![]() |
Cytat:
|
Podajemy informacje związane z sobotnim meczem z GKS Bełchatów.
- Zbiórka na Dworcu Głównym o godz. 16.55, pociąg odjedzie kilka minut później. - Pociąg zatrzyma się na stacjach: Kraków Główny, Kraków Łobzów, Zabierzów, Krzeszowice, Trzebinia, Jaworzno, w drodze powrotnej również stanie na tych stacjach. - W pociągu będzie catering,sprzedaż napojów( min. Energy Drink Biała Gwiazda, woda mineralna, IceTea) i bułek odbywać się będzie w obu składach pociągu, cena każdego produktu 5 zł, prosimy o wyliczone kwoty. - Na wszystkich stoiskach z cateringiem na stadionie w Sosnowcu będzie sprzedawany nasz Energy Drink Biała Gwiazda. - Na meczu obecne będą dzieci z Gdańska, które przyjeżdżają do nas w ramach wymiany na lini SKWK - Lwy Północy. W czasie meczu prowadzona będzie zbiórka finansów, na opłacenie niektórych atrakcji jakie dla dzieciaków zaplanowaliśmy. Liczymy na wasze wsparcie. Wszystkim wybierającym się na mecz przypominamy o odpowiednim zachowaniu zarówno w pociągu, na trasie przejścia z dworca na stadion oraz na stadionie. Szczególnie prosimy o nie niszczenie krzesełek na obiekcie w Sosnowcu (są stare i łatwo je zniszczyć np. siadając na oparciu). DLA TYCH KTORZY NIE WIDZIELI JESSZCZE! INFO POBRANE z strony SKWK |
A po co Wam ten bonusy, punkty, koszulki? Przecież nie dla nich jeździmy do Sosnowca. Wygląda to jakby jeden z drugim chcieli się pokazać przed innymi "Patrz, byłem w Sosnowcu"
Robienie list? Po co to komu potrzebne? Kto jeździ, ten bez wyrzutów sumienia może patrzeć w lustro. Zbierajcie bilety na pamiątkę... :) |
Cytat:
|
Czy kupie jutro rano w Wislackim Swiecie bilet na mecz z Belchatowem? Bo dzisiaj nie mam za bardzo czasu aby go zakupic.
|
Cytat:
Byłem przed chwilka w Wislackim i jutro nie ma takiej mozliwosci zakupienia biletu. Z tego co pisaliscie wczoraj bylo 500 sprzedanych,dzis jest o niebo lepiej I nawet jak bylem kuopic byla mala kolejka :) kto moze niech jedzie... |
wie ktoś ile poszło biletów w sumie??
|
Cytat:
a tak powaznie, to wczoraj bylo ok 600-700, dzisiaj pewnie pojdzie ze 100 :/ |
Póki co jeżdże na każdy ale muszę się psychicznie prazygotowywać, dlatego jest to dla mnie ważna informacja :)
|
Cytat:
Co do tych punktów, to myśle że ktoś z skwk mógłby coś zdziałać w klubie. Np po pokazaniu biletów z wcześniejszych meczy ma się pierwszeństwo do kupienia biletu na te "ważniejsze" mecze. Z koszulkami śmieszny pomysł. Tak jak napisał ktoś wyżej, jeździmy dla siebie, dla Wisły. Nie dla tych pajaców którzy oglądają mecze w canale +. Edit: Może warto by było wprowadzić jutro tą nową piosenke "dalej wesoło..." ? ktoś mógłby sie przejść po pociągu ze szczekaczką (o ile bedzie) i tak jak na wyjeździe do poznania łatwiej było by podłapać melodie i tekst. |
Juz kij z tymi 3,5 tys z puli
Wyznaczmy sobie te 1,5 - 2 tysiaki jako granice (dolną).To przyzwoita liczba.(choc na Levadii bylo te 3,5 koła,czyli dla chcącego NIC TRUDNEGO) Zobaczymy ile nas bedzie na miejscu. A takie teksty(zgadzam sie w 100%)..nie do pomyslenia w innych ,szanujacych sie ekipach(np Widzew,Gornik o Legii czy Amice nawet nie pisze).. Smutne.. z skwk ; Cytat:
|
Już nie wazne ile nas pojedzie, wazne żebyśmy nawet w te 1000 osób fajnie siębawili i wspierali naszą drużyne bo bełcható to już nie ruch i muszą się bardziej natrudzić żeby jutro wygrać.
A co do jakiś bonusów za jeżdżenie do sosnowca to również uważam że ci którzy pokażą conajmniej 3-4 bilety z wczesniejszych meczów w Sosnowcu powinni mieć pierwszeństwo w zakupie biletów na Craxe i Legie. Inne udogodnienia za to że jeździmy raczej nie przejdą ale to by mogło być:) |
dokladnie qrwa bo jezdze na kazdy mecz do sosnowca a przyjdzie mecz z L albo pasami i nie bedzie dla mnie biletu bo nagle sie obudza fani fotelow i wykupia po 10 biletow dla znajomych ktorzy po raz pierwszy pojada na Wisłe. i dlatego na waznych meczach jest ciulowy doping ;/
Pozdro dla wszystkich jezdzacych i do jutra w pociagu |
byłem dzis po bilet ok 15 i na liscie byłem 830... powiedzmy ze jeszcze ok 100 biletów do 18 zeszło jutro, dziadki dokupią na krytą i bedzie tyle co na Ruchu
A co do tego powyzej to sprzedarz biletów na najlbliższy mecz top i kazdy kolejny w tym sezonie(mecz top) powinien rozpoczynac się w poniedziałek i trwać do srody za okazaniem biletów z meczów: Wisła-Ruch, Wisła-Bełchatów, Wisła- Jagiellonia itd. w komplecie! A dalej niech sie pseudokibice sciskają w kolejkach i mam nadzieje ze co 2 zasłabnie z braku tlenu :-P |
Cytat:
|
Tyle było entuzjastów tego że mecz zostanie rozegrany o godz.20.45.Wcześniej komuś to nie pasowała aura wakacyjna to wczesna godzina każdy deklarował się na Bełchatów.Tymczasem nie ma tysiąca...Nie wiem czy śmiać się czy płakać...Gdzie Ci którzy płakali bo zabrakło biletów na Legie..Gdzie wy teraz jesteście?Mieszkać w Krakowie a oglądać mecz w telewizji...?!Beznadzieja!Nawet nie wiecie ile jest kibiców w całym kraju którzy by wszystko oddali aby mieszkać w tym mieście!Wy tego nie doceniacie.Bo trzeba jechać pociągiem bo nie idzie kupić biletu w kasach itd to najczęstsze wytłumaczenia.Tymczasem robicie wstyd Wisełce!Ale dla tych którzy będa szacunek!Postarajmy się w ten tysiąc dopingować jakby nas było 10.000!!Do boju!!
|
Poszukuję miejsca w aucie do Sosnowca na jutro. Jak ktos ma cos wolnego, pisac na priv
|
Poszukuje chętnej i ZAUFANEJ osoby,do zakupu biletów dopiero na mecz z Jagą,ponieważ mieszkam daleko od Krk i nie kalkuluje mi sie tylko przyjazd po same bilety.Propozycje na priv ;)
PS.Myśle że sie dogadamy... |
Czy istnieje mozliwosc kupienia biletow przed meczem z Jaga w kasach? Mieszkam zbyt daleko od Krakowa, zeby mi sie oplacalo jechac tylko po bilety.
|
Powiem Wam tyle... jestem dziewczyną mam 16 lat i byłam na Levidii, Ruchu dzisiaj jadę na GKS i już szykuje kasę na Jagę...i to nie na krytej a przy samym gnieździe, po każdym meczu nie mam głosy przez dobrych parę dni... wstyd mi że mamy takich beznadziejnych "kibiców" co potrafią być tylko na R22 a poświęcić pare godzin i dopłacić 5zł to już nie raczą;/
Ale my musimy dać z siebie wszystko dzisiaj!!!! JESTEŚMY DUMĄ TEGO MIASTA!!!! |
Cytat:
|
czy można będzie kupić dziś bilet w pociągu? czy to juz raczej niemożliwe? pracuję cały tydzień do 18 i nie mam jak kupić biletu w Krk. myślałem ze jakbym wsiadł w Krzeszo to może kupiłbym bilet w pociągu... prosze o odp.
|
ja z podobnym pytaniem. odp na priv
|
Jeśli ktoś jest chętny, to mam trzy miejsca w aucie na dziś do Sosnowca, mogę zabrać osoby z Krzeszowic lub Olkusza... co by taniej wyszło i samemu nie jechać :)
|
ja bym sie chętnie podłączył ale nie mam jeszcze biletu...
|
Mam małą uwagę odnośnie sytuacji z biletami. Rozumiem, że nie można zadowolić każdego i jakieś reguły muszą być, żeby utrzymać porządek, ale nie można by pójść kibicom trochę bardziej na rękę?
Cytat:
Nie wszyscy kibice Wisły mieszkają w Krakowie i okolicach, nie wszyscy mają znajomych, którzy mogliby im kupić bilety w kasach, nie każdy może poświęcić czas, a zwłaszcza pieniądze na to, żeby pojechać sobie w ciągu tygodnia do Krakowa i z powrotem, żeby kupić bilet, zwłaszcza, że w jego cenę wchodzi dodatkowo przejazd pociągiem, ale to już pal licho. W każdym razie jest to trochę kuriozalna sytuacja. W sytuacji, kiedy wszyscy chcą, żeby trybuny w Sosnowcu były pełne, uważam, że warto by pomyśleć o kibicach, którzy nie są z Krakowa (bo takich Wisła też ma!) i rzadko mogą bywać tam na meczach, a którzy chętnie skorzystaliby z okazji, że mecze są rozgrywane w tym sezonie na śląsku i mogliby zastąpić kibiców 'domowych', którym nie chce się przyjeżdżać na mecze. Byłoby fajnie, gdyby ktoś o tym pomyślał. Nie znam się na zasadach organizowania imprez masowych, ale czy to na prawdę jest problem, żeby ktoś z klubu /SKWK także sprzedawało bilety przed meczem? |
Niestety tak- nie zgadza się na to policja sosnowiecka.
Może uda się ten temat rozwiązać przed meczem z Jagiellonią, ale są na to małe szanse. |
Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
|
A jak się ma to do tego że przy zakupie trzeba mieć dowód osobisty? Można kupić normalnie bez tylko podając numer dowodu?
|
Wystarczy podać pesel, nie trzeba mieć przy sobie dokumentu
|
NA bilecie napisane jest imie, nazwisko i pesel i to musisz podać osobie w Wiślackim Świecie od której kupujesz bilet. Niezaleznie czy kupujesz dla siebie czy dla kogo innego - dane muszą być prawdziwe, ponieważ ochrona pod stadionem moze sprawdzac czy osoba na którą jest bilet to ta osoba ktora na niego wchodzi.
A pod stadionem, podobno są bilety, ale dotychczas byłem 2 razy (na Levadi i GKS) i kupowałem w Krakowie, wiec nie miałem problemu. A te wasze problemy są smieszne.. Tak trudno znalezc 2 dni w ciagu miesiące wolne? Bo własnie 2 razy w ciagu miesiaca Wisla gra w Sosnowcu. Ludzie !! To jest marne kilka godzin... Sam jezdze autem i wiem, ze te opłaty za pociąg potrafią zdenerwować, ale ktoś ten pociąg musi opłacić !!! Zastanówcie sie !! |
Chciałbym pojechać na mecz samochodem ,oczywiście rozumiem że muszę kupić bilet z pakietem przejazdowym ale na pewno orientuje się ktoś jak wygląda kwestia parkingów dla osób z własnym transportem i wejściem/wyjściem z meczu indywidualnie. Z góry dzięki za odpowiedź.
|
Cytat:
|
Witam
Będę w przyszlym tygodniu W Krakowie i okolicach. Zamierzam pujsc na mecz Wisła Jagiellonia w Sosnowcu. Czy skoro mam swoj srodek lokomocji to czy musze kupic bilet w krakowie za 35 zl wraz z dojazdem pociagiem czy jest jakas mozliwosc kupienia biletu tanszego bez transportu? Dziekuje |
Cytat:
|
bedziesz musial zaplacic za specjala.
|
Ok dzieki za informacje
|
Przydałoby się już jakieś info odnośnie meczu z Lechią w Gdańsku.Czekam już na dokładną godzinę spotkania bo o ważne w moim przypadku.Ciekawe też jak z biletami...
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 15:42. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl