Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Jak? Gdzie? Kiedy? (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=16)
-   -   Bilety (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=1565)

gris 13.08.2009 19:24

Cytat:

Pierwotnie napisane przez StelmiOriginal (Post 778411)
Najlepiej jakby zrobić w Excelu taka liste kto ile razy i na jakich meczach był w Sosnowcu i na wyjazdach. Jak bedzie nowy stadion to np ci co jezdzili do Sosnowca beda mogli kupic karnety w I kolejnosci i za mniejsza cene...

W Anglii jest tak, że wiekszosc klubów zbiera tzw. club points, i za mecz z ligowymi średniakami i takimi Odrami, Piaścikami dają po 10 pktów do karty, za mecze top (Legia, Lech, Cracovia) dają tylko 5 pktów. Na koniec sezonu za punkty są bonusy, to w sklepie klubowym, to bilety są tanzsze, to daje pierwszenstwo na wyjazdy...

Jak będzie nowy stadion to Wisła wymyśli takie club points, że się posramy na stojąco z wrażenia. Sorry, że nie w temacie, ale mnie to już wkurza, że klub nic nie zrobił, żeby zachęcić kibica na mecze w Sosnowcu.

wisla1906krakow 13.08.2009 20:54

Podajemy informacje związane z sobotnim meczem z GKS Bełchatów.

- Zbiórka na Dworcu Głównym o godz. 16.55, pociąg odjedzie kilka minut później.



- Pociąg zatrzyma się na stacjach: Kraków Główny, Kraków Łobzów, Zabierzów, Krzeszowice, Trzebinia, Jaworzno, w drodze powrotnej również stanie na tych stacjach.



- W pociągu będzie catering,sprzedaż napojów( min. Energy Drink Biała Gwiazda, woda mineralna, IceTea) i bułek odbywać się będzie w obu składach pociągu, cena każdego produktu 5 zł, prosimy o wyliczone kwoty.



- Na wszystkich stoiskach z cateringiem na stadionie w Sosnowcu będzie sprzedawany nasz Energy Drink Biała Gwiazda.



- Na meczu obecne będą dzieci z Gdańska, które przyjeżdżają do nas w ramach wymiany na lini SKWK - Lwy Północy. W czasie meczu prowadzona będzie zbiórka finansów, na opłacenie niektórych atrakcji jakie dla dzieciaków zaplanowaliśmy. Liczymy na wasze wsparcie.





Wszystkim wybierającym się na mecz przypominamy o odpowiednim zachowaniu zarówno w pociągu, na trasie przejścia z dworca na stadion oraz na stadionie. Szczególnie prosimy o nie niszczenie krzesełek na obiekcie w Sosnowcu (są stare i łatwo je zniszczyć np. siadając na oparciu).

DLA TYCH KTORZY NIE WIDZIELI JESSZCZE!
INFO POBRANE z strony SKWK

bondTSW 13.08.2009 21:43

A po co Wam ten bonusy, punkty, koszulki? Przecież nie dla nich jeździmy do Sosnowca. Wygląda to jakby jeden z drugim chcieli się pokazać przed innymi "Patrz, byłem w Sosnowcu"
Robienie list? Po co to komu potrzebne? Kto jeździ, ten bez wyrzutów sumienia może patrzeć w lustro.
Zbierajcie bilety na pamiątkę... :)

palikot 14.08.2009 12:08

Cytat:

Pierwotnie napisane przez bondTSW (Post 778483)
A po co Wam ten bonusy, punkty, koszulki? Przecież nie dla nich jeździmy do Sosnowca. Wygląda to jakby jeden z drugim chcieli się pokazać przed innymi "Patrz, byłem w Sosnowcu"
Robienie list? Po co to komu potrzebne? Kto jeździ, ten bez wyrzutów sumienia może patrzeć w lustro.
Zbierajcie bilety na pamiątkę... :)

niby tak, ale dlaczego ja mam nie dostac biletu na derby, Lecha, Legie tylko jakis pajac mi wykupi co nawet Wisle pewnie nie kibicuje a przyszedł sobie kopaczy oglądać?

Musiek1906 14.08.2009 12:13

Czy kupie jutro rano w Wislackim Swiecie bilet na mecz z Belchatowem? Bo dzisiaj nie mam za bardzo czasu aby go zakupic.

Tobi1906 14.08.2009 12:35

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Musiek1906 (Post 778656)
Czy kupie jutro rano w Wislackim Swiecie bilet na mecz z Belchatowem? Bo dzisiaj nie mam za bardzo czasu aby go zakupic.


Byłem przed chwilka w Wislackim i jutro nie ma takiej mozliwosci zakupienia biletu.

Z tego co pisaliscie wczoraj bylo 500 sprzedanych,dzis jest o niebo lepiej I nawet jak bylem kuopic byla mala kolejka :)

kto moze niech jedzie...

Guli 14.08.2009 15:05

wie ktoś ile poszło biletów w sumie??

mic 14.08.2009 15:06

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Guli (Post 778737)
wie ktoś ile poszło biletów w sumie??

Przyjdz na mecz to sie dowiesz :P

a tak powaznie, to wczoraj bylo ok 600-700, dzisiaj pewnie pojdzie ze 100 :/

Guli 14.08.2009 15:19

Póki co jeżdże na każdy ale muszę się psychicznie prazygotowywać, dlatego jest to dla mnie ważna informacja :)

Tuman 14.08.2009 15:30

Cytat:

Pierwotnie napisane przez mic (Post 778738)
Przyjdz na mecz to sie dowiesz :P

a tak powaznie, to wczoraj bylo ok 600-700, dzisiaj pewnie pojdzie ze 100 :/

Czyli znowu pojedzie nas koło tysiąca... Ale lepiej jechać w te tysiąc, i dobrze się bawić tak jak ostatnio na meczu, niż jechać z jakimiś przypadkowymi durniami którzy jadą się schlać i zrobić zdjęcie na naszą klase.
Co do tych punktów, to myśle że ktoś z skwk mógłby coś zdziałać w klubie. Np po pokazaniu biletów z wcześniejszych meczy ma się pierwszeństwo do kupienia biletu na te "ważniejsze" mecze.
Z koszulkami śmieszny pomysł. Tak jak napisał ktoś wyżej, jeździmy dla siebie, dla Wisły. Nie dla tych pajaców którzy oglądają mecze w canale +.
Edit: Może warto by było wprowadzić jutro tą nową piosenke "dalej wesoło..." ? ktoś mógłby sie przejść po pociągu ze szczekaczką (o ile bedzie) i tak jak na wyjeździe do poznania łatwiej było by podłapać melodie i tekst.

Wojtas 14.08.2009 15:31

Juz kij z tymi 3,5 tys z puli

Wyznaczmy sobie te 1,5 - 2 tysiaki jako granice (dolną).To przyzwoita liczba.(choc na Levadii bylo te 3,5 koła,czyli dla chcącego NIC TRUDNEGO)


Zobaczymy ile nas bedzie na miejscu.



A takie teksty(zgadzam sie w 100%)..nie do pomyslenia w innych ,szanujacych sie ekipach(np Widzew,Gornik o Legii czy Amice nawet nie pisze)..

Smutne..


z skwk
;
Cytat:

Dlaczego nie chcemy wspierać Wisły?!

Niestety niewielu z nas poczuwa się do obowiązku pomagania swojej drużynie w meczach w Sosnowcu i nie tylko. Świadczy o tym liczba zakupionych wejściówek na sobotnie spotkanie. W internecie nie brakuje kibiców którzy deklarują miłóść do Wisły, krytykują włodarzy, piłkarzy, a nawet samego właściciela, radzą między sobą co i jak zrobić powinni inni, a wszystko jak to mówią dla dobra Wisły. Niestety gdy trener i piłkarze proszą o doping na meczach w Sosnowcu dla dobra klubu oddźwięk ze strony tych wyżej wspomnianych jest znikomy by nie powiedzieć żaden. Czy więc Wisla, trener i piłkarze wymagają aż tak wiele dla dobra Wisły?! Teraz gdy nie gramy w pucharach, skazani jesteśmy na mecze poza Krakowem należy pokazać siłę ABG i [u]dać coś od siebie klubowi, a nie tylko wymagać .Skoro każdy z nas wymaga zwycięstw wyjazdowych naszych piłkarzy wypadałoby by im w tym pomóc koleżanki i koledzy![u]
Wymagania ma kazdy od pilakrzy,trenera ,ale jak przyjdzie zeby cos dac od siebie ,to ni ma nikogo

misiekpb 14.08.2009 15:36

Już nie wazne ile nas pojedzie, wazne żebyśmy nawet w te 1000 osób fajnie siębawili i wspierali naszą drużyne bo bełcható to już nie ruch i muszą się bardziej natrudzić żeby jutro wygrać.
A co do jakiś bonusów za jeżdżenie do sosnowca to również uważam że ci którzy pokażą conajmniej 3-4 bilety z wczesniejszych meczów w Sosnowcu powinni mieć pierwszeństwo w zakupie biletów na Craxe i Legie.
Inne udogodnienia za to że jeździmy raczej nie przejdą ale to by mogło być:)

Skawa Wadowice 14.08.2009 15:46

dokladnie qrwa bo jezdze na kazdy mecz do sosnowca a przyjdzie mecz z L albo pasami i nie bedzie dla mnie biletu bo nagle sie obudza fani fotelow i wykupia po 10 biletow dla znajomych ktorzy po raz pierwszy pojada na Wisłe. i dlatego na waznych meczach jest ciulowy doping ;/

Pozdro dla wszystkich jezdzacych i do jutra w pociagu

palikot 14.08.2009 17:15

byłem dzis po bilet ok 15 i na liscie byłem 830... powiedzmy ze jeszcze ok 100 biletów do 18 zeszło jutro, dziadki dokupią na krytą i bedzie tyle co na Ruchu

A co do tego powyzej to sprzedarz biletów na najlbliższy mecz top i kazdy kolejny w tym sezonie(mecz top) powinien rozpoczynac się w poniedziałek i trwać do srody za okazaniem biletów z meczów: Wisła-Ruch, Wisła-Bełchatów, Wisła- Jagiellonia itd. w komplecie! A dalej niech sie pseudokibice sciskają w kolejkach i mam nadzieje ze co 2 zasłabnie z braku tlenu :-P

misiekpb 14.08.2009 18:31

Cytat:

Pierwotnie napisane przez palikot (Post 778802)
byłem dzis po bilet ok 15 i na liscie byłem 830... powiedzmy ze jeszcze ok 100 biletów do 18 zeszło jutro, dziadki dokupią na krytą i bedzie tyle co na Ruchu

A co do tego powyzej to sprzedarz biletów na najlbliższy mecz top i kazdy kolejny w tym sezonie(mecz top) powinien rozpoczynac się w poniedziałek i trwać do srody za okazaniem biletów z meczów: Wisła-Ruch, Wisła-Bełchatów, Wisła- Jagiellonia itd. w komplecie! A dalej niech sie pseudokibice sciskają w kolejkach i mam nadzieje ze co 2 zasłabnie z braku tlenu :-P

Popieram w 1000% Przynajmniej poniedziałek-wtorek dla jeżdżących a później reszta która niby jest wielkimi fanami od hitowych meczów

DJ Hazel 14.08.2009 18:44

Tyle było entuzjastów tego że mecz zostanie rozegrany o godz.20.45.Wcześniej komuś to nie pasowała aura wakacyjna to wczesna godzina każdy deklarował się na Bełchatów.Tymczasem nie ma tysiąca...Nie wiem czy śmiać się czy płakać...Gdzie Ci którzy płakali bo zabrakło biletów na Legie..Gdzie wy teraz jesteście?Mieszkać w Krakowie a oglądać mecz w telewizji...?!Beznadzieja!Nawet nie wiecie ile jest kibiców w całym kraju którzy by wszystko oddali aby mieszkać w tym mieście!Wy tego nie doceniacie.Bo trzeba jechać pociągiem bo nie idzie kupić biletu w kasach itd to najczęstsze wytłumaczenia.Tymczasem robicie wstyd Wisełce!Ale dla tych którzy będa szacunek!Postarajmy się w ten tysiąc dopingować jakby nas było 10.000!!Do boju!!

Grisza1 14.08.2009 19:59

Poszukuję miejsca w aucie do Sosnowca na jutro. Jak ktos ma cos wolnego, pisac na priv

Kordel 14.08.2009 21:33

Poszukuje chętnej i ZAUFANEJ osoby,do zakupu biletów dopiero na mecz z Jagą,ponieważ mieszkam daleko od Krk i nie kalkuluje mi sie tylko przyjazd po same bilety.Propozycje na priv ;)

PS.Myśle że sie dogadamy...

JaSk 15.08.2009 12:07

Czy istnieje mozliwosc kupienia biletow przed meczem z Jaga w kasach? Mieszkam zbyt daleko od Krakowa, zeby mi sie oplacalo jechac tylko po bilety.

karola9999 15.08.2009 12:14

Powiem Wam tyle... jestem dziewczyną mam 16 lat i byłam na Levidii, Ruchu dzisiaj jadę na GKS i już szykuje kasę na Jagę...i to nie na krytej a przy samym gnieździe, po każdym meczu nie mam głosy przez dobrych parę dni... wstyd mi że mamy takich beznadziejnych "kibiców" co potrafią być tylko na R22 a poświęcić pare godzin i dopłacić 5zł to już nie raczą;/

Ale my musimy dać z siebie wszystko dzisiaj!!!! JESTEŚMY DUMĄ TEGO MIASTA!!!!

_gilardino_ 15.08.2009 12:36

Cytat:

Pierwotnie napisane przez misiekpb (Post 778751)
A co do jakiś bonusów za jeżdżenie do sosnowca to również uważam że ci którzy pokażą conajmniej 3-4 bilety z wczesniejszych meczów w Sosnowcu powinni mieć pierwszeństwo w zakupie biletów na Craxe i Legie.

Ja tam biletów nie zostawiam więc byłbym poszkodowany ale na wszelki wypadek z dzisiejszego meczu zatrzymam :P

MaciekTS 15.08.2009 12:54

czy można będzie kupić dziś bilet w pociągu? czy to juz raczej niemożliwe? pracuję cały tydzień do 18 i nie mam jak kupić biletu w Krk. myślałem ze jakbym wsiadł w Krzeszo to może kupiłbym bilet w pociągu... prosze o odp.

mickey_krk 15.08.2009 12:58

ja z podobnym pytaniem. odp na priv

bondTSW 15.08.2009 13:48

Jeśli ktoś jest chętny, to mam trzy miejsca w aucie na dziś do Sosnowca, mogę zabrać osoby z Krzeszowic lub Olkusza... co by taniej wyszło i samemu nie jechać :)

MaciekTS 15.08.2009 14:02

ja bym sie chętnie podłączył ale nie mam jeszcze biletu...

Beti 17.08.2009 14:15

Mam małą uwagę odnośnie sytuacji z biletami. Rozumiem, że nie można zadowolić każdego i jakieś reguły muszą być, żeby utrzymać porządek, ale nie można by pójść kibicom trochę bardziej na rękę?

Cytat:

Pierwotnie napisane przez GroszekR22 (Post 773441)
bilety tylko w Krakowie a moze jakis kolega bedzie jechal po bliet czy ktos znajomy to moze Ci kupic | no i sosnowiec moze ktos w ostatniej chwili zrezygnuje :D i odsprzeda bilet ale to wiadomo nie jest pewne. Ja na twoim miejscu bym sie zebrał i sam pojechał do Krk ;)

posłużę się cytatem kolegi, bo dokładnie o tą sytuację mi chodzi.

Nie wszyscy kibice Wisły mieszkają w Krakowie i okolicach, nie wszyscy mają znajomych, którzy mogliby im kupić bilety w kasach, nie każdy może poświęcić czas, a zwłaszcza pieniądze na to, żeby pojechać sobie w ciągu tygodnia do Krakowa i z powrotem, żeby kupić bilet, zwłaszcza, że w jego cenę wchodzi dodatkowo przejazd pociągiem, ale to już pal licho. W każdym razie jest to trochę kuriozalna sytuacja.

W sytuacji, kiedy wszyscy chcą, żeby trybuny w Sosnowcu były pełne, uważam, że warto by pomyśleć o kibicach, którzy nie są z Krakowa (bo takich Wisła też ma!) i rzadko mogą bywać tam na meczach, a którzy chętnie skorzystaliby z okazji, że mecze są rozgrywane w tym sezonie na śląsku i mogliby zastąpić kibiców 'domowych', którym nie chce się przyjeżdżać na mecze. Byłoby fajnie, gdyby ktoś o tym pomyślał.

Nie znam się na zasadach organizowania imprez masowych, ale czy to na prawdę jest problem, żeby ktoś z klubu /SKWK także sprzedawało bilety przed meczem?

salek 17.08.2009 14:24

Niestety tak- nie zgadza się na to policja sosnowiecka.

Może uda się ten temat rozwiązać przed meczem z Jagiellonią, ale są na to małe szanse.

misiekpb 17.08.2009 15:52

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Beti (Post 780220)
Mam małą uwagę odnośnie sytuacji z biletami. Rozumiem, że nie można zadowolić każdego i jakieś reguły muszą być, żeby utrzymać porządek, ale nie można by pójść kibicom trochę bardziej na rękę?


posłużę się cytatem kolegi, bo dokładnie o tą sytuację mi chodzi.

Nie wszyscy kibice Wisły mieszkają w Krakowie i okolicach, nie wszyscy mają znajomych, którzy mogliby im kupić bilety w kasach, nie każdy może poświęcić czas, a zwłaszcza pieniądze na to, żeby pojechać sobie w ciągu tygodnia do Krakowa i z powrotem, żeby kupić bilet, zwłaszcza, że w jego cenę wchodzi dodatkowo przejazd pociągiem, ale to już pal licho. W każdym razie jest to trochę kuriozalna sytuacja.

W sytuacji, kiedy wszyscy chcą, żeby trybuny w Sosnowcu były pełne, uważam, że warto by pomyśleć o kibicach, którzy nie są z Krakowa (bo takich Wisła też ma!) i rzadko mogą bywać tam na meczach, a którzy chętnie skorzystaliby z okazji, że mecze są rozgrywane w tym sezonie na śląsku i mogliby zastąpić kibiców 'domowych', którym nie chce się przyjeżdżać na mecze. Byłoby fajnie, gdyby ktoś o tym pomyślał.

Nie znam się na zasadach organizowania imprez masowych, ale czy to na prawdę jest problem, żeby ktoś z klubu /SKWK także sprzedawało bilety przed meczem?

Ale można też poprosić kogoś z forum na przykład o zakup biletu i już po sprawie. I tak ludzie idą po bilety więc jak poprosisz to ci ktoś przecież może kupić a odbierzesz go pod stadionem i po sprawie. Ja tak zaczynałem swoją przygodę z Wisła bo sam mieszkam 140km od Krakowa.

Natalia_1906 18.08.2009 16:38

Cytat:

Pierwotnie napisane przez karola9999 (Post 779099)
Powiem Wam tyle... jestem dziewczyną mam 16 lat i byłam na Levidii, Ruchu dzisiaj jadę na GKS i już szykuje kasę na Jagę...i to nie na krytej a przy samym gnieździe, po każdym meczu nie mam głosy przez dobrych parę dni... wstyd mi że mamy takich beznadziejnych "kibiców" co potrafią być tylko na R22 a poświęcić pare godzin i dopłacić 5zł to już nie raczą;/

Ale my musimy dać z siebie wszystko dzisiaj!!!! JESTEŚMY DUMĄ TEGO MIASTA!!!!

I Pozytywnie.;D Też mam 16 lat i jeżdżę na wszystkie mecze do sosnowca.. Nie zależnie czy z ruchem czy jak będą derby..Taka prawda że na derby,amice i legie pojedzie w chuu** przypadkowych osób.. tak zwanych kibiców sukcesu..Wtedy nie będą mieli pracy ani żadnych innych obowiązków..Porobią sobie fotki na nk i będą się lansowac.....Pozdro dla PRAWDZIWYCH KIBICÓW! Do zobaczenia w przyszłą sobote..

Natalia_1906 18.08.2009 16:43

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Beti (Post 780220)
Mam małą uwagę odnośnie sytuacji z biletami. Rozumiem, że nie można zadowolić każdego i jakieś reguły muszą być, żeby utrzymać porządek, ale nie można by pójść kibicom trochę bardziej na rękę?


posłużę się cytatem kolegi, bo dokładnie o tą sytuację mi chodzi.

Nie wszyscy kibice Wisły mieszkają w Krakowie i okolicach, nie wszyscy mają znajomych, którzy mogliby im kupić bilety w kasach, nie każdy może poświęcić czas, a zwłaszcza pieniądze na to, żeby pojechać sobie w ciągu tygodnia do Krakowa i z powrotem, żeby kupić bilet, zwłaszcza, że w jego cenę wchodzi dodatkowo przejazd pociągiem, ale to już pal licho. W każdym razie jest to trochę kuriozalna sytuacja.

W sytuacji, kiedy wszyscy chcą, żeby trybuny w Sosnowcu były pełne, uważam, że warto by pomyśleć o kibicach, którzy nie są z Krakowa (bo takich Wisła też ma!) i rzadko mogą bywać tam na meczach, a którzy chętnie skorzystaliby z okazji, że mecze są rozgrywane w tym sezonie na śląsku i mogliby zastąpić kibiców 'domowych', którym nie chce się przyjeżdżać na mecze. Byłoby fajnie, gdyby ktoś o tym pomyślał.

Nie znam się na zasadach organizowania imprez masowych, ale czy to na prawdę jest problem, żeby ktoś z klubu /SKWK także sprzedawało bilety przed meczem?

A jak jeździłeś na mecze do Krakowa to też musiałeś wcześniej jechac po bilet na mecz.. i też kosztował 35 zł..Więc to nie jest jakiś majątek. Zacznij jeździc to zobaczysz że kupisz bilet pod stadionem albo poproś jakiegoś kolegę z KRakowa żeby Ci kupił bilet a jak nie posiadasz żadnych znajomych z Krakowa to poproś kogoś z forum.. Napewno ktoś się znajdzie..

matti123 18.08.2009 21:17

A jak się ma to do tego że przy zakupie trzeba mieć dowód osobisty? Można kupić normalnie bez tylko podając numer dowodu?

_gilardino_ 19.08.2009 08:28

Wystarczy podać pesel, nie trzeba mieć przy sobie dokumentu

LanceTS 19.08.2009 13:53

NA bilecie napisane jest imie, nazwisko i pesel i to musisz podać osobie w Wiślackim Świecie od której kupujesz bilet. Niezaleznie czy kupujesz dla siebie czy dla kogo innego - dane muszą być prawdziwe, ponieważ ochrona pod stadionem moze sprawdzac czy osoba na którą jest bilet to ta osoba ktora na niego wchodzi.
A pod stadionem, podobno są bilety, ale dotychczas byłem 2 razy (na Levadi i GKS) i kupowałem w Krakowie, wiec nie miałem problemu.

A te wasze problemy są smieszne.. Tak trudno znalezc 2 dni w ciagu miesiące wolne? Bo własnie 2 razy w ciagu miesiaca Wisla gra w Sosnowcu. Ludzie !! To jest marne kilka godzin... Sam jezdze autem i wiem, ze te opłaty za pociąg potrafią zdenerwować, ale ktoś ten pociąg musi opłacić !!! Zastanówcie sie !!

wrl_nh 20.08.2009 15:46

Chciałbym pojechać na mecz samochodem ,oczywiście rozumiem że muszę kupić bilet z pakietem przejazdowym ale na pewno orientuje się ktoś jak wygląda kwestia parkingów dla osób z własnym transportem i wejściem/wyjściem z meczu indywidualnie. Z góry dzięki za odpowiedź.

Rybka fan :) 20.08.2009 17:22

Cytat:

Pierwotnie napisane przez wrl_nh (Post 781565)
Chciałbym pojechać na mecz samochodem ,oczywiście rozumiem że muszę kupić bilet z pakietem przejazdowym ale na pewno orientuje się ktoś jak wygląda kwestia parkingów dla osób z własnym transportem i wejściem/wyjściem z meczu indywidualnie. Z góry dzięki za odpowiedź.

sa wydzielone parkingi jakies 6-7 minut na nogach od stadnionu, chyba ze jestes tzw vipem, wtedy parkujesz przy samym obiekcie. Jak nie zostawisz auta gdzies po tamtejszych osiedlach to mysle ze nie powinno byc problemu np. z brakiem powietrza w oponach, szyby, radia itp.

surdut 20.08.2009 18:09

Witam
Będę w przyszlym tygodniu W Krakowie i okolicach.
Zamierzam pujsc na mecz Wisła Jagiellonia w Sosnowcu.
Czy skoro mam swoj srodek lokomocji to czy musze kupic bilet w krakowie za 35 zl wraz z dojazdem pociagiem czy jest jakas mozliwosc kupienia biletu tanszego bez transportu?
Dziekuje

mic 20.08.2009 18:16

Cytat:

Pierwotnie napisane przez surdut (Post 781619)
Witam
Będę w przyszlym tygodniu W Krakowie i okolicach.
Zamierzam pujsc na mecz Wisła Jagiellonia w Sosnowcu.
Czy skoro mam swoj srodek lokomocji to czy musze kupic bilet w krakowie za 35 zl wraz z dojazdem pociagiem czy jest jakas mozliwosc kupienia biletu tanszego bez transportu?
Dziekuje

Bylo juz pincset razy. Jak kupujesz bilet to TYLKO I WYLACZNIE z oplata za przejazd.

Kaszalot 20.08.2009 18:16

bedziesz musial zaplacic za specjala.

surdut 20.08.2009 19:37

Ok dzieki za informacje

DJ Hazel 21.08.2009 13:25

Przydałoby się już jakieś info odnośnie meczu z Lechią w Gdańsku.Czekam już na dokładną godzinę spotkania bo o ważne w moim przypadku.Ciekawe też jak z biletami...


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 15:42.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl