z Streymurem. (W. Owcze). Obaj są zgłoszeni tak samo jak Żewłakow, ale chyba brakuje Sikory (ogolnie nie powinno nas to interesować). Oczywiście wieksze szanse występu ma Kosowski który grał we wszystkich sparingach od 1 minuty a Paulista tylko w 1 (wszystkie wygrane). Powodzenia.
Trener APOELu zapowiedział że w 1 składzie zagrają piłkarze W WIĘKSZOŚCI którzy zdobyli mistrzostwo w ostatnim sezonie (minus Onwuachi którego chetnie bym widział w Wiśle ale ma kwote odstępnego 1mln euro.) Byc moze z nowych w druzynie szanse dostanie Paulo Jorge. Breska i Grncarov raczej pozostaną na ławce razem z Paulistą. edit: tak jest, tylko Kosa gra w wyjsciowym składzie. |
Radosław Pindiur na testach w OKS 1945
Cytat:
|
Heh asysta Kosowskiego przy golu Mirosavljevica.
@Żmijka - nie idzie, a info mam stąd http://www.shootandgoal.com/live/d1.html |
Cytat:
|
No powiedzmy sobie szczerze, że APOEL męczy sie z przeciwnikiem podobnym do Levadii ale graja na wyjezdzie. w 65 wszedł Żewłakow.
no i strzelił gola nasz Polaczyna, czyli w APOELu znowu Polacy rządzą :P |
http://www.youtube.com/watch?v=bnQaz2_iMYk Skrót z wczorajszego spotkania Eb - Apoel. M.in. asysta Kosy.
|
Jaga wygrywa juz 4 mecz sparingowy (tym razem z Ruchem 3-0) a Franek strzela 3 bramkę grając 45 minut w każdym meczu.
|
Cytat:
|
|
Cytat:
to oczywistość, przechodząc do innego klubu piłkarze biorą pod uwagę kasę, a im starszy tym argument mocniejszy, patrz Rivaldo grający w Uzbekistanie |
IMO tez chcialbym sobie pograc na cyprze za dobre pieniądze, na równych boiskach i przy pieknej pogodzie... żyć nie umierać. choć Żuraw był moim piłkarskim idolem (a "był" nie dlatego że go znielubiłem tylko wyrosłem z posiadania idoli) to w pełni go rozumiem i popieram. kasa kasa kasa. trzeba zarabiać, bo niewiadomo co bedzie po zakonczeniu kariery... smieje sie z was którzy dzielą piłkarzy na "prawdziwych wiślaków" i tych mniej. podziękował.
|
Inna sprawa, ze dopoki nie pojawila sie oferta Omonii, Zuraw deklarowal chec powrotu i zapewnial, ze pieniadze nie sa najwazniejsze. Szkoda tez, ze zawodnik, ktory w Wisle spedzil wiele lat, do samego konca mamil Skorze, co mozna bylo uslyszec z ust tego ostatniego.
Ale rzecz jasna, lepsza taka koncowa szczerosc, niz falszywosc Franka :) Tuz po zakonczeniu sezonu ogladalem wywiad z Frankowskim u Basalaja na Orange Sport i kiedy wyznal, ze do zmiany Elche na Wolverhampton sklonila go kaseta z hymnem Wolves, po ktorym przeszly go ciarki, to autentycznie poczulem jakby nudnosci w zoladku :) |
Żuraw już strzela, szkoda że nie dla Wisły ;(
|
Cytat:
w jego przypadku jezeli nie ma podpisu to nie ma o czym w ogóle rozmawiać, w przeciwienstwie do innych oferty miał, a i pozniej niz inni za granicę wyjechali o nic nie mam pretensji bo się spodziewałem takiego zakonczenia sparwy |
Były snajper Wisły: musimy uważać na Brożka
Cytat:
|
Ja tam Dudu milo wspominam,i on tez dobrze o nas kibicach sie wypowiada
Pozbyto sie go lekka reką ,a potem dlugo szukano innego nastnika i...szukamy do dzisiaj. |
Kubowicz wg. 90minut.pl podpisał kontrakt z Flotą Świnoujście. Wypożyczenie? Sprzedaż?
|
Raczej wypożyczenie tak jak w przypadku Burligi
|
Polonia Bytom zainteresowana Maciejem Palczewskim:
http://www.sportslaski.pl/Polonia-za...0196,info.html |
Nikt tu jescze o tym nie wspomniał, ale Maciej Stolarczyk został trenerem w Pogoni Sczecin, a Michał Wróbel podpisał kontrakt z KSZO
Cytat:
Cytat:
|
Chciałbym tylko wspomnieć tutaj, że kolano Baszczyńskiego jest w opłakanym stanie. Zdaniem lekarzy jego powrót na boisko jest prawie niemożliwy. W tej chwili Marcin porusza się na wózku...
|
Cytat:
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 00:15. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl