![]() |
Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
|
Tak na prawdę Wisłę w tym momencie, w którym Telefonika sprzedawała klub mógł kupić każdy. Bo co wiemy - obecny właściciel to człowiek skazany prawomocnym wyrokiem, którego osoba zgodnie z obowiązującymi przepisami Kodeksu spółek handlowych nie może zasiadać w żadnym z organów spółki akcyjnej. To w końcu osoba za którym nie stoi żaden kapitał przynajmniej oficjalnie. Listę potencjalnych sponsorów, którą przedstawił Cupiałowi mógł spokojnie sfałszować, same gwarancje też nic nie dadzą gdy okaże się że Pan Meresiński ma jeszcze inne rzeczy za uszami. Nie sądzę, żeby poważni inwestorzy chcieli wspomagać swoimi pieniędzmi pomysły tego gościa bez względu na to czy a czy nie ma dobrej woli dźwignąć ten klub z kolan. Reasumując na temat planów vide potencjalnych sponsorów, nowych zawodników nic nie wiemy i szczerze to mało prawdopodobne by w czwartek na konferencji coś w tym temacie znacząco ruszyło do przodu. To, że J.M. jest w Wiśle jest wyłączną winą Telefoniki, samego Cupiała. Fakt, że Pana Jakuba reprezentuje skompromitowany adwokat, który kolejnymi oświadczeniami wręcz się ośmiesza mówi jedno - Wisła wpadła w niepowołane ręce.
|
Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
Modl sie, tak jak i ja teraz uczynie... |
A bierzecie w ogóle pod uwagę, że sam BC mógł zostać oszukany? Że przedstawiono mu lewe papiery?
|
Cytat:
|
Cytat:
Uważam też, że chyba każdy powinien zrozumieć, że każdy dzień JM w Wisle jest działaniem na szkodę klubu. Ten gość nie ma nic do zaoferowania - ani kasy, ani doświadczenia - nic zero a w zasadzie do -1. Im szybicej go w Wisle nie będzie tym lepiej. |
Tylko, ze zrozumcie, ze facet mógł skończyć z Korona, a skończył kilka razy wyżej jakimś sposobem czyli z Wisła. Wiec nie wiem za bardzo na co liczycie, ze zacznie płakusiać i ucieknie z podkulonym ogonem? Za daleko to zaszło i za duże pieniądze poważnych ludzi wchodzą w grę. Im więcej info wychodzi tym bardziej realne jest to ze JM nie dał osobiście gwarancji na wynajem bazy w Myślenicach i utrzymanie klubu. To kilkanaście-kilkadziesiąt mln zł. Nie miał z czego.
Wiec nie wiem jaki macie scenariusz. I tez nikt klubu nigdzie nie spuści bo nikt wtedy nie zarobi kasy. To tak stety lub niestety. |
Cytat:
|
Długo nad tym wszystkim myślałem i raczej przychylam się do zdania nesty. Za Meresińskim ktoś musi stać, nie ma bata. Musimy cierpliwie czekać, dolewanie oliwy do ognia Wiśle nie pomoże!!
Nie słuchajcie Stanowskiego czy innych warszawskich dziennikarzy! Ten frajer dziś pisze, że skoro nawołuje Meresińskiego do opuszczenia Wisły, to znaczy, że jej dobrze życzy. Terefere. Bo jak on sobie to wyobraża? Że Meresiński dzisiaj rezygnuje i co się dzieje? Nagle wjedzie szejk na białym wielbłądzie? Wtedy dopiero by się zrobił burdel zakończony odebraniem nam licencji! Każdy, kto życzy dobrze Wiśle teraz czeka w spokoju na rozwój wydarzeń i nie sypie piasku w tryby! |
Cytat:
|
Nie mogę tego. To forum czytają wszyscy, dziennikarze i cała reszta krwiopijców. Wy dalej na ślepo. Czemu w końcu admin nie zamknie tego forum dla zarejestrowanych. Chcesz czytać, pisać zaloguj się: Przy okazji przepisując tekst z ramki[ Jestem kibicem Wisły Kraków]. :) Cokolwiek
|
Stanowski znowu fika do Wisły a broni Legii finansowanej w szemrany sposób przez mafię (Kulczyk, czy Ruscy? na jedno wychodzi).
Kiedyś napisałem: Wchodzisz na weszło.com, a tu cię automatycznie przekierowują na Legło.com. Taka strona oszustów internetowych (phishing), która ze względu na odpowiedzialność prawną jest zmuszona ostrzegać czytelników: "Jeśli odwiedzasz nas z terytorium Polski, bezzwłocznie zamknij stronę". Strona kabaretowo-mafijna musi mieć jakąś wymówkę przed organami sprawiedliwości. ● A Legia CSKA Warszawa jest już najpewniej kompletnie przejęta przez Ruskich (a raczej przez ruską mafię). Mówiono, że Kulczyk ze swoimi pieniędzmi stał za Mioduskim i Leśnodorskim. A Kulczyk to WSI, czyli ścisłe związki z ruską bezpieką i mafią. Jak po biadoleniu o sytuację finansową zatrudnili ruskiego trenera, to już byłem pewien o co tu chodzi. Legia to ruska kura. Wymieniają się zawodnikami z ruskimi zespołami od dawna. Teraz idę o zakład, że prawdziwi właściciele CSKA Warszawa to mafijne Kacapy (a formalnie ich "słupy" z Polski). A teraz Stanowski się tłumaczy Jak co fetorek... KRZYSZTOF STANOWSKI: Cytat:
Taki to człowiek mądry i honorowy.... :lol: W jeden dzień jedno pisze, a potem wręcz odwrotnie. I nawet nie zauważy. Taki geniusz logiki. :lol: Cytat:
No ale skąd tych trzech klaunów z Legii wzięło te pieniądze na to "lokowanie"? Mioduski jest "CEO Kulczyk Holding" (to dziwadło "CEO" to po prostu dyrektor, taka podpowiedź dla Stanowskiej), tak więc nie miał żadnej możliwości na wykup Legii z pensji dyrektora. Nawet jakby uzbierał tyle, to nie szedłby va banque z całym majątkiem. Tak więc Stanowski jest zwykłym chłopkiem roztropkiem, który nic nie rozumie. To po prostu miłośnik Legii i Leśnodorka. No i oczywiście nie słyszał o tym. Bogusław Leśnodorski skazany. Przez trzy lata nie może wykonywać zawodu. Ani się nie zająknie. No ale tylko dlatego, że zapomniał, albo "nie wiedział". No bo jakże by inaczej. Stanio by nie kłamał. On? |
abcabc
Dobrze napisane :) |
Cytat:
to ze kompromitujesz samego siebie mam w dupie... ale robisz to na publicznym forum kibicow Wisly Krakow i tym samym kompromitujesz NAS :/ |
Po pierwsze:
"(..)za duże pieniądze poważnych ludzi". Tak poważnych, że aż nie pomyśleli na przykład żeby sobie kupić Wisłę przez spółki, żeby mieć jakiś cywilizowany wpływ decyzyjny na to co tu się wyrabia. Tylko "na słupa". :haha: Ktokolwiek, cokolwiek - to jest mega nieprofesjonlne i śmieszne zarazem. Po drugie: Spisek, warszafka, niezmienne - "będą transfery", "na konferencji powiedzą" itp itd. I najlepsze - niech się pochylą krakowscy biznesmeni. Razem czy osobno? Widze, że niektóre koncepcje filozoficzne nie są w stanie umrzeć. :rotfl: |
Dokładnie budżet 7 a właściwie wpływy do niego są owiane tajemnicą. Nie ma szans żeby 120 mln sie bilansowało, ktoś po cichu dokłada tam grube miliony co sezon
|
Cytat:
|
Cytat:
Bogusławowi Cupiałowi można zarzucić wiele, ale czy naprawdę wierzycie w to, Wisła tak nagle stała mu się obojętna do tego stopnia, że zostawił klub na pastwę losu ? Jakaś abstrakcja. O wiele bardziej bałbym się tego węszenia Bońka czy Stanowskiego niż Jakuba Mersińskiego, który podobno nawet nie chce prezesować. Wisła w mediach będzie miała przewalone zawsze, nie ważne czy było dobrze czy źle. Dlatego bardzo ubolewam nad tym, że Wisla nie potrafiła stworzyć zespołu ludzi, który by ten wizerunek ocieplali, na zewnątrz. Nie da się w warszawskich mediach to trzeba było samemu próbować to robić. |
Stanowski nie śmieje się ani z Wisły, ani z kibiców Wisły. Śmieje się z paranoików węszących wszędzie warszawskie spiski. Wcale się mu nie dziwię.
|
#uwolniccierzniaka to byl popis obiektywnosci weszlo
|
Cytat:
http://weszlo.com/2014/11/26/list-le...ego-przekretu/ Cytat:
Cytat:
|
Wszyscy dorosli przestancie dyskutowac z osobami ktore jedyne co kupili samodzielnie to bilet na autobus ( mamy im daly kase ) bo faktycznie potem Stano pisze artykuly o tym oczym pisza 15-17 letni kibice Wisly Krakow
Spiski...."Bogusławowi Cupiałowi można zarzucić wiele, ale czy naprawdę wierzycie w to, Wisła tak nagle stała mu się obojętna do tego stopnia, że zostawił klub na pastwę losu ?..." BC sprzedal jedynemu ktory oferowal jakas kase ( bez audytu itd ) ...szkoda juz pisac a o panu JM to juz tyle napisano ze boje sie ze do czwartku jeszcze cos wyjdzie na jaw . Kazdy dorosly wie ze ida zle czasy dla Wisly ...naprawde tragedia |
Cytat:
Gdzie wtedy był Zbychu Boniek, czemu wtedy nie troszczył się o dobro Wisły ? Teraz pajacuje wystosowując jakieś zapytania, udając, że zależy mu na klubie, bo temat jest medialny i łatwo zyskać poparcie będąc w opozycji do Jakuba Meresińskiego. PS. Ilość porejestrowanych tu fanów Cracovii zwiększyła się chyba 5 krotnie od mojej ostatniej aktywności która miała miejsce kilka lat temu. |
@mat cos tam
....a mac.. Po co piszesz jak chuja wiesz? Audyt był. To raz. Dwa, Cupiał jest chory, ale nie na glowe żeby sprzedać klub który ma 20 lat bez zabezpieczenia. JM ma jakiś układ grupę kapitałowa za sobą - problem jest taki czy oni wiedzieli kto ich do tego przekonał. I czy ta wiedza w jakiś sposób zmienia ich nastawienie + zewn. sponsorów jesli tacy sa. I tylko to sie liczy. Nic więcej. Czy będzie miał jakiekolwiek fundusze na prowadzenie klubu. Nie to czy ma lewe świadectwo gimbazy. To jest najistotniejsze dla Wisły, bo to bezpośrednio wpływa na to czy przetrwamy czy nie. PS. Kup wreszcie jakiś słownik |
Wszyscy co mowia(pisza)ze bedzie dobrze to sz jedynie ich marzenia a w podswiadomosci wszyscy wiemy ze dobrze nie jest. JM i MC powiedzieli ze kasy nie maja tylko jakis plan ale jaki? tego nie wie nikt
Z pustego to i Salomon nie naleje. Takze jak nie bedzie cudu to witaj 4 ligo niestety, |
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 16:25. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl