Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   Kiko Ramirez były trener Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=9750)

PhantomRanger 21.09.2017 10:44

Cytat:

Pierwotnie napisane przez silver03 (Post 1483285)
Mecz z Koroną to była kompromitacja trenera, natomiast póki nie grozi nam granie w dolnej ósemce nie powinniśmy zwalniać Ramireza i szukać na wariackich papierach nowego zbawiciela.

No chyba, że zaczniemy przegrywać mecz za meczem i dogonimy żydków w tabeli.

Według mnie właśnie już teraz powinniśmy zacząć szukać, aby później nie szukać na wariackich papierach, bo może się w listopadzie okazać, że jednak dolna 8 będzie realna. Jestem daleki od zwalniania, ale po ewentualnej zmianie trenera lepiej, aby rozpoczął pracę w tym samym dniu lub w następnym po przypuszczalnym zwolnieniu Ramireza, zamiast bawić się w trenerów tymczasowych do końca roku. Możliwe jednak, że Kiko dostanie czas do końca sezonu na ogarnięcie, mimo, że coraz mniej w to wierzę. Po blisko 10 miesiącach nie widać żadnych schematów w grze. Kto wie, być może na wiosnę będzie lepiej. Zasadniczym pytaniem będzie czy nam kibicom i zarządowi starczy cierpliwości oglądać ta "grę"?.

MaLk 21.09.2017 10:47

Cytat:

Pierwotnie napisane przez wściekłe pięści węża
b) na JEDEN mecz decydujący o być albo nie być w Pucharze Polski nie zabiera najlepszych obecnie piłkarzy? Dlaczego nie było Carlitosa i Małego? Żeby byli w sobotę? Który mecz ważniejszy? Ten, z którego stratę można nadrobić, czy ten, z którego nie? Żadnej kontuzji nie mieli - po prostu Ramirez dał im odpocząć, bo przecież to nie do pomyślenia, żeby goście zagrali 10 meczy w 2 miesiące.

Co akurat, w porównaniu z tym, że wystawił jeszcze innych zawodników z zaplecze, jednoznacznie oznacza, że puchar po prostu olaliśmy, nie wiem czy decyzją trenera, zarządu czy zawodników, może wszystkich razem, a ludzie kompletnie bez sensu rozpatrują taki olany mecz jakby był najważniejszym meczem w sezonie.

No jak widać, został potraktowany jak najmniej ważny do tej pory mecz sezonu, więc jaki sens ma wyciąganie na podstawie jego przebiegu wniosków?

Dean 21.09.2017 11:01

Rzadko się wypowiadam, ale KIKO OUT jak najszybciej...

WISŁAZWE 21.09.2017 11:03

Dość długo się nie udzielałem w tym temacie.
Nie za bardzo potrafię sobie wytłumaczyć na chwilę obecną postawę obrońców Kiko Ramireza.
Chciałbym zauważyć, że wczorajszy mecz graliśmy przez 90 minut w przewadze a my nie potrafiliśmy tego wykorzystać. Nie potrafiliśmy przeprowadzać składnych akcji.

Owszem Kiko wystawił Pereza potem wszedł Jezus i w ogóle do tego doszedł Balaniuk okej oni mogą nie mieć zgrania z drużyną. Ale do K U R W Y N Ę D Z Y, reszta zawodników jest w tym klubie trochę dłużej niż dwa tygodnie, a goście kompletnie nie wiedzą jakie schematy mają zastosować na boisku. Ja widzę w tej drużynie jakieś taktyki, pomysłu na grę czy jakiegokolwiek stylu.

Co oni robią na tych treningach? Jaki pomysł na grę ma w ogóle nasz obecny szkoleniowiec? Ciężko się to momentami ogląda, ale oliwy do ognia dolewa fakt, że my w 11 na 10 gramy tak fatalnie, że momentami wydawać by się mogło, że to my mamy o jednego a może o dwóch graczy mniej. Niby drużyna miała tworzyć kolektyw, a wypada nam Carlitos i jest padaka. Czyli można przypuszczać, że ''taktyka'' jak za Skorży dzida do przodu i może coś z tego wyjdzie a w najlepszym przypadku wejdzie..

Owszem mamy dwa punkty straty do lidera tylko co z tego wynika? Trener robi wynik ponad stan? Jaki stan, stan czego? Wody w Wiśle? Do czego my się odnosimy do poprzedniego sezonu? To może odnieśmy się do sezonu mistrzowskiego?

Robimy się bardziej hiszpańscy niż Hiszpania. Nie dość że wkurrwia mnie już ten hasztag #VamosWisła to jeszcze to uporczywe stawianie na rodaków. Kiepsko to widzę, naprawdę. Na chwilę obecną moim zdaniem należy poczekać do przerwy na reprezentację i dziękuje bardzo. Ja rozumiem, jeden, dwóch Hiszpanów jest w stanie podnieść jakość tej drużyny ale już sprowadzenie tu całej kolonii jest lekkim przegięciem.

Sytuacja wczoraj po meczu była jasna, pogadanka z kopaczami, Brożek w pierwszym rzędzie choć pewnie najmniej winny bo mało gra a w tle pozostali.. Trzeba im przemówić do rozumu, bo samymi fotami na instagramie spotkań się nie wygrywa..!

WALCZYĆ BIEGAĆ I SIĘ STARAĆ A JAK NIE TO W Y P I E R D A L A Ć!

Snow 21.09.2017 11:13

Sprawa jest prosta. Oprócz tego, że daliśmy odpocząć Małemu i Carlitosowi, to wykorzystaliśmy ten mecz do ogrywania zawodnikow, którzy mają braki treningowe (Perez) albo dopiero wchodzą do składu (Banyaluk). To jednoznacznie wskazuje, że potraktowaliśmy ten mecz "po macoszemu". Wydaje mi się, że chcieliśmy to wygrać ale jak najmniejszym nakładem sił. Właściwie nie jest to żadne nowum, to samo było przeciez w 1 meczu z Wisłą Płock.

Jeśli dodamy do tego, że dla Korony mecz z nami jest czymś czym dla nas derby to skończyło się jak się skończyło. Inna sprawa, że Kiko, sam podkreślał ważność Pucharu Polski, co konfliktuje się z tym co napisałem powyżej. No ale może ze względów psychologicznych nie chciał przyznawać co jest naszym priorytetem.
Nie będę tu wybielał Ramireza, bo każdy widzi jak to w tej chwili wygląda ale nadal powtarzam, że to nie jest kwestia 1-2 meczów tylko 1-2 miesięcy. Do końca roku będziemy wiedzieć co dalej z Wisłą i co dalej z trenerem. 12 meczów i będziemy mieli pełen obraz.

Jedna rzecz mnie niemiłosiernie frapuje. To kolejny mecz w którym tracimy gola po stałym fragmencie gry i kolejny mecz w którym nasze zagrożenie po powyższym jest zerowe. Coś tutaj jest bardzo nie-halo.

MatMario 21.09.2017 11:25

Cytat:

Pierwotnie napisane przez crux.a (Post 1483282)
Zwróćcie uwagę, że nikt tutaj na forum nie broni Ramireza z miłości iprzekonania, że on nie robi błędów! Ci, którzy nie chcą jego zwolnienia, bronią Wisły!!! Przed wieczną prowizorką, przed rządami emocji i kaprysów, przed pośpiechem i burzeniem ledwie zaczętej konstrukcji.

Czemu nikt nie chce wyrzucenia Boguskiego? Bałąniuka? Lloncha? Przecież można by im wypłacić całość kontraktu i niech spadają.

Święta prawda.

Trochę czuję się tutaj jak by Cupiał z nudów pozakładał trochę kont i napierdalał swoje mądrości.

Była decyzja, wzięto Hiszpana, dano jakąś kasę na transfery, ściągnięto przedział piłkarzy, to dajmy mu do chuja trochę popracować...

Odpadliśmy z PP. No chujowo. Gramy padakę, zgoda. Ale do ....y nędzy nie pali się nam dach. W tabeli wygląda to dobrze. Nie jesteśmy w strefie spadkowej, mamy 2 punkty straty do lidera i trudny terminarz na najbliższy miesiąc, zobaczymy w grudniu jak to będzie wyglądało.

Jakieś zwalniania, płacze, lamenty, gadanie o podziałach i inne ....a pierdoły,komu to potrzebne? Jedynie naszym rywalom.

Wyobraźcie sobie coś takiego, 11 meczów bez zwycięstwa, w....... od żydów 1:5... I co wtedy zrobimy?

Pewnie Kiko nie będzie drugim Fergie. Ale porażki też budują pozycję trenera, gdy trener nie wypada z karuzeli piłkarze dostają sygnał że to oni będą rozliczani w krótszej perspektywie niż ich trener i jest to jedyna możliwa droga do tego żeby klub był odpowiednio ułożony.

Podsumowując... OSTRZEGAM:

W weekend nie zagramy jak Barcelona, Real lub Bayer.
Możliwe że w najbliższych meczach wyłapiemy w.......e.
Kiko nie jest magikiem, może nawet nie jest dobrym trenerem.

Jeśli powyższe wam nie odpowiadają, zajmijcie się czymś innym niż męczenie siebie, rodziny, znajomych depresyjnymi przemyśleniem na temat naszej gry.

A na razie dajcie ....A SPOKÓJ!!!

LucjuszWielki 21.09.2017 11:27

W meczu z Płockiem wszedł Brlek i odmienił oblicze spotkania - wczoraj nie było takiego zawodnika. Nie rozumiem pewnych decyzji Kiko - Bartosz na ławie - skoro zawsze wchodził na ostatnie 20 minut i wnosił dużo polotu do gry.

Mimo wszystko nie ma totalnego dramatu bo wyniki są w kratkę, a można to tłumaczyć ciągłymi rotacjami w składzie - szkoda tylko tak jak pisałem wielokrotnie tego, że nie widać zalążku gry, jakiejś taktyki, prócz zgrywania na skrzydła, w środku nie wiedzą co mają grać. Atak pozycyjny to jakaś kpina, podajemy sobie piłke na swojej połowie, lekko do przodu na 30 metr następnie znowu do tyłu i do boku. Przy braku ruchliwości naszych grajków i walki o pozycję takie coś nie ma sensu, dlatego walą zawiesinki próbując przelobować pozycję obronną i liczyć na wybiegnięcie sam na sam (wczoraj było kilka takich prób- jedną zmaścił Bałaniuk próbując lobować bramkarza niczym Brożek strzelajacy karnego na legii...) - takie coś nie ma prawa bytu.

Mimo wszystko do końca rundy musimy poczekać na jakąś zdecydowaną opinię na temat pracy Kiko...

wyar 21.09.2017 11:43

Cytat:

Pierwotnie napisane przez wściekłe pięści węża (Post 1483313)
:rotfl:

Król dyskusji w akcji. I TO SĄ FAKTY.

Czyli na złe czasy potrzeba nam faceta, który
a) zabija w młodych wolę walki? Który mecz już Bartosz nie podnosi się z ławki, a grają bezużyteczni Hiszpanie? Jaką motywację ma ten chłopak, żeby u nas zostać? Po co ma zostać? Z miłości do klubu?! A przecież on w przeciwieństwie do Hiszpanów strzela i asystuje. Ale wiadomo, jak młody chłopak dostanie szanse i jej nie wykorzysta, to leci na trybuny (Halilović), ale jak Ze Manuel psuje mecz za meczem, to ma pewny pierwszy plac, bo "bardzo chce strzelić gola". Jak ....a tak bardzo chce, to niech sobie kupi miejsce w składzie na mecz w fans4clubs.
b) na JEDEN mecz decydujący o być albo nie być w Pucharze Polski nie zabiera najlepszych obecnie piłkarzy? Dlaczego nie było Carlitosa i Małego? Żeby byli w sobotę? Który mecz ważniejszy? Ten, z którego stratę można nadrobić, czy ten, z którego nie? Żadnej kontuzji nie mieli - po prostu Ramirez dał im odpocząć, bo przecież to nie do pomyślenia, żeby goście zagrali 10 meczy w 2 miesiące.
c) jest przerażony, kiedy trzeba podjąć ryzyko i chowa się za zachowawczą grą... z której i tak wciąż tracimy gole? W której wciąż za linią piłki jest więcej piłkarzy niż przed nią?
d) nie potrafi nauczyć dobrych technicznie piłkarzy jak wyjść spod pressingu czy jak, ....a mać, rozegrać piłkę na połowie przeciwnika? Ale tu wracamy do poprzedniego punktu, w myśl którego po prostu zawodnicy mają przykazane "nie przesadzać z tymi atakami".
e) na następny mecz i tak posadzi na ławie Bartosza/ Wojtkowskiego, bo w pierwszym składzie zagrać będą musieli Ze Manuel i Imaz
f) wprowadza z ławki piłkarza, który jest pod formą od miesięcy - Brozia i na co liczy? Czy on go na treningu nie widzi? Tutaj też można wrócić do pytania - gdzie był Carlitos?

Bo moim zdaniem wystarczyłby nam trener, który myśli, sprawiedliwie ocenia piłkarzy i nie boi się ryzyka. Kiko żadnej z tych cech nie posiada, albo bardzo dobrze je ukrywa. :-D

Z przyjemnością za to przeczytam jak wg Ciebie wygląda wizja Kiko, o której wspominasz. Na tym, że do drużyny sprowadza się Hiszpanów z rocznymi kontraktami i zniechęca się młodych do grania? Czy jest tam coś głębszego.

No wlasnie udowadniasz to,co napisalem. Nie interesuje Cie co w Wisle bedzie sie dziac za pol roku,czy rok,tylko interesuje Cie co stalo sie na Koronie,w meczu o PP. Wyjezdzasz z jakimis zlosliwosciami,wiec raz Ci odpuszcze,ale nastepnym razem dostaniesz po lapach...
A wyjatkowo Ci odpowiem na kazde z tych dziecinnych zarzutow.
1)
To standardowe pytanie : na ilu treningach Wisly byles,ze podwazasz ocene trenera ? Skad wiesz,ze mlodzi pilkarze prezentuja sie na nich lepiej niz Ze czy Hiszpanie ? ja tego na boisku nie widze,z umiejetnosci czysto pilkarskich Bartosz czy Halilovic nie sa NA PEWNO lepsi niz zaden Hiszpan czy nawet Manuel,a co,mam oceniac ich po tym,jak czasem wejda na podmeczonego przeciwnika ? Kuba Bartosz - dalej mam watpliwosci czy on gra w defensywie na poziomie Ekstraklasy,a ze jest szybki ? Ok,nie odmawiam mu niezlych wejsc,ale mial szanse w Swietej Wojnie i co ? I nic. To samo Kamil Wojtkowski - da dobra zmiane,a nastepny mecz bez szalu. Mlodzi nie daja na razie zadnych argumentow,by zrobic ich graczami pierwszej jedenastki,dlatego jak sadze Ramirez woli wystawiac doswiadczonych graczy. W tej chwili w Wisle oprocz Lopeza i Maleckiego,Cywki i Sadloka nikt nie jest w formie,ale trzeba rozumiec DLACZEGO. O czym na koncu.
2) Jestes zabawny i szalony,jesli piszesz,ze mecz w PP jest wazniejszy niz mecz w lidze. Na taki "argument" szkoda nawet czasu. To oczywiste dla kazdego rozsadnego kibica - najwazniejsze jest znalezc sie w czolowej 8-ce,i miec spokojny ligowy byt,a nie grac np. w finale PP i drzec o zostanie w lidze.
3) Podjac ryzyko ? Naprawde ? Wlasnie dlatego to on jest trenerem,bo on rozumie,ze ryzyko w obecnej sytuacji Wisly to mozesz ponosic Ty,obstawiajac jej zwyciestwo. On w ostatnim wywiadzie wyraznie stwierdzil,ze najwazniejsze sa punkty. Gra defensywna ustawiona jest dobrze,to niestety pilkarze maja problemy na boisku z jej egzekwowaniem,o czym znowu na koncu.
4) Zeby wychodzic spod pressingu potrzeba nie tylko techniki,no ale coz mialbys o tym wiedziec...
5) powtarzasz sie...
6) Wrzuca Brozia,bo Pawel jest pod forma od wielu miesiecy i potrzebuje grania. Znasz inna droge do poprawy formy ? poza tym Kiko mowil juz kilkakrotnie w wywiadach - Pawel jest dobra dusza w szatni,waznym dla niej graczem,i jesli nawet jako pilkarz powoli odchodzi,to zasluguje,aby dac mu szanse gry,nawet jesli w mniej waznych meczach. Tak postepuje sie na calym swiecie,no ale Ty znow widzisz tylko koniec wlasnego nosa. Jako totalny laik oczywiscie nie widziales,jak bardzo zmeczony byl Carlitos po ostatnim meczu (co widac nawet w materialach Wisly). Jako ignorant nie wiesz,ze na calym swiecie stosuje sie rotacje w skladach,a City,United,Arsenal,Bayern,Ajax,Real,Barcelona itd.,wszystkie te kluby daja czesto odpoczac graczom ,ktorych zmeczenie trenerzy monitoruja i mniej wazne mecze rozgrywaja sklady mniej lub bardziej rezerwowe. No,ale Ty juz wiesz lepiej od Ramireza,Sobolewskiego,Kmiecika i innych,czy Carlitos lub Malecki mogli i powinni grac...

Sprawa jest dla kazdego Wislaka oczywista i wiele razy zostala opisana przez niektorych kolegow na forum. Obecna Wisla zbudowana jest po kosztach smiem twierdzic najnizych,albo jednych z najnizszych w lidze. Wystarczy spojrzec na tabele,by stwierdzic,ze Zarzad,Junco i Kiko robia b. dobra robote. W czasach kryzysu,nieomalze bankructwa,kiedy pieniedzy nie starczylo nawet na regularne wyplaty Kiko osiagnal 6 miejsce.pomimo tego,ze wielu pilkarzy nie chcialo umierac za klub,Ramirez zwlaszcza w strefie motywacyjnej wykonal swietna robote. Teraz podjal sie przebudowy zespolu,mimo ze ostatni gracze dolaczali nawet po zamknieciu okna transferowego,a wiec 2-3 tygodnie wczesniej. Ma PONAD POLOWE nowego zespolu,a takze starszych graczy,ktorych kariery zmierzaja nieuchronnie ku koncowi. Pomimo tego konsekwentnie stara sie postawic na przeroznych graczy,aby kazdemy z nich pomoc zoptymalizowac forme,a jednoczesnie zgromadzic teraz,kiedy zespol MUSI byc najslabszy,odpowiednia ilosc punktow. Pomimo tego,ze odpadniecie z pucharow byloby korzystniejsze,moim zdaniem Kiko kazal grac i sprobowac wygrac pilkarzom,ktorych albo obecne doswiadczenie,albo obecna forma pilkarska predystynuje do siedzenia na lawce,przemieszani z tymi,ktorzy najlpiej sie czuja fizycznie. Niestety,nie dalo to rezultatow,ale tak bywa. Na teraz najwazniejsze jest popracowanie z nareszcie wszystkimi pilkarzami kilku tygodni i dotrwanie do Wiosny z mozliwie najlepsza iloscia punktow. W zimie zadnej rewolucji nie bedzie,wiec wtedy,przy zalozeniu,ze czynniki pozasportowe dalej beda szly tak pozytywnie,jak i teraz,zobaczymy,jak Kiko poradzi sobie z lepsza gra. Moim zdaniem sobie poradzi. Ale wtedy bedzie mozna wysuwac jakies argumenty,ze czegos nie zrobil,albo cos zrobil zle.
A polityka Wisly ? Jest jasna - bierzemy mix graczy doswiadczonych,i chcemy promowac mlodych,ale NIE ZA CENE WYNIKOW. Przypominam Ci co mowil Junco o Kiko,jak go zatrudnialismy - szukalismy trenera,ktory potrafi pomoc zawodnikom wspinac sie na wyzszy poziom.a to nie oznacza,ze Bartosz,Halilovic,Wojtkowski,Balaniuk czy Kolar JUZ SA NA TYM POZIOMIE. Poziom gry Wisly bedzie wiec troche wypadkowa tego tygla,w ktorym Hiszpan bedzie mieszal,czyli zawodnikow,ktorzy chcieli przyjsc do Wisly ( a nie,ktorych chciala Wisla). Na razie gra kiepska,ale to jest po prostu zrozumiale.Za to wyniki wyborne - 2 pkty straty do lidera po 9 kolejkach grajac zlepkiem druzyny nonameow ? Dzieki Kiko,to takze Twoja zasluga.

Na teraz pozostaje posmiac sie z takich jak Ty,kolego,co zwalnialiby kazdego ternera na bazie "argumentu Mioduskiego"(powinno byc w Wiki :-))) ) ,czyli slynnych "mniej niz 12 miesiecy pracy trenera w klubie" :-)))))))

Sorry za ewentualne literowki,nie chce mi sie poprawiac,a w zasadzie i tak trace pewnie czas...

GBO 21.09.2017 11:52

Mecz wyglądał słabo. Co do tego nikt nie ma wątpliwości. Nie bardzo natomiast mogę zrozumieć dlaczego, z taką zawziętością, winy szuka się w trenerze.
Wczorajszy mecz był o tyle specyficzny że Korona, po czerwonej kartce, broniła się przed własnym polem karnym 10 piłkarzami. Jak od dawna wiadomo w naszej buraczanej lidze atak pozycyjny jest czymś z gatunku S-F. Wczoraj do takiego ataku została zmuszona drużyna w której goście pewnie nie raz i nie dwa zastanawiali się jak się nazywa kolega do którego odgrywam piłkę... Jak rozbić obronę 10 drwali grając słabym składem ( takich mamy aktualnie piłkarzy ), kompletnie z sobą niezgranym. Jakie schematy niby wdrażać jak chłopaki wczoraj nie wiedzieli czy zagrywać piłkę do nogi czy na dobieg czy jakkolwiek bo kompletnie nie wiadomo było co zrobi kolega z drużyny?
Idealnie było to widać na przykładzie naszych bocznych obrońców. Sadlok zaliczył tyle pustych obiegów że w pewnym momencie już nawet ich nie próbował.

Nie uważam że taktycznie zagraliśmy źle. Ile Korona stworzyła sobie sytuacji? Ile oddała celnych strzałów do czasu zdobycia bramki. Zwyczajnie nie jesteśmy w stanie rozklepać obrony drwali grających w 10 w okolicach własnego pola karnego. Nie przy zerowym zgraniu i tej tej klasie piłkarzy. Zresztą wystarczyło żeby nasz nadworny parodysta Boguski strzelił swoją setkę i byłby awans.

I nie wiem skąd te pretensje że Kiko nie zabrał Carlitosa i Małeckiego. Skąd jeden z drugim wie w jaki sposób Wisła traktuje tegoroczny Puchar Polski? Gdzieś jakaś informacja od zarządu że to nasz priorytet na ten sezon?
I przestańcie pisać że to najkrótsza droga do pucharów.
Po co nam niby europejskie puchary w tym roku? Żeby wydać masę pieniędzy na lot w kazachskie stepy i zebrać kompromitujący oklep od lokalnych pastuchów?

Naszym celem na ten sezon powinno być zgrywanie składu. Ustabilizowanie pierwszego składu, wyselekcjonowanie 11 zmienników i odesłanie całej nierokującej reszty. Do tego pierwsza 8 i tyle. Jeżeli wszystko pójdzie zgodnie z planem to wartość tej drużyny i trenera poznać i ocenić będzie można najwcześniej na wiosnę a najpewniej w przyszłym sezonie.

LucjuszWielki 21.09.2017 12:02

Kiko przyszedł w styczniu pierwsze mecze wyglądały bardzo dobrze. Proponuję zobaczyć sobie na 90minut jaki składem graliśmy. Z nowych GONZALEZ, który zastąpił Richarda i POL w środku zamiast Popo. Wiadomo Cywka zamaist Jovica.. na doczepkę wchodził bezproduktywny Videmont, który jak się okazało lepiej wyglądał jak obecnie Imaz czy Ze manuel.

Obecnie zobaczcie jakie są rotacje i ilu nowych zawodników, w tym upatruję wyrozumiałość.

Velez, Bascha, Halilovic, Ze Manuel, Imaz, Perez, Wojtkowski - to wszyscy zawodnicy między, którymi jest ciągła rotacja w środku.

Konrad. 21.09.2017 12:03

Zacznę od tego, że oczywiście nie jestem za zwolnieniem trenera na tym etapie... Ale jak czytam coś takiego:
Cytat:

Pierwotnie napisane przez MatMario (Post 1483323)

Odpadliśmy z PP. No chujowo. Gramy padakę, zgoda. Ale do ....y nędzy nie pali się nam dach. W tabeli wygląda to dobrze. Nie jesteśmy w strefie spadkowej, mamy 2 punkty straty do lidera i trudny terminarz na najbliższy miesiąc, zobaczymy w grudniu jak to będzie wyglądało.

Cały czas słyszę, że Wisła ma problemy finansowe. Nie płacimy na czas, niektórzy nawet twierdzą, że nie stać nas na odprawę dla Kiko...

Tymczasem PZPN za wygranie tego meczu zapłacił by nam 50 tysięcy złotych. Swoje dorzucił by LVBet i inni sponsorzy. Plus kasa z biletów za 1/4 finału - jeżeli byłyby to derby to na pewno ponad 20 tys by się uzbierało.

Także zakładając, że w ćwierćfinale byśmy odpadli, Kiko odpuścił na bide 100 TYSIĘCY ZŁOTYCH. Że o stratach w marce klubu (już powoli mamy łatkę nie udaczników, którzy nie potrafią załapać się do pucharów) i ogólnym wizerunku nie wspomnę.

Oto mam pretensje. Przed tym meczem powinna być mega rozmowa w szatni, Małęcki i Carlitos obowiązkowo powini jechać i wchodzić na boisko gdy sytuacja się nie układa... A nie eksperymenty.

Cytat:

Pierwotnie napisane przez wyar (Post 1483330)
2) Jestes zabawny i szalony,jesli piszesz,ze mecz w PP jest wazniejszy niz mecz w lidze. Na taki "argument" szkoda nawet czasu. To oczywiste dla kazdego rozsadnego kibica - najwazniejsze jest znalezc sie w czolowej 8-ce,i miec spokojny ligowy byt,a nie grac np. w finale PP i drzec o zostanie w lidze.

Ale o miejscu w lidze zadecyduje DWADZIESIEŚCIA OSIEM MECZY, które jeszcze przed nami! Po .... teraz się oszczędzać?
Cytat:

3) Podjac ryzyko ? Naprawde ? Wlasnie dlatego to on jest trenerem,bo on rozumie,ze ryzyko w obecnej sytuacji Wisly to mozesz ponosic Ty,obstawiajac jej zwyciestwo. On w ostatnim wywiadzie wyraznie stwierdzil,ze najwazniejsze sa punkty. Gra defensywna ustawiona jest dobrze,to niestety pilkarze maja problemy na boisku z jej egzekwowaniem,o czym znowu na koncu.
Kolego we wczorajszym meczu nie można było zdobyć żadnych punktów. Albo awansujemy my, albo oni. Nie dało się zremisować.


Cytat:

6) Wrzuca Brozia,bo Pawel jest pod forma od wielu miesiecy i potrzebuje grania. Znasz inna droge do poprawy formy ?
Znam: najbliższy mecz ligowy z Koroną. Sparing w przerwie na kadrę (która już za dwa tygodnie), albo inny mecz ligowy z DWUDZIESTU OŚMIU jakie nam zostały do rozegrania...
Cytat:

Jako totalny laik oczywiscie nie widziales,jak bardzo zmeczony byl Carlitos po ostatnim meczu (co widac nawet w materialach Wisly). Jako ignorant nie wiesz,ze na calym swiecie stosuje sie rotacje w skladach,a City,United,Arsenal,Bayern,Ajax,Real,Barcelona itd.,wszystkie te kluby daja czesto odpoczac graczom ,ktorych zmeczenie trenerzy monitoruja i mniej wazne mecze rozgrywaja sklady mniej lub bardziej rezerwowe. No,ale Ty juz wiesz lepiej od Ramireza,Sobolewskiego,Kmiecika i innych,czy Carlitos lub Malecki mogli i powinni grac...
Super, że był zmęczony. Nawet na 15 minut nie mógł zagrać, bobył zmęczony?

....a.

Zadzwonię do szefa, że dziś do pracy nie idę bo jestem zmęczony. Ciekawe jak zareaguje...
Cytat:

Pierwotnie napisane przez GBO (Post 1483331)
I nie wiem skąd te pretensje że Kiko nie zabrał Carlitosa i Małeckiego. Skąd jeden z drugim wie w jaki sposób Wisła traktuje tegoroczny Puchar Polski? Gdzieś jakaś informacja od zarządu że to nasz priorytet na ten sezon?

Przeczytaj wywiad z Kiko.

Cytat:

I przestańcie pisać że to najkrótsza droga do pucharów.
Po co nam niby europejskie puchary w tym roku? Żeby wydać masę pieniędzy na lot w kazachskie stepy i zebrać kompromitujący oklep od lokalnych pastuchów?
Np. po to aby dostać kilkumilionową premie od pzpn za zdobycie pucharu. Przypomnij mi, na jakie stepy poleciała Arka, bo nie kojarze?

W ogóle idąc tym tokiem myślenia, to po .... gramy w ekstraklasie? Zeby dostać w....... od Legii? Wycofajmy się i grajmy w A-klasie. Będziemy gromić wszyskich po 6-0, i zrzekniemy się awansu - po .... ryzykować porażkami w 6 lidze?

Cytat:

Naszym celem na ten sezon powinno być zgrywanie składu. Ustabilizowanie pierwszego składu, wyselekcjonowanie 11 zmienników i odesłanie całej nierokującej reszty. Do tego pierwsza 8 i tyle. Jeżeli wszystko pójdzie zgodnie z planem to wartość tej drużyny i trenera poznać i ocenić będzie można najwcześniej na wiosnę a najpewniej w przyszłym sezonie.
Po co pierwsza ósemka? Żeby przegrywać z Legią i Lechem? ...., odpuścimy grajmy w 1 lidze.

Carlitosa wysłać na wakacje na dwa miesiące - po co się ma męczyć?

wyar 21.09.2017 12:15

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Konrad. (Post 1483334)
Zacznę od tego, że oczywiście nie jestem za zwolnieniem trenera na tym etapie... Ale jak czytam coś takiego:Cały czas słyszę, że Wisła ma problemy finansowe. Nie płacimy na czas, niektórzy nawet twierdzą, że nie stać nas na odprawę dla Kiko...

Tymczasem PZPN za wygranie tego meczu zapłacił by nam 50 tysięcy złotych. Swoje dorzucił by LVBet i inni sponsorzy. Plus kasa z biletów za 1/4 finału - jeżeli byłyby to derby to na pewno ponad 20 tys by się uzbierało.

Także zakładając, że w ćwierćfinale byśmy odpadli, Kiko odpuścił na bide 100 TYSIĘCY ZŁOTYCH. Że o stratach w marce klubu (już powoli mamy łatkę nie udaczników, którzy nie potrafią załapać się do pucharów) i ogólnym wizerunku nie wspomnę.

Oto mam pretensje. Przed tym meczem powinna być mega rozmowa w szatni, Małęcki i Carlitos obowiązkowo powini jechać i wchodzić na boisko gdy sytuacja się nie układa... A nie eksperymenty.

Ale o miejscu w lidze zadecyduje DWADZIESIEŚCIA OSIEM MECZY, które jeszcze przed nami! Po .... teraz się oszczędzać?
Kolego we wczorajszym meczu nie można było zdobyć żadnych punktów. Albo awansujemy my, albo oni. Nie dało się zremisować.



Znam: najbliższy mecz ligowy z Koroną. Sparing w przerwie na kadrę (która już za dwa tygodnie), albo inny mecz ligowy z DWUDZIESTU OŚMIU jakie nam zostały do rozegrania...
Super, że był zmęczony. Nawet na 15 minut nie mógł zagrać, bobył zmęczony?

....a.

Zadzwonię do szefa, że dziś do pracy nie idę bo jestem zmęczony. Ciekawe jak zareaguje...


Facet,kompromitujesz sie tylko na forum. To tak dla hecy,czy sado-maso ? Uwazasz jednym slowem,ze np. kontuzje w sporcie wynikajace ze zmeczenia nie istnieja ? I porownujesz ten sport i ten wysilek fizyczny do swojej pracy ? Nastepny gosc wytacza argumenty 15-latka ? I te Twoje opowiesci,ze wlasnie stracilismy 100 tys :rotfl: To moze zaproponuj swoja kandydature na Prezesa jakiegos klubu i powiedz,ze bedziesz chcial grac w pucharach i lidze ciagle tymi samymi graczami :rotfl: Polski innowator :rotfl: On sie nie bedzie teraz oszczedzal,ze inni tak robia,furda tam ! Na calym swiecie sie - oczywiscie - myla :rotfl:

Chlopie,w moim poscie,ktiry cytujesz,wszystkie odpowiedzi sa,problem w tym,ze Ty nie rozumiesz,co czytasz. I pozniej powtarzasz te same glupoty,co inni. Ale to moze tez wina Kiko...

wiesniak842 21.09.2017 12:18

Dobre to. Lubie to. W kazdym wiekszym klubie trenerzy stosuja rotacje skladem:lol: Pewnie dlatego najlepsi zawodnicy graja po 60+ spotkan w sezonie... o meczach reprezentacji nie wspominajac.

Po co nam puchary zeby wydac kase na loty do Kazachstanu. Tez dobre. To tez lubie. Po co grac w Ekstraklasie skoro za zajecie miejsca czwartego i nizej zarobimy mniej kasy niz za sam udzial (bez wzgledu na wynik) w jebanej drugiej rundize eliminacyjnej LE.

Konrad. 21.09.2017 12:21

Nie wiem o czym piszesz. Tak to wygląda rozpisałem ci ile pzpn płaci za awans do 1/4 finału. My te pieniądze odpuściliśmy...

O jakim ciągłym graniu jednym składem mówisz? Oni rozegrali DZIEWIĘĆ meczy!

Dla mnie liczy się klub - jeżeli jest szansa na zarobienie kasy, to wystawiam najmocniejszy skład. Nie jestesś kontuzjowany? Grasz. Proste.

....a, reprezentacja portugalii ciąga ronaldo po jakiś wyspach owczych (teraz sprawdziłem - cr rozegrał pełne 90 minut w pierwszym spotkaniu z Wyspami Owczymi, pełne 90 minut w rewanżu z Wyspami Owczymi, oraz pełne 90 mnut z Andorą. Ale co tam, on się nie męczy :lol:)... A my dajemy odpocząć chłopakom we wrześniu...

I jeszcze obrońcy się znaleźli.

W maju jak będziemy co trzy dni grać, to może drużynę z CLJ trzeba wystawić? Wszak na pewno będzie to męczacę?

.... z wynikami Wisły, żeby tylko piłkarze kontuzji nie złapali!

tsw biała gwiazda 21.09.2017 12:22

GBO to korona miała atakować w 10 na siłę, widząc jak sobie Wisła nie radzi w ataku pozycyjnym? Niektórzy nie widzą tutaj winy trenera, czyli to zawodnicy ustalają skład i taktykę? W takim razie po co nam trener będą oszczędności skoro on zawsze nie jest odpowiedzialny.
Innym argumentem tutaj to brak zgrania, tylko na ławce byli ludzie którzy są niemal od początku okresu przygotowawczego. W zamian mamy gościa który nie trenował od 2 msc, jednego po tygodniu treningów z drużyną i jeszcze wchodzi kolejny niezgrany Imaz.
Wczoraj graliśmy przez 90 minut przeciwko drużynie z BURDEŃSKIM w składzie, strach pomyśleć co by było gdyby korona wyszła swoim najlepszym składem. Komentatorzy wczoraj nie dowierzali jak oni mogą wrzucać ze środka w pole karne oraz grać tak wąsko na przeciwko 10 rywalom. Wczorajsza gra w większości wyglądał mnie więcej tak Gonzalez podaje do Bashy ten do Halilovicia on z powrotem do Bashy i próba prostopadłego podania. Szkoda tylko, że rywal stał w 9 na 18 metrze i zamiast skrzydłami to oni ciaglę tym środkiem jechali.

forthy 21.09.2017 12:23

Już widzę reakcję kibiców jakby wycieńczony i mający problemy z mięśniami brzucha Carlitos doznał kontuzji w PP.

wyar 21.09.2017 12:23

Cytat:

Pierwotnie napisane przez wiesniak842 (Post 1483336)
Dobre to. Lubie to. W kazdym wiekszym klubie trenerzy stosuja rotacje skladem:lol: Pewnie dlatego najlepsi zawodnicy graja po 60+ spotkan w sezonie... o meczach reprezentacji nie wspominajac.

Po co nam puchary zeby wydac kase na loty do Kazachstanu. Tez dobre. To tez lubie. Po co grac w Ekstraklasie skoro za zajecie miejsca czwartego i nizej zarobimy mniej kasy niz za sam udzial (bez wzgledu na wynik) w jebanej drugiej rundize eliminacyjnej LE.

Dobre,lubie to. Nastepny matematyk,ktory porownuje dwie nieporownywalne rzeczy,jak ranga klubu,w ktorym sie gra,oraz ilosc rozgrywek,w ktorych gra dany klub. I wychodzi mu to samo :-) Drugiego argumentu nie rozumiec,prosic o wytlumaczenie...
Co bylo na swiadectwie z matmy,pala ?

wyar 21.09.2017 12:27

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Konrad. (Post 1483338)
Nie wiem o czym piszesz. Tak to wygląda rozpisałem ci ile pzpn płaci za awans do 1/4 finału. My te pieniądze odpuściliśmy...

O jakim ciągłym graniu jednym składem mówisz? Oni rozegrali DZIEWIĘĆ meczy!

Dla mnie liczy się klub - jeżeli jest szansa na zarobienie kasy, to wystawiam najmocniejszy skład. Nie jestesś kontuzjowany? Grasz. Proste.

....a, reprezentacja portugalii ciąga ronaldo po jakiś wyspach owczych (teraz sprawdziłem - cr rozegrał pełne 90 minut w pierwszym spotkaniu z Wyspami Owczymi, pełne 90 minut w rewanżu z Wyspami Owczymi, oraz pełne 90 mnut z Andorą. Ale co tam, on się nie męczy :lol:)... A my dajemy odpocząć chłopakom we wrześniu...

I jeszcze obrońcy się znaleźli.

W maju jak będziemy co trzy dni grać, to może drużynę z CLJ trzeba wystawić? Wszak na pewno będzie to męczacę?

.... z wynikami Wisły, żeby tylko piłkarze kontuzji nie złapali!

:rotfl:

A teraz pochwal sie na forum swoja wiedza,i oswiec nas,ilez to meczy w tym sezonie Cristiano zagral w klubie ? Wymien ilosc w danych rozgrywkach,bo przeciez zagiales mnie argumentem o Reprze... :rotfl:

dynek.pl 21.09.2017 12:29

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Arkadiusz.Czerepach (Post 1483280)
https://www.youtube.com/watch?v=eih1KHxOXI4

13:50

może dlatego żeby przed ważniejszymi meczami ligowymi , nie mieć kolejnego zawodnika z "urazem mięśniowym" *

trzymając się Twojej gównianej analogii , ciekawe czy Nawałka mając w sobote decydujący mecz z powiedzmy Anglią (a potem kolejne), wziął w środe lekko kontuzjowanego Lewego na mecz z Gibraltarem

Brawo Kiko za tę decyzję, nie potrzebujemy powiększania szpitala w drużynie

Tylko, że my qrwa mieliśmy właśnie w środę ten decydujący mecz!
Co na dam teraz zwycięstwo w sobotę ?
Gówno!
Chyba, ze wstawimy sobie puchar za awans do czołowej ósemki kupiony na Tomexie.

TIR_DO_SŁUBIC 21.09.2017 12:31

Cytat:

Pierwotnie napisane przez wyar (Post 1483335)
Facet,kompromitujesz sie tylko na forum. To tak dla hecy,czy sado-maso ? Uwazasz jednym slowem,ze np. kontuzje w sporcie wynikajace ze zmeczenia nie istnieja ? I porownujesz ten sport i ten wysilek fizyczny do swojej pracy ? Nastepny gosc wytacza argumenty 15-latka ? I te Twoje opowiesci,ze wlasnie stracilismy 100 tys :rotfl: To moze zaproponuj swoja kandydature na Prezesa jakiegos klubu i powiedz,ze bedziesz chcial grac w pucharach i lidze ciagle tymi samymi graczami :rotfl: Polski innowator :rotfl: On sie nie bedzie teraz oszczedzal,ze inni tak robia,furda tam ! Na calym swiecie sie - oczywiscie - myla :rotfl:

Chlopie,w moim poscie,ktiry cytujesz,wszystkie odpowiedzi sa,problem w tym,ze Ty nie rozumiesz,co czytasz. I pozniej powtarzasz te same glupoty,co inni. Ale to moze tez wina Kiko...

Cytat:

Pierwotnie napisane przez wyar (Post 1483343)
Dobre,lubie to. Nastepny matematyk,ktory porownuje dwie nieporownywalne rzeczy,jak ranga klubu,w ktorym sie gra,praz ilosc rozgrywek,w ktorych gra dany klub. I wychodzi mu to samo :-) Drugiego argumentu nie rozumiec,prosic o wytlumaczenie...
Co bylo na swiadectwie z matmy,pala ?

Cytat:

Pierwotnie napisane przez wyar (Post 1483344)
:rotfl:

A teraz pochwal sie na forum swoja wiedza,i oswiec nas,ilez to meczy w tym sezonie Cristiano zagral w klubie ? Wymien ilosc w danych rozgrywkach,bo przeciez zagiales mnie argumentem o Reprze... :rotfl:

O kurva, ale się pitbull znalazł.

Cytat:

Pierwotnie napisane przez dynek.pl (Post 1483345)
Tylko, że my qrwa mieliśmy właśnie w środę ten decydujący mecz!
Co na dam teraz zwycięstwo w sobotę ?
Gówno!
Chyba, ze wstawimy sobie puchar za awans do czołowej ósemki kupiony na Tomexie.

W Decathlonie, a co!

wyar 21.09.2017 12:35

Cytat:

Pierwotnie napisane przez TIR_DO_SŁUBIC (Post 1483346)
O kurva, ale się pitbull znalazł.



W Decathlonie, a co!

na T to tramwaj staje po krakosku,pudelku. Ignor za glupote

TIR_DO_SŁUBIC 21.09.2017 12:37

Cytat:

Pierwotnie napisane przez wyar (Post 1483347)
na T to tramwaj staje po krakosku,pudelku. Ignor za glupote

I do tego .......nięty :lol:

Konrad. 21.09.2017 12:44

Wyar - Ronaldo grał we wszystkich meczach za wyjątkiem tych w ktorych pauzowal... był zawieszony za odepchniecie sędziego...

Uran235 21.09.2017 12:45

Panowie, bez spiny.

Do krytykujących:
Głównym argumentem przeciwko Kiko do tej pory było to, że wystawia nie "tych" piłkarzy, że nie wystawia ofensywnych zawodników. No to wczoraj dostaliście swoich ofensywnych zawodników - który z nich pokazał, że zasługuje na pierwszy skład? To Kiko najprostsze podanie przyjmował na 3 tempa? To Kiko grał naiwne piłki, które ponad poziomem trampkarzy muszą kończyć się stratą? Tak, taktycznie wyglądało to słabo, ale nie ma co rozpatrywać taktyki, kiedy indywidualnie piłkarze prezentują się tak mizernie - ustawiać mógłby ich Ferguson albo Guardiola, ale występy indywidualne były tak słabe, że wyglądałoby to dokładnie tak samo. Wisła to gigantyczny plac budowy, można się spierać, czy prace budowlane idą dostatecznie szybko, ale nie można oceniać całego procesu na podstawie tego, czy danego dnia ściana urosła o metr czy nie, liczy się efekt osiągnięty na dłuższej przestrzeni czasu.

Do broniących:
Wyrozumiałość wyrozumiałością, ale każdego może .... strzelić, jak ogląda taką padakę jak wczoraj i to w takich okolicznościach. Jesteście wyrozumiali dla trenera? Jesteście wyrozumiali dla piłkarzy? Bądźcie tez wyrozumiali dla kolegów po szalu. Każdy widzi, że ta gra się nie klei, zarząd też. Jeżeli myślicie, że zarząd podejmie decyzję na podstawie żali na forum, to by znaczyło, że mamy fatalny zarząd.

Do wszystkich:
Dyskusja spoko, ale trochę mniej inwektyw i uważania drugiej strony za debili.

fansorina 21.09.2017 12:46

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Konrad. (Post 1483334)
Zacznę od tego, że oczywiście nie jestem za zwolnieniem trenera na tym etapie... Ale jak czytam coś takiego:Cały czas słyszę, że Wisła ma problemy finansowe. Nie płacimy na czas, niektórzy nawet twierdzą, że nie stać nas na odprawę dla Kiko...

Tymczasem PZPN za wygranie tego meczu zapłacił by nam 50 tysięcy złotych. Swoje dorzucił by LVBet i inni sponsorzy. Plus kasa z biletów za 1/4 finału - jeżeli byłyby to derby to na pewno ponad 20 tys by się uzbierało.

Także zakładając, że w ćwierćfinale byśmy odpadli, Kiko odpuścił na bide 100 TYSIĘCY ZŁOTYCH. Że o stratach w marce klubu (już powoli mamy łatkę nie udaczników, którzy nie potrafią załapać się do pucharów) i ogólnym wizerunku nie wspomnę.

Oto mam pretensje. Przed tym meczem powinna być mega rozmowa w szatni, Małęcki i Carlitos obowiązkowo powini jechać i wchodzić na boisko gdy sytuacja się nie układa... A nie eksperymenty.

Ale o miejscu w lidze zadecyduje DWADZIESIEŚCIA OSIEM MECZY, które jeszcze przed nami! Po .... teraz się oszczędzać?
Kolego we wczorajszym meczu nie można było zdobyć żadnych punktów. Albo awansujemy my, albo oni. Nie dało się zremisować.



Znam: najbliższy mecz ligowy z Koroną. Sparing w przerwie na kadrę (która już za dwa tygodnie), albo inny mecz ligowy z DWUDZIESTU OŚMIU jakie nam zostały do rozegrania...
Super, że był zmęczony. Nawet na 15 minut nie mógł zagrać, bobył zmęczony?

....a.

Zadzwonię do szefa, że dziś do pracy nie idę bo jestem zmęczony. Ciekawe jak zareaguje...Przeczytaj wywiad z Kiko.

Np. po to aby dostać kilkumilionową premie od pzpn za zdobycie pucharu. Przypomnij mi, na jakie stepy poleciała Arka, bo nie kojarze?

W ogóle idąc tym tokiem myślenia, to po .... gramy w ekstraklasie? Zeby dostać w....... od Legii? Wycofajmy się i grajmy w A-klasie. Będziemy gromić wszyskich po 6-0, i zrzekniemy się awansu - po .... ryzykować porażkami w 6 lidze?

Po co pierwsza ósemka? Żeby przegrywać z Legią i Lechem? ...., odpuścimy grajmy w 1 lidze.

Carlitosa wysłać na wakacje na dwa miesiące - po co się ma męczyć?

Podpisuję się rękoma, nogami i czy tam można jeszcze.

Przecież w sezonie ekstraklasy mamy 18/19 wyjazdów, to kilkunastokrotnie wiekszy koszt niż wyprawa do Kazachstanu, więc po co my gramy w tej lidze.
Niektórzy powinni się zastanowić... nad sobą.

Konrad. 21.09.2017 12:59

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Uran235 (Post 1483352)
Panowie, bez spiny.

Do krytykujących:
Głównym argumentem przeciwko Kiko do tej pory było to, że wystawia nie "tych" piłkarzy, że nie wystawia ofensywnych zawodników. No to wczoraj dostaliście swoich ofensywnych zawodników - który z nich pokazał, że zasługuje na pierwszy skład?

Wojtkowski. W tym jednym meczu pokazał więcej niż Ze Manuel we wszystkich.

Nie przypominam sobie aby pojawiały się głosy po meczu z Piastem następujących piłkarzy z "11":
Małecki
Llonch
Carlitos

Przypomnę:
Cytat:

Pierwotnie napisane przez Konrad. (Post 1483314)
"Głos ludu" domagał się usunięcia ze składu Ze Manueal i Imaza z linii pomocy. DWÓCH piłkarzy. Bo grali słabo i nie są zgrani z zespołem. Czy lud miał racje? Chyba tak, bo dalej nic nie grają.

Nie wiedzieć jednak czemu, Kiko zmienił aż PIĘCIU piłkarzy, w tym najlepszych na boisku Carlitosa i Małeckiego. Oraz rozwalił przyzwoicie (na tle reszty) wyglądający duet Basha-Llonch.

"Lud" chciał w miejsce DWÓCH piłkarzy Wojtkowskiego i Halilovica. Pierwszy ewidentnie pokazał, że robi więcej szumu od Ze Manuela...


wyar 21.09.2017 13:11

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Konrad. (Post 1483350)
Wyar - Ronaldo grał we wszystkich meczach za wyjątkiem tych w ktorych pauzowal... był zawieszony za odepchniecie sędziego...

Po pierwsze,w pierwszym meczu o SP wszedl z lawki. po drugie - moze wlasnie dlatego gral wszystko gdzie indziej ? Poza tym po co porownujesz repre ? Tam ludzie zawsze pojada,a gdybys zapytal trenera klubowego,to najchetniej zawsze odmowilby reprezentacji,,zas trudnosc gry przeciw Andorze... hm....

teraz Lukaku... Gral wczoraj ? A Lacazette ? A Aguero ? A Rooney ? H.Kane ? tez nie grali wczoraj ? Juz zmeczeni ? Czy moze jednak rotacja ?
bzdury sadzicie takie,ze szok... macie pretensje do goscia,ze posadzil na lawce faceta,ktory przynosi punkty w lidze,w ktorych sukces jest dla wszystkich druzyn na swiecie najwazniejszy ? To ma byc zarzut ? Ze nie zarobiliscie wyimaginowanych pieniedzy kosztem byc moze w przyszlosci znacznie powazniejszych klopotow i znacznie powazniejszych problemow finansowych zwiazanych z ewentualnymi problemami z zostaniem w lidze ? Bo ktoremus z Was,mimo,iz nie ma do tego podstaw i nie ma w tym przynajmniej sezonie sensu,a takze po prostu szans ,zamarzylo sie walczyc o cos dodatkowego po tak powaznej przebudowie druzyny i przy tych problemach finansowych ? Poziom absurdu na tym forum przekracza czasem nawet obecny poziom gry Wisly,ale tylko ten drugi wydaje sie byc uzasadniony...

bridgeburner 21.09.2017 13:22

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Konrad. (Post 1483355)
Wojtkowski. W tym jednym meczu pokazał więcej niż Ze Manuel we wszystkich.

Nie przypominam sobie aby pojawiały się głosy po meczu z Piastem następujących piłkarzy z "11":
Małecki
Llonch
Carlitos

Przypomnę:

Akurat wczoraj to Wojtkowski poza dwoma przeblyskami pokazal ze za bardzo ochoty do wracania do obrony nie ma
A zamiast podawac obiegajacemu go Sadlokowi to 10 razy pchal sie w srodek z bezsensownym dryblingiem
Potencjal chlopak ma na pewno ale na pierwszy sklad sie moim zdaniem poki co nie nadaje

Snow 21.09.2017 13:30

Wojtkowski przeplatał dobre zagrania z tragicznymi. Na pewno trzeba mu oddac, że chyba najbardziej chciał ze wszystkich naszych piłkarzy. Hm, ciekawe dlaczego? Może dlatego, że wie, że nie ma pewnej pierwszej 11?
W tym cały paradoks :)

wściekłe pięści węża 21.09.2017 13:33

Cytat:

Pierwotnie napisane przez bridgeburner (Post 1483359)
Akurat wczoraj to Wojtkowski poza dwoma przeblyskami pokazal ze za bardzo ochoty do wracania do obrony nie ma
A zamiast podawac obiegajacemu go Sadlokowi to 10 razy pchal sie w srodek z bezsensownym dryblingiem
Potencjal chlopak ma na pewno ale na pierwszy sklad sie moim zdaniem poki co nie nadaje

Imaz pokazał punkt pierwszy dobitniej, bo on nie wracał nawet w 20 minut po wejściu na murawę.

To samo można powiedzieć o niestety każdym naszym piłkarzu. Wcale nie graliśmy bokami. Ale, skoro skrzydłowi w osobach Małego i Bartosza siedzą na ławie lub trybunach, to nie może raczej dziwić. Plus, wyglądało to tak, jakby to był jedyny element gry narzucony przez trenra (bo czasem aż się prosiło).

Nie zgadzam się. To jest moment, w którym on właśnie ma grać. Może nie zawsze całe mecze, ale regularnie i co kolejkę.


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 17:33.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl