![]() |
Ja po prostu bym nie wytrzymał tam nerwowo i bym tego gościa zaj*** nawet gdybym miał przez taki wybryk zostać zawieszony na całą piłkarską kariere.
|
http://i29.tinypic.com/33e1wfd.gif kontuzja Wasyla dla ludzi o mocnych nerwach !!!
|
ja .......e aż mnie noga zabolała jak to zobaczyłem. Niektórzy mówią o powrocie do piłki ja życzę przede wszystkim Mariuszowi żeby wrócił po czymś takim do normalnej sprawności.
|
co za pojebany piłkarz ten Witsel ?! Jak tak można wogóle wchodzić . Szkoda Wasilewskiego mam nadzieję ,że to nie koniec kariery.Szok..
|
Poczułem się trochę jak w sytuacji, kiedy dowiedziałem się o śmierci Arka Gołasia.
Autentycznie. Mimo, że Marcin żyje i może wróci do zdrowia, to **** mnie jasny strzela i ****ica bierze, że rodzą się tak po.......eni "ludzie" jak ten Witsel. |
za coś takiego to więzienie..
|
Koszmar... Kontuzje Larssona, Eduardo i Cisse to przy tym pikuś. Tego drwala powinni dożywotnio zawiesić. Miejmy nadzieję, że z nogą Wasyla będzie wszystko ok i w przyszłości będzie dane Mu wrócić na boisko.
Cytat:
Brak słów... jeszcze niewinny był skur***n |
Masakra. A jutro miał podpisać kontrakt z Hull! Nie chcę być złym prorokiem, ale mi to wygląda na koniec kariery. Oby Wasyl chodził.
|
Jedyne słowa jakie mi sie na usta cisną to" ja .......e". Przecież to musi być zawieszenie przynajmniej do końca sezonu.Wyraźnie widać że tego chuja nie interesuje nawet piłka. ;/
Wasyl trzymaj sie! |
Masakra, raz obejrzałem, jak można być takim rzeźnikiem, w pale mi się nie mieści.
A jeszcze w czwartek był na trybunach w Brugee wśród kibiców z Wielkopolski... Wasyl bądź silny!!!! |
Masakra :shock:
Dyskwalfikacja dla tego buca dopóki Wasyl nie wróci na boisko. Marcin trzymaj sie! |
Co mnie tam dyskwalifikacja obchodzi. Ważne jest że złamał chłopakowi karierę. W Chorzowie potrzebne jest wsparcie dla Marcina. Mam nadzieję, że drużyna w jego imieniu da z siebie 120%!
|
Przyznam, że w życiu jeszcze czegoś takiego nie widziałem, straszna kontuzja i tutaj narazie nie ma się co przejmować karierą zawodnika, na pierwszym miejscu jest zdrowie człowieka. To jest kontuzja o wiele gorsza niż Eduardo, tam było tylko otwarte zlamanie, tutaj kośc musi być dosłownie zmiażdżona, na dodatek noga zupełnie się wykręciła. Mam nadzieję, że Belgowie zachowają się fair i zawieszą Witsela( jakby ktoś nie wiedział to Witsel to 20-letnia gwiazda Standardu Liege i pierwszej reprezentacji Belgii).
|
Chłopak już się przygotowywał na spełnienie swojego marzenia, na grę w Premier League, a tu taka masakra.
|
****a w piz.. jeba.. jaka dyskwalifikacja ;/ takich smieci powinno sie sadzac na kreszlo elektryczne- przesadzam ale w morde to jest nie do pomyslenia zeby z premedytacja tak sie komus wj...c :((
Chyba ten murzyn co to zrobil jets dorosly i wie co sie moze stac przy takim zagraniu to jak smiał skoczyc na noge Marcinowi :( Przeciez to nie gra w pilke tylko jakies bandyctwo, co kierowalo tym "czlowiekiem". Wiedział ze pilki nei przejmie, widizał ze moze tylkoz robic krzywde Polakowi a mimo to nawet nie stapnał lzej na nodze Wasyla, wcale nie zmiejszyl siły tylkoz całym impetem stanał na jego nodze :( Za takie zagranie jak dla mnie, jak juz ktos wczesniej pisał to do wiezienia smiecia. A Marconowi nie wiem czy mozna zyczyc powrotu na bosiko, ja juz bym chcyba nie chciał grac w pilke po takim czyms, oby wrocil do zdrowia i jak najsztbciej o tym zapomniał- chociaz to zapewne niemozliwe- oby mogł normalnie w zyciu funkcjonowac. Kosc o ile sie zrosnie (chyba ze bedzie trzeba noge amputowac) to wlasnie sie zrosnie "i juz" ale pamiec po tym zdarzeniu do konca zycia pozostanie, ten bol, widok nogi doslownie oderwanej pfuuu az sie myslec o tym nie chce. Jak eraz musi On okropnie ciepiec, fizycznie i psychicznie ;( |
Trzymaj się Marcin. Poprostu masakra, powinni zajebać buca. Już jeden szok dzisiaj przeżyłem na Air Show w Radomiu. Co za fatalny dzień :/
|
No ja .......e ! Na Sybir z takimi !
|
O ****a mać!
Teraz to na 100% przegramy z angielskimi i szkockimi osadnikami w Irlandii... |
Cytat:
|
Cytat:
|
Ku.wa bandytyzm w czystym wydaniu! Koleś powinien za to zdrowo beknąć. Sprawa pewnie nie będzie taka głośna jak faul na Eduardo, ale wg mnie faul na Wasilewskim wygląda gorzej.
|
To jest o wiele groźniejsza sytuacja od Eduardo..
Stopa poleciała mu do kolana bez władu. Jeśli ma uszkodzone ścięgna, to może być pozamiatane |
Cytat:
Cytat:
|
A co tu porównywać która kontuzja groźniejsza, patrząc na takie zdjęcia to człowiek aż się za własną nogę chwyta. Marcinowi przede wszystkim trzeba życzyć powrotu do zdrowia aby mógł bez problemu się poruszać.
Jest granica między grą ostrą a brutalną, tu jednym głupim zachowaniem człowiekowi można uprzykrzyć życie. Po prostu głupota i brak wyobraźni. |
A teraz już na chłodno, całkiem poważnie.
Drwal drwalem, ale na nogę to on raczej nie polował... Stało się, zamiast piłki już była noga. Chociaż z drugiej strony, obiektywnie rzecz biorąc to nie było akcja na wybijanie piłki wślizgiem. Było, minęło, historia. Do piłki już raczej nie wróci, byle mógł chodzić... Z całym szacunkiem dla Wasilewskiego i z respektem dla jego piłkarskich umiejętności. |
no coż pamiętam dobrze kontuzje Eduardo ( takich scen się nie zpomina) i jemu noga nie wisiała tylko na skórze...
powazne osłabienie reprezentacji ciekawe kto zagrana jego pozycji... |
Znajomy miał podobną kontuzję (na boisku), złamanie strzałkowej i piszczelowej "na pół" i też mu noga wisiała na skarpecie. Było to chyba 2 lata temu, a w tym roku był w You Can Dance. Także może nie będzie tak źle.
Oby! Wie ktoś czy piłkarze Anderlechtu się coś stawiali do murzyna, czy tak olali całą sprawę? |
Cytat:
|
Skoczyło kilku do murzyna, widać na wideo. Ale chyba większośc była w takim szoku, że nie wiedzieli co się dzieje ... i wcale się nie dziwię :/ Nie wiem co po meczu zrobili piłkarze, natomiast piszą, że kibice Anderlechtu chcieli dokonać "samosądu", musiała ich odgradzać ochrona (policja?), w stronę autobusu poleciały kamienie.
|
Żal mi Wasyla. Dla mnie jest to jeden z ulubionych piłkarzy. Facet z charakterem i jakoś zawsze dziwiło mnie to czemu nikt lepszy jeszcze go nie wykupił z tego Anderlechtu. Wg mnie zrobił by furorę w Anglii. Puki co mam nadzieje, że wróci do zdrowia.
Raczej nie robię sobie nadziei, że liga ukarze jakoś surowo tego rzeźnika. :/ |
|
Moim zdaniem to po takim czyms mecze powinny byc przerywane. Jeba... sport, kase, emocje jesli doswiadczamy dramatu sportowca i czlowieka, jesli mamy byc moze doczynienia z tym ze czlowiek zostanie kaleka albo nigdy nie bedzie mogl juz wrocic do uprawiania sportu. Stał sie dramat ludzi a jak gdyby nigdy nic dalej bawiono sie w granie meczu :( to jest dla mnie smutne. Ogolnie to ja bym w takim meczu nie chciał grac gdzie mojemu koledze urwało noge a ja musze jeszcze godzine po boisku biegac :((- ludzie z wypadkow samochodowych wychodza z mniejszym szwankiem a tragedie sie przezywa a tutaj doslownie urwana noga kilka minut krzyku i dalej gra ;/ straszne do czego ten swiat zmierza :( no tak ale co ja pisze, przeciez pilkarze mdleli- jak sie pozniej oakzywało umierali- na boisku a dalej sie gralo w pilke jakby tob yło wazniejsze niz zycie ludzkie :(
|
Cytat:
W najbliższym meczu reprezentacji Wasyl powinien otrzymać wsparcie od naszych kibiców. Marcin trzymaj się. Mam nadzieję, że wrócisz jeszcze do gry! |
Zycze Marcinowi szybkiego powrotu do zdrowia(zdaje sobie sprawe, ze to prawdopodobnie kilkanascie miesiecy), potem powrotu na boisko i gry na takim samym poziomie jaki prezentowal przez ostatnie lata. Ciezko pracowal, trafil do utytulowanego klubu, zostal najlepszym obronca tamtejszej ligi, regularnie wystepowal, a tu takie cos... boiskowych bandytow trzeba eliminowac z pilki noznej. Jutro oczekuje surowe kary ze strony belgijskiego zwiazku pilkarskiego, tzn. minimum 6 miesiecy zawieszenia. Witsel pokazal, ze daleko mu do profesjonalnego pilkarza, bo taki szanuje zdrowie i nogi przeciwnika. Jak na to patrze, to boli mnie noga, a co tu dopiero mowic o samym Marcinie. Wyrazy wspolczucia.
|
Co tu dużo mówić. Kontuzja Wasilewskiego to była najgorsza rzecz jaką widziałem kiedykolwiek podczas meczu piłkarskiego.We mnie również wezbrała złość na winowajcę, a tym bardziej na zachowanie piłkarzy Standardu, którzy protestowali przeciwko decyzji sędziego (zwyczajne sk****syństwo).
Trzeba jednak uczciwe stwierdzić, że cała sytuacja była po prostu strasznie nieszczęśliwym zbiegiem okoliczności. Witsel chciał doskoczyć do piłki, ale w ostatniej chwili pod jego nogami znalazł się nieustępliwy Wasyl i stała się tragedia. Nie był to typowo rzeźnicki wślizg, ani nic tego rodzaju. Tak więc przystopujmy trochę z wyżywaniem się na Belgu. Większe słowa krytyki należą się mu z zachowanie po otrzymaniu kartki niż za sam faul. W tym momencie najważniejsze jest zdrowie Wasilewskiego. Mam nadzieję, że nie tylko odzyska sprawność ale powróci także do gry w piłkę na wysokim poziomie. Tego życzę mu z całego serca. |
Racja Arked, choć ja to bym nazwał bardziej debilizmem niż nieszczęśliwym wypadkiem, ale to też nie było specjalne.S/F powiecie, i ja się z tym zgadzam ale powinno być jakieś OC od takich spraw.Wjeżdżasz kolesiowi- nie trafiasz/robisz z niego kalekę - płacisz -Może by ktoś się zastanowił czy lepiej wbić się na farta czy jednak odpuścić.
To w ogóle ironia losu żeby obrońca został tak rozwalony.W 90% przypadków jest odwrotnie. Ohydne są te filmy/zdjęcia - moment pomijam ale wyraz twarzy Wasyla...może się to śnić...Życzenia chuja dadzą,byle nie został kaleką. |
Ja uważam że nie powinno przerywać się spotkań ze względu na takie wydarzenia. Jak wydarzyła się tragedia na Heysel to mecz został dokończony. Tak samo nie wiem czy Wasyl chciałby żeby z jego powodu chłopaki zaniechali swojego zawodu. Każdy piłkarz mniej lub bardziej kocha to co robi, jest narażony na urazy, może nawet stracić życie. Piłkarz to aktor, boisko to scena. "The show must go on".
|
Bywa roznie. Czasami wystarczy ok 1,5 roku i wszystko wraca do normy, czasami dwa lata, a jeszcze w innym przypadku kariere sie po prostu konczy.
Z tych bardziej znanych "hardkorowych" kontuzji ktore widzialem 7/9 konczylo sie powrotem do gry. Nie ma co dramatyzowac, do czasu az bedzie wiadomo co i w jakim stopniu jest uszkodzone. PS: Za tego typu ataki ( bezczelny atak na zawodnika, bez wzgledu na to gdzie jest pilka ) powinno sie karac bardzo surowo. Pamietac tez nalezy ze czesto takie faule sa przypadkowe a nogi bywaja jak zapalki, szczegolnie piszczele trafione z odpowiednia sila w odpowiednie miejsce. Nie zmienia to jednak faktu, ze tym razem to bylo po prostu sk*****. |
moim zdaniem to nie rpzypadek, Wasyl gra jak gra, w Belgii była rochę na niego nagonka, ze ejst brutalny.
Koles chciał mu odpłacić. Zdyskwalifikowałbym go na ta długo jak Marcin będzie wracał do zdrowia |
Wszyscy co wieszają psy na Witselu, niech sobie popatrzą na interwencje Sobola i przede wszystkim Mauro Cantoro. Co mecz Argentyńczyk wykonuje co najmniej kilka takich akcji.
Na ogół nic się po takich interwencjach nie działo, przeciwnik był lekko poobijany, a nasi piłkarze w najgorszym przypadku dostawali żółte karki. Przy czym nasz Maurcy Kantorski w takich sytuacjach bardzo często atakował piłkę dwiema nogami, Witsel zrobił to jedną... To był wyjątkowy pech Wasyla - był na dużej prędkości jak robił wślizg, to samo Witsel. Efekt porównywalny z tym, jakby piłkarz wpadł nogą w barierkę z prędkością 60-70 km/h. Żal Wasilewskiego, bo był w życiowej formie i pewnie trafiłby do Premiership. Żal reprezentacji, bo w obecnej sytuacji nie ma lepszego zawodnika na tą pozycję. Ale moim zdaniem kontuzja Marcina aż tak źle jak uraz Eduardo na pewno nie wygląda. Ja liczę na 0,5 roku przerwy i powolną rehabilitację - może Wasilewski zdąży wrócić po to, by grywać końcówki na wiosnę 2010. Jedno jest pewne - w Anderlechcie dostanie najlepszą opiekę medyczną, dużo lepszą niż w Amice, Legii czy Wiśle. |
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 14:03. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl